Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Autó+mobil  »  iGO Primo

Hozzászólások

(#13251) hippo0315 válasza hojos (#13245) üzenetére


hippo0315
senior tag

Köszi az infót.

(#13252) kalmika72


kalmika72
csendes tag

Sziasztok,olyan segitséget kérek,nem találok primo 1.1-re olyan skin amiben van themechanger (időjárás) támogatás.Tudtok valamit ajánlani?Köszi

[ Szerkesztve ]

megbizhatóságom: http://www.vatera.hu/user/rating/rating.php?id=1008834

(#13253) hojos válasza kalmika72 (#13252) üzenetére


hojos
aktív tag

Felbontás ?

(#13254) kalmika72 válasza hojos (#13253) üzenetére


kalmika72
csendes tag

Ja,bocs,800/480

megbizhatóságom: http://www.vatera.hu/user/rating/rating.php?id=1008834

(#13255) hojos válasza kalmika72 (#13254) üzenetére


hojos
aktív tag

Akkor passz. Én még nem találkoztam ebben a felbontásban (Primo 1.1) ilyen skinnel.

(#13256) kalmika72 válasza hojos (#13255) üzenetére


kalmika72
csendes tag

Hát ez az...Sokáig keresgéltem,most találtam egy bidru nevü skin,azzal próbálkozom,csak az a baj hogy elégé franciás.Sztem nekik készült,hazai gyártmány.

megbizhatóságom: http://www.vatera.hu/user/rating/rating.php?id=1008834

(#13257) hovajk53 válasza kalmika72 (#13256) üzenetére


hovajk53
csendes tag

Úgy tudom ez tartalmazza azt ami neked kell GJA_v2.26_800x480_zz.zip .

(#13258) Bálint85


Bálint85
senior tag

a wayteq 960bt max mekkora memóriakártyát kezel? és max mekkora sebességűt class ? hányasat?

http://www.anandtech.com Élj lazán, ne dolgozz túl sokat, mert egyszer csak azt veszed észre, hogy vasárnap a templomban mindenki énekel, csak te fekszel a hátadon...

(#13259) hojos válasza hovajk53 (#13257) üzenetére


hojos
aktív tag

Na, ez nekem kimarad. Ezt nem használtam.

(#13260) asus636


asus636
csendes tag

Sziasztok! Jelenleg van egy asus 636 -os pda -m vettem egy Gns Fm9bt-c bluetooth tmc-ét. Az lenne a kérdésem primo 2 be hogyan tudnám beizzítani ? sysbe miket irjak be ? A pda és a tmc vevő látja egymást,de tovább nem megy. A válaszokat előre is köszönöm! :)

(#13261) asus636 válasza asus636 (#13260) üzenetére


asus636
csendes tag

:) Sikerült összehangolnom:) már csak az az egy kis segitség kellene ,hogy megtalál mindenfajta állomást de utána megy tovább és nem ir infokat ,mit kell beirni a sysbe hogy maradjon a petőfin?

(#13262) hovajk53 válasza asus636 (#13261) üzenetére


hovajk53
csendes tag

Próbáld meg ezzel
[tmc]
saved_last_tuning_mode="1"
auto_tuning="0"
saved_last_frequency="948"
A 948 helyett beírhatod azt a frekvencia értéket ahol a petőfi adása jön .

(#13263) Iteniel1982


Iteniel1982
csendes tag

Tudnátok e segíteni van nekem egy wayteq N350 .esem és nk.bin kellene hozzá. előre is meg köszönöm

(#13264) s.martin69


s.martin69
csendes tag

Üdv!
Plajosnak köszönném az UX-et nagyon jó.Mindenkinek ajánlom.
Ha volna újabb verzió akkor érdekelne!
Egy kis észrevételem azért volna: a zenelejátszó (fejhallgató) ikonja a navigációs menüben
kisebb a többi ikonnál. Másoknál is?
Köszönettel: s.martin

(#13265) pavika


pavika
tag

Sziasztok! Az lenne a kérdésem, hogy primo 2-ben van arra valami mód, hogy sebességmérő kamera előtt csak egyszer figyelmeztessen? Például arra gondolok, hogy amíg a pontig elérek ne ismételgesse, hogy sebességmérő kamera és ne mondja azt, hogy lassíts.

