Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2014-12-18 22:59:26

LOGOUT.hu

Egy kis előszó a totyikhoz, amit jó ha mindenki elolvas:

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#41451) chipi-85 válasza bsh (#41447) üzenetére


chipi-85
aktív tag

Ez tényleg egy S478-as mellé berakott egy GTX580-ast?! :Y :Y :Y

(#41452) alázógyík válasza chipi-85 (#41451) üzenetére


alázógyík
őstag

Ha hüjjje? :DDD ;]

(#41453) bsh válasza chipi-85 (#41451) üzenetére


bsh
őstag

én azt nem tudhatom. :U
de annyi biztos, hogy nem szabad sajnálni azt a 20-30k-t egy jó hkc tápért! :K :DDD meghálálja! :DDD

(#41454) WunderKinder válasza chipi-85 (#41451) üzenetére


WunderKinder
tag

Attól is függ hány magas a xsenyonlya, mert a fullhádés gammer tápot az nem hajccsaki. :DDD

Annyira vérinformatikus ez a csávó, mint az amelyik a múltkor lebaszott, mert a 60k-s irodai konfigba csak 1610-es celeront tettünk. Összesen egy raktárkészlet kezelő fut rajta, 30 megás adatbázissal. Szerinte ehhez legalább egy i5 kellett volna meg 16 giga ram. Ami a legszörnyűbb, hogy komolyan is gondolta a gyökér. :W

(#41455) bsh válasza WunderKinder (#41454) üzenetére


bsh
őstag

de azért az i5 és 16 giga ram árában számláztátok ki, nem? ;]

(#41456) Chaser válasza bsh (#41447) üzenetére


Chaser
titán

eznemnormális'...

szerk: WunderKinder: Igaza is van! én is szeretnék tőled rendelni 60k-s irodai konfigot, de csak i5-tel és 16GB rammal. Természetesen min. ivibriggy' i5 legyen benne!!!4!!! ;] Aztat mondják van ez az esesdé nevű dolog, attól is gyorsul a gép, az is legyen benne ám! De nem ilyen vacak 60 giggás, 250 giggás minimum

[ Szerkesztve ]

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#41457) WunderKinder válasza bsh (#41455) üzenetére


WunderKinder
tag

Minek nézel te engem? Én korrekten számlázok. A dátumot sem szoktam hozzáadni mint a kollégák. Csak beszorzom vele a végösszeget. ;] :DDD

(#41458) chipi-85


chipi-85
aktív tag

Már a hűtés elég sokat fogyaszt...15 ventit el kell látni, és azért ha kerül be esetleg egy vízpumpa is

Öcséééém :W :W
Vissza sem megyek ebbe a topicba mert már most ver a víz :O :O :(((

Tipikus esete a "Tehetségtelenség párosul a lelkesedéssel" :U :U

[ Szerkesztve ]

(#41459) george11


george11
senior tag

"5 millióból kijön? Fater megállt, visszafordult mint egy veszkó hős és annyit kérdezett teljesen rezzenéstelen arccal: -Mit is mondott azokról a pillangókról...?"

(#41460) bsh válasza george11 (#41459) üzenetére


bsh
őstag

na te is hasonlóan változtattad az arckifejezésedet pénteken :DDD (csak te rögtön a másodikkal indítottál)

(#41461) alázógyík válasza bsh (#41460) üzenetére


alázógyík
őstag

Hajnalban folyamatosan böfögött és csuklott, de úgy hogy beszélni se tudott. Jaa de, minden második szava az volt, hogy felni, hukk böff felni....reggel böff, kelek felni...hukkk.... :DDD :DD

(#41462) bsh válasza alázógyík (#41461) üzenetére


bsh
őstag

biztos ezt csinálta másnap reggel

(#41463) poffsoft


poffsoft
addikt

urak!

