Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Hellgate: London

Hozzászólások

(#1001) maross válasza deicide (#999) üzenetére


maross
veterán

persze, legjobb. kosz.

eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

(#1002) maross válasza westlake (#996) üzenetére


maross
veterán

nekem a betabeli verzio van fent, beregeltem a keyem, es csokolom. hal'istennek nem kellett feltenni amit vettem, van egy olyan gyanum hogy tele van pengemesterekkel meg froccseno sebzessel :)

eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

(#1003) Wolverine válasza maross (#1002) üzenetére


Wolverine
félisten

Meg energiamágussal :DDD

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#1004) maross


maross
veterán

mas tema. most patch-el nem tudom hasznalni a zombie petemet, "subscriber only". a pozitivum hogy most mar nem fogja folyton dobni a sok destoryeolnivalo zombivert meg szivet es hasonlokat.

de amiert irtam, most lattam meg az elso! elofizetot :). kivancsi vagyok hany lesz az ido mulasaval...vagy hogy kepesek e meg jobban lebutitani a "normal" verziojat a jateknak. mert ugye ez a zombipet is olyan volt, hogy en mar fizettem erte, es kihuztak a zsebembol utana. hat koszi. mellesleg elofizetokkel nem tudsz tradelni, marha jo, ha itt a fele banda elofizus lesz, akkor semmi cserekereskedelem nem lesz a ket tabor kozott.

ismet mas. lattam egy faintos legendary fegyot, hianyzott hozza 15runic fragment. gondolom probat teszek /chat -en, volt egy rendes srac aki adott volna ingyen (nem ingyen kertem). odajott hozzam es megkerdezte hol vagyok. ami marha jo, mert ugye kulon kis vilagban voltunk, de ugyanugy a chat139-en. szoval nem ertem ezt az egesz dolgot. lehet szobat/vilagot valtani, mint guildwarsban?

eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

(#1005) RI/OS


RI/OS
őstag

Épp most patchelem azt megyek gyakni :D

(#1006) Wolverine válasza maross (#1004) üzenetére


Wolverine
félisten

Yahh, nálam is egy reward, a 7 fel nem használt zombotrecept és a hozzá való alapanyagok, valamint a lángoló koponyás sisak is használhatatlan (viszont én is láttam egy arcot olyannal futkározni...). Az előfizetőkkel nincs trade irtózatos marhaságnak tűnik... :((( Az utolsó meg megmagyarázza, miért nem találkozok ismerőssel :U

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#1007) maross válasza Wolverine (#1006) üzenetére


maross
veterán

/who -ra kiirja, hogy epp hanyan jatszanak, olyan 15ezer az atlag amit en lattam. egy ilyen kis vilagban saccra 100as limit van, szoval eleg eselyes hogy nem fogsz osszefutni senkivel :)

eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

(#1008) RI/OS


RI/OS
őstag

Lassan szedi mint A TETÜ addig is csak aki nem tudja milyen karit kezdjen, vagy mire adjon, talent kalkulátor :D

[link]

Omg most nézem, guardian level 50en 10pont a shieldwallra....7360(!!!)pajzsot ad :D

[ Szerkesztve ]

(#1009) Sirandrish válasza RI/OS (#1005) üzenetére


Sirandrish
legenda

magától leszedi vagy te szedted le?
mert nekem eddig inditásnál kiirta hogy frissitések elérhetőek egyjátékos módhoz de elmult néhány inditásnál már nem irta...megcsinálta volna? te hogy csináltad?
letudod printelni hogy milyen skillekre adsz?

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#1010) Apophis válasza RI/OS (#1008) üzenetére


Apophis
őstag

Nekem nem tetszik ez a skilltree. Sokkal jobb a D2/WoW stílus. Itt pl. az üsszes 30-as megszerezhető, de egy-egy újabb pont a legtöbb esetben alig jár hatással. Azt oedig megint sajnálattal látom, hogy a Guardian ezerszer jobban skálázódik. Ott a Sword of Reckoning, azon kevés egyike, amit érdemes kimaxolni, mellé anchor, és annyit sebez, mint én, csak közben ha akarsz, sem tudsz meghalni. Minden 15 másodpercben 7200 shield, no comment. Remélem, a BM surgeit egyesítik majd, akkor talán lenne értleme, mert így... Örülök, ha a healt fent tudom tartani, nemhogy még crit és speed, az ultimate meg ad rá kemény 75%-ot. Viszonz ez + Aura of Zeal = 100% crit, ami nem elvetendő. A lvl 33 srác pl. maxolt power aurával és sweeping strika-al megy. Igazából csak az zavar, hogy nem lehet resetelni a pontokat.

