Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Autó+mobil  »  iGO Primo

Hozzászólások

(#14151) nemcso válasza nemcso (#14150) üzenetére


nemcso
senior tag

Először rosszat linkeltem, töröltem, de már lekéstem a jó linkkel .

Vegetáriánus - régi indián szó, jelentése "béna vadász"

(#14152) Lacos48


Lacos48
csendes tag

Nagyon szépen köszönöm!

(#14153) Ryle


Ryle
tag

Sziasztok!

Érdeklődni szeretnék, hogy LPG gáz kutakkal kapcsolatos normális poi létezik ?

Ha igen, és esetleg valakinek meg van ( csak magyar országról )...és nem tiltja a szabályzat akkor dobhatnátok egy letöltő linket!

Válaszokat előre is köszönöm!

| Arch + Kde | Windows 8.1 | Android |

(#14154) nemcso válasza Ryle (#14153) üzenetére


nemcso
senior tag

Mi a normális ?

PoiPlaza LPG

Vegetáriánus - régi indián szó, jelentése "béna vadász"

(#14155) Ryle válasza nemcso (#14154) üzenetére


Ryle
tag

Hát ahol még az ikonokat is mutatja hogy milyen kút!...létezik vajon ilyen ?

| Arch + Kde | Windows 8.1 | Android |

(#14156) nemcso válasza Ryle (#14155) üzenetére


nemcso
senior tag

Ha LPG poi-t töltesz fel, akkor LPG ikont fogsz látni a töltőállomás jeleként, nem a benzínkút "márka jelőlését" (pl. MOL).

Vegetáriánus - régi indián szó, jelentése "béna vadász"

(#14157) Ryle válasza nemcso (#14156) üzenetére


Ryle
tag

Valamiért nekem ennél csak sárga csillagot jelöl, és nem írja ki hogy lpg...mi lehet a gond ?

| Arch + Kde | Windows 8.1 | Android |

(#14158) nemcso válasza Ryle (#14157) üzenetére


nemcso
senior tag

Töröld a save\poi_visiblities.txt -t.

Vegetáriánus - régi indián szó, jelentése "béna vadász"

(#14167) crey


crey
MODERÁTOR

A warez még mindig tiltott téma a fórumon - mind a segítség kérés, mind a segítség nyújtás. Aki továbbra is ignorálja a szabályokat, az számíthat a következményeire.

Sarcasm: just one of the many services I offer.

(#14168) bagira48


bagira48
csendes tag

http://data.hu/get/6284647/Holtankoljak_2013.03.06.RAR

(#14169) bogil99


bogil99
aktív tag

Szerintetek 320 x 480 pixeles kijelzőn miért nem indul el a Primo? Azt írja ki, hogy nem támogatott felbontás, pedig a leírtak szerint jártam el (sys).

N5110,N3110,N3130,N7210,XperiaSK17I,XperiaSP,XperiaZ1C,Xiaomi9,12 ProMax

(#14170) Bog válasza bogil99 (#14169) üzenetére


Bog
HÁZIGAZDA

Talán mert warez szoftvert használsz. :(((

Bog utazik a YouTube-on: https://goo.gl/J9p96u

(#14171) bogil99 válasza Bog (#14170) üzenetére


bogil99
aktív tag

Köszi sokat segítettél.

Elmondanám neked, hogy megvásároltam az IGO-t. És amikor mikro SD kártyás készüléket vásároltam és felkerestem az ÜFSZ-t, hogy akár a hardwer (mikro SD) árának megfizetésével is de szeretnék adathordozót cserélni, akkor terméktámogatás gyanánt elküldtek a halál f@szára. Akkor úgy döntöttem, egy termékért (szolgáltatásért) egynél többször nem vagyok hajlandó fizetni. Megoldom ahogy tudom. Ha ez nekik így jó...

N5110,N3110,N3130,N7210,XperiaSK17I,XperiaSP,XperiaZ1C,Xiaomi9,12 ProMax

(#14172) Bog válasza bogil99 (#14171) üzenetére


Bog
HÁZIGAZDA

Meglehetősen ritka a 320x480-as PNA / PDA, csak halkan jegyzem meg. Androidra sosem adták ki az iGO-t hivatalosan, semmiféle kártyán. Ezt csak a margóra.

Nyilván lehet szidni a terméktámogatást és az üzletpolitikát, jogosan. Megtettem én is egy cikkben, bizonyára elkerülte a figyelmedet. Ez azonban vajmi kevéssé változtat azon, hogy elfogadtad az alapelveket, amelyek értelmében a warez tilos ezen a fórumon, lévén az üzemeltetőt vonják felelősségre jogi esetben. Ennek ellenére nem újoncként felraksz egy ilyen kérdést és a figyelmeztetés után még neked áll fentebb. Elegáns.

