Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2014-12-18 22:59:26

LOGOUT.hu

Egy kis előszó a totyikhoz, amit jó ha mindenki elolvas:

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#42101) Devid_81


Devid_81
nagyúr

...

(#42102) DeltaPower válasza Devid_81 (#42101) üzenetére


DeltaPower
őstag

Ez a dáj hárd huszonkilencben volt nem? A betonról ugratott a helikopterbe az autóval.

"Moonshine Whiskey (70°, ízesítés nélküli) van. Fincsi" - Teebee - "De az kiírtaná az egész családomat..Akkor is ha csak én innék belőle.." - forintuser

(#42103) Devid_81 válasza DeltaPower (#42102) üzenetére


Devid_81
nagyúr

Jaaah, az lehet, hogy hatul a helikopter ott figyelt, az meg levadaszta :DDD

De ez is komoly, egynek! :K

Szerk: nah meg ez is akkor:

[ Szerkesztve ]

...

(#42104) Devid_81


Devid_81
nagyúr

Mivel ket topikot oltem meg, igy gondoltam megtehetem, hogy ezt megosszam veletek ;]

Szoval eladnam Notebookomat
HP Pavilion G6
500GB HDD (100/100 de ket evet mar ment szinte folyamatosan)
i3-380 (2.53GHz)
HD 6470 (160 shader, magam szamoltam oket) TuCC valtani a Zintegralt es-e kozott, ha akarsz.
4GB DDR3 1333MHz Samsung
Magyar bill, tolto, DVD rw, 15.4" (1366x768)

Hatlapon (vigyazz, mert osszecsukva az a teteje!) par karc, melyet magam raktam ra, egyedive akartam varazsolni, szerintem szep lett! :D

Akkuja 1,5 oras, elhasznalodottsag 0% (ezt az everest meg ajda mondja, de ez szerintem faxsag ennyi idosen)

Nem zorog, nem csattog...most meg... ;]

Mi kell meg?
Jah az ara, mitudom en, azt sem tudom mennyit erhet egy ilyen fostomlo, 70k?
Vagy az sok? :F

Szerk: egy k.rva fontos info kimaradt, ez gemer gep, azt jaccol vele amit elvisz! :K

[ Szerkesztve ]

...

(#42105) Outlander válasza Devid_81 (#42104) üzenetére


Outlander
őstag

5k.... de csak mert gámmer... :DDD

Amúgy ezt mindig eljátszod, de soha nem adsz el semmit, szegény ekrisztán, királynő lánya is várja a samsungot... :DDD

[ Szerkesztve ]

Work until You no longer have to Introduce Yourself.

(#42106) Devid_81 válasza Outlander (#42105) üzenetére


Devid_81
nagyúr

Kb 1 het mire eljut hozzam az uj samsung....megkapja a kiralyno amire vagyik! :DDD ;]

...

(#42107) Chaser válasza akom (#42093) üzenetére


Chaser
titán

Nyugodt vagyok:) Megy ez még most is ;] csak mondjuk én a legolcsóbbak közt vagyok. Végül is meg lehet venni üzletből is ugyanezeket, 300ft-os telefontok pl 2k-ért, ki hogy érzi:)

DeltaPower: Két éve mutattam volna én neked olyan töréstesztet T61p-n hogy utána tsókolommal köszönsz annak akinél TP-t látsz ;]

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#42108) ekrisztian válasza Outlander (#42105) üzenetére


ekrisztian
senior tag

:) ha olyan árat mond Devid,lehet rárohad a korona,mire lesz neki:DDD

(#42109) Outlander válasza ekrisztian (#42108) üzenetére


Outlander
őstag

Work until You no longer have to Introduce Yourself.