...a lamb in a lion’s presence, no recourse beyond obeisance, no hope beyond prayer.

(#1011) RI/OS válasza Sirandrish (#1009) üzenetére


RI/OS
őstag

én rákatintottam hogy frissitések elérhetöek és akkor szedi le
de ha virágbolti verziod van akkor nem fog többet elindulni :D

(#1012) Sirandrish válasza RI/OS (#1011) üzenetére


Sirandrish
legenda

érdekes mert ugye mondom nekem ugy indult hogy kiirta hogy elérhetőek a frissitések...mostmár nem irja ki ugyhogy vagy leszedte vagy megunta hogy lesz*rom:D

Printeld már le a skillfádat pliz:)

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#1013) RI/OS válasza Apophis (#1010) üzenetére


RI/OS
őstag

sword of reckoning egy kalap sza...

a shieldes támasdóskillekrera kell rámenni
a kitörés brutál több emberre ha bénit kábit éget stb...
a reckoning csak 1 ellenfél

1012: [link]
tessék a legkeményebb guardian skill tree nekem is ez lesz 50en

[ Szerkesztve ]

(#1014) Sirandrish válasza RI/OS (#1013) üzenetére


Sirandrish
legenda

jah te Guadian-t kezdtél?
jó én azthittem Blademaster:)

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#1015) Apophis válasza RI/OS (#1013) üzenetére


Apophis
őstag

Csak így meg olyan monoton lesz a játék, bár a BM-el én is a charge vonalat akarom elsőnek, mellé összesen 3 pontból megvan a sword typhoon, de szvsz nem ér egynél több pontot egyik sem, inkább kirakom a crit aurát, a Sword of Reckoningot maxolom, addigra kiderül, van-e értelme plusz AoE-nak. Hiába single target, két splash fegyverrel, 5+ mob esetén 100% crittel elég hatékony lesz az. Sajnos egy pont elment a surge of wrathre. Jópár pontot lehet nyerni tárgyak fejlesztésével is.

...a lamb in a lion’s presence, no recourse beyond obeisance, no hope beyond prayer.

(#1016) Sirandrish válasza Apophis (#1015) üzenetére


Sirandrish
legenda

Ezt hogy érted? "Jópár pontot lehet nyerni tárgyak fejlesztésével is."

Te BM-et kezdtél? te letudnád printelni a skillfádat?:)
kiváncsi lennék mennyire megyek más irányba:D

Egyébként itt nincs olyan lehetőség hogy visszavegyek skillpntokat mint a TQ-ba?

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#1017) Wolverine válasza Sirandrish (#1016) üzenetére


Wolverine
félisten

Vannak cuccok (én eddig csak fegyveren láttam), amik skillpontokat is adnak spéciként. És nincs retalent.

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#1018) RI/OS válasza Apophis (#1015) üzenetére


RI/OS
őstag

az nem zavar hogy monoton, de mivel a guardian pajzs+fegyot használ most 80% a dmg elnyelésem, +ugye healel az aura mint állat meg ha para van ott a shield, vagy kitörök regenerálodni, a bmet egy nagyobb csapat hipp hopp lezuzza

(#1019) maross válasza Apophis (#1010) üzenetére


maross
veterán

hatha kibumlizza a tomeg a skilltree resetet. vagy kidobnak valami skilltree modositast, ahol megvaltoznak az ertekek, es nullazzak mindenki talentjet..jo lenne :). bar lehet hogy ilyen hc modon gondolkodnak, es "jo volt az diabloban, jo lesz most is" elven marad minden. igazabol egyiket se itelem el :)

eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

(#1020) Apophis válasza RI/OS (#1018) üzenetére


Apophis
őstag

Le bizony. A guardiennel 18-ig vittem bétában, és talán egyszer, ha meghaltam.

...a lamb in a lion’s presence, no recourse beyond obeisance, no hope beyond prayer.