(#13266) asus636 válasza hovajk53 (#13262) üzenetére


asus636
csendes tag

Köszi sikerült :) De nem talál semmi közlekedési infot .vagyis azt kiirja hogy van tmc jel full zöld de semmi info nincs,akkor most mi kell még hozzá? a tmc könytárba benne van a hungary-traffic nav.tmc

(#13267) pulas


pulas
csendes tag

Kedves PLajos!

Nagy kéréssel fordulok Hozzád, szeretném az UX-t használni, de a felbontásom 320x240 és erre eddig nem készült alkalmazás. Ha nem jelent nagyon sok munkát erre a felbontásra tudnál csinálni UX-t. Gondolom más is tudna neki örülni.
Előre is köszönöm és kívánok Neked és családodnak boldog ünnepeket.

Láng Attila (pulas)

(#13268) LámaZ


LámaZ
addikt

Sziasztok!

Egy villámkérdés:
Letöltöttem a RichPOI-kat innen, létrehoztam a content mappában az userdata mappát, benne a poi és usericon almappákat, ezekbe bemásoltam a RichPOI-s cuccokat, de mintha nem látná őket a navi a Névjegynél, a Tartalom, Hasznos helyek pontban.
(Míg, ha simán bemásolom a kml fájlt a Content/POI-be, akkor látszik a Rich POI is.)

[ Szerkesztve ]

Legyen minden jó!

(#13269) huncutka1029 válasza asus636 (#13266) üzenetére


huncutka1029
addikt

semmi nem kell hozzá, valszleg nincs jelentős közlekedési esemény.

Majd akkor fog jelezni, ha a tervezett útvonaladon van olyan esemény, ami torlódást, késést, jelenthet, akkor fog ajánlani kerülő utat is.
Sajna Magyarországon, nem igazán működik a TMC, inkább csak Pesten, és egy két nagyobb városban, és ott sem mindig jelenik meg minden esemény.
A jobb felső sarokban a TMC antenna ikon majd átvált kék szegélyű négyzetre autókkal, ha talál eseményt, ha ilyenkor ráböksz akkor kilistázza az eseményeket, illetve az aktuális helyzetedhez közelieket meg is jeleníti a térképen.
pl.: útlezárások, dugó, baleset.

a női bugyi nem a legjobb dolog a világon! DE NAGYON KÖZEL ÁLL HOZZÁ!!!

(#13270) plajos válasza pavika (#13265) üzenetére


plajos
aktív tag

Az overspeed_min_speech_repeat_delay= utáni értéket növel meg. Ha nincs ilyen a sys.txt-be akkor írd be ezt:
(mobil kamerákhoz)

[speedcam_category:1]
overspeed_min_speech_repeat_delay=20

Az alapértelmezett érték 10 ezt növeld tetszés szerint.

[ Szerkesztve ]

(#13271) plajos válasza pulas (#13267) üzenetére


plajos
aktív tag

Sok munkával jár, ezért sajnos nem lesz belőle ilyen felbontás.
Köszönöm a jókívánságot, viszont kívánom.

[ Szerkesztve ]

(#13272) pavika válasza plajos (#13270) üzenetére


pavika
tag

Nagyon szépen köszönöm a választ! Neki is ugrok mindjárt.

