Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Autó+mobil  »  iGO Primo

Hozzászólások

(#14551) BullZeye válasza BullZeye (#14550) üzenetére


BullZeye
veterán

Ez az a gomb amitől szeretnék teljesen és végérvényesen búcsút mondani örökkön örökké. :)

(#14552) plajos válasza BullZeye (#14550) üzenetére


plajos
aktív tag

Data.zip-ben, vagy a branding.zip-ben amennyiben van a sys.txt-ben [device] bejegyzés.

(#14553) BullZeye válasza plajos (#14552) üzenetére


BullZeye
veterán

Nah, ma melóhelyen volt időm tesztelgetni, és kibukott, hogy a Te brandinged okozza a problémát.

nanuka_multi_brandig_P2_v1.3a

Ha üres branding van, akkor nincs ott az ikon. Úgyhogy most az jön, hogy rájöjjek mivel lehet eltüntetni. :)

(#14554) BullZeye válasza BullZeye (#14553) üzenetére


BullZeye
veterán

Nah meg is van, kész is, jó is, boldog is vagyok, nincs gomb :)

(#14555) Babsanyi


Babsanyi
csendes tag

Sziasztok!

Négy kérdésben várnám szíves segítségeteket (gyűjtögettem őket :) ).

1. A Riasztási pontok beállításai / Riasztástípusok menüpontban a sebességmérőknél a "közeledéskor" opciót választottam ki. Mégis azt tapasztalom, hogy a jelzés csak akkor történik meg, ha átlépem a (szerinte) megengedett sebességhatárt. Miért? Ez nekem nem jó, mert a sebességhatár adatbázis nem teljesen korrekt.
2. A hangerő beállításoknál a "Ding" alaphelyzetben kikapcsolt állapotban van. Ha bekapcsolom, a Primo újraindítása után akkor is visszaáll kikapcsolt állapotba.
3. A poi-k között mik a klm kiterjesztésű file-ok? Ráadásul ezek speedcam-re utalnak... Ezeknek ott kell lennie?
4. A Save mappát törölni kell, ha megváltoztattam a beállításokat? Esetleg annak részeit?

Előre is köszi!

(#14556) Barangoló


Barangoló
csendes tag

Sziasztok!

Egy érdekes észrevétel, és egyben kérdés is. :((

Primoban megtervezek egy útvonalat BPest-Győr, vagy BPest-Fehérvár, mindegy.
Elindítom a szimulációt, 4x-8x-16x sebességgel, teljesen mindegy.

Kiér a nyilacskám Budapest határába, átvált madártávlatba, és nem írja ki a települések neveit, pld hogy Bicske-Tatabánya-Tata-stb. A települések körvonala ott van, de nem írja rá a neveit.

És most jön a legérdekesebb észrevétel!!! :F

Ha ellentételesen tervezek, tehát ezekből a városokból Budapestre, minden esetben látszanak madártávlatban a települések nevei. :))

Számomra ez teljesen logikátlan. Budapestről kifele pld Győrbe nem mutat település neveket, Győrből Budapestre viszont mutatja a falvak, városok neveit.

Allergiás valamire??

Ez androidos Primo, ha számít egyáltalán.

(#14557) LámaZ válasza Barangoló (#14556) üzenetére


LámaZ
addikt

Izraelben is vannak ilyen városok?

Legyen minden jó!

(#14558) huncutka1029 válasza Barangoló (#14556) üzenetére


huncutka1029
addikt

kapcsold ki az automatikus madártávlatot.
Akkor nem lesz ilyen gond.
;]

a női bugyi nem a legjobb dolog a világon! DE NAGYON KÖZEL ÁLL HOZZÁ!!!

(#14559) Barangoló válasza huncutka1029 (#14558) üzenetére


Barangoló
csendes tag

Köszi huncut vagy! ;]

Ment privát. :R

(#14560) gyuri81


gyuri81
veterán

valaki tudna nekem segíteni privátban TTS Eszter-ben? :) köszi szépen előre is

(#14561) LámaZ válasza ShadowLord (#13856) üzenetére


LámaZ
addikt

"Sziasztok!
Ezt a hibát kijelentkezéskor kapom primo alatt, tudtok megoldást.
"application igo.exe encountered a serious error and must shut down"
Tud valaki megoldást?"

