Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#6501) fekeandras


fekeandras
őstag

Véget ért a móka mára, zárul feke mókatára.
De ha tetszett, nemsokára visszavárhat,
Gyuri, Lipi, Geri, Kulerr, s valahány név a naptárba’
Eljövök még hozzátok, viszontlátásra ph-sok!

(#6502) darál0w válasza fekeandras (#6501) üzenetére


darál0w
Jómunkásember

fuuu :D

régen asztem, h Miki vezetékneve a Zárul :DDD

Zárul Miki moka tára :D:D

Aki viszkető seggel fekszik, az büdös ujjal ébred... :]

(#6503) shteer válasza tildy (#6466) üzenetére


shteer
titán

rövid pályafutás volt ;]

..szerintem jónak tűnik

(#6504) kulerr


kulerr
őstag

Ha a tied volt a kezdeményezés Tildy jó ficsör volt....de ha belegondolok h nem ....

[ Szerkesztve ]

(#6505) kicsigeri


kicsigeri
senior tag

Jóreggelt.

Ha jól érzem akkor dohányos pályafutásom a mai nappal véget ér, most voltam egy cigin és közel hánytam tőle. Éppen itt az ideje hogy befejezzem. Magas a vérnyomásom is, pedig csak 26 leszek (5. én). Kész elhatároztam magam. Inkább azt a havi 15k költöm a gépre :DD
Megyek a Construmára délután leszek.
Inteles szép napot.

(#6506) kicsigeri válasza tildy (#6497) üzenetére


kicsigeri
senior tag

Tildy most nézem csak, mi történt, moderáltál egy modot? És emiatt elvették a rangod? Vagy tényleg csak április 1-i tréfa volt? :D

(#6507) tildy válasza kicsigeri (#6506) üzenetére


tildy
nagyúr

Sajnos csak az utóbbi.
Pedig de örültem volna neki :DDD
Részben az én ötletem volt, még tavaly merült fel egyik teaházas összejövetelen.

[ Szerkesztve ]

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#6508) fekeandras válasza kicsigeri (#6505) üzenetére


fekeandras
őstag

Jól is teszed. :K
Én nem bántam meg, hogy leraktam a cigit. Bár nem volt egyszerű az első pár hónap, de megérte.

(#6509) darál0w válasza kicsigeri (#6505) üzenetére


darál0w
Jómunkásember

gépre költeni havi 15kt? te kis kocka ;]

sört vegyél belőle :DDD

Aki viszkető seggel fekszik, az büdös ujjal ébred... :]

(#6510) Gyuri27 válasza kicsigeri (#6505) üzenetére


Gyuri27
félisten

Neked mán mindegy. Azt a 15k-t gyüjsd össze aztán valami Body Sylvike kaiberű nöre fizess be. Inteles életednek legyen valami értelme. :DDD

Csodaszép amd-s ati-s ocz-s sapphire-s száp napot mindenkinek. :K

Amd - Radeon - Ryzen

(#6511) krammerka válasza tildy (#6507) üzenetére


krammerka
őstag

Áááá,pedig de örültem egy új modinak :K :U

Szép napunk volt Gyurka,de ehhez köze nem volt ámdjéknek :N ,esetleg az én E2200-nak mely alapfeszen,3150Mhz-n tündökölt a magasban.és hozott fényt reánk :DDD

A nap süssön rátok,Tesvíreim :DDD :DDD

[ Szerkesztve ]

(#6512) Gyuri27 válasza krammerka (#6511) üzenetére


Gyuri27
félisten

LOL Az int megvesztegetni tud, meg törvénytelenül befolyásolni. Biztos ott is sok a magyar. :DDD

Amd - Radeon - Ryzen

(#6513) shteer válasza krammerka (#6511) üzenetére


shteer
titán

lol :D jót tett neki a meleg idő? :)

..szerintem jónak tűnik

(#6514) lipi67


lipi67
veterán

Szép estét!!
Olvasok..

Geri után szabadon:"Mondjuk jó a tökfőzelék is,csak akkora legyen a hús,hogy ne látszódjon mi van alatta!" shteer a vénasszonyokról:"Na igen, kézből végignyalják a plug&play fogsort!"

