Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2014-12-18 22:59:26

LOGOUT.hu

Egy kis előszó a totyikhoz, amit jó ha mindenki elolvas:

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#41701) Outlander válasza Chaser (#41696) üzenetére


Outlander
őstag

Ide is jöhet kép... adapterről látszódjon a volt és amper szám, illetve a csatlakozót egy viszonyítási alappal fényképezd le..

Fizetek 300-at az egészért ha állod a postát , címszóval... ;]

Work until You no longer have to Introduce Yourself.

(#41702) Chaser válasza akom (#41697) üzenetére


Chaser
titán

Van kép :K

DeltaPower: Megnézem, lehet van akku is. Többi meg megy egységcsomagban vakerára:D

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#41703) bsh


bsh
őstag

pesten nem jár valaki péntekig?

(#41704) akom válasza Chaser (#41702) üzenetére


akom
senior tag

Ez nem érdekel, meg amúgy is drága.
Kösszzz...
Viszlát!
Üdv.

(#41705) KTU válasza ekrisztian (#41673) üzenetére


KTU
addikt

És utána jobb lett???? :U

Lehet én is elviszem gariztatni,
de ez már új korába se volt olyan mint pl. az S7 Slim vagy akár a ZTE
2. telefonnak használtam és így eléggé kijött a különbség

A GS3-ra találtál stock androidot, amin nem ilyen gyerektelefon / ájfon utánérzés ikonok vannak


tudom lancser .......
de a nélkül esetleg

privát lett vona de má mind1 :U
:D

[ Szerkesztve ]

"Sajnálom, a válaszok készen vannak, csak jól kell kérdeznie."________Magyar Xiaomi Mi 10 Lite 5G #monet____https://t.me/MagyarXiaomiMI10Lite5G

(#41706) Outlander válasza KTU (#41705) üzenetére


Outlander
őstag

Vidd csak.... [link] [link] ;] :DDD ;]

[ Szerkesztve ]

Work until You no longer have to Introduce Yourself.

(#41707) alázógyík válasza Outlander (#41706) üzenetére


alázógyík
őstag

:C :DDD ;]

(#41708) Chaser válasza Outlander (#41706) üzenetére


Chaser
titán

És olyat ott nem tudnak csinálni, hogy az átvevő szépen rögzíti, hogy a teló karcmentes volt mondjuk? Vagy ez is meghaladja a hatáskörüket? Csak mert erre is jogszabály van, frencsájztól' függetlenül.

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#41709) Outlander válasza Chaser (#41708) üzenetére


Outlander
őstag

Élhetsz panasszal, írhatsz a fogyasztópanaszkönyvbe, illetve az online formulát is kitölttheted... melyre ezt válaszolják emailben.

"Nagyon sajnáljuk, hogy elégedetlen a készülékével, és köszönjük, hogy hozzánk fordult."

:)) Benzin meg gyufa...

ui: nagy faccccopó banda... de már nincs sok hátra h elboruljak teljesen... :U

[ Szerkesztve ]

Work until You no longer have to Introduce Yourself.

(#41710) Chaser válasza Outlander (#41709) üzenetére


Chaser
titán

Ha átvételkor elismerik, hogy hibátlanul vették át nincs miről beszélni. Mikor ide akarják adni nem veszem át, mert nem vagyok rá köteles, olyan állapotban kell visszaadniuk ahogy leadtam..ha elbacták adjanak másikat, pont lesz@rom. Felőlem hívhatnák az FBI-t is, kapnám elő a kamerát mondanám estére jutubi, holnap már retekklub:D

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#41711) DeltaPower válasza Chaser (#41710) üzenetére


DeltaPower
őstag

Ziher nem fogják ráírni hogy átvételkor hibátlan, pont az 1% görény miatt akik egy szétb@szott szutykot adnak le és utána üvöltve reklamálják hogy hibátlan volt. Legfeljebb hogy külső sérülés nem látható.