(#1021) Wolverine válasza maross (#1019) üzenetére


Wolverine
félisten

Erre a Tabula Rasában volt egy okos ötlet: a fejlődés kulcspontjain (először lvl5-nél) leklónozhattad a karaktered, így kaptál egy ugyanolyan szintű azonos képességekkel rendelkező karaktert; az eredeti bankjában levő cuccok is klónozódtak... persze nem volt kötelező ezt felhasználni.

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#1022) RI/OS


RI/OS
őstag

Egyébként westlake, nálad hogy megy dx10ben? nézted? nálam elég használhatatlan, ami hogy is mondjam, vicces?! :D
ráférne erre a részére mlég egy kis optimalizálás.

1400*1050 dx10 minden maxon minden bekapcsolva és picit kivan :D

(#1023) Drizzt


Drizzt
nagyúr

Blademasterrel hogy lehet tölteni életerőmet a pisztolykán kívül? És két kardot egyszerre hogy lehet betenni? Most csak kard+pajzs kombót enged.

I am having fun staying poor.

(#1024) westlake


westlake
félisten

nekem ketorankent egyszer elszall a jatek vegzetes hibaval.. 64bit power... marmint a 64bites futtatasa a proginak..

Play nice!

(#1025) maross válasza Drizzt (#1023) üzenetére


maross
veterán

van egy dual wield vagy hasonló nevű skill, arra kell dobni egy pontot. talan lvl5os.

eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

(#1026) Sirandrish válasza Wolverine (#1017) üzenetére


Sirandrish
legenda

jah azt tudom...vagyis gondoltam Diablo meg TQ után mert sajna én még nem taliztam olyannal:(

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#1027) Sirandrish válasza Drizzt (#1023) üzenetére


Sirandrish
legenda

van egy skill...dual valami vagy összeillő pengék (ha magyarul tolod)..arra adjál.
a lényeg hogy két kard a jele..megfogod találni:)

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#1028) O_L_I


O_L_I
őstag

Hi,

Bocs ha már felvetődött de túl sok a HSZ. :U
Szóval, 64bites XP-n sikerült valakinek műdésre bírni ezt a márkás játékot :F

(#1029) Sirandrish


Sirandrish
legenda

miért nem adja tovább a térképet a templomos bázisnál?
[link]

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#1030) Satan_Claus válasza Sirandrish (#1029) üzenetére


Satan_Claus
senior tag

Már hogy nem adja tovább? Gondolom a scrollozás megy...

Védd az állatokat! Egyél embert.

(#1031) Sirandrish válasza Satan_Claus (#1030) üzenetére


Sirandrish
legenda

milyen scrollozás?
nekem eddig mindig ugy volt hogy ahol vagyok az van a középpntban..nem kelett scollzni de ez fent van és nem látom hogy hova is megyek:(

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#1032) Sirandrish válasza Sirandrish (#1031) üzenetére


Sirandrish
legenda

jéé lehet huzgálni tényleg..csak az altot kell nyomni hozzá:)

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#1033) Satan_Claus válasza Sirandrish (#1032) üzenetére


Satan_Claus
senior tag

:DDD Igen, arra gondoltam ;)

Védd az állatokat! Egyél embert.

(#1034) Satan_Claus


Satan_Claus
senior tag

Amúgy hihetetlen, hogy milyen hülyék az amerikaiak. Negyed óráig kiabáltam az állomásokon, próbáltam beszélgetni, trade-elni, hogy odaadjam a pénzem/cuccaim valakinek a 3 karakterem törlése előtt. :F

Védd az állatokat! Egyél embert.

(#1035) RI/OS válasza Sirandrish (#1031) üzenetére


RI/OS
őstag

LoL

1034:miért törlöd a karikat?

[ Szerkesztve ]

(#1036) Sirandrish válasza Satan_Claus (#1033) üzenetére


Sirandrish
legenda

hát ugy hgy az altot nem nyomtam szerintem minden létező kombinációt kipróbáltam:D

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#1037) RI/OS


RI/OS
őstag

jól látom, hogy a patch óta lehet singleben is elite karaktert inditani? vki megnézné? :D melózok :S

(#1038) westlake válasza O_L_I (#1028) üzenetére


westlake
félisten

nekem siman megy.. (a warez is es az origi is)

Play nice!