Bog utazik a YouTube-on: https://goo.gl/J9p96u

(#14173) snowdog válasza bogil99 (#14171) üzenetére


snowdog
veterán

"Akkor úgy döntöttem, egy termékért (szolgáltatásért) egynél többször nem vagyok hajlandó fizetni."

Ez egy érdekes kérdés. Ha előre telepített programról van szó (PNA esetén iGO-nál csak ez jöhet szóba), akkor ezt össze lehet hasonlítani egy OEM szoftverrel. Tehát veszek egy PC-t rátelepített Windows-zal. Majd gépet cserélek, és bemegyek a Microsoft-hoz, hogy ugyan tegyék már rá a régi programomat az új gépemre. Vagy megfizetem, de a régi programot írják már ki egy telepíthető DVD-re, hogy arról tudjam telepíteni az új gépemre.

Szerinted mi fog történni? Gondolom ugyan így elküldenek a halál f@szára. :)

És ne legyen kétséged afelől, ha veszel tíz OEM-es gépet, akkor mind a tízszer ki fogod fizetni a szoftver árát.

És hogy kicsit az NNG-t is megvédjem (bár nem szorulnak rá). Erre találták ki korábban az SD-ről telepíthető iGO verziót. Azt abba gépbe teszed, amelyikbe csak akarod, egyetlen megkötés volt, egyszerre csak egy gépben használhatod. A szépséghibája hogy ez a lehetőség csak PDA-ra volt igaz, PNA-ra már nem. Ezt nevezik üzletpolitikának, amit már joggal lehet kritizálni, vagy akár szidni. Kinek hogyan tetszik. A lényegen viszont nem változtat.

[ Szerkesztve ]

(#14174) bogil99 válasza snowdog (#14173) üzenetére


bogil99
aktív tag

OK. akkor válasszuk ketté.
Bár nem vagyok ennek tudora, de szerintem az operációs rendszert nyilván nem fogod tudni használni másik gépen, de egy licencelt felhasználói programot igen. Nyilván akkor lesz jogtiszta, ha az előző gépről letörölted.
Legalábbis így gondolom. Az megint más kérdés, hogy OEM, vagy sem. Mindenesetre én egy példányt vásároltam, és egy példányt szeretnék is használni.
Azt nem tudom, mit mond ilyenkor a jog, de korrekt így lenne.
Az OK. hogy ez nem egy kávéfőző, de ha azt megvettem és elköltözöm akkor is fogom tudni használni.

[ Szerkesztve ]

N5110,N3110,N3130,N7210,XperiaSK17I,XperiaSP,XperiaZ1C,Xiaomi9,12 ProMax

(#14175) Bog válasza bogil99 (#14174) üzenetére


Bog
HÁZIGAZDA

Te egy iGO8-at vettél WinMo platformra. Most egy iGO Primo-t akarsz ráwarezolni egy Androidra.
A kettő kábé köszönőviszonyban sincs egymással.
Olyan, mintha vettem volna Win alá egy Photoshopot 5 éve és most OSX-re csakazértis feltenném a CS6-ot, mert az nekem jár.

Bog utazik a YouTube-on: https://goo.gl/J9p96u

(#14176) crey válasza bogil99 (#14174) üzenetére


crey
MODERÁTOR

Továbbra sem akarod megérteni. Snowdog elég korrektül leírta a lényeget. Hiába vásároltál te "egy példányt", ha az EULA szerint az OEM licenc, azaz kizárólag az adott eszközzel használható (ezért is hajtottak el a francba). Még akkor sem használhatod másikkal, ha fejtetőre állsz.

Amennyiben bementél, és megvettél külön PDA-ra egy single licencet (megjegyzem ezeknek az ára kb. ott kezdődött akkor, mint egy PNA+OEM licenc együtt), akkor jogod van transzferálni korlátlan számban egyik eszközről a másikra - az EULA-ban meghatározott kereteken belül.

DE! Ez nem jogosít fel arra, hogy a jövőben megjelenő újabb rendszerekre portolt verziókat is használd kényed-kedved szerint.

Sarcasm: just one of the many services I offer.

(#14177) snowdog válasza bogil99 (#14174) üzenetére


snowdog
veterán

Értem én hogy miről beszélsz, és a lényeggel még szimpatizálok is. De a szabályok mást mondanak. Az egyik dolog az, hogy a korábban más platformra vásárolt iGO-t legálisan átviheted-e egy másik platformra. Ebben az esetben a válasz, nem. A másik dolog, hogyha további költségek nélkül akarod megoldani, akkor arra van-e lehetőség. A válasz talán, de ehhez segítséget a korábban leírtak miatt itt nem kaphatsz.

