Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Notebookok  »  HP notebook topic (kiemelt téma)

Hozzászólások

(#17901) ha8alpista válasza pumukli23 (#17861) üzenetére


ha8alpista
csendes tag

Szia !
Ez asztali gép gagabyite az alaplap a GA...tipus...kösz üdv Pista

(#17902) ha8alpista válasza domi007 (#17864) üzenetére


ha8alpista
csendes tag

Hellóóóó, köszi mindent...próbálkozok...üdv Pista

(#17903) BluEyes válasza Gzolo (#17885) üzenetére


BluEyes
őstag

Nem cukorbul van az a kijelző :) Kell egy puha pamutrongy, vagy puha szivacs, egy csepp kézkímélő mosogatószer a konyhából (de lehet bármilyen folyékony cucc, sampon, szappan, mosószer), meg valami nedvszívó papír, kéztörlő, pzs, klópapír stb.
Pamutrongy (vagy szivacs) bevizez, rá 1 csepp (tényleg nem kell több) mosogató, kicsit nyomkodni kell, hogy a szer eloszoljon, meg kicsit felhabosodjon. Aztán alaposan ki köll csavarni, hogy amikor elhúzod a kijelzőn, csak nedvesítse, de ne hagyjon tócsát (ami befolyhat a kijelző széleinél). Finoman, de határozottan dörgöljed meg a kijelzőt.
Egy darab, előzőleg bevizezett, majd tenyér közt jól kinyomkodott papírral szedd le a mosószert a kijelzőről, ami így még mindig nedves marad, de már csak vizes, majd egy másik, száraz papírral töröld le ezt a nedvességet. És kész is.

Azért jó a tengerparton, mert ott csak 3 oldalról vesznek körbe hülyék.

(#17905) norot


norot
csendes tag

8440p-hez szeretnék SSD-t úgy, hogy mellette a HDD a DVD helyett legyen. Milyen caddyt ajánlotok ehhez? Nemrég volt szó erről (itt nincs felsorolva a 8440p, de azt írtátok kompatibilis), ezen kívül esetleg érdemes máshol is megnézni?
Valamint ezzel így működni fog a hotswap?

[ Szerkesztve ]

(#17906) domi007 válasza Mymelody (#17898) üzenetére


domi007
őstag

Hogy hogy nem tudod használni?
Elindítod, aztán kiválasztod a hálózatot amihez csatlakozni akarsz, beállítod a jelszót meg a titkosítást aztán szevasz tavasz, megy ahogy kell neki.

"̶d̶e̶ ̶a̶ ̶t̶u̶d̶o̶m̶á̶n̶y̶ ̶m̶a̶i̶ ̶á̶l̶l̶á̶s̶a̶ ̶s̶z̶e̶r̶i̶n̶t̶ ̶a̶z̶ ̶i̶p̶a̶r̶i̶ ̶m̶é̶r̶e̶t̶e̶k̶b̶e̶n̶ ̶i̶s̶ ̶h̶a̶s̶z̶n̶á̶l̶h̶a̶t̶ó̶ ̶S̶H̶A̶1̶ ̶c̶o̶l̶l̶i̶s̶i̶o̶n̶t̶ ̶g̶e̶n̶e̶r̶á̶l̶ó̶ ̶e̶s̶z̶k̶ö̶z̶..." - 2017. február 23. óta már létezik

(#17907) Z86 válasza norot (#17905) üzenetére


Z86
őstag

Van ahhoz a típushoz is. [link], de majd jön Saint_ fórumtárs, és megmondja, hogy milyet vett az övébe :)

[ Szerkesztve ]

(#17908) koczo93


koczo93
csendes tag

Sziasztok! Új vagyok ebben az egész notebook témában. Pár napja boldog tulajdonosa vagyok egy HP 620as gépnek ami eddig nagyon tetszik. Igazából net, filmnézésre kell meg esetleg valami alap játék tehát erre jó. Mi a vélemyényetek róla? Van valakinek esetleg ezzel a tipussal tapasztalata? :)

(#17909) Magnum_ válasza norot (#17905) üzenetére


Magnum_
nagyúr

nem kell sokat visszaolvasnod. [link] véleményem pár hsz.-el feljebb.

