Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#6651) lipi67 válasza shteer (#6650) üzenetére


lipi67
veterán

:DDD Ismerem ;)

Geri után szabadon:"Mondjuk jó a tökfőzelék is,csak akkora legyen a hús,hogy ne látszódjon mi van alatta!" shteer a vénasszonyokról:"Na igen, kézből végignyalják a plug&play fogsort!"

(#6652) shteer válasza lipi67 (#6651) üzenetére


shteer
titán

akkor tényleg csak kötekedtél, jól gondoltam - nincs jobb dolgod? :DDD

..szerintem jónak tűnik

(#6653) krammerka válasza lipi67 (#6651) üzenetére


krammerka
őstag

gyere a tuningos topikba....................

(#6654) lipi67 válasza shteer (#6652) üzenetére


lipi67
veterán

Persze..de szeretetből! :DDD (bár ezt tudod magadtól is..)
Krammerka: Tudom, h mi van, gondolom láttad h lereagáltám még tegnap. Oda akartalak hívni, csak elnéztem a topikot..

Geri után szabadon:"Mondjuk jó a tökfőzelék is,csak akkora legyen a hús,hogy ne látszódjon mi van alatta!" shteer a vénasszonyokról:"Na igen, kézből végignyalják a plug&play fogsort!"

(#6655) fekeandras


fekeandras
őstag

Szülessen egy nyomorék testvére aminek ő az apja annak, aki annó kitalálta, hogy tetves VIA chipsetet rakjanak Intel procis deszkára.Undorító utolsó szar foscsombék mind.Tesztelnem kell vagy 50db gépet persze majdem mind 4 mem slotos és VIA-s.Ebbe pakolj bele 4db egyforma memóriát de olyat amit ez a szarrakás VIA hajlandó nagy kegyesen felismerni és dual-ban kezelni.F@xom kivan már vele...
Sosem fogok vele végezni. :W

Wazze rendesen beleőszülök... :U

Van közte elvétve egy egy 848/865 chipsetes is.Abba beletolok 4db tök kölönböző! memóriát és ugyan nem dual-ban de zokszó nélkül elsőre felismer mindent és hibátlanul lefut a memtest... azokkal a memóriákkal is hibátlan amikkel a VIA-s lap már hibát ír... LOL

Evolúciós külömbség van a két cucc között az Intel javára.

Na megyek vissza idegesítem magam még egy kicsit.Komolyam, mindjárt rágyújtok. :(((

[ Szerkesztve ]

(#6656) Gorneck válasza shteer (#6644) üzenetére


Gorneck
titán

;]

És büszkén fogom viselni... :D

Gorneck#1239

(#6657) kicsigeri


kicsigeri
senior tag

Szép napot mindenkinek, ma időbe felkeltem, és nekiállok dolgozni. Nem semmi gyerek vagyok mi:DD

(#6658) Gorneck válasza kicsigeri (#6657) üzenetére


Gorneck
titán

Főleg, hogy ilyen szép idő van...lassan végzek Én is az Apacer 2gb/800 CL6-os ramok tesztelésével...dejjjóóó...

Gorneck#1239

(#6659) kicsigeri válasza Gorneck (#6658) üzenetére


kicsigeri
senior tag

:) Ezt most munkahelyen csinálod, vagy magán célra?

(#6660) shteer


shteer
titán

Inteleset! :D

lassan én is nekilátok az excel tábláknak :U de így reggeli után inkább még elolvasom a híreket ;]

..szerintem jónak tűnik

(#6661) lipi67 válasza shteer (#6660) üzenetére


lipi67
veterán

Rólam nem írnak semmit?
:D

Geri után szabadon:"Mondjuk jó a tökfőzelék is,csak akkora legyen a hús,hogy ne látszódjon mi van alatta!" shteer a vénasszonyokról:"Na igen, kézből végignyalják a plug&play fogsort!"

(#6662) fekeandras válasza lipi67 (#6661) üzenetére


fekeandras
őstag

Rólad?Hát a kékfényt meg a zsaru magazint még nem olvastam... :DDD

Amúgy meg x@rjon sünt a VIA összes mérnöke... #&@! :(((

(#6663) lipi67 válasza fekeandras (#6662) üzenetére


lipi67
veterán

A kultúrális rovatot nézd Te!
(vagy a mezőgazdaságit. Ott ahol Kulerr meg Gyuri vasvillával, egy feltűnően magasszárú,sötét színű tornacipőben sétál.Na ott vok én mákvirág!)

