Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2014-12-18 22:59:26

LOGOUT.hu

Egy kis előszó a totyikhoz, amit jó ha mindenki elolvas:

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#42251) Outlander válasza Chaser (#42250) üzenetére


Outlander
őstag

Topikkkilller...

Ennek meg esélye se volt... :DDD

[ Szerkesztve ]

Work until You no longer have to Introduce Yourself.

(#42252) george11 válasza Outlander (#42251) üzenetére


george11
senior tag

[link]

nem tudok mit hozzáfűzni :DDD

"5 millióból kijön? Fater megállt, visszafordult mint egy veszkó hős és annyit kérdezett teljesen rezzenéstelen arccal: -Mit is mondott azokról a pillangókról...?"

(#42253) Outlander válasza george11 (#42252) üzenetére


Outlander
őstag

:DDD :W :))

Work until You no longer have to Introduce Yourself.

(#42254) george11 válasza Outlander (#42253) üzenetére


george11
senior tag

... és lefotózza, és felteszi a netre ... :F

"5 millióból kijön? Fater megállt, visszafordult mint egy veszkó hős és annyit kérdezett teljesen rezzenéstelen arccal: -Mit is mondott azokról a pillangókról...?"

(#42255) george11


george11
senior tag

Azt gondolom, hogy ezt feltétlen meg kellett alkotni :DDD :O :W

"5 millióból kijön? Fater megállt, visszafordult mint egy veszkó hős és annyit kérdezett teljesen rezzenéstelen arccal: -Mit is mondott azokról a pillangókról...?"

(#42256) WunderKinder válasza Chaser (#42250) üzenetére


WunderKinder
tag

Ne vedd egy kalap alá a telefont és az előfizetést, független egymástól a kettő.

(#42257) God Vazzeg


God Vazzeg
veterán

1GB ddr2/800 vagy 1066 kellene nekem, occó jeligére :D

(#42258) poffsoft válasza george11 (#42252) üzenetére


poffsoft
addikt

fűzzél még hozzá 3 tekercs [link]-t...

[ Szerkesztve ]

(#42259) DeltaPower válasza WunderKinder (#42256) üzenetére


DeltaPower
őstag

Miért is?
"Nyilvántartásunk szerint a +3620xxxxx-es GSM számú előfizetéséhez értékesített ZTE Blade III (IMEI: xxxxxx) típusú készülék jelenleg is szervízelés alatt áll."
Előfizetéshez vette, most egy hülyetelefon van cserekészüléknek, amivel az előfizetés netes részét nem igazán tudja használni. Egy normális bíróság leverné rajtuk.

"Moonshine Whiskey (70°, ízesítés nélküli) van. Fincsi" - Teebee - "De az kiírtaná az egész családomat..Akkor is ha csak én innék belőle.." - forintuser

(#42260) Outlander válasza DeltaPower (#42259) üzenetére


Outlander
őstag

Végre valahára beszállt a telemax is a történetbe ... eddig őket nem lehetett elérni! :U

"Törekszünk a gyors szervizelésre, azonban rajtunk kívülálló okok miatt csúszhat a javítás. Most is ez az eset áll fenn, miszerint a készülék javítása folyamatban van, azonban jelenleg alkatrészre várunk a gyártótól. Ezen alkatrészek beszállításáért a gyártó a felelős, erre ráhatásunk nincs.

A Telenor a leadástól számítva 30 nap után cseréli a készüléket, így kérjük, erről a szolgáltatónál érdeklődjön.
"

Holnap lesz az a 30 nap... erre most rohadt kíváncsi lettem...

Work until You no longer have to Introduce Yourself.

(#42261) poffsoft válasza Outlander (#42260) üzenetére


poffsoft
addikt

ááá, mámma éjszakázni fognak a telemaaxosok, majd jól felfrissítik az akku firmwarjét, mer megjött tajvanró a pendráj!!!
Reggel meg hétkor fognak nálad csengetni a "semmibajasincs, csak nem kacsótuk be viszlát"-tal ;)

[ Szerkesztve ]

(#42262) Wictor


Wictor
senior tag

Napot! Érdekel valakit egy Samsung E590 4000 Ft-ért, lánynak/asszonynak? Kis testben viszonylag nagy tudás. Független, szép, az utolsó csavarig megvan mindene. Angol nyelvű, Hungarisztánban nem is volt magyar.

