Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Autó+mobil  »  iGO Primo

Hozzászólások

(#14251) Toggyuri válasza snowdog (#14250) üzenetére


Toggyuri
csendes tag

Köszönöm... próba -szemlencse! :)

(#14252) Toggyuri


Toggyuri
csendes tag

Semmi...szivacs. A programok verziószámainak lehet valami köze hozzá?

[ Szerkesztve ]

(#14253) kuksa90 válasza Toggyuri (#14252) üzenetére


kuksa90
őstag

Esetleg vedd ki a sémákat...

»» Redmi Note 13 ProPlus5G 12/512««»» MI 8 PRO 8/128 EUdev 20.9.4««

(#14254) plajos válasza kuksa90 (#14253) üzenetére


plajos
aktív tag

Hiba esetén első körben ki kell próbálni felesleges ficsőrök nélkül (skin, branding, UX,minimális sys.txt, stb.) utána lehet továbblépni a hibakeresésben. Amennyi idő alatt ezt a hozzászólást beírtad ki is próbálhattad volna...

(#14255) kuksa90 válasza plajos (#14254) üzenetére


kuksa90
őstag

"Amennyi idő alatt ezt a hozzászólást beírtad"

:Y :F

»» Redmi Note 13 ProPlus5G 12/512««»» MI 8 PRO 8/128 EUdev 20.9.4««

(#14256) nemcso válasza kuksa90 (#14255) üzenetére


nemcso
senior tag

Nem nekem szánta. :)

Vegetáriánus - régi indián szó, jelentése "béna vadász"

(#14257) kuksa90 válasza nemcso (#14256) üzenetére


kuksa90
őstag

Tudom én, de Te sem így gondoltad, ahogy írtad :D

»» Redmi Note 13 ProPlus5G 12/512««»» MI 8 PRO 8/128 EUdev 20.9.4««

(#14258) nemcso válasza kuksa90 (#14257) üzenetére


nemcso
senior tag

1 pont oda. :D

Vegetáriánus - régi indián szó, jelentése "béna vadász"

(#14259) Toggyuri válasza plajos (#14254) üzenetére


Toggyuri
csendes tag

Köszi! Ezeken túl vagyok. Új programmal más a világ... :)

(#14263) laszlohu


laszlohu
addikt

Tisztelt modi.
Very sorry a warezért.

valószínű azért törölték a hsz - emet,

de azért néhány dolog változott,
mármint a Wayteq Xtab-50 -nél szerintem lehet segítséget nyújtani,
persze nem úgy, ahogy én tettem,
Primoval kapcsolatosan,
mivel hivatalosan megvásárolható a Primo Androidra :

[link]

Remélem nincs harag.

(#14264) bagira48


bagira48
csendes tag

http://data.hu/get/6341351/Holtankoljak_2013.03.20.RAR

(#14265) Barangoló


Barangoló
csendes tag

Elnézést, biztosan olyat írtam, ami nem ide való, mert kitöröltek.

Ma találtam rá erre a fórumra, és még sosem írtam ide.
Igyekszem tanulmányozni a szabályokat, és be is tartani.
Először azt hittem, valamit nem jól csináltam, azért nem látom saját kérdésem, és meg is ismételtem.
Most már sejtem, hogy az elsőt is kimoderálták.
Ilyen egy nyeretlen kétéves, bocsi. :R

(#14266) snowdog válasza Barangoló (#14265) üzenetére


snowdog
veterán

Ez nálam a jobb felső sarokban látható, de más felhasználónál ez lehet hogy másképpen van.
Téma tudnivalók
Az iGO Primo szoftver működésével kapcsolatos kérdések és válaszok gyűjtőhelye. Tilos a warez és az ezzel kapcsolatos segítségnyújtás!

Néhány jó tanács. :)

Nagy általánosságban elmondható, hogy a Primo működésével kapcsolatos kérdések a megengedettek. Tilos viszont minden kérdés, segítségnyújtás ami a telepítéssel, beszerzéssel áll kapcsolatban. Persze ha valaki okosan kérdez, akkor sok mindenre választ kaphat.
Soha ne kezdjük a kérdésünket, kérésünket úgy, hogy a Wayteq gépemen ... Ugyanis Wayteq gépre nincs legális Primo.

u.i. úgy tűnik ez alól ezután kivétel lesz, ha a kérdés egy androidos Xtab Wayteq gépen futó izraeli Primóra vonatkozik. :D

További sikeres fórumozást kívánok! ;)

[ Szerkesztve ]

(#14267) Barangoló válasza snowdog (#14266) üzenetére


Barangoló
csendes tag

Köszönöm a reagálásod. Egy darabig biztosan nem fogok kérdezősködni.
Egy kicsit meg is illetődtem, mert hogy mindjárt az első kérdésemnél le lettem vadászva.
Nyúl ne menjen puskacső elé.
Egyenlőre figyelő állásba helyezem magamat.

