Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#6801) #TOTTI válasza kicsigeri (#6799) üzenetére


#TOTTI
őstag

Hát igen.. arra figyelni kell különben múlt héten oda vissza M1es 40-40K.. egy nap alatt.. egy héttel előbb jött a délutáni bünti.. Már csak egy feleségnekvalót kell keresni.. mert 2 fizetésből könnyebben ki lehet jönni..:)

(#6802) Chaser válasza kulerr (#6789) üzenetére


Chaser
titán

Ki is fizetted a cuccot?

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#6803) kicsigeri válasza #TOTTI (#6801) üzenetére


kicsigeri
senior tag

2 fizetésből jobban ki lehet csengetni a heti 80k büntit :DD

(#6804) #TOTTI válasza kicsigeri (#6803) üzenetére


#TOTTI
őstag

Hát márc. 12.-ei cselekedet és már megkaptam de volt olyan hogy 77 napra rá..

(#6805) kulerr válasza lipi67 (#6793) üzenetére


kulerr
őstag

Nyugalom...Geri segge karban van tartva, mert mindennap szét van rúgva ;] :D

...és most sörözés fog következni. most hoztam fel a hűtőből egy 6-os Becks-et :K megpróbálok velük szorosabb barátságba kerülni :B

[ Szerkesztve ]

[ Szerkesztve ]

(#6806) Gyuri27 válasza fekeandras (#6792) üzenetére


Gyuri27
félisten

Nem tudod vagy valaki véletlen hogy lehet az email cimet átírni?

Nemsoká nálam is lehet ezt azt kapni (számlával, kisker garival). Bár ha bele gondolok az itt lévők 90% hardver gyilkos. :DDD

Amd - Radeon - Ryzen

(#6807) kulerr válasza Gyuri27 (#6806) üzenetére


kulerr
őstag

köszi a 10% nevében :D ,de ettől függetlenül véged lesz.... :DD

[ Szerkesztve ]

[ Szerkesztve ]

(#6808) Gyuri27 válasza kulerr (#6807) üzenetére


Gyuri27
félisten

Kimondta, hogy te a 10%-ba tartozol? :DDD
Nemsoká csőre töltök és meglátjuk. ;)

Amd - Radeon - Ryzen

(#6809) Chaser válasza Gyuri27 (#6806) üzenetére


Chaser
titán

Sztem szólsz egy modnak. Mi jót fogsz árulni?:)

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#6810) lipi67 válasza kulerr (#6805) üzenetére


lipi67
veterán

Ölitek?
:DDD

(#6806) Gyuri27 : Én se értem, mit lehet Nálad nemsokára kapni???

[ Szerkesztve ]

Geri után szabadon:"Mondjuk jó a tökfőzelék is,csak akkora legyen a hús,hogy ne látszódjon mi van alatta!" shteer a vénasszonyokról:"Na igen, kézből végignyalják a plug&play fogsort!"

(#6811) kicsigeri válasza lipi67 (#6810) üzenetére


kicsigeri
senior tag

Hát majdnem mindent, a kurvákon kívül :D

Szétszedjük darabokra :DDD

[ Szerkesztve ]

(#6812) Gyuri27 válasza Chaser (#6809) üzenetére


Gyuri27
félisten

Mindent és bármit.
Üszőt, lú-t, tikot. :K

Némi számtech cuccot. De a gyilkosok kiméljenek.

lipi: szerinted?

Amd - Radeon - Ryzen

(#6813) Chaser válasza Gyuri27 (#6812) üzenetére


Chaser
titán

Akkor én is nyitok egy bizárt:D De számla és kiskergar nem lesz ;]

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#6814) fekeandras válasza Gyuri27 (#6806) üzenetére


fekeandras
őstag

Neki írj ez ügyben.

'Oszt mester Sapphire vga-k lesznek-é?

(#6815) Chaser válasza fekeandras (#6814) üzenetére


Chaser
titán

Szted?:D CSak intel procit fog árulni :))

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#6816) fekeandras válasza Chaser (#6815) üzenetére


fekeandras
őstag

AMD-t hiába is árulna... :DDD
Bár lehet vennék egyet mert egyenetlen a padló, mozog az íróasztalom.A lába alá pont passzolna méretben... ;]

(#6817) Gorneck válasza #TOTTI (#6795) üzenetére


Gorneck
titán

Szép gép... :C Bár Én annyira nem voltam elájulva tőle...mondjuk egy simát vezettem csak...persze a mostani ramatyom helyett elfogadnám simán...