[ Szerkesztve ]

(#42263) DeltaPower válasza Wictor (#42262) üzenetére


DeltaPower
őstag

Ótlander kolléga pont ilyet keres a blade3 helyett, a (here)zacskónak pedig biztos különösen örülne ;] :DDD

"Moonshine Whiskey (70°, ízesítés nélküli) van. Fincsi" - Teebee - "De az kiírtaná az egész családomat..Akkor is ha csak én innék belőle.." - forintuser

(#42264) george11 válasza DeltaPower (#42263) üzenetére


george11
senior tag

hereverő :DDD

"5 millióból kijön? Fater megállt, visszafordult mint egy veszkó hős és annyit kérdezett teljesen rezzenéstelen arccal: -Mit is mondott azokról a pillangókról...?"

(#42265) WunderKinder válasza DeltaPower (#42259) üzenetére


WunderKinder
tag

Igen ahhoz értékesítették, de ennyi. Ezért kapott olcsón (10 Ft) telefont, mert aláírta a két év hűséget a szolgáltatásra. De a szolgáltatás használatának nem feltétele a telefon. Ez benne is van a szerződésben, ezért nem lehet felbontani a hűséget.

(#42266) Wictor válasza DeltaPower (#42263) üzenetére


Wictor
senior tag

No, akkor ajánlgassátok neki, lenne ott anális majális, ha meglátná... ;]

(#42267) bubi92


bubi92
őstag

nincs valakinek olcsóért hővezetőpasztája?

(#42268) Outlander válasza WunderKinder (#42265) üzenetére


Outlander
őstag

Így van, de én nem konkrétan a szolgáltatás hiányossága miatt kértem a felbontást...

Hanem a telenor, a szerviz és a zte hungary hozzáállása miatt...

Szóval nekem nem azzal van bajom, h meghíbásodott... ez előfordul, nekem azzal van bajom, h összesen 12 hetet töltött szervizben, de a hiba továbbra is fent áll, illetve h egyre igénytelenebbül nézett ki...

Pl az is elég felháborító, h a sablon jegyzőkönyvből nem lehet azt kitörölni, h "szoftver hiba", ez így ebben a formában nem is hatályos jegyzőkönyv... :U :W

[ Szerkesztve ]

Work until You no longer have to Introduce Yourself.

(#42269) WunderKinder válasza Outlander (#42268) üzenetére


WunderKinder
tag

Tudom, hogy nem azért kérted.
Csak Chaser-nek és DeltaPower-nek írtam, hogy csak azért mert öcsitelefont kaptál cserekészüléknek (meg mert a blade3 is egy rakás betlehem), nem lehet felbontani a hűségnyilatkozatot.

(#42270) Outlander


Outlander
őstag

Ezt valaki nézte már? Nem tudom eldönteni h megvegyem-e mozijegyet?! :U

Work until You no longer have to Introduce Yourself.

(#42271) Agyasima válasza Outlander (#42270) üzenetére


Agyasima
senior tag

Ez a komment talán segít eldönteni:
The worst movie I have seen this year ABSOLUTE CRAP don't waste your time.

toledói csöcsparádé | ''Az ég kék volt, a szemed szürke, én zöldet hánytam...'' | Trutymó terror

(#42272) Chaser válasza WunderKinder (#42269) üzenetére


Chaser
titán

Fizetek egy szolgáltatásért amit nem tudok kihasználni. Ez nekem valahogy nem klappol. Az hogy szerződésbe mit írtak bele nem túlzottan érdekel, ha jogszabálytól eltérő akkor semmis ha a vevő kárára fogalmazták meg. Ennek kéne utána járni első körben. Több hetes szerviz meg enyhén kimeríti a jelentős kényelmetlenség fogalmát szerintem, bár azt is fel kéne lógatni aki ezt így fogalmazta meg:) A min. hogy olyan képességű telót adjanak ami szervizben van, másik meg, olyan állapotban adják vissza azt ahogy be lett adva.

