Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2014-12-18 22:59:26

LOGOUT.hu

Egy kis előszó a totyikhoz, amit jó ha mindenki elolvas:

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#42201) daninet válasza God Vazzeg (#42199) üzenetére


daninet
veterán

Szépen nem lehet kibontani, ígyis, úgyis új karton kell rá. A profilt nem szabad mögötte megverni aztán jóság.

Miért vegyem meg, ha 3x annyiért, 3x annyi idő alatt megépíthetem? ´¯`·.¸¸.·´¯`·.¸><(((º>

(#42202) Outlander válasza Outlander (#42192) üzenetére


Outlander
őstag

Aszondta a bolt, h hülye vagyok, mert még várják kínából az alkatrészt... erre én megint elküldtem mindenkit az inkonpetens réztalpú, nádirigó marinéni anyjába... :U :W

Baazmeg, ők hívtak fel, h készen van... ezek már direkt copatnak engem, kellene egy 5 literes benyás kanna, vissza nem adom jeligére.. akinek van, dobjon privit. :R

Work until You no longer have to Introduce Yourself.

(#42203) God Vazzeg válasza daninet (#42201) üzenetére


God Vazzeg
veterán

Ez két helyiség közti fal, teljesen el kell bontani, csak felül marad belőle kb 10cm-es csík. Oldalt a falaknál kell eldolgozni :K

(#42204) KTU válasza Outlander (#42202) üzenetére


KTU
addikt

nincs androidos telefonod hogy rögzítsd a hívást :U

őőő, pl. fasza penge3 :D
:U :)

"Sajnálom, a válaszok készen vannak, csak jól kell kérdeznie."________Magyar Xiaomi Mi 10 Lite 5G #monet____https://t.me/MagyarXiaomiMI10Lite5G

(#42205) daninet válasza KTU (#42204) üzenetére


daninet
veterán

én ezzel rázom le a reklámozósokat. Mondja, hogy: "Tájékoztatom, hogy a hívást rözítem." aztán mondom neki, hogy én is tájékoztatom, hogy a hívást rögzítem. Mind leteszi :D

Miért vegyem meg, ha 3x annyiért, 3x annyi idő alatt megépíthetem? ´¯`·.¸¸.·´¯`·.¸><(((º>

(#42206) Devid_81 válasza M_o_g_y_i (#42164) üzenetére


Devid_81
nagyúr

En is kb csak este aludtam, ugy 22:00 tol ejfelig...majd onnan adas szunet, es 2 tol 4:15 ig ujra...es persze fitt voltam ma is! :W :W

...

(#42207) Devid_81


Devid_81
nagyúr

Ez picit fajhatott! :K

...

(#42208) Ramius


Ramius
őstag

Hogy lehet az, hogy ma még nem esett szó a thinkpadekről? Gyorsan valaki lásson neki, szerintem Chaser már remegő szájjal várja :D ;]

gyakorlat teszi a mestert...tönkre...

(#42209) Devid_81 válasza Ramius (#42208) üzenetére


Devid_81
nagyúr

Az mi? :U

...

(#42210) Devid_81 válasza Devid_81 (#42209) üzenetére


Devid_81
nagyúr

Nah jo, belatom veszelyes vizekre eveztem most :DDD ;]

...

(#42211) george11 válasza Ramius (#42208) üzenetére


george11
senior tag

Szerintem a Tp szar :(

"5 millióból kijön? Fater megállt, visszafordult mint egy veszkó hős és annyit kérdezett teljesen rezzenéstelen arccal: -Mit is mondott azokról a pillangókról...?"

