Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2014-12-18 22:59:26

LOGOUT.hu

Egy kis előszó a totyikhoz, amit jó ha mindenki elolvas:

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#41501) daninet válasza ekrisztian (#41498) üzenetére


daninet
veterán

Felhívtam a klímás embert, nem is hallott még ilyen bajról ami a kocsinak van, meg nem tud alkatrészt se szerezni ha valami szar, úgyhogy lehet vinni márkaszervizbe (4X ár :O )

Miért vegyem meg, ha 3x annyiért, 3x annyi idő alatt megépíthetem? ´¯`·.¸¸.·´¯`·.¸><(((º>

(#41502) Chaser


Chaser
titán

No kell nekem egy 19-es monitor, 5:4, 1280x1024. IPS v PVA, TN nem. CSak teljesen kvarcmentes/pixelhibamentes érdekel.

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#41503) ekrisztian válasza Outlander (#41499) üzenetére


ekrisztian
senior tag

Hazudól, mert csak két navit csináltál meg:DDD
na jó meg a riasztód,de mikor elvitted jó volt:DDD

(#41504) ekrisztian válasza daninet (#41501) üzenetére


ekrisztian
senior tag

Az nem jó hír!:(

(#41505) Outlander válasza ekrisztian (#41503) üzenetére


Outlander
őstag

Most nem azért hogy sztároljak itt mindenkit. de a mostani degeneráció full retard, hozzánk képest.

A mostani friss, első fél éves gamfosok bammeg semmi, tehát amíg ugye a 30+-sokat érdekli és foglalkoztatja az h hogyan mozog az kotsog bugócsiga, addig ezeket semmi.

Ma is mondtam kissrácnak tegye már be a vga karit az x gépbe, ott a csavarhúzó... de semmi.

Én elhiszem h az egy "endzsenyier" problem, és nem pedig egy "developer", de bakker h 2-3 csavart nem tudnak kicsavarna és aztán vakargatja a fejét, h miért nem az integrált vga adja a képet. :U

Butulnak, nem érdekli őket a miért, egyszerűen használják az adott dolgot, és lassan télleg az a szint lesz, h ha magától nem javul meg, akkor az kuka...

De ilyen tök brutál dolgok , én néha csak úgy ámulok, h ezekkel mi lesz, ha esetleg izzót kell cserélni, vagy valamit fel/leszerelni.... :U

Work until You no longer have to Introduce Yourself.

(#41506) csaszi72 válasza daninet (#41501) üzenetére


csaszi72
aktív tag

Faragó autószervíz Ballószög.
Ha kell kontakt pü-ben jelezd.

 Egy társadalom civilizáltságának mértékét a rabokon lehet lemérni.(Dosztojevszkij)

(#41507) DeltaPower válasza csaszi72 (#41506) üzenetére


DeltaPower
őstag

Ehhez van köze Jofnak? :D

"Moonshine Whiskey (70°, ízesítés nélküli) van. Fincsi" - Teebee - "De az kiírtaná az egész családomat..Akkor is ha csak én innék belőle.." - forintuser

(#41508) csaszi72 válasza DeltaPower (#41507) üzenetére


csaszi72
aktív tag

Kb Zéró, de mit tom én? :DDD

 Egy társadalom civilizáltságának mértékét a rabokon lehet lemérni.(Dosztojevszkij)

(#41509) Chaser válasza Outlander (#41505) üzenetére


Chaser
titán

És tényleg ez van, de sikeresek lesznek, mert van diplomájuk:) Már annak a kb 1/5-ödnek lesz, amelyik része eljut odáig:D Emlékszem én még milyen lelkesen csináltam nyári gyakorlaton a nájtrájderfényt' :)) más meg stroboszkópot, manager kalkulátort, tanár meg nem is szólt. Mondjuk akkor még nem igen volt net, pláne f@szbuk meg hasonlók hogy meg kelljen osztani 5 percenként hogy most fingtam, büfögtem, sírok, nevetek...

