Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Hellgate: London

Hozzászólások

(#201) Silenzio


Silenzio
addikt

Infómentes beszámoló, kissé cinikus hangnemben: tessék: Mész előre, gyaksz mint állat, van pár idegesítő kis szörny ami mindenképp megsebez, valami savat köp ami egy idő után aktiválódik és levesz egy rakat életerőt. Nomeg jön egy rakat zombi, akiket nem olyan nehéz elintézni, ellenben nagyobb móka mint betolni egy zsírban tocsogó hamburgert. Jópár tárgy szétcsapható, mind nagyokat szakad meg robban és tárgyak hullanak ki belőlük. Van egy vonóhorgod (ha harcos vagy), amit ha használsz, rögtön utána csapni is kell mert ha magadhoz húzod az ellenfelet, egyből üt. Tehát a reflexek nem árt ha jól be vannak járatva. A szörnyek gyakran teleportálgatnak eléd (inkább mögéd), akárcsak a Doom 3-ban. Amúgy a játék eleje karddal vagdalkozva sokkal élvezetesebb mint lövöldözve.

Dióhéjban: a pályák elképesztően hangulatosak, a házak, az autóroncsok relative részletesek és nagyot dobnak a vagdalkozáson. Aki a Diablo 2 pályáit rühellte (mint én is), az itt nagyot fog élvezkedni. A skilltree botrányosan ronda, remélem kijavítják. Az egész játékra ráférne egy interface-csere, ami gondolom meg is történik majd előbb-utóbb. Ennyi.

https://pte3d.hu - 3D nyomtatás, 3D szkennelés, anyagvizsgálat, VR

(#202) Ájvé


Ájvé
veterán

lol riportba Tyler pont azt hozta fel, hogy mindig neki megfelelő cuccok esnek, bár lehet kereskedni a játékban, de nem érezte szükségét, mivel mindig megvolt mindene :C
hát akkor király legalább lehet majd kereskedni, vagy indítasz párhuzamosan min 3 különböző karit, hogy mindig essen a másiknak valami jó:DD

(#203) alien_


alien_
őstag

(#204) Physicx válasza Kovacsgabor (#1) üzenetére


Physicx
csendes tag

Azt hallottam hogy neten fizetös lesz,ez felháboritó.Ki mondja hogy ne legyen az.

(#205) Wolverine válasza Physicx (#204) üzenetére


Wolverine
félisten

Már kitárgyaltuk, a vita itt kezdődött.

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#206) Ájvé válasza Physicx (#204) üzenetére


Ájvé
veterán

csak megsúgom teljesen ingyen is lehet online játszani, persze ha fizetsz többet nyújtanak
tessék egy cikk a témáról

(#207) alien_


alien_
őstag

Új cikk.
Érdemes a commenteket is elolvasni, konkrétan a #10-et. Én várom =)

Swarm is coming.

(#208) alien_


alien_
őstag

H:L béta co-op hent.

Screenshotok, és egy 190mb -os flash videó, azt mondják, h nagyon jó! (Nekem még bufferel :DDD )

A fizető eszköz: gold helyett Palladium!

Swarm is coming.

(#209) Wolverine válasza alien_ (#208) üzenetére


Wolverine
félisten

Elég vicces, mert a palládium elég ritka fém, kíváncsi vagyok, hogy szereznek belőle ennyit :P

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#210) alien_ válasza Wolverine (#209) üzenetére


alien_
őstag

Biztos a zombik egyik alapanyaga =)
De vajon miért kapta a játékban a fizetőeszközünk a szabadkőművesek egyik jelképét ikonjul?

Megnéztem a videót, végig tömény hentelés az egész, hullahegyek jelzik útunkat...
A videó készítője azt írta, hogy tényleg nagy különbség van dx9/dx10 között, elvileg majd rak videót arról is.. Kíváncsian várom!

Swarm is coming.

(#211) Ájvé válasza alien_ (#210) üzenetére


Ájvé
veterán

3 plussz effekt van a dx10 verzióban: füst, eső és azt hiszem árnyék, a videóra én is kíváncsi vagyok :)

(#212) Ájvé


Ájvé
veterán

lehet nem árnyék hanem köd :) nah tök mind1 inkább jellenne már meg :DD

(#213) Janoska26 válasza Ájvé (#212) üzenetére


Janoska26
addikt

4 hét mulva már hentelhecc is ;) :DD

(#214) ChromeX


ChromeX
addikt

elolvastam az utolsó hszeket amik azóta keletkeztek mióta nem voltam fórumozni és annyi biztosra kiderült hogy a monitorokból ki fognak folyni a halott szörnyek és egyebek, nagyon jóó :))

Battleforge-> Skylords Reborn F2P https://forum.skylords.eu/

(#215) alien_


alien_
őstag

Új képgaléria

Swarm is coming.

(#216) alien_


alien_
őstag

Pár DX10 shot.
Igazából semmi olyat nem látok, amit dx9-ben ne lehetett volna megcsinálni, bár nekem az egész dx10 -ről ez a vélyeményem.

