Hirdetés

2024. június 21., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2014-12-18 22:59:26

LOGOUT.hu

Egy kis előszó a totyikhoz, amit jó ha mindenki elolvas:

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#8251) forintuser válasza Chaser (#8246) üzenetére


forintuser
őstag

Ezt ha hamarabb. Vagy közben... :DDD

Holnapkészítést vállalok.

(#8252) Chaser válasza Ramius (#8250) üzenetére


Chaser
titán

Megnyugodtam:)

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#8253) faragojof válasza Chaser (#8252) üzenetére


faragojof
senior tag

Sőt! Ahogy elnézem, mindenki megnyugodott.... :DDD

"Formicate Under Command of the King,,

(#8254) GrandeP válasza faragojof (#8253) üzenetére


GrandeP
őstag

Nekem senki nem mondja meg mikor hogy vagyok! :DDD

NEMMEGY! Értem, de mi nem megy? EZ! De mi? EZ NEMMEGY?!

(#8255) Ramius


Ramius
őstag

Az előző postot grande írta, vagy a zasszony? ;] :F

gyakorlat teszi a mestert...tönkre...

(#8256) Chaser válasza Ramius (#8255) üzenetére


Chaser
titán

Jah télleg, mi volt grandepééé jele az oviban?
Paputssssss ;]

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#8257) alázógyík válasza george11 (#8227) üzenetére


alázógyík
őstag

Ez szerintem fantasztikus érzés lehet, lehetett.... :K

(#8258) GrandeP válasza Ramius (#8255) üzenetére


GrandeP
őstag

Bekaphatod. :DDD

NEMMEGY! Értem, de mi nem megy? EZ! De mi? EZ NEMMEGY?!

(#8259) george11 válasza alázógyík (#8257) üzenetére


george11
senior tag

Ezért keresek évek óta "nagypapás" fehér 105S Skodát. (reménytelen, de hátha...)

"5 millióból kijön? Fater megállt, visszafordult mint egy veszkó hős és annyit kérdezett teljesen rezzenéstelen arccal: -Mit is mondott azokról a pillangókról...?"

(#8260) TeeBee73 válasza Chaser (#8256) üzenetére


TeeBee73
addikt

Dzsordzsinak meg lemezfelni. ;]
MOD: Esetleg csórós gyerek. :P

[ Szerkesztve ]

"4Z 1N73LL1G3NC14 4 V4L70Z45H0Z V4L0 4LK4LM4ZK0D45 K3P3553G3" -573PH3N H4WK1NG

(#8261) george11


george11
senior tag

e

"5 millióból kijön? Fater megállt, visszafordult mint egy veszkó hős és annyit kérdezett teljesen rezzenéstelen arccal: -Mit is mondott azokról a pillangókról...?"

(#8262) Norb3rto válasza george11 (#8261) üzenetére


Norb3rto
senior tag

vótmá :P

Óvakodj a csavarhúzóval közlekedő programozótól!

(#8263) TeeBee73 válasza Norb3rto (#8262) üzenetére


TeeBee73
addikt

Ezek szerint, pont jót linkeltem. :DDD
(Lopott post rulez!) :P ;] :DDD

MOD: Ja, Dzsordzsinak, hogy jobban menjen a piálás polírozás. :DDD

[ Szerkesztve ]

"4Z 1N73LL1G3NC14 4 V4L70Z45H0Z V4L0 4LK4LM4ZK0D45 K3P3553G3" -573PH3N H4WK1NG

(#8264) george11 válasza TeeBee73 (#8263) üzenetére


george11
senior tag

e
ezt norb3rto nem nézheti meg, mee beszót' :DDD

"5 millióból kijön? Fater megállt, visszafordult mint egy veszkó hős és annyit kérdezett teljesen rezzenéstelen arccal: -Mit is mondott azokról a pillangókról...?"

(#8265) TeeBee73 válasza george11 (#8264) üzenetére


TeeBee73
addikt

Ilyen csaj kő' nekem is. Hazavisz a kocsmából a hátán, ha már nem bírok járni. :C :C :C

MOD: Köszönetképp. :D

[ Szerkesztve ]

"4Z 1N73LL1G3NC14 4 V4L70Z45H0Z V4L0 4LK4LM4ZK0D45 K3P3553G3" -573PH3N H4WK1NG

(#8266) george11 válasza TeeBee73 (#8265) üzenetére


george11
senior tag

És nem is az a kockahasú kigyúrt fajta, amitől sugárba hányok :K :R :))

"5 millióból kijön? Fater megállt, visszafordult mint egy veszkó hős és annyit kérdezett teljesen rezzenéstelen arccal: -Mit is mondott azokról a pillangókról...?"

