Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#6451) Gyuri27 válasza bolcsodal (#6450) üzenetére


Gyuri27
félisten

Majd az nv-k megmondják, hogy szar. :K

Amd - Radeon - Ryzen

(#6452) lipi67


lipi67
veterán

Azonnali kérdéseket linkelje már valaki!!! Idétlen vok!
Power Pointból,hogy lehet a sok diából egy összefüggő valamit csinálni amihez hangot tudunk tenni!!!???

Geri után szabadon:"Mondjuk jó a tökfőzelék is,csak akkora legyen a hús,hogy ne látszódjon mi van alatta!" shteer a vénasszonyokról:"Na igen, kézből végignyalják a plug&play fogsort!"

(#6453) kicsigeri


kicsigeri
senior tag

Jóreggelt. Tegnap délután elkapott valami virnyák, az a része volt a legjobb, mikor fostam, és közbe hánytam :)

[ Szerkesztve ]

(#6454) lipi67 válasza kicsigeri (#6453) üzenetére


lipi67
veterán

Ne is mondd!
Én elvoltam.. mire hazaértem: Bogi tiszta láz, a kutya kitört, de úgy, hogy kettétörte a betonoszlopot, megölt valami élőlényt, s hazajött véresen. Bezártam, de őrjöng. Pár a postás se jár erre (komoly!) Előtte felhív tfonon, h menjek már ki az utcára ha van valamim..
lassan főznöm kell..

[ Szerkesztve ]

Geri után szabadon:"Mondjuk jó a tökfőzelék is,csak akkora legyen a hús,hogy ne látszódjon mi van alatta!" shteer a vénasszonyokról:"Na igen, kézből végignyalják a plug&play fogsort!"

(#6455) kicsigeri válasza lipi67 (#6454) üzenetére


kicsigeri
senior tag

Hát igen, nem gyenge egy kutyád van. :)

(#6456) fekeandras


fekeandras
őstag

Az szép mindenkinek van valami nyavajája ma? Nekem változatosság kedvéért a vesém? környéke fáj de úgy, hogy majd beszarok.Se ülni, se feküdni nem jó. Felhívtam a dokit és mit mondott az az áldott jó ember : "lehet, hogy valami kisebb vesekő, igyak meg pár üveg sört ha nem javul keressem fel pénteken."
Hát szívemből szoltál barátom (gondoltam magamban). :D

mod: Jó kutya az... :DDD

[ Szerkesztve ]

(#6457) lipi67


lipi67
veterán

Asszem meg fogom ölni. csak..Hiába verem, kiröhög! Azt hiszi, haverok vagyunk, unatkozom, s játszani akarok vele... :W

Geri után szabadon:"Mondjuk jó a tökfőzelék is,csak akkora legyen a hús,hogy ne látszódjon mi van alatta!" shteer a vénasszonyokról:"Na igen, kézből végignyalják a plug&play fogsort!"

(#6458) kicsigeri válasza lipi67 (#6457) üzenetére


kicsigeri
senior tag

Lipi nem szabad bántani az állatokat! Nem kell megölni, csak egy olyan karánba bezárni aminek teteje is van.

(#6459) lipi67 válasza kicsigeri (#6458) üzenetére


lipi67
veterán

Nem is szószerint értettem. ;)

Geri után szabadon:"Mondjuk jó a tökfőzelék is,csak akkora legyen a hús,hogy ne látszódjon mi van alatta!" shteer a vénasszonyokról:"Na igen, kézből végignyalják a plug&play fogsort!"

(#6460) tildy válasza lipi67 (#6457) üzenetére


tildy
nagyúr

Hát ha ezt hiszi, tégy is úgy:)

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#6461) kicsigeri válasza tildy (#6460) üzenetére


kicsigeri
senior tag

tildy mit látnak szemeim, csak nem, felcsaptál moderátornak :D:D Mi történt, hisz örökké veszekedtél velük, már nem?

