Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#6251) Gorneck válasza lipi67 (#6250) üzenetére


Gorneck
titán

Jó8!

Gorneck#1239

(#6252) Gyuri27 válasza lipi67 (#6244) üzenetére


Gyuri27
félisten

Nincs mit kitapasztalni. A 3 szorzóból 2-l nem indul. Intel sz.r. Ennyi.

Gorni: Kocsi hitel + lakás hitel. 4 év penészes albérlet elég volt. Tehát 3 éve vettünk egy sajátot. Mondanom sem kell akkor azért nem így ált a helyzet.
Márkás ram. Ennek a kib.szott ramnak egy részét anyámék fizették mivel gyereknek lett névnapjára véve. Másik. Ezt a ramot Nándika barátomól vettem 13k-ért. Persze vehettem volna 2k-l olcsóbban kingmaxot is. Amúgy meg a cucc darabokban lett véve (ill némi csere és ráfizetés útján). De b.sszá le amiért szar lapot vettem. Persze az is igaz, tavaly márciusban ez a lap volt 14k (akkor a p31 volt 16-17, a p35 meg még drágább). Vettem hozzá 2180-t és a 2 gigás 800-s buffalót.
Aztán ugye a 2180 elment jó áron +5k-l megtoldottam lett 5200. A ramot mondtam ugye (meg azt is hogy nyakamon a buffalo). Röviden ennyi.

Amd - Radeon - Ryzen

(#6253) lipi67 válasza Gyuri27 (#6252) üzenetére


lipi67
veterán

Amelyiken indul,ott a ramhoz lődd a procit.Nyomd az FSB-t neki "Vinettu":)

Geri után szabadon:"Mondjuk jó a tökfőzelék is,csak akkora legyen a hús,hogy ne látszódjon mi van alatta!" shteer a vénasszonyokról:"Na igen, kézből végignyalják a plug&play fogsort!"

(#6254) kicsigeri


kicsigeri
senior tag

Jóreggelt. Megjött tegnap a Asus 9800GT, este belefeszítem a gépbe, és kinyomom a szemét. Persze előbb csak a gyári hűtéssel. Ha meg melegszik akkor ugrik le a gyári és megy fel az S1+12cm es venti.

Tsigi hova tűntél, nagyon elvesztél.

[ Szerkesztve ]

(#6255) lipi67 válasza kicsigeri (#6254) üzenetére


lipi67
veterán

Akkor majd orrba-szájba Markozol?

Geri után szabadon:"Mondjuk jó a tökfőzelék is,csak akkora legyen a hús,hogy ne látszódjon mi van alatta!" shteer a vénasszonyokról:"Na igen, kézből végignyalják a plug&play fogsort!"

(#6256) kicsigeri válasza lipi67 (#6255) üzenetére


kicsigeri
senior tag

Lehet. Basszus megvettem ezt a karit, és miután elutaltam a lét a srácnak akkor vettem észre hogy Zsubi is árulja a Zotac-ját. Lehet azzal jobban jártam volna.

(#6257) lipi67 válasza kicsigeri (#6256) üzenetére


lipi67
veterán

S az övén OC-s bios is van..:) (ahogy ismerem..)

[ Szerkesztve ]

Geri után szabadon:"Mondjuk jó a tökfőzelék is,csak akkora legyen a hús,hogy ne látszódjon mi van alatta!" shteer a vénasszonyokról:"Na igen, kézből végignyalják a plug&play fogsort!"

(#6258) kicsigeri válasza lipi67 (#6257) üzenetére


kicsigeri
senior tag

Hát ez az basszus. Már el is adta, legalábbis a hirdetése már nincsen fent.

[ Szerkesztve ]

(#6259) kicsigeri


kicsigeri
senior tag

Basszus, be akartam rakni a munkahelyi gépembe a VGA-t és mit látok, van benne egy 350 es codegen táp, és nincs rajta VGA-nak táp csati. Hát asszem kiakadtam. Codegány tápot egy foxcon házba.

(#6260) lipi67 válasza kicsigeri (#6259) üzenetére


lipi67
veterán

[24/7-be?]

Geri után szabadon:"Mondjuk jó a tökfőzelék is,csak akkora legyen a hús,hogy ne látszódjon mi van alatta!" shteer a vénasszonyokról:"Na igen, kézből végignyalják a plug&play fogsort!"

(#6261) kicsigeri válasza lipi67 (#6260) üzenetére


kicsigeri
senior tag

Gratula, de nem ajánlanám 24/7 be, eléggé magas a fesz. Nyáron meg lehet hogy melegebb lenne. Ja és ahogy látom nem 24 fok van a szobában. Valami ott csak 19 fokos.