Gorneck#1239

(#6818) Chaser válasza fekeandras (#6816) üzenetére


Chaser
titán

Ezért kapunk a 'fánkra:D

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#6819) krammerka


krammerka
őstag

Sziasztok!

A nyuszi Nektek is hozott tőlem ajándékot: :K
Autó Tuning Show Budapest-Hungexpó

Nagyon rossz fényviszonyok közt kellett fényképezni,ennyit tudtam kihozni belőle :B

[ Szerkesztve ]

(#6820) Gorneck válasza krammerka (#6819) üzenetére


Gorneck
titán

Abból a szőkéből Én még rossz fényviszonyok mellett is sokat ki tudtam volna hozni... :D

Gorneck#1239

(#6821) Gyuri27 válasza Chaser (#6813) üzenetére


Gyuri27
félisten

Nem bazár!
Amúgy ez nem a hagyományos módon fog müködni.
Mondok példát. Rendelek valamit 30k értékben. Aztán meg bocs nem kell mert meg ellet a kiskutyám. Tehát ilyet nem játszunk.
Miért? Mert nem szeretek szopni és mert 30k-s cuccnál 3k burró a bevétel!

A pofátokra nem kaptok mert ver titeket a jó isten így is. :K

Amd - Radeon - Ryzen

(#6822) krammerka válasza Gorneck (#6820) üzenetére


krammerka
őstag

Melyik szőke?
Több is volt :)

(#6823) Gorneck válasza krammerka (#6822) üzenetére


Gorneck
titán

Aki a fehér gépet támassza... :) Hátulról...

Gorneck#1239

(#6824) lipi67


lipi67
veterán

Szép estét! Jó napom volt.Ősember segedelmével vettem ma 2x1Gb Team Xreem 1200-as ramot.Nagyon jó (több mint baráti áron).Csak.. Peti játékról kérdezett közben (én meg ugye hülye vagyok hozzá) és Krisztián kisegített.Elkezdtek dumálni, béta kulcsok ,béta teszterkedés ..és nem jutottam géphez.És.. Ez a Peti gyerek..úgy elvoltak krisztiánnal..Lényeg: Ő is teszterkedhet, nekem meg van jó ramom..
Visszaolvasok és írok..

Geri után szabadon:"Mondjuk jó a tökfőzelék is,csak akkora legyen a hús,hogy ne látszódjon mi van alatta!" shteer a vénasszonyokról:"Na igen, kézből végignyalják a plug&play fogsort!"

(#6825) lipi67


lipi67
veterán

(#6812) Gyuri27 : Ölitek.. :U . Mindent árulsz? vegyesbót?
Geri: : Azt a feladatot maga végzi.. pénzért bármit!:)

Geri után szabadon:"Mondjuk jó a tökfőzelék is,csak akkora legyen a hús,hogy ne látszódjon mi van alatta!" shteer a vénasszonyokról:"Na igen, kézből végignyalják a plug&play fogsort!"

(#6826) lipi67 válasza Gyuri27 (#6821) üzenetére


lipi67
veterán

"A pofátokra nem kaptok mert ver titeket a jó isten így is." - Veled? :U :D

Csere van? Nekem egy hosszú barbna hajú kellene, 2 középhosszú szőke beszámítással..

#6822) krammerka Tényleg..KHm.. Nem is kell üzlet Gyurival, maradnék a kedvencemnél.. :U :B . 2x1 giga reaper+Ági (alacsony költségvetésü! Ha nem adsz neki, nem eszik! :DDD ) = Kata ?

(#6823) Gorneck23 : Ne akarj Te csak semmilyen szőkét hátulról!!! Meg foglak mondani.. :DD :DD :DD

[ Szerkesztve ]

Geri után szabadon:"Mondjuk jó a tökfőzelék is,csak akkora legyen a hús,hogy ne látszódjon mi van alatta!" shteer a vénasszonyokról:"Na igen, kézből végignyalják a plug&play fogsort!"