I humbly and respectfully decline™

(#17910) Csorosz


Csorosz
aktív tag

Sziasztok.
Két problémám van is akadt, hátha tudtok valami okosat mondani.
Van a családban egy 610-es és egy 615-ös laptop. A gond, hogy lan kártyán keresztül mindkét laptop ugyanolyan hibajelenséget produkál: 5-6. ujraindulás után szokta detektálni a win7-32 Home, hogy egyáltalán van hálókártya a gépben, és csak ekkor tudom használni a lan portot. Wifi mindkettőn oké, de a 615-ösön az SD kártyaolvasót sem tudom pölö beüzemelni, az eszközkezelőben sem jelenik meg. Régebben használtam pedig, de egyik pillanatról a másikra eltünt...
A 615-ről írok most, ennek a lan kártya tipusa: Marvell Yukon 88E8042 PCI-E Fast Ethernet-vezérlő
Esetleg találkozott már valaki hasonló problémával? Mindkét laptop gyári garis még.
Várom az esetleges kérdéseket. (és köszönöm az építő jellegű hozzászólásokat)

[ Szerkesztve ]

"Mikor a Margit hídról repül a vasszék - Minden vágyad, hogy csinálj egy sasszét."

(#17911) pumukli23 válasza Csorosz (#17910) üzenetére


pumukli23
senior tag

Hohó!! Egy ismerős 6735s gépénél ugyanez a helyzet, hogy csak 2-3 újraindításra látja a hálókártyát. Ott Xp van a gépen, a pontos hálókártyára nem emlékszem fejből ( :DDD ) de a Marvell Yukon az imserős :)

Szóval én is kérek segítésget :) :R

[ Szerkesztve ]

(#17912) Lalikiraly válasza Csorosz (#17910) üzenetére


Lalikiraly
addikt
LOGOUT blog (1)

Szia!

Nekem 615 ös van és soem volt hasonló baja. Néha a digis nettel vacakol a hálókari de semmi több. minden tökéletesen működik rajta. Sztem nyugodtan vigyed visza gariba...

Lalikirály nem szép ember; de Gavallér!!!

(#17913) Lalikiraly


Lalikiraly
addikt
LOGOUT blog (1)

AMD P340 es G62 es notival tapasztalatok ? Mennyire hangos? Most cserélnék és CQ56 G62 és 625 között filózok... pls

Lalikirály nem szép ember; de Gavallér!!!

(#17914) Z86


Z86
őstag

Van köztetek esetleg olyan, akinek van már tapasztalata a HP helyszíni garanciális szolgáltatásával kapcsolatban?

(#17915) grex4 válasza Lalikiraly (#17913) üzenetére


grex4
aktív tag

hi. nem hangos egyáltalán, sőt alap gépezés közben alig hallani. Terhelve sem lesz zavaró, szép lassan pörög fel a venti nagyobb fordulatra ami nekem tetszik pl...
mondjuk sokat számit hogy dedikált videókártyával veszed-e mert azt is nálam hűtenie kell.
hd4250 van benne akkor halk lesz nagyon. De a G62-k annyira újak hogy nem tudja senki mi lesz velük nyáron. Sokaknak nem tetszik a hűtésük de ezer féle procival szerelik öket ha azokat elbirja a p340est is lehűti halkan.

üdv

(#17916) Lalikiraly válasza grex4 (#17915) üzenetére


Lalikiraly
addikt
LOGOUT blog (1)

Hali!

Ohh ezermillió köszi :)

De még filózok közte és a HP 625 ös közt me annak amtt a kijelzője!
És az meg jóljönne nagyon.

Na mégegyszer köszi :)

Lalikirály nem szép ember; de Gavallér!!!

(#17917) Lalikiraly válasza grex4 (#17915) üzenetére


Lalikiraly
addikt
LOGOUT blog (1)

Amm és a CQ56 Inteles notikról véleményed esetleg? Ez Intel T4500 as procival van.
Meg hát ezt Win7 el 112 ért megkapnám ami nagyon jó lenne nekem.

Jajj el kéne dönteme. :D A hülyeségre tudom ningy gyógyszer de hosszú távra kell noti.
most egy HP 615 ösömö van QL66 os procival 1 giga rammal :D

Lalikirály nem szép ember; de Gavallér!!!

(#17918) Mihail88 válasza Z86 (#17914) üzenetére


Mihail88
csendes tag

Ahhan, párszor már megjártam a telephelyet, de valszeg ismet mennem kell :S

Clara pacta, boni amici.

(#17919) SeniorTilla válasza Mihail88 (#17899) üzenetére


SeniorTilla
veterán

Az akksira csak 1 év garancia érvényes, tehát már nem fogják cserélni.