[ Szerkesztve ]

"Moonshine Whiskey (70°, ízesítés nélküli) van. Fincsi" - Teebee - "De az kiírtaná az egész családomat..Akkor is ha csak én innék belőle.." - forintuser

(#41712) Chaser válasza DeltaPower (#41711) üzenetére


Chaser
titán

Külső sérülés nincs, ennyi a lényeg. Onnantól kezdve próbálják nekem visszaadni úgy mintha kutya szájából húzták volna ki.

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#41713) ekrisztian válasza KTU (#41705) üzenetére


ekrisztian
senior tag

Szar volt a mienk is.Jobb lett.Másik lancser.Egy stock rom van.Én a minidealt használom még.:)

(#41714) KTU


KTU
addikt

lehet volt már, :U
klímaszerelés, akárhanyadikon :D

"Sajnálom, a válaszok készen vannak, csak jól kell kérdeznie."________Magyar Xiaomi Mi 10 Lite 5G #monet____https://t.me/MagyarXiaomiMI10Lite5G

(#41715) daninet válasza Outlander (#41706) üzenetére


daninet
veterán

Amugy Samsungot elég jól gariztatják. 3x hívtak, hogy mikor küldhetik, és még meglepetés autós tartó ragacsot is adtak mikor visszakaptam. Gondolom az anyacég a körmükre néz, mert egy fokkal nagyobb a jelenlétük itthon, mint a ZTE-nek :)

Miért vegyem meg, ha 3x annyiért, 3x annyi idő alatt megépíthetem? ´¯`·.¸¸.·´¯`·.¸><(((º>

(#41716) KTU


KTU
addikt


:D

"Sajnálom, a válaszok készen vannak, csak jól kell kérdeznie."________Magyar Xiaomi Mi 10 Lite 5G #monet____https://t.me/MagyarXiaomiMI10Lite5G

(#41717) bartucc válasza daninet (#41715) üzenetére


bartucc
addikt

Samsungnak most valamiert nagyon megy a marketing, ZTE ezzel kevesbe foglalkozik, de annyiert ennyi jar.

"Azért jó tengerparton lakni, mert akkor csak három oldalról van hülyékkel körülvéve az ember." //Galla Miklós//

(#41718) Devid_81 válasza bartucc (#41717) üzenetére


Devid_81
nagyúr

Mocskosul nyomulnak Samuek.
Neten olvastam, hogy csak az S4 promozasra rament nekik kozel egy milliard.
Lehet itt olvastam a mobilarena-n, passz.
Mindenesetre a felso kategoriaban egyszeruen veszelyesek amit csinalnak, ha valaki kiad valamit ami a "legerosebb" tuti van ra valaszuk kis idon belul...mondhatni teljesen uraljak a felso kategoriat, es persze azert van nekik kozep es also osztalyos is boven.

...

(#41719) daninet válasza KTU (#41716) üzenetére


daninet
veterán

Van egy ilyen vicc, ha azt hiszed rossz napod van, menj el a gyógyszertárba, vegyél egy johnson & johnson végbél hőmérőt, bontsd ki, és a használati utasításban olvasd el, hogy a johnson & johnson minden termékét személyesen teszteli :D

Miért vegyem meg, ha 3x annyiért, 3x annyi idő alatt megépíthetem? ´¯`·.¸¸.·´¯`·.¸><(((º>

(#41720) bartucc válasza Devid_81 (#41718) üzenetére


bartucc
addikt

Mert haver csajszi is, esetleg ismerte talan az Xperia Z-t, vagy nem, de a HTC mar kevesbe ismert, vagy elterjedt, bezzeg 3 eve... de neki lesz S3, es lett is. Mert kb ezt ismeri mindenki, vagy ez, vagy iPhone, de az neki mar draga. Most az S4. Mindenki ismeri, es epp ezert meg is veszi, mert lehet menozni, villogni. :)

"Azért jó tengerparton lakni, mert akkor csak három oldalról van hülyékkel körülvéve az ember." //Galla Miklós//

(#41721) Outlander válasza daninet (#41715) üzenetére


Outlander
őstag

Persze... mondjuk a zte elvileg samsung elött van a ranglétrán, hát ahhoz képest?!