(#8267) TeeBee73 válasza TeeBee73 (#8265) üzenetére


TeeBee73
addikt

Kicskit szókimondó a klip, de remélem, ezért nem jár ban. :B

MOD: (#8266): Dzsordzsi: Egy nő, ne a karján legyen izmos... :DDD

[ Szerkesztve ]

"4Z 1N73LL1G3NC14 4 V4L70Z45H0Z V4L0 4LK4LM4ZK0D45 K3P3553G3" -573PH3N H4WK1NG

(#8268) bsh válasza TeeBee73 (#8267) üzenetére


bsh
őstag

"egy nő ne a karján legyen izmos" - félsz, mi? :DDD

georgijevnek: e

ez meg fosótop!

[ Szerkesztve ]

(#8269) george11 válasza bsh (#8268) üzenetére


george11
senior tag

az első az atom, a második az nem az én világom :D

"5 millióból kijön? Fater megállt, visszafordult mint egy veszkó hős és annyit kérdezett teljesen rezzenéstelen arccal: -Mit is mondott azokról a pillangókról...?"

(#8270) george11


george11
senior tag

Most hirtelen rádöbbentem, hogy nem elég nagy a pofám .. szó szerint :DDD
Csináltam egy szendvicset, és nem bírom megtámadni sehonnan, csak úgy ,hogy hullik szét minden :DDD (kenyér, kenőmájas, atom adag sült szalonna, füstölt sajt, paprika, paradicsom)

"5 millióból kijön? Fater megállt, visszafordult mint egy veszkó hős és annyit kérdezett teljesen rezzenéstelen arccal: -Mit is mondott azokról a pillangókról...?"

(#8271) Szlovi válasza george11 (#8269) üzenetére


Szlovi
aktív tag

Sez? Va gyez?

[ Szerkesztve ]

(#8272) bsh válasza george11 (#8270) üzenetére


bsh
őstag

az egészet csapd be két lángos közé, és nem fog széthullani :D

(#8273) aXXon válasza george11 (#8270) üzenetére


aXXon
senior tag

Hova fér beléd? :DDD

"Van, amikor azt hiszed rosszabb már nem lehet. Erre két dolog mindig rácáfol: a Firefox és a magyar kormány ;)" - bartucc // ''Ember Te asztán nem kímélsz senkit, odab@szol a fílingnek!'' by Lev Andropov

(#8274) george11 válasza aXXon (#8273) üzenetére


george11
senior tag

Hogyhogy hova? Ez csak nass a vacsora után :DDD Sült tarja volt a rendes vacsora, de még éhes lettem. Amúgy valójában szerintem senki nem tudja az egész univerzumBAN, hogy hová vész belőlem a kaja és/vagy miért nem vagyok már 90 kiló :DDD :D

"5 millióból kijön? Fater megállt, visszafordult mint egy veszkó hős és annyit kérdezett teljesen rezzenéstelen arccal: -Mit is mondott azokról a pillangókról...?"

(#8275) george11 válasza bsh (#8272) üzenetére


george11
senior tag

Na ezen még dolgoznom kell, mert lángos itt a közelben sincs. :(

"5 millióból kijön? Fater megállt, visszafordult mint egy veszkó hős és annyit kérdezett teljesen rezzenéstelen arccal: -Mit is mondott azokról a pillangókról...?"

(#8276) bsh válasza george11 (#8275) üzenetére


bsh
őstag

gyenge kifogás... :U
kép a jövőből

[ Szerkesztve ]

(#8277) Ramius válasza aXXon (#8273) üzenetére


Ramius
őstag

Ezt pont te kérdezed? :D

gyakorlat teszi a mestert...tönkre...

(#8278) bartucc


bartucc
addikt

Adj' Isten mindenkinek!

