Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Autó+mobil  »  iGO Primo

Hozzászólások

(#14851) biga válasza biga (#14834) üzenetére


biga
senior tag

Valakinek ötlete erre?

''Fiatalok! Tiétek a jövő! Régebben úgy volt, hogy a miénk lesz. (Sándor György)'

(#14852) SMAILO HD5 válasza LámaZ (#14850) üzenetére


SMAILO HD5
csendes tag

Köszönöm a választ! Megnéztem a sys-t, nagyon üres. A naviextrasnak nyoma nincs, ha így áll a dolog, azt kellene pótolni, de kérdés, hogy hogyan, esetleg honnan.

(#14853) SMAILO HD5 válasza SMAILO HD5 (#14852) üzenetére


SMAILO HD5
csendes tag

Megoldodott, kösz szépen még egyszer.

(#14854) LámaZ válasza SMAILO HD5 (#14852) üzenetére


LámaZ
addikt

[naviextras]
boot_service_address="http://zippy.naviextras.com/services/index/rest/2/boot"

[tmc-http]
start=1
enabled=1
servers.size=1
servers[0].url="http://zippy.naviextras.com/services/tmclite/data/nng-igo-tmc-iphone/0/"

Én ezek elé ; írásjelet tettem, mert úgysincs netje a kütyünek.

[ Szerkesztve ]

Legyen minden jó!

(#14855) LámaZ válasza biga (#14851) üzenetére


LámaZ
addikt

Így hirtelen, van:
zozo
gjak

illetve a plajos-féle UX (ami nem skin, de majdnem)

guglizd ki!

Legyen minden jó!

(#14856) biga válasza LámaZ (#14855) üzenetére


biga
senior tag

Köszi, keresgélem :)

Még egy , lehet túl hülye kérdés: konna tudom, hogy az adott primo melyik verzió? Mert mindenhol ilyenek szerpelnek, hogy primo v2.0 vagy 2.4 stb. De ilyet nekem a primo sehol nem ír, csak ilyeneket, hogy 9.6. akármi.

''Fiatalok! Tiétek a jövő! Régebben úgy volt, hogy a miénk lesz. (Sándor György)'

(#14857) snowdog válasza biga (#14856) üzenetére


snowdog
veterán

De ilyet nekem a primo sehol nem ír, csak ilyeneket, hogy 9.6. akármi.

Ezt megnézheted a programban a Súgó/Egyebek/Készítők menüpont alatt.

[ Szerkesztve ]

(#14858) snowdog válasza snowdog (#14857) üzenetére


snowdog
veterán

Legalábbis az én jelenlegi verziómnál a következő látható: Anti-Grain Geometry - v. 2.4. Feltételezem ez a Primo 2.4-et jelenti. Ha nem, akkor tévedtem. :)

(#14859) choco01


choco01
addikt

Hali.
Olyat hogyan lehet hogy gépen megcsinálom az útvonalat, majd ki exportálok egy fájlt és a gps eszközre rámásolom, és ott behívom? :F
Köszi. :R

Applikáció fejlesztés, weboldal készítés, SEO, Online marketing » https://petadev.com

(#14860) LámaZ válasza choco01 (#14859) üzenetére


LámaZ
addikt

Tudtommal nincs konverter, kivéve, ha a pc-n is igo futna valahogy. De majd az okosabbak megmondják, ha szabad.
Annak én is örülnék, ha lenne Google térkép - igo konverter.

[ Szerkesztve ]

Legyen minden jó!

(#14861) snowdog válasza choco01 (#14859) üzenetére


snowdog
veterán

Ha a PC-n is iGO fut(na) nem sok értelme lenne, mert akkor ugyan azt a tervezést meglehet csinálni a PNA-n is (reagálva az előző hozzászólásra). Röviden, amit szeretnél az jelenleg nem lehetséges.

(#14862) biga válasza snowdog (#14857) üzenetére


biga
senior tag

Ott írja a 9.6.xxx-et. De hol van a 2.0 vagy 2.x.re utaló jelzés? Vagy azt tudnom kellene?

''Fiatalok! Tiétek a jövő! Régebben úgy volt, hogy a miénk lesz. (Sándor György)'

(#14863) snowdog válasza biga (#14862) üzenetére


snowdog
veterán

A következő hozzászólásomat (#14858) is elolvastad? :F

(#14864) biga válasza snowdog (#14863) üzenetére


biga
senior tag

El.Nekem a következő szerepel ott:

IGO primo

9.6.7.235654

May 16 2012

(C) NNG Kft All rights reserved.

