Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Mobilalkalmazások  »  iOS alkalmazások (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-06-07 15:56:53

LOGOUT.hu

Mielőtt kérdeznél, fusd át ezt a bevezetőt, mert lehet, hogy megtalálod a kérdésedre a választ, illetve itt mindig a legfrissebb információkat kapod készhez. Ha még mindig nem kaptál választ, akkor a kérdés feltétele előtt használd a keresőt. Ha csak nem valami specifikus a probléma, akkor meglesz a válasz a fórumban.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#968) szabopali


szabopali
aktív tag

Srácok ma a Navigon olyat tett, hogy sikítoztunk az autóba a röhögéstől. Persze volt hozzá egy vidám csapat, egyébként lehet, h besírok ha egyedül vagyok.
Először elnavigált egy olyan főutcáról ahol egyenesen mehettem volna egy laza háztömb kerülésre, balra, következő utca jobbra, követkető utca jobbra, és kiérkeztem oda ahol egyébként a főútvonalon mentem volna

ok ezek után már nem tévesztett.

Aztán (visszafelé úton) és ez nagyon izgi volt, de ilyet még az "ŐS" Garminon vagy iGo sem halottam: egyszerre két női hang adta az utasítás, hangjuk is kiejtésük sem volt egyforma és különbözőket is mondtak. És mondták csak mondták - a társaság nagy nagy megelégedésére - a célállomást az egyik hang konstatálta a másik közölte, h egy utcával odébb vagyok mint kellene. Röhögés és térdcsapkodás persze.
Nos azt mondanom se kell, h kaptam hideget, meleget a droidos barátaimtól, persze irigyek csak, nem kell komolyan venni őket, úgy gondolták eljött az Ő idejük, de neeeem, ma az1ik megvette, igaz a csodafonnál!

szabopali

Útvonal

Fórumok  »  Mobilalkalmazások  »  iOS alkalmazások (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.