A830-at melyik bótba érdemes megvenni? (csak hogy naprakészebb legyek a régebbi szagértői polémiákbó') :DD

[ Szerkesztve ]

(#41464) KTU válasza poffsoft (#41463) üzenetére


KTU
addikt

én a MiniDeal-től rendelném :U

"Sajnálom, a válaszok készen vannak, csak jól kell kérdeznie."________Magyar Xiaomi Mi 10 Lite 5G #monet____https://t.me/MagyarXiaomiMI10Lite5G

(#41465) chipi-85


chipi-85
aktív tag

Lány: 30-as vagy?
Fiú: Nincs 30 cm,de eddig még nem panaszkodtak.
Lány: Nem, nem, én a számra gondoltam.
Fiú: Szerintem belefér.

(#41466) bsh


bsh
őstag

:U

(#41467) poffsoft válasza KTU (#41464) üzenetére


poffsoft
addikt

:DD
:U

[ Szerkesztve ]

[ Szerkesztve ]

(#41468) daninet válasza bsh (#41466) üzenetére


daninet
veterán

:DD
:U
:U

[ Szerkesztve ]

Miért vegyem meg, ha 3x annyiért, 3x annyi idő alatt megépíthetem? ´¯`·.¸¸.·´¯`·.¸><(((º>

(#41469) alázógyík válasza daninet (#41468) üzenetére


alázógyík
őstag

:DD
:U
:U
:U

(#41470) Outlander válasza Outlander (#41393) üzenetére


Outlander
őstag

Na, félig készen vagyok kiskancsó....

Idáig 28k + áfánál járunk... ;]

Mondom mi van és mi nincs.... :U

Lett cwm-ed, stabil 2 percig láttam... nincs romod, nem is látta, vagy sérült az a csipppszed vagy nem tudom..

Mire lejött a rom, addigra kikapcsolt és azóta se semmi, megnéztem nagyítóval, a 4 csatlakozásból 2 szakadt a microusb csatin, valszeg ezért is volt állandóan forró, meg a sokáig töltés korábban...
Mondtam már h a kis farkadat, nem ide kell dugni... ;]

Tehát összeségében, megkéne forrasztani, ha lesz töltés, akkor tudok vele tovább haladni... de gyanús h nincs hova felflasshelni a romot... :U :F

[ Szerkesztve ]

Work until You no longer have to Introduce Yourself.

(#41471) alázógyík válasza Outlander (#41470) üzenetére


alázógyík
őstag

Kérhettél volna többet. :K ;]

(#41472) Outlander válasza alázógyík (#41471) üzenetére


Outlander
őstag

"Vagyunk mi már akkora haverok!"..... ;] :P ;]

Work until You no longer have to Introduce Yourself.

(#41473) Chaser válasza Outlander (#41470) üzenetére


Chaser
titán

Mondd egyszerűbben. Lövésed se volt mi a baj, szétb@sztad az érintkezőket hogy tudd mire fogni mért nem tudtad megcsinálni...
;]

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#41474) Outlander válasza Chaser (#41473) üzenetére


Outlander
őstag

SSsssssss szakmai titok..... :DDD

Work until You no longer have to Introduce Yourself.

(#41475) WunderKinder válasza Outlander (#41470) üzenetére


WunderKinder
tag

Ez elég olcsó javításnak tűnik. :R
Azért csak ennyi mert nem használtál pendrájt? Vagy nincs is neked olyanod? Gyanús, hogy nem is értesz hozzá. :DDD
Holnap megforrasztom, aztán meglátjuk mit csinál a továbbiakban. De a memóriahiba nekem is gyanús, mert random fagyogatott mrá hónapok óta.

(#41476) csaszi72 válasza Chaser (#41440) üzenetére


csaszi72
aktív tag

AMD E2-1800 Dual-Core
Akkor szólok fiamnak ne is használja! Legalábbis a napi 12-16 órából (online játék leginkább) vagyen vissza mert még elromlik.
Egyébként mindegy mit veszel, garban megpróbálnak becopatni ha hagyod magad.