(#42212) Chaser válasza Ramius (#42208) üzenetére


Chaser
titán

Igazad van, most egy TP-m sincs, nem is érzem jól magam :U De majd úgyis veszek egyet vagy kettőt, összecsapjuk az anusoddal - na nem azzal amelyik veled született rendellenesség :N - a káötvenbével'. Az egyik gép utána már nem fog működni, annak gazdája fizet egy sört a másiknak. Sörivás közben majd megírom a gépemről hogy ramius becopta, a sör finom volt :K ;] David meg bekaphassa' a királyné bimbuszát:D

szerk: Gyorgyinak meg mindjárt szól az asszony, hogy pizsiosztás :)) vagy az outlander :F :D

[ Szerkesztve ]

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#42213) Devid_81 válasza george11 (#42211) üzenetére


Devid_81
nagyúr

Turbo Pascal?
Mondjuk jah, elavult mar rendesen!

...

(#42214) george11 válasza Chaser (#42212) üzenetére


george11
senior tag

Nincs csajom, főleg nem asszonyom :DDD az a gyengéknek való :DDD ( kivételpersze gyíkot, mert ott van kedvezményem, ha veszek valamit :D )

amúgy is épp rehabilitálódok, mert picit belenyúltam a flexbe [link]

Nem ám csak a billentyűket baszogom egész nap (két fitymahúzogatás közben), hanem dolgozok is ... ;]

[ Szerkesztve ]

"5 millióból kijön? Fater megállt, visszafordult mint egy veszkó hős és annyit kérdezett teljesen rezzenéstelen arccal: -Mit is mondott azokról a pillangókról...?"

(#42215) Ramius válasza Chaser (#42212) üzenetére


Ramius
őstag

Annyira tudtam, hogy rögtön felkapod a vizet és habzó szájjal elkezded védeni. Köszönöm, végeztem :DDD
Bocs. :D

gyakorlat teszi a mestert...tönkre...

(#42216) Outlander válasza Ramius (#42215) üzenetére


Outlander
őstag

Kotsog trolll... megyek az anonym topikba.... ;] :P ;]

Work until You no longer have to Introduce Yourself.

(#42217) george11 válasza Outlander (#42216) üzenetére


george11
senior tag

csináld, csináld :DDD :DD

"5 millióból kijön? Fater megállt, visszafordult mint egy veszkó hős és annyit kérdezett teljesen rezzenéstelen arccal: -Mit is mondott azokról a pillangókról...?"

(#42218) DeltaPower válasza Outlander (#42202) üzenetére


DeltaPower
őstag

Még nem tartasz ott, hogy 3 sikertelen javítás után kérhetsz cserét, vagy ilyesmi? :U Mondjuk amilyen szerencséd neked van, kapnál egy ugyanolyan, "javított, hibátlan" foscht :DDD

"Moonshine Whiskey (70°, ízesítés nélküli) van. Fincsi" - Teebee - "De az kiírtaná az egész családomat..Akkor is ha csak én innék belőle.." - forintuser

(#42219) Devid_81


Devid_81
nagyúr

Nah meeek, megnyalom Erzsi bimbojat, majd jovok! :DDD

...

(#42220) Chaser válasza george11 (#42214) üzenetére


Chaser
titán

Mi történt? :U

Ramius: Ha felkapom a vizet az nem így néz ki :N

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#42221) george11 válasza Chaser (#42220) üzenetére


george11
senior tag

Hogyhogy mi történt ? Hiába tettem bármit elvette feleségül a csaját :DDD

"5 millióból kijön? Fater megállt, visszafordult mint egy veszkó hős és annyit kérdezett teljesen rezzenéstelen arccal: -Mit is mondott azokról a pillangókról...?"

(#42222) M_o_g_y_i válasza george11 (#42221) üzenetére


M_o_g_y_i
őstag

Oh bakker... :o :W

4db szép állapotú 4x100 6.5x15 ET35 acélfelni eladó!!! - Olyan nincs, hogy valami nem sörnyitó!

(#42223) george11 válasza M_o_g_y_i (#42222) üzenetére


george11
senior tag

Ez egy szomorú történet :( :O

"5 millióból kijön? Fater megállt, visszafordult mint egy veszkó hős és annyit kérdezett teljesen rezzenéstelen arccal: -Mit is mondott azokról a pillangókról...?"

