Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#6151) lipi67 válasza Gorneck (#6150) üzenetére


lipi67
veterán

Jaja!
Nem volt nagy ellenfél,nem volt vele baj:)
Nem úgy mint egy thrillerben ahol ezt mondta egy pali:"Nagyapám azt mondta,hogy ha tudta volna,hogy ennyi baja lesz a niggerekkel,maga szedi le azt a kuva gyapotot" :DDD

Geri után szabadon:"Mondjuk jó a tökfőzelék is,csak akkora legyen a hús,hogy ne látszódjon mi van alatta!" shteer a vénasszonyokról:"Na igen, kézből végignyalják a plug&play fogsort!"

(#6152) Gorneck válasza lipi67 (#6151) üzenetére


Gorneck
titán

De ismerős ez az idézet...de nem ugrik be a film...

Gorneck#1239

(#6153) lipi67 válasza Gorneck (#6152) üzenetére


lipi67
veterán

Utolsó vagy gyilkos vacsora asszem,én se emlékszem már,de a szöveg beékelődött:)
Írtam a káposztát és...Éhes vok :O

[ Szerkesztve ]

Geri után szabadon:"Mondjuk jó a tökfőzelék is,csak akkora legyen a hús,hogy ne látszódjon mi van alatta!" shteer a vénasszonyokról:"Na igen, kézből végignyalják a plug&play fogsort!"

(#6154) Gorneck válasza lipi67 (#6153) üzenetére


Gorneck
titán

Vmi rémlik... :)

Én meg fogyózom... :) Meg tolok egy cigit és lépek aludni...aszhem...

Gorneck#1239

(#6155) lipi67 válasza Gorneck (#6154) üzenetére


lipi67
veterán

Én shteer válaszát vártam..Mindíg ezt csinálja!Tudja,h hozzám képest a pletyus vénasszonyok ovis érdeklődést tanúsítanak.Azt is h imádom a hűtéseit nézegetni.Erre..Szól,h van új kütyüje..majd közli,hogy nem káthatom,nem tudja lefényképezni.
Most meg..Szól,h a haverommal beszélget.De h kivek,mit..ááááá.Engem meg furdal a kíváncsiság.. :B
Én is cigizek 1et.
Ha nem jönnél vissza:Jó éjt! ;)
Ja!Gondolkodom a méhecskéden!Érdekel ám a dolog.. :U :B :K

[ Szerkesztve ]

Geri után szabadon:"Mondjuk jó a tökfőzelék is,csak akkora legyen a hús,hogy ne látszódjon mi van alatta!" shteer a vénasszonyokról:"Na igen, kézből végignyalják a plug&play fogsort!"

(#6156) Gyuri27 válasza lipi67 (#6147) üzenetére


Gyuri27
félisten

Amd-s szép napot.
Ez a sport tudományok doktora egy kalap szar. Nem véletlenül nem lehet eladni az usában a meccseiket. Nem azért mert fehér vagy ukrán. Henem azért mert nem jó. Meglehet nézni kik voltak elttő és lehet sirni. Sajna az, hogy ő a vilgágbajnok nem jelenti azt, hogy klasszis.

Amd - Radeon - Ryzen

(#6157) shteer válasza lipi67 (#6149) üzenetére


shteer
titán

Te hát, én csak őszinte :DDD nehezen tudtam meggyőzni h kell neki még radi a rendszerbe :)

huh... lemaradtam róla - pedig nagyon meg akartam nézni klicskót

cigiről meg leszokni! :P

[ Szerkesztve ]

..szerintem jónak tűnik

(#6158) Gorneck válasza shteer (#6157) üzenetére


Gorneck
titán

Esélytelen...mármint leszokni...

Inteles és AMDs szép napot mindenkinek...

Gorneck#1239

(#6159) shteer válasza Gorneck (#6158) üzenetére


shteer
titán

jah igen... csak abbahagyni lehet :)

..szerintem jónak tűnik

(#6160) Gorneck válasza shteer (#6159) üzenetére


Gorneck
titán

Kb...