(#42110) bsh válasza Outlander (#42109) üzenetére


bsh
őstag

ez akár te is lehetnél. de neked van két támasztókereked is, úgyhogy mégsem te vagy, ;]

(#42111) ekrisztian válasza Outlander (#42109) üzenetére


ekrisztian
senior tag

Ez nagyon tuti..:DDD.nem ott ér a halál ahol várod.Kamionos csóró kollégát a házivízmű rázta agyon,mert térdig gázolt a vízbe:W

(#42112) DeltaPower válasza Chaser (#42107) üzenetére


DeltaPower
őstag

Agyonvertél egy embert a t61-el vagy mi? :D

"Moonshine Whiskey (70°, ízesítés nélküli) van. Fincsi" - Teebee - "De az kiírtaná az egész családomat..Akkor is ha csak én innék belőle.." - forintuser

(#42113) daninet válasza csaszi72 (#42099) üzenetére


daninet
veterán

na mijez az avatár? ameddig gyík mézesheteken van te árulod a vazelint a boltban? :D

Miért vegyem meg, ha 3x annyiért, 3x annyi idő alatt megépíthetem? ´¯`·.¸¸.·´¯`·.¸><(((º>

(#42114) Outlander


Outlander
őstag

NagyP a munkahelyén? :DDD

Work until You no longer have to Introduce Yourself.

(#42115) Chaser válasza DeltaPower (#42112) üzenetére


Chaser
titán

Csak esett 1-2 emeletet:) De működött, tropára ment az alsóház meg a hűtés, viszont alaplap és kijelző egyben maradt. Új kaszniban azóta is működik, télleg' mekkora sz@r ez a TP. De én nem emiatt szeretem, vigyázok a gépeimre. A fekete szín, a zöld ledek karácsonyfa effekt nélkül, a sw-es szolgáltatások, a jó billek - bár ez beszállító függő -, touch, gombok, meg nem kell babusgatni, azt a célt szolgálja amire kitalálták: hordozható számítógép, nem vitrintöltelék mint a legtöbb notebooknak csúfolt izé. Egyik tag írta TP topikban nemrég, ráborult egy szekrény a gépre, T60. A kijelző megcsavarodott, pár helyen elrepedt a burkolat, akku kettétört. Bekapcsolta és működik a gép :DD Újakban azért nem bíznék ennyire, meg a garanciájuk is sz@r, de régi TP-ket lehet nyúzni, azokat még arra találták ki, mostaniak már elqrvultak a legtöbbje. Design meg, akinek nem jön be hát nem, én anno pont ezért vettem egy T40 v 41-et. Legyen fekete, nem karácsonyfaledekkel, lehetőleg zölddel, matt kijelző. Aztán egy kicsit túlteljesítette az elvártakat:) Lehet ételesdoboznak is hívni meg bárminek, tény hogy nem annak a rétegnek készül aki villogni akar a géppel, csak annak akinek egy valóban hordozható gép kell. Egyébként meg a piros csiklójával elég aranyos az:D

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#42116) OP-ToTo


OP-ToTo
tag

Sziasztok! Szerintetek videokártya probléma okozhat fagyást? Ma 3x lefagyott a gépet, szétszedtem összedugtam újra. Elindult a windows de a monitorok nem mutattak semmit. Rádugtam az alaplapi videokártyára, most azon van a kép. Az eszközkezelő nem látja a videokártyámat, talán azért mert nem abba van dugva a monitor. De szerintem azért érzékelnie kéne.

Eladó USB-s hangkártya, Nokia micro usb-s autós telefontöltő.

Chieftec GPB-500S 85+; Asus M5A97 R2.0; AMD FX-6300; Samsung 840 120GB SSD; 8gb DDR3 HyperX Fury Balck 1600Mhz Ram; Gigabyte RX560 4GB

(#42117) Outlander válasza Chaser (#42115) üzenetére


Outlander
őstag

Te most komolyan, azért tartod jó gépnek, mert egy külső behatás után, gyakorlatilag a külseje kuka, de az alaplapja működik?! :DDD

Ha nem darálóba dobod, 99%-ának túléli az ilyet az alaplapja... :U

[ Szerkesztve ]

Work until You no longer have to Introduce Yourself.