HP notebookok és ALL-IN-ONE PC-k kedvező áron, gyártói garanciával, számlával. ÚJ gépek a HP RENEW programból, hivatalosan forgalmazva.

(#17920) SeniorTilla válasza BluEyes (#17903) üzenetére


SeniorTilla
veterán

Nem kell ezt túlbonyolítani. A szappant és a mosogatószert FŐLEG nem ajánlanám kijelzőtisztításra.

Én több, mint 10 éve Clin-t és Szilvia-t használok, ez a legjobb és leghatékonyabb. Nem szabad elfelejteni, hogy csak annyit fújjatok rá, ami nem folyik be a kijelző keretéhez, mert az árthat az elektronikának.

Vannak speciális kijelzők (Sárkány, Envy, Touchsmart gépek), amiken még a Clin nyoma is megmarad. Ezt puha törlőkendővel, SZÁRAZON kell letörölgetni, miután Clin-nel lemostátok. Így eltűnnek a csíkok is, amit az ablaktisztító hagyott rajta.

HP notebookok és ALL-IN-ONE PC-k kedvező áron, gyártói garanciával, számlával. ÚJ gépek a HP RENEW programból, hivatalosan forgalmazva.

(#17921) SeniorTilla válasza Lalikiraly (#17913) üzenetére


SeniorTilla
veterán

Nekem Core i3-as G62-eseim vannak, aki eddig vett belőle, senki nem panaszkodott. Szerintem ennyi pénzért jó gép.

A CQ61-eseknek nagyon szép képük van, és masszívabbak a G62-esnél. Cserébe régebbi a design és technológia.

[ Szerkesztve ]

HP notebookok és ALL-IN-ONE PC-k kedvező áron, gyártói garanciával, számlával. ÚJ gépek a HP RENEW programból, hivatalosan forgalmazva.

(#17922) Z86 válasza Mihail88 (#17918) üzenetére


Z86
őstag

Én olyanra gondoltam, mikor ők jönnek ki házhoz :D

(#17923) BluEyes válasza SeniorTilla (#17920) üzenetére


BluEyes
őstag

Én több, mint 10 éve Clin-t és Szilvia-t használok

Akkor a mosogatószeres nem-ajánlatod vajon honnan, milyen tapasztalatból gyött? Olvastad valamelyik vak_vezet_világtalant -szintű fórumon? Az ablaktisztító az mennyiben lcd-barátabb vegyszer? :W
Mer én meg úgy 8 éve takarítok kézkímélő mosogatószeres módszerrel (ahogy korábban leírtam) lcd kijelzőket rendszeresen, és egyiknek se lett semmi baja, mindegyik kijelző gyönyörű, karcmentes, nem mattult be, mintha új lenne.
Úgyhogy egyrészt ne legyél már olyan nagyon okos, másrészt meg nem én érdeklődtem ezügyben, úgyhogy ne nekem válaszolj, ne engem oktass ki, mert én tudom, hogy mit csinálok, és nem ajánlanék itt olyan dolgot, amit még nem próbáltam ki kismilliószor, és ami nem 100% biztonságos.
Köszike!

Azért jó a tengerparton, mert ott csak 3 oldalról vesznek körbe hülyék.

(#17924) SeniorTilla válasza BluEyes (#17923) üzenetére


SeniorTilla
veterán

Nem értem miért húztad fel magad ennyire...front van???

Nem kioktatni akartalak, felőlem azzal tisztítod a kijelződet, amivel akarod. A többieket tájékoztattam az általam használt és nagyon jól bevált módszerről, amit nem fórumból vettem, hanem a gyakorlatból. Több mint 10 éves, több ezer eladott gép tapasztalatával a hátam mögött.

A Clin eleve ablaktisztító, a mosogatószer meg nem igazán. Bár néhányan még a kocsijukat is ezzel mossák :D

HP notebookok és ALL-IN-ONE PC-k kedvező áron, gyártói garanciával, számlával. ÚJ gépek a HP RENEW programból, hivatalosan forgalmazva.

(#17925) BluEyes válasza SeniorTilla (#17924) üzenetére


BluEyes
őstag

a mosogatószert FŐLEG nem ajánlanám kijelzőtisztításra.