 Egy társadalom civilizáltságának mértékét a rabokon lehet lemérni.(Dosztojevszkij)

(#41477) Outlander válasza WunderKinder (#41475) üzenetére


Outlander
őstag

Mikor elindítottam a wipe datát, kiírta h "error, cannot read/write internal sd"... vagy mifene... ilyet még konkrétan nem is láttam... :Y

Összedobok egy kis pakkot, h ne kelljen majd újra elhozni, mert az megint közel 30k-s javítás lenne..... épp megy fel a googledrive-ra... majd át dobom.

Azt meg el sem mondom h milyen kínai tyúklétrás getzivel hoztam vissza ennyire is az életbe... kattingattam összevissza... :DDD

[ Szerkesztve ]

Work until You no longer have to Introduce Yourself.

(#41478) DeltaPower


DeltaPower
őstag

Droidnál melyik gomb-kombinácóval lehet előhozni ilyen boot menü-szerű izét? Havernak tegnapelőtt sikerült véletlen előcsábítani egy ilyen szöveges bootscreent a telefonomból, azóta se tudom hogy csinálta :)

"Moonshine Whiskey (70°, ízesítés nélküli) van. Fincsi" - Teebee - "De az kiírtaná az egész családomat..Akkor is ha csak én innék belőle.." - forintuser

(#41479) bartucc válasza Outlander (#41472) üzenetére


bartucc
addikt

Ezen sírok, azóta is, ahogy meséltétek. :DDD :C

"Azért jó tengerparton lakni, mert akkor csak három oldalról van hülyékkel körülvéve az ember." //Galla Miklós//

(#41480) george11


george11
senior tag

Nem akar nekem valaki hozni a Thaiburgerből egy csirkés rizst? lehet csípős is ...
Már ittam sört, így autóba nem ülnék, busszal meg menjen, akinek két anyja van :O

köszmááá' :DDD

"5 millióból kijön? Fater megállt, visszafordult mint egy veszkó hős és annyit kérdezett teljesen rezzenéstelen arccal: -Mit is mondott azokról a pillangókról...?"

(#41481) Outlander válasza DeltaPower (#41478) üzenetére


Outlander
őstag

Hangerő le és bekapcs gomb...

vagy hangerő fel és bekapcs gomb...

Vagy mind hármat egyszerre... típus függő... recovery menünek híjják.

Általában nem is igazán van gyárilag minden eszközön...

Work until You no longer have to Introduce Yourself.

(#41482) bsh


bsh
őstag

átépítették a rákóczi utat?

;]

(#41483) Chaser válasza csaszi72 (#41476) üzenetére


Chaser
titán

De szerinted ha egy netbug proci van benne, akkor mért is kerülne többé?:) Egy ft-tal nem ér többet..Most nem az a kérdés, hogy napi x órát használod, hanem meddig bírja úgy. Ezekbe nem találsz minden sarkon alaplapot ha gar után behal. Speciel még a G585 is tűrhetően össze van rakva. De ennyiért kapsz jóval erősebb hw-rel üzleti gépet akár 1 év vagy több garral, nem ilyen fosch HD kijelzővel ami G585-ben van, meg úgy ált-ban az összes HD kijelzős notebookban. Valóban vadonatúj volt, bolti gar, de vegyél kezedbe egy normális gépet aztán rájössz mettől meddig:) Vagy próbáld eladni aznap mikor vásároltad, egyből rájössz mennyit ér.

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#41484) Outlander válasza daninet (#41446) üzenetére


Outlander
őstag

A szakértő válaszol! :DDD

Work until You no longer have to Introduce Yourself.

(#41485) george11


george11
senior tag

Én meg éhezek ... :U

"5 millióból kijön? Fater megállt, visszafordult mint egy veszkó hős és annyit kérdezett teljesen rezzenéstelen arccal: -Mit is mondott azokról a pillangókról...?"