(#6462) tildy válasza kicsigeri (#6461) üzenetére


tildy
nagyúr

Tudod így már nem lehet szidni, hisztizni :DDD

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#6463) kicsigeri válasza tildy (#6462) üzenetére


kicsigeri
senior tag

:DD :DD ez jó :DD

(#6464) lipi67 válasza tildy (#6462) üzenetére


lipi67
veterán

Hát...Még 1-2 ilyen mondat "jányom",s vége is a karierednek:)
-nyomj egy kis sajtos csirkét még!:)
-Bandit meg neked kéne adnom! Veled puncsozott,eléggé nyalt ahogy emlékszem :D Meg anyudéknak milyen jó lenne!Nem lenne becsengetés, kődobálás, s azt is hamar megszoknák anyudék, hogy reggelente összeszedik a leszakított karokat a kerítés tövéből. ;)

Geri után szabadon:"Mondjuk jó a tökfőzelék is,csak akkora legyen a hús,hogy ne látszódjon mi van alatta!" shteer a vénasszonyokról:"Na igen, kézből végignyalják a plug&play fogsort!"

(#6465) shteer válasza tildy (#6462) üzenetére


shteer
titán

nem voltál már korábban modi vmikor?

..szerintem jónak tűnik

(#6466) tildy válasza shteer (#6465) üzenetére


tildy
nagyúr

Nem.Sajnos nem. Úgy tűnik most lett elegük a fiúknak, hogy szidtam őket folyamatosan, úgy döntöttek oké, ha ennyire "segíteni" szeretnék, hát rajta .
De ma mindenki olyan jógyerek :O :O :O

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#6467) lipi67 válasza tildy (#6466) üzenetére


lipi67
veterán

Segíthetek ha gondolod..Olyan büszke vok Rád! Te is lehetsz majd! (gondolod fletó véletlenül tette azt amit?) Nem-nem :( .Annyit szidtam őket..jobbnak látták ha én leszek a ... :B )
:DDD

Geri után szabadon:"Mondjuk jó a tökfőzelék is,csak akkora legyen a hús,hogy ne látszódjon mi van alatta!" shteer a vénasszonyokról:"Na igen, kézből végignyalják a plug&play fogsort!"

(#6468) kicsigeri válasza tildy (#6466) üzenetére


kicsigeri
senior tag

Csak a te kedvedért :D ... na jó nem, mert még a végén kitiltanak. Pedig olyan szépet tudtam volna írni.

(#6469) lipi67 válasza kicsigeri (#6468) üzenetére


lipi67
veterán

Te csak ne írkálj, inkább add már postára azt a piros ajándékomat amit márc.8-tól várok! :O :DDD

Geri után szabadon:"Mondjuk jó a tökfőzelék is,csak akkora legyen a hús,hogy ne látszódjon mi van alatta!" shteer a vénasszonyokról:"Na igen, kézből végignyalják a plug&play fogsort!"

(#6470) kicsigeri válasza lipi67 (#6469) üzenetére


kicsigeri
senior tag

Szerintem a postás már vitt, csak a kutyád kitépte a kezéből, és ezért nem kaptad meg. :DDD

(#6471) lipi67 válasza kicsigeri (#6470) üzenetére


lipi67
veterán

Benézted! A postás jány ha van valamim reggel felhív tfonon, h ne kolbászoljak el, jött valamim. S ha az utcába ér, újra csörög, hogy menjek elé..(bandi hatása)

Geri után szabadon:"Mondjuk jó a tökfőzelék is,csak akkora legyen a hús,hogy ne látszódjon mi van alatta!" shteer a vénasszonyokról:"Na igen, kézből végignyalják a plug&play fogsort!"

(#6472) kicsigeri válasza lipi67 (#6471) üzenetére


kicsigeri
senior tag

Bacca meg azt bebuktam :)

(#6473) kicsigeri


kicsigeri
senior tag

Na neki kéne állni dolgozni, mert ma még nem csináltam semmit se.

(#6474) lipi67 válasza kicsigeri (#6472) üzenetére


lipi67
veterán

beony...

Geri után szabadon:"Mondjuk jó a tökfőzelék is,csak akkora legyen a hús,hogy ne látszódjon mi van alatta!" shteer a vénasszonyokról:"Na igen, kézből végignyalják a plug&play fogsort!"

(#6475) krammerka válasza tildy (#6466) üzenetére


krammerka
őstag

Sziasztok!

Gratulálok az új rangodhoz!!! :C :C

(#6476) lipi67 válasza krammerka (#6475) üzenetére


lipi67
veterán

Nocsak!:)
Élel?

Geri után szabadon:"Mondjuk jó a tökfőzelék is,csak akkora legyen a hús,hogy ne látszódjon mi van alatta!" shteer a vénasszonyokról:"Na igen, kézből végignyalják a plug&play fogsort!"

