Hirdetés

2024. március 28., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2014-12-18 22:59:26

LOGOUT.hu

Egy kis előszó a totyikhoz, amit jó ha mindenki elolvas:

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#13001) God Vazzeg válasza george11 (#12999) üzenetére


God Vazzeg
veterán

Eltévesztettem akkor :D De lehet mindkettő helyes :))

(#13002) God Vazzeg válasza Kloss (#13000) üzenetére


God Vazzeg
veterán

Ááá, keresnék a magyar zászlót, hol kell nyelvet váltani ennyi idegen szó láttán :D

(#13003) Kloss válasza God Vazzeg (#13002) üzenetére


Kloss
őstag

Há' ván it míveltsíg! :D

(#13004) george11 válasza God Vazzeg (#13002) üzenetére


george11
senior tag

Lefogysz egy laza 60 kilót, veszel SZTK keretes szemüveget, és még akár író is lehetsz eme bölcsességgel, és széles látókörrel :D

"5 millióból kijön? Fater megállt, visszafordult mint egy veszkó hős és annyit kérdezett teljesen rezzenéstelen arccal: -Mit is mondott azokról a pillangókról...?"

(#13005) george11 válasza george11 (#13004) üzenetére


george11
senior tag

Sőt akár sklillrex is lehetsz :DDD :DDD :DDD

"5 millióból kijön? Fater megállt, visszafordult mint egy veszkó hős és annyit kérdezett teljesen rezzenéstelen arccal: -Mit is mondott azokról a pillangókról...?"

(#13006) TeeBee73 válasza george11 (#12988) üzenetére


TeeBee73
addikt

Pontosan. Csak az a bibi, amit leírtál, azt nem nem cigánynak vagy zsidónak hívják, hanem magyarnak.

MOD: (#13005): SkillRex felügyelő? :D

[ Szerkesztve ]

"4Z 1N73LL1G3NC14 4 V4L70Z45H0Z V4L0 4LK4LM4ZK0D45 K3P3553G3" -573PH3N H4WK1NG

(#13007) God Vazzeg válasza george11 (#13004) üzenetére


God Vazzeg
veterán

Majd észben tartom szorultabb napokra :D

(#13008) bartucc


bartucc
addikt

Reggelt!

Remélem mindenki megünnepelte a pénteket, és legalább ennyire jó volt az este :DDD

"Azért jó tengerparton lakni, mert akkor csak három oldalról van hülyékkel körülvéve az ember." //Galla Miklós//

(#13009) george11 válasza bartucc (#13008) üzenetére


george11
senior tag

Simán :DDD

"5 millióból kijön? Fater megállt, visszafordult mint egy veszkó hős és annyit kérdezett teljesen rezzenéstelen arccal: -Mit is mondott azokról a pillangókról...?"

(#13010) bartucc


bartucc
addikt

"Azért jó tengerparton lakni, mert akkor csak három oldalról van hülyékkel körülvéve az ember." //Galla Miklós//

(#13011) bartucc


bartucc
addikt

Extra szuper memória eladó :DDD

"Azért jó tengerparton lakni, mert akkor csak három oldalról van hülyékkel körülvéve az ember." //Galla Miklós//

(#13012) Chaser válasza bartucc (#13011) üzenetére


Chaser
titán

Ez a pöts adta fel a vga-s hirdetést is...

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#13013) bartucc válasza Chaser (#13012) üzenetére


bartucc
addikt

Akkor se figyeltem a nevét, de akkor tud valamit. Remélem lesz procija is eladó :C

"Azért jó tengerparton lakni, mert akkor csak három oldalról van hülyékkel körülvéve az ember." //Galla Miklós//

(#13014) Chaser válasza bartucc (#13013) üzenetére


Chaser
titán

Remélem kap egy kis pihenőt ;]

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#13015) bartucc válasza Chaser (#13014) üzenetére


bartucc
addikt

Simán kijárna, pedig nem bunkó alapvetöen, csak hülye, idegesítö módon.

"Azért jó tengerparton lakni, mert akkor csak három oldalról van hülyékkel körülvéve az ember." //Galla Miklós//

(#13016) bartucc


bartucc
addikt

Szerintem itt is volt már talán, ha nem akkor meg napi büntivel felér. Szőkék vs. okostelefonok.

