Hirdetés

2024. április 16., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2014-12-18 22:59:26

LOGOUT.hu

Egy kis előszó a totyikhoz, amit jó ha mindenki elolvas:

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#48001) bartucc válasza God Vazzeg (#48000) üzenetére


bartucc
addikt

Igen, de nem úgy értem, mint aki melóként csinálja, amit. Úgy utálatos, de nagyon... De, az hogy van-e, vagy nincs-e, az attól függ, mit hoznak épp szerelni, és úgy nehéz már azt mondani, miért nem vettek olyat, amin van. :DDD

Copás persze utána még lesz. :( :))

"Azért jó tengerparton lakni, mert akkor csak három oldalról van hülyékkel körülvéve az ember." //Galla Miklós//

(#48002) Devid_81 válasza daninet (#47995) üzenetére


Devid_81
nagyúr

Nyomjad tele purhabbal...soha tobbet nem lesz gond a szigetelessel! :N

...

(#48003) Devid_81 válasza God Vazzeg (#48000) üzenetére


Devid_81
nagyúr

De Te eros vagy, tudsz ra szerelo ablakot rakni barmikor. ;]

...

(#48004) Outlander válasza God Vazzeg (#48000) üzenetére


Outlander
őstag

Nekem sem a szívemcsücske, de 2k-val többet kérek érte, mint amúgy... :DDD

Work until You no longer have to Introduce Yourself.

(#48005) Chaser válasza God Vazzeg (#48000) üzenetére


Chaser
titán

Én nem utálom, felnőtt lego:D de nem is annyit kérek olyanért mint amelyikkel fél óra alatt végzek cakumpakk...akinek nem tetszik ott van outlander:)

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#48006) DeltaPower válasza Outlander (#48004) üzenetére


DeltaPower
őstag

Ha a szerelőablakos megoldáshoz képest 2 órán belül van a szerelési idő, akkor még nem jársz rosszul, max a 2k felét hajfestékre költöd :DDD

"Moonshine Whiskey (70°, ízesítés nélküli) van. Fincsi" - Teebee - "De az kiírtaná az egész családomat..Akkor is ha csak én innék belőle.." - forintuser

(#48007) Outlander válasza Chaser (#48005) üzenetére


Outlander
őstag

De amúgy ne mondmár, h neked valaki kifizeti a 10k-t, noti takarításra... ráadásul gondolom, ez már "bruttó"... :U :F

Itt kecsón, a 30 ft-os fénymásolásért megakarják lincselni az embert... nálad "falun" (és ez most nem degradáló), de el sem tudom képzleni, h egyáltalán lenne valakinek z500-a, azt meg végképp nem h 10k-t kifizessen takarítás címszóval, gari és számla nélkül... :U

(#48006) DeltaPower

Elég jó a szerelési időm... a bonyolultabbak sincsenek 1 óra, cakk-pakkban... :U csak nem mindegy h 5 perc vagy 50 perc ugyanaz.

[ Szerkesztve ]

Work until You no longer have to Introduce Yourself.

(#48008) Chaser válasza Outlander (#48007) üzenetére


Chaser
titán

Z500-nál jah:) Igaz tetem bele optibayt meg ramot is, de az ingyen lett volna...olyanért nem is kérek pénzt. De mivel ez izzadós ennyit mondtam és akkor egy kalap alatt megvan minden. Ismerek pár srácot, de Z500-at senki nem komázza szerelés szempontjából, elég izzadós. Egyébként normális gépben 1-2k-ért is megcsinálom, de normális gépnél 5 max 10 perc...
De mondok neked még jobbat. Egyik boltban azért, hogy ssd-t dobjanak hdd helyre, optibay menjen a dvd helyére, dvd menjen külső házba, 120 gigás samsunggal 45k-t kérnek el. Na ebből nem nehéz kiszámolni mennyibe kerül a szerelés:) És ez minden gépre igaz náluk, ha 5 perc alatt megvan akkor is. És sokan így kérik...