Ezt én nem nevezném a te módszered ajánlásának. És nincs front, hanem ha valamiről fogalmad sincs, akkor vagy próbáld ki, vagy hidd el a tapasztaltabbak véleményét. Én például semmilyen körülmények között nem dörgölném ablaktisztítóval a képernyőmet, de azért odáig mégse merészkedtem, hogy beszóljak neked emiatt, hisz még nem próbáltam (nem is fogom), te meg ezekszerint igen. És biztos jó sok gépet is láttál már. Hidd el, én is.

Azért jó a tengerparton, mert ott csak 3 oldalról vesznek körbe hülyék.

(#17926) SeniorTilla válasza BluEyes (#17925) üzenetére


SeniorTilla
veterán

Szerintem te nem vagy tapasztaltabb tőlem, de kár is ezen vitatkozni, mert tökmindegy. A fórumtársak majd eldöntik, melyik módszerrel törölgetik le a képernyőjüket: ablaktisztítóval vagy mosogatószerrel.

HP notebookok és ALL-IN-ONE PC-k kedvező áron, gyártói garanciával, számlával. ÚJ gépek a HP RENEW programból, hivatalosan forgalmazva.

(#17927) Magnum_


Magnum_
nagyúr

én nagyon kényes vagyok a kijelzőre (meg úgy általában minednre :DDD ) és én ablaktisztítót (keveset) fújok egy iszonyat puha rongyra és azza törlöm át a kijelzőt... :U

I humbly and respectfully decline™

(#17928) SeniorTilla válasza Magnum_ (#17927) üzenetére


SeniorTilla
veterán

A matt kijelzők egyébként kényesebbek, azaz nehezebb őket folt- és csíkmentesen letisztítani. A 6930p-vel anno szenvedtem jópár percet, amire tökéletesen tiszta lett.

HP notebookok és ALL-IN-ONE PC-k kedvező áron, gyártói garanciával, számlával. ÚJ gépek a HP RENEW programból, hivatalosan forgalmazva.

(#17929) domi007 válasza Csorosz (#17910) üzenetére


domi007
őstag

Szokásos: legfrissebb drivereket tedd fel, esetleg egy Windows reinstall sem árthat (előtte egy repair az installerből, hátha), ha ezek nem segítenek akkor hardveres lehet a gond...az ilyen eltűnnek eszközök az eszközkezelőből az nagyon nem jó jel...

[ Szerkesztve ]

"̶d̶e̶ ̶a̶ ̶t̶u̶d̶o̶m̶á̶n̶y̶ ̶m̶a̶i̶ ̶á̶l̶l̶á̶s̶a̶ ̶s̶z̶e̶r̶i̶n̶t̶ ̶a̶z̶ ̶i̶p̶a̶r̶i̶ ̶m̶é̶r̶e̶t̶e̶k̶b̶e̶n̶ ̶i̶s̶ ̶h̶a̶s̶z̶n̶á̶l̶h̶a̶t̶ó̶ ̶S̶H̶A̶1̶ ̶c̶o̶l̶l̶i̶s̶i̶o̶n̶t̶ ̶g̶e̶n̶e̶r̶á̶l̶ó̶ ̶e̶s̶z̶k̶ö̶z̶..." - 2017. február 23. óta már létezik

(#17931) SeniorTilla válasza #95995648 (#17930) üzenetére


SeniorTilla
veterán

Lassan moderálni kellene a "kedves" fórumtársat, mert kezd idegesítő lenni. Szólok is valakinek.

HP notebookok és ALL-IN-ONE PC-k kedvező áron, gyártói garanciával, számlával. ÚJ gépek a HP RENEW programból, hivatalosan forgalmazva.

(#17932) lorky


lorky
csendes tag

Sziasztok!

dv6-3120eh-ről tudtok negatívumot/pozitívumot írni?
Nem nagyon találtam róla értékelhető infót/tesztet.

Nekem spec nagyon tetszik.

Asztali gépemet cserélném erre, néha autóban is használnám (pl. tv tuner).

Abszolút nem értek hozzá, ezt ajánlották mellé:

BELKIN AC Inverter F5C412EB 140W

(#17933) domi007 válasza SeniorTilla (#17931) üzenetére


domi007
őstag

:R :R :R már éppen ideje volt.