"Azért jó tengerparton lakni, mert akkor csak három oldalról van hülyékkel körülvéve az ember." //Galla Miklós//

(#13017) Chaser válasza bartucc (#13016) üzenetére


Chaser
titán

:C

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#13018) bsh


bsh
őstag

na, kábé 20 éve vagy nem is tudom mióta, az első pc-m óta amd procikat használtam, de most ennyi idő után búcsút vettem tőlük és átálltam intelre. good bye amd :B továbbá hasonlóan nagy váltás, hogy nforce alaplapokról most intelre kell váltsak, mivel már nem gyárthatanak chipseteket. ez is fájó pont nekem, nagyon szeretem az nforce lapokat. :B
úgyhogy goodbye amd, goodby nforce.

(ezzel a retek msi alaplappal meg szopok itt... :((( )

(#13019) bartucc válasza bsh (#13018) üzenetére


bartucc
addikt

Nekem mindig az volt a gépben, ami a legjobb ár/érték arányú volt. Most hosszú távon nem akarok cserélni, és sokat megy a gép, ezért érdekel jobban talán az intel.

"Azért jó tengerparton lakni, mert akkor csak három oldalról van hülyékkel körülvéve az ember." //Galla Miklós//

(#13020) george11 válasza bartucc (#13019) üzenetére


george11
senior tag

És a cyrix? Az má' le van nézve? :DDD

"5 millióból kijön? Fater megállt, visszafordult mint egy veszkó hős és annyit kérdezett teljesen rezzenéstelen arccal: -Mit is mondott azokról a pillangókról...?"

(#13021) bsh válasza bartucc (#13019) üzenetére


bsh
őstag

nekem is sokat megy, azért váltottam (meg mert már vagy 3 éve nem volt fejlesztés - bár nem is kellett igazából :D), de most már visszasírom. ez a fos lap nem tudja szabályozni a sima 3 tűs ventilátorokat és maxon pörög minden :S miközben a proci 45-50 fokos üresjáratban, energiagazdálkodással :Y biosban nem működik a billentyűzet... meg hasonlók. szar ez a lap. :W (msi z77a-gd65, i5 3570k, noctua nh-c14, 2 ventivel)
ehhez képest az amd 940-es az nforce720d giga lappal úgy ment mint az álom. csendben, megbízhatóan, hibátlanul...

[ Szerkesztve ]

(#13022) george11 válasza bsh (#13021) üzenetére


george11
senior tag

MSI ... mit vártál tőle? Soha az életben nem volt egy értelmes deszkájuk :DDD :(

"5 millióból kijön? Fater megállt, visszafordult mint egy veszkó hős és annyit kérdezett teljesen rezzenéstelen arccal: -Mit is mondott azokról a pillangókról...?"

(#13023) DeltaPower válasza bsh (#13021) üzenetére


DeltaPower
őstag

egy i5 45 fok üresben? :Y

"Moonshine Whiskey (70°, ízesítés nélküli) van. Fincsi" - Teebee - "De az kiírtaná az egész családomat..Akkor is ha csak én innék belőle.." - forintuser

(#13024) bsh válasza george11 (#13022) üzenetére


bsh
őstag

cáfolom, régen volt msi lapom, videókártyám, máig hibátlanul mennek.
cégnél is msi lapok vannak, és azoknak "csak" az a bios hibájuk, hogy induláskor nem inicializálják a nagysebességű usb eszközöket, így ha mondjuk egy usb vinyóról bootolok egy rátelepített linuxot, akkor usb1.1 sebességgel bootol 5 percig, mire betölti a kernelt. utána az újrainicializálja a hardvert és rendesen megy az usb 2.0 is. ezen kívül nincs más bajuk.
azt mondják mostanában jó az msi... :W

(#13025) M_o_g_y_i válasza bsh (#13021) üzenetére


M_o_g_y_i
őstag

:DDD ;)

4db szép állapotú 4x100 6.5x15 ET35 acélfelni eladó!!! - Olyan nincs, hogy valami nem sörnyitó!

(#13026) Fantomas80 válasza bsh (#13021) üzenetére


Fantomas80
tag

Jó beválasztottál azzal a lappal ki ajánlotta? :F

Googlemaps frissíthetne már! A házunk helyén Avarkori sátrak és temető látható! :)

(#13027) george11 válasza bsh (#13024) üzenetére


george11
senior tag

Én is cáfolom, mert anno pont eleget szervizeltem őket, és nem véletlenül szüntette be a bolt minden MSI termék forgalmazását :DDD Arányaiban úgy nézett ki a dolog, hogy 100 hibás lapból volt 40 MSI, 30 ABIT, a többi meg vegyesen :D
Amúgy tényleg jók, csak a szenzorok, ventiszabályzók, meg a buzi biosok miatt mindig van velük valami baszognivaló.
Az újakat nem ismerem, de előbb vennék Asrock-ot, mint MSI-t :B
És mitől melegszik úgy az a proci? :F 35 max 40 fokon kéne lennie ezzel a hűtővel.

