Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Hellgate: London

Hozzászólások

(#751) Wolverine válasza Dr.Burn (#750) üzenetére


Wolverine
félisten

Van lehetőség havidíjat fizetni, ezért extra szolgáltatásokat kapsz, de nem kötelező.

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#752) Apophis


Apophis
őstag

Akit érdekel, lvl 18+ BM cuccra vagy palladiumra cserélhető az alábbi:

Amúgy valaki talált már használható Unique cuccot? Nekem van egy kardom, de egy sima legendary katana jóval erősebb nála :S

...a lamb in a lion’s presence, no recourse beyond obeisance, no hope beyond prayer.

(#753) Sirandrish válasza Apophis (#752) üzenetére


Sirandrish
legenda

olyan jó hogy magyar felirat van alatta:)

amugy melyik kari kb mit tud? pl Diablo viszonylatba?

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#754) Apophis válasza Sirandrish (#753) üzenetére


Apophis
őstag

Elég hangulatosra sikeredett, engem eleinte zavart, de megszoktam.

Én nem vagyok egy D2 guru, de kb így néz ki: Blademaster = Barbarian; Guardian = pala; Evoker = Sorceress; Summoner = talán a necro; Marksman = Amazon; Engineer = nem nagyon van megfelelője, "peteket" használó gyengébb marksman.

...a lamb in a lion’s presence, no recourse beyond obeisance, no hope beyond prayer.

(#755) Sirandrish válasza Apophis (#754) üzenetére


Sirandrish
legenda

akkor jól döntöttem amikor a BM-t választottam:)
a Dioba is ő volt a kedvencem:)

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#756) Wolverine válasza Apophis (#752) üzenetére


Wolverine
félisten

Uhh. Ez a magyar szöveg... szíven ütött.

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#757) Sirandrish válasza Wolverine (#756) üzenetére


Sirandrish
legenda

pedig tök klafa...az első párbeséd picit így hoszabb volt mint angolul mikor csak next nex jóvan szevasz:D

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#758) Apophis válasza Wolverine (#756) üzenetére


Apophis
őstag

Eddig nem jöttem rá, hogy lehet kikapcsolni, most meg már megszoktam :) Az NPC szöveg fordításai kifejezetten jól sikerültek!

...a lamb in a lion’s presence, no recourse beyond obeisance, no hope beyond prayer.

(#759) Drizzt


Drizzt
nagyúr

Miért nem megy dx10-ben? :W Megáll a töltésnél. :W

I am having fun staying poor.

(#760) Sirandrish


Sirandrish
legenda

nah megyek kicsit tanulmányozom a gamet:)
lvl10nél jelentkezem:)

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#761) maross válasza Apophis (#752) üzenetére


maross
veterán

ez nagyon nagyon nagyon durva. nem fogom erteni mi tortenik. van angolositas?

eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

(#762) maross válasza Sirandrish (#749) üzenetére


maross
veterán

rendelj cdgalaxisbol, 990 forintert elcipelik neked.

eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

(#763) Sirandrish válasza maross (#762) üzenetére


Sirandrish
legenda

de nem akarom rendelni:(

Amugy lvl 7 vagyok és isten game:)

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#764) Wolverine válasza maross (#761) üzenetére


Wolverine
félisten

Szvsz egyébként annyira nem rossz, de a "Fröccsenő" dmg és a fegyver neve szíven ütött. A többi teljesen korrekt fordításnak tűnik :)

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#765) Satan_Claus válasza Wolverine (#764) üzenetére


Satan_Claus
senior tag

Metafizikai Fröccsenő :DDD

Amúgy helyesen is fordíthatnának :(( (szintJe)

mod: látom a második helyes :))

[ Szerkesztve ]

Védd az állatokat! Egyél embert.

(#766) Kain


Kain
senior tag

Első indulásra simaliba volt,de másodszorra feketeképernyő fogad,mind a kezdő videok alatt,mind pedig a menü alatt.Találkozott már vki ilyennel?