Majd holnap visszaolvasok, rá fogok érni Frankeinstenéknél... :DDD
Tőserdő szépe minden szervezője elmehetne egy körre a Titanic-kal. Az milyen már, hogy lezárják az egész holtágat, és nem lehet még a hídig, és a kilátóig lemenni dután 2 elmúltával, csak az esti bulira való jeggyel?! (nem bulizok, így is örültem hogy ott lehettem négy napig, különösebb fáradtság nélkül, és ez így 2500-ért lehúzás nem kicsit, ha még csonakázni se lehet elmenni, se normálisan sétálni egyet. :(

De az, hogy részegen első este azért ugassanak velem, mert a srác laptopját biztonságba helyeztem, ha már egyszer lekódolta, és lement bulizni, és ott hagyta az erősítőre kötve, zene nélkül, azért kicsit sok(k) volt. (kivittem a sajátom, feláldozva mondhatni a közösségért, az meg tajrészegen visszajön, üvöltve, hogy takarodjak ki a gépével, mert hogy ő szegedre jár főiskolára, és hogy az ő cuccát nem szokta meg hogy piszkálják...) De legalább sikerült kiadni az elmúlt fél év feszültségének jelentős részét, és magam is meglepve sikerült elküldeni a világ melegebbik felére. Azért inkább egy köszönöm járt volna érte, de hát ő részeg, értsem már meg, és holnap bocsánatot kér, és szerinte le van tudva. Hogyne. Senkitől, a saját Apámtól nem tűrtem el, hogy részegen üvöltözzön velem, főleg ha még nincs is igaza.

Az meg hogy nekem kell 2 hülyegyereknek is a seggét fedezni, mert az egyik elvállalta a másik kiskorú felügyeletét 5(!) sörért, és aztán b@szott foglalkozni vele, amíg azok is meg nem kapták a részüket a helyreigazításból, vicc. Azért a lóf@sznak is van vége. :(((

Összeségében mégis jól telt a négy nap, de azt két embernek, valamint annak, hogy megtanultam a nekem előnytelen dolgokra nem igazán figyelni. Toleráns volt mindenki, a helyzetem miatt, de magukra nem voltak képesek megfelelően vigyázni/figyelni, se egymásra. Így nem sok értelme van jövőre elmenni, akkor inkább maradok itthon azokkal, akikkel tényleg jól érzem magam, legfeljebb később.

A másik, általánosan jellemző dolog, bár ez inkább saját nézőpontomból érdekes: valahogy megtanultam értékelni az idő adta lehetőségeket, ha volt lehetőség, inkább mentem valamerre, mint hogy feküdjek-üljek, nézzek a világra szép szemekkel. (na jó, nincsenek is szépek, de akkoris ;] )De hogy a nyaralás 90%-a dögléssel, és emlékezetvesztő piálással teljen, egy 20 év átlagkorú társaságnak, nekem kicsit kiábrándító volt. Ezt otthon is meg tudtuk volna csinálni, kéremszépen. :U

[ Szerkesztve ]

"Azért jó tengerparton lakni, mert akkor csak három oldalról van hülyékkel körülvéve az ember." //Galla Miklós//

(#8279) Ramius válasza bartucc (#8278) üzenetére


Ramius
őstag

Miért szerkesztettél bele? Nincs az az isten, hogy még egyszer végigolvassam :D

gyakorlat teszi a mestert...tönkre...

(#8280) Chaser válasza bartucc (#8278) üzenetére


Chaser
titán

"Az meg hogy nekem kell 2 hülyegyereknek is a seggét fedezni," az intruderek védőattya őrizze álmod :R ;]

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#8281) bartucc válasza Ramius (#8279) üzenetére


bartucc
addikt

Ja, nem változtattam, csak egy-két vesszőelhagyást, vagy nyelvtani hibát.

Egyébként pont az előbb soroltak miatt van, hogy már megint tele a facebook 1-2 ember eltűnését hirdető megosztásokkal. :U

Chaser: az a baj, hogy az egyik valószínűleg jó eséllyel eltűnt volna minimum, mert 12 éves kinézet az van, de pofa az akkora, mint a ház, ráadásul úgy iszik, mint Teebee húsvétkor. :DDD :O Aztán meg a másik aláírta a papírt, őt fogják számon kérni. Nem az eljárás része a gáz, hanem nem szívesen lennék abban a tudatban életem végéig, hogy valaki az én felügyeletem alatt tűnt el, esetleg lett valami maradandó károsulása.

[ Szerkesztve ]

"Azért jó tengerparton lakni, mert akkor csak három oldalról van hülyékkel körülvéve az ember." //Galla Miklós//

(#8282) faragojof válasza george11 (#8270) üzenetére


faragojof
senior tag

Fogasd össze postás gumival.. :DDD

bartucc: Hogy-hogy csak 90%-a?! :F Ámátőrök... :DDD

"Formicate Under Command of the King,,

(#8283) george11 válasza faragojof (#8282) üzenetére


george11
senior tag

Olyanom nincs, de van spaniferem :DDD :DDD :DDD Azzal. ha össueracsnizom két bútorlap közt, akkor lehet egyben marad :D

"5 millióból kijön? Fater megállt, visszafordult mint egy veszkó hős és annyit kérdezett teljesen rezzenéstelen arccal: -Mit is mondott azokról a pillangókról...?"