[ Szerkesztve ]

(#6262) lipi67 válasza kicsigeri (#6261) üzenetére


lipi67
veterán

Lószart!:)
Most dobott el 4,7GHz-en,de nem a melegedés,a fesz..kevés.Ez 4,65GHz volt,és satbil.4,6GHz-en ha kellene(talán majd kell 1x-vga-)simán hajtanám.Bár most az alulfeszelés a menő. Nemtom mi a jó benne, hogy 0,9v-on megy 3GHz-en egy szuper proci.Mert ha annyi is elég..ott egy 2xxx.
Én most 3,2GHz-en 1v-on járatom,de nincs alatta olyan VGA ami többet kérne.Ha a fiam igényeit nem elégítí majd ki a 9600GT, akkor lesz értelme, és meg is kapja majd a feszt.. ;)

Amúgy? Mit tud a VGA-d?Majd löksz vele pár eredményt.mark06 érdekelne alaopn, meg ésszerű tuning alatt.
Szeretném tudni, hogy a 9600-tal milyen tuninggal érem utól.

[ Szerkesztve ]

Geri után szabadon:"Mondjuk jó a tökfőzelék is,csak akkora legyen a hús,hogy ne látszódjon mi van alatta!" shteer a vénasszonyokról:"Na igen, kézből végignyalják a plug&play fogsort!"

(#6263) kicsigeri válasza lipi67 (#6262) üzenetére


kicsigeri
senior tag

Rendben, estére tudok már valamit lökni, ha minden igaz.

(#6264) lipi67 válasza kicsigeri (#6263) üzenetére


lipi67
veterán

Vasárnap..vagy..Ja!Valamit,s nem "valakit" írtál.OK!

Geri után szabadon:"Mondjuk jó a tökfőzelék is,csak akkora legyen a hús,hogy ne látszódjon mi van alatta!" shteer a vénasszonyokról:"Na igen, kézből végignyalják a plug&play fogsort!"

(#6265) kicsigeri válasza lipi67 (#6264) üzenetére


kicsigeri
senior tag

Bakker Lipi olvasni tudni kell :D:D:D

(#6266) lipi67 válasza kicsigeri (#6265) üzenetére


lipi67
veterán

:O

Gyakorolni fogom, de akkor írj, hogy legyen"min":)

[ Szerkesztve ]

Geri után szabadon:"Mondjuk jó a tökfőzelék is,csak akkora legyen a hús,hogy ne látszódjon mi van alatta!" shteer a vénasszonyokról:"Na igen, kézből végignyalják a plug&play fogsort!"

(#6267) Gyuri27 válasza lipi67 (#6253) üzenetére


Gyuri27
félisten

Erröl beszélek. Ez nem az a lap. :(

Amd-s szép napot.

Amd - Radeon - Ryzen

(#6268) lipi67 válasza Gyuri27 (#6267) üzenetére


lipi67
veterán

Bocsi, de már nem emlékszem a pontos tipusra, milyen is?

Geri után szabadon:"Mondjuk jó a tökfőzelék is,csak akkora legyen a hús,hogy ne látszódjon mi van alatta!" shteer a vénasszonyokról:"Na igen, kézből végignyalják a plug&play fogsort!"

(#6269) Gyuri27 válasza lipi67 (#6268) üzenetére


Gyuri27
félisten

GIGABYTE GA-G31M-S2L

Amd - Radeon - Ryzen

(#6270) krammerka válasza Gyuri27 (#6269) üzenetére


krammerka
őstag

Nekem is volt ilyen deszkám,tényleg gyenge.
Viszont ha jól emléxem,amit nemrég raktam össze gépet,ott már volt több ramszorzó,ezzel a lappal:Gigabyte GA-EG31M-SE

[ Szerkesztve ]

(#6271) Gyuri27 válasza krammerka (#6270) üzenetére


Gyuri27
félisten

Igen ennek a testvére csak több okossága. A történet szempontjából lényegtelen, mert ezt is meg kéne venni.

Amd - Radeon - Ryzen

(#6272) krammerka válasza Gyuri27 (#6271) üzenetére


krammerka
őstag

értem,csak eszembe jutott......................... :K

(#6273) kulerr


kulerr
őstag

nnna reggel lezúzattam a Rovert...jó napom volt, így mínusz párszázezerbe zártam :O :O

[ Szerkesztve ]

(#6274) Gyuri27 válasza kulerr (#6273) üzenetére


Gyuri27
félisten

:O

Amd - Radeon - Ryzen

(#6275) kicsigeri válasza kulerr (#6273) üzenetére


kicsigeri
senior tag

:F

(#6276) lipi67 válasza Gyuri27 (#6269) üzenetére


lipi67
veterán

Hát..ez valóban nem az a lap. sajnálom..