Most végeztem a kocsi mosással.. :D

Gorneck#1239

(#6161) bolcsodal válasza Gorneck (#6158) üzenetére


bolcsodal
addikt

Csak erős akarat kell hozzá, ami nem feltétlenül kell hogy a tiéd legyen! ;] ;)

They drew first blood....

(#6162) Gorneck válasza bolcsodal (#6161) üzenetére


Gorneck
titán

Csak a puffin ad erőt és mindent legyőző akaratot... :D

Gorneck#1239

(#6163) kicsigeri válasza Gorneck (#6160) üzenetére


kicsigeri
senior tag

Ezaz, jöhetsz egy másik Hyundait is lemosni :) meg ki is takaríthatnád belülről. ;] :))

(#6164) lipi67 válasza Gyuri27 (#6156) üzenetére


lipi67
veterán

Nem értelek.Ma nincs usa nehézsúly,ez a baj.(nekem nem baj:) )Sőt sehol sincsennek.Csak ruszkik,minden szervezetnél.Nijncs kinek szurkolniuk,nem dobja fel őket ha 2 európai veri előttük 1mást..Nincs érdeklődés,nincs üzlet..
Nem jó,nem jó.Lehet,de ma nincs tőle jobb.Sok legendás zenekar(nem a Deep Purple,Yes,Led Zeppelin stb..-re gondolok)miért volt jó?Azért másoknak nem volt még gitárjuk!:)
Miért terjed ez a Kárpátia mizéria?( egy üzleti fos,x helyen élve nem hagynák el a szimpadot a kis faszok!)Azért van táboruk,mert a szélesebb közeg kvra nem ismeri az ŐSZINTE,IGAZNI NS-t.Ezt a fos "lagzilajcsit"hallgatja a sok kis majom.(Zenileg köze nincs semmihez,se felgyorsított ska(ez ugye a tipikus Oi)se ős punk(ugye a punk a 70-es években kvra nem volt azonos a komcsi szarral,sőt..Ezért is énekelte később az "arabszégyen"yello Biafra komcsi fasz(Dead Kennedys),h nazi punk fuck of.(mert a punk nagy része az volt!Oi!=Proletár punk.1 Lemezen adta ki a LINK records is a az Englis Rose,Four Skins,Urban Dogs,Peter and The Test Tube babies,Last Resort,U.K.Subs stb..zenéket(közös albumon Punk és Skinhead.. Verik ott magukat,van án hazafias érzet stb,meg bátorság(kb annyi mint abban a "zenében"szélsőjobb.-Dallamos,könnyen emészthető zenei alapok,hatásvadász szöveg,hit meg nulla.Ha vki ilyet akar..tessék.Én maradok Pöszénél.Maradok az Archívum,AMF,Valhalla,Vérszerződés,88csoport,stb..vonalon.Ha meg oda mész a koncertre s azt mondod:Huhh!Van ám szaladás:)
Más:Nem volt minőség a Soláris?Progresszivben sehol se van(s nem lett volna)M.Mann,Emerson l.&Palmer,..A Bárdos Deák Ági is olyan tehetség,egyéniség volt,Patty S.HazelO'Connor,Joan Jett stb..lószarok..,A Kontroll Csoport,Ági és a fiuk..hatalmas történelem.Ma..Nem kell sehol "érték"(régebben meg kellhetett itt)Ilyen szörfpunk Green Day,aljas kúszóbab meg marhaságok-ezekre lázadnak a tinik,sajna,de egy Bad Religion-t,Fals-ot,Mosoi!-t,Kretens-t,seni sem dúdol..
-na jól elkalandoztam... :B

[ Szerkesztve ]

Geri után szabadon:"Mondjuk jó a tökfőzelék is,csak akkora legyen a hús,hogy ne látszódjon mi van alatta!" shteer a vénasszonyokról:"Na igen, kézből végignyalják a plug&play fogsort!"

(#6165) lipi67 válasza shteer (#6157) üzenetére


lipi67
veterán

Ja!!!!!!!!!Tom már végre miről beszélsz!!! :C
Cigi: Nem írom,h próbálkozom(azt a kutyák szoktak),de van ok,h megtegyem..Meglátjuk.. ;)
(#6161) bolcsodal : Kié? :B :DDD

[ Szerkesztve ]

Geri után szabadon:"Mondjuk jó a tökfőzelék is,csak akkora legyen a hús,hogy ne látszódjon mi van alatta!" shteer a vénasszonyokról:"Na igen, kézből végignyalják a plug&play fogsort!"