(#42118) KTU válasza OP-ToTo (#42116) üzenetére


KTU
addikt

igen mert szinte biztos, hogy fullHáDéba használtad :D

"Sajnálom, a válaszok készen vannak, csak jól kell kérdeznie."________Magyar Xiaomi Mi 10 Lite 5G #monet____https://t.me/MagyarXiaomiMI10Lite5G

(#42119) Chaser válasza Outlander (#42117) üzenetére


Chaser
titán

Nem azért tartom jónak, tudod van az a rollcage nevű izé. Ha az nincs benne megnézem melyik marad egyben ha ráesik egy szekrény vagy esik 1-2 emeletet. Egyik tag repülő lépcsőjéről ejtette le az x200-át és az is túlélte:D Amiért nekem jó..szeretem a matt feketét, adott. A szemnek a legkímélőbb szín a zöld, nem a kék, sárga, hupilia, akármi ledek, főleg ezek kombinációja mint régi elitebookoknál. Akkuszabályzás 10/10, csepptöltés meg kisfacom nyista. Van itt egy dell, akku gombra bejön egy szép designos ablak. Normál v gyorstöltés, aztán kalap, és ez nem inspiron hanem latitude. TP-nél gyártási év, első használat ideje, ciklusok száma, egyéni töltésszabályzás. FPR-t akár használhatom böngészőben is belépésre, nekem anno azt mondták dell topikban ilyen a mesékben van, akkor TP jó meseíró. Sok lenovo sw ami haszontalan, de van sok értelmes is. Ezen felül meg tényleg arra vannak kitalálva hogy hordozzák őket, illetve voltak..maiaknál többen mondták elrepedt pár hónap után billzet gomb, vagy letört. Meg a közösség ami mögötte van, hány gépnél oldották meg a ventiszabályzást? Egy TP b_zi azt is megcsinálta. / tudom, mert a lenovo nem tud biost írni, ajánlom nézz be dell topikba hányan sírnak a venti miatt ;] nincs rá külső megoldás mai napig / Driver téren is TP-vel volt legkevesebb bajom, bár sysupdate sokszor semmit nem ér. Anno az IBM találta ki a tracket is, korrekt, dell meg hp-nál sose volt 100-as a track. Tapipadot nem is használom. Nem mondanám ezt se tökéletes gépnek, de számomra közelíti. Írom ezt egy kicsi latituderől ami aranyos, van valami magnézium váza, szép alu fedlapja meg minden, backlit bill is. Igaz a precision megelőzi a sorban, azok is kurta jó gépek, de nekem összességében TP jobban bejön fentiek miatt. És azokból is a régebbiek. Mostaniaknál azt csodálom még nem lekerekített élekkel jönnek mint dell meg hp biznic' gépek.

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#42120) God Vazzeg válasza OP-ToTo (#42116) üzenetére


God Vazzeg
veterán

Tápot mostá??44

Üdv
Laci

(#42121) OP-ToTo válasza KTU (#42118) üzenetére


OP-ToTo
tag

Igen, 1920x1080ban. 2 monitorral. Mi ezzel a baj ? :)

Tápot nem mostam, nem ismerem ezt a szakkifejezést :D

Chieftec GPB-500S 85+; Asus M5A97 R2.0; AMD FX-6300; Samsung 840 120GB SSD; 8gb DDR3 HyperX Fury Balck 1600Mhz Ram; Gigabyte RX560 4GB

(#42122) Chaser válasza OP-ToTo (#42121) üzenetére


Chaser
titán

Lol :DD

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#42123) OP-ToTo válasza Chaser (#42122) üzenetére


OP-ToTo
tag

Köszönöm az együttérzést :D

Chieftec GPB-500S 85+; Asus M5A97 R2.0; AMD FX-6300; Samsung 840 120GB SSD; 8gb DDR3 HyperX Fury Balck 1600Mhz Ram; Gigabyte RX560 4GB

(#42124) george11 válasza OP-ToTo (#42116) üzenetére


george11
senior tag

Nagy a hőség .. igyál meg három-négy sört, és jó lesz.
Ha meg mégsem az sem fog érdekelni ... :DDD

Amúgy nem lemezfelnin megy a gép? merakkó' az lesz a baj :U

"5 millióból kijön? Fater megállt, visszafordult mint egy veszkó hős és annyit kérdezett teljesen rezzenéstelen arccal: -Mit is mondott azokról a pillangókról...?"