(#14268) tecsa74


tecsa74
tag

Üdv!

Azt szeretném megkérdezni,hogy ha teljesen alap primot szeretnék,akkor ezek közül miket szabad törölni,hogy a primo még rendesen működjön?
Már sokszor volt belepiszkálva,s most szeretném teljesen alappá tenni.

Köszönöm!

Mindegy milyen jó ember voltál,a temetésed menetének hosszát úgyis az időjárás határozza meg:)

(#14269) snowdog válasza tecsa74 (#14268) üzenetére


snowdog
veterán

Megtennéd hogy kettőt visszaolvasol? Köszönjük!

(#14270) tecsa74 válasza snowdog (#14269) üzenetére


tecsa74
tag

Szia!

Valamikor a "Navigálj Gyurcival" oldalon volt egy kép a primo szerkezetéről,de már nem találom.
Igazából azért is gondoltam,hogy ez nem warez.

Mindegy milyen jó ember voltál,a temetésed menetének hosszát úgyis az időjárás határozza meg:)

(#14271) Jabby


Jabby
őstag

Sziasztok!
ZoZo skint használok, navi közben szépen működik a képernyőkímélő. Térkép módban ezt hogyan lehet bekapcsolni?

(#14272) snowdog válasza tecsa74 (#14270) üzenetére


snowdog
veterán

A szerkezete nem warez, de hogy egy warez verzióból hogyan készítsünk eredetinek látszót, az már viszont igen. :)

Éppen ezért csak az eredeti kérdést kellet volna feltenned, kép nélkül. Egyébként nem tudom a választ, legfeljebb iGO8 esetén.

[ Szerkesztve ]

(#14273) Barangoló


Barangoló
csendes tag

Sziasztok!
Primo navigációt használok Androidos gépen.
Jelenleg 44 európai ország térképét használom, és tökéletesen megy.
Van még sok térképem, pld USA, Canada, Ausztrália, és Arabok.
Ha ezeket bemásolom a map-ba, akkor is simán működik a gép, vagy mást is kell tennem?
Ugyan így a POI-k, és a 3D is csak bemásolás kérdése?
Lehe, hogy a 2+2=?-re kérdeztem rá, de egy újszülött vagyok e téren.
Bízom benne, a kérdésem nem tiltott!
köszi

(#14274) tecsa74 válasza snowdog (#14272) üzenetére


tecsa74
tag

Ok,köszi szépen:)

Mindegy milyen jó ember voltál,a temetésed menetének hosszát úgyis az időjárás határozza meg:)

(#14275) plajos válasza Barangoló (#14273) üzenetére


plajos
aktív tag

Amikor mész legközelebb kocsival Ausztráliába ráérsz akkor bemásolni...

(#14276) nemcso válasza plajos (#14275) üzenetére


nemcso
senior tag

:D

Vegetáriánus - régi indián szó, jelentése "béna vadász"

(#14277) Barangoló válasza plajos (#14275) üzenetére


Barangoló
csendes tag

Szia plajos!

Örülök Neked. Priviben már bíztattak, hogy hozzád még amatőrként is fordulhatok tanácsért.
Kocsival Nem Ausztráliába, hahem Ausztráliában szeretnék közlekedni. Ugyan ez igaz Qatarra is.
Végülis az írásod azt jelenti, hogy annyi térképet másolok a map-ba amennyit csak akarok?
Természetesen azonos felbontásúakra gondolok.
Tényleg őszintén kérdeztem. :F

[ Szerkesztve ]

(#14278) snowdog válasza Barangoló (#14277) üzenetére


snowdog
veterán

Az Androidos gépeket nem ismerem, ezért elmondom általában hogy van, és gondolom ez vonatkozik minden oprendszerre.