(#767) knbs válasza Apophis (#758) üzenetére


knbs
senior tag

Apophis:

Szerintem az intrót leszámítva a fordítás egyenesen pocsék,mintha egy 11-éves gyerek csinálta volna.Az intró szövege,viszont kivállt képp szép és magyaros,választékos.

A játék szerintem isteni,tegnap este tettem fel 9-körül és 1-ig játszottam vele megállás nélkül úgy,hogy nem szokásom soha ennyit egy játékkal eltölteni. A történet szerintem magával tudja ragadni az embert,és aki kedveli az egyszerű point-n-click hentelést az nem csalódhat.
Még a nevetségesen gyenge forditáson is könnyen felül lehet kerekedni,igaz akit zavar az nyomja angolul.

A bugyi nem a legjobb dolog a világon. De közel áll hozzá

(#768) Apophis válasza knbs (#767) üzenetére


Apophis
őstag

Az átlagos fordításnál nagyságrendekkel jobb és illik a hangulathoz, én pozitívan csalódtam. Persze ez szubjektív.

Egyébként engem pont az zavar, hogy nincs a játéknak hangulata. Mindenki ugyanúgy néz ki, a demigod szintű NPC-ken nem látszik, hogy ők ott az atyaúristenek, egy lvl 5 playert alig lehet megkülönböztetni egy 30-astól. A helyszínek actonként változnak, de hihetetlenül monotonak. Benyomom az automata futást és csak az egeret használva haladok előre, a "use"-al egyetemben 4 gomb elég, viszont vannak részek, amiket valószínűleg nem adtak le tesztelésre, mert még hárman is beleizzadnának. Eddig pár hangulatos rész volt, az actok végei. Remélem lesznek kellően bizarr helyszínek is, mert én tulajdonképpen single playerként haladok. Továbbra is sajnálom, hogy nem rendes MMO-t csináltak belőle, mert akinek ez a stílus tetszik, az sokkal jobban elvan a D2-vel (én tuti).

[ Szerkesztve ]

...a lamb in a lion’s presence, no recourse beyond obeisance, no hope beyond prayer.

(#769) maross válasza Wolverine (#764) üzenetére


maross
veterán

de most komolyan, froccseno damage... minosithetetlen. az se baj, ha nem letezik ennel jobb/talalobb szo ra, ilyen hogy froccseno damage es ezt olvassam minden alkalommal. maganak az angol szovegnek a forditasaval parbeszedek alkalmaval semmi bajom, csak a nevek es tulajdonsagok lennenek angolul.

eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

(#770) maross


maross
veterán

apropo, kene valami nickgyujtohely, hatha neha egyutt haladhatunk. en is single modon tolom az egeszet, jo lenne nehanapjan ketten vagy csapattal tolni. hany fo mehet be egyszerre egy instaba? semmit nem tudok a multi reszerol.

eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

(#771) Sirandrish


Sirandrish
legenda

nah elértem az lvl 10et...nagyon nagy game:)

az eddigi legnagyobb "magyar" név a "pokolpörkölt"..hát az valami dedurva:D
amugy nálatok nem lassul be néha a game?

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#772) Satan_Claus válasza Sirandrish (#771) üzenetére


Satan_Claus
senior tag

Basszus, nem is néztem, hogy engedi-e az ékezetes betűket. Nálam nem lassul, leszámítva az első állomásos akadást (eddig nem jelentkezett hasonló hiba). Amúgy a kardozás szerintem nem lett túl jól megoldva, olyan, mintha lagolna, mindig 1 másodperccel később sebez, mint üt. :( Kipróbáltam eddig minden karit, kivéve az evokert, a Marksman mellett a Blademaster tűnik még életképesnek, a többi leves... :U

A nickgyűjtésre: nekem még bétám van, de lefoglalnék néhány nevet stipistopi 10.-e utánra :D :

Kopasz
Almabor
Pálinka
Tyuxar

:))

Védd az állatokat! Egyél embert.