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#42273) george11 válasza Chaser (#42272) üzenetére


george11
senior tag

Nekem konkrétan elhagyták a telefonom hátlapját. Amikor szóvá tettem, hogy ez így nem pálya, akkor mondták, hogy mindig hátlap nélkül veszik át a telefonokat, és nálam van. Jah mondom azért az feltűnt volna talán ... huzavona... végül mondtam, hogy rendeljenek egy újat, mert ez egy céges telefon, és szeretném használni. Erre közlik, hogy nem tudnak rendelni. Kérdem, hogy miért ??? Hátmerizé. Kb ez volt a legjobb válaszuk. Mondtam nekik, hogy kifizetem, csak legyen meg, mert buzi drága dolog a másikról hívogatnom minden ügyfelet... kb 3 hét alatt nem bírtam elérni a "szervizeskollégát", és nem tudtak rendelni hátlapot: "merazkülönnincs"
Végül elmentem az arany j. utcába a samsunghoz, ahol rendeltek nekem hátlapot. Két nap alatt megérkezett. Megvettem, feltettem, és azóta használom a telefont.
(Ez Vodafone volt :U )

"5 millióból kijön? Fater megállt, visszafordult mint egy veszkó hős és annyit kérdezett teljesen rezzenéstelen arccal: -Mit is mondott azokról a pillangókról...?"

(#42274) Chaser válasza george11 (#42273) üzenetére


Chaser
titán

:DD én meg mondtam volna válogatás nélkül osztom a pofont, mer' mindig úgy szoktam:D de amúgy meg ha nem tolnak elém olyan átvételi jegyzőkönyvet amiben én elismertem, hogy hátlap nélkül adtam le a telefont nincs igazán miről beszélgetnünk...szidja ezek után valaki a kínai telefonokat meg gariztatást;]

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#42275) Outlander válasza Chaser (#42274) üzenetére


Outlander
őstag

A jegyzőkönyvön mindig fel van tüntetve, h sim, sd kártya, hátlap az ügyfélnél marad.

Na most erre vagy figyelsz vagy nem.... nekem sem mondták egyik alkalommal sem, csak ugye én sem szoktam csak úgy firkantani..

[ Szerkesztve ]

Work until You no longer have to Introduce Yourself.

(#42276) bsh válasza george11 (#42273) üzenetére


bsh
őstag

szerintem csak megtetszett nekik az a rózsaszínű, péniszt mintázó hátlap, amit te használsz, és ezért nem akarták visszadni, mert ilyet még nem láttak. ;]

(#42277) george11 válasza Chaser (#42274) üzenetére


george11
senior tag

Mondtam én is nekik, ezt, erre elémtettek egy papírt, amin mutatták, hogy a telefont tartozékok nélkül adtam át. És a hátlap az az. Kérdeztem, hogy mióta, de erre megint nem volt válasz :DDD nevetséges banda. szaros 2000ft-os hátlap bazki, és hetekig vergődnek vele ... :((( :((( :((( Ha nem céges előfizu lenne, akkor azt mondanám, hogy szarok bele, de ez nekem elég sokba volt, mire rendeződött, és nem a 2000ft miatt :((

A pofonokkal meg mehetsz ahová akarsz ... szerinted meghatja őket ? :D annál picit nagyobb cég a voda, hogy besírjon csézer/dzsórzsi pofonjától :U

"5 millióból kijön? Fater megállt, visszafordult mint egy veszkó hős és annyit kérdezett teljesen rezzenéstelen arccal: -Mit is mondott azokról a pillangókról...?"

(#42278) poffsoft válasza george11 (#42277) üzenetére


poffsoft
addikt

" :D annál picit nagyobb cég a voda, "

Itt figyeltem föl, hogy jön valami érdekes is, erre nem befejezted.... :U

[ Szerkesztve ]

[ Szerkesztve ]

(#42279) Chaser válasza Outlander (#42275) üzenetére


Chaser
titán

Nah jah, olvassuk már el, mit írunk alá.

george11: Azért volt számjlik közt te buta, nem az ügyintézőt kell lenyakazni, az meg hogy voda v pannon vagy anyám tsúkja engem nem túlzottan érdekel. Amíg én nem verek át mást addig engem se verjenek, megvannak erre a jogi lépések. Ha olyannal akarnak copatni ami fals azt már csak elvből se hagyom. amúgy vodát is megbacta nemrég valamiért a GVH ;] előfizut meg venne a facom, max hűség nélkül ha tényleg kurta jól járok vele.