"̶d̶e̶ ̶a̶ ̶t̶u̶d̶o̶m̶á̶n̶y̶ ̶m̶a̶i̶ ̶á̶l̶l̶á̶s̶a̶ ̶s̶z̶e̶r̶i̶n̶t̶ ̶a̶z̶ ̶i̶p̶a̶r̶i̶ ̶m̶é̶r̶e̶t̶e̶k̶b̶e̶n̶ ̶i̶s̶ ̶h̶a̶s̶z̶n̶á̶l̶h̶a̶t̶ó̶ ̶S̶H̶A̶1̶ ̶c̶o̶l̶l̶i̶s̶i̶o̶n̶t̶ ̶g̶e̶n̶e̶r̶á̶l̶ó̶ ̶e̶s̶z̶k̶ö̶z̶..." - 2017. február 23. óta már létezik

(#17934) Z86 válasza SeniorTilla (#17928) üzenetére


Z86
őstag

Épp most tanultuk optikából, hogy ezek a fényvisszaverést meggátló rétegek milyen iszonyat vékonyak. Én inkább hozzá sem nyúlok :DDD

(#17935) SeniorTilla válasza Z86 (#17934) üzenetére


SeniorTilla
veterán

Sokan vannak így vele, de egy idő után nem lehet majd látni a koszréteg mögötti képet :DDD

Néha muszáj letisztítani valamivel.

HP notebookok és ALL-IN-ONE PC-k kedvező áron, gyártói garanciával, számlával. ÚJ gépek a HP RENEW programból, hivatalosan forgalmazva.

(#17936) Csorosz válasza pumukli23 (#17911) üzenetére


Csorosz
aktív tag

Akkor hát visszaküldöm gariba először az enyémet (615) mert ott a kártyaolvasó is mehdöglött.
Írok majd hogan haladtam vele.

"Mikor a Margit hídról repül a vasszék - Minden vágyad, hogy csinálj egy sasszét."

(#17937) fkenny válasza SeniorTilla (#17935) üzenetére


fkenny
senior tag

Vannak emberek akik a koszréteg mögött is átlátnak, meg a kos azt a látszatot kelti hogy használva van :DDD Am. én is klín ablaktisztítóval pucolom a gépet, még a csuklótámaszt meg minden külső részét (rongyra 2-3 fújás...) Ha tudnád milyen koszos gépeket kapok mikor javítanom kell őket.... áááá:)

"Minden sikeres férfi mögött van egy nő aki jól járt. "

(#17938) koshmar


koshmar
őstag

Ma is tanultam valamit:

14:45-kor döntöttem úgy, hogy kikapcsolom a gépet.
Ezt meg is tettem, csak hogy kiírta: 4 frissítést fog telepíteni.
Hadd csinálja...
Na, 5 perc után meguntam, lecsuktam a fedelét... hamar le is állt.

Aztán 10 perccel ezelőtt bekapcsoltam, megnyomtam a bekapcsológombot, erre ugyanaz az állapot fogadott, ahogy hagytam...

Ba*ki, alvóra tette magát...
Pedig a sima kikapcsolásnál is előbb lehajtom a fedelét, és egyszerűen kikapcsol.
Most nem így gondolta... :DDD
Sebaj, 5%-ot merült csak.

Egy medvével nehéz beszélgetni, mert gyakran félbeszakit..

(#17939) Lejszi


Lejszi
senior tag

adott egy hp pavilion dv6 -os laptop. egyszeruen nem tudok se a DEL -el se az F2-vel belepni a bios-aba, mert be szeretnem allitani h dvd-rol bootoljon, ugyanis ossze omlott a win7 es a repair sem segit.
van 5letetek? :F

(#17940) Lejszi válasza Lejszi (#17939) üzenetére


Lejszi
senior tag

megvan f10 :)

(#17941) Lejszi válasza Lejszi (#17940) üzenetére


Lejszi
senior tag

mar megvok vele, bebootol dvd-rol, de a "A telelpito indul" resznel megfagy....

mar probaltam masik windows 7-t is, akkor is ez van. beraktam egy xp-t hogy legalabb ledaraljam a c:\ -t, de nem talal meghajtot amire telepiteni akarna, meg a C-t sem :F
sot, ahogy ujra akarom inditani kek halal. most mem teszt fut, meglatjuk mi lesz az eredmenye. 2 napos a masina amugy...

(#17942) pumukli23 válasza Lejszi (#17941) üzenetére


pumukli23
senior tag

nem az a gond h sata mode-ban van a géped? biosban át tudod állítani.