(#773) maross válasza Sirandrish (#771) üzenetére


maross
veterán

nalam memoriagondok vannak. neha mikor kierek az allomasokra, kivag. meg szerencse hogy csak allomasokon, es nem henteles kozben palyavaltaskor. 2giga..majd beleturok meg kettot.

Maross - ezzel jatszogatok
Chirir
Teknos

[ Szerkesztve ]

eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

(#774) maross válasza Satan_Claus (#772) üzenetére


maross
veterán

nekem evoker bejon, a marksman nem tetszett.

eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

(#775) Apophis válasza maross (#774) üzenetére


Apophis
őstag

Sajnos megmaradt a durva mouse lag, így nálam az összes FPS karakter kiesett, pedig az Engineert szívesen kipróbálnám. Nem vagyok egy nagy szintező, mindenhol egy karakterem van, úgyhogy ez a 20-as BM végleges. Evokert még a bétában próbáltam, de harmatgyengének tűnt; gondolom lassan kibontakozó karakter.

Mit tudni a bossokról? Eddig volt a mérnök egója és a beholder, de remélem, lesznek valódi bossok is, amiket fél órán át kell csapni. Egyáltalán mikor indul be a játék? El lehet vinni 50-ig solozva, vagy pl. 40-től már kínszenvedés?

[ Szerkesztve ]

...a lamb in a lion’s presence, no recourse beyond obeisance, no hope beyond prayer.

(#776) maross válasza Apophis (#775) üzenetére


maross
veterán

nekem nem tunik gyengenek elejen sem, le kell lodozni oket, curset felrakod, hp jon vissza, kozeljonnek nyomsz egy feart, ugy elfutnak hogy orom nezni. es akkor meg egy tamado varazslatot sem hasznaltal. no de a marksman, jott az elso regenes boss ugy megszivatott hogy abbahagytam. ilyen tripla speeddel fut, akkorat ut mint a buszkerek, es marha sok hpja van, amit ha lelovok 25%ra felnyomja fullra. ezt igy eljatszottam kb 5szor, mig elnyomtam kb 20 hp potit, es ennyi volt a marksman karrierem. evokerrel osszesen nem hasznaltam el 20at eddig.

eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

(#777) Sirandrish válasza Satan_Claus (#772) üzenetére


Sirandrish
legenda

nálam volt már olyan is hogy cirka 60 fps-ről leesett 1-2re...nagyon durva..de szerencsére csak nagyritkán:)

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#778) Sirandrish


Sirandrish
legenda

nah viszont lenne néhány kérdésem:)

1. Blademasterrel mikor lehet nálam két kard?
2. a Relikviák mire jók?
3. van olyan gép vagy mi hogy belerakok egy fegyvert pl és lehet hozzáadni normál vagy ritka képességet pénzért..melyiket éri meg jobban? mert ugye a ritka drágább.
4. van valami csaj az állomásokon akinek szintén lehet fegyvert adni meg valami összetevők kellenek neki..az mi?
5.ha vagyok valahol és elnyomok egy "town portált" azaz visszamegyek egy közeli állomásra akkor oda nemtudok visszamenni ahol elnyomtam a portált?
6. aki Blademasterrel nyomja...mire érdemes adni? főleg a skillek érdekelnének mert van vagy 7 oszthatóságom és nemtudm eldönteni mire nyomjak:)

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#779) maross válasza Sirandrish (#778) üzenetére


maross
veterán

talan lvl5on van egy skill, dual wield vagy hasonlo nevut keress. relikviakat be lehet rakni a fegyverekbe, az alakjuknak megfelelo helyre. a cumokat szet lehet szedni (jobboldali gomb, es balfeluli ikon). kapsz kb 4fele alapanyagot erte, abbol epittethetsz cumot magadnak, illetve ha van valami jo fegyvered akkor upgradelheted vele. vissza tudsz menni, a varosban van egy portal hely, mindig ugyanott, keresd meg :). terkepen is jelzi.

eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

(#780) Sirandrish válasza maross (#779) üzenetére


Sirandrish
legenda

milyen cumot lehet szédszedni és hogy lehet fegyvert épiteni?

portált én nem találtam..nah majd holnap megnézem azt is:)

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#781) Wolverine válasza Satan_Claus (#772) üzenetére


Wolverine
félisten

Hetedikéig, amíg él a béta acc, egy Farkas nevű engineert pátyolgatok... utána nem tudom, folytatom-e tovább. Szerencsére medium graffal nem akadt eddig sehol sem komolyan harc közben :D (mondjuk az vicces, amikor egy termet kitakarítok a rakéta belő - rakétabot intézkedik - aki még él, lelövöldözöm hátrálás közben kombóval...)