(#8284) Ramius válasza george11 (#8283) üzenetére


Ramius
őstag

És lenne belőle egy nagy, lapos, szalonnás-májasos chips :D

gyakorlat teszi a mestert...tönkre...

(#8285) aXXon válasza Ramius (#8277) üzenetére


aXXon
senior tag

Igen, pont én. Nálam van hova mennie a cuccnak, van térfogatom bőven. De Gyurit elfújja egy nagyobb szél. Úgyhogy újra csak IGEN, én kérdezem :F

Nem értem, miért ne tenném?? :F

"Van, amikor azt hiszed rosszabb már nem lehet. Erre két dolog mindig rácáfol: a Firefox és a magyar kormány ;)" - bartucc // ''Ember Te asztán nem kímélsz senkit, odab@szol a fílingnek!'' by Lev Andropov

(#8286) aXXon válasza george11 (#8283) üzenetére


aXXon
senior tag

Pár éve olvastam valahol, hogy kifejlesztettek egy cellulóz alapú valamit, ami ehető volt (többek között a saláta is cellulózból van javarészt) és az volt a rendeltetése, hogy az általad vázolt problémát orvosolja. Én azóta is várom, hogy ez kiskereskedelmi forgalomban kapható legyen. Csak betekered a gigamegaszendvicset aztán hajrá ;) Jóság van ;)

"Van, amikor azt hiszed rosszabb már nem lehet. Erre két dolog mindig rácáfol: a Firefox és a magyar kormány ;)" - bartucc // ''Ember Te asztán nem kímélsz senkit, odab@szol a fílingnek!'' by Lev Andropov

(#8287) bsh válasza aXXon (#8286) üzenetére


bsh
őstag

(#8288) faragojof válasza bsh (#8287) üzenetére


faragojof
senior tag

Jajj de jó!! Kenőmájasos-szalonnás-paradicsomos szendvics aszpikban. Az aszpikot meg lehetne ízesíteni mondjuk marha pörkölttel. Fincsííííí... :DDD

"Formicate Under Command of the King,,

(#8289) M_o_g_y_i válasza TeeBee73 (#8267) üzenetére


M_o_g_y_i
őstag

Ha már SOAD... ;)

4db szép állapotú 4x100 6.5x15 ET35 acélfelni eladó!!! - Olyan nincs, hogy valami nem sörnyitó!

(#8290) bsh válasza faragojof (#8288) üzenetére


bsh
őstag

:K mondjuk én akkor is a két lángos közé rakásra szavazok e :D

(#8291) aXXon válasza bsh (#8287) üzenetére


aXXon
senior tag

Értem én, de ez hogy tartja össze? :DDD

"Van, amikor azt hiszed rosszabb már nem lehet. Erre két dolog mindig rácáfol: a Firefox és a magyar kormány ;)" - bartucc // ''Ember Te asztán nem kímélsz senkit, odab@szol a fílingnek!'' by Lev Andropov

(#8292) faragojof válasza aXXon (#8291) üzenetére


faragojof
senior tag

Összerakod a szendvicset, leöntöd ezzel a trutymóval, és olyan lesz mint a kocsonya. Tuti nem esik szét, viszont étvágygerjesztően remeg. :DDD

bsh: De sajtos-tejfölös lángosról van szó, remélem! :K Csak rá gondoltam, és felkaptam egy kilót. :W :DDD

"Formicate Under Command of the King,,

(#8293) bsh válasza faragojof (#8292) üzenetére


bsh
őstag

miért, én szoktam olyat, hogy kimegyek a piacra reggel (ami nálam 10-11 óra :D) vásárolni, és visszafelé felkapok egy sajtos tejfölöst, félbehajtva, mert úgy könnyebb hazahozni, és itthon még belerakok ezt-azt. pl. apróra vagdosott friss zöldhagyma nagyon jó bele, meg a gépsonka is... szépen belerakom, visszahajtom és betolom... :D egyetlen hátránya, hogy olyan délután 4-5 óráig meg se bírok mozdulni :B

[ Szerkesztve ]