(#6477) darál0w válasza lipi67 (#6474) üzenetére


darál0w
Jómunkásember

milyen "dög" ez ? :DDD

Aki viszkető seggel fekszik, az büdös ujjal ébred... :]

(#6478) lipi67 válasza darál0w (#6477) üzenetére


lipi67
veterán

Ban"dög"[ilyen-e] csak nincs vágva a füle.(nincs kedvem most képet keresgetni mert nemtom hol van:( )

[ Szerkesztve ]

Geri után szabadon:"Mondjuk jó a tökfőzelék is,csak akkora legyen a hús,hogy ne látszódjon mi van alatta!" shteer a vénasszonyokról:"Na igen, kézből végignyalják a plug&play fogsort!"

(#6479) Gyuri27 válasza tildy (#6466) üzenetére


Gyuri27
félisten

Grat Úrnő. :K

Amd-s szép napot. :DDD

Amd - Radeon - Ryzen

(#6480) darál0w válasza lipi67 (#6478) üzenetére


darál0w
Jómunkásember

na hallod :D:D

ha tényleg ilyen a természete és ott lennék postás... ;]

kérnék egy másik kerületet :DDD

kérdés:

Mushkin ramok? tapasztalat? vélemény! :)

[ Szerkesztve ]

Aki viszkető seggel fekszik, az büdös ujjal ébred... :]

(#6481) tildy válasza darál0w (#6480) üzenetére


tildy
nagyúr

Szegény azt hiszi öleb :U És menne játszani, csak közben feldönt :D

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#6482) darál0w válasza tildy (#6481) üzenetére


darál0w
Jómunkásember

:D:D

nem a kutyával van baj. gyurni kell kicsit tömegre, h ne borítson :D

Aki viszkető seggel fekszik, az büdös ujjal ébred... :]

(#6483) kicsigeri válasza darál0w (#6482) üzenetére


kicsigeri
senior tag

Egy 80 kg os kutyánál, lehetsz te akár 120 kg is akkor is feldönt, egyrészt mert nem számítasz rá, ha meg számítasz rá akkor azért dönt fel, mert fut.

(#6484) darál0w válasza kicsigeri (#6483) üzenetére


darál0w
Jómunkásember

igaz. :U

erre már csak 1 megoldás van. neked kell lerohanni és felborítani a kutyát :DDD

Aki viszkető seggel fekszik, az büdös ujjal ébred... :]

(#6485) lipi67 válasza darál0w (#6480) üzenetére


lipi67
veterán

NEGATÍV.A gyári értékeket colos deszkán is tudja atomstabilan, de"csudalapban"se megy jobban, emelhetsz fesz, lazíthatsz időzítést, csinálhatsz bármit..
tildy: Mert Ő amúgy pici Bandika. Igaz, személyiségzavaros. Fűből fészket rak, hullámzik mint egy kígyó, és folyamatosan unatkozik.

[ Szerkesztve ]

Geri után szabadon:"Mondjuk jó a tökfőzelék is,csak akkora legyen a hús,hogy ne látszódjon mi van alatta!" shteer a vénasszonyokról:"Na igen, kézből végignyalják a plug&play fogsort!"

(#6486) darál0w válasza lipi67 (#6485) üzenetére


darál0w
Jómunkásember

kis +t azért kicsikarok belőle ;]

mi az ,h fészket rak? :D
érdekes egy kutya :K

Aki viszkető seggel fekszik, az büdös ujjal ébred... :]

(#6487) krammerka válasza lipi67 (#6476) üzenetére


krammerka
őstag

Élek,úgyahogy............
Szereztem egy E2200-at,alapfeszen elsőre 3GHz,megy mint szélvész(1,3V VID) :C
Másik gépet is lebutitottam: EG31M SE+E2180 :K

(#6488) lipi67 válasza darál0w (#6486) üzenetére


lipi67
veterán

Lelegeli a rózsatöveket vagy mit(bogim 1 időben Kertész Bandinak is hívta),szedi a füvet.Kitépi a stáhjával. Kapar egy gödröt, belehordja és belefekszik. A telómat is megette, az aksit meg elém köpte.
(#6487) krammerka : Mindíg csavarsz 1et valamin. Én Női gépet akartam csinálni Boginak, de nem tettem. Nem tudnám annyira lebutítani:)

[ Szerkesztve ]

Geri után szabadon:"Mondjuk jó a tökfőzelék is,csak akkora legyen a hús,hogy ne látszódjon mi van alatta!" shteer a vénasszonyokról:"Na igen, kézből végignyalják a plug&play fogsort!"

