Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Autó+mobil  »  iGO Primo

Hozzászólások

(#13951) Kuki1


Kuki1
csendes tag

Sziasztok.

A következő lenne a problémám:

Asus r700t tipusú navigácion nem tudom beállítani a tmc keresést.
Mit kell tennem,hogy a gyárilag benne található tmc müködjön?
Vagy nem is lehet??? :U
A szoftver primo 2.0 9.6.5.221194

...vízhütésben gondolkodsz??.... keresd Tody mestert

(#13952) oszy válasza bagira48 (#13043) üzenetére


oszy
veterán

Törölték.

Szinte ÚJ Xiaomi légmosó E L A D Ó!

(#13953) plajos válasza Kuki1 (#13951) üzenetére


plajos
aktív tag

Ezt írdd a sys.txt-be:

[tmc]
source = "gns"
port = "COM,3"
baud = 38400

(#13954) Kuki1 válasza plajos (#13953) üzenetére


Kuki1
csendes tag

beírtam,de nem történt változás :(

...vízhütésben gondolkodsz??.... keresd Tody mestert

(#13955) Kuki1 válasza Kuki1 (#13954) üzenetére


Kuki1
csendes tag

ilyesmit nem kell beírni? :F

[tmc]
saved_config_available="1"
saved_config_classname="NMEA_GPSTMC_GNSPORT"
saved_config_portname="COM"
saved_config_port="3"
auto_tuning="1"
saved_last_frequency="1038"
saved_last_tuning_mode="1"

...vízhütésben gondolkodsz??.... keresd Tody mestert

(#13956) suger67


suger67
csendes tag

Sziasztok!!

esetleg valaki tudna segíteni?
telepítettem az igo primo truck-ot,és címkeresésnél
lefagy
nem tudok be írni se települést se utca nevet stb...
előre is köszönöm!!

(#13957) suger67


suger67
csendes tag

Tisztelt PLajos!!

Igo primo 2,0-hőz telepítettem az 1,3 UX csomagból a TTSpro-t,rendesen működött,
írtad,hogy nem tökéletes a file,és cseréljük a módosítottra.
Kicseréltem az új TTSpro-ra,de azóta lefagy a címkeresésnél.
Esetleg valami ötleted??

köszönettel

(#13958) hojos válasza suger67 (#13957) üzenetére


hojos
aktív tag

PLajostól kérdezném én is.

Primo 2.0-nál nálam ezt okozza a TTSPro_Collection_hu:

Szerinted nálad lehet a gond vagy esetleg az ux-ben ? Primo 2.4-nél rendesen működik.

(#13959) suger67 válasza hojos (#13958) üzenetére


suger67
csendes tag

ugyan ez a problémám!!

(#13960) hovajk53 válasza BlacKSouL (#13950) üzenetére


hovajk53
csendes tag

Elképzelhető hogy a Török térkép hiánya okozza a gondot .

(#13961) hojos válasza hojos (#13958) üzenetére


hojos
aktív tag

Bocs.
A " Szerinted nálad..." kezdetű mondat természetesen "Szerinted nálam..." akart lenni.

[ Szerkesztve ]

(#13962) plajos válasza hojos (#13958) üzenetére


plajos
aktív tag

Sajnos minden igyekezetem ellenére sem lehet egy verziót készíteni a P2.0 és a P2.4 verzióhoz a TTSPro_Collectionból. Készítettem egy verziót a Primo 2.0 hoz, innen letölthetitek: [link]

A pár napja linkelt TTSPro_Collection CSAK Primo 2.4 verzióhoz jó!

Kérek visszajelzést a P2.0 verzióról!

(#13963) BlacKSouL válasza hovajk53 (#13960) üzenetére


BlacKSouL
addikt

Hát eddig fel se tűnt a hiánya :) És mi a megoldás?

Aláírás (nem kötelező megadni)

(#13968) beller


beller
aktív tag

Sziasztok! 2 dologban szeretném kérni a segítségeteket. Az egyik, hogy a térképcserélőmnél most vettem csak észre, hogy a Topmap-ra kattintva a Teleatlas térképet adja be, a Teleatlaszra kattintva pedig nem csinál semmit. A Navteq map-ra kattintva bejön a navteq, tehát az rendben van. A content mappában benne van mindhárom térkép, mindháromban benne van a 2 bites txt file a térképekkel és el vannak nevezve sima, _nt és_ta mapoknak. A másik problémám, hogy a 3D-s épületek nem jönnek elő. A kiemeltek megvannak, de a sima házak nincsenek. Building könyvtárból is megpróbáltam 3-at csinálni sima, _nt és_ta -st. Végül is ezek nem különösebben fontos dolgok, de ha már van akkor jó lenne ha működne. Köszönöm előre a segítségeteket.

