Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Hellgate: London

Hozzászólások

(#851) manutdzoli


manutdzoli
senior tag

DX10-es a játék?

FORZA FERRARI!!Ferrari 2007 World Champion-Kimi Raikkönen.........INTEL-NVIDIA.......

(#852) V.Stryker válasza manutdzoli (#851) üzenetére


V.Stryker
nagyúr

Nem csak...megy DX9-el is. Csak ahhoz állítja be a grafikát. Nekem DX9-el valahogy kurva jó.

De ez így nem lesz jó. Reggel 7-kor felraktam, és azóta nem bírom abbahagyni... :B

[ Szerkesztve ]

Organic Maps - ingyenes, offline navi iOS-re és Androidra.

(#853) Drizzt válasza Sirandrish (#844) üzenetére


Drizzt
nagyúr

Nézted az aa beállítást? alapól nekem rárakta a maxot, aztán meg csodálkoztam miért van 30 fps-em. Kikapcsoltam, s lett 100 felett.

I am having fun staying poor.

(#854) Apophis


Apophis
őstag

Nálam a shadowt nem bírja, le kell vennem minimumra.

...a lamb in a lion’s presence, no recourse beyond obeisance, no hope beyond prayer.

(#855) Sirandrish válasza Drizzt (#853) üzenetére


Sirandrish
legenda

azthiszem 2*esen van.

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#856) manutdzoli válasza V.Stryker (#852) üzenetére


manutdzoli
senior tag

ok,akkor DX10-es.Vista kell alá.
Ha reggel 7 óta nem tudod abbahagyni akkor nem lehet rossz játék :) Nemsoká kipróbálom én is.

FORZA FERRARI!!Ferrari 2007 World Champion-Kimi Raikkönen.........INTEL-NVIDIA.......

(#857) Drizzt válasza Sirandrish (#855) üzenetére


Drizzt
nagyúr

Akkor leveszed, nem hiném, hogy utána fog akadni.

I am having fun staying poor.

(#858) Drizzt válasza manutdzoli (#856) üzenetére


Drizzt
nagyúr

Nem kell, nem dx10-es, de van benne olyan mód is, viszont nálam eddig mindig kilépett töltésnél, de peccset még nem próbáltam..

I am having fun staying poor.

(#859) RI/OS válasza V.Stryker (#852) üzenetére


RI/OS
őstag

Nekem mondod? reggel 9óta csak cigizni meg kajálni álltam fel :D

Nagyon brutálul néz már ki a guardianom...hasonlit az intrós muksóra :D
már 25ös :D

az agyam meg kifolyik :D

(#860) Apophis válasza RI/OS (#859) üzenetére


Apophis
őstag

Néha én is azon kapom magam, hogy egész napom Hellgate + TF2 volt :) Már-már a WoW-os időket idézi. Bár én még csak 23 vagyok, majd 30-on indul be a game az első ultimate képességgel. Ha valakinek van lvl 20+ legendary fegyvere, szívesen cserélek ranged fegyókra vagy rare/legendary relikviákra, esetleg cashre. Kezdenek a fegyvereim elavulni, ráadásul egyik sem "fröccsenő" :DDD.

...a lamb in a lion’s presence, no recourse beyond obeisance, no hope beyond prayer.

(#861) Sirandrish válasza Drizzt (#857) üzenetére


Sirandrish
legenda

nem is találtam a gameban...vagy csak szoftveresen lehet ráadni?

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#862) Sirandrish válasza RI/OS (#859) üzenetére


Sirandrish
legenda

komolyan? mi a f*sznak állsz fel cigizni?:DDD

amugy én napi néhány órácskát nyomom ésmost lvl 14 vagyok:)

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#863) Vistaboy


Vistaboy
veterán

Áááááááá!!!
Már örültem hogy nem kell a postásra várni egy hetet, erre kiderült hogy hibás a game, amit szereztek nekem... :W

Aki valamit el akar intézni, azt magának kell csinálnia... :W
Most egy hét várakozás megint... :O

"A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

(#864) RI/OS


RI/OS
őstag

bahh, 130as eröm van meg 100as állókép az összes pontot ezekre adtam, azt most nem tudok használni egy fasza fegyot az akaraterö miatt... elkell kezdenem arra is pontokat pakolni ezerrel
kár hogy a ,,palának,, nincs akaraterö feltöltödés redukálo skillje mint a bmnek :D