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#42280) D@ni88


D@ni88
addikt

Telenor es voda szerviz. Meg jo hogy a T szervizen nem lehet fogast talalni :))

(#42281) Chaser válasza D@ni88 (#42280) üzenetére


Chaser
titán

Gondolom mert nekik nincs is?:D

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#42282) Outlander válasza Chaser (#42281) üzenetére


Outlander
őstag

Más az üzletpolitika...

Ott inkább elámítják a népet a sok refurbised telóval... de van amit ők is elküldenek szervizbe, ami szintén a telemax.

Work until You no longer have to Introduce Yourself.

(#42283) aXXon


aXXon
senior tag

Sziasztok!

Nincs veletlen valakinek elfekvobe egy pb palackhoz valo nyomascsokkentoje?

"Van, amikor azt hiszed rosszabb már nem lehet. Erre két dolog mindig rácáfol: a Firefox és a magyar kormány ;)" - bartucc // ''Ember Te asztán nem kímélsz senkit, odab@szol a fílingnek!'' by Lev Andropov

(#42284) D@ni88 válasza Outlander (#42282) üzenetére


D@ni88
addikt

Nem csak telemax van a z orszagban...

(#42285) Outlander válasza D@ni88 (#42284) üzenetére


Outlander
őstag

Van még a conrad is, még ezer másik, de ők ketten a pólpozíciósok...

Work until You no longer have to Introduce Yourself.

(#42286) Chaser válasza Outlander (#42282) üzenetére


Chaser
titán

Nincs több kérdésem :R

aXXon: Szinte éreztem, ha kidobom mert 4 éve csak a helyet foglalja akkor valakinek kelleni fog :U

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#42287) george11 válasza Chaser (#42279) üzenetére


george11
senior tag

Mert tán feltöltős izével nyomulsz? :Y
Nekem napi szinten alapból megvan 30-40 perc(van, hogy ennek a duplája is)kimenő hívásom minden munkanapon... megéri a céges hidd el :DDD

"5 millióból kijön? Fater megállt, visszafordult mint egy veszkó hős és annyit kérdezett teljesen rezzenéstelen arccal: -Mit is mondott azokról a pillangókról...?"

(#42288) WunderKinder válasza Chaser (#42272) üzenetére


WunderKinder
tag

Ezért mondtam, hogy válasszátok külön a két dolgot. Az hogy neked nincs olyan telefonod amivel ki tudod használni az előfizetésedet az a te bajod. Köcsög dolog ugyan, de így működik.
De azt, hogy összekarcolták a telefont azt nagyon le kellene verni rajtuk. Csak azt nem tudom hogyan lehetne ˝rájuk bizonyítani, hogy ők voltak. Meg hogy érdemes-e ekkora összegért idegesítenie magát az embernek. Bár gyanítom ők is arra utaznak, hogy az emberek 99%-a lenyeli a dolgot mert nem éri meg a belefektetett energiát.

(#42289) Chaser válasza george11 (#42287) üzenetére


Chaser
titán

Tod' a szó elszáll, az írás megmarad. Én kifejezetten utálok bizniszről telón beszélni, sokan hajlamosak másképp emlékezni utólag. Ennek ellenére aki szóban is akarja valaminek a termékleírását hallani az hív, de az nekem ingyen van, szóval ő dolga. Én telót arra használom amire való, ha valami tényleg sürgős és nem megoldható írásban, aztán ennyi. Meg majd ott lesz a viber, egyre több emberkének van, vagy valami voip cucc, de akkor se pofáznék többet:) Volt hogy este 11kor felhívott egy papa vakeráról, ha elvágja a tápkábelt ugye a gari megmarad???? Meghát, azt se tudtam hol vagyok:D Tegnap csájnából hívtak, na azon meglepődtem :DD Nekem egy 3k-s feltöltés 1-2-3 hónapig elég. Max majd a 3g miatt lesz majd valami olcsó előfizu ha létezik olyan, és csak hűség nélkül.

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#42290) Outlander válasza WunderKinder (#42288) üzenetére


Outlander
őstag

Jaja... nekem is mondták, h tiszta hülye vagyok... a szokáson túl... :DDD

Háde ingyen van a cirkusz, akkor meg miért ne?!

Legrosszabb esetben nem történik semmi... és ez a legrosszabb eshetőség...

[ Szerkesztve ]

Work until You no longer have to Introduce Yourself.