(#6515) lipi67 válasza darál0w (#6496) üzenetére


lipi67
veterán

Ez is kényes, ne hidd, hogy nem. Ágyon alszik,s ha kicsukod..betöri az ajtót, vagy 1xűen kiharapja a zárat. (komoly) Harc: Nem vok barikalelkü, de zavar kegyetlenül engem is! Szívesen harcolnék a gazdájukkal én is..(Lehet betegség, de sztem egy kutya ártatlanabbúl tud nézni. Felhúz vki , agy katt és durr, azt se látom, hogy van szeme,de ha ez a hülye Bandi rámnéz..:)

tildy: 1:0 oda! Bár.. lehet, jó megoldás lett volna. Igaz, Te olyan "házi" modi lehettél volna itt. Máshol kötözködnél:)

fekeandras: Mennyi időre köszöntél el? Nálad sose lehet tudni..:)

(#6503) shteer :) Jobban örültél volna egy tréningesebb "vízlépcsőfutásnak", mi?
Hogy nem Róla neveznek el maratoni távot ..az tuti:)

[ Szerkesztve ]

Geri után szabadon:"Mondjuk jó a tökfőzelék is,csak akkora legyen a hús,hogy ne látszódjon mi van alatta!" shteer a vénasszonyokról:"Na igen, kézből végignyalják a plug&play fogsort!"

(#6516) lipi67 válasza kulerr (#6504) üzenetére


lipi67
veterán

Szia!!! ;)

Geri! : "most voltam egy cigin és közel hánytam tőle." -Nem jó végén voltál! Milyen volt? Munkás? Hány éves? :DDD
" elhatároztam magam" - melyik határral? Hogy kell azt? Mert ha magadban elhatározol valamit azt értem, de magad??? :DDD

-S igen! kötekedek! 15k -gépre! :Y Felőlem 30k -t is, de előbb vedd meg azt a pirosat!!! :O

[ Szerkesztve ]

Geri után szabadon:"Mondjuk jó a tökfőzelék is,csak akkora legyen a hús,hogy ne látszódjon mi van alatta!" shteer a vénasszonyokról:"Na igen, kézből végignyalják a plug&play fogsort!"

(#6517) lipi67 válasza Gyuri27 (#6510) üzenetére


lipi67
veterán

"Body Sylvike kaiberű nöre" - Minek tetézze egy másfajta mássággal, (etnika), látod már van egy neki! (rossz végén állt a ciginek.. :D )

Krammerka!: Ki vagy Te? Minden 2200-as nagy szívás, erre neked feszemelés nélkül felpörög a szufla..- Reac ha olbvasná.. befarcolna nyakra:)

Gyuri: ha nem kérdezem meg, hogy akarsz-e beöntést, s úgy kapsz, akkor tégedet én törvénytelenül befolyásollak ? :)

[ Szerkesztve ]

Geri után szabadon:"Mondjuk jó a tökfőzelék is,csak akkora legyen a hús,hogy ne látszódjon mi van alatta!" shteer a vénasszonyokról:"Na igen, kézből végignyalják a plug&play fogsort!"

(#6518) shteer válasza lipi67 (#6515) üzenetére


shteer
titán

a víz nem fut séééhova

..szerintem jónak tűnik

(#6519) lipi67 válasza shteer (#6513) üzenetére


lipi67
veterán

Lehet Geri is ezért nézte el a cigit? :DDD

Ja!!! Ma egy 40 körüli nő összecsókolt az utcán. Gondoltam vmelyik feleség, nem volt szép. Mondtam magamban, nem baj, megvárom míg indul lefelé..-nem tette- Ő volt a sógórnőm!(1). Mondta, hogy lassan nősül a keresztfiam (azt se tudtam, hogy van), s most 30m-re laknak tőlem, majd nézegessek át. 1el több ok, hogy költözzünk ismét..

(#6518) shteer: De De! Pont aqnnyit fut felfelé mint Tildy futott tegnap a ranglétrán..:)

[ Szerkesztve ]

Geri után szabadon:"Mondjuk jó a tökfőzelék is,csak akkora legyen a hús,hogy ne látszódjon mi van alatta!" shteer a vénasszonyokról:"Na igen, kézből végignyalják a plug&play fogsort!"