Már nem emlékszem, hogy megválaszoltuk-e ezt a kérdést, de a válasz: lennie kell kártyának a külső SD-kártya tárolóban.
Ha valaki tud másik elegánsabb megoldást, írja be ide.

Legyen minden jó!

(#14562) kuksa90 válasza LámaZ (#14561) üzenetére


kuksa90
őstag

Mivel az IGO alapvetően kártyáról fut, így magába az Igoba kellene beletúrni, amit tilos.
Egyébként tök elegáns, hogy a kártyafészekben kártya van, és nem zsíroskenyér, vagy kiflicsücsök...szerintem.

»» Redmi Note 13 ProPlus5G 12/512««»» MI 8 PRO 8/128 EUdev 20.9.4««

(#14563) snowdog válasza kuksa90 (#14562) üzenetére


snowdog
veterán

PNA esetében a legritkább esetben fut kártyáról a Primo. És SD kártyának sem kötelező a slotban lenni.

(#14564) kuksa90 válasza snowdog (#14563) üzenetére


kuksa90
őstag

Igazad van, de én az Igo8- ról írtam, nem a primoról...az jobbára előtelepítve volt kapható, mi a bánatnak panaszkodna a kártyára.
Emlékeim szerint a 8- at árulták kártyán, az panaszkodott, ha átpakolta a júzer a belső memóriára.

[ Szerkesztve ]

»» Redmi Note 13 ProPlus5G 12/512««»» MI 8 PRO 8/128 EUdev 20.9.4««

(#14565) snowdog válasza kuksa90 (#14564) üzenetére


snowdog
veterán

Azért az általad írottaknak ez bizony ellent mond:

I installed iGo-Primo 2.4 9.6.13 Complete--Torrent. Igo works, but after the selecting EXIT. Igo closes and gives a mesaage box which is "application mobilenavigator.exe encountered a serious error and must shut down". (A hibát a kérdező úgy küszöbölte ki, hogy "vásárolt" egy másik verziót.)

Az eredeti kérdés meg ugyebár ez volt: "application igo.exe encountered a serious error and must shut down"

És már előre jelzem, annak hogy igo.exe vagy mobilenavigator.exe a jelenség szempontjából semmi jelentősége. Az exe neve bármi lehetne. :)

[ Szerkesztve ]

(#14566) kuksa90 válasza snowdog (#14565) üzenetére


kuksa90
őstag

Ismét az előző hozzászólásom első két szavát ajánlom.
Azt nem tudtam, hogy torrenten is árusítják, egyébiránt figyelmetlen voltam.
Én is köszönöm a kimerítő elemzésed. :)

»» Redmi Note 13 ProPlus5G 12/512««»» MI 8 PRO 8/128 EUdev 20.9.4««

(#14567) snowdog válasza kuksa90 (#14566) üzenetére


snowdog
veterán

Nem géppel együtt csak ott árusítják. :)

(#14568) LámaZ válasza plajos (#14552) üzenetére


LámaZ
addikt

Szia plajos!
Hol van a bőröd, mert kipróbálnám, és ha meglesz, ugye az iGo mappába kell tenni, nem valami almappába?

Legyen minden jó!

(#14569) plajos válasza LámaZ (#14568) üzenetére


plajos
aktív tag

Rajtam van a bőröm, és nem szeretném ha lenyúzná valaki :))
UX-et készítek a Primóhoz (ami majdnem olyan mint a skin) , UX almappába kell tenni. Itt megtalálod: [link]

(#14570) romboyco


romboyco
csendes tag

Üdv Közösség!

Kifogyott az ötlettáram.

A szitu a következő:
Huawei ideos s7 slim készülék
Igo primo-t szetetnék az sdcard2-re telepíteni ChangerMaps-el.
Az iGo-t más sikerült megerőszakolnom hogy az sdcard2 ről szedje a térképeket de a térképcserélés még mindíg nem megy.
Nem postolnám az xml-t de a változás lényege : /mnt/sdcard2/iGO/content/ChangerMaps/-ra változtattam minden bejegyzést. Sajna nem jött be.

Várom a megváltást.

Köszi!