(#6489) darál0w válasza lipi67 (#6488) üzenetére


darál0w
Jómunkásember

lehet melege van :D

a sárba, porba meg csak nem fekszik, ezért kibéleli :D

nekem van 1 a kis yorkim. na az nem tudná megenni a telomat. alig nagyobb tőle :DDD

Aki viszkető seggel fekszik, az büdös ujjal ébred... :]

(#6490) krammerka válasza lipi67 (#6488) üzenetére


krammerka
őstag

Igen,most kiszedtem azt a sok pénzt ami eddig a gépbe feküdt feleslegesen.

(#6491) fekeandras válasza lipi67 (#6471) üzenetére


fekeandras
őstag

A druszám! Ő is Bandi és ő is egy nagy állat lehet :DDD . Képed van róla?

Tildy! Ez komoly vagy április elseje? :)

[ Szerkesztve ]

(#6492) lipi67 válasza darál0w (#6489) üzenetére


lipi67
veterán

Muti!!!!

(#6490) krammerka : Értem. S meddig? :D

[ Szerkesztve ]

Geri után szabadon:"Mondjuk jó a tökfőzelék is,csak akkora legyen a hús,hogy ne látszódjon mi van alatta!" shteer a vénasszonyokról:"Na igen, kézből végignyalják a plug&play fogsort!"

(#6493) lipi67 válasza fekeandras (#6491) üzenetére


lipi67
veterán

Bevallom, lusta lettem volna keresgélni, de beugrott, hogy tildy egyszer beszurta [ide]

Geri után szabadon:"Mondjuk jó a tökfőzelék is,csak akkora legyen a hús,hogy ne látszódjon mi van alatta!" shteer a vénasszonyokról:"Na igen, kézből végignyalják a plug&play fogsort!"

(#6494) darál0w válasza lipi67 (#6492) üzenetére


darál0w
Jómunkásember

neki sem áll fel a füle :N

[ Szerkesztve ]

Aki viszkető seggel fekszik, az büdös ujjal ébred... :]

(#6495) lipi67 válasza darál0w (#6494) üzenetére


lipi67
veterán

Brutal..Gondolom, szarrá van kényeztetve
:)
Mekkora? Kb 25cm-es marmagasság 45cm hossz és 3kg ,így képzelem
Még jó, h a "füle"-t hozzátetted..:)
-Bandinak csonkítani kell, h harc közben ne legyen támadási felület,én nem tettem-

[ Szerkesztve ]

Geri után szabadon:"Mondjuk jó a tökfőzelék is,csak akkora legyen a hús,hogy ne látszódjon mi van alatta!" shteer a vénasszonyokról:"Na igen, kézből végignyalják a plug&play fogsort!"

(#6496) darál0w válasza lipi67 (#6495) üzenetére


darál0w
Jómunkásember

akörül van. vannak ezek a mini yorkik. na ez nagyobb. ;]

kiloban olyan 5 körül mozog. enni csak kézből eszik, ágyon alszik stb :U

harcolni...hát nem igazán bírom az ilyen embereket, akik ilyen dolgokat művelnek szegény ebekkel...

Aki viszkető seggel fekszik, az büdös ujjal ébred... :]

(#6497) tildy válasza fekeandras (#6491) üzenetére


tildy
nagyúr

Szerinted?

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#6498) darál0w válasza tildy (#6497) üzenetére


darál0w
Jómunkásember

2-án már nincs modi rang? :D

Aki viszkető seggel fekszik, az büdös ujjal ébred... :]

(#6499) fekeandras válasza darál0w (#6498) üzenetére


fekeandras
őstag

Úgy látszik. :P

(#6500) darál0w válasza fekeandras (#6499) üzenetére


darál0w
Jómunkásember

tréfa :U

nem volt ez olyan yo, mint ahogy gondolták. :D

akkor lett volna yo kis tréfa, ha le is moderált volna vkit :D
vagy netán meg is történt tildy?

[ Szerkesztve ]

Aki viszkető seggel fekszik, az büdös ujjal ébred... :]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.