Van itt a péhán egy pár bérenc akik istenítik.... de h bárki más, mondott volna róla, bármi jót?! :U

Samsungnál, meg addig örülj, amíg nem veszi át teljes mértékben a telefonokat is Arany János utcai "gelka"... a kis értéküeket, most is már ők csinálják.... :U

[ Szerkesztve ]

Work until You no longer have to Introduce Yourself.

(#41722) WunderKinder válasza bartucc (#41720) üzenetére


WunderKinder
tag

Egy S4-essel én is szívesen villognék. Csak ne Samsung legyen hanem Audi. :D

(#41723) Devid_81 válasza bartucc (#41720) üzenetére


Devid_81
nagyúr

En lestem a Sonyt, es bakker nagyon jo es persze a Sonykhoz merten szepek is, sot gyonyoru, mar ha lehet egy ipari hulladekra ilyen jelzot rakni.
Valahogy Ok sem viszik tulzasba a marketinget, gondolom nincs is akkora $ ra mint az ajfon vagy szamszungeknal.
De amugy android vagy ajosz, fostekercs mindketto, tokeltes soha nem lesz egyik sem.
En leakartam cserelni az androidos kutyumet egy ajfonra, de eltemettem a gondolatot :)
Viszont most upgradelek egyet, bar meg nem tudom pontosan mi S4, S4 Active, vagy S4 LTE-A...talan az utso, csak nem tudom mikor erkezik meg a huzottszemuektol...egyaltalan jon-e... :U

...

(#41724) God Vazzeg


God Vazzeg
veterán

(#41725) Outlander válasza God Vazzeg (#41724) üzenetére


Outlander
őstag

:F :U

Itt mi a poén?

Work until You no longer have to Introduce Yourself.

(#41726) Outlander


Outlander
őstag

Ilyen is van... [link]

Work until You no longer have to Introduce Yourself.

(#41727) Outlander


Outlander
őstag

Siemens-nek egy getzi nagy piros pont...

Hívom a hotline-n, egyet csörrent, ember vette fel, fél percen belül elintéztük seriaszám alapján, h garis a cumó, innentől ők intézik a többit... :Y ha maga a szerviz is ilyen, akkor ők az első olyan márka akik maximálisan korrektek.

Rég csalódtam ilyen pozitívat...

Work until You no longer have to Introduce Yourself.

(#41728) DeltaPower válasza Devid_81 (#41723) üzenetére


DeltaPower
őstag

De jól megy odakint e... haverok i5-el, s4-el, xperia z-vel járnak haza látogatóba, én meg ott tartok, hogy szépen lassan közelíti az s2 ára az általam mobiltelefonért kiadható szintet (35k) :D

"Moonshine Whiskey (70°, ízesítés nélküli) van. Fincsi" - Teebee - "De az kiírtaná az egész családomat..Akkor is ha csak én innék belőle.." - forintuser

(#41729) Devid_81 válasza DeltaPower (#41728) üzenetére


Devid_81
nagyúr

Annyira nem, de elofizuval olyan 32-35 fontert a tied lehet havonta.
Ha feltoltoset jatszol akkor kb havi 15 fontot koltesz a telodra. (vagy tobbet)
Elofizuval meg korlatlan neted, sms-ed meg hivasod is lehet ennyiert, es szep uj villogos telo...amivel itt aztan nem fogsz villogni mert minden embernek uj teloja van. :)

[ Szerkesztve ]

...