(#42224) Outlander válasza DeltaPower (#42218) üzenetére


Outlander
őstag

Ez a jogszabály vagy törvény megszűnt 2003-ban...
Mindenki azthiszi h ez még él és működik a dolog, én is azthittem, de kiokosított a fogyivédelem, h nincs ilyen, semmi nem szabályozza h hányszor és meddig lehet bent a szervizben...

Két dolog van ami ami még "él"...az egyik h "törekednie kell arra hogy 15 napon belül kész legyen."

A törekedni szó értelmezését ugye nem kell taglalnom...

A másik hogy "jelentős kényelmetlenség, nélkül végezzék el a javítást"

Na most ez megint egy gumiszabály...Mi számít jelentős kényelmetlenségnek, és ki szerint az?!

Az már csak a hab tortán h a fogyivédelem egy semmirevaló bagázs, érdemben nem tudott hozzászólni..
"mi csak rossz hírét tudjuk terjeszteni.."

Akinek fontos a jó híre, illetve, nem ilyen kesze-kosza cég mint a telenor, h megfoghatatlan... az ugye télleg próbál az ügyfél kedvében járni... de a telenor nem olyan... :DDD

Békéltető testületben (akik bíróságra terelték az ügyet,) bízok még, illetve a hidemyass-es napi 2000-es spammelésben... :DDD

[ Szerkesztve ]

Work until You no longer have to Introduce Yourself.

(#42225) M_o_g_y_i válasza george11 (#42223) üzenetére


M_o_g_y_i
őstag

Sz'al ráadásul "másodhegedűs" szerető voltál csak neki... :((

Jó, hagyjuk, nem túrkálok. :( Majd iszunk rá egyet (sokat). :R

[ Szerkesztve ]

4db szép állapotú 4x100 6.5x15 ET35 acélfelni eladó!!! - Olyan nincs, hogy valami nem sörnyitó!

(#42226) george11 válasza M_o_g_y_i (#42225) üzenetére


george11
senior tag

Csak egy ánuszt látott bennem :O :O :O :DDD

"5 millióból kijön? Fater megállt, visszafordult mint egy veszkó hős és annyit kérdezett teljesen rezzenéstelen arccal: -Mit is mondott azokról a pillangókról...?"

(#42227) M_o_g_y_i válasza george11 (#42226) üzenetére


M_o_g_y_i
őstag

Azt remélem Te is láttad benne... ;]

Ez meg LOL! :o

4db szép állapotú 4x100 6.5x15 ET35 acélfelni eladó!!! - Olyan nincs, hogy valami nem sörnyitó!

(#42228) george11 válasza M_o_g_y_i (#42227) üzenetére


george11
senior tag

Én nem vagyok olyan ...
pofára estem megint :(

"5 millióból kijön? Fater megállt, visszafordult mint egy veszkó hős és annyit kérdezett teljesen rezzenéstelen arccal: -Mit is mondott azokról a pillangókról...?"

(#42229) Chaser válasza george11 (#42221) üzenetére


Chaser
titán

Szomorú :U Hátha az új aprótól vidámabb leszel :K

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#42230) george11 válasza Chaser (#42229) üzenetére


george11
senior tag

Elvből sem fogok üzletelni ezen az oldalon ;) :U

mod: amúgy tök jó meg minden, csak néha vicces az egész, és a viccnek nincs helye az üzletben :U

[ Szerkesztve ]

"5 millióból kijön? Fater megállt, visszafordult mint egy veszkó hős és annyit kérdezett teljesen rezzenéstelen arccal: -Mit is mondott azokról a pillangókról...?"

(#42231) SPF válasza ekrisztian (#42200) üzenetére


SPF
senior tag

Csütörtökön megyek Szentesre, ha kell, elhozom.