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#41510) God Vazzeg válasza ekrisztian (#41498) üzenetére


God Vazzeg
veterán

Azon azóta is röhögök :D

(#41511) God Vazzeg válasza Outlander (#41505) üzenetére


God Vazzeg
veterán

Ez amúgy tényleg így van.. :K

(#41512) ekrisztian válasza Outlander (#41505) üzenetére


ekrisztian
senior tag

De ez megy nyugaton is.Öcsém mesélte osztrákba kijött az internet javitó developer,rövid volt a kábel,elment majd jon az engiener oszt kicseréli.Ha meg van,akkor ő vissza jön.
Trollkodtam én is...Trészervizes kijött,mondom nincs meg a sebesség.Cseréljünk modemet.Nem az a baj.Mondom szerintem az.Nem bírja a kábel a 20megát.Mondom cseréljünk modemet.(azt tudni kell a voip jelszóra utaztam és a pirelliből nem lehet kiszedni)feltette a speedtáccsot de nem kért rá konfigot és csak 5megával konnektált.Mondom kérjük rá konfigot.Az nem kell.
Na itt feladtam.Mondom ide figyelj pajtika dugd be ide a notid.Ez mi?Ez a saját modemem beállítva ez meg routerem.Na mérjél egyet!Jé ez 19-el van összeállva.Na akkor most mi van?
Ide kell 30megás net mert azzal brutál modemet hozunk ki.
És az majd tudja a 20megát és stabil is lesz?
Döntsem el a sebesség vagy a stabilitás a fontos.
:W mondom mivel ez nem rakéta se nem toronydaru így mindkettő.
Nekem szerintem itt semmi dolgom tovább...ez volt a válasz.
Azóta is a szar speedtáccs van, de azt egy másik szerelő hozta.13-al össze is állt a központtal,de legalább a voip jelszavat kiszedtem belőle:)

(#41513) ekrisztian válasza God Vazzeg (#41510) üzenetére


ekrisztian
senior tag

De akkor majdnem sírtunk...én tuti:DDD

(#41514) Chaser válasza ekrisztian (#41512) üzenetére


Chaser
titán

Na ezt figy. Tavaly ilyentájt net behalt, elég sűrűn csinálta akkoriban. Nem voltam itthon, majd asszonyka intézi.
Na amit elmesélt...:D
Jött egy tag, megnézte a modemet, kicserélte, nem volt net. Aztán kirohant a lépcsőházba a szekrényhez. visszajött, semmi. Kicserélte a kábeleket, nem volt net. Én meg már nagyon unatkoztam, bekapcsoltam a tévét, de már adás se volt. Mondom a csávónak, frankó 1 órája itt vagy net még nincs, de már tv se:D A csávó már nagyon izzadt, felhívott valakit. Jött egy kollegája, újra mértek mindent, azt mondja a másik itt kell lennie netnek műszerek szerint, esetleg a szomszédos városban levő központban még megnézi, mást nem tud csinálni. Az egész elosztószekrényt is kicserélik, hozzák az alkatrészeket. El is mentek, én meg közben megnéztem a tv kábeljét, az a majom kihúzta az antennát:D Na visszajöttek egy óra múlva, net továbbra sem volt. A másodiknak jött csávó is megnézte az első laptopján, mielőtt nekiállnak kicserélni az elosztószekrényt. Aztán érdekes fejet vágott, kérdi a másiktól itthoni gépen megnézted? Azt mondja nem, jó laptopja van neki, mindenütt fogja a jelet! Aztán kipróbálták az egyik itthoni géppel, egyből volt net :)) A szerelő gépén a wifi vagy a dugó nem volt jó amivel nézte. De nem hagyta annyiban, csak meg akarta nézni az ő gépén is, a másik majdnem agyonverte, úgy mondta neki hogy takarodjál kifelé :DD

Ha ezt nekem mesélik nem hiszem el......:D :N

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#41515) God Vazzeg válasza ekrisztian (#41513) üzenetére


God Vazzeg
veterán

:K :DDD

(#41516) Chaser


Chaser
titán

Törölni akarok néhány pm-et a néhány ezerből:D Az komoly, hogy csak egyesével lehet :F

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#41517) ekrisztian válasza Chaser (#41516) üzenetére


ekrisztian
senior tag

Olyat keress,hogy regisztráció törlése...az visz mindent:DDD

(#41518) fero02 válasza Chaser (#41516) üzenetére


fero02
veterán

Nem. User error.