Ha SD-n veszel iGO terméket, akkor csak azokat a térképeket használhatod, melyek a megvásárolt SD-n találhatók. Ha PNA-ra (vagy bármilyen más eszközre) előtelepített verziót veszel, akkor az előtelepített térképek használhatók. Ha bármire további térképeket veszel, akkor azok csak a hozzájuk adott úgynevezett license fájlokkal együtt használhatók.

Ebből következően ha bármire olyan térképeket teszel, melyekhez nincs érvényes license fájl, akkor azok a térképek nem jelennek meg.

u.i a térképek (poik és hasonlók) nem felbontás függőek.

[ Szerkesztve ]

(#14279) LámaZ válasza Barangoló (#14277) üzenetére


LámaZ
addikt

Katarnak írjuk.
A legegyszerűbb, ha teszel egy próbát: tervezel egy útvonalat ott, és ha minden okés, akkor okés.
Egyébként, ha ráközelítve az adott térségre kirajzolódnak az utak, akkor nyert ügyed van.
Ha az ember pl. Európát nézi, és egy ország csupa fehér, nem látszanak az utak, akkor ez azt jelenti, hogy nincs licence arra az országra, mert nem vette meg. Érvényes ez minden kontinensre, még Sóvidékre is. :-)

[ Szerkesztve ]

Legyen minden jó!

(#14280) LámaZ válasza snowdog (#14266) üzenetére


LámaZ
addikt

Tyűha!
Ha megjelent Izraelben az androidos iGo, jó eséllyel más országokban is elérhető lesz hamarosan. Fogadjunk!

Legyen minden jó!

(#14281) DM43 válasza LámaZ (#14279) üzenetére


DM43
Topikgazda

Ennél (számomra) sokkal egyszerűbb a névjegyeknél megnézni, hogy melyik térképekre van license - ugyanis ott csak azok látszanak.

Az izraeli primo-ra leírtakra pedig: erre nem vennék mérget!

(#14282) Bog válasza LámaZ (#14280) üzenetére


Bog
HÁZIGAZDA

Izrael speciális piac, leginkább azért, mert több millió wazer van, akik csesznek természetesen dobozos PNA-t venni. Úgyhogy nem, ez sajnos nem jelent semmit.

Bog utazik a YouTube-on: https://goo.gl/J9p96u

(#14283) DM43 válasza Bog (#14282) üzenetére


DM43
Topikgazda

Húsvéti ajándékként most 2 napig ingyen letölthető az izraeli verzió: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.nng.igoprimoisr2013march24.javaclient&feature=search_result#?t=W251bGwsMSwxLDEsImNvbS5ubmcuaWdvcHJpbW9pc3IyMDE

(#14284) LámaZ válasza DM43 (#14283) üzenetére


LámaZ
addikt

Nocsak!
U.i.
Szerintem te pészachot akartál írni, mert ott azt ünneplik, legalábbis a többség.

Amúgy ez is jó jel, az iGo marketingmenedzsereinek kezd megjönni az eszük. :C

[ Szerkesztve ]

Legyen minden jó!

(#14285) tecsa74


tecsa74
tag

Sziasztok!

Primo 2.4-et próbálgatom,erre keresnék 800x480-as felbontású skint,de eddig még nem találtam az oldalon.
Illetve pár hónapot visszaolvastam,de sajnos azok a linkek már nem élnek.
Ha valaki tudna betenni egy linket ahonnan letudnám tölteni azt megköszönném.

Mindegy milyen jó ember voltál,a temetésed menetének hosszát úgyis az időjárás határozza meg:)

(#14286) snowdog válasza tecsa74 (#14285) üzenetére


snowdog
veterán

Itt nézz körül. [link]

[ Szerkesztve ]

(#14288) plajos válasza tecsa74 (#14285) üzenetére


plajos
aktív tag

Ha skin helyett UX is jó lesz (ami olyan mint egy skin) akkor ezt nézd meg:
[link]

(#14289) SPeti1984 válasza plajos (#14288) üzenetére


SPeti1984
senior tag

Ez az UX ez micsoda, mire jó?

(#14290) kirillhun


kirillhun
csendes tag

plajos!

közkivántra csinálnál egy gurjon2.26 plajos mód primo 1.1 vagy 1.2 programot 800x480as felbontásban?:) :)) :DDD

(#14291) okoska74


okoska74
senior tag

Üdv!
Nincs valakinek valamilyen ötlete, hogy hogyan lehetne lementeni gépre az izraeli navit?

iMac 2013 Late ; Apple iPhone 11 ; Apple TV 4K 64Gb ; Sony KD43XF8505 ; Sony HT-XF9000 ; Sony WH-1000XM3 ; Toyota Prius III 1.8 HSD Premium;.... Ha a tények nem igazolják az elméletet, változtasd meg - a tényeket. Albert Einstein

(#14292) tecsa74 válasza snowdog (#14286) üzenetére


tecsa74
tag

Köszönöm szépen!