A készítőkben még sok egyéb is, de hasonlót nem találtam

[ Szerkesztve ]

''Fiatalok! Tiétek a jövő! Régebben úgy volt, hogy a miénk lesz. (Sándor György)'

(#14865) DM43 válasza biga (#14864) üzenetére


DM43
Topikgazda

Ez a legelső Androidos Primo ...

[ Szerkesztve ]

(#14866) choco01 válasza DM43 (#14865) üzenetére


choco01
addikt

Van újabb? :Y

Applikáció fejlesztés, weboldal készítés, SEO, Online marketing » https://petadev.com

(#14867) DM43 válasza choco01 (#14866) üzenetére


DM43
Topikgazda

A teljesség igénye nélkül:

9.6.22.290143 - Free izrael version from Google Play
9.6.22.290046 - Free izrael version from Google Play
9.6.22.289619 - Free izrael version from Google Play
9.6.7.281004 - "Explay Surfer"
9.12.0.276849 - "Parrot Asteroid"
9.11.0.274808 - "Parrot Asteroid"
9.6.7.274244 - "Explay Infinity II"
9.6.7.270570 - "Prestigio GeoVision 7777", "GoldMaster NAV725"
9.6.7.265872 - "Navon Platinum Explorer"
9.6.7.252486 - "CLV C701"
9.6.7.242597 - "GoldMaster NAV725"
9.6.7.235654 - "NavGear"

(#14868) snowdog válasza DM43 (#14867) üzenetére


snowdog
veterán

A linkek lemaradtak. :))

(#14869) choco01 válasza DM43 (#14867) üzenetére


choco01
addikt

Az Izraelit láttam..de hát sokra nem megyek vele. :DD

Applikáció fejlesztés, weboldal készítés, SEO, Online marketing » https://petadev.com

(#14870) choco01 válasza snowdog (#14868) üzenetére


choco01
addikt

:C

Applikáció fejlesztés, weboldal készítés, SEO, Online marketing » https://petadev.com

(#14871) DM43 válasza snowdog (#14868) üzenetére


DM43
Topikgazda

Nem tudtad - az itt tilos :)))))

(#14872) choco01 válasza DM43 (#14871) üzenetére


choco01
addikt

Mondjuk az is igaz, de szerintem ő se komolyan gondolta. :N

Applikáció fejlesztés, weboldal készítés, SEO, Online marketing » https://petadev.com

(#14873) Barangoló válasza DM43 (#14871) üzenetére


Barangoló
csendes tag

A narkót sem a Teve utcában terítik.
Van privát, vagy e-mail cím is.

(#14874) snowdog válasza choco01 (#14872) üzenetére


snowdog
veterán

DM43 barátom pontosan értette hogy gondoltam. :D

Barangoló
"A narkót sem a Teve utcában terítik."

Akkor miért is van az a pár magas rangú rendőrtiszt előzetesben? :C

[ Szerkesztve ]

(#14875) Barangoló válasza Barangoló (#14873) üzenetére


Barangoló
csendes tag

A privát címem szívesen elfogyasztana ebédre néhány húsos linkett.

A sörök már be vannak hűtve.

(#14876) torcs


torcs
csendes tag

Sziasztok kéne egy kis segítség :D Felraktam a primo-t de hiába raktam be a jó felbgontású fájlt állandóan azt mondja nem támogatja a felbontást vagy nincs hozzá jó skin nos ezek közül én mindkettőt ki lőném mivel univerzális a program tudtommal :/

A P.T.M. a legjobb dolog a világon Party Time Mint-als egy frissítő löket az agynak :) és persze a függőségnek :D

(#14877) zoli669


zoli669
tag

Sziasztok!

Működik az online TMC, mert nekem úgy néz ki, hogy működik, de még se mutat semmit. Az ikon be van kékülve, de nem mutat semmi eseményt.

(#14878) BullZeye válasza torcs (#14876) üzenetére


BullZeye
veterán

Srácok, had én most!

khm..khm...szóval

"Vidd vissza oda ahol vetted, és adnak helyette egy jól működőt"

"Warez itt tilos...olvasd el az első hsz-t"

"740 napja vagy az oldal használója, és ennyi idő alatt nem voltál képes olvasni megtanulni?"