(#14571) kuksa90 válasza romboyco (#14570) üzenetére


kuksa90
őstag

Az oldal tetején, jobb oldalon levő "Téma tudnivalók"- at ajánlom figyelmedbe...

»» Redmi Note 13 ProPlus5G 12/512««»» MI 8 PRO 8/128 EUdev 20.9.4««

(#14572) istvan20806


istvan20806
csendes tag

Sziasztok szeretnék érdeklődni hogy a parkolo kut egyéb jelzésekeet nagyobra cserélnihogy lehet előreis kőszőnőm

[ Szerkesztve ]

(#14573) romboyco válasza kuksa90 (#14571) üzenetére


romboyco
csendes tag

Nagyon köszönöm a hozzászólást, de a changermaps nem varez hanem egy annó még a play áruházból is letölthető ingyenes alkalmazás. Az igo primo androidra is kijött hivatalosan csak nem idehaza.

(#14574) kuksa90 válasza romboyco (#14573) üzenetére


kuksa90
őstag

Csak azt ne mondd, hogy teljesen legálisan vásárolt igoval bíbelődsz....
Vannak olyan fórumok, ahol torrentáruházból vásárolt primokról szól az élet...na ez a fórum nem az.

»» Redmi Note 13 ProPlus5G 12/512««»» MI 8 PRO 8/128 EUdev 20.9.4««

(#14575) romboyco válasza kuksa90 (#14574) üzenetére


romboyco
csendes tag

Elnézésedet kérem de én elolvastam a TE javaslatodra a tudnivalók részt és értelmeztem a magyar helyesírás szabályait is figyelembe véve. Az hogy nekem honnan és milyen forrásból származik a szoftverem az az én jogi felelősségem, és NEKED ehhez semmi közöd nincs. Ha majd egyszer esetleg szakmailag felnősz egy ilyen problémához és esetleg másnak is próbálsz segíteni akkor írj hozzászólást. Egy ilyen közösség nem azért van itt, hogy ezeket megvitassa, és nem is feladatunk, tisztünk. Eddigi olvasatomban itt a problémás és megoldások kapnak helyet nem a viták és szapulások.

Köszönöm hogy foglalkoztál a hozzászólásaimmal.

(#14576) plajos válasza istvan20806 (#14572) üzenetére


plajos
aktív tag

Branding.zip cserével.

(#14577) istvan20806 válasza plajos (#14576) üzenetére


istvan20806
csendes tag

Szia kőszőnőm és találok valahol.Valami elérési ut

[ Szerkesztve ]

(#14578) BullZeye válasza romboyco (#14575) üzenetére


BullZeye
veterán

Ami azt illeti, NEM a te jogi felelősséged, hanem a fórum üzemeltetőié, és számtalanszor kifejtették, hogy miért tilos a warez. Van kb 3 másik nagyobb oldal, ahol nem tilos a warez, és ehhez semmi szakmai tudás nem kell, egyszerű józan paraszti ész, hogy mit illik/szabad/érdemes kérdezni és hol.

(#14579) kuksa90 válasza romboyco (#14575) üzenetére


kuksa90
őstag

Bocsánatodat kérem, hogy meg szeretném előzni "parkolópályás újonc" rangod elérését. :(((

»» Redmi Note 13 ProPlus5G 12/512««»» MI 8 PRO 8/128 EUdev 20.9.4««

(#14580) gipsztigris


gipsztigris
addikt

Milyen szerencse, hogy megint előkerült egy okostojás és megpróbálja megmagyarázni, hogy a döglött ló csak pihen!

Huawei-re NINCS hivatalos Primo és pont! Ezt értsd meg barátom, és ha a te szavaiddal élve felnősz ehhez a feladathoz akkor rá fogsz jönni, hogy rossz helyen keresed a megoldást a problémádra!

"Mindig kész vagyok tanulni, de azt nem szeretem, ha kioktatnak" -S.W. Churchill-

(#14581) plajos válasza istvan20806 (#14577) üzenetére


plajos
aktív tag

Például egyet itt (WinCE-re): [link]

(#14582) atinq


atinq
csendes tag

Szép napot. Windows-os gps-re szeretnék Primot rakni de sajnos elakadtam. Nem lehet vagy legalábbis nem tudom megadni a elérési utat, vagyis hogy honnan indítsa a programot. Van erre valamilyen megoldás?