(#42125) bsh válasza george11 (#42124) üzenetére


bsh
őstag

:U

(#42126) DeltaPower válasza OP-ToTo (#42116) üzenetére


DeltaPower
őstag

Most van a legnagyobb rohadvány hőség, nem sült meg az a videókártya? :U

"Moonshine Whiskey (70°, ízesítés nélküli) van. Fincsi" - Teebee - "De az kiírtaná az egész családomat..Akkor is ha csak én innék belőle.." - forintuser

(#42127) Chaser válasza DeltaPower (#42126) üzenetére


Chaser
titán

Hővédelem van ezekben már nem? Igaz nem írta miről van szó.

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#42128) gabe_


gabe_
őstag

Tudja itten valaki, hogy lopott Citroen kulcsot hol érdemes másoltatni kicsiny városunkban?

Sovány szakácsban sose bízz!

(#42129) daninet


daninet
veterán

Jóféle 23"-os IPS monitort tudnátok esetleg ajánlani? CAD-hez, PS-hoz, 3dmax-hoz, netezéshez használnám.
Nem kell forgatható meg szuperkalibrált szuperjó, valami akcijós egyszerű kellene, csak kifolyt a szemem a TN-től, ünnepélyesen is kib*sztam az ablakon :)

Gabe_: Kódos tanítós (bicskás) vagy valami régifajta?

[ Szerkesztve ]

Miért vegyem meg, ha 3x annyiért, 3x annyi idő alatt megépíthetem? ´¯`·.¸¸.·´¯`·.¸><(((º>

(#42130) akom válasza daninet (#42129) üzenetére


akom
senior tag

(#42131) DeltaPower válasza daninet (#42129) üzenetére


DeltaPower
őstag

Ilyet vegyél e [link]

"Moonshine Whiskey (70°, ízesítés nélküli) van. Fincsi" - Teebee - "De az kiírtaná az egész családomat..Akkor is ha csak én innék belőle.." - forintuser

(#42132) AAntii


AAntii
őstag

Sziasztok!

Tud valaki kölcsönözni/kölcsön adni valamilyen zajszintmérő alkalmatosságot? Kíváncsi lennék, hogy a környékünkön lévő klímarengeteg mekkora zajt bocsát ki.
Köszi mindenkinek, aki tud segíteni!

üdv.

"Az amatőrnek ihlet, a profinak előleg kell."

(#42133) KTU válasza AAntii (#42132) üzenetére


KTU
addikt

Van androidos telefonod??? :U
:D

[ Szerkesztve ]

"Sajnálom, a válaszok készen vannak, csak jól kell kérdeznie."________Magyar Xiaomi Mi 10 Lite 5G #monet____https://t.me/MagyarXiaomiMI10Lite5G

(#42134) AAntii válasza KTU (#42133) üzenetére


AAntii
őstag

Nincsen. Azokban van beépített?

"Az amatőrnek ihlet, a profinak előleg kell."

(#42135) WunderKinder válasza KTU (#42133) üzenetére


WunderKinder
tag

Na ez az ami erősen nem jó semmire, főleg mert nincs kalibrálva. Maximum összehasonlító mérésre jó, de arra is főleg az emberi beszéd hangtartományában (ez meg a mobilok mikrofonjainak a karakterisztikája miatt van).