(#42291) george11 válasza Chaser (#42289) üzenetére


george11
senior tag

"Nekem egy 3k-s feltöltés 1-2-3 hónapig elég." :Y :Y :Y

Hát ... jó neked ... nekem van egy privát számom, amin átlag 6-8/hó a számla, és van a céges, ami alsóhangon 20-25 :U És nem beszélgetni hívom az ügyfeleket hidd el, csak azzal kapcsolatban, ami fontos :(
Ilyen ez a popszakma :D Amúgy még anno tanuló koromban (ami már tizenpár éve volt) sem volt elég egy hónapra egy 3000-es feltöltés :B nem vagy te egy picit antiszociális? :DDD

"5 millióból kijön? Fater megállt, visszafordult mint egy veszkó hős és annyit kérdezett teljesen rezzenéstelen arccal: -Mit is mondott azokról a pillangókról...?"

(#42292) popp


popp
tag

Üdv a Kecskemét topik lakóinak!

SD kártyát vennék SOS! Méret: 128 MB - 2 GB között bármi, de 512MB preferált.
SDHC kártya nem jó!!!

Sikoltson aki tud segíteni!

"A MOSFET-ek karakterisztikája olyan egyenes, hogy attól bármelyik elektroncső sírva fakadna. A csöveké viszont épp olyan mértékben görbe, ami az emberi fülnek kellemes."

(#42293) Chaser válasza george11 (#42291) üzenetére


Chaser
titán

Lánykoromban én se 3k-val töltöttem a telót ;] aki akar itt-ott-amott megtalál, akit én akarok azt meg én találom meg. Visszahívni csak ismerőst hívok vissza ha nem vettem fel, ismeretlen majd hív újra ha akar valamit, ha meg nem hív akkor nem.

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#42294) george11


george11
senior tag

:C :C :C

"5 millióból kijön? Fater megállt, visszafordult mint egy veszkó hős és annyit kérdezett teljesen rezzenéstelen arccal: -Mit is mondott azokról a pillangókról...?"

(#42295) george11 válasza Chaser (#42293) üzenetére


george11
senior tag

"Visszahívni csak ismerőst hívok vissza ha nem vettem fel, ismeretlen majd hív újra ha akar valamit, ha meg nem hív akkor nem."

Jó sejtem, hogy nem a szolgáltatóiparban ténykedsz ? :D

"5 millióból kijön? Fater megállt, visszafordult mint egy veszkó hős és annyit kérdezett teljesen rezzenéstelen arccal: -Mit is mondott azokról a pillangókról...?"

(#42296) Chaser válasza george11 (#42295) üzenetére


Chaser
titán

Nem is akarok ott tevékenykedni:) Egyébként telefonközpontos voltam a seregben, bőven kipofáztam én ott magam erre az életre telón:D

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#42297) Devid_81


Devid_81
nagyúr

Megzavarom itt a percek ide-oda dolgot kicsit.
Ambar nekem havi 2000 percem van, ah eletben nem hasznaltam meg ki, varhatoan nem is fogom, ellenben a korlatlan sms-t mar ketszer is tulleptem... :DDD
Amugy meg lattam egy filmet, igy kezdodott, de vege teljesen mas volt mint amire szamitottam! :K
Arrol szolt, hogy diaklanyok elmentek kirandulni... :B

...

(#42298) God Vazzeg válasza george11 (#42291) üzenetére


God Vazzeg
veterán

Vodafone red.. Nézz utána ;)

(#42299) Chaser válasza God Vazzeg (#42298) üzenetére


Chaser
titán

De ő mazochista meg csilliomos is:D Én vodában csak azt nem szeretem hogy sok helyen kurta sz@r a térerő, céghez pl nem is hordtam telót, épületen belül nem látta a hálózatot. Udvaron olyan volt mint a mesékben, hol volt, hol nem volt..:) Városokon belül még nem volt gondom.

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#42300) george11 válasza God Vazzeg (#42298) üzenetére


george11
senior tag

Köszönöm, de mivel nem csak egy számról van szó(többen vagyunk egy céges számlán), és nem én intézem, így ez egyelőre szopó :(

"5 millióból kijön? Fater megállt, visszafordult mint egy veszkó hős és annyit kérdezett teljesen rezzenéstelen arccal: -Mit is mondott azokról a pillangókról...?"

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.