(#14583) Bog válasza atinq (#14582) üzenetére


Bog
HÁZIGAZDA

Az, hogy veszel egy legális navigációs szoftvert, vagy egy szoftverrel együtt értékesített navit.

Bog utazik a YouTube-on: https://goo.gl/J9p96u

(#14584) Bálint85 válasza Bog (#14583) üzenetére


Bálint85
senior tag

valami olyan holtankoljak fájl lenne , hogy műholdon keresztül frissíti az Ausztriai üzemanyag árakat a www.oeamtc.at oldalról?

http://www.anandtech.com Élj lazán, ne dolgozz túl sokat, mert egyszer csak azt veszed észre, hogy vasárnap a templomban mindenki énekel, csak te fekszel a hátadon...

(#14585) snowdog válasza Bálint85 (#14584) üzenetére


snowdog
veterán

Ha majd az NNG megcsinálja, akkor lesz olyan is. :)

(#14586) xab


xab
csendes tag

sziasztok!
xperia tipo-val érdemes próbálkozni ezzel az igo primoval, vagy gyenge hozzá a készülék?

(#14587) berta_viktor


berta_viktor
csendes tag

Sziasztok!

A napokban telepítettem az IGO Primo 9.6.22.297071-es verzióját egy Prestigio PAP4500T készülékre, JB 4.1.1-es Androiddal, 960x540-felbontással. A következő hibát tapasztaltam. Indítás után egy "unfortunately, iGo has stopped" üzenetet bedob, majd OK-t nyomva leáll. Érdekelne, hogy esetleg valaki találkozott-e már ilyen jellegű hibával, és lehet-e orvosolni. Megjegyezném, hogy Android emulatoron elindul, működik, bár az 4.1.2-es JB-es. Próbáltam a tellel szórakozni, és azt tapasztaltam, hogy a telepítés befejeztével, miután feldobja az "App installed" ablakot, rögtön a futtatás gombra kattintva elindul, és pöpecül működik. Kilépés után többet nem indul el, hanem bedobja a hibaüzenetet. Tehát, telepítést követően, azonnali futtatásnál elindul, majd többet nem, így biztosra veszem, hogy a telefon képes futtatni az iGO-t, csak valami behal utána. Köszönöm válaszotokat.

[ Szerkesztve ]

(#14588) LámaZ válasza berta_viktor (#14587) üzenetére


LámaZ
addikt

Kedves Berta Viktor!
A warez itt tilos. Megbüntetnek érte.

Legyen minden jó!

(#14589) Botigta válasza plajos (#14581) üzenetére


Botigta
aktív tag

Róla lehetne többet megtudni?

(#14590) snowdog válasza LámaZ (#14588) üzenetére


snowdog
veterán

Feltételezem a "büntetés" alatt a fórumbeli hozzáférést értetted. Mert mást nehéz elképzelni. :)

Botigta

Az ilyen állományokban többnyire található további információ. Letöltöd, megtudod. :)

[ Szerkesztve ]

(#14591) plajos válasza Botigta (#14589) üzenetére


plajos
aktív tag

Mire vagy kiváncsi?
800x480, 480x272, 320x240 és 240x320 felbontású ikonokat tartalmaz, kompatibilis a Primo 2.0 és a P 2.4 verziókkal is. Alapállapotban a benzinkutak és parkolók látszanak egyedi ikonokkal a térképen de ez tetszés szerint módosítható. Tartalmaz készülékspecifukus beállításokat, így a népszerű (itt wareznek mondott) készülékeknél a sys.txt-be elég csak a készülék típusát megadni, minden mást (GPS, TMC-beállítások, felbontás, stb.) tartalmaz a branding. Tartalmaz pár színsémát is.

[ Szerkesztve ]

(#14592) snowdog válasza plajos (#14591) üzenetére


snowdog
veterán

"...így a népszerű (itt wareznek mondott) készülékeknél..."

