Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2014-12-18 22:59:26

LOGOUT.hu

Egy kis előszó a totyikhoz, amit jó ha mindenki elolvas:

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#12001) GrandeP válasza george11 (#11999) üzenetére


GrandeP
őstag

Egyszer festette magát a visszapillantóban, én meg befékeztem, úgy nézett ki mint egy Winetttúúúú.... ;]

NEMMEGY! Értem, de mi nem megy? EZ! De mi? EZ NEMMEGY?!

(#12002) george11 válasza csaszi72 (#12000) üzenetére


george11
senior tag

CAMELTOE nincs? itt az jobban fogyna :D

"5 millióból kijön? Fater megállt, visszafordult mint egy veszkó hős és annyit kérdezett teljesen rezzenéstelen arccal: -Mit is mondott azokról a pillangókról...?"

(#12003) daninet válasza george11 (#11999) üzenetére


daninet
veterán

ezt egyébként minden rendes ember eljátssza a csajával, csak rendszerint a végkimenetel nem ugyan ez (szóval nem mosolyog a csaj) :D

Miért vegyem meg, ha 3x annyiért, 3x annyi idő alatt megépíthetem? ´¯`·.¸¸.·´¯`·.¸><(((º>

(#12004) DeltaPower válasza daninet (#12003) üzenetére


DeltaPower
őstag

inkább mikor rúzsozza magát, azzal kevésbé valószínű hogy kiböki a saját szemét :DDD

"Moonshine Whiskey (70°, ízesítés nélküli) van. Fincsi" - Teebee - "De az kiírtaná az egész családomat..Akkor is ha csak én innék belőle.." - forintuser

(#12005) GrandeP válasza DeltaPower (#12004) üzenetére


GrandeP
őstag

Az az easy....

MI advanced-ben toljuk... :DDD

NEMMEGY! Értem, de mi nem megy? EZ! De mi? EZ NEMMEGY?!

(#12006) GrandeP


GrandeP
őstag

És igen, megérkezett a gong rádióba is... :U :DDD :W [link]

[ Szerkesztve ]

NEMMEGY! Értem, de mi nem megy? EZ! De mi? EZ NEMMEGY?!

(#12007) Norb3rto válasza GrandeP (#12006) üzenetére


Norb3rto
senior tag

Mi ez a f@stalicska zene :Y

Óvakodj a csavarhúzóval közlekedő programozótól!

(#12008) GrandeP válasza Norb3rto (#12007) üzenetére


GrandeP
őstag

bararaberebabreberbereababere... :DDD

NEMMEGY! Értem, de mi nem megy? EZ! De mi? EZ NEMMEGY?!

(#12009) george11 válasza GrandeP (#12006) üzenetére


george11
senior tag

Te hallgatod a gong-ot? :Y :DDD :DDD :DDD LOOOOL :P ennyire nem lehetsz világtalan :O

"5 millióból kijön? Fater megállt, visszafordult mint egy veszkó hős és annyit kérdezett teljesen rezzenéstelen arccal: -Mit is mondott azokról a pillangókról...?"

(#12010) DeltaPower válasza GrandeP (#12006) üzenetére


DeltaPower
őstag

Ez mi a retek? :U Telómiska egy 1000x agyonjátszott theme végén kicserélt egy hangot, hozzátett 3 sor halandzsát és most ez a menő? :W

"Moonshine Whiskey (70°, ízesítés nélküli) van. Fincsi" - Teebee - "De az kiírtaná az egész családomat..Akkor is ha csak én innék belőle.." - forintuser

(#12011) M_o_g_y_i válasza GrandeP (#12006) üzenetére


M_o_g_y_i
őstag

Lelőném... :K :U :W

4db szép állapotú 4x100 6.5x15 ET35 acélfelni eladó!!! - Olyan nincs, hogy valami nem sörnyitó!

(#12012) daninet


daninet
veterán

:DDD :DDD

Miért vegyem meg, ha 3x annyiért, 3x annyi idő alatt megépíthetem? ´¯`·.¸¸.·´¯`·.¸><(((º>

(#12013) Norb3rto


Norb3rto
senior tag

e

Óvakodj a csavarhúzóval közlekedő programozótól!