(#6520) shteer válasza lipi67 (#6519) üzenetére


shteer
titán

meg annyit is vissza :DDD

..szerintem jónak tűnik

(#6521) lipi67 válasza shteer (#6520) üzenetére


lipi67
veterán

:)
Azért lépcsó! Fel-le :K

Geri után szabadon:"Mondjuk jó a tökfőzelék is,csak akkora legyen a hús,hogy ne látszódjon mi van alatta!" shteer a vénasszonyokról:"Na igen, kézből végignyalják a plug&play fogsort!"

(#6522) darál0w válasza lipi67 (#6515) üzenetére


darál0w
Jómunkásember

ajtot betöri az komoly :DDD

ijj de megpaskolnám a kis fenekét :DDD

Aki viszkető seggel fekszik, az büdös ujjal ébred... :]

(#6523) lipi67 válasza darál0w (#6522) üzenetére


lipi67
veterán

Röhögne, ugrálna mint egy kiscsikó, élvezné, hogy vele játszol..Ha unatkozik, összetör valamit, hogy kergessem kicsit.. :W

[ Szerkesztve ]

Geri után szabadon:"Mondjuk jó a tökfőzelék is,csak akkora legyen a hús,hogy ne látszódjon mi van alatta!" shteer a vénasszonyokról:"Na igen, kézből végignyalják a plug&play fogsort!"

(#6524) fekeandras válasza lipi67 (#6515) üzenetére


fekeandras
őstag

Hát íccakára.Csak jól hangzott... :DDD
Amúgy már lezárultak a dolgaim.Megmaradok kint... :B

(#6525) lipi67 válasza fekeandras (#6524) üzenetére


lipi67
veterán

Szuper!
:C

Geri után szabadon:"Mondjuk jó a tökfőzelék is,csak akkora legyen a hús,hogy ne látszódjon mi van alatta!" shteer a vénasszonyokról:"Na igen, kézből végignyalják a plug&play fogsort!"

(#6526) darál0w válasza lipi67 (#6523) üzenetére


darál0w
Jómunkásember

bnőmnek volt egy kutyája. spániel. 15 évesen eltávozott.
ilyen téren hasonlított kicsit a tiédre. addig jött, bökdösött, ameddig nem jáccottam vele. ha nem figyeltem rá beleharapott a lábamba :DDD rácsaptam a seggire hát nemhogy még elszalad... tolta oda, h csapkodjam még ;]

Aki viszkető seggel fekszik, az büdös ujjal ébred... :]

(#6527) lipi67 válasza darál0w (#6526) üzenetére


lipi67
veterán

Jaja.
"hidegtartásra" alkalmatlan. Ha ezt kiviszed egy telepre h védje, s nincs mellette ember..Bele is hal a bánatba. Nem bánná ha vernéd, csak foglalkozz vele..

[ Szerkesztve ]

Geri után szabadon:"Mondjuk jó a tökfőzelék is,csak akkora legyen a hús,hogy ne látszódjon mi van alatta!" shteer a vénasszonyokról:"Na igen, kézből végignyalják a plug&play fogsort!"

(#6528) darál0w válasza lipi67 (#6527) üzenetére


darál0w
Jómunkásember

:C imádom az ebeket.

azt mogyorozd már el nekem, h miért yo ha pcie fix 100.
zoo probálgatja, h mennyi fsbt tud kisajtolni szegényke g31 lapjábol... 120nál járt már a pcie;] és 400on ment faszányosan az fsb :C

nálam 338on kiakad, és akárhogy emelem a pciet ,nem nő :(

[ Szerkesztve ]

Aki viszkető seggel fekszik, az büdös ujjal ébred... :]

(#6529) fekeandras válasza lipi67 (#6523) üzenetére


fekeandras
őstag

Hát ez mekkora!

mod: elég fasza lesz 9re interjúra menni.Lassan le kéne feküdnöm. :D

[ Szerkesztve ]

(#6530) krammerka válasza fekeandras (#6529) üzenetére


krammerka
őstag

Jó reggelt!