[ Szerkesztve ]

(#865) Sirandrish válasza RI/OS (#864) üzenetére


Sirandrish
legenda

hu nekem vagy 65ös az erőm és arra adtam a legtöbbet:D
mondjuk én mindenre adok:)

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#866) Drizzt válasza Sirandrish (#861) üzenetére


Drizzt
nagyúr

De van, rögtön az első menüben, élsimitás, vagy valami ilyesmi néven bal oldalon felül, én se vettem észre sokáig, hogy van, csak csodálkoztam miért swappel a játék. Hát emiatt volt, de már elmúlt. Legalábbis az elején.

I am having fun staying poor.

(#867) Sirandrish válasza Drizzt (#866) üzenetére


Sirandrish
legenda

de az nem olyan hogy alacsony magas stb..tehát nem 2* meg 4* meg ilyenek.

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#868) Drizzt válasza Sirandrish (#867) üzenetére


Drizzt
nagyúr

De olyan, de nyilván át lehet valahogy a sámokra fordítani, nekem legmagasabbon volt 25-30 fps, kikapcsolva meg 60-150.

I am having fun staying poor.

(#869) Sirandrish válasza Drizzt (#868) üzenetére


Sirandrish
legenda

hát csak neked kicsit komolyabb géped van:)
de mindegy..kikapcsolom:)
köszi

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#870) RI/OS válasza Sirandrish (#869) üzenetére


RI/OS
őstag

Linkeld már be, hogy melyik statra hány pontot adtál pls :D kiváncsi vagyok

(#871) Sirandrish válasza RI/OS (#870) üzenetére


Sirandrish
legenda

majd holnap lövök képet:)
amugy miért? elb*sztam nagyon?:D

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#872) Anti-Hero


Anti-Hero
aktív tag

Bazi nagy BUGra akadtam:(

VAn egy küldetés ahol egy vonathoz kell cucckokat összeszedni(3 cucc) na ezt megcs8ináltam majd jött a feladat hogy tísztítsam meg a vonat útját. Ezt is megcsináltam. Majd jött a feladat hogy öljem meg a Démon urat vagy kit. Na már most én elkezdetem csapkodni már majdnem meghalt mikor elfogyot az élet töltőm. Semmi gond telepor kapú irány az állomást venni gyógyítót.

Lófaszt nem lehetett:( Blokkolva volt a teleport:S NA akkor visszagyalogoltam az alagútba és átmentem egy kapun vissza az utcára. KIFAGYOT A JÁTÉK.

Mondom magam jó csinált már iylet. Vissza töltöm...

Elindítottam játékot vissza kutyagoltam oda aholl a volt a vonat (előtte bevásároltam gyógyítóból). NA és innentől nuku:S

Sehova nem tudok menni. Ott áll a vonat a sinek lezárva. A feladata z lenen hogy öljem meg a Demon urat de nem lehet oda menni mert le van zárva az út. Semmi lehetőség nincs elindítani a vonatot:S Semmi más küldi nicns semmit nem lehet csinálni mert ez kéne emgcsinálni, de nem lehet:S

Ez nem hanyag elegancia, mer' ez precíz igénytelenség.

(#873) Apophis válasza Anti-Hero (#872) üzenetére


Apophis
őstag

Dettó, csak nekem nem fagyott ki. Remélem megoldják.

...a lamb in a lion’s presence, no recourse beyond obeisance, no hope beyond prayer.

(#874) Anti-Hero válasza Apophis (#873) üzenetére


Anti-Hero
aktív tag

Szuper:( addig mi rákot csináljak karival. Virágot szedjek:( NEm igaz hogy erre bugra még nem jöttek rá:S

Ez nem hanyag elegancia, mer' ez precíz igénytelenség.

(#875) RI/OS


RI/OS
őstag

Ez hányas szint körül van? vissza a városba se tudsz menni?