(#13970) hojos válasza plajos (#13962) üzenetére


hojos
aktív tag

Köszönjük szépen a gyors javítást. :R

Ezzel a verzióval nem dobja a hibát (#13958) Primo 2.0-nél, működik a keresés rendesen.
Igaz, hogy én élesben nem teszteltem de szimulációban minden rendben van. A beállításoknál beállítható a településnév bemondás ami szimulációban működik is. :C

(#13971) hovajk53 válasza BlacKSouL (#13963) üzenetére


hovajk53
csendes tag

A sys.txt-be beírod ezt

[route]
hnr_ignored_missing_country_ids=*

(#13976) suger67 válasza plajos (#13962) üzenetére


suger67
csendes tag

köszönjük!!
tökéletesen működik P2.0 val

(#13977) BlacKSouL válasza hovajk53 (#13971) üzenetére


BlacKSouL
addikt

Úgy tűnik működik. Köszi :R

Aláírás (nem kötelező megadni)

(#13978) BlacKSouL


BlacKSouL
addikt

Akkor még egy utolsó. Azt be lehet-e állítani, hogy minden országban a saját nyelven legyenek kiírva a településnevek és egyebek. Pl. Karlovac helyett nem akarom hogy Károlyvárost írjon ki, mikor az út menti táblákon is ugye Karlovac van :) (Mondjuk konkrétan navigáció közben még nem próbáltam, csak útvonal tervezésekkor.)

Aláírás (nem kötelező megadni)

(#13979) beller


beller
aktív tag

Azt szeretném megkérdezni, hogy nagyon kevés benzinkútnak van a térképemen a cégnek megfelelő jele. Pl.: a Shell-nek sincs. Hogy lehetne a kutak jelképeit pótolni?

(#13980) bagira48


bagira48
csendes tag

http://data.hu/get/6178596/Holtankoljak_2013.02.06.RAR

[ Szerkesztve ]

(#13983) dajkoz


dajkoz
csendes tag

Sziasztok

Ezek a sorok mit jelentenek a Plajos féle TTs pr collection sys bejegyzésében?
max_display_count=2
show_timeout=5
use_timeout_for_duration=1

(#13984) beller


beller
aktív tag

Sziasztok! Szeretném megkérdezni, hogy mit kell módosítanom ahhoz, hogy az adott benzinkúthoz az adott jelzést tegye ki. Tehát pl. egy OMV kúthoz OMV jelet tegyen. A kút jelet kiteszi. A benzinkutak mappában meg van az OMV jele mégis sima kutat jelez. De más kutaknál is így tesz. A másik gondom, hogy összehoztam az FM transzmittert a rádiómmal, szépen működik, de kb 20 másodpercenként pittyen egyet.Kikapcsoltam a TMC vevőt, mert nem is használom, de a pittyegés nem szünt meg. Amúgy szépen lehalkítja a zenét bemondáskor, de ez a felesleges pittyegés zavaró. Valakinek ötlete?

(#13985) kovacsa


kovacsa
tag

Sziasztok!
Úgy látom a "hungary_r3_tm_2012.10_121206.fbl" a legfrissebb térkép. Tud vki újabbat? Ill. privizne vki urljéről?
Köszönöm.

(#13986) plajos válasza dajkoz (#13983) üzenetére


plajos
aktív tag

A figyelmeztető táblák (driver alert) megjelenését szabályozza.

(#13987) beller


beller
aktív tag

PLajos segíts lécci ha tudsz. A múltkor már elmondtad a benzinkutak beállítását. Akkor utána szépen működött a dolog. Most frissítésre került a sor. Megnéztem a kutak listáját rendben, alaphelyzetbe állítottam rendben, mégsem mutat csak néhány kutat a saját emblémájával. Pl a MOL-t Agip-ot mutatja, de már a Shell-t OMV-t nem. Mi lehet a gond?

(#13988) beller


beller
aktív tag

Köszi végül sikerült megoldanom.

(#13989) Calogero válasza beller (#13988) üzenetére


Calogero
addikt

És hogyan?

(#13990) dajkoz válasza plajos (#13986) üzenetére


dajkoz
csendes tag

Köszönöm, ezt tudtam.
Az érdekelne, hogy a sorok végén a számok változtatásával mi változik, mit befolyásol.?