Asszem ennyi. Ha van még jöhetnek!

[ Szerkesztve ]

(#14879) TRob1 válasza BullZeye (#14878) üzenetére


TRob1
veterán

:DD :C

¤ R'n'R ¤

(#14880) snowdog válasza torcs (#14876) üzenetére


snowdog
veterán

nos ezek közül én mindkettőt ki lőném mivel univerzális a program tudtommal :/

Ezt pontosan hogy érted? Nem hiszem hogy van olyan gyári verzió, ami az összes létező felbontást ismerné.

(#14881) szasza75


szasza75
csendes tag

Sziasztok!
Most találtam ezt a fórumot. Segítségeteket szeretném kérni. IGO PRIMO 9.2.0.191493 -as verziót használok egy ATD GP 318b navigáción, s nem boldogulok a TTS hanggal. A hang (Eszter (TTS v5) 185297) telepítve van viszont a TTS Pro menübe nem tudok belépni, s a TTS hang sem akar működni. Mi a teendő, mit kellene módosítanom a sys menüben, hogy tudjam használni?

Segítségeteket előre is köszönöm.

(#14882) Barangoló válasza szasza75 (#14881) üzenetére


Barangoló
csendes tag

Kár kínlódnod vele. Állandóan le fog fagyni a tts-el.
64MB memória kevés hozzá.
Nekem is ugyan ez volt a gépem paramétere, de le kellett cserélni.
xTAB-50 viszi mint a szél, akár hogy is terheled./512MB/

(#14883) Nkboy válasza Barangoló (#14882) üzenetére


Nkboy
senior tag

Nekem is csak 64MB van benne, Esztike mégis dumál, ha kell ha nem. Fagyni sem szokott.

A fekete kormánylégzsák a bézs utastérben felér egy őszinte vallomással

(#14884) fil válasza fil (#14730) üzenetére


fil
őstag

Csak a teljesség kedvéért beírom ide a megoldást.
A kml file-t egyszerűen be kell másolni a /content/userdata/route/ folderbe.
Utána már betölthető a Route Options -> Egyebek -> Útvonal betöltése menüpont alatt.

Viszont ismét lenne egy kérdésem. iGO alatt hogyan lehet úti célt gps koordinátákkal megadni?
Tudniillik azt, hogy Nagyvárad, Budai Nagy Antal 31. sehogy nem lehet beírni. Ilyen utca szerinte nincs, se TopMap sem pedig Navteq térképpel.

(#14885) Barangoló válasza fil (#14884) üzenetére


Barangoló
csendes tag

Nagyon egyszerű!
Keresés-alul középen/ egyebek/-koordináta.

(#14886) fil válasza Barangoló (#14885) üzenetére


fil
őstag

Khmm... ennyire hülyülnék? :W

Köszönöm. :R

(#14887) #89874944


#89874944
törölt tag

Sziasztok!

Poi-t hogy tudok szerkeszteni? Ha térképen kurzor körüli helyet keresek, akkor szöveg alapján le lehet szűrni. Pl. benzinkútra, viszont nem mindegyikhez van ez is odaírva, van amelyikhez csak a márka van :U ezekhez szeretném hozzáírni, hogy benzinkút...
Vagy egyéb megoldás? Előre is köszi.

(#14888) plajos válasza #89874944 (#14887) üzenetére


plajos
aktív tag

A POI-k (hasznos helyek) kategorizálva vannak, és úgy kell keresni is. Megadod a Benzinkút kategóriát és abban keresel. Szerkeszteni nem lehet házilagosan.

[ Szerkesztve ]

(#14889) LámaZ válasza fil (#14884) üzenetére


LámaZ
addikt

Gratulálok!
Régen tudtam, mert vhol olvastam, a megoldást, de szerintem amire nekem is kéne ez, el fogom megint felejteni. De talán eszembe jut, hogy itt megvan a válasz.
:)

Legyen minden jó!