#778: a relikviák ugyanolyan upgrade cuccok, mint a különböző lőszerek; ha van a fegyveren relic slot (bocs az angolért :DDD), akkor belemegy. Portál... eddig csak egy olyan eset volt, amikor működött a "kiugrom és visszamegyek táskaürítés után" módszer; sajna pont nem az Act1 végén a British Museumban, így ott elhagytam némi lootot (pláne, mert ki is vágott pont :((() Szétszedni a "színes" cumókat lehet (zöld -> kék -> narancs stb.); ezek adnak alapanyagokat, amiket felhasználhatsz upgrade-re és craftolni (szétszedés: jobbklikk a tárgyra, és a körmenüben balra fent kell lennie). Scrap materials bármiből jöhet, BM/Guardian blessed shardokat ad, MM/Engi tech cuccot, Evoker/Summoner talán valami rúnás dolgot... (nem emlékszem pontosan :B)

#769: nyilván az eredeti Splash Damage volt, de hát izé :U (yahh, regenes bossra engivel egy dolgot tudtam csak kitalálni: letarolok mindent körülötte, és amikor egyedül van, akkor a hátam egy falnak vetem, tűzgomb folyamatosan nyomvatart és ezt addig, amíg meg nem hal... amikor kell, healing magamba)

[ Szerkesztve ]

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#782) Sirandrish válasza Wolverine (#781) üzenetére


Sirandrish
legenda

és ha olyan zöld meg sárga cuccot szedek szét ami pl mesterlöévsznek jó azt majd tudom használni BM kard tápolására?

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#783) Wolverine válasza Sirandrish (#782) üzenetére


Wolverine
félisten

Kevéssé tartom valószínűnek, mert nem olyan alapanyagot kapsz belőle. Viszont a neked felesleges dolgot nyilván eltrade-elheted olyannal akinek meg fölös blessed shardja van :)

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#784) maross válasza Sirandrish (#780) üzenetére


maross
veterán

barmit amit magadra vagy mas karakterekre felaggathtsz ertsd armorok fegyverek. de nyomj az inventorydban barmire egy jobboldali egergombot es meglatod az opciokat amit kiir.

eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

(#785) maross


maross
veterán

amugy a szerverek hogy mukodnek? beindul az elso, telitodik x emberre, utana 2. stb? mert igy soha nem talalkozhatok azzal akivel egyutt akarok jatszani.

eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

(#786) RI/OS


RI/OS
őstag

ahh...6kor felraktam, de mindjárt ledölök a székröl :D
jo lett a game nagyon... a blademasterrel kapcsolatban a szokásos rpgs warrior/barbár taktika bejön...

2 egykezes fegyo és a speedet kell tolni meg a whirlwindet...

[ Szerkesztve ]

(#787) Sirandrish válasza Wolverine (#783) üzenetére


Sirandrish
legenda

nah nembaj akkor amit találok szétszedek..mármint azokat amik nekem jók:)
köszönöm..