Geri után szabadon:"Mondjuk jó a tökfőzelék is,csak akkora legyen a hús,hogy ne látszódjon mi van alatta!" shteer a vénasszonyokról:"Na igen, kézből végignyalják a plug&play fogsort!"

(#6277) shteer válasza kulerr (#6273) üzenetére


shteer
titán

akkro majdnem ingyen volt :) de meg kell élnie akarosszériásnak, fényezőnek is

..szerintem jónak tűnik

(#6278) Gorneck válasza kulerr (#6273) üzenetére


Gorneck
titán

Ezt hogy sikerült összehozni?

Gorneck#1239

(#6279) lipi67 válasza Gorneck (#6278) üzenetére


lipi67
veterán

Én is ezt kérdeztem a feleségemtől amikor terhes lett.. :DDD

Geri után szabadon:"Mondjuk jó a tökfőzelék is,csak akkora legyen a hús,hogy ne látszódjon mi van alatta!" shteer a vénasszonyokról:"Na igen, kézből végignyalják a plug&play fogsort!"

(#6280) Gorneck válasza lipi67 (#6279) üzenetére


Gorneck
titán

:D

Gorneck#1239

(#6281) kulerr válasza shteer (#6277) üzenetére


kulerr
őstag

jah....kb700K ér alapon. Most így 200-at talán. majd talán ma vagy holnap dől el érdemes-e egyáltalán megcsináltatni.

(#6278) Gorneck23: hogy h sikerült összehozni? reggel jeges utak, aztán kinéztem a sor mögül h jön-e valaki. Na ez a valaki egy fiatal kezdő doki volt és sikerült belém jönni (én álltam!), attól függetlenül h kb4 métere lett volna oldalt eljmenni :(
A rendőr azt mondta igazam van hogy simán kikerülhetett volna de a kresz szerint neki elsőbbsége van és mivel kidugtam az autó orrát nem adtam meg neki.Arra a kérdésemre h mit csináljak akkor hogy nézzem meg h jön-e valaki széttette a kezét és azt mondta meg kell várnom míg elmennek az autók és be nem látom teljesen az utat....ez van.

[ Szerkesztve ]

[ Szerkesztve ]

(#6282) kicsigeri válasza kulerr (#6281) üzenetére


kicsigeri
senior tag

Jóreggelt

Hát bizony a kresz szerint te vagy a vétkes, de ha picit elnézőbb a jard ki lehetett volna hozni egy 75/25 % ot.

(#6283) kicsigeri


kicsigeri
senior tag

Nu megnéztem az alapot mit tud kihajtani az 5200 nem lett valami fényes. 10290 :U

(#6284) bolcsodal válasza kicsigeri (#6283) üzenetére


bolcsodal
addikt

Kíváncsi vagyok hány bőrt fognak még lenyúzni a 9600GT-ről... :U

De legalább nem lett belőle GTS240... :(((

They drew first blood....

(#6285) fekeandras válasza kulerr (#6281) üzenetére


fekeandras
őstag

Ha esetleg mégis a javítás mellett döntesz csak ide vidd.Végtelenül korrektek, vérprofik és meglepően olcsón dolgoznak.(Tapasztalat.) ;)

(#6286) Gorneck válasza kulerr (#6281) üzenetére


Gorneck
titán

Hááát ez cummii...sajnálom... :(

Gorneck#1239

(#6287) kicsigeri válasza bolcsodal (#6284) üzenetére


kicsigeri
senior tag

Nem értelek miről beszélsz? "Kíváncsi vagyok hány bőrt fognak még lenyúzni a 9600GT-ről... :U"

(#6288) shteer válasza lipi67 (#6279) üzenetére


shteer
titán

;] :DDD

kicsigeri: alapon? minek sanyargatod? :)

..szerintem jónak tűnik

(#6289) kicsigeri válasza shteer (#6288) üzenetére


kicsigeri
senior tag

Aha nem tom kiváncsi voltam meg basszus elfogyott a pasztám, nem tudom átrakni az S1 et.
[link] amúgy meg csináltam egy húzottat is.

(#6290) lipi67


lipi67
veterán

Kulerr: Nagyon sajnálom.Inkább zsukkal mentél volna..
Geri: A huzatos azért már jó..Meghuzatolom én is kicsit, bár ez csak 96GT.A tuningos bisszal 11700 alapon[link]
de szerintem már nem sok van benne..Majd a proci dob rajta vmit..
shteer: :) Szia!