(#42136) Chaser válasza daninet (#42129) üzenetére


Chaser
titán

Sztem is u2312hm, nem a legjobb IPS de elmegy. Ebben már no-pwm a led vezérlés, nem csinálja a crt-s villogást mint a legtöbb ledes monitor - valszeg azért folyt ki a szemed, nem mert TN - . Minél kisebb fényerőn vannak, annál jobban villognak a pwm-es ledes monitorok, max fényerőn már alig. A 40k körüli LG IPS-ekre is azt mondják tűrhető, de azok nyilván pwm-esek.

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#42137) gabe_ válasza daninet (#42129) üzenetére


gabe_
őstag

Ilyen e. Megjött az új műanyag ház hozzá, azt már kicseréltem, de a kettő kulcsból az egyik annyira megkopott, hogy nem akarja nyitni az ajtót.

Sovány szakácsban sose bízz!

(#42138) OP-ToTo válasza DeltaPower (#42126) üzenetére


OP-ToTo
tag

Elég kézenfekvőnek tűnik. Az a fura, hogy nem is használtam a gépet 4-5 napig. Tegnap este bekapcsoltam, kicsit böngészgettem vele lefagyott. Ma bekapcsoltam, hozzá se nyúltam, ülök ide, megint lefagyott. Nem mozgott ugyebár az egér, mondom kihúzom az USB-s érzékelőjét mert vezeték nélküli. Kihúztam erre újraindult tőle azonnal a gép. Egy 4 portos USB Hub-ba van pedugva. Arra gondoltam talán ez csinált valami zárlatot.

Miközben írtam ezeket a sorokat, elmentem 5 percre a szobából, arra jövök vissza, hogy újraindult a gép és nem találja a C meghajtót amiről bootolna emiatt nem töltődött be a rendszer.

Örülnék ha megtalálnám a hiba forrását, mert az újabb és újabb hibák csak idegesítenek. A videokártya valószínűleg nem jó, ha már képet nem ad. De elindul alatta windows.

Chieftec GPB-500S 85+; Asus M5A97 R2.0; AMD FX-6300; Samsung 840 120GB SSD; 8gb DDR3 HyperX Fury Balck 1600Mhz Ram; Gigabyte RX560 4GB

(#42139) george11


george11
senior tag

e

ilyet hol lehet venni? :DDD

"5 millióból kijön? Fater megállt, visszafordult mint egy veszkó hős és annyit kérdezett teljesen rezzenéstelen arccal: -Mit is mondott azokról a pillangókról...?"

(#42140) M_o_g_y_i válasza Devid_81 (#42104) üzenetére


M_o_g_y_i
őstag

Alma lesz az, nem HáPé! :o
Látod-látod, azt sem tudod milyen szh@rod van, de máris ráfogod, hogy "gámer"... :o

4db szép állapotú 4x100 6.5x15 ET35 acélfelni eladó!!! - Olyan nincs, hogy valami nem sörnyitó!

(#42141) Devid_81 válasza george11 (#42139) üzenetére


Devid_81
nagyúr

Nem tudom de van rajta sebtapasz, valami erte szegenyt :DDD

...

(#42142) DeltaPower válasza OP-ToTo (#42138) üzenetére


DeltaPower
őstag

Ha így rohadnak a dolgok akkor valami alapvető komponensre kell gyanakodni: táp, lap, proci, ram. Takarítva mikor volt, hőfokokat néztél-e?

Dzsordzs: ez valami undorító.

"Moonshine Whiskey (70°, ízesítés nélküli) van. Fincsi" - Teebee - "De az kiírtaná az egész családomat..Akkor is ha csak én innék belőle.." - forintuser

(#42143) Chaser válasza daninet (#42129) üzenetére


Chaser
titán

Ha még nem vágtad ki ténylegesen az ablakon, teló kameráján át sasold meg a képet. Crt feeling sztem nálad is ott lesz:D Notebook kijelzőben még nem is láttam led-es pwm menteset, a retina macben biztos nincs pwm, de azt még nem láttam:D Én is azt hittem azért fáj az újabb gépeknél a szemem mert TN. LóPh@szt, úgy villódzanak mint az ezer éves crt-k. Mert a no-pwm szabályzás 1-2k-val drágább ;] Fejlődik a technika fejlődik...

szerk: TP topokban mondta 1x egyik tag aki grafikával foglalkozik, napokban egy másik mutatta ezt a progit, elég jól látszik a vidiben hogy villog a ledes monitor ha pwm szabályzós. Intel vgas gépekben elvileg sw-esen lehet csökkenteni a villogást, más gyártóknál kicsit hackelni kell. Nekem még nem sikerült életre kelteni a dellnél.