(#13273) asus636 válasza huncutka1029 (#13269) üzenetére


asus636
csendes tag

Köszi a választ :R

(#13274) bagira48


bagira48
csendes tag

http://data.hu/get/5935236/Holtankoljak_2012.12.12.RAR

(#13275) beller


beller
aktív tag

Én is tisztelettel megköszönöm munkádat P. Lajos. Bejön az UX-ed. Bár nem tudom jól tettem e, de a letöltött 15 rar file-ból én csak a 3D buttons-t éás az egyik cockpit_core-t másoltam be. Az útelkerülésre meg gondolom a többire (TMC-m nincs) azt gondolom nincs szükségem. Viszont nappali skin-em nincs, nem tudom miért. Legalább is nem tudom kiválasztani, a lehetőségek között nem szerepel nappali skin. Az alsó részen ennek ellenére kijelzi a töltést, utcaszámokat, műholdak számát nappal is. Két dolgot szeretnék kérdezni, ha szabad. Az első, hogy nekem a pontos időt jelzi a jobb alsó sarokban a 3 érték közül ő az egyik. Meg lehet e szüntetni a jobb fölső sarokban a pontos időt, vagy az alsó sarkit állítsam be az érkezés várható idejének? A másik: ha már használom akkor szeretném tudni miért épp UX lett a neve és miért nem valamilyen skin, mint régebben is? Persze csak ha nem titok:) Még egyszer köszönöm.

[ Szerkesztve ]

(#13276) LámaZ válasza bagira48 (#13274) üzenetére


LámaZ
addikt

Ez micsoda?

Legyen minden jó!

(#13277) snowdog válasza LámaZ (#13276) üzenetére


snowdog
veterán

Regisztrációhoz kötött szolgáltatás. Nem vagyok biztos benne, hogy a közzététele legális vagy sem (ha tippelhetek, inkább nem). Itt is olvashatsz róla. http://navigyurci.hu/2011/11/09/a-benzinarak-az-egekben-hol-tankoljak/

[ Szerkesztve ]

(#13278) gabor_01 válasza snowdog (#13277) üzenetére


gabor_01
senior tag

Szerintem meg marhaság.
Ki fogja minden héten kiszedni az SD kártyát és frissíteni a GPS-t?
Egyszer feltettem és teleszemetelte a képernyőt. Minden kút többszörösen jelent meg.
:W

(#13279) Bálint85


Bálint85
senior tag

melyik a legfrissebb verziójú stabil IGO PRIMO ?

http://www.anandtech.com Élj lazán, ne dolgozz túl sokat, mert egyszer csak azt veszed észre, hogy vasárnap a templomban mindenki énekel, csak te fekszel a hátadon...

(#13280) plajos válasza beller (#13275) üzenetére


plajos
aktív tag

UX = beépülő modul. Beépül a Primóba, nem kell kiválasztani bekapcsoláskor automatikusan kibővíti az alap Primó funkcióit.. Az UX-nél nincs nappali és éjszakai skin mert ez nem az. Van nappali és éjszakai üzemmód mint az alap primóban, ezért az UX modulok használatakor ne keress se nappali, se éjszakai skint. Szerintem a 3 érték közül a pontos idő helyett válassz valami hasznosabb kijeleznivalót. Megjegyzem sokaknak ez 3 is kevés, látom neked sok is, így ebből a szempontból Te kivétel vagy.

(#13281) hovajk53 válasza Bálint85 (#13279) üzenetére


hovajk53
csendes tag

9.6.5.245577.2012.07.06.exe , vagy 9.6.12.243837.2012.06.29.exe . Az egyik dátum szerint , a másik sorszám szerint .

(#13282) beller válasza plajos (#13280) üzenetére


beller
aktív tag

Köszönöm szépen. Szerintem untig elég amit kijelez, nekem feleslege, hogy még több dolog legyen rajta, mert csak a vezetésről vonja el a figyelmet és lényegi pluszt nem ad. Persze ez csak az én véleményem. Még egyszer köszi.

(#13283) LámaZ válasza snowdog (#13277) üzenetére


LámaZ
addikt

Köszi a választ!
Akkor engem sem érdekel, mert a holtankoljak.hu- ingyen megnézem, és egyébként is van a közelemben egy osán, egy magánzó és egy mol-kút; ezeknél olcsóbb nincs. :-)

Legyen minden jó!

(#13284) kalmika72


kalmika72
csendes tag

Sziasztok,tud valaki egy élő link erre: GJA_v2.26_800x480_zz.zip ?Előre is köszi

megbizhatóságom: http://www.vatera.hu/user/rating/rating.php?id=1008834

(#13285) kotel26


kotel26
csendes tag

Sziasztok most a napokban szeretnék venni egy WAYTEQ XTAB 50 GPS készüléket az lenne a kérdésem hogy mivel ezen a gépen android operációs rendszer van és nem wince attól függetlenül ugyanugy tudnék használni rajta minden fajta skint?mert ahogy olvasgattam sok skin wince függő.azért erre esett a választásom és nem a WAYTEQ X960BT HD re bár tudom rengetegen ezt használják,mert 1ghz-es procija van és 512MB RAM.ami már akármilyen tuningolt primóval elbír.