szerk: Ha ez vigasztal, nem kméten volt:D viszont ez a bolt van kméten meg még pár helyen

szerk2: Volt olyan gyerek, hogy nem tudta átcserélni a dvd előlapját..mondtam neki vigye be egy boltba, max 1-2000-ért megcsinálják. 3k-t mondtak neki de nem is tudják vállalni:D kifizette volna:D mondtam neki küldje el és átcserélem free...na az ilyenek egy z500 kategóriás géppel szted mit kezdenek?:)

[ Szerkesztve ]

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#48009) DeltaPower válasza Outlander (#48007) üzenetére


DeltaPower
őstag

1 óra az csak szét, vagy szét és össze is? ;]

"Moonshine Whiskey (70°, ízesítés nélküli) van. Fincsi" - Teebee - "De az kiírtaná az egész családomat..Akkor is ha csak én innék belőle.." - forintuser

(#48010) Outlander válasza DeltaPower (#48009) üzenetére


Outlander
őstag

Nyomhatunk egy versenyt, ha van valamid, de akkor zsebbe kell nyúlnod... ;]

Én az ilyeneket realtime-ban tolom.... :DDD

Chaser

Most a hozzánemértős, lehúzós boltokat ne keverjük ide... úgy mint muhipc, laptopszalon, laptopbank, laptopabc és társai... nem mellesleg bruttó számlás végösszegeket, szerelési és/vagy egyéb garikkel, nem a Pityunak zsebbe, és ha valami van, akkor hmmm így jártál. :U

[ Szerkesztve ]

Work until You no longer have to Introduce Yourself.

(#48011) bartucc válasza Chaser (#48008) üzenetére


bartucc
addikt

De az BOLT, számlát ad, miegymás. Sokan nem is viszik magánszemélyhez, mert nem, gondolom nem kell ecsetelni miért. Szóval, ahhoz kár viszonyítani, abba kell kicsit belegondolni, hogy reálisan mennyi ami elkérhető egy gépért. Mert egy komolyabb szerelősért se igen lehet 3k-nál többet elkérni, a 4 ezer már nagyon maximum.

Boltban más az óradíj, és kész. Autószerviz se olcsó, sokszor nem is jó, mégse halnak éhen.

Outlander: Van kecskeméti bolt is, ahol olcsón dolgoznak, valami Dexter PC a neve, de annyira hasonlít a csávó egy pakisztánira, hogy sose tudom, hogy bombát akar-e eladni hardver helyett... :U :DDD

[ Szerkesztve ]

"Azért jó tengerparton lakni, mert akkor csak három oldalról van hülyékkel körülvéve az ember." //Galla Miklós//

(#48012) Outlander válasza bartucc (#48011) üzenetére


Outlander
őstag

Jah, a kicsi Abdul vigyázni kell vele... ;] :DDD

[ Szerkesztve ]

Work until You no longer have to Introduce Yourself.

(#48013) bsh válasza Outlander (#48010) üzenetére


bsh
őstag

ilyenek ezek a hozzánemértősök... :K

juteszembe, a navim még mindig hibát dob ;]

(#48014) DeltaPower válasza Outlander (#48010) üzenetére


DeltaPower
őstag

Viccelsz, mennyit bénázik már a vinyóval az első videón :DDD

"Moonshine Whiskey (70°, ízesítés nélküli) van. Fincsi" - Teebee - "De az kiírtaná az egész családomat..Akkor is ha csak én innék belőle.." - forintuser

(#48015) Outlander válasza bsh (#48013) üzenetére


Outlander
őstag

Mondtam h hozd el, ingyében megnézem... :U csak mindig aztmondod, h "nem lényeges, elvagyok vele"... :DDD

Illetve azzal kezdtem annó, h valami nem százas vele, mert lassabb is, mint kellene, meg ezt a hibát is kidobálja.... bár az infóim szerint, dddig kétszer volt bekapcsolva... akkor meg nem mindegy?! ;] :P

Work until You no longer have to Introduce Yourself.