András,Te aztán tudsz élni :DDD ,én este kilenckor kész vagyok,mint a lecke :K

Zoli:tegnap leprájmoltam a 2200-ast,3168MHz/1,28V :C
Van benne fantázia :K

(#6531) lipi67 válasza darál0w (#6528) üzenetére


lipi67
veterán

Hát..ezt valami VGA gurutól kérdezd meg légyszi, én elmagyarázni nem tudom. Túlhajtás miatt is szokták nyomni neki, de nem egészséges a karinak az biztos. (AsRock lapoknál én is adtam neki 110-et,115-öt, jött pár FSB vele. Szerintem az még..belefér.(belefér?) Azóta is úgy megy vagy 3 deszka(több mint 1 éve), eddig hiba nem volt. Nem tudm. :(

András: CNN? :DDD

Krammerka! : Ha legközelebb procit veszek, tuti veled vetetem meg. Melyik lapban teszi azt .amit?

[ Szerkesztve ]

Geri után szabadon:"Mondjuk jó a tökfőzelék is,csak akkora legyen a hús,hogy ne látszódjon mi van alatta!" shteer a vénasszonyokról:"Na igen, kézből végignyalják a plug&play fogsort!"

(#6532) kicsigeri


kicsigeri
senior tag

Jóreggelt. Később olvasok vissza.

De lipi, akkor se gyujtok rá. Rohadt szar mert rettenetesen rágyujtanék, de nem kibírom.

(#6533) fekeandras válasza lipi67 (#6531) üzenetére


fekeandras
őstag

Az hát! :D
Egy vegyiárukkal kereskedő boltban voltam (háztartási bolt).Egész jónak tűnt minden amíg rá nem tértünk a mocskos anyagiakara.Szóval a nyitvatartás: H-P: 8-18h, Sz: 8-12h.
Ha a heti leletárnál valami hiányzik HTK. És ezt minimálbérért, ingázást saját zsebből kell megoldani.Köszi hülyék a túloldalon. :U F@xom kivan, ezért hajnalban felkelni ... :W

(#6534) lipi67 válasza kicsigeri (#6532) üzenetére


lipi67
veterán

Gyújts rá Geri!--Én ilyet sosenem mondtam, írtam Neked!:)
Kben meg..Jön a hétvége, valahol szétcsúszol majd kicsit , és a 2. pohár után úgy pöfékelsz majd mint a kis angyal:)

András: Hát.. Nem álmaid melója, de nincs jobb, alkalminak nem teszi meg?

Geri után szabadon:"Mondjuk jó a tökfőzelék is,csak akkora legyen a hús,hogy ne látszódjon mi van alatta!" shteer a vénasszonyokról:"Na igen, kézből végignyalják a plug&play fogsort!"

(#6535) Gorneck válasza kicsigeri (#6532) üzenetére


Gorneck
titán

Egyél puffin lekvárt... :D

Gorneck#1239

(#6536) fekeandras válasza lipi67 (#6534) üzenetére


fekeandras
őstag

Nem álmaim melója?Na ezt kapd ki törpapa:

Miért nem álmaim melója?Azért nem, mert már az első percben éreztette a tulaj, hogy itt Ő a főnök :U .Előttem, (pedig akkor találkoztunk először de utoljára is) úgy szidta a volt alkalmazottait, hogy csak pislogtam.De a legjobb ez a kijelentése volt : ha menni kell valami céges dolgot intézni (önkormányzat, apeh, postán számlát feladni, bármi...) akkor azt munka idő után!!! vagy az ebédszünetben intézzem.Merthogy "ez hozzá tartozik a munkához".És ekkor került szóba az utazás térítés (ami nincs -8k/hó), illetve az, hogy 3hónapig nem jelent be... kereset minimálbér... stb... Mikor mondtam, hogy ez így nekem nem jó közölte, hogy "látja rajtam, hogy nem is akarok dolgozni"
Na itt ment fel a vérnyomásom.Mondtam neki, hogy csókoltatom az édesanyját (persze nem pont így) és bevágtam magam mögött az ajtót..Hát ez hülye mit hisz az ilyen?Ha már az elején így kezdi mi lenne később...Ezért nem talál alkalmazottat már vagy 1éve.Senki sem megy oda dolgozni.Faszkalap.Elbaszta az egész napomat.A gyökér!