(#42232) Chaser válasza george11 (#42230) üzenetére


Chaser
titán

Akkor hallgass zenét b+:D

szerk: SPF Köszi, rendes vagy. Majd előtte azért ugorj el hozzám a lakáéskulcsért, ha meg már odaadom akkor én is veled mennék ha megoldható :K ;]

[ Szerkesztve ]

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#42233) george11 válasza Chaser (#42232) üzenetére


george11
senior tag

Én ezt hölgyet megraknám, mint az elmebeteg :Y

"5 millióból kijön? Fater megállt, visszafordult mint egy veszkó hős és annyit kérdezett teljesen rezzenéstelen arccal: -Mit is mondott azokról a pillangókról...?"

(#42234) daninet válasza Chaser (#42232) üzenetére


daninet
veterán

hagytál a hűtőben sört neki? :D

Miért vegyem meg, ha 3x annyiért, 3x annyi idő alatt megépíthetem? ´¯`·.¸¸.·´¯`·.¸><(((º>

(#42235) Chaser válasza george11 (#42233) üzenetére


Chaser
titán

Fene a piszkos fantáziádat ;] én is:D

daninet: Egy volt, azt is elhoztam:D Én kevés fajtát szeretek, azt se amit hoztam, majd nekiadom valakinek. Én ezt várom már :K Hazafele tele lesz a táska az biztos.

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#42236) daninet válasza Chaser (#42235) üzenetére


daninet
veterán

Egy két hete még ezt a szart ittam, egy vizes íztelen sör. :D Szerencse, hogy vittünk egy tálca paulanert, mert szerintem simán alulmúlja az olcsó magyar söröket is. De még a helyiek is elismerték, hogy kicsit vizes. :D Íze nincs, drágán adják mindenhol, igazi főnyeremény :(
Ouzót kell inni, 7euró egy üveg, be lehet tőle baszni mint az albán szamár, én két üveggel megittam a sör mellé egy hét alatt :) Kellemesen híg más töményekhez képest, simán lehet többet is inni zsinórban jéggel.

Egyébként nem véletlen, hogy mely régiókban milyen italok terjednek el. Ők a komlót gyakorlatilag csak importálni tudják, a sört pedig abból a kevés kukoricából csinálják ami északi országrészben megterem. Én a sörgyártást a németekre, csehekre és a belgákra bízom :K

[ Szerkesztve ]

Miért vegyem meg, ha 3x annyiért, 3x annyi idő alatt megépíthetem? ´¯`·.¸¸.·´¯`·.¸><(((º>

(#42237) ekrisztian válasza Chaser (#42232) üzenetére


ekrisztian
senior tag

Mind1 hogy, de érdekel a penrájv.:DDD

(#42238) ekrisztian


ekrisztian
senior tag

esőAzaz numero uno:DDD

(#42239) tááo válasza daninet (#42236) üzenetére


tááo
csendes tag

Ráadásul a bajor tisztasági törvény szerint kukoricának semmi keresni valója az igazi sörben. :N De ha már sör...

(Azért arra kíváncsi lennék, hogy azok a 109 ft-os noname 4% -os sörök miből készülhetnek.Lehet, hogy van már "kannás sör" is?)

[ Szerkesztve ]

"Ha faragsz még egy ilyen rímet, fogad funkcióját átveszi az ínyed" (L'art pour l'art)

(#42240) Chaser válasza daninet (#42236) üzenetére


Chaser
titán

TavaJ biztos hogy jó volt, mindenki azt itta, pedig volt más is:D

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#42241) Outlander


Outlander
őstag

Jó regggeltet.... :)

Work until You no longer have to Introduce Yourself.