(#48016) bsh válasza Outlander (#48015) üzenetére


bsh
őstag

milyen kétszer?! :Y :W már van az háromszor is! :P ;]

amúgy nyilván csak basztatlak, mert azt hallottam, szereted ha fáj :DDD

(#48017) Chaser válasza Outlander (#48010) üzenetére


Chaser
titán

Ööö.. hadd ne mondjam egyik ügyfélnek hova vittük be a tőlem megvásárolni kívánt gépet, hogy teszteljék, mert ő nem ért hozzá. Első pontban az van, semmilyen felelősséget nem vállalnak:) alkatrészcserénél vagy tesztelésnél, mert a hiba jóval előbb keletkezhetett mint ahogy beadták a gépet. Én vállalok garit is, de az az idő rég elmúlt hogy jótékonykodjak, velem se jótékonykodnak a boltban...

bartucc: Reálisan ha én bolti ár fele alatt megcsinálok valamit akkor qrva jó fej voltam. Ha vkinek nem tetszik az ár, ott a csavarhúzó vagy kereshet mást, nincs azzal probléma.

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#48018) Outlander válasza Chaser (#48017) üzenetére


Outlander
őstag

Na, most tereljük vissza a témát arra h delta milyen jól járt?! ;] :P ;]

Work until You no longer have to Introduce Yourself.

(#48019) bsh


bsh
őstag

:O :W

(#48021) WunderKinder válasza bartucc (#48011) üzenetére


WunderKinder
tag

Bazz, nem is tudtam, hogy az egy bolt. Azt hittem gyrosos, csodálkoztam is hogy de hülye neve van. ;] :DDD

(#48022) DeltaPower válasza Outlander (#48018) üzenetére


DeltaPower
őstag

Majdnem jól járt, találtam egy hasonló gépet 60-ért, hirdetés feladva augusztus közepén, utolsó up tegnap. Felhívtam, "úgy néz ki elkelt" :U

"Moonshine Whiskey (70°, ízesítés nélküli) van. Fincsi" - Teebee - "De az kiírtaná az egész családomat..Akkor is ha csak én innék belőle.." - forintuser

(#48023) alázógyík válasza WunderKinder (#48021) üzenetére


alázógyík
őstag

Bót a f@st, kupleráj. :DDD

(#48024) bartucc válasza alázógyík (#48023) üzenetére


bartucc
addikt

Ez megmagyarázza, miért nem lehet még gyrost se kapni. :DDD

"Azért jó tengerparton lakni, mert akkor csak három oldalról van hülyékkel körülvéve az ember." //Galla Miklós//

(#48025) alázógyík válasza bartucc (#48024) üzenetére


alázógyík
őstag

Lehet, csak pult alól. ;]

(#48026) bsh válasza alázógyík (#48025) üzenetére


bsh
őstag

kebap a pitába? ;]

(#48027) Outlander válasza bsh (#48026) üzenetére


Outlander
őstag

Megy ott minden a pitába... ;]

Work until You no longer have to Introduce Yourself.

(#48028) DeltaPower válasza Outlander (#48027) üzenetére


DeltaPower
őstag

Mint amikor nem vigyázol a körfűrésszel? :DDD

"Moonshine Whiskey (70°, ízesítés nélküli) van. Fincsi" - Teebee - "De az kiírtaná az egész családomat..Akkor is ha csak én innék belőle.." - forintuser

(#48029) bartucc válasza DeltaPower (#48028) üzenetére


bartucc
addikt

Asszem kisebb topickillerkedést láthattunk. ;]

"Azért jó tengerparton lakni, mert akkor csak három oldalról van hülyékkel körülvéve az ember." //Galla Miklós//

(#48030) forintuser válasza bartucc (#48029) üzenetére


forintuser
őstag

[link] :U

Holnapkészítést vállalok.

(#48032) forintuser válasza Chaser (#48031) üzenetére


forintuser
őstag

Jó képet csináltál a barátnődről.Kicsit kevesebb ruhával nincs kép? :F

Holnapkészítést vállalok.

(#48033) daninet


daninet
veterán

Román cigányok elloptak egy htc-t, az meg minden képet felrakott dropboxra amit fotóztak. Zseniális tumbli :C Asszony kurválkodik olaszországban, a zsíros kövér csávó pedig lopkod, szép pár. :U
[link]

[ Szerkesztve ]

Miért vegyem meg, ha 3x annyiért, 3x annyi idő alatt megépíthetem? ´¯`·.¸¸.·´¯`·.¸><(((º>

(#48034) Outlander válasza daninet (#48033) üzenetére


Outlander
őstag

Egyébként nekem ezek olyan fake gyanusak... ne mondmár h nem a HR az első ha talál/lop egy telót?