(#14890) torcs válasza BullZeye (#14878) üzenetére


torcs
csendes tag

Khm...
1. Nos köszönöm a segítőkész és minden tekintetben hasznos információt .
2. Androidos verzió nem hiszem , hogy folytatnom kellene azzal ,hogy nem gyári készülék
3. A Warez fogalmába én teljesen más dolgot sorolnék.
4. Mivel mindenki akit idáig láttam igó problémára kért megoldást ezért én is azt tettem elnézést , hogy követem azt amire a többség használja a fórumot .
5. Amennyiben te is olvasnál annyit amennyit én valószínűleg nem így írnál vissza rám .
6. Nem ismersz csupán következtetéseket vonsz le abból amit látsz ez normális mivel mindenki ezt teszi :)
7. Amennyiben megtaláltam volna a problémámra a választ abban az esetben nem íirtam volna ide ugyanis én átolvastam közel az összes majd. 15 ezer hozzászólást .
8 Ezúton köszönöm minden segítőkész ProHardveres embernek aki valaha segített !
9. És a legvégén köszönöm neked igen neked hogy egy életre elvetted a kedvemet hogy ezen az oldalon bármit is kérdezzek :)

Kiléptem Viszlát!

[ Szerkesztve ]

A P.T.M. a legjobb dolog a világon Party Time Mint-als egy frissítő löket az agynak :) és persze a függőségnek :D

(#14891) snowdog válasza torcs (#14890) üzenetére


snowdog
veterán

Ha írásod, sőt még a kérdésed előtt elolvastad volna a "Téma tudnivalók" alatt látható szöveget, akkor nem kellett volna sértődötten elvonulnod. (Megjegyzem a kérdésemre sem válaszoltál, én is megsértődjek?).

Az egyik mondatodat így kezdted: "Felraktam a primo-t...". Ez mindenki számára világos volt, hogy milyen kategóriába tartozik. És mivel ide fegyelmezett fórumozók járnak, a szabályoknak megfelelően nem reagáltak a kérésedre. A program telepítése nem tartozik a "szoftver működésével kapcsolatos kérdések és válaszok gyűjtőhelye" kategóriába.

"Az iGO Primo szoftver működésével kapcsolatos kérdések és válaszok gyűjtőhelye. Tilos a warez és az ezzel kapcsolatos segítségnyújtás!"

Kár hogy ezt már nem olvasod el, mert megsemmisítetted a hozzáférésedet a fórumhoz, de másoknak talán tanulságos lehet.

[ Szerkesztve ]

(#14892) torcs válasza snowdog (#14891) üzenetére


torcs
csendes tag

Köszönöm bár nem warez mivel az androidos Izrael verziót vettem meg és a navi extas ról vettem hozá térképet de igazad lehet sajnálom miután nem gps ről beszélünk hanem telefonhoról például ha van egy Omniám amihez ugyanugy jár az igo csak nem a primo és abba a fórumba irok hogy feltetem akkor is warez ? na mindegy

U.I. elnézést a fórumba nem fogok többet írni. Csak ha már megvette az ember 22 ezer forintért a térképeket meg a szoftvert azért jól esne ha támogatna valaki ha az igo már nem tud :)

[ Szerkesztve ]

A P.T.M. a legjobb dolog a világon Party Time Mint-als egy frissítő löket az agynak :) és persze a függőségnek :D

(#14893) LámaZ válasza torcs (#14892) üzenetére


LámaZ
addikt

A személyes lapodon az van, hogy Pilisvörösvár.
Minek vetted meg az izraeli verziót? Jeruzsálemi zarándoklatra mész?

Egyébként, nem cukkolni akarlak, egy ismerősöm tényleg jeruzsálemi zarándoklatra készül, én meg próbáltam meggyőzni, hogy inkább Szent Jakab-útra menjen (olcsóbb).
Az izraeli verzióhoz szerintem nem adnak magyarországi térképet, de logikus lenne, hogy utólag lehessen vásárolni, mert mi van, ha egy izraeli jön magyarországi látogatásra... Akár zarándoklatra a csodarabbik sírjaihoz.

[ Szerkesztve ]

Legyen minden jó!

(#14894) torcs válasza LámaZ (#14893) üzenetére


torcs
csendes tag

Nos mint irtam naviextras on meglett véve a térkép hozzá és a magyar nyelvi fájl nem jogvédett átirtam és magyar :)
Erről nem szól az eula hogy nem lehet magyarra átírni a nyelvét :)

A P.T.M. a legjobb dolog a világon Party Time Mint-als egy frissítő löket az agynak :) és persze a függőségnek :D

(#14895) snowdog válasza torcs (#14894) üzenetére


snowdog
veterán

magyar nyelvi fájl nem jogvédett átirtam és magyar

Na ebben viszont tévedsz, ugyanis majdnem minden jogvédett, így a nyelvi fájl is. Itt a fórumon is tilos a közzététele, pont ezért. Ezt el kell hinned, mert velem az NNG jogásza közölte, írásban. Régebben én is módosítottam, és közzétettem a neten. Ma már ennek megfelelően nem teszem, és minden érdekelt figyelmét erre felhívom.