(#6166) bolcsodal válasza lipi67 (#6165) üzenetére


bolcsodal
addikt

Házas ember lévén vannak tippjeim, hogy kié. :DDD A lényeg, hogy ha gyereked születik az komoly ok lehet a dohányzás abbahagyására.

Egyébként tényleg csak elhatározás kérdése az egész. Én napi 1 dobozról hagytam abba... :U

Persze abbahagyni és leszokni az két külön kérdéskör... ;)

[ Szerkesztve ]

They drew first blood....

(#6167) lipi67 válasza bolcsodal (#6166) üzenetére


lipi67
veterán

Értelek!Ne fessük az ördögöt a falra!Ha most nekem gyerekem születne..-na ..abból kva nagy botrány lenne,s nem azért mert a feleségem is megtudná.. :D (Genetikailag is áttörést jelentene azt hiszem egy garaton keresztüli megtermékenyítés..) :DDD
Én se szívok már napi 1-2 doboz tödőropit.Kb 4-8 szál..

[ Szerkesztve ]

Geri után szabadon:"Mondjuk jó a tökfőzelék is,csak akkora legyen a hús,hogy ne látszódjon mi van alatta!" shteer a vénasszonyokról:"Na igen, kézből végignyalják a plug&play fogsort!"

(#6168) fekeandras


fekeandras
őstag

Inteles jó reggelt a későn ébredőknek.(vagyis nekem)
Györgyünk.Te képben vagy AMD vonalon.Az nForce570 féle FirstPacket-nek van valami gyakorlati előnye?Tényleg előnyt élvez a játék adatforgalom minden mással szemben?Vagy ez is csak PR rizsa? :F

(#6169) Gorneck válasza kicsigeri (#6163) üzenetére


Gorneck
titán

:D

Gumicserét ne végezzem el? :D

Gorneck#1239

(#6170) Gorneck válasza bolcsodal (#6166) üzenetére


Gorneck
titán

:DDD

Ez így is van...Én pl otthon nem gyújtok rá...csak nagyon ritkán...legfőképp melóban pöfékelek...

Gorneck#1239

(#6171) kicsigeri válasza Gorneck (#6169) üzenetére


kicsigeri
senior tag

Nem rossz ötlet. Hozott anyagból nyugodtan. Basszus azt is kell vennem. ÁÁÁÁÁ :O

(#6172) Gorneck válasza kicsigeri (#6171) üzenetére


Gorneck
titán

:D

Nekem van két szettem is az Accent-re...téli, nyári külön felnin.

Gorneck#1239

(#6173) kicsigeri válasza Gorneck (#6172) üzenetére


kicsigeri
senior tag

Jaj felni, ne is mond, felhívtam a héten a gumist hogy kellene 2 acélfelni, erre azt mondja hogy 18 mondom az még nem is olyan vészes, és hozzátette utána hogy darabja. Dobtam egy hátast. Egy 16 éves autóra ennyiért.

(#6174) Gorneck válasza kicsigeri (#6173) üzenetére


Gorneck
titán

Az nagyon sok...abból már majdnem 15ös alu kapható...és az drágább...

Gorneck#1239

(#6175) kicsigeri válasza Gorneck (#6174) üzenetére


kicsigeri
senior tag

Hát ez az. Úgyhogy mondtam neki csak gumi kell.

(#6176) lipi67


lipi67
veterán

Majdnem bekapcsolódtam a beszélgetésbe,de rájöttem,h az nem Ascent(mushkin)..Olyan masinákhoz meg nem értek..
Esetleg beszélhetnétek Űrkuttásró,lehetne téma a balett,Operák..stb.Jól tudnék hallgatni a vita hevében:)
kicsigeri:"mondtam neki csak gumi kell" -én azt se szoktam mondani.. :D

[ Szerkesztve ]

Geri után szabadon:"Mondjuk jó a tökfőzelék is,csak akkora legyen a hús,hogy ne látszódjon mi van alatta!" shteer a vénasszonyokról:"Na igen, kézből végignyalják a plug&play fogsort!"