(#13286) kisguly válasza kotel26 (#13285) üzenetére


kisguly
tag

Ha nem is mindenfajtát, de azért találni rá.

(#13287) kotel26


kotel26
csendes tag

Melyiket ajánlanátok a két gép közül a WAYTEQ X960BT HD-t VAGY az XTAB 50 -et?

(#13288) Neurotoxin


Neurotoxin
őstag

Sziasztok! Rávettem magamat és váltottam iGO8-ról Primo-ra (Primo 2 v9.6.5.). Beállítottam mindent a sys fájlban, talál műholdat, de élesben még nem próbáltam ki. Viszont kipróbáltam az útvonal szimulációt, ahol azt vettem észre, hogy időnként nem mutatja (ugyan azon a próbált útvonalon) a sáv asszisztens a teljes képernyős rajzolt képet, továbbá hébe hóba a jelzőtáblákat. Ezek különösebben nem is zavarnak, csak nem értem a logikáját. Talán élesben működnek. A másik kérdésem a kezdő képernyővel kapcsolatos (amit a program indulásánál látunk): Van valamilyen lehetőség a lecserélésére? :U

[ Szerkesztve ]

18 éve a PH! lapcsaláddal!

(#13289) gipsztigris válasza Neurotoxin (#13288) üzenetére


gipsztigris
addikt

A kijáratokat (rajzolt képpel) és a jelzőtáblákat sem minden helyen mutatja. Általában a kijáratokat csak autópályán, a tábla megjelenítés pedig térkép függő.
Betöltő kép alapból a data.zip/ui_igo9/felbontásnak megfelelő nevű mappa/loading.bmp (betöltőkép) exiting.bmp (kilépőkép) és az éjszakai képek pedig ugyanezen a néven a data.zip/ui_igo9/felbontásnak megfelelő nevű mappa/skin_night mappában találhatók.

"Mindig kész vagyok tanulni, de azt nem szeretem, ha kioktatnak" -S.W. Churchill-

(#13290) Bálint85 válasza hovajk53 (#13281) üzenetére


Bálint85
senior tag

nekem ez van iGO Primo 2 v9.6.5.221194 érdemes feltenni ezt 9.6.5.245577.2012.07.06.exe , mert ha jól látom a kettő közül amit linkeltél ez a legfrissebb ?

most akkor melyik frissebb a sorszám szerint vagy dátum szerint kell nézni?

milyen változtatások vannak benne?

[ Szerkesztve ]

http://www.anandtech.com Élj lazán, ne dolgozz túl sokat, mert egyszer csak azt veszed észre, hogy vasárnap a templomban mindenki énekel, csak te fekszel a hátadon...

(#13291) LámaZ válasza Bálint85 (#13290) üzenetére


LámaZ
addikt

9.6.7... is van.

Kérdeznék vmit:

A TTS pont a beállításokban miért inaktív?

[ Szerkesztve ]

Legyen minden jó!

(#13292) LámaZ válasza hovajk53 (#13262) üzenetére


LámaZ
addikt

Na, de akkor külföldön nem működik, nem?

Legyen minden jó!

(#13293) snowdog válasza Bálint85 (#13290) üzenetére


snowdog
veterán

Felejtsétek már ezt az örületet, hogy melyik az újabb, meg melyik a frissebb. :W

Semmi jelentősége. Ha kijön egy új vezió (iGO8, Primo1, Primo2) akkor van jelentősége annak, hogy valaki váltson az újra, vagy sem.

Ha egy verzión belül frissítés történik ( a verziószám változik), akkor azok szempontjábóol akiknek abból a verzióból már van egy működő példánya semmi értelme váltani, mert NEM NYER VELE SEMMIT!