(#6827) #TOTTI válasza Gorneck (#6817) üzenetére


#TOTTI
őstag

Nem tudom milyet probáltál.. de a motoron kivül ebben mindenből a legjobb van..
IDS+ futómű, felerősitett felfüggesztés, legerősebb fék, 6 sebességes váltó, sok 3 betüs szar.. pl. ESP ami a 3 állású sport gombal kikapcsolható ha hosszan nyomom.. 25mm alacsonyabb 17" felni Pirelli P Zero Rosso gumikkal ,a motor pedig 1.9 CDTI dizel mert sokat szerenék vele járok és valamiért ezek nekem jobban fekszenek.... eddig 3 nap alatt 600km de csak falun belül..:)
és ami a durva hogy 150nél 2500at.. 200nál 3500at forog a motor.. 6.ban.. egyelőre ennyit probáltam.. Ennél már csak a turbos benzines és az OPC jobb.. de futómüben ugyanaz mint az OPC..

(#6828) fekeandras válasza krammerka (#6819) üzenetére


fekeandras
őstag

Sógorom engem is csalt, hogy menjünk ki ma de nem volt hozzá sok kedvem.Nem hoznak már lázba a csilli villi csicsa kocsik.A néniket azért csak megnéztem volna :B :D .

(#6829) krammerka válasza fekeandras (#6828) üzenetére


krammerka
őstag

Menjél,ma még lehet,megéri :K

Lipi: tudod Te,hogy mire gondolok.......................,nem minden arany,ami fénylik :(

(#6830) bolcsodal válasza lipi67 (#6824) üzenetére


bolcsodal
addikt

A "performance enhance" kapcsolót milyen módban szoktad használni?

Tegnap kicsit optimalizálgattam. Feszeket vettem visszább (DRamV 2,1--ről 2,0-ra, MCH core 1,2-ről 1,1-re, CPU PLL, CPU ref. ezeket is normal-ra) és kipróbáltam a RAM-okat visszaosztva.

Azzal kellet szembesülnöm, hogy a RAMjaim 800MHz/4-4-412/Turbo beállítások mellett jobbak, mint 1111MHz/5-5-5-15/Standard beállításoknál. :U

Gyorsan csináltam is egy Prime Blend-et FSB333-nál az új feszekkel. 340-nél viszont BIOS checksum error fogadott....

Tényleg van valami oka, ha símán újraindulás helyett checksum error-t dob a gép? Ilyenkor a déli híd (ICH10) szarik be?

They drew first blood....

(#6831) kulerr


kulerr
őstag

Skacok aki tudja az okosságot erre ne tartsa magában!!

XP reinstall után a partíciónevek felcserélődtek...most az e:/ a rendszer a c:/ meg az egyéb, és természetesen mezei módon nem engedi módosítani egyiket sem viszont van néhány alkalmazás aminek ez nem nagyon jön be.. :K

valakinek ötlete, vagy tanácsa??

[ Szerkesztve ]

(#6832) Gorneck válasza lipi67 (#6826) üzenetére


Gorneck
titán

;] :P

Gorneck#1239

(#6833) Gorneck válasza #TOTTI (#6827) üzenetére


Gorneck
titán

1,4 és 1,6 benzines sima...1,9es motorral nem nagyon tudnék fenntartani egy járművet se...még ha egész hónapban nem is ennék akkor se...ez az 1,5 90 paci is necces...
Félreértés ne essék...nem a motorral volt bajom...úgy az egésszel se külső, se belső, se semmi...nem volt "szerelem"...ez pedig nálam nagyon fontos...főleg, hogy majd 400kmert tekertünk le aznap az 1,4gyel...mondjuk nekem az előd se jött be...persze még mindig nem azt mondom, hogy ha ott lenne az udvarba egy 5ajtós ingyé vagy a mostanim árába kitolnám...mondjuk a Tied alapba kilőve, mert 3 ajtós... :D

[ Szerkesztve ]

Gorneck#1239

(#6834) Gorneck válasza kulerr (#6831) üzenetére


Gorneck
titán

Aszhem anno hirens boot cdvel csináltam meg és vmelyik partíció buzeráló cuccal...

Gorneck#1239

(#6835) kulerr válasza Gorneck (#6834) üzenetére


kulerr
őstag

Attól tartok ha a PM-el megcsinálom a névcserét be fog megint halni lölköm...figyelmeztet is ha rendszerpartíciót (most e:) nevét megváltoztatom nem fog a win bootolni...

[ Szerkesztve ]

[ Szerkesztve ]

(#6836) fekeandras válasza kulerr (#6831) üzenetére


fekeandras
őstag

Ezzel én is xoptam már.Ments le minden adatot és formázd le a vinyódat partícionáld újra és mehet rá az op.Sajnos rendszer meghajtót sehogy sem lehet átnevezni.Vagy csak én nem tudtam... :B

(#6837) kulerr válasza fekeandras (#6836) üzenetére


kulerr
őstag

na ezt nem szeretném...de mi a xarnak cserélődött fel nem megy a fejembe. Billi csuklik anyu??