(#12014) alázógyík


alázógyík
őstag

Holnap 18h fele a Black Cat-ben vagy a Dominoban nem röffenünk össze?
AranyPéntek lesz, megihatnánk pár sört. :))

(#12015) M_o_g_y_i válasza alázógyík (#12014) üzenetére


M_o_g_y_i
őstag

A Blekk Ketben még nem jártam szerintem, ideje volna megismerkedni a helyiséggel. :U

Attól is függ, kitől kérdezted. :DDD

4db szép állapotú 4x100 6.5x15 ET35 acélfelni eladó!!! - Olyan nincs, hogy valami nem sörnyitó!

(#12016) Ramius válasza M_o_g_y_i (#12015) üzenetére


Ramius
őstag

Ne menj oda. Alkoholt árulnak!!

:D

gyakorlat teszi a mestert...tönkre...

(#12017) M_o_g_y_i válasza Ramius (#12016) üzenetére


M_o_g_y_i
őstag

4db szép állapotú 4x100 6.5x15 ET35 acélfelni eladó!!! - Olyan nincs, hogy valami nem sörnyitó!

(#12018) daninet válasza M_o_g_y_i (#12017) üzenetére


daninet
veterán

Nem rossz hely, csak kint nagyon kevés hely van amit korán elfoglalnak, bent pedig derékszögű háttámlás padok amik k*rva kényelmetlenek. Egyebet nem tudok elmondani

Miért vegyem meg, ha 3x annyiért, 3x annyi idő alatt megépíthetem? ´¯`·.¸¸.·´¯`·.¸><(((º>

(#12019) Ramius válasza daninet (#12018) üzenetére


Ramius
őstag

És bent is kevés hely van.

gyakorlat teszi a mestert...tönkre...

(#12020) george11


george11
senior tag

csak a miheztartás végett :U

[ Szerkesztve ]

"5 millióból kijön? Fater megállt, visszafordult mint egy veszkó hős és annyit kérdezett teljesen rezzenéstelen arccal: -Mit is mondott azokról a pillangókról...?"

(#12021) daninet válasza george11 (#12020) üzenetére


daninet
veterán

ez sajnos igaz, de azt ne felejtsük el, hogy a tejgyárak, a gyümölcsökkel foglalkozó gyárak, és úgy általában az élelmiszer főként itthoni munkaerővel, itthoni alapanyagokból gyártanak amivel az itthoni termelőket támogatod.
Az, hogy a profit külföldre megy egyébként is elkerülhetetlen mert akinek egy kis esze van nem tartja itthon a nagyobb vagyonát :U
A nagy cégek beavatkozása pedig sajnálatos de nem véletlen, egyéb esetben a gyárak nem biztos, hogy életképesek maradtak volna (technológia, marketinghez kezdőtőke stb)

grátisz csöcs

[ Szerkesztve ]

Miért vegyem meg, ha 3x annyiért, 3x annyi idő alatt megépíthetem? ´¯`·.¸¸.·´¯`·.¸><(((º>

(#12022) george11 válasza daninet (#12021) üzenetére


george11
senior tag

Az a szopó, hogyha ezeket nem adják el, akkor lenne magyar gazdaság ... de nincs.
És ennek tetejébe még magyarnak hirdetik azt is, ami nem az, max a neve. :(

"5 millióból kijön? Fater megállt, visszafordult mint egy veszkó hős és annyit kérdezett teljesen rezzenéstelen arccal: -Mit is mondott azokról a pillangókról...?"

(#12023) DeltaPower válasza george11 (#12022) üzenetére


DeltaPower
őstag

Meg lehet nézni hogy egy kivételével az összes cukorgyárat is tönkrevágták, most meg vehetjük a szlovák cukrot.

"Moonshine Whiskey (70°, ízesítés nélküli) van. Fincsi" - Teebee - "De az kiírtaná az egész családomat..Akkor is ha csak én innék belőle.." - forintuser

(#12024) csaszi72


csaszi72
aktív tag

he-he-he
minek a gyártása?:

[ Szerkesztve ]

 Egy társadalom civilizáltságának mértékét a rabokon lehet lemérni.(Dosztojevszkij)

(#12025) george11 válasza DeltaPower (#12023) üzenetére


george11
senior tag

A húsiparral is ez volt, meg az összes többi mezőgazdasági ágazattal :)
Államilag irányított maffia... :((( két-három ember megszedte magát, miközben ezrek lettek munkanélküliek/hontalanok :U

"5 millióból kijön? Fater megállt, visszafordult mint egy veszkó hős és annyit kérdezett teljesen rezzenéstelen arccal: -Mit is mondott azokról a pillangókról...?"