[ Szerkesztve ]

Geri után szabadon:"Mondjuk jó a tökfőzelék is,csak akkora legyen a hús,hogy ne látszódjon mi van alatta!" shteer a vénasszonyokról:"Na igen, kézből végignyalják a plug&play fogsort!"

(#6664) kicsigeri válasza lipi67 (#6663) üzenetére


kicsigeri
senior tag

Ja mákot termesztesz, nem semmi. Előre látom a híradóba vezető riport, kétgyermekes apuka ópiumültetvénye :DDD

(#6665) Gorneck válasza kicsigeri (#6659) üzenetére


Gorneck
titán

Meló...acer tesztlaborban dolgozom...lassan egy hete...

Gorneck#1239

(#6666) kicsigeri válasza Gorneck (#6665) üzenetére


kicsigeri
senior tag

Na nem semmi váltottál :) Ez is fehérváron van?

(#6667) Gorneck válasza kicsigeri (#6666) üzenetére


Gorneck
titán

Sajna...2 szobával arrébb kerültem...

Gorneck#1239

(#6668) kicsigeri válasza Gorneck (#6667) üzenetére


kicsigeri
senior tag

Hát akkor még mindig nem közeledsz Vértesszöllős felé. Vagy ez a szoba már arrafele van?

(#6669) lipi67 válasza kicsigeri (#6664) üzenetére


lipi67
veterán

..kolumbiában! -ezt kihagytad:)

Geri után szabadon:"Mondjuk jó a tökfőzelék is,csak akkora legyen a hús,hogy ne látszódjon mi van alatta!" shteer a vénasszonyokról:"Na igen, kézből végignyalják a plug&play fogsort!"

(#6670) kicsigeri válasza lipi67 (#6669) üzenetére


kicsigeri
senior tag

Ja hogy ott van az ültetvényed, nem semmi egy embőr vagy :) Á már értem, mikor 1-2 napra eltünsz hova mész :DDD Castró már jobban van? Vagy még mindig nem bír elszívni veled 1 szivart :))

(#6671) shteer válasza lipi67 (#6661) üzenetére


shteer
titán

annak örülj h az ecxelben nem talállak ;]

..szerintem jónak tűnik

(#6672) Gorneck válasza kicsigeri (#6668) üzenetére


Gorneck
titán

Ezt most nem értem...minden nap megyek haza...szal Fehérvár és Szőllős között ingázok minden egyes nap. A héten 5kor indulok és 6-14ig melóba vagyok...15től meg már otthon vagyok Szőllősön.

Gorneck#1239

(#6673) kicsigeri válasza Gorneck (#6672) üzenetére


kicsigeri
senior tag

Aha értelek, mióta csinálod ezt?

(#6674) Gyuri27 válasza Gorneck (#6665) üzenetére


Gyuri27
félisten

Teszt labor? Bővebben?
Persze csak akkor ha nem titkos.

Amd-s jó napot. :K

Amd - Radeon - Ryzen

(#6675) Gorneck válasza kicsigeri (#6673) üzenetére


Gorneck
titán

Az új melót 1 hete. Ha végre aláírják a benzinpénzem, akkor saját kocsival közlekedhetek és úgy ahogy akarok...

A régit melóm 3 szakban kb 5 éve buszozva (cégessel...oda vissza 4 óra kb), de akkor IBM szerver és Lenovo PC üzletágakkal foglalkoztam, mint teszttechnikus...

Gorneck#1239

(#6676) Gorneck válasza Gyuri27 (#6674) üzenetére


Gorneck
titán

Minden egyes új HW elemet spéci előírás szerint kell tesztelni...van egy xls amit ki kell tölteni és persze ott meg van adva mivel mennyi ideig kell tesztelni...pl Sandra mérési eredményekkel, vagy épp sleepből visszatéréssel (stopperral mérjük az időt)...vagy Épp 12 órás hibernate és sleep teszt...ilyenkor egy progi felváltva küldi le a gépet hol egyik módba hol másikba...de van sima 12 órás teszt is ahol folyamat restartolja a progi a gépet...