[ Szerkesztve ]

(#6838) Gyuri27 válasza kulerr (#6837) üzenetére


Gyuri27
félisten

Ez nekem is volt a kölök gépén. Semmi nem segit rajta csak a reinstal.
Mitől van? A c-n mint elsődleges rendszer partición marad valami az xp-ből akkor a drága nem települ rá. Mert két egyforma os nem lehet egy meghajtón (asszem különbözö se). Ezért van az, hogy nekem a c-n csak a rendszer van. Így az gyalu és mehet rá a friss.
Ebbe amúgy belekavarhat még az is ha satamódba telepitettél. :K

Amd - Radeon - Ryzen

(#6839) fekeandras válasza kulerr (#6837) üzenetére


fekeandras
őstag

"Billi csuklik anyu??"

Nem, billy anyu csuklik. :DDD

Vagy használj linuxot böngészni, fórumozni stb... + egy nagyobb partíció a játékoknak, windows-os alkalmazásoknak stb... Nálam most így megy. :P

[ Szerkesztve ]

(#6840) kulerr válasza Gyuri27 (#6838) üzenetére


kulerr
őstag

Gyalu volt...nem maradhatott rajta semmi...meg miért adja akkor a másik partíciónak a c-t?? A game sem megy...azon agyalok ha a lementett partíciót rakom fel neki újra szerintetek megint az E-t adja neki??

[ Szerkesztve ]

(#6841) fekeandras válasza kulerr (#6840) üzenetére


fekeandras
őstag

ghostolni vagy hogy?

Bár én a teljes formázás híve vagyok. Ez esetben ezt tenném.

[ Szerkesztve ]

(#6842) Gyuri27 válasza kulerr (#6840) üzenetére


Gyuri27
félisten

Akkor sata telepités kavar. Nekem ez volt.
De mit szeretnénk? Hogy xp sp2 alapból egy alap sata telepitést meg tudjon csinálni? Áááá A pistának sem megy mindig. Bár ott ide telepités után átlehet lőni a regisztribe.
Van másil hdd-d. Javaslat. Rakj be egy satást. Telepits rá xp sp2-t. Rakd mögé az 500 gigásat oszt jónapot.

Amd - Radeon - Ryzen

(#6843) fekeandras


fekeandras
őstag

Te Gyuri. Kifejthetnéd bővebben azt a lehet majd nálam kapni ezt-azt dolgot. Nyáron beruháznék egy komolyabb vga-ba (sapphire -ba természetesen :R ) ilyesmi lesz nálad?

(#6844) lipi67 válasza krammerka (#6829) üzenetére


lipi67
veterán

Szia!
Persze, tudom. Viszont az idő meg tud oldani dolgokat, s az arany..időálló!
(imádom a hasát! :B ;) ) - emlékszel, mennyire "félt"..

Geri után szabadon:"Mondjuk jó a tökfőzelék is,csak akkora legyen a hús,hogy ne látszódjon mi van alatta!" shteer a vénasszonyokról:"Na igen, kézből végignyalják a plug&play fogsort!"

(#6845) lipi67 válasza bolcsodal (#6830) üzenetére


lipi67
veterán

Elméletileg azt hiszem, hogy turbo az alap. Na..Nálam sose volt.Vannak fura beállításaim, s ilyenkor a turbo inkább túró.( maga a megnevezése is giccses, s ha olyn okos..1 mikrofon elsuttogom mit szeretnék, oszt' csinálja 1edül):) Standart.
(G)MCH Min áll? 2160-nál bárhogy tuningolod, 200 legyen. Nálam 590-es FSB-n is 333, jobb. (nem a ramhoz húzom a procit,Hiába kevesebb lehetőséget kínál fel, de többet nyersz vele, mint ha a ram száguldozna.)