Ezek inkább gerilla marketing, mint a vízbe esett, bantú néger megtalálja, letölti a képeket és elküldi a gazdájának fényképezőgépes cikkek... :U

Work until You no longer have to Introduce Yourself.

(#48035) Chaser válasza Outlander (#48034) üzenetére


Chaser
titán

Múltkor egy magyar páros copta be ezzel:)

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#48036) Outlander válasza Chaser (#48035) üzenetére


Outlander
őstag

Azt értem, de ennyire topa, h kicseréli a sim kártyát, ha kicseréli és ennyi?!

Ugyanazon beállítások, programok, bejelentkezések, mindent úgy hagy?! Télleg ennyire topa lenne?! :F

Work until You no longer have to Introduce Yourself.

(#48037) WunderKinder válasza Outlander (#48034) üzenetére


WunderKinder
tag

Nem szoktad eleget látni Gyíknál milyen topa állatok járnak oda? (mármint, hogy rajtunk kívül). Azoknál a képernyőzár önálló feloldása Nobel-díj esélyes cselekedet. :DDD

(#48038) Outlander válasza WunderKinder (#48037) üzenetére


Outlander
őstag

Mondjuk az is igaz.... :)

Work until You no longer have to Introduce Yourself.

(#48039) daninet válasza Outlander (#48036) üzenetére


daninet
veterán

nézz már rá a képekre :D tyúkszaros cigányasszony putriban.. :D

Na ezt csekkoljátok.. Házi készítésű villanymotoros turbó minden autóba 15é :C [link]

Miért vegyem meg, ha 3x annyiért, 3x annyi idő alatt megépíthetem? ´¯`·.¸¸.·´¯`·.¸><(((º>

(#48040) alázógyík válasza daninet (#48039) üzenetére


alázógyík
őstag

:Y :W

(#48041) Outlander válasza daninet (#48039) üzenetére


Outlander
őstag

Egyébként ez egy létező, működő dolog... csak nem ebben a mákdaráló formában..... :DDD

Work until You no longer have to Introduce Yourself.

(#48042) daninet válasza Outlander (#48041) üzenetére


daninet
veterán

Háde 250 lóerős lett tőle a lacsetti :D :D

Miért vegyem meg, ha 3x annyiért, 3x annyi idő alatt megépíthetem? ´¯`·.¸¸.·´¯`·.¸><(((º>

(#48043) WunderKinder válasza daninet (#48039) üzenetére


WunderKinder
tag

Múltkor ezeket nézegettük gyíkkal és azon tanakodtunk, hogy a mengele motorja az első gázfröccsnél beszívná-e az egészet vagy csak a másodiknál. :DDD

(#48044) Outlander válasza WunderKinder (#48043) üzenetére


Outlander
őstag

Sztem csak másodikra... Mengele sem a régi már.... :DDD

Work until You no longer have to Introduce Yourself.

(#48045) alázógyík válasza daninet (#48042) üzenetére


alázógyík
őstag

De csak azért 250Le lett és nem több, mert szerény volt az eladó. :DDD

(#48046) Chaser válasza Outlander (#48036) üzenetére


Chaser
titán

Én nem vagyok annyira topa, de speciel coptam a fiókokkal rendesen mert eddig nem használtam:D az ilyen valszeg azt se tudja hogy van fiók ;]

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#48047) bsh válasza alázógyík (#48045) üzenetére


bsh
őstag

le volt szabályozva, csak 5 voltról ment a turbó

(#48048) alázógyík válasza bsh (#48047) üzenetére


alázógyík
őstag

:K

(#48049) Outlander válasza Chaser (#48046) üzenetére


Outlander
őstag

Na az amit leműveltél a lumina topikban.... :O én már rég bannoltalak volna lifetime. ;] :P ;]

Work until You no longer have to Introduce Yourself.

(#48050) Chaser válasza Outlander (#48049) üzenetére


Chaser
titán

Hát nem mindenki facbukon nő fel meg droidos telókon:) ;]

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.