Erről nem szól az eula hogy nem lehet magyarra átírni a nyelvét.

Az EULA arról szól, hogy az eredeti tartalom minden része jogvédett, és tilos módosítani.

A további hasonló kérdésekre talán választ ad ez a részlet az NNG egyik hivatalos leveléből:

"A teljesség igénye nélkül a jogsértő tartalmak:
alapszoftver (a béta-változatok is, mivel azok is védettek, illetve kizárólag belső, fejlesztői változatok!!)
épületek
textúrák
hangok
nyelvi file-ok
DEM és terrain (domborzat) file-ok
térképek
az ún. file-felszabadító szoftverek

ami NEM jogsértő:
branding
benzinkutak
fonémák
POI
skinek
sémák (scheme)
speedcam-ek
HNR
ikonok"

[ Szerkesztve ]

(#14896) snowdog válasza torcs (#14892) üzenetére


snowdog
veterán

bár nem warez mivel az androidos Izrael verziót vettem meg és a navi extas ról vettem hozá térképet

És hogy lezárjuk a témát, minket nem érdekel honnan van, legális vagy sem. Ha legális, akkor mivel a telepítéssel voltak gondjaid ahhoz az NNG-től kérhetsz támogatást. [link]

Ha meg nem az, akkor itt nem tudunk segíteni, mert tilos. Ezt próbálta elmondani BullZeye már az elején. [link]

(#14897) fil válasza LámaZ (#14893) üzenetére


fil
őstag

"...Minek vetted meg az izraeli verziót?..."
Anélkül ,hogy tudnám az ő pontos indokát ,azt gondolom, hogy azért mert androidra legálisan csak az izraeli cégen keresztül lehet iGO-t vásárolni ,ha már valaki valami okból ehhez a sw-hez ragaszkodik és még azt is akarja ,hogy legális legyen. Az ,hogy ez miért van így... ?

(#14898) LámaZ válasza snowdog (#14895) üzenetére


LámaZ
addikt

iGo fájltípusok
content\
map\*.hnr : Előfeldolgozott úthálózat
map\*.fda : Figyelmeztető jelzések
map\*.ftr : Kamionos információk
map\*.fpa : Pontszerű címek
map\*.fbl : Térképek
histspeed\*.hsp : Intelligens útvonaladatok
phoneme\*.ph : Fonémák
tmc\*.tmc : TMC (Traffic Message Channel)
speedcam\*spdb ;*.txt : Sebességmérő kamerák
building\*.3dl : 3D látványosságok
building\*.3dc : 3D épületek
dem\*.dem : Domborzat
poi\*.poi

Ha már szabad, tudsz linket, ahonnan HNR-ek letölthetők?

Legyen minden jó!

(#14899) LámaZ válasza LámaZ (#14898) üzenetére


LámaZ
addikt

Ja, és a HNR fájlok ugye nem térképspecifikusak?
Másszóval, bármely térképpel működnek?

Legyen minden jó!

(#14900) torcs válasza snowdog (#14896) üzenetére


torcs
csendes tag

Erre gondoltam semilyen letöltést és fájlt nem kértem nem letölteni akarom és nem is módosítani csupán khm egy egyszerű segítséget kértem ami nem warez mivel nem akarok semmit letölteni illegálisan... apám cégének kell ezért vették meg sajnálatos módon mindenki elküldött a ... ba hogy a kijelző felbontással van a probléma és szerezzek hozzá skint ami jó rá és én nem szerezni szeretnék hanem csupán venni teljesen jogtiszta módon ( azért nagy probléma ha jönnek ellenőrizni a céges állományt és látják hogy nem legális... )

A P.T.M. a legjobb dolog a világon Party Time Mint-als egy frissítő löket az agynak :) és persze a függőségnek :D

Útvonal

Fórumok  »  Autó+mobil  »  iGO Primo
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.