PLL 1,5-re fixálhatod. Elvileg vihetnéd 1,57-1,6 ig, de az is már magas (nagyon magas)FSB-nél jönne csak. Többire ..Szerintem 2xxx-nél MINDEN mehet normal-ra."(DRamV 2,1--ről 2,0-ra)" - ?
Pontosabban, kérlek! Ha kell MINDEN adatot. Ezek a lapok kvajók ramban, és cpu-ban se rosszak, de MINDEN tuning a ramokon bukik. (nap mint nap szembeszülök vele).
Tedd fel a memset-et,SPD/EPP lejegyez, biosba be és kézzel beírkál.:)

valószínű(biztos), hogy nem a turbo mód. Nehogy már Ő szabja meg, hogy , hogy megy! Te add meg neki. (standart stabilabb).SZERINTEM ez történt:
4-4-4-12 -n természetesen gyorsabb a ram, de kvra nem annyival, hogy be tudná hozni azt a 300MHz-et. Viszont nézd már meg, hogy a memolvasás nem -e lóg ki a sorból. Ha az a jobb ,akkor turbo-n 4-4-4-12 -n a lapod a perrformance levelt szorosabbra veszi(7-8), míg 1111-en akár 12-re is "elengedheti"..

Hogy mi az oka..rossz beállítás. :D . Hol ez, hol az. Sokszor hittem, h fesz, pedig a hülye ram szórakozik csak. (AZ et6 szép, jó és praktikus. Játszhatsz vele, de de 24/7-es tuningnál csak BIOS!)

Ha pontosítasz, mit ,hogyn ,s miért, akkor én is tudok pontosabbat:)
;)

[ Szerkesztve ]

Geri után szabadon:"Mondjuk jó a tökfőzelék is,csak akkora legyen a hús,hogy ne látszódjon mi van alatta!" shteer a vénasszonyokról:"Na igen, kézből végignyalják a plug&play fogsort!"

(#6846) Gyuri27 válasza fekeandras (#6843) üzenetére


Gyuri27
félisten

Lesz. Ill lesz a nagykerbe én meg jól elhozom.
Most szólok. Az árakban nem tudok versenyezni azokkal a kiskerekkel akik milliós tételeket rendelnek egy nagykerből. Én amit javaslok azok a his vga-k. Miért? Mert azokra a nagyker azonnali cseregarit ad.

Amd - Radeon - Ryzen

(#6847) lipi67 válasza kulerr (#6831) üzenetére


lipi67
veterán

Felcserélődtek, mert kis buta voltál:). Megosztott HDD-n ujranyomtad a "c"-t, oszt' elcselszted. Tenni nem tudsz ellene..sajna.(kben én kipróbáltam direktbe, s az van, kvra zavaró, néha nem tudod, hogy hol is vagy, de..a progik leszarják ám. Mi az ami neked nem jól viselkedik alatta? (semmi, igaz? 1xüen kvra zavar..-VALLLLD BE!!!!- :D
Mitúől van?
(mikor előtte tetted fel csak c-t csináltál. Mikor feltelepítetted wint, utána csináltál 1 új elsődlegest.(lehet akár 4-et is) Mikor törölted az e maradt elsődleges és a c-t szarul formáztad.
Pontosabban:nem formáztad ..Igaz? megszüntetted ,s újra létrehoztad..

[ Szerkesztve ]

Geri után szabadon:"Mondjuk jó a tökfőzelék is,csak akkora legyen a hús,hogy ne látszódjon mi van alatta!" shteer a vénasszonyokról:"Na igen, kézből végignyalják a plug&play fogsort!"

(#6848) Gorneck válasza kulerr (#6835) üzenetére


Gorneck
titán

Én már nem egyszer csináltam és semmi baj nem lett...persze nem saját gépen...de egyszer se fosta össze magát...de ez úgy néz ki vmi XP szarság...

Gorneck#1239

(#6849) kulerr válasza lipi67 (#6847) üzenetére


kulerr
őstag

hogy mi?? csak h ne menjek tovább a COD pl... :O

És töröltem a c-t majd formáztam (nem a fos gyorsformázással!!) és telepítettem, semmi új partíció semmi buzizás a kötetekben..ne nézz madárnak ennyire azért nem vagyok hülye hozzá!! :F
Pont azért kellet reinstall mert szarakodott a gép kidobált a programokból meg már elkezdődtek a kékhalálozások is, ezért volt totál gyalu és újra telepítés szőröstül bőröstül minden trükk nélkül.

Egyébként engem nem izgat h nem c. mert arra sose rakok semmit. se progit se game-t...pont ezért nem értem mi a gondja...

[ Szerkesztve ]

[ Szerkesztve ]

(#6850) kulerr válasza Gorneck (#6848) üzenetére


kulerr
őstag

És hogy csináltad pontosan??

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.