(#1039) Vistaboy


Vistaboy
veterán

Még két nap... :DDD :O

Siralmasan lassú errefelé a postás. Majd írok egy panaszkönyvet... :DDD

[ Szerkesztve ]

"A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

(#1040) Sirandrish


Sirandrish
legenda

lvl 22 vagyok..lassan elérkezem a kritikus pontra..remélem továbbmegy mert ha nem akkor nagyon durci leszek:)

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#1041) westlake


westlake
félisten

nem tudom kinek tunt fel, de single player modban kb 3x annyi "boss" jonn a jatekban es ebbol kifolyolag 4x annyi penze is lesz az embernek.. sp-ben lev12-n minden cuccom legendary volt, mp-ben meg csak az egyik geppisztolyom es a mellvertem...
#1040: mar kijavitottak a vonatos bug-ot

[ Szerkesztve ]

Play nice!

(#1042) Sirandrish válasza westlake (#1041) üzenetére


Sirandrish
legenda

hát remélhetőleg..
bár még most se tiszta hogy hogy van peccselve a game..magától csinálja vagy mi de hamarosan ugyis kiderül.

Továbbá nekem 22. szinten se minden Legendary..de elég sk minden...visznt mikor jönnek már a 4 meg 5 csillagos cuccok?
eddig egyetleneggyel sem találkztam.

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#1043) maross válasza westlake (#1041) üzenetére


maross
veterán

igy mar ertheto miert volt 40ezred :). bar 30ra nekem is sikerult mra feltornaszni lvl 20ig. az elejen nem eri meg sporolni, ahogy fejlodsz ugyis csak elertektelenedik.

eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

(#1044) faber24


faber24
őstag

Tegnap halálra idegelt az a küldi, ahol a 4 katonával kellett leverni Belzebubot vagy kit meg a csicskásait...valahogy véletlenül sikerült, vagy negyedóra folyamatos kitolgatás után, mikor már éppen fel akartam adni...
Más hogy csinálta? Hogy a legegyszerűbb? A következő karakternél már nem akarok ennyit vacakolni vele :)

i7@4.2 +GF770+16GB....meg ilyenek :)

(#1045) Sirandrish válasza maross (#1043) üzenetére


Sirandrish
legenda

nekem 20nál többmég nem volt..azis addig tartott míg a kardomba raktam egy ritka képességet 8000ért:D

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#1046) Sirandrish válasza faber24 (#1044) üzenetére


Sirandrish
legenda

az az amikor ilyen felülnézetes kis stratégiai filingje van a gamenak?

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#1047) faber24 válasza westlake (#1041) üzenetére


faber24
őstag

16 vagyok, és eddig két legendary esett: egy válas, amit most használok, meg egy puska, ami BM-nek nem éppen az igazi :S Szal beszoptam?;)

i7@4.2 +GF770+16GB....meg ilyenek :)

(#1048) faber24 válasza Sirandrish (#1046) üzenetére


faber24
őstag

Az az...

i7@4.2 +GF770+16GB....meg ilyenek :)

(#1049) Wolverine válasza westlake (#1041) üzenetére


Wolverine
félisten

Single-ben az a lényeg, hogy átérj és ne legyen egyszerű; multiban meg balance-olni kell a szólózókhoz éppúgy, mint a teamekhez :) (na meg ha multiban mindenki legendaryban jár tojáshéjjal a seggén, akkor totál összedől az esetleges ingame piac...)
(szerk: lvl10, béta acc, 3 legendary: kesztyű, csizma, és egy rakétavető Shulgothtól - igaz, 30 luck volt rajtam, amikor ezek estek... :DDD)

[ Szerkesztve ]

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#1050) westlake válasza Sirandrish (#1042) üzenetére


westlake
félisten

nekem sp-ben is csak egy unique cuccom volt, igy mp-ben tuti, hogy kb. lev25-ig nem kapunk egyet sem ;)
mp modban a jatek mindig automatikusan leszedi a frissiteseket.. neha lathatod, amikor belepsz, hogy frissiti a fileokat.. valamikor csak felvillan egy-egy file.. sp modban meg a jatek betoltodese elott az indoto resz felajanlja (meg a desktopon), hogy leszedheted a patch-et.. van egy us es egy uk valtozat, ami egyebkent teljesen megegyezik (nem is ertem, hogy mi szukseg volt erre).. a letoltott 1.3 megas filet manualisan el kell inditani, ami frissiti a megfelelo fileokat.. ennyi ;)

[ Szerkesztve ]

Play nice!

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Hellgate: London
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.