(#876) RI/OS


RI/OS
őstag

Egyébként azt néztem, hogy meglepöen inteligens a kezelöfelület....
ha beállitod az összes skilled shiftre, mindig alkalomhoz illöen adja be öket, ha egy két ellenfél üt akkor a sima ,,egyszemélyes skillt,, adja be, ha több ember üt, aoezni tudsz shiftel.... mint ahogy a chargenál...ha egy szörnyön van a fokusz és beérsz hatótávba shiftel egyböl tudsz chargeolni...meglepöen kellemes :) nem kell számokat nyomkodni, mindig tudja mit szeretnék :D

[ Szerkesztve ]

(#877) RI/OS válasza Anti-Hero (#872) üzenetére


RI/OS
őstag

ha az amire gondolok, akkor egy ötlet: dobd el a küldit(félbehagy) vedd fel ujra, és menj vissza, voálá nekem is volt vmi ilyesmivel gebasz nekem megoldotta

(#878) Anti-Hero válasza RI/OS (#877) üzenetére


Anti-Hero
aktív tag

level 26 vagyok.
Nem lehet eldobni mert ha eldobom akkor kilép a menübe. (Mivel ez főküldi!)
Városba vissza lehet menni meg minden fele. De mit érek vele:S

Amúgy erről beszéle:
Hülye vonat
Hülye kapu

[ Szerkesztve ]

Ez nem hanyag elegancia, mer' ez precíz igénytelenség.

(#879) RI/OS


RI/OS
őstag

Ha guardiannal lemegy a hpd, felajánlja shiftel a shieldet az milyen komoly? :C

(#880) westlake


westlake
félisten

azert a "tereptargyak" eleg egysikuak lettek :( kedvenceim az ablakuvegben tukrozodo kepek, amiknek gyakorlatilag semmi koze ahhoz, amit tukrozni akarnak :D amugy a targyakat hogy lehet upgade-elni? en nme jottem ra.. gyojtottem mar csomo ilyen kis szar targyat, de nem tudom mire jok.. (pl. battery)

[ Szerkesztve ]

Play nice!

(#881) Sirandrish válasza Anti-Hero (#878) üzenetére


Sirandrish
legenda

nah akkor most mivan?kifagy a game?

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#882) Sirandrish válasza westlake (#880) üzenetére


Sirandrish
legenda

nekem az tetszik hogy van pl egy asztal két székkel(két szék két oldalt) csapsz egyet a két szék darabokra törik de az asztal az feszit tovább:)

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#883) westlake válasza Anti-Hero (#878) üzenetére


westlake
félisten

parkolopalya ;]

Play nice!

(#884) V.Stryker


V.Stryker
nagyúr

Erre még mindig senki? :U

Organic Maps - ingyenes, offline navi iOS-re és Androidra.

(#885) Apophis válasza V.Stryker (#884) üzenetére


Apophis
őstag

[link]

...a lamb in a lion’s presence, no recourse beyond obeisance, no hope beyond prayer.

(#886) V.Stryker válasza Apophis (#885) üzenetére


V.Stryker
nagyúr

Köszi. :R

Vaz, ti is voltatok úgy az első játékos nap után,hogy este, mikor lehunyod a szemed, akkor több szemű,csápos nyavajákat láttok? :DDD Reggel héttől nyomtam, este hatkor mikor megálltam,hogy lemenjek söré, reflexszerűen majdnem lelőttem a szomszéd nyanyát, már emeltem volna a karabélyt,hogy beleeresztek egy sorozatot, utána meg megszóróm tűzrókával...hát nem visszafogtak az üresüvegek? :DDD

Organic Maps - ingyenes, offline navi iOS-re és Androidra.

(#887) Apophis


Apophis
őstag

Nos, [link]. Ezt megszívtuk, vége. Vagy új karakter, vagy meg kell várni, amíg kijavítják, és az szerintem nem holnap lesz. :W

...a lamb in a lion’s presence, no recourse beyond obeisance, no hope beyond prayer.

(#888) Wolverine válasza Sirandrish (#847) üzenetére


Wolverine
félisten

Az a kék csík azt jelzi, mennyit emésztenek fel a rajtad levő cuccok az adott értékből (a fegyverek/páncélok tooltipjének alján ott van, hogy requires 10 Sta, 15 Accu - ilyesmik :) )

Pluszt azért kapsz, mert ezzel jutalmaz a játék, amiért ügyes voltál :U

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#889) Sirandrish válasza Apophis (#887) üzenetére


Sirandrish
legenda

ez most mi?
onnan nemlehet tovább menni?
ez hogy lehet?

amugy mit jelent ami da levan irva?