(#8294) george11 válasza aXXon (#8285) üzenetére


george11
senior tag

Miért fújna el a szél? :Y (úgy kapaszkodok, mint a k@rvaélet)
Szerintem a bokád lefosnád ha egy-két napot végig nyomnál velem(és akkor még le sem hajoltál óvatlanul előttem:DDD ;] ;] )
Ma pl cirka 1,2 tonna anyagot zsákoltam ki-be a polírgépbe, és ez csak egy műhelyben volt egy laza 2 órás móka(nem fáj a derekam, mint az állat, mert letagadom) ... mellette meg ment a másik műhelyben a napi szokásos móka. Lehet azért vagyok gebe, mert leégetem magamról napközben? :U

"5 millióból kijön? Fater megállt, visszafordult mint egy veszkó hős és annyit kérdezett teljesen rezzenéstelen arccal: -Mit is mondott azokról a pillangókról...?"

(#8295) george11 válasza aXXon (#8286) üzenetére


george11
senior tag

A kifejlesztett cuccokat meghagyom a testépítők(???)nek. Nekem elég a szalonna+kolbász :DDD (tudom vidéki vagyok, de ez van)

"5 millióból kijön? Fater megállt, visszafordult mint egy veszkó hős és annyit kérdezett teljesen rezzenéstelen arccal: -Mit is mondott azokról a pillangókról...?"

(#8296) george11


george11
senior tag

e

[ Szerkesztve ]

"5 millióból kijön? Fater megállt, visszafordult mint egy veszkó hős és annyit kérdezett teljesen rezzenéstelen arccal: -Mit is mondott azokról a pillangókról...?"

(#8297) aXXon válasza george11 (#8294) üzenetére


aXXon
senior tag

Csupán a köztünk lévő súly és térfogat különbségre utaltam ezzel, ne vedd a szívedre ;) Jah és igen, az igaz, hogy amióta ilyen kövér szar vagyok, azóta kisebb a teherbírásom is. Amit felsoroltál azt anno 65 kilósan játszva veled csináltam volna, ma meg szerintem fél óra után újra kellene éleszteni. Többek között ezért is szeretnék leadni pár kilót.

Egyébként a napközbeni leégetés nem biztos, hogy megállná a helyét minden esetben, inkább alkat kérdése, számtalan embert ismerek, akik kemény fizikai munkát végeznek és ez mellett akkorák mint egy hegy és nem, elsősorban nem izmosak ;)

"Van, amikor azt hiszed rosszabb már nem lehet. Erre két dolog mindig rácáfol: a Firefox és a magyar kormány ;)" - bartucc // ''Ember Te asztán nem kímélsz senkit, odab@szol a fílingnek!'' by Lev Andropov

(#8298) aXXon válasza george11 (#8295) üzenetére


aXXon
senior tag

Pont az volt a lényege ennek a szendvicsragasztónak, hogy természetes anyagokból volt, semmi mesterséges, simán ehető. Gyakorlatilag csináltak egy feltekerhető salátalevelet ;) gugliztam utána, de nem találok róla semmit sajnos ;(

"Van, amikor azt hiszed rosszabb már nem lehet. Erre két dolog mindig rácáfol: a Firefox és a magyar kormány ;)" - bartucc // ''Ember Te asztán nem kímélsz senkit, odab@szol a fílingnek!'' by Lev Andropov

(#8299) george11 válasza aXXon (#8298) üzenetére


george11
senior tag

Én inkább felszedem a padlóról is a lehullott paradicsomot, de nem kell a science fiction a hasamba :DDD
Ellenben, ha gondolod, akkor edzésként tudok neked adni melót heti pár alkalommal :DDD
Zsákokat kell olyan 160cm magasságba emelni, majd kiszórni a tartalmát, és fogni a következő zsákot :DDD (egy diszperzites vödörnyi anyag olyan 40-50kg magassága, szóval a teli zsák felemelése csak álom marad, mert ehhez képest a cement az nulla ... ;] kerámia bazze)
Kivéve gody-t, mert az felkapná a 100 kilós zsákot is ;] aztán becsípődne a dereka, mert nincs rajta fogás :DDD

"5 millióból kijön? Fater megállt, visszafordult mint egy veszkó hős és annyit kérdezett teljesen rezzenéstelen arccal: -Mit is mondott azokról a pillangókról...?"

(#8300) BaKeSZ87 válasza M_o_g_y_i (#8289) üzenetére


BaKeSZ87
senior tag

1. #8300
Hú de rég hallottam ezt a számot, pedig régen nagy kedvencem volt :)

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.