Ugyanis az újabb kiadásokban csak az újabb gépekhez illesztés történik, a korábbiakat nem érinti. Persze ha valakit az elégít ki, hogy mindenkinek mutogathatja neki a legnagyobb számú verziója van, annak hajrá!

u.i. természetesen ez alól kivétel ha hibajavítás történik (vagy egy gépcsaládhoz special kiadás jelenik meg), de az meg ritka mint a fehér holló, és akkor ugyis mindenki arról fog írni.

[ Szerkesztve ]

(#13294) LámaZ válasza snowdog (#13293) üzenetére


LámaZ
addikt

OK, elfelejtettük. :-)

Legyen minden jó!

(#13295) zotya7323


zotya7323
csendes tag

sziasztok érdeklődnék primo truck verzióhoz letöltöttem a vajda hangját de lefagy a gép tudtok valami segítséget?köszi

(#13296) hovajk53 válasza LámaZ (#13294) üzenetére


hovajk53
csendes tag

Én 11 féle Primo 2 exe-vel találkoztam , de nem vettem észre külömbséget működés szempontjából , de lehetséges hogy ez készülék függő . Ha jól működik egy változat , azt kell használni . Külföldön állítsd az auto_tuning="0" beállítást 1-re és ha találtál infót azt fixálhatod .

[ Szerkesztve ]

(#13297) Neurotoxin válasza gipsztigris (#13289) üzenetére


Neurotoxin
őstag

Köszönöm, sikerült lecserélni, nem gondoltam volna, hogy mind a 3 helyen szükséges. :B Kipróbáltam Navteq és TM térképekkel, az előbbinél több helyen jelennek meg a "rajzolt" kijáratok és közlekedési táblák.

18 éve a PH! lapcsaláddal!

(#13298) Apollo2013


Apollo2013
csendes tag

Sziasztok! HTC one x telefonomon primo 9.6.7. van felrakva. A problémám csak annyi lenne ha a navigáció nyelvét tts módra állitom akkor navigálásnál semmi utasitást nem mond be, de ha például Bori hangjára állitom akkor szépen navigál. A tts pronál ki van pipálva az események felolvasása stb. Valaki tudja a megoldást? :F

(#13299) gipsztigris válasza Apollo2013 (#13298) üzenetére


gipsztigris
addikt

A leírásban közölt dolgok egy része illegális, de mivel a megoldást kérdezted ezért leírom:

-készülékre letöltöd a Svox Classic tts programot a Play-ről

-szükséges hozzá továbbá a magyar tts hang. Play-en megtalálható Svox Mariska néven.
-Ha nem rootolt a készülék akkor csak a hivatalos út járható, 600 forintért megveszed és örülsz.
-Ha rootolt a készülék, akkor létezik Mariska telepíthető formában is, de ehhez még kell egy Lucky Patcher nevű alkalmazás is ami a Google license ellenőrzést kilövi. Nem minden vason működik gond nélkül, ezért a magam részéről a vásárlást javaslom! Egyszer kell megvenni és utána bármelyik készülékedre hivatalosan fel tudod telepíteni.

-Ha sikerült Mariskát is feltelepíteni, akkor a készülék beállításainál a Nyelv-és bevitel/szövegfelolvasó kimenetnél alapértelmezett motorként be kell állítani a Svox Classic-ot! Ezek után kiválasztható tts hangnak Mariska is.

-Ha mindezek meg vannak, akkor a Primo-ban ki lehet választani az előzőleg bemásolt tts hangot, és Mariska a maga sajátos akcentusával fogja mondani az utasításokat.

"Mindig kész vagyok tanulni, de azt nem szeretem, ha kioktatnak" -S.W. Churchill-

(#13300) atti1848


atti1848
senior tag

Sziasztok.

nem nagyon vagyok jártas a GPS frissítésekben. A térképek meg hasonlók mennek, de...Van egy Navon N480-s Igo Primo-s GPS-m. Lehet rajta frissíteni a rendszert? Mármint az IGO-t és a Navon rendszerét?

Ha teszek rá térképet,POI, meg ilyeneket, akkor előtte a régit törölni kell? :R :R

06-30-868-0365 Mindig Privátot írj, mert azt minden nap nézem vagy hívj telon.Számom az adataimnál.

Útvonal

Fórumok  »  Autó+mobil  »  iGO Primo
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.