Az itt a baj, hogy a válság miatt akármilyen pofátlan dolgot megtesznek az emberrel a munkahelyén.Tudják, hogy úgy is nyel az ember egy nagyot és inkább kussol mert örül, hogy lyuk van a seggén és dolgozhat valahol.És ha mégis jelezni mered, hogy ez így nem ok akkor jön a kioktató stílusú szöveg, hogy nem kötelező itt dolgozni blablabla...
Ez kb. olyan mint amikor a temetkezésnél dolgoztam.Ott is mondta a főnökasszony a fiúknak,"becsülje meg magát mindenki mert csómóan állanak sorba a bejáratnál akik jönnének ide dolgozni".(itt szemtől szembe ki lett röhögve).Aztán mikor egyszerre lelépett 2fő 1:1 megállt az élet.Kevesen voltak még egy koporsós temetés lebonyolításához is, volt kapkodás, hogy SOS találjanak 2embert.Hirtelen köddé vált az a sok jelentkező... :DDD LOL
Úgy látszik ilyen a mentalitás magyarországon. :(((

[ Szerkesztve ]

(#6537) krammerka válasza lipi67 (#6531) üzenetére


krammerka
őstag

Abit AB9 Quad GT a deszka amit most hajtok :C

(#6538) Gyuri27 válasza fekeandras (#6536) üzenetére


Gyuri27
félisten

Az ilyen nem a válság miatt gyökér. Fel kell nyomni az apehnál. Had szopjon.

Amd-s szép napot.

Amd - Radeon - Ryzen

(#6539) darál0w válasza lipi67 (#6531) üzenetére


darál0w
Jómunkásember

hanyagolom :)

nekem nem hoz + fsbt.

kis muskinjaim megjöttek :)

1000en pörögnek :)

Aki viszkető seggel fekszik, az büdös ujjal ébred... :]

(#6540) Gyuri27 válasza darál0w (#6539) üzenetére


Gyuri27
félisten

Az mi? Mármint a mushkin? Nem jársz ide elég rég, hogy tudd ocz az ami neked kell? :DDD
Elező ramokkal mi lett?

Amd - Radeon - Ryzen

(#6541) darál0w válasza Gyuri27 (#6540) üzenetére


darál0w
Jómunkásember

ahogy mondod :D

"trogertec"et visszaküldtem ősembernek, mert volt olyan rendes, h visszavette, és ez jött helyette :)

800as ramok és mennek 1000en most 2Von :)

itt egy kis teszt rola. ;)

[ Szerkesztve ]

Aki viszkető seggel fekszik, az büdös ujjal ébred... :]

(#6542) darál0w válasza Gyuri27 (#6540) üzenetére


darál0w
Jómunkásember

btw a másik ram, ami még szoba jöhetett volna az egy OCZ 1066os lett volna, de nemtudom mit kezdett volna vele a lapom. elvileg 1066O.C.t tud...

ez most így pont yo. csak kellene még 1 kis fsb.

de sok volnát írtam :D

[ Szerkesztve ]

Aki viszkető seggel fekszik, az büdös ujjal ébred... :]

(#6543) kicsigeri


kicsigeri
senior tag

Kuler, Gyuri bocs nem érek rá mégse. Most értem haza, és megyek vissza Győrbe.
Bocs.

Hali

(#6544) kulerr válasza lipi67 (#6516) üzenetére


kulerr
őstag

nahaligali!

Régen dumáltunk...lenne miről! :K

[ Szerkesztve ]

(#6545) krammerka válasza kulerr (#6544) üzenetére


krammerka
őstag

Szia Kulerr,mi is rég dumáltunk már............
Bejött az UD3R?

(#6546) kulerr válasza krammerka (#6545) üzenetére


kulerr
őstag

Nekem nagyon! a quaddal jó kis párost alkot...már csak egy faja vga kellene...esetleg egy 4870 :B

[ Szerkesztve ]

(#6547) kicsigeri


kicsigeri
senior tag

Jóéjszakát, hazaértem :D vettem egy gatyát magamnak :)

(#6548) darál0w válasza kicsigeri (#6547) üzenetére


darál0w
Jómunkásember

éjszakai vásárlás? :DDD

Aki viszkető seggel fekszik, az büdös ujjal ébred... :]

(#6549) kicsigeri válasza darál0w (#6548) üzenetére


kicsigeri
senior tag

Ja tele volt a Pláza. 21-1 ig minden üzletbe 20-70% akciók voltak. A Tomasba vettem a gatyót ott 30% kedvezményt adtak.

(#6550) Gyuri27


Gyuri27
félisten

Amd-s szép napot.

Gorni: giga p35 ds3l. Szakértői vélemény kéne róla.

Amd - Radeon - Ryzen

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.