[ Szerkesztve ]

Geri után szabadon:"Mondjuk jó a tökfőzelék is,csak akkora legyen a hús,hogy ne látszódjon mi van alatta!" shteer a vénasszonyokról:"Na igen, kézből végignyalják a plug&play fogsort!"

(#6291) Gyuri27 válasza fekeandras (#6285) üzenetére


Gyuri27
félisten

Szombathely környékétől messze van miklós. :DDD

Amd-s szép napot. :K

Amd - Radeon - Ryzen

(#6292) kicsigeri válasza lipi67 (#6290) üzenetére


kicsigeri
senior tag

Asszem felveszem Zsubival a kapcsolatot, nem e tud segíteni nekem is bioszt cserélni rajta.

Gyuri szép napot. (intelest)

[ Szerkesztve ]

(#6293) shteer válasza lipi67 (#6290) üzenetére


shteer
titán

halihó! :)
még mindig nagyon szokatlan ez az avatar :DDD persze ha egyszemű törpapa lett volna.. :D

Gyuri: a Tiédet :P

..szerintem jónak tűnik

(#6294) lipi67 válasza kicsigeri (#6292) üzenetére


lipi67
veterán

Kiokosított engemet:)
este majd megmutatom(nem gyuri, nem azt)

Kben..Én nem tudok 13000felé menni,hiába huzigálom a vga-t.Voltak már szép színeim.Nem tudom,h m,i a limit..Még 1x megpróbálom.(valaki kiokosíthatna,h mit és mennyire lehet húzni, pl.vga ram..asszem én már az egekbe akartam húzni.Érdekes, hogy furmárk stabilitás teszt simán lefut sokáig(megunom), de a mark meg ..hagyjuk..:(

shteer: Majd mondok vmi nem jót és kinyomják az 1ik szemem, vagy elveszik qa sipakomat:)

[ Szerkesztve ]

Geri után szabadon:"Mondjuk jó a tökfőzelék is,csak akkora legyen a hús,hogy ne látszódjon mi van alatta!" shteer a vénasszonyokról:"Na igen, kézből végignyalják a plug&play fogsort!"

(#6295) Gyuri27 válasza shteer (#6293) üzenetére


Gyuri27
félisten

Ne szójjá be. :(

Voltam az apróban. Gyerekek mennyi ott a lidérc (egy szó jut eszembe: dekadencia).

[ Szerkesztve ]

Amd - Radeon - Ryzen

(#6296) lipi67


lipi67
veterán

Á!Miolyen gyerekes ez a gup tuning..Nem bírják ezek rendesen.Azért,ha a procit feltolom 4,6-ra, megvan a 13 100pontom.[Ihun-e],bár fogalmam sincs, hogy mit jelent, jó e vagy sem.
Gyuri: Mit találtál ott? :U

Geri után szabadon:"Mondjuk jó a tökfőzelék is,csak akkora legyen a hús,hogy ne látszódjon mi van alatta!" shteer a vénasszonyokról:"Na igen, kézből végignyalják a plug&play fogsort!"

(#6297) lipi67


lipi67
veterán

Megy ez nekem, mint az ágybaszarás. Csak vki mondaná mér meg, hogy mit is csinálok.. :B :U [link]

Geri után szabadon:"Mondjuk jó a tökfőzelék is,csak akkora legyen a hús,hogy ne látszódjon mi van alatta!" shteer a vénasszonyokról:"Na igen, kézből végignyalják a plug&play fogsort!"

(#6298) shteer válasza Gyuri27 (#6295) üzenetére


shteer
titán

:B

lidérc? :) milyen értelenben?

..szerintem jónak tűnik

(#6299) Gorneck


Gorneck
titán

Lebontottam...:D

Gorneck#1239

(#6300) Gyuri27 válasza shteer (#6298) üzenetére


Gyuri27
félisten

Nem ember, nem állat. De mivel ember szerü ezért lidérc.

lipi: mit találtam? Eladnásnál 1-2k-val olcsóbban árulnak az emberek mint a bolti ár ( a cuccok nagyrészén gari nyema és alig olcsóbb mint a bolti). Venni meg féláron a garis cuccokat.
Érdeklödő az msi 3850 265 oc-ra azt mondja 14k. Ami magában nem is lenne annyira rossz. Aztán közli, hogy + posta. Ami kb 1500 forint.
Mondjuk elképzelésnek nem rossz egy 3 hónapos, nem ref hütős teljes játékos gamés vga-ért.

gorni: csavarhúzó nem volt, hogy csákányt használtál? Vagy sz.r inteles cucc annak meg jó az is?

[ Szerkesztve ]

Amd - Radeon - Ryzen

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.