"5 millióból kijön? Fater megállt, visszafordult mint egy veszkó hős és annyit kérdezett teljesen rezzenéstelen arccal: -Mit is mondott azokról a pillangókról...?"

(#13028) God Vazzeg válasza george11 (#13027) üzenetére


God Vazzeg
veterán

Asrock és Giga mostanában tuti vétel. Asus van amelyik jó, van amelyik nem :F A többi hulladék..

(#13029) bsh válasza Fantomas80 (#13026) üzenetére


bsh
őstag

kérdeztem az msi z77 lapok topikjában, azt mondták, ez a legjobb lap, és írtak privátot is tulajdonosok, hogy nincs velük gond stb. gondolom az ilyen "apróságok" nekik fel se tűntek.

(#13027) george11: hátaztaténhonnantuggyam? mondjuk eléggé zárt házam van :DDD
[link]

[ Szerkesztve ]

(#13030) Chaser válasza bsh (#13024) üzenetére


Chaser
titán

Nekem az enyémmel nem volt bajom am3 alatt. Hűtő meg rosszul van a cpu-n vagy félremér a szenzor.

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#13031) bartucc válasza God Vazzeg (#13028) üzenetére


bartucc
addikt

Giga sem a régi már, inkább átlagos. Nem rossz, de nem veri úgy a mezönyt, mint anno a core 2es idök elején. De tuningban még mindig jobb az átlagnál, e tekintetben meg az msi gyenge. Legalábbis am3as lapjaik nem túl testreszabhatóak.

"Azért jó tengerparton lakni, mert akkor csak három oldalról van hülyékkel körülvéve az ember." //Galla Miklós//

(#13032) Ramius


Ramius
őstag

gyakorlat teszi a mestert...tönkre...

(#13033) M_o_g_y_i válasza george11 (#13027) üzenetére


M_o_g_y_i
őstag

Dísztárcsával nem foglalkozol? :F :DDD

4db szép állapotú 4x100 6.5x15 ET35 acélfelni eladó!!! - Olyan nincs, hogy valami nem sörnyitó!

(#13034) GrandeP


GrandeP
őstag

Osanban valami elván batyva. Öccázé vettem ötezres ruhákat.

NEMMEGY! Értem, de mi nem megy? EZ! De mi? EZ NEMMEGY?!

(#13035) God Vazzeg válasza bartucc (#13031) üzenetére


God Vazzeg
veterán

Én nem tuningolok, viszont jó stabilak a giga lapok :K Nekem fontos, hogy akár hetekig is menjen minden hiba nélkül a gép. Linux power :D

(#13036) Ramius válasza GrandeP (#13034) üzenetére


Ramius
őstag

Mifélét? Hagytál a többieknek is? Induljak? :D

gyakorlat teszi a mestert...tönkre...

(#13037) TeeBee73 válasza george11 (#13020) üzenetére


TeeBee73
addikt

Nekem még itt pihen egy Cyrix 233MHz-es proci. Ha beleverem a kutyám fejébe, megtanul 16-al osztani? :DDD
Kerámia burkolat van rajt'. Nem a kutyán. :K

[ Szerkesztve ]

"4Z 1N73LL1G3NC14 4 V4L70Z45H0Z V4L0 4LK4LM4ZK0D45 K3P3553G3" -573PH3N H4WK1NG

(#13038) GrandeP válasza Ramius (#13036) üzenetére


GrandeP
őstag

Elég nagy volt keletje, de biztos van még pár méret

NEMMEGY! Értem, de mi nem megy? EZ! De mi? EZ NEMMEGY?!

(#13039) alázógyík válasza bartucc (#13016) üzenetére


alázógyík
őstag

:C :C

(#13040) alázógyík válasza bsh (#13021) üzenetére


alázógyík
őstag

Vagy nem tudsz szerelni, vagy sz@rul mér a lap.
A 3 tűset is lehet vezérelni, nekem szokott menni.
Nforce chipsettől sose voltam elájulva, melegedtek rendesen. Jó pár ilyet kellett gariztatni.