(#41730) daninet válasza Devid_81 (#41723) üzenetére


daninet
veterán

Router kolléga szopja itthon az örvöst egy lumia 920-al ami amcsi gyártmány és LTE képes. Ez úgy néz ki windows phone rendszereknél, hogy semmi beállítási lehetőséged nincs kb. így azt sem állíthatod be milyen hálózatokat preferáljon. Namost a rendszer álló naphosszat keresi az LTE hálózatot, így az akkuidő drasztikusan kicsi :D

Devid: a Sony nevű ganédombokról ne is beszélj, pont úgy gyárihibás minden második, mint Outlander Blade-je.

[ Szerkesztve ]

Miért vegyem meg, ha 3x annyiért, 3x annyi idő alatt megépíthetem? ´¯`·.¸¸.·´¯`·.¸><(((º>

(#41731) DeltaPower válasza daninet (#41730) üzenetére


DeltaPower
őstag

Há az igazi taxis nókia! Ráteszed a tőtőre oszt ott van egész nap, nópróblem! :DDD ;]

"Moonshine Whiskey (70°, ízesítés nélküli) van. Fincsi" - Teebee - "De az kiírtaná az egész családomat..Akkor is ha csak én innék belőle.." - forintuser

(#41732) daninet válasza DeltaPower (#41731) üzenetére


daninet
veterán

Miért vegyem meg, ha 3x annyiért, 3x annyi idő alatt megépíthetem? ´¯`·.¸¸.·´¯`·.¸><(((º>

(#41733) Outlander válasza daninet (#41730) üzenetére


Outlander
őstag

Ellenben a sony-t legalább a Conrád javítja, aki nem karcolja össze, de legalább azonkívül h ugyanúgy nem javítja meg, még a gari levelet is áthúzza.... :DDD

Work until You no longer have to Introduce Yourself.

(#41734) bsh válasza daninet (#41730) üzenetére


bsh
őstag

akkor engem átbactak, mert az én sonymnak nincsen semmi baja :O egyiknek se :O

(#41735) Chaser válasza Outlander (#41701) üzenetére


Chaser
titán

Van egy nokia töltő, egy samu hálózati meg egy szivargyújtós. Melyik melyikhez jó fogalmam nincs:) Akku az nincs. Van három elő-hátlap régebbi nokiákhoz, 2 nokia headset, kb ennyi.

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#41736) Outlander válasza Chaser (#41735) üzenetére


Outlander
őstag

Nokiából van 3 fajta fejjel, 10 féle "atomkrafttal"....

Samuból szintén...

Képet, vagy pn-t vagy típust?! :F :R

Work until You no longer have to Introduce Yourself.

(#41737) daninet válasza bsh (#41734) üzenetére


daninet
veterán

Körülöttem 3 volt ezekből a kockás újabb szériákból, mind megmurdelt. Volt pl olyan, ami beázás tüneteit generálta magától pedig csak lakásban használták. Simán a levegő párájától tönkrement. Aztán volt fagyogatós újraindulós, magától túlmelegedős lefagyós, headsettől lefagyós és hasonlók :)

Miért vegyem meg, ha 3x annyiért, 3x annyi idő alatt megépíthetem? ´¯`·.¸¸.·´¯`·.¸><(((º>

(#41738) bsh válasza daninet (#41737) üzenetére


bsh
őstag

rosszul tartod

(#41739) alázógyík válasza daninet (#41737) üzenetére


alázógyík
őstag

A beázós tünetű volt egy barátomnak is. El is hajtották a szervizből, hogy nem garos a dolog. :F

(#41740) Chaser válasza Outlander (#41736) üzenetére


Chaser
titán

Na ezért lesz szeretetcsomagban az egész vakerán occsón':D

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#41741) Outlander válasza daninet (#41737) üzenetére


Outlander
őstag

Az még a jobbik eset, ha csak melegszik, vagy fagy... azzal lehet mit kezdeni, ha másnem akkor szoftveresen.
De a többi az télleg olyan, h szopacs... a beázást egyébként könnyen ki lehet deríteni, minden újabb telóban, van több kis lapka, ami elszíneződik beázás esetén.... na most elötted, vagy pedig független szakértő elött, nézzük meg ezeket...