Swarm is coming.

(#217) shader-x


shader-x
tag

Hi! Hány al kaszt van benne?

(#218) Ájvé válasza shader-x (#217) üzenetére


Ájvé
veterán

van 3 frakcio és mindnek 2 kasztja vagyis 6 különböző karakter lesz a játék indulásakor (Templar frakció :Blademaster Guardian, Hunter frakció: Marksman Engineer, Cabalist frakció: Evoker Summoner)

(#219) Janoska26 válasza Ájvé (#218) üzenetére


Janoska26
addikt

A Marksman kifejezetten tetszik :DD

(#220) Apophis


Apophis
őstag

Én Marksmant vagy Evokert tervezek, attól függően, melyik a változatosabb - már ha végre tisztázódik, mennyire MMO jellegű a játék.

MOD: tudtommal 3*3 kaszt van.

[ Szerkesztve ]

...a lamb in a lion’s presence, no recourse beyond obeisance, no hope beyond prayer.

(#221) kender_lovag


kender_lovag
csendes tag

Hello mindenkinek!
tudnavalaki küldeni egy key gent a diablo 2-höz vagy cd kulcsot amivel játszani szeretnék a neten..email:*******

köszönöm elöre is!!

[ Módosította: Racecam ]

Lehettem volna sötét Rokker, lehettem volna Dj ki kever,de ha az élet nevel , a rappet veszed fel!!!

(#222) ChromeX válasza kender_lovag (#221) üzenetére


ChromeX
addikt

nagyon eltévedtél...

Apophis: én is így emléksezm

[ Szerkesztve ]

Battleforge-> Skylords Reborn F2P https://forum.skylords.eu/

(#223) Ájvé


Ájvé
veterán

tudtommal a megjelenéskor ennyi lesz elérhető, a Crusader, Recon és Shapeshifter csak később lesz elérhető vagy egy nagyobb update formájában vagy kiegben

(#224) shader-x válasza Ájvé (#218) üzenetére


shader-x
tag

kösszi! és mi a gépigénye? (nem a minimum hanem amin jol megy) elöre is thx

(#225) Racecam válasza kender_lovag (#221) üzenetére


Racecam
MODERÁTOR

Úgy látom nem sikerült elolvasni, vagy esetleg értelmezni az Alapelveket.
Warez miatt figyelmeztetlek!

[ Szerkesztve ]

Com'è diverso il mondo visto da qui

(#226) Wolverine válasza shader-x (#224) üzenetére


Wolverine
félisten

Pl. olvasd el a hivatalos honlapon.

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#227) shader-x válasza Wolverine (#226) üzenetére


shader-x
tag

hát ott nem nagyon van!!!

(#228) m4rc! válasza shader-x (#227) üzenetére


m4rc!
őstag

Min. rendszerkövetelmény:

* OS: Windows XP with SP2 or Windows Vista
* Processor: 1 .8GHz or faster (2.4GHz for Vista)
* RAM: 1GB or more (2GB for Vista)
* Video: DirectX 9.0c/10 compatible device w/ 128MB RAM or better and Pixel Shader 2.0 support; requires NVIDIA GeForce 6200/ATI Radeon 9000 chipset or greater
* Audio: DirectX 9.0c compatible device
* Disc drive: 8x DVD or faster
* Hard drive: 6 GB or more free space
* Input: Keyboard and mouse
* Internet: Connection required for multiplayer

forrás: www.hellgatelondon.hu

We are analog players in a digital world

(#229) Ájvé válasza shader-x (#224) üzenetére


Ájvé
veterán

nehéz megmondani szerintem nvidia 7600-tól ill ati x1650-től biztos, hogy gondtalanul fut a játék(persze ennél kisebb vga is elég a minimum ati 9550 nvidia 6200 szóval pl egy 6600 is bőven elég vagy egy 9600/9800-as is állítólag fx5900-on is szépen fut már), xp-nél min 1 giga ram nem árt ha valamennyivel több van azért (én is nem túl rég vettem még egy giga ramot) a proci egy jobb fajta pentuim4 is elegendő de persze kétmagos jobb egy kicsit (állítólag szebbek lesznek benne az időjárási effektek ill rövidül a töltési idő)
de ezt igazából az tudná igazából megmondani aki játszik vele és próbálta, ezen a fórumon is akad ilyen ember

(#230) Janoska26 válasza m4rc! (#228) üzenetére


Janoska26
addikt

Pompás, fantasztikus, nem kell bővítenem simán elfut a vasamon, még lehet, hogy mediumon is :C

(#231) Szuperboci válasza Ájvé (#229) üzenetére


Szuperboci
senior tag

dx 10 es karin lesznek szebbek effect ek mivel vannak benne dx 10 es effectek :DDD
(ezt de jol megmondtam)

Music!!!

(#232) Ájvé válasza Szuperboci (#231) üzenetére


Ájvé
veterán

nem én találtam ki, tessék olvasgass egy kicsit:
Yougamers:Tyler Thompson interjú

(#233) Szuperboci


Szuperboci
senior tag

Na valami uj info? :R

Music!!!