Gorneck#1239

(#6677) Gyuri27 válasza Gorneck (#6676) üzenetére


Gyuri27
félisten

Ez elég unalmasnak hangzik. ;)
Olyan teszt nincs, hogy az operátor mikor alszik el, vagy milyen gyorsan ébred? :DDD

Amd - Radeon - Ryzen

(#6678) lipi67 válasza kicsigeri (#6670) üzenetére


lipi67
veterán

Amióta az enyémet szívja..javulgat :DDD

(#6671) shteer: Ezt nem értem..valóban nem :( :O

(#6674) Gyuri27 : Milyen-milyen..Na ok, ha már bebuktunk ..kitálalok. Ő Don Balu. S az ő laborja kell a mákomnak.

[ Szerkesztve ]

Geri után szabadon:"Mondjuk jó a tökfőzelék is,csak akkora legyen a hús,hogy ne látszódjon mi van alatta!" shteer a vénasszonyokról:"Na igen, kézből végignyalják a plug&play fogsort!"

(#6679) lipi67


lipi67
veterán

Gorneck23: Tiéd az 1450. :O

[ Szerkesztve ]

Geri után szabadon:"Mondjuk jó a tökfőzelék is,csak akkora legyen a hús,hogy ne látszódjon mi van alatta!" shteer a vénasszonyokról:"Na igen, kézből végignyalják a plug&play fogsort!"

(#6680) shteer válasza lipi67 (#6678) üzenetére


shteer
titán

banknál végzek adattisztítást... többet nem mondhatok mert akkor meg kell h öljelek ;]

..szerintem jónak tűnik

(#6681) R


R
aktív tag

Egy E2200-asnak 2 (mag)*1MB L2 cache-e van (össz. 2MB)? (ezt a programok h tudjak kihasznalni 2*512-höz képest?)

[ Szerkesztve ]

(#6682) shteer válasza lipi67 (#6679) üzenetére


shteer
titán

majd mikor a 2000.ért versenyeztek ;]

..szerintem jónak tűnik

(#6683) fekeandras válasza R (#6681) üzenetére


fekeandras
őstag

Közösesen osztozik a két mag az összesen 1Mb cache -en.

(#6684) lipi67 válasza shteer (#6680) üzenetére


lipi67
veterán

húúúúúúúúúúúúúúúúúúúúú

Ugye tudod, hogy Te vagy a legjobb barátom! Pont ma akartam mondani, h a még meg nem született gyerekeim keresztapja lehetnél. Meg, kérdezni is akartam, nincs e kerted(nem IXker ben) felásnám szívesen, hogy Te nyugodtan tudj fórumozni..

Természetesen a bank nem érdekel. (de..beszélgethetnénk)
:DDD :DDD :DDD

Geri után szabadon:"Mondjuk jó a tökfőzelék is,csak akkora legyen a hús,hogy ne látszódjon mi van alatta!" shteer a vénasszonyokról:"Na igen, kézből végignyalják a plug&play fogsort!"

(#6685) Gorneck válasza Gyuri27 (#6677) üzenetére


Gorneck
titán

:DDD

Annyira nem...azt nem mondtam, hogy van UT és Quake játék teszt? :D

Gorneck#1239

(#6686) Gorneck válasza shteer (#6680) üzenetére


Gorneck
titán

:DDD

Gorneck#1239

(#6687) R válasza fekeandras (#6683) üzenetére


R
aktív tag

k,

őő, nem tudom akkor mennyire fontos a 2MB L2, mert mar a D820-ban is annyi van/volt...

(#6688) lipi67 válasza R (#6687) üzenetére


lipi67
veterán

S mit ad isten..ez összehasonlíthatatlanul gyorsabb még a D930-tól is.. :K
Amúgy.. miért kérdezted? (adatlap :B )

Geri után szabadon:"Mondjuk jó a tökfőzelék is,csak akkora legyen a hús,hogy ne látszódjon mi van alatta!" shteer a vénasszonyokról:"Na igen, kézből végignyalják a plug&play fogsort!"