(#12026) csaszi72


csaszi72
aktív tag

Heineken Hungária Sörgyárak Zrt.Soproni • Soproni 1895 • Soproni Fekete Démon • Soproni Szűz • Soproni Szőke Ciklon • Talléros • Arany Hordó • Soproni Kinizsi • Sárkány Sör

Dreher Sörgyárak Zrt.Arany Ászok • Arany Ászok Alkoholmentes • Kanizsai Világos • Kőbányai Sör • Balatoni Világos

 Egy társadalom civilizáltságának mértékét a rabokon lehet lemérni.(Dosztojevszkij)

(#12027) bartucc válasza daninet (#12018) üzenetére


bartucc
addikt

Na, megszólalt a sportember :DDD

Volt hogy végigültem ott egy éjszakát is zárásig, és nem éreztem kényelmetlennek. (Lehet, hogy ehhez a mellettem ülö hölgyemény közelsége és a fogyasztott sör is hozzájárult :U)

Szvsz, szerintem kocsma viszonylatban kényelmes helyeik vannak. Viszont oszlani fog a társaság a ki asztalok miatt, és ha bemennek mások is, nem marad hely elég.

[ Szerkesztve ]

"Azért jó tengerparton lakni, mert akkor csak három oldalról van hülyékkel körülvéve az ember." //Galla Miklós//

(#12028) george11


george11
senior tag

A paraszt bácsi ufót látott és ellepik a falut a tévések.
Faggatják az öreget, kérik mesélje el mit látott.
Szabódik az öreg, hogy ő nem tud szépen mesélni.
-De bátyám, csak mondja el, legalább a saját szavaival! - kérlelik.
- Hát gyerökeim az úgy vót, hogy este még dógoztam a fődemen, mán kurva sötét vót, egyszer csak húúúú ez mi a picsa!
Oszt megint sötét vót.
- Hát ennyi vót. :DDD

"5 millióból kijön? Fater megállt, visszafordult mint egy veszkó hős és annyit kérdezett teljesen rezzenéstelen arccal: -Mit is mondott azokról a pillangókról...?"

(#12029) csaszi72


csaszi72
aktív tag

na, vólt itt valahol egy nem gyengén bebaszott alak négykézláb vánszorgott és csúszott le a gatyája.
Az hova lett?
Vagy nem itt volt?

 Egy társadalom civilizáltságának mértékét a rabokon lehet lemérni.(Dosztojevszkij)

(#12030) Bjørgersson válasza george11 (#11999) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Ez miből van? :D

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#12031) daninet válasza csaszi72 (#12026) üzenetére


daninet
veterán

Nem teljes a lista :U

Miért vegyem meg, ha 3x annyiért, 3x annyi idő alatt megépíthetem? ´¯`·.¸¸.·´¯`·.¸><(((º>

(#12032) george11 válasza Bjørgersson (#12030) üzenetére


george11
senior tag

nemtom, mert vidéki vagyok :DDD
ööö ezt esetleg néhány sorstárs megérti

"5 millióból kijön? Fater megállt, visszafordult mint egy veszkó hős és annyit kérdezett teljesen rezzenéstelen arccal: -Mit is mondott azokról a pillangókról...?"

(#12033) Bjørgersson válasza george11 (#12032) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Ne bsszál már ki velem! :D

*Próbálsz halkan fingani.

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#12034) george11 válasza Bjørgersson (#12033) üzenetére


george11
senior tag

Teljes mindegy, mert a szag az terjed ám :DDD

mod:

"5 millióból kijön? Fater megállt, visszafordult mint egy veszkó hős és annyit kérdezett teljesen rezzenéstelen arccal: -Mit is mondott azokról a pillangókról...?"

(#12035) Bjørgersson válasza george11 (#12034) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Az engem nem érdekel, onnantól kezdve ráfogom bárkire. :DDD

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#12036) george11


george11
senior tag

[link]

valaki mentse le előzményekkel együtt, mert minnyá bannaolva leszek :DDD :R

"5 millióból kijön? Fater megállt, visszafordult mint egy veszkó hős és annyit kérdezett teljesen rezzenéstelen arccal: -Mit is mondott azokról a pillangókról...?"

(#12037) csaszi72 válasza daninet (#12031) üzenetére


csaszi72
aktív tag

ja, mert pölö evidens hogy a Dréhert a Dréher gyártja, meg a sok külföldi nevű az nem magyar mint a Balatoni világos ugye.
Arany Fácán sose vót magyar.