(#41519) DeltaPower válasza Chaser (#41514) üzenetére


DeltaPower
őstag

Múlt heti sztori ismerőséknél, valami netszerelő netszerelt náluk valamit, onnantól a gépen nem volt net, 651-es modem hibával leállt a betárcsázás. Próbáltunk mindent, mert ezt ugye sok dolog okozhatja ipv6-utáló modemtől a pppoe.sys hibájáig, de semmi. Betelefonáltunk, másnap kijött egy másik szerelő, aki közölte, hogy az előző szerelőnek rettentő szar napja lehetett, mert beszerelte a modemet, csak "elfelejtette" bekonfigolni. :W

"Moonshine Whiskey (70°, ízesítés nélküli) van. Fincsi" - Teebee - "De az kiírtaná az egész családomat..Akkor is ha csak én innék belőle.." - forintuser

(#41520) Chaser válasza ekrisztian (#41517) üzenetére


Chaser
titán

Nem lehet törölni reget, Alapelveket nem olvastad el? :Y nem lépsz be nem akarsz többet jelen lenni. hogy utána más feltöri a reget az más kérdés:D

fero02: Akkor toljál már egy user screent erről, mert nálam csak egyesével lehet.
Direkt kikapcsoltam minden blocker programot pedig, vagyis kikapcsoltam volna ha lennének, de azt se tudom mik azok :N

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#41521) fero02 válasza Chaser (#41520) üzenetére


fero02
veterán

És mielőtt megkérdeznéd: igen, ha az OK gombra kattintok, akkor valóban törli is őket. :K

(#41522) M_o_g_y_i válasza fero02 (#41521) üzenetére


M_o_g_y_i
őstag

BAN ;] (privát üzenet nyilvánosságra hozása, ejnye-bejnye!!! :DDD)

4db szép állapotú 4x100 6.5x15 ET35 acélfelni eladó!!! - Olyan nincs, hogy valami nem sörnyitó!

(#41523) Chaser válasza DeltaPower (#41519) üzenetére


Chaser
titán

Fogadjunk fero is "netszerelő":D

fero02: 1. Ban meg polágri per privát nyilvánosságra hozataláért ;]
2. b+, a majd' 3000 taggal folytatott privátból szeretnék törölni úgy 95%-ot ha nem lett volna egyértelmű:D :W
Nem egy adott privátolásból kitörölni részeket:)

De bármit csinálok, nagyon úgy tűnik csak egyesével lehet...

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#41524) God Vazzeg válasza Chaser (#41523) üzenetére


God Vazzeg
veterán

Ezt már én is néztem, majd szólj ha rájössz hogy kell :K :D

(#41525) Chaser válasza God Vazzeg (#41524) üzenetére


Chaser
titán

Rákérdeztem..úh pár napig nem leszek:D

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#41526) God Vazzeg válasza Chaser (#41525) üzenetére


God Vazzeg
veterán

:DDD

(#41527) csaszi72


csaszi72
aktív tag

elsőőőőő
kukcs

 Egy társadalom civilizáltságának mértékét a rabokon lehet lemérni.(Dosztojevszkij)

(#41528) M_o_g_y_i válasza csaszi72 (#41527) üzenetére


M_o_g_y_i
őstag

Megnyalhatná az enyémet is... ;]
Akár a balt is! :DDD

4db szép állapotú 4x100 6.5x15 ET35 acélfelni eladó!!! - Olyan nincs, hogy valami nem sörnyitó!

(#41529) Devid_81


Devid_81
nagyúr

Elsoooo

...

(#41530) Devid_81


Devid_81
nagyúr

Eleg csampas a dragam... :U

...

(#41531) Devid_81


Devid_81
nagyúr

...

(#41532) Devid_81


Devid_81
nagyúr

...

(#41533) M_o_g_y_i válasza Devid_81 (#41531) üzenetére


M_o_g_y_i
őstag

Beb.zultál? :F ;]
Hámijaf@ccomez??? :Y
Az utána következőket pedig nem kommentelem... :o

[ Szerkesztve ]

4db szép állapotú 4x100 6.5x15 ET35 acélfelni eladó!!! - Olyan nincs, hogy valami nem sörnyitó!

(#41534) fero02 válasza Chaser (#41523) üzenetére


fero02
veterán

Ja hogy úgy... :U

Igen, egyszerre csak valami "pár" db-ot lehet (20-50 közt valahogy), így blokkonként nem. És igen, azokat is egyesével kell kijelölni.

