Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Gazdaság, jog  »  Jövedelem

Hozzászólások

(#17022) H A M M E R válasza Madwe (#16891) üzenetére


H A M M E R
csendes tag

Bocsi, de az hogy egy normális nőhöz kell autó, az egyáltálán nem a goldiggerekről szól. Akkor azt írtam volna, hogy luxus autó kell. Szerintem egy normális, okos nő olyan párt keres, aki majd később enni tud adni a gyerekeinek, el tudja vinni őket nyaralni, stb.. Eleget keres és nem zsugori. Ez nem gold diggerség, ez a józan ész. Ha egy nő összejön egy olyan pasival akinek nincs semmije, az buta. (Kivéve a nő extra gazdag és nem érdekli hogy eltart egy pasit..)
Persze itt nem a minimálbért kereső rétegről beszélek: Ha valaki azért nem vesz autót, mert nincs pénze rá, az más. Itt arról a rétegről beszélek, aki azon gondolkozik, hogy céges autót kérjen, vagy helyette 200 K plusz fizetést. Ezen a szinten, szerintem elvárható, hogy legyen autód..
Én azt látom, hogy egy okos nő elvárja, hogy ne otthon lakj a szülőkkel, el tudd vinni egy étterembe, és legyen egy akármilyen autód 30 év felett. Ez nem gold diggerség.
A gold digger azt várja el, hogy a saját luxus autód mellett neki is vegyél egy autót :)

Útvonal

Fórumok  »  Gazdaság, jog  »  Jövedelem
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.