Tehát marad az interneten való keresgélés, vagy ha valaki már megoldotta ugyan ezt a problémát, és olvassa a kérésedet, akkor talán megkeres magánban, és segít rajtad. De ezt mi már nem fogjuk megtudni, mert ha igen, akkor abból megint csak baj lesz. Keresgélj, és reménykedj! :)

(#14178) bogil99 válasza crey (#14176) üzenetére


bogil99
aktív tag

Nem egészen. Csak sietnem kellett, nem tudtam értelmesen leírni. Megvettem egy terméket. készüléktől függetlenül matricás és mindenes dobozban amit akarsz. A készülékembe való SD kártyán. Időközben lecseréltem a készüléket és annak mikro SD bővítési lehetősége volt. Nekem "csupán" annyi volt a kérésem, hogy az SD-ről mikro SD adathordozóra válthassak. Minden szoftverfrissítés és minden egyéb nélkül. Lényegében egy új terméket kellett volna vásárolnom, a másikat meg dobhattam a kukába.
Ezt nehezményeztem. Én egy db. bárhol felhasználható (SD-ről telepíthető) példányt vettem, csak az adathordozót szerettem volna lecserélni, ezért még hajlandó is lettem volna fizetni, persze nem egy új termék árát.
A többiben igazatok van, így ezt a megoldást elvetettem.

N5110,N3110,N3130,N7210,XperiaSK17I,XperiaSP,XperiaZ1C,Xiaomi9,12 ProMax

(#14179) bagira48


bagira48
csendes tag

http://data.hu/get/6287864/Holtankpljak_2013.03.08.RAR

(#14180) Calogero


Calogero
addikt

Wayteq x960bt PNA-nak vagy PDA-nak minősül?

Anno a Mio P340 PDA-mhoz megvettem a FULL EU Igo8-at, majd lecseréltem Mio p560 PDA-ra.
Ehez a 8.3 verziót vettem meg. (frissítést nem akartam, továbbra is FULL EU-t akartam)

A PDA elhalálozott. Wayteq került a helyére..... erre rátehetem a bolti Igo-t hivatalosan?

(#14181) LuiT válasza Calogero (#14180) üzenetére


LuiT
tag

1.- PNA
2.- Nem.

Üdv. „A törvényeket a bölcsek hozzák, és a bolondokat sújtják velük.” :-)

(#14182) widi válasza Calogero (#14180) üzenetére


widi
tag

PNA, de a különbségekről akár a Google első találatát elolvasva is választ kapsz.

[ Szerkesztve ]

(#14183) nemcso válasza Calogero (#14180) üzenetére


nemcso
senior tag

PNA

Vegetáriánus - régi indián szó, jelentése "béna vadász"

(#14184) snowdog válasza Calogero (#14180) üzenetére


snowdog
veterán

Amin WinMobile fut az PDA, amin meg WinCE az PNA. Ezt a gép adatlapján szinte mindenhol feltüntetik. Talán így tudod a legjobban megjegyezni, és felismerni.

Ha tudnád rátehetnéd, de nem tudod. Minden olyan eszközön legálisan futhat (egyszerre csak egyen), amibe ha bedugod a kártyát a program a feltelepül. Amire meg nem, azon legálisan nem használható. PNA-ra az SD-s iGO nem fog feltelepülni, és ha rámásolod akkor meg nem fog elindulni. Kísérletezni szabad vele, csak nem érdemes. :)

[ Szerkesztve ]

(#14185) snowdog válasza Calogero (#14180) üzenetére


snowdog
veterán

Korábban valaki (talán pont egy Modi) írt egy tudósítást az NNG egyik sajtótájékoztatójáról, és ott elhangzott, ha valakinek a birtokában legális iGO példány van, és azt saját maga rámókolja egy másik gépére, akkor ez ügyben az NNG nem fog eljárni (mármint ha valahogy kiderülne). Persze hogy ezt házilag, segítség nélkül hányan képesek megtenni, az már más kérdés. ;)

Ettől függetlenül a legtöbb nem warez fórumon tiltják az ebben való segítségnyújtást, akár csak információ szinten is. Mint ezt már többször közölték ez is egy ilyen fórum.

u.i közben lejárt a szerkesztési időm.

[ Szerkesztve ]

(#14186) hojos válasza snowdog (#14185) üzenetére


hojos
aktív tag

Jó reggelt !

Erre gondoltál ?

(#14187) Josi válasza Ryle (#14153) üzenetére


Josi
aktív tag

Mi dolgozunk egy ilyen projekten.
Ezt userpoiként lehet felrakni a készülékre.
Sajnos csak kedvencként látszik a primoban. :(
Van ár is, és még egyéb más infó is.
LPG kutak
Segítheted te is bővíteni, javítani az adatbázist.

