Hirdetés
- Sub-ZeRo: Euro Truck Simulator 2 & American Truck Simulator 1 (esetleg 2 majd, ha lesz) :)
- eBay-es kütyük kis pénzért
- D1Rect: Nagy "hülyétkapokazapróktól" topik
- GoodSpeed: Márkaváltás sok-sok év után
- Luck Dragon: Asszociációs játék. :)
- D@reeo: Pi-hole és a Telekom Sagemcom F@st 5670 DNS beállítása
- N€T0X|N: Poloskahegy
- sziku69: Szólánc.
- sziku69: Fűzzük össze a szavakat :)
- bb0t: Ikea PAX gardrób és a pokol logisztikája
-
LOGOUT
Pár mondatban a Lenovo ThinkPad sorozatú laptopjainak a jótállásáról:
Új hozzászólás Aktív témák
-
modeller
aktív tag
"jelszót kér az Intel ME Configuration."
Az AMT mindig konfigurálatlanul, jelszó nélkül érkezik a géppel, amit az első AMT-be lépéskor kötelezően meg kell változtatni. Tehát, ha jelszót kér, akkor azt valaki beállitotta benne. Emlékeim szerint a "bios" elem lehúzása törli az egész AMT konfigot és akkor visszáll jelszó nélkülire, de mindegyik AMT-s géphez van ezügyben leirás a lenovo-nál, elfelejtett jelszó cimszó alatt.
-
Minstrel
senior tag
Most vettem ugyanilyen 320-as WD-t, x61-esben van minden oké vele, egyedül azt vettem észre, hogy kicsit jobban érezni a gépen, hogy megy, 160-as WD-vel nem éreztem szerintem.
Az amúgy normális, hogy miközben most épp másolok rá egy külső hdd-ről eléggé belassúl a rendszer? Weblapok is akadozva jönnek be. 5400rpm mindegyik hdd és nem saját tápos a külső.
-
evone
őstag
Nekem 35-85%.
ThinkWiki is ezt irja. / http://www.thinkwiki.org/wiki/ThinkWiki /
Vigyazz az aksira nagyon, enis 1 ev alatt leamoritazaltam az en T61esmebe. ugyhogy kenytelen voltam venni ujat. ( elso notim.
)Kulonben most en T61em is eppen zsaner csere miatt szervizeskedik.
-
brd
nagyúr
Próbáld ki, hogy egyáltalán jó-e: néhányszor töltsd fel teljesen, és nézd meg, hogy ezek közben, egyrészt mekkora kapacitást ír a Power Manager, másrészt, hogy meddig bírja róla a gép, és ha kb. a várható időn át képes működtetni a gépet, akkor töltsd fel 40%-ra, majd rakd el hűvösre; nem muszáj hűtő, de lehetőleg 0 °C közelében legyen, és inkább felülről közelítse, ne alulról, továbbá nedvesség se érje lehetőleg. Aztán félévenként nézz rá, hogy nem csökkent-e a kapacitása 20-25% alá, ha igen, akkor töltsd fel 40%-ra megint. Ennél jobbat nem tehetsz vele, a mai tudásunk alapján.

Ha így jársz el, akkor nem sok baja lesz 2 év múlva sem. -
evone
őstag
Én szerintem nincsen baj a 150 ezerrel, de lassan mar a T60asok ára ala probalja mindeni vinni. Arrol meg senki nem tehet hogy van egy ket ember aki majdnem ennyiert adja a T400akat.
Juteszembe, hardverapron nezzel szejjel, 160ert van jobb T400 ennél, garanciaval, ujonnan. Mindenesetre 200 alatt olyanokat lehet már venni, hogy totál nem éri meg megvenni boltban.
ITT EGY -
mdk01
addikt
Jah közbe megírtad.
Ha nem angol bill-es volna ,lenne hozzá egy vista és biztonságos a vétel akkor azt mondanám igen.
Viszont az az új állapot, sztem újszerű állapot.
Többet kellene tudni róla, mint például a forrás biztonságát. Nekem az nagyon fontos, azért is vásárolok innen.Most már szólok Csabának hogy részesedést kérek/kérünk.

Új hozzászólás Aktív témák
- AMD Ryzen 9 / 7 / 5 7***(X) "Zen 4" (AM5)
- Lexus, Toyota topik
- Milyen asztali (teljes vagy fél-) gépet vegyek?
- Tőzsde és gazdaság
- Milyen hagyományos (nem okos-) telefont vegyek?
- Linux kezdőknek
- ARC vs eARC — Ilyet is tud a HDMI-d? 🤨
- BestBuy topik
- Lakáshitel, lakásvásárlás
- A Vivo S50 Pro mini is beáll a sorba
- További aktív témák...
- Megkímélt HP Gamer,15,6"FullHD IPS,i5 8300H(8X4,Ghz)GTX 1050 4/8GBVGA,16-32GB RAM/512GB SSD,ÚJ akku
- Dell Precision 5530,15.6",FHD,i7-8850H,16GB DDR4,512GB NVMe SSD,P2000 4GB VGA,WIN11
- Dell Precision 7730,17.3",FHD,i5-8400H CPU,16GB DDR4,512GB SSD,WIN11
- HP EliteBook X360 1030 G2,Multi-Touch 2 az 1-ben,i5-7300U,8GB DDR4,256GB SSD,WIN11
- Precision 5690 FHD+ IPS Intel Ultra 7 165H RTX 1000 Ada 1TB 32GB magyar vbill gar
- GYÖNYÖRŰ iPhone 12 mini 128GB Green -1 ÉV GARANCIA - Kártyafüggetlen, MS3395, 100% Akkumulátor
- Apple iPhone 11 64GB, Kártyafüggetlen, 1 Év Garanciával
- Telefon felvásárlás!! Samsung Galaxy S23/Samsung Galaxy S23+/Samsung Galaxy S23 Ultra
- iPhone 13 mini 128GB Blue -1 ÉV GARANCIA - Kártyafüggetlen, MS4065, 100% Akkumulátor
- Apple iPhone 13 Pro 128GB, Kártyafüggetlen, 1 Év Garanciával
Állásajánlatok
Cég: BroadBit Hungary Kft.
Város: Budakeszi
Cég: ATW Internet Kft.
Város: Budapest

![;]](http://cdn.rios.hu/dl/s/v1.gif)
( nekem is T61 van. )
(Samsungot egyébként én sem vennék.
)