(#6689) fekeandras válasza R (#6687) üzenetére


fekeandras
őstag

Az attól függ.Ha játszani akarsz akkor tapasztalatom szerint nem olyan fontos a sok cache. E1200@3,1Ghz, 2x2Gb ram és egy 8800GT társaságában (1280x1024-ben, közepes részletességen) tökéletesen fut a Crysis Warhead.Akadásnak nyoma sincs.De némi kompromisszummal a GTA4 is játszható.A legalacsonyabb fps ugyanazen a gépen 26fps volt (az átlag pedig 32).Ez ugyan csak a "szódával elmegy" kategória de ha azt nézzük, hogy ez csak egy igen olcsó Celeron proci...

Nagyot villantott az intel a Conroe procikkal.

(#6690) lipi67 válasza fekeandras (#6689) üzenetére


lipi67
veterán

Lebuktál!!Szóval játszogatsz!! :DDD

Geri után szabadon:"Mondjuk jó a tökfőzelék is,csak akkora legyen a hús,hogy ne látszódjon mi van alatta!" shteer a vénasszonyokról:"Na igen, kézből végignyalják a plug&play fogsort!"

(#6691) fekeandras válasza lipi67 (#6690) üzenetére


fekeandras
őstag

Maradj már!Nem az én gépem.Unokaöcskös nagy játék buzi.Hol lenne nekem pénzem 4Gb ramra meg 8800Gt kareszra... :DDD Ha van is annyim akkor sem a gépre verem el.

(#6692) Gyuri27 válasza fekeandras (#6691) üzenetére


Gyuri27
félisten

Pedig kell az. Levezeti a feszkót. A párom is jobb szeriti mint ha kocsmáznék. :K

Amd - Radeon - Ryzen

(#6693) R


R
aktív tag

Van egy két alkalmazás (ha 4 egységet futtatok még ok, 12 már 100% cpu usage, szaggatás), amihez nem elég a mostani.

Olyan CPU - memóriakezelési összhang kellene, amivel lehet multitaskingolni rendesen.

D, E sorozat között még mindig nem értem a különbséget, látszólag uazt tudják FSB, cache. Az E az energiatakarékosabb talán, kisebb tranzisztor, de hogy hol jön elő a teljesítmény különbség? :F

(#6694) fekeandras válasza R (#6693) üzenetére


fekeandras
őstag

Óriási szakadék van a két generáció között.Kb mint a dinoszaurusz és az ember.A P4 (Dxxx) Dual Core ne szépístük a dolgot úgy szar ahogy van.Szarnak számított már új korában is.Melegszik, fogyaszt és gyenge.

A teljesítmény különbség az új architektúrában keresendő.

Nekem nagyon a szívem csücske lett az E21xx sorozat. :P

[ Szerkesztve ]

(#6695) lipi67 válasza fekeandras (#6694) üzenetére


lipi67
veterán

Nekem is!
(#6693) R: A D930-as procim 4GHZ-en is gyenge volt, 2180-as simán veret alapon!
Ha meg csak 3GHz-re húzod..a 930-as 4,9GHz-en szenvedett..
-na mén enni-

[ Szerkesztve ]

Geri után szabadon:"Mondjuk jó a tökfőzelék is,csak akkora legyen a hús,hogy ne látszódjon mi van alatta!" shteer a vénasszonyokról:"Na igen, kézből végignyalják a plug&play fogsort!"

(#6696) fekeandras válasza lipi67 (#6695) üzenetére


fekeandras
őstag

Mi a menü? :DDD

(#6697) R


R
aktív tag

oks, P5 - P6-nál járunk? :)

(#6698) lipi67 válasza fekeandras (#6696) üzenetére


lipi67
veterán

ki mit talál, megeszi van!
(délre főztem frankfurtit meg palacsintát, estére lóf@szt!!!) -úgy értem, nem főzök,..tom lecsapnátok a mondatra..:) )

R : Olyan hosszú a neved, rövidíthetem? :D (ki, hol :K )

[ Szerkesztve ]

Geri után szabadon:"Mondjuk jó a tökfőzelék is,csak akkora legyen a hús,hogy ne látszódjon mi van alatta!" shteer a vénasszonyokról:"Na igen, kézből végignyalják a plug&play fogsort!"

(#6699) shteer válasza lipi67 (#6698) üzenetére


shteer
titán

én töltött káposztát találtam :DDD el is pusztítottam

sör nincs itthon :O

..szerintem jónak tűnik

(#6700) fekeandras válasza lipi67 (#6698) üzenetére


fekeandras
őstag

Vazze lipi.Hogy kell palacsintát főzni??? ;] ;] ;]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.