Mindegy milyen jó ember voltál,a temetésed menetének hosszát úgyis az időjárás határozza meg:)

(#14293) tecsa74 válasza plajos (#14288) üzenetére


tecsa74
tag

Ezt is kipróbálom,köszönöm szépen!

Mindegy milyen jó ember voltál,a temetésed menetének hosszát úgyis az időjárás határozza meg:)

(#14294) tecsa74


tecsa74
tag

Sziasztok!
Primo 2.4-et picit teszteltem(órákon át nyomkodtam mindent,s igyekeztem a lehető legtöbb beállítást kipróbálni,s észrevettem egy hibát.
Lehet csak nálam fordul elő,de nem biztos.

Menű-navigációs képernyő itt ha átváltok alapértelmezettről mondjuk 2.alternatívára a gép újraindul,majd félúton leáll,s a következő hibaüzenet jelenik meg:

"Falied to open file ui_igo9/800_480.....stb"

Ha a felbontásommal van baj,akkor nem igazán értem hogyan tud minden más rendesen működni?
Teljesen szűz állapotban is ugyanez történik.
Nekem most a 9.6.13.26709 van fent.
Ha kapnák tippet hogyan is lehet orvosolni azt megköszönném.
Igazából ezt a funkciót nem is használom,de a tudat hogy nem tökéletes az idegesít:) :Y

Mindegy milyen jó ember voltál,a temetésed menetének hosszát úgyis az időjárás határozza meg:)

(#14295) snowdog válasza tecsa74 (#14294) üzenetére


snowdog
veterán

A "teljesen szűz állapot" egy nem eredeti verzió esetében értelmezhetetlen. :)

Minden olyan esetben, mikor a "Falied to open file ui_igo9/... üzenet jelenik meg azt jelenti, hogy valaki nem kellő figyelmességgel nyúlt bele a nevezett állományba, és valamit vagy kihagyott, vagy ami nem oda való, azt beletette. Tehát a hibakeresés úgy kezdődik, hogy minden bővítményt (skin, branding.zip, ux és hasonlók) eltávolítunk, majd ezeket egyesével visszapakolva megkeressük mi okozza a hibát. Ha a hiba még mindig jelentkezik, akkor bizony még a data.zip (maga a program) is szóba jöhet, hiszen abba is belenyúlhattak.

Ez persze nagyon időrabló művelet, nem is mindenki szereti. Én sem, ezért nagyon fontos dolognak kell ahhoz történni, hogy egy ilyen hibakeresésbe belekezdjek. De akinek van rá ideje, azt csak bátorítani tudom. Téged is! :)

(#14296) tecsa74 válasza snowdog (#14295) üzenetére


tecsa74
tag

Köszi a bátorítást,én szánok rá néhány percet,órát,,,vagy lehet éjszakát:),végigcsinálom amit írtál.

Mindegy milyen jó ember voltál,a temetésed menetének hosszát úgyis az időjárás határozza meg:)

(#14297) snowdog válasza tecsa74 (#14296) üzenetére


snowdog
veterán

Arról hogy egy ilyen hibakeresés hogyan zajlik a #13581-13572 üzenetekben is olvashatsz. Hátha segítségedre lesz az ott leírt infó. [link]

(#14298) tecsa74 válasza snowdog (#14297) üzenetére


tecsa74
tag

ok,köszönöm!

Mindegy milyen jó ember voltál,a temetésed menetének hosszát úgyis az időjárás határozza meg:)

(#14299) plajos válasza kirillhun (#14290) üzenetére


plajos
aktív tag

Sajnos nem.

(#14300) plajos válasza SPeti1984 (#14289) üzenetére


plajos
aktív tag

Beépülő modulok, amelyek plusz funkciókat tartalmaznak. Olyan mint egy skin, az egyben tartalmazza az összes plusz funkciót, az UX-eket pedig csak azt rakod be amelyik plusz funkcióra szükséged van.

Útvonal

Fórumok  »  Autó+mobil  »  iGO Primo
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.