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#788) Sirandrish válasza maross (#784) üzenetére


Sirandrish
legenda

köszönöm neked is :R

Egyébként: abban tud valaki segiteni hogy milyen skillek-re adjak? van egy "csomó" amit még nem osztottam el:)

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#789) Apophis válasza Sirandrish (#778) üzenetére


Apophis
őstag

Upgradelni mindent érdemes, ami legendary vagy jobb. Főleg a fegyvereket, hogy skálázódjanak. Az augmentexet 1-2-szer tudod használni, annyi pénzt megér, a nanoforge-ot érdemes kétszintenként felkeresni, mert jó fegyver ritkán esik (pl. itt az én két kardom, a legendary magasan veri a unique-ot, mert azt csak később engedi upgradelni [link]). A relikviákat én csak kéktől fölfelé teszem el, a többit elbontom. Minden állomáson van a vendor mellett egy crafter, aki random cuccokat készít az alapanyagokból. Előfordul legendary, állítólag unique is, érdemes minden bázisváltásnál megkukkolni a kínálatot. A relocation device nekem tökéletesen működik.
Blademaster: én jelenleg a charge vonalat fejlesztem, megvan már a sword of authority, hogy aztán jobb-e, mint a whirlwind, nem tudom. Két eltérő AOE. Van pár pont a surge-ön, de nem healel eleget, crit% és speed surge meg szerintem felesleges, így nem éri meg az alul lévő duration bónusz. De, hogy így mi fog életben tartani, nem tudom :F. A crit aurát amint lehet, kimaxolom, ezekre így el is megy az összes pont.

...a lamb in a lion’s presence, no recourse beyond obeisance, no hope beyond prayer.

(#790) Sirandrish válasza Apophis (#789) üzenetére


Sirandrish
legenda

köszönöm szépen...majd még átolvasom néhányszor :R

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#791) Sirandrish válasza Apophis (#789) üzenetére


Sirandrish
legenda

amugy hogy vannak a "rangok sorba"?
mármint van ugye a ritka a legendás meg van szokatlan(ez nemtudom mi lehet angolul:D) is.

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#792) Apophis válasza Sirandrish (#791) üzenetére


Apophis
őstag

* szokatlan (szürke) ** rare (kék) ***legendary (narancs) ****set item (nem tom) *****unique (sárga)

Valaki nem tudja, hogyan lehet mozgatni a World Mapet? Rengetegszer nem látom, merre tudok továbbmenni.

...a lamb in a lion’s presence, no recourse beyond obeisance, no hope beyond prayer.

(#793) Sirandrish válasza Apophis (#792) üzenetére


Sirandrish
legenda

set item zöld:)
onnan gondolm hogy találtam már zöldet és azt nem emlitetted:)

Köszönöm :R

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#794) Apophis válasza Sirandrish (#793) üzenetére


Apophis
őstag

Jah a zöld az Enhanced * :)

...a lamb in a lion’s presence, no recourse beyond obeisance, no hope beyond prayer.

(#795) Sirandrish válasza Apophis (#794) üzenetére


Sirandrish
legenda

nah ugye:)
köszönöm a helpet...biztos jövök még:)

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#796) Ájvé válasza Sirandrish (#793) üzenetére


Ájvé
veterán

set item (4 csillag) még nincs a játékban
és az enhaced zöld 1 csillagos

(#797) Sirandrish válasza Ájvé (#796) üzenetére


Sirandrish
legenda

hogyhogy még nincs?
mármint hogy "még"?
akkor egy csillagos öldet találtam:)

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#798) Satan_Claus válasza Apophis (#792) üzenetére


Satan_Claus
senior tag

Megnyitod a mapet, nyomsz egy altot, és a bal egérgombot lenyomva huzigálhatod. :D

Védd az állatokat! Egyél embert.

(#799) Sirandrish válasza Satan_Claus (#798) üzenetére


Sirandrish
legenda

és olyan map nincs benne mint a diabon? hogy alattam van az egész: mert igy csak nagyon kisrészét látni..

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#800) Wolverine válasza Sirandrish (#797) üzenetére


Wolverine
félisten

Minden zöld egy csillagos, set itemek meg tippem szerint csak magasabb szinteken lesznek (40 körül). (szerk: a neked nem yóóó zöld és jobb cuccokat is érdemes szétszedni, és a belőlük kijövő cuccot elcserélni olyan alapanyagra, ami neked kell... én pl. tech komponens hiányban vagyok, viszont cabalist és melee cuccokból tele a bank :) )

[ Szerkesztve ]

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Hellgate: London
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.