Nem a készüléket tartják wareznak, hanem az NNG programok telepítését bizonyos olyan gépekre, melyek gyártói "elfelejtették" megvenni a használati jogot. Ez azért nem ugyan az. :)

[ Szerkesztve ]

(#14593) snowdog válasza plajos (#14591) üzenetére


snowdog
veterán

Nagyra tartom a munkádat, ezért az előző kiegészítésemet nem bántó szándékkal írtam, csak azért mert sokan, sok okból látogatják ezt a fórumot. :K

Nem lenne jó, ha bizonyos gépcsaládokról az terjedne el, hogy használatuk illegális. Csupán arról van szó, hogy azokon a gépeken (többnyire PNA-kon) bizonyos alkalmazások használata nem megengedett. Természetesen ezekhez a gépekhez is lehet jogtiszta programokat kapni. De az a legtöbb esetben nem az NNG terméke, és nem az iGO programcsaládhoz tartozik. Ezt fontosnak tartottam leírni, hogy egyértelmű legyen az előző hozzászólásom mondandója.

Természetesen a fórum üzemeltetőit és adminisztrátorait is ezek a szempontok vezérlik, amikor ez ügyben "beszólnak". Ugyanis az esetleges jogi következményekkel nekik, és nem a fórumozóknak kell számolniuk. Ezért is értethetetlen néha, hogy vannak akik ez ügyben nem akarják a lényeget megérteni.

[ Szerkesztve ]

(#14594) plajos válasza snowdog (#14592) üzenetére


plajos
aktív tag

itt=Primo topik, így gondoltam :)

(#14595) berta_viktor válasza LámaZ (#14588) üzenetére


berta_viktor
csendes tag

Tisztelt LámaZ!
Köszönöm, hogy felhívtad rá a figyelmem, és tiszteletben is tartom! Viszont, valamilyen módon biztosra kell menni, hogy működik-e a készülékünkön. Olyat nem akar venni az ember, ami el sem indul :). A többi a felhasználó lelkiismeretén/pénztárcáján múlik. Félretéve, kösz a figyelmeztetésért!

(#14596) TRob1 válasza berta_viktor (#14595) üzenetére


TRob1
veterán

"Olyat nem akar venni az ember, ami el sem indul :). A többi a felhasználó lelkiismeretén/pénztárcáján múlik."

Na ez azért nem teljesen így van. Hisz hiába is akarnád esetleg megvenni, nem tudod. Függetlenül a pénztárcádtól és a lelkiismeretedtől.

¤ R'n'R ¤

(#14597) berta_viktor válasza TRob1 (#14596) üzenetére


berta_viktor
csendes tag

Igen, utánanéztem, és teljesen igaz! Ez meglepett :W

(#14598) Botigta válasza plajos (#14591) üzenetére


Botigta
aktív tag

Köszönöm szépen, bele is olvasgattam a txt fájlokba.

(#14599) Botigta


Botigta
aktív tag

Tudtok valami gyűjtőhelyet, ahol a Zozo, Gurjon, Dimka féle skineket le lehetne tölteni? Meg hogy hogyan kell berakni- egy skin mappába kell berakni a content könyvtárban?
Aztán:
A sárga kufikban a vasút, meg gyerekek kézenfogva stb: ezek tulajdonképp ugye a speedcam-ek? Namost ezeket hiába próbálom, nem tudom kikapcsolni, tele van a képernyő sárga buborékkal. Csak akkor tűnnek el, ha kitörlöm a speedcam-ek közül a sulizebrát.
Aztán volt olyan verzióm is, nem tudom, mitől, hogy normális pici kresztáblaként mutatta ezeket a jelzéseket (a vasúti átjáró, ami azért jó dolog, ha látszik, szép kis háromszög kresztábla volt. Szóval a fentieket hogyan lehet megoldani?
Aztán: ezek a felhasználói profilok mire jók, még soha nem tudtam semmit kezdeni velük, mindössze át tudtam nevezni...
Keresek olyan benzinkút adatbázist, amiben külön vannak LPG kutak
Köszi

[ Szerkesztve ]

(#14600) snowdog válasza Botigta (#14599) üzenetére


snowdog
veterán

Dimka [link]
Gurjon [link]

A linkek megtalálásában a Google nagy segítségemre volt, gondolom neked is az lett volna. :)

Útvonal

Fórumok  »  Autó+mobil  »  iGO Primo
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.