(#234) Sirandrish válasza m4rc! (#228) üzenetére


Sirandrish
legenda

komolyan ez a gépigénye??? Hát akkor jelenjen már megfele dicsak!!!!:DDD

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#235) Wolverine válasza Szuperboci (#233) üzenetére


Wolverine
félisten

Ennyi elég lesz? :D

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#236) ocsesz


ocsesz
aktív tag

Szevasztok!

Kiválasztottak béta tesztelőnek ha jól értelmezem a mailt!
Congratulations! You've been selected to be part of an elite group to help test Hellgate: London, the highly-anticipated Action-RPG from Flagship Studios!

Namost,az lenne a kérdésem hogy elkezdtem letölteni két fájlt az egyik 2 a másik 2.3giga,ha jól tudom akkor online lehet nyomni.Akkor ha találok valami hibát gondolom nekem kell írnom nekik nem?
Bocs a láma kérdésért de még nem csináltam ilyet!!!

(#237) Sirandrish válasza ocsesz (#236) üzenetére


Sirandrish
legenda

Haligali.
Először is kabbe:DDD
másodszor tudtommal igen..neked kell megirni ha találsz valami hibát:)

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#238) csaboo válasza Sirandrish (#234) üzenetére


csaboo
tag

"dicsak" :DDD :DDD :DDD
Szóval elvileg ma jön a demó...kíváncsi vagyok már rá nagyon!

Aki korán kel...az előbb iszik.

(#239) alien_ válasza ocsesz (#236) üzenetére


alien_
őstag

Nézegethetted volna sűrűbben is a mailboxodat, mert már sokszorosításban van a játék, szóval a hibajelentés miatt nagoyn ne fájjon a fejed=)

Swarm is coming.

(#240) Sirandrish válasza csaboo (#238) üzenetére


Sirandrish
legenda

ma???
Amint tudsz róla valamit linket nomassad:DDD

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#241) alien_ válasza Sirandrish (#240) üzenetére


alien_
őstag

Demo bejelentés

"And for gamers who can't wait until Halloween to get their Demon-slaying on, Flagship Studios is releasing a singleplayer demo this Thursday, October 18th."
/hellgatelondon.com/

Elvileg majd innen lehet töltögetni.

[ Szerkesztve ]

Swarm is coming.

(#242) Sirandrish válasza alien_ (#241) üzenetére


Sirandrish
legenda

jojojóóóó:DD
Akkor majd nézegetem a linket...kb mikorra várható amugy?:)

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#243) alien_ válasza Sirandrish (#242) üzenetére


alien_
őstag

Passz, mire hazaérek melóból 11kor, már valószínűleg kint lesz :DDD Elvileg Péntektől lesz elérhető több serverről, szal érdemes nézegetni az oldalat, hogy jó hátszéllel jöjjön, még az elején.

[ Szerkesztve ]

Swarm is coming.

(#244) Sirandrish válasza alien_ (#243) üzenetére


Sirandrish
legenda

lehet inkább megvárom míg feldobják valamelyik torrent oldalra..onnan tuti leszedem 10-20perc alatt...de gondolom sokan várják ugyhogy nemhinném hogy ilyen weblinkekről egyszerüen le lehetne szedni:)
1 napot még kibirok főleg hogy most tutam meg hogy ma jön a demo:D

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#245) csaboo válasza Sirandrish (#244) üzenetére


csaboo
tag

Ezért szoktam én néha lesni ilyesmi oldalakat, hogy gamestar.hu, gamekapocs.hu - itt mindig k*rvagyorsan felkerülnek az ilyen infók :C
Más: ki hogy áll ezzel az fps-es megjelenítéssel?? Én őszintén szólva jobban tudnék örülni egy olyan játéknak, ami Diablo-s nézetet használ, persze 3D-ben...mondjuk ez lehet az én konzervatív látásmódom csupán, de nekem jobban bejön/bejött az a stílus.

Aki korán kel...az előbb iszik.

(#246) alien_ válasza csaboo (#245) üzenetére


alien_
őstag

Majd holnap megmondom =)

Swarm is coming.

(#247) ocsesz válasza alien_ (#239) üzenetére


ocsesz
aktív tag

Amailt reggel 7:52-kor kaptam.Én se értem hogy miért ilyenkor de mindegy.
A game egyébként nagyon állat,főleg ahogy fejlesztheted a karaktered!!! :C

(#248) ocsesz


ocsesz
aktív tag

Ja egyébként röccenésmentesen fut a játék pedig a proci alapon van a graf pedig maxon. :D

(#249) csaboo válasza ocsesz (#248) üzenetére


csaboo
tag

És szép? :))

Aki korán kel...az előbb iszik.

(#250) alien_ válasza ocsesz (#248) üzenetére


alien_
őstag

Sztem ez el is várható egy ilyen árú vga-tól... Főleg h a motor se egy cryengine 2:U
Dx10-ben nyomod? Várjuk a screenshotokat!

[ Szerkesztve ]

Swarm is coming.

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Hellgate: London
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.