(#41535) Outlander válasza fero02 (#41534) üzenetére


Outlander
őstag

Lehet blokkonként... törölt/letilt... de egyszerre csak egyet.

Így jár aki spammel mindenkit... :DDD

Work until You no longer have to Introduce Yourself.

(#41536) fero02 válasza Outlander (#41535) üzenetére


fero02
veterán

Akkor megint csak user error (chaser részéről). mert úgy is működik. :K

Amúgy meg... ;) ;] :DDD

(#41537) Outlander válasza fero02 (#41536) üzenetére


Outlander
őstag

:DDD :R

Work until You no longer have to Introduce Yourself.

(#41538) bartucc


bartucc
addikt

A német nyelv szépségei videjó :DDD

Megmégegy: [link]

[ Szerkesztve ]

"Azért jó tengerparton lakni, mert akkor csak három oldalról van hülyékkel körülvéve az ember." //Galla Miklós//

(#41539) Outlander válasza bartucc (#41538) üzenetére


Outlander
őstag

áááááááááá :)) :)) :)) :)) :W :DD

Work until You no longer have to Introduce Yourself.

(#41540) alázógyík válasza bartucc (#41538) üzenetére


alázógyík
őstag

Beszarás! :C :C :DD

(#41541) Devid_81 válasza M_o_g_y_i (#41533) üzenetére


Devid_81
nagyúr

Csak raktam fel nektek szoros fankot, ha legyen ma' valami "szeeep" is itten. :DDD ;]
Utana raktam fel ket masik janyos gifet...en azokat azert megkommentalnam...meg amit Te linkeltel azt is vagy 5x napjaban! :B

...

(#41542) daninet


daninet
veterán

Kapok az előfizumhoz telefont, ha valakit érdekel olcsó pénzért új, garis belépő androidos telefon akkor jelezzétek, Hüvely Y200, LG L3, Alcatel One Touch C a választék. Ezek kis trükkel függetleníthetők is szóval az sem gond. 8ezerért vihető valamelyik.

Miért vegyem meg, ha 3x annyiért, 3x annyi idő alatt megépíthetem? ´¯`·.¸¸.·´¯`·.¸><(((º>

(#41543) God Vazzeg válasza daninet (#41542) üzenetére


God Vazzeg
veterán

y200 érdekelhet :K 8k-ba függetleníted is? Mondjuk ha vodás, akkor nem létszükséglet ;)

(#41544) Chaser válasza fero02 (#41536) üzenetére


Chaser
titán

Akkor toljál már róla screent hogy is néz ki az:)

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#41545) george11


george11
senior tag

:DDD

"5 millióból kijön? Fater megállt, visszafordult mint egy veszkó hős és annyit kérdezett teljesen rezzenéstelen arccal: -Mit is mondott azokról a pillangókról...?"

(#41546) Devid_81


Devid_81
nagyúr

Ezt nektek akko'

...

(#41547) Outlander válasza Devid_81 (#41546) üzenetére


Outlander
őstag

Ezt meg neked... [link] :DDD

Work until You no longer have to Introduce Yourself.

(#41548) Devid_81 válasza Outlander (#41547) üzenetére


Devid_81
nagyúr

"A videó Channel 4 tulajdonában álló anyagot tartalmaz, aki letiltotta azt az országodban szerzői jogi okok miatt."

Kerem szepen, itt ez igy megyen, jon Erzsike es szetkorbacsolja a jutjubot...igy lemaradok minden jorol...pedig biztos vagyok benne, hogy szep dolgot kuldtel nekem! :B :K

ui: ez nem az en orszagom, de ezek ilyen butak, ezt sem tudjak :W

...

(#41549) Outlander válasza Devid_81 (#41548) üzenetére


Outlander
őstag

Akkor keress rá a te youtubodon... biztos h fent van.

Fonejacker JVC DVD

Azért vicces, mert egyébként Angliában "játszódik"....

Work until You no longer have to Introduce Yourself.

(#41550) Devid_81 válasza Outlander (#41549) üzenetére


Devid_81
nagyúr

Latod ezek ennyire hulyek, sajat magukat is korbacsoljak...kesz van Erzsi, ha legkozelebb osszefutok vele teazas kozben megutom 4x.
Faxnak szol bele mindenbe, nem ertem! :W

...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.