(#41486) Chaser válasza george11 (#41485) üzenetére


Chaser
titán

IJB ;]

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#41487) bartucc válasza Outlander (#41481) üzenetére


bartucc
addikt

Azt hittem, hogy egy androidosnak alap, hogy a boot menüben szaladgál. Boldog tudatlanság, amikor nem. ;] :DDD

"Azért jó tengerparton lakni, mert akkor csak három oldalról van hülyékkel körülvéve az ember." //Galla Miklós//

(#41488) Outlander válasza bartucc (#41487) üzenetére


Outlander
őstag

Azt leszámítva, h télleg vissza lehet őket hozni a halálból is... egyre jobban utálom az egész (op)rendszert.. :U

Most elkezdtem kicsit a win8ba (is) mélyedni... kicsit "befalazza" az usert, de nem véletlenül...

Valahol a winphone és a IOS között kellene létrehozni egy oprendszert és lenne öröm e bodottság.

Lehet meg is csinálom, oszt ebből leszek gazdag... muhahahahahhaha... :DDD

Work until You no longer have to Introduce Yourself.

(#41489) bsh válasza george11 (#41485) üzenetére


bsh
őstag

mályva?

(#41490) george11 válasza Chaser (#41486) üzenetére


george11
senior tag

köcsögtopic ... közben találtam tepertőt, kolbászt, szalonnát, sajtot, tojást ;]
nem egy thai kaja, de azért duzzogva megeszem ...

"5 millióból kijön? Fater megállt, visszafordult mint egy veszkó hős és annyit kérdezett teljesen rezzenéstelen arccal: -Mit is mondott azokról a pillangókról...?"

(#41491) bartucc válasza Outlander (#41488) üzenetére


bartucc
addikt

Most nem bíztatni akarlak, de mikor voltál te sikeres? Nem azt mondom nem fog össze jönni, de meg kell azt gondolni szerintem. ;] :DDD

Egyébként én is, belőttem most a motorolát a 2.3.7-el, azóta nincs vele semmi gond, de ha már ennyire visszafele kell menni, meg sose elég a hardver, ami alatta van, akkor inkább kb. nem is érdekel a hardver, csak az, hogy menjen, mint az IOS-nél is. Játék meg telefonnál végképp nem szempont. (nálam)

"Azért jó tengerparton lakni, mert akkor csak három oldalról van hülyékkel körülvéve az ember." //Galla Miklós//

(#41492) csaszi72 válasza Chaser (#41483) üzenetére


csaszi72
aktív tag

Sógor 900 ojrós Asus-ától se hugyoztam össze magam.
Bármit megpróbálhatsz eladni aznap mikor vetted haszonnal, nem fog menni.
Nem is eladásra vettük.
Egyenlőre nem 3DS Autodesc kell menjen rajta.
Amire kell arra pont elég, álltalános iskolásnak még sok is.
80k volt akcióban az _digitalban, most 100+, szerintem bestbuy volt, és nekünk ez megfelel.
:DDD
Van jobb, tuti. Mint mindenben.
De ahogy Gyík mondta, és Henry Ford is amikor megkérdezték melyik a legjobb autó, azt mondta: Az új autó.
:K

[ Szerkesztve ]

 Egy társadalom civilizáltságának mértékét a rabokon lehet lemérni.(Dosztojevszkij)

(#41493) bartucc válasza chipi-85 (#41465) üzenetére


bartucc
addikt

Tessék noti, jó áron. Érte kell menni, de ennyiért jó áron van, még ha nem is vagyok kibékülve az olcsóbb ASUS-okkal, nincs nagyon melegedős cucc benne semmi.