(#42242) daninet válasza tááo (#42239) üzenetére


daninet
veterán

El kell szomorítsalak, az itthoni sörök nagy része kukoricával készül, és egy komló extract-ot adnak hozzá ami feloldódik benne és komló ízt ad neki. Ezért hanyagolom egy-két kivétellel a magyar söröket. Nagyon jellegtelen, "kimosott ízű" sörök. Itthon 300ft/doboz,üveg árnál kezdődnek a jó sörök. Nem olcsó dolog a piálás.
Volt egy holtpontom, és azóta úgy vagyok, hogy inkább 2vel kevesebbet iszok a kocsmában, de akkor az legyen normális. :) Ha nincs, akkor fröccs. Borra érzéktelen vagyok abból jó az olcsóbb is :) Alkoholszintet valami töménnyel állítom be :D

Chaser: Igen, jó az, ha nincs mellette egy német sör. Én is olyan vagyok, ha nem iszok egy hétig sört, akkor egy Borsodi is ízlik utána, holott az kifejezetten itthoni kommersz sör a fentebb leírtak miatt. Borokkal ellentétben a sörök ízét én nehezen jegyzem meg, annak ellenére, hogy van eltérés.

[ Szerkesztve ]

Miért vegyem meg, ha 3x annyiért, 3x annyi idő alatt megépíthetem? ´¯`·.¸¸.·´¯`·.¸><(((º>

(#42243) Outlander


Outlander
őstag

Istenem.... végre emberemre akadtam, így van neki sport értéke... :DDD

"Nyilvántartásunk szerint a +3620xxxxx-es GSM számú előfizetéséhez értékesített ZTE Blade III (IMEI: xxxxxx) típusú készülék jelenleg is szervízelés alatt áll.

Sajnáljuk, hogy készüléke működésével kapcsolatban problémákat tapasztal, azonban a készülék nem megfelelő működése nem tekinthető a szolgáltatás hibás teljesítésének, melynek értelmében a nevezett előfizetés kötbérmentes megszüntetését egyedileg sem tudjuk engedélyezni".

A büdös trolll pdf-ben linkelte a nfh meg a békeltető testület elérhetőségét... [link]

[ Szerkesztve ]

Work until You no longer have to Introduce Yourself.

(#42244) KTU válasza Outlander (#42243) üzenetére


KTU
addikt

itt nézelődtél már, :U

"Sajnálom, a válaszok készen vannak, csak jól kell kérdeznie."________Magyar Xiaomi Mi 10 Lite 5G #monet____https://t.me/MagyarXiaomiMI10Lite5G

(#42245) Outlander válasza KTU (#42244) üzenetére


Outlander
őstag

Persze... ők a békéltető testület..

Work until You no longer have to Introduce Yourself.

(#42246) Chaser válasza daninet (#42242) üzenetére


Chaser
titán

Amit itthon iszok Gösser&Heineken, többit nem szeretem. Éppen ha nagyon úgy van megiszom 40 fokban, de egyébként nem. Meg egyébként se vagyok nagy sörivó, ha nincs 30 fok rá se nézek, de akkor is ritkán:) Kell a facnak sörhas, meg hízlal mint a fene, nagy átlagban nem is szeretem akkor minek igyam?:D Borokat se szeretem túlzottan. Fröccsöt valamikor gyerekkoromban kóstoltam, nem jött be:D

Outlander: Csere telt kaptál?

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#42247) Outlander válasza Chaser (#42246) üzenetére


Outlander
őstag

A cseretelefon nem kategórián belüli... nem hogy 3g, meg gmail, de simán wapozni sem lehet vele... :DDD

Work until You no longer have to Introduce Yourself.

(#42248) Chaser válasza Outlander (#42247) üzenetére


Chaser
titán

Netes előfizud van?

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#42249) Outlander válasza Chaser (#42248) üzenetére


Outlander
őstag

3G-és... :K

Work until You no longer have to Introduce Yourself.

(#42250) Chaser válasza Outlander (#42249) üzenetére


Chaser
titán

Akkor nincs miről beszélni, nem tudod használni a szolgáltatást amiért fizettél...egyértelmű ok szerződés megszüntetésére. Én a helyedben írnék a GVH-nak, ők mit szólnak ehhez.

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.