(#6177) fekeandras


fekeandras
őstag

(#6178) lipi67 válasza fekeandras (#6177) üzenetére


lipi67
veterán

Régebben én is,pedig nem is olvastam!

Geri után szabadon:"Mondjuk jó a tökfőzelék is,csak akkora legyen a hús,hogy ne látszódjon mi van alatta!" shteer a vénasszonyokról:"Na igen, kézből végignyalják a plug&play fogsort!"

(#6179) kicsigeri válasza lipi67 (#6176) üzenetére


kicsigeri
senior tag

:DDD marha :DDD menek aludni korán volt az este, reggel 6 kor már majdnem ránkzárták az ajtót, valami kocsmába. Mondtuk nekik nem baj pia van iszunk tovább.

[ Szerkesztve ]

(#6180) Gyuri27 válasza fekeandras (#6168) üzenetére


Gyuri27
félisten

Szerinted én mennyire foglalkozom nv chipsettel?
Amúgy meg ez kb olyan lehet mint amikor a ramra ráirják cf vagy sli edition.

Amd - Radeon - Ryzen

(#6181) Gyuri27 válasza kicsigeri (#6179) üzenetére


Gyuri27
félisten

Gericica a 9800gt nem fog segiteni cod 4-ben. :N
Mikor jössz?

Amd - Radeon - Ryzen

(#6182) lipi67 válasza kicsigeri (#6179) üzenetére


lipi67
veterán

Én se estem volna kétségbe,ha rámzártak volna egy kocsmát..bár kétséges ,h túléltem volna e. :B (hű..ez a mondatszerkezet..nagyo ott van..)
(#6180) Gyuri27 : Ramban teljesen igazad van!!!!! :R :R :R
Pont olyan!Meg platínum ,titánium..-Milyen hülyeség!Parasztvakítás!OCZ-ben is csak Reaper. ;)
Ja!
Milyen ramjaid is vannak? :DDD ;)

[ Szerkesztve ]

Geri után szabadon:"Mondjuk jó a tökfőzelék is,csak akkora legyen a hús,hogy ne látszódjon mi van alatta!" shteer a vénasszonyokról:"Na igen, kézből végignyalják a plug&play fogsort!"

(#6183) fekeandras válasza Gyuri27 (#6180) üzenetére


fekeandras
őstag

Tököm tudja, csak akkoriban AMD lapokra nyomták ezeket az nForce chipseteket.Gondoltam képben vagy.Te vagy itt az egyszemélyes AMD-s keménymag. :DDD

(#6184) lipi67 válasza fekeandras (#6183) üzenetére


lipi67
veterán

Elég is! :DDD

Geri után szabadon:"Mondjuk jó a tökfőzelék is,csak akkora legyen a hús,hogy ne látszódjon mi van alatta!" shteer a vénasszonyokról:"Na igen, kézből végignyalják a plug&play fogsort!"

(#6185) lipi67


lipi67
veterán

Jó reggelt!

Geri után szabadon:"Mondjuk jó a tökfőzelék is,csak akkora legyen a hús,hogy ne látszódjon mi van alatta!" shteer a vénasszonyokról:"Na igen, kézből végignyalják a plug&play fogsort!"

(#6186) zoo8800 válasza lipi67 (#6185) üzenetére


zoo8800
veterán

Viszont napsugaras jó reggelt mindenkinek :D

rip and tear, until it is done

(#6187) shteer válasza fekeandras (#6183) üzenetére


shteer
titán

keménymag? ;] eltévedt bárány :DDD

..szerintem jónak tűnik

(#6188) Gorneck válasza shteer (#6187) üzenetére


Gorneck
titán

A fekete bárány inkább nem? :D

Gorneck#1239

(#6189) shteer válasza Gorneck (#6188) üzenetére


shteer
titán

zőőőd :DDD

..szerintem jónak tűnik

(#6190) lipi67 válasza shteer (#6189) üzenetére


lipi67
veterán

Látom,elvagytok Gorneck23-mal.
Zöld az biza,de sztem nem bárény!Báránybőrbe bújt farkast akartam írni,de eszembe jutott a Wolfdale..az meg sütné a kezét:)

Geri után szabadon:"Mondjuk jó a tökfőzelék is,csak akkora legyen a hús,hogy ne látszódjon mi van alatta!" shteer a vénasszonyokról:"Na igen, kézből végignyalják a plug&play fogsort!"