''Ne ess pánikba, és mindig tudd, hol a törülköződ'' Ford Prefect után szabadon

(#14188) Toggyuri


Toggyuri
csendes tag

SZiasztok!

Valaki tudja ( és megosztaná velem az infót! ) :) , hogy a SAVE mappában hová kerülnek a kedvencek és az előzmények adatai.? Gépet cserélnék, de több mint 80 kedvencem van és ha csak a SAVE mappát cserélem nem megy a program. Gondolom nem kompatibilis ... Esetleg legújann speedcam adatok vannak valakinél... az enyém teljesen hülyeségeket beszél...

Köszönöm!

(#14189) nemcso válasza Toggyuri (#14188) üzenetére


nemcso
senior tag

#12666

Kereső a barátunk ;)

Vegetáriánus - régi indián szó, jelentése "béna vadász"

(#14190) Toggyuri


Toggyuri
csendes tag

Esetleg kicsit részletesebben? :K

(#14191) Toggyuri


Toggyuri
csendes tag

Ha már egyszer ilyen kedves vagy, akkor kérlek áruld el, hogy az általam hozzáadott kamerák adatai a többi mellé kíbőbítve kerülnek mentésre, vagy külön adatfájlban van. Mert ha külön, akkor azokat is jó lenne átimportálni. Sokat veszélyezettem magam a közlekedésben a kapcsolgatással, mentésekkel az eredmény érdekében! :)

[ Szerkesztve ]

(#14192) nemcso válasza Toggyuri (#14190) üzenetére


nemcso
senior tag

részletesebben...

Vegetáriánus - régi indián szó, jelentése "béna vadász"

(#14193) Toggyuri


Toggyuri
csendes tag

Köszönöm a segítséget! :DD

(#14194) Toggyuri válasza gipsztigris (#12859) üzenetére


Toggyuri
csendes tag

No, akkor nekiveselkedem! Köszönöm a tanácsot! :

(#14195) snowdog válasza hojos (#14186) üzenetére


snowdog
veterán

Igen, pontosan!

"Akinek dobozos, jogtiszta, PDA-ra való iGO8-a van otthon és ezt akarja egy szoftver nélküli PNA-ba bemókolni, megteheti, hiszen a jogdíjat egyszer már kifizette. De az így létrejövő mutáció más célból való felhasználása és közreadása hangsúlyozottan büntetendő."

(#14196) DM43 válasza snowdog (#14195) üzenetére


DM43
Topikgazda

Kis baj, hogy a felhasználók nagy részének gőze sincs a "bemókolás" hogyanjáról, mikéntjéről.

(#14197) snowdog válasza DM43 (#14196) üzenetére


snowdog
veterán

#14185 " Persze hogy ezt házilag, segítség nélkül hányan képesek megtenni, az már más kérdés." :)

(#14198) ffa


ffa
csendes tag

Üdv.

Tudja vki hogy lehet állítani a ráközelítés mértékét a sys-ben?

Köszi!

(#14199) nemcso válasza ffa (#14198) üzenetére


nemcso
senior tag

Próbálkozhatsz ezekkel a sys.txt-ben (én nem próbáltam, csak találtam a neten) :)

[smartzoom] #Intelligens ráközelítés
enabled=0 #0=enged, 1=tilt
minzoom=100 #Közelítés minimum
maxzoom=150 #Távolítás maximum
minangle=60 #Minimum döntés
maxangle=80 #Maximum döntés
angleoffset=6 #szögeltolás
minzoom2d=200 #Közelítés minimum 2D-ben
maxzoom2d=1500 #Távolítás maximum 2D-ben
zoom2dpercent=150 #Közelítés 2D-ben %-ban
overview=1 #1 esetén megjegyzi az automatikus madártávlat beállításokat, 0 esetén nem.
overview_zoomlevel=500 #Madártávlat ráközelítési szint (300 m - 30 km).
overview_distance=1500 #Következő manőver távolsága (1000 m - 30 km).
auto_follow_time=5 #Pozíciókövetés visszaállítása (5 mp - 60 mp, 9999= kikapcsolva) [Default skinnel nem működik].
enabled2d=1 #2D engedélyezése=1, tiltása=0.
auto_follow_on=1 #Automatikus madártávlat engedélyezése=1, tiltása=0.

Vegetáriánus - régi indián szó, jelentése "béna vadász"

(#14200) plajos válasza nemcso (#14199) üzenetére


plajos
aktív tag

Ezek a beállítások az iGO8-hoz valók, az utasítások egy részét a Primó nem is ismeri!

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  Autó+mobil  »  iGO Primo
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.