[ Szerkesztve ]

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#42144) daninet válasza gabe_ (#42137) üzenetére


daninet
veterán

Mi nemrég csináltattunk kulcsot, mert eltörtük, ott tanítani is kellett az elektronyikát. Csak a műanyag része kellett. a kulcs fém része jó volt, át lehetett volna tenni bele. Két autószervizt kérdeztünk meg, mind a kettő 25-ért tanított volna a kulcsot, úgy hogy a fémrészt átrakja. Megkérdeztük a márkaszervizt, ott 25ért komplett új kulcsot adtak.
Ritka eset, de most olcsóbb volt a márkaszerviz. :)

Chaser: Ja, villog. :) De ez csak a baj, 50%-a. Nem volt rajta HDMI se DVI, és a színek.. közel lehetetlen volt photoshopban bármit csinálni :)

[ Szerkesztve ]

Miért vegyem meg, ha 3x annyiért, 3x annyi idő alatt megépíthetem? ´¯`·.¸¸.·´¯`·.¸><(((º>

(#42145) Devid_81 válasza M_o_g_y_i (#42140) üzenetére


Devid_81
nagyúr

Ha'Phasztudja mi ez, van de nem kell majd hamarosan...:D
Nagyon viszi amugy, van meg elmeny indexe is! :K

...

(#42146) OP-ToTo válasza DeltaPower (#42142) üzenetére


OP-ToTo
tag

Ki van takarítva, 40 fok alatt van minden. Ami tekintve a 31 fokos szobámat, nem is olyan rossz. Tesztelgetem, majd csak lesz valami.

Videokártya tesztelést vállal valaki?

Chieftec GPB-500S 85+; Asus M5A97 R2.0; AMD FX-6300; Samsung 840 120GB SSD; 8gb DDR3 HyperX Fury Balck 1600Mhz Ram; Gigabyte RX560 4GB

(#42147) DeltaPower válasza daninet (#42144) üzenetére


DeltaPower
őstag

Elmennek a pitsába... milyen fajta autó volt ez?

"Moonshine Whiskey (70°, ízesítés nélküli) van. Fincsi" - Teebee - "De az kiírtaná az egész családomat..Akkor is ha csak én innék belőle.." - forintuser

(#42148) daninet válasza DeltaPower (#42147) üzenetére


daninet
veterán

C4 picasso ennek ilyen bicskás sokgombos kulcsa van, egy csomó dolog vezérelhető onnan lámpák vészvillogó zár, riasztó stb. azért ilyen drága dolog

Miért vegyem meg, ha 3x annyiért, 3x annyi idő alatt megépíthetem? ´¯`·.¸¸.·´¯`·.¸><(((º>

(#42149) Chaser válasza daninet (#42144) üzenetére


Chaser
titán

Ja PS-elni nem lehet TN-en, max bohóckodni:) De magától a TN-től nem fájhat a szemed. CCFL monitoroknál nem volt ilyen gond, villognak azok is, csak olyan tartományban hogy nem bántja a szemet, kamera is éppen hogy érzékeli ha érzékeli. Én most próbálok beszerezni egy PVA-s monitort CCFL-est, megbarátkozok a 19"-lal is csak jó fajta legyen:)

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#42150) ekrisztian válasza gabe_ (#42128) üzenetére


ekrisztian
senior tag

Kulcskirály a nagypiacnál.tanít is régebbi imókat.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.