"Azért jó tengerparton lakni, mert akkor csak három oldalról van hülyékkel körülvéve az ember." //Galla Miklós//

(#41494) Chaser válasza csaszi72 (#41492) üzenetére


Chaser
titán

Asus felső kategóriában csinál értelmes gépeket, de van nála mindig jobb alternatíva..és asus meg a business gép fogalma elég távoli:) 90-93k most nevesebb boltokban, na jó, mysoftnál 95...bestbuy 60-ért lett volna, 80k annyi amit éppen ér. Nem a haszonról van szó, egy jó businesst fél éven belül még eladsz hasonló áron mint vetted, mert van rá kereslet. Egy ilyen szutyok hw-es gépet szép nagy buktával lehet eladni, vagy madár kell hozzá. De végül is elmondhatod hogy új volt 1 napig, másnap már használt ;]

szerk: bartucc: K szériás anusok tényleg híresen jók:):D

[ Szerkesztve ]

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#41495) Outlander válasza Chaser (#41494) üzenetére


Outlander
őstag

A tp azért jó, mert ha nincs aida-d, akkor nem tudod megmondani h ez most egy celeron m-es a 90es évek végéből, vagy egy i9-es 2015-ből.... "kortalan" és ugyanolyan külsőleg mind... :DDD

Work until You no longer have to Introduce Yourself.

(#41496) bartucc válasza Chaser (#41494) üzenetére


bartucc
addikt

De, lehet, hogy neki ez a teljesítmény is elég, és lehet, hogy nem volt szempont az értékállóság, mert 4-5 évet elhasználgatják, aztán már egyik se érne sokat, ami addig kibírja, konzumerből, vagy olcsóbb businessből, azok között sincs már nagy különbség.

"Azért jó tengerparton lakni, mert akkor csak három oldalról van hülyékkel körülvéve az ember." //Galla Miklós//

(#41497) Chaser válasza Outlander (#41495) üzenetére


Chaser
titán

Tévecc', sajátgépben is meg lehet nézni ;] sajnos már nem ugyanolyan, TP is elkurvult, szigetes bill, hülye kiosztás, de már van backlit is:D újat nem is vennék..ritka car a TP-k gariztatása. Ami pénzeket elkérnek egy TP-ért ahhoz dell NBD szintű gar lenne korrekt, nem olyan nyomoronc ami most van.

bartucc: Oké hogy elég, csak ne állítsunk már be valamit besztbájnak', aminek köze nincs hozzá:. Egy netbug cpu-s gépről van szó...ugyan mit kértek volna érte, 150k-t? mikor ugyanaz a lenovo brand ad GT635 vga-val, dual pentiummal 120k-ért gépet újan?
Az meg hogy meddig használgatják, majd akkor kiderül ha behalt benne az alaplap:D

[ Szerkesztve ]

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#41498) ekrisztian válasza Outlander (#41477) üzenetére


ekrisztian
senior tag

Ezzel baszki még egy széttaposott krumplibogarat is vissza lehet hozni:)
Vagy nem ?
Ez usb jó duma...Egyszer egy haver szeme láttára fordított polárt nyomtam a cdtárnak.Persze a dióda letérdelt benne.Mondom neki ez volt baj,tesó.Dióda csere.Nem olyan volt benne nem baj jó lesz ez...zuneki megint fordítva:D
Na dióda kibírta,de a cdtár nem.Szerintem tesó még se ez a baja,dobjuk ki:)
Azóta sokat fejlődtem,csak a te riasztód bacctam el:)
Godnak meg be se tudtam építeni.Viszont ott a riasztó volt kötsög.
Azóta megcsináltam és öcsém bekötötte magának:)

[ Szerkesztve ]

(#41499) Outlander válasza ekrisztian (#41498) üzenetére


Outlander
őstag

Te már nem tudsz engem meglepni, láttam egy pár kezed munkáját... :DDD

Illetve, mióta személyesen végignéztem, ahogy a displayportot bedugták az usb portba, azóta már teljesen kiégtem... ha olyat látok, semmi, a szemem se rebben...

Mint, az 50 éve, a szakmában dolgozó nőgyógyász. ;]

Work until You no longer have to Introduce Yourself.

(#41500) bartucc válasza Outlander (#41499) üzenetére


bartucc
addikt

Látszik, hogy nem láttál még soros portra dugott VGA csatlakozót, és idegesen kérdezik, miért nincs kép?! ;] :D

"Azért jó tengerparton lakni, mert akkor csak három oldalról van hülyékkel körülvéve az ember." //Galla Miklós//

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.