(#17943) Lejszi válasza pumukli23 (#17942) üzenetére


Lejszi
senior tag

a gyari win7-es volt rajta ami egyszer csak megfagyott es utana mar nem indult ujra a win tobbet

(#17944) SeniorTilla válasza Lejszi (#17943) üzenetére


SeniorTilla
veterán

Ellenőrizd a memóriákat és a hdd-t, bár inkább RAM lesz szerintem. Ha a telepítő is kifagy, akkor hardveres gondja lehet.

HP notebookok és ALL-IN-ONE PC-k kedvező áron, gyártói garanciával, számlával. ÚJ gépek a HP RENEW programból, hivatalosan forgalmazva.

(#17945) Mr.Face


Mr.Face
csendes tag

Üdv.

Kis segítséget kérnék tőletek!
Van egy 17-es Envy amin hwinfoval szoktam figyelni a hőmérsékleteket, és semmivel sincs problémám kivéve ezzel a résszel:

Intel PCH
PCH Temperature: ez idle-ben is 80 fok körül van eddíg játék alatt meg a max 97 volt.

Viszont az efölötti Motherboard résznél van egy ugyanígy PCH rész ami meg totál rendben szokott lenni max 60-65 fokos.

Tehát, tudnátok adni egy kis felvilágosítást hogy akkor ez most hogy is van, és hogy kell-e ezzel valamit is csinálnom.

Ismétlem CPU,GPU winyó minden okés csak ezzel vagyok gondban.

Segítségeteket előre is köszönöm.

(#17946) domi007 válasza Mr.Face (#17945) üzenetére


domi007
őstag

Milyen progival nézed a hőmérsékleteket?

"̶d̶e̶ ̶a̶ ̶t̶u̶d̶o̶m̶á̶n̶y̶ ̶m̶a̶i̶ ̶á̶l̶l̶á̶s̶a̶ ̶s̶z̶e̶r̶i̶n̶t̶ ̶a̶z̶ ̶i̶p̶a̶r̶i̶ ̶m̶é̶r̶e̶t̶e̶k̶b̶e̶n̶ ̶i̶s̶ ̶h̶a̶s̶z̶n̶á̶l̶h̶a̶t̶ó̶ ̶S̶H̶A̶1̶ ̶c̶o̶l̶l̶i̶s̶i̶o̶n̶t̶ ̶g̶e̶n̶e̶r̶á̶l̶ó̶ ̶e̶s̶z̶k̶ö̶z̶..." - 2017. február 23. óta már létezik

(#17947) Magnum_ válasza domi007 (#17946) üzenetére


Magnum_
nagyúr

min hwinfoval szoktam figyelni a hőmérsékleteket

I humbly and respectfully decline™

(#17948) Mr.Face válasza domi007 (#17946) üzenetére


Mr.Face
csendes tag

HWiNFO32 v3.70-1153

(#17949) domi007 válasza Mr.Face (#17948) üzenetére


domi007
őstag

Szerintem nézd meg másik programmal, pl. everesttel, nekem régebbi/rosszabb programokkal volt az, hogy többször látta ugyanazt az érzékelőt és mindig más értékkel..

"̶d̶e̶ ̶a̶ ̶t̶u̶d̶o̶m̶á̶n̶y̶ ̶m̶a̶i̶ ̶á̶l̶l̶á̶s̶a̶ ̶s̶z̶e̶r̶i̶n̶t̶ ̶a̶z̶ ̶i̶p̶a̶r̶i̶ ̶m̶é̶r̶e̶t̶e̶k̶b̶e̶n̶ ̶i̶s̶ ̶h̶a̶s̶z̶n̶á̶l̶h̶a̶t̶ó̶ ̶S̶H̶A̶1̶ ̶c̶o̶l̶l̶i̶s̶i̶o̶n̶t̶ ̶g̶e̶n̶e̶r̶á̶l̶ó̶ ̶e̶s̶z̶k̶ö̶z̶..." - 2017. február 23. óta már létezik

(#17950) adnoctum18 válasza domi007 (#17877) üzenetére


adnoctum18
senior tag

Húú nagy mágus vagy köszi!:D

(Azt hogy lehet megoldani, hogy ne jöjjön ki a dos ablak minden indításnál, hanem mondjuk meghúzódjon a háttérben?:D)

(#17879) Tibii91:: Nálam a Chrome 1 giga memót zabál olyan 20 tab környkén, na az frusztráló tud lenni...

---"I am not mad. I am interested in freedom. Good Luck, J. Morrison."---

Útvonal

Fórumok  »  Notebookok  »  HP notebook topic (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.