Mondjuk ez megint olyan dolog, mint az én telóm, hónapokig ellehet vele lenni... van aki ráér, van aki nem.

Ellenben kiértesített az Ofe. majd szeptemberben, orálisan fixál a Telenor képviselője a helyi bizottság elött... :DDD

Lassan őröl a malom... nagyon lassan... :( Viszont, most már csak azért is... ;]
Meg legalább nem csak én spammelm őket, hanem bíróság is...

(#41740) Chaser

Dobjál linket és/vagy képet... :R

[ Szerkesztve ]

Work until You no longer have to Introduce Yourself.

(#41742) daninet válasza Outlander (#41741) üzenetére


daninet
veterán

A matrica nem színeződik el, de "a korrodáció egyértelműen beázásra utal" és ennyivel letudják. Az a matrica arra kell nekik, ha semmi baja a telefonnak valamire rá tudják fogni miért nem javítják.

de igazából mindegy is már.. haverom telefonja volt, ment a kukába fél évesen.

[ Szerkesztve ]

Miért vegyem meg, ha 3x annyiért, 3x annyi idő alatt megépíthetem? ´¯`·.¸¸.·´¯`·.¸><(((º>

(#41743) bsh


bsh
őstag

most én nagyon el vagyok tájolódva? a csapból is az óccsó kínai tablet folyik, nagyfelbontású ípéess kijelzővel meg amit akarsz... erre most nézem és 70k a legolcsóbb 10 colos 1280x800-as fospumpa?! vagy ez számít óccsónak? (én még 20-ért vettem annó tabletet)

(#41744) daninet válasza bsh (#41743) üzenetére


daninet
veterán

58-é vettem MVA panellel 1280 felbontással a prestigiot.. igaz csak dual core. Sajnos ennyi a 10col. 7 colosok mennek fika pénzért ahogy néztem

[ Szerkesztve ]

Miért vegyem meg, ha 3x annyiért, 3x annyi idő alatt megépíthetem? ´¯`·.¸¸.·´¯`·.¸><(((º>

(#41745) Outlander válasza daninet (#41742) üzenetére


Outlander
őstag

Hát na jah... enyém is megy a kukába, de megpróbálom h legalább a szerződést felbontsuk.

Work until You no longer have to Introduce Yourself.

(#41746) bartucc válasza Outlander (#41648) üzenetére


bartucc
addikt

Na ma forrasztottam. Megvan gyorsan az RCAJack kábel, nem volt gond semmivel. Bedugom a 200Ft-os lengő fém jack-et a Xonar-ba, erre nem benne maradt a hegye része?! Forráselektronikába se kell többet menni. :U :((( :W

"Azért jó tengerparton lakni, mert akkor csak három oldalról van hülyékkel körülvéve az ember." //Galla Miklós//

(#41747) Outlander válasza bartucc (#41746) üzenetére


Outlander
őstag

Sztem te voltál a béna... láttam hogyan dolgozol te is! ;] :P ;]

Work until You no longer have to Introduce Yourself.

(#41748) Chaser válasza Outlander (#41741) üzenetére


Chaser
titán

Ilyen

szerk: bsh: Van ott 50-ért is csak car. Kinnről az ainol hero ami vállalható, kb 37k, 7"-ban a crystal az már megvan 20k alatt is

[ Szerkesztve ]

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#41749) bartucc válasza Chaser (#41748) üzenetére


bartucc
addikt

6610i-mhez, és a többi 7-8 éves nokiához volt ilyen. 6610(i) elő-hátlapod nincs véletlen? :U

"Azért jó tengerparton lakni, mert akkor csak három oldalról van hülyékkel körülvéve az ember." //Galla Miklós//

(#41750) bsh


bsh
őstag

na jó van én elmentem sörözni :P

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.