(#6191) Gorneck válasza shteer (#6189) üzenetére


Gorneck
titán

:D

Lipi: :D

Okádék egy idő van...este miatta alig tudtam aludni rendesen...most meg rottyon vagyok és előre parázok az esti műszaktól...

Gorneck#1239

(#6192) lipi67 válasza Gorneck (#6191) üzenetére


lipi67
veterán

Meg..jól beoltottál engem.Ma semmit se ettem még!S ez marad is.Ha kíbírtad,csak nem halom meg magamat én se.

Geri után szabadon:"Mondjuk jó a tökfőzelék is,csak akkora legyen a hús,hogy ne látszódjon mi van alatta!" shteer a vénasszonyokról:"Na igen, kézből végignyalják a plug&play fogsort!"

(#6193) kicsigeri válasza lipi67 (#6192) üzenetére


kicsigeri
senior tag

Lipi egyél, mert elfogysz, inkább nem bagózatok. Nem gyujtottam rá 9 napig, aztán a hétvégén ivászat volt és rágyújtottam, De ma már megint nem, és egész jól bírom. Ismerősnél a főnök mondta, hogy aki bizonyíthatóan nem gyújt rá 6 hónapig, kap 50,000 Ft pluszt, 600,000 ezrébe került. :DDD és vannak 22 en.

(#6194) lipi67 válasza kicsigeri (#6193) üzenetére


lipi67
veterán

Majd holnap kajálok vmit(azért is kibírom)Rágózni kell.Attól úgy fáj a hasam(az ízétől).

Geri után szabadon:"Mondjuk jó a tökfőzelék is,csak akkora legyen a hús,hogy ne látszódjon mi van alatta!" shteer a vénasszonyokról:"Na igen, kézből végignyalják a plug&play fogsort!"

(#6195) Gorneck válasza kicsigeri (#6193) üzenetére


Gorneck
titán

Attól hajlamos hízni az ember, de mind1. :D

Lipi: Nem állt szándékomba. :N

Gorneck#1239

(#6196) lipi67 válasza Gorneck (#6195) üzenetére


lipi67
veterán

Tegnap milyen húst sütöttél?(ezen gondolkodtam.. :U )Éhes vagyok!!!! :O

Geri után szabadon:"Mondjuk jó a tökfőzelék is,csak akkora legyen a hús,hogy ne látszódjon mi van alatta!" shteer a vénasszonyokról:"Na igen, kézből végignyalják a plug&play fogsort!"

(#6197) Gorneck válasza lipi67 (#6196) üzenetére


Gorneck
titán

Csirkemellt... :) Enyhén fűszerezve...csalamádé és rizs volt hozzá...

Szeva Törppapa... :D

[ Szerkesztve ]

Gorneck#1239

(#6198) kicsigeri


kicsigeri
senior tag

Vaze hova tünt az egyszemű! Lett helyette egy törppapa :D Bár mostanság ez igaz rá. "Törpéim" lassan 3 :)

(#6199) zoo8800 válasza lipi67 (#6196) üzenetére


zoo8800
veterán

áhh itt a törppapa :DD

rip and tear, until it is done

(#6200) lipi67


lipi67
veterán

Köszi Balázs!Most már "nem vok "éhes.. :O
Geri: 3???Üss a szádra Te!
zoo8800: Már csak egy törpilla kellene...:)
Bár..jön majd Gyurink.Olyan lányos azzal a rózsaszín AMD-s köddel :DDD

[ Szerkesztve ]

Geri után szabadon:"Mondjuk jó a tökfőzelék is,csak akkora legyen a hús,hogy ne látszódjon mi van alatta!" shteer a vénasszonyokról:"Na igen, kézből végignyalják a plug&play fogsort!"

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.