(#13041) OP-ToTo


OP-ToTo
tag

Eladó:

USB Stick K3565-Z Vodafone mobilinternetes adapter
Van egy fél zacskó dvd tokom, még nem néztem át dupla vagy simpla. Nem sokat érnek
Egy HP szgépház táppal. ez is jelképes áron vihető.

2 ramot eladtam, 2 még eladó gamfos gépész jegyzeteket esetleg valakinek? :)

Chieftec GPB-500S 85+; Asus M5A97 R2.0; AMD FX-6300; Samsung 840 120GB SSD; 8gb DDR3 HyperX Fury Balck 1600Mhz Ram; Gigabyte RX560 4GB

(#13042) M_o_g_y_i válasza bsh (#13029) üzenetére


M_o_g_y_i
őstag

"Now let’s check out the “Hardware Monitor” section where you can enable automatic adjustment of the CPU fan rotation speed depending on the current processor temperature. The adjustment works only for four-pin fans. All three-pin fans will rotate at their full speed. However, if you connect a three-pin fan to one of the two four-pin system fan connectors, its rotation speed will be lowered as needed. The rotation speed adjustment for these two fan connectors may be left at Auto or set at a specific level. The rotation speed of the remaining two three-pin system fans cannot be adjusted or even controlled."

forrás

:U

[ Szerkesztve ]

4db szép állapotú 4x100 6.5x15 ET35 acélfelni eladó!!! - Olyan nincs, hogy valami nem sörnyitó!

(#13043) alázógyík válasza M_o_g_y_i (#13042) üzenetére


alázógyík
őstag

Erről beszéltem... :U

(#13044) M_o_g_y_i válasza alázógyík (#13043) üzenetére


M_o_g_y_i
őstag

De amúgy tényleg bekaphassa az MSI, az Asrock lapomon pl. én tudom kiválasztani, hogy 0-255 tartományban gyakorlatilag fokozatmentesen, ill. 0-9 fokozatban miként vezéreljem a ventillátorokat, PWM v. sima 3 tűs az édesmindegy neki.
Kiba nehéz lenne beletenni az UEFI-be rögtön a lap kiadásakor... :W

4db szép állapotú 4x100 6.5x15 ET35 acélfelni eladó!!! - Olyan nincs, hogy valami nem sörnyitó!

(#13045) alázógyík válasza M_o_g_y_i (#13044) üzenetére


alázógyík
őstag

Ez igaz egyébként, Asrockon nagyon jól állítható. De ez igaz az Asusomra is. Scythe Ninja 3 hűtőborda és Coolink Swif2 venti páros. Brutál csendben, hangtalanul teszi a dolgát.

(#13046) M_o_g_y_i válasza alázógyík (#13045) üzenetére


M_o_g_y_i
őstag

A lap kiadásakor még nem volt ez a 0-255 beállítási lehetőség, de közben bele-heggesztették. :C
Gondolom nem GrandeP heftölte bele. :DDD

bsh: tegyél bele PWM-es ventillátort, ha a CPU-csatira akarod kötni mindenáron. ;)

[ Szerkesztve ]

4db szép állapotú 4x100 6.5x15 ET35 acélfelni eladó!!! - Olyan nincs, hogy valami nem sörnyitó!

(#13047) GrandeP válasza alázógyík (#13045) üzenetére


GrandeP
őstag

Ventid van? Ráadásul kettő? Ehhhh lúzer [link]

NEMMEGY! Értem, de mi nem megy? EZ! De mi? EZ NEMMEGY?!

(#13048) george11 válasza M_o_g_y_i (#13033) üzenetére


george11
senior tag

Minden nap m@gb@sznám lemosnám többször is :DDD

"5 millióból kijön? Fater megállt, visszafordult mint egy veszkó hős és annyit kérdezett teljesen rezzenéstelen arccal: -Mit is mondott azokról a pillangókról...?"

(#13049) Chaser


Chaser
titán

Igaz meleg nyár volt, de ennyire beteg hirdetéseket mint amik mostanában vannak rég láttam :))

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#13050) bartucc válasza GrandeP (#13047) üzenetére


bartucc
addikt

Unokatesómmal tegnap röhögtünk rajta újra... Most komolyan, ezt csak akkor tudod használni, ha fekvő házat van, vagy az alaplap az asztalon fekszik, egy fuvallat, és az egész procit foglalatostól kitépi ez a többkilónyi fém, és több helyet foglal, mint egy karácsonyfa, de cserébe legalább csúnya. :DDD

"Azért jó tengerparton lakni, mert akkor csak három oldalról van hülyékkel körülvéve az ember." //Galla Miklós//

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.