(#13991) Outlander


Outlander
őstag

Sziasztok.

Szükségem lenne egy használati utasításra, amit idősebbek is értenek...

Akinek van légyszi ossza meg.

Köszönöm.

Work until You no longer have to Introduce Yourself.

(#13992) beller válasza Calogero (#13989) üzenetére


beller
aktív tag

Hát nehezen:) De. A térképcserélőm nem működött. Bár térkép csere esetén kikapcsolt és újra indult, maga a térkép állomány nem cserélődött. Csak a TopMap térképet használta. Ahhoz volt feltötlve néhány POI, de alig valamennyi. A teljes POI állomány NAVTEQ-hez volt. A térképcserélőm azért nem működött, mert az mapchanger.ini file-ban az útvonal kijelölés a belső memóriára mutatott nem az SD karira. Átírtam az útvonalat és kitöröltem a a 3 POI mappából kettőt, csak a Navteq-ét hagytam meg. És miután jó lett a térképcserélő és mind a 3 térkép ugyan azt a POI adatbázist használja így most műxik. Mivel azt olvastam itt a fórumon a sokat közlekedőktől, hogy a TopMap Magyarországra a legjobb választás, azt állítottam be. Ma elmentem a Csömöri Auchanba. Ami útközben volt pár benzinkút azt szépen mutatta a nekik megfelelő jelképpel, de az Auchan saját kútját nem. Bár az adatbázisban van Auchanos jelkép semmilyent kutat nem mutatott, így valószínűleg nincs is felvéve a csömöri benzinkút az adatbázisba. Minden esetre az éjjel jól aludtam, mert hajnal fél egyre sikerült összehoznom:) Az alapgond meg az volt, hogy az x950-ről átálltam 820BT-re és ez miatt új kreációt kellett készítenem.

(#13993) laszi84 válasza ShadowLord (#13856) üzenetére


laszi84
tag

Nálam is ugyanez a hibaüzni jelenik meg kilépés után. Tudom, hogy a Google a barátom, de nem találtam megoldást.

(#13994) B.Junior


B.Junior
tag

Sziasztok! Segítsetek légyszíves :R :R

Navigon Canada 310-re IgoPrimo2.0 hogyan lehet feltenni hogy el is induljon? Adott egy Primo 2.0 mappa (letöltve Zozo verza) SD kártyán.....Hogyan tovább?? :F ...esetleg szájbarágósan :U

Mert így csak annyit ír ki, hogy helyezzek be egy SD kártyát.... Egyébként van benne és az tuti OK....
Belső memóriát nem látom a PC-n csak az SD kártyát, abban se tudok buherálni.... :(

Mindenkinek előre köszönöm, aki veszi a fáradságot.... :R :R

(#13995) kuksa90 válasza B.Junior (#13994) üzenetére


kuksa90
őstag

Először is keresni kéne egy olyan fórumot, ahol a warez megengedett. Itt nem... :(

»» Redmi Note 13 ProPlus5G 12/512««»» MI 8 PRO 8/128 EUdev 20.9.4««

(#13997) huncutka1029 válasza kuksa90 (#13995) üzenetére


huncutka1029
addikt

másodszor pedig szerintem az említett GPS az garmin termék, ami nem winCe alapú.....

a női bugyi nem a legjobb dolog a világon! DE NAGYON KÖZEL ÁLL HOZZÁ!!!

(#13998) DM43 válasza huncutka1029 (#13997) üzenetére


DM43
Topikgazda

most nagyot tévedtél

(#13999) snowdog válasza DM43 (#13998) üzenetére


snowdog
veterán

Szerintem a félreértés ebből adódhatott: NAVIGON Canada By Garmin Wuerzburg GmbH [link]

Ezzel együtt a konkrét géptípus az olvasottak alapján számomra elég zavaros. [link]
Please note: "Canada 310" is just the name of the plastic outer housing of the device and does not indicate the model of the unit.
In order to determine the NAVIGON model, check "Product Information" within the menu: "Options" - "Settings" - "Options" - "Product Information".

(#14000) Karelke válasza B.Junior (#13994) üzenetére


Karelke
csendes tag

Ezen a videón IGO 8-van rajta, valahogy mégis csak rá lehet varázsolni az IGO termékeket.

http://www.youtube.com/watch?v=hRAj19xftHg

Nokia 3410 -> Motorola C385 -> Nokia N95 -> HDC Galaxy S5 -> Samsung Galaxy Note5

Útvonal

Fórumok  »  Autó+mobil  »  iGO Primo
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.