 Egy társadalom civilizáltságának mértékét a rabokon lehet lemérni.(Dosztojevszkij)

(#12038) george11 válasza csaszi72 (#12037) üzenetére


george11
senior tag

Egyiket sem szeressem, de az üveges heineken, és borsodi az rendben van :K

"5 millióból kijön? Fater megállt, visszafordult mint egy veszkó hős és annyit kérdezett teljesen rezzenéstelen arccal: -Mit is mondott azokról a pillangókról...?"

(#12039) Bjørgersson válasza george11 (#12038) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Borsodi nekem nem adja, akkor inkább Dreher vagy Arany Fácán.

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#12040) csaszi72 válasza george11 (#12036) üzenetére


csaszi72
aktív tag

Ebből hamarabb népszaerű lenne.
Meg eladhatóbb is.
:DDD

 Egy társadalom civilizáltságának mértékét a rabokon lehet lemérni.(Dosztojevszkij)

(#12041) george11 válasza Bjørgersson (#12039) üzenetére


george11
senior tag

Nálam az üveges borsodi az az élet alapvető feltétele :DDD a többi csak adalék :D

"5 millióból kijön? Fater megállt, visszafordult mint egy veszkó hős és annyit kérdezett teljesen rezzenéstelen arccal: -Mit is mondott azokról a pillangókról...?"

(#12042) Bjørgersson válasza george11 (#12041) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Nálunk meg faternak, én meg a Sopronit szeretem. Húzzuk is mindig egymás agyát milyen rossz sör a másik. :DDD

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#12043) george11


george11
senior tag

Ha estleg mégis kirakna az egyik "nincsenpénzem, de megvehetővagyok" mod, akkor üzenném mindenkinek, hogy hosszú haj, és hülye zene ... ezek kellenek a mindennapokhoz :DDD :DDD :DDD

"5 millióból kijön? Fater megállt, visszafordult mint egy veszkó hős és annyit kérdezett teljesen rezzenéstelen arccal: -Mit is mondott azokról a pillangókról...?"

(#12044) george11 válasza Bjørgersson (#12042) üzenetére


george11
senior tag

A soprontiól simán lap@sf@sás van másnap :DDD
legalábbis itt a mérhetetlen homok "országában" katonatelepen :D

[ Szerkesztve ]

"5 millióból kijön? Fater megállt, visszafordult mint egy veszkó hős és annyit kérdezett teljesen rezzenéstelen arccal: -Mit is mondott azokról a pillangókról...?"

(#12045) Bjørgersson válasza george11 (#12043) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Erre kihagyja a sört. Így ne csodálkozz, ha kiraknak.. ;]

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#12046) george11 válasza Bjørgersson (#12045) üzenetére


george11
senior tag

Náluk nem a sör, hanem az kormány által diktált sorminta a lényeg :( ez már jó ideje megfigyelhető, de hát benne van a pakliban, mert ugye pénzből élünk vagymi :K
Egyre jobban érzem, hogy reggel már nem kell loginolnom ide :DDD
Persze a remény hal meg utoljára, mert sem nevek, sem konkrét tevékenységek nem hangzottak el részemről, így elvileg jó vagyok jogszabályilag ... majd holnap megkérdem a cég ügyvédjét, hogy meddig, mehetek el ;] (lófenét fogom ezzel aggatni a Brigit, de lehet egyszer megérne egy próbát)

"5 millióból kijön? Fater megállt, visszafordult mint egy veszkó hős és annyit kérdezett teljesen rezzenéstelen arccal: -Mit is mondott azokról a pillangókról...?"

(#12047) Bjørgersson válasza george11 (#12046) üzenetére


Bjørgersson
félisten

A sör azért csak javított volna a helyzeten, főleg ha még egy képet is raksz róla. :D

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#12048) george11 válasza Bjørgersson (#12047) üzenetére


george11
senior tag

:DDD

"5 millióból kijön? Fater megállt, visszafordult mint egy veszkó hős és annyit kérdezett teljesen rezzenéstelen arccal: -Mit is mondott azokról a pillangókról...?"

(#12049) csaszi72


csaszi72
aktív tag

Soproni +1!
:R :C

keresik a legjobbat

 Egy társadalom civilizáltságának mértékét a rabokon lehet lemérni.(Dosztojevszkij)

(#12050) george11 válasza csaszi72 (#12049) üzenetére


george11
senior tag

Nem kell keresgélni, mert én vagyok :DDD

"5 millióból kijön? Fater megállt, visszafordult mint egy veszkó hős és annyit kérdezett teljesen rezzenéstelen arccal: -Mit is mondott azokról a pillangókról...?"

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.