[ Szerkesztve ]

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#890) RI/OS


RI/OS
őstag

Szal akkor figyeljek oda, hogy ne lépjek ki, mielött befejezem azt a questet :D

(#891) Sirandrish válasza Wolverine (#888) üzenetére


Sirandrish
legenda

igen időközben rájöttem:)
de azért köszi :R
amugy mostmár tudom miért nem tudok felvenni semmit...mert kevés az erő:D
nah a kövi 4-5 szinten csak arra nyomok:)

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#892) Wolverine válasza westlake (#880) üzenetére


Wolverine
félisten

A fegyvereid tooltipjében látszik, ha van upgrade lehetőség rajtuk; a megfelelő cuccot egyszerűen húzd a fegyverre és kész :) Az állomásokon van olyan gép, ami - némi palladium ellenében - leveszi a modot, ha később már nincs szükséged a fegyverre, de az upgrade-et még megtartanád és másik fegyverre raknád...

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#893) Wolverine válasza RI/OS (#890) üzenetére


Wolverine
félisten

Első körben quest befejezése előtt ne távozz a tetthelyről; ha ez nem megoldható (pl. disconnect miatt), akkor meg talán tényleg azt kéne megpróbálni, amit a blogban írt a srác: party valakivel és ketten megcsinálni... (hátha ez működik)

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#894) Sirandrish válasza Wolverine (#893) üzenetére


Sirandrish
legenda

és egyáltalán melyik az a küldetés és hol van?

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#895) Apophis válasza Wolverine (#893) üzenetére


Apophis
őstag

Ha egyszerre 20 embernél több lenne online, talán akadna segítő :) Engem az előző act végéhez kért fel egy arc, szóval akadályát nem látom. De azért ilyen hibákat benthagyni, csak tovább erősíti a félkész feelinget. Elég megnézni a chat ablakot - azt hittem, valami vicc, mint egy 10 éves pre-alpha cucc :Y. A vendor system egy nulla, nincs AH, hirdetheted chaten a cuccaidat, linkelni természetesen nem lehet. Apropó, ez eladó .
Remélem, nagyon gyorsan kijavítják ezeket a hibákat...

...a lamb in a lion’s presence, no recourse beyond obeisance, no hope beyond prayer.

(#896) Wolverine válasza Apophis (#895) üzenetére


Wolverine
félisten

A chattől én is dobtam egy hátast, sajnos azt a Mythosban sem csinálták túl szépre, és még help sincs hozzá (annyira azért nem triviális, mit hogyan hová lehetne írni, akkor meg pláne nem, ha az ember többféle megvalósítással is játszott korábban... :((() Az is vicces, hogy nem lehet stackeket szétszedni, ezt is igazán megoldhatták volna :(

Egyre valószínűbbnek tartom, hogy nem fogom megvenni a játékot, pedig amúgy hangulatos és egész addiktív. Ha nem lenne 13€ a Tabula Rasa havidíja, valsz. már a polcomon lenne a doboz...

Az az Energiamágus az Evoker akarna lenni??? :Y Ez durva.

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#897) Anti-Hero


Anti-Hero
aktív tag

Valaki nem tudja hova tudnék panasz E-mailt írni?
Már mint a készítőknek szeretnék írni.

Ez nem hanyag elegancia, mer' ez precíz igénytelenség.

(#898) westlake válasza Wolverine (#892) üzenetére


westlake
félisten

hmm.. nem is gondoltam volna, hogy ennyire egyszeru.. akkor viszont azt nem ertem, hogy miert van minden allomason olyan masina, ahova a targyat es a hozza valo finomsagokat betve valamit upgrade-el rajta.. akkor az a gep mire jo?
mod: a csokolades palyan orom volt nezni, ahogy 8800 gtx-el, 4 giga rammal es 3.6 gigas quad-al 1600x1200-ban kb. 25 fps volt a jatek :D

[ Szerkesztve ]

Play nice!

(#899) Sirandrish


Sirandrish
legenda

nah akkor hol is van az a pálya ahol kifagy? vagyis ahol nem kéne kilépni?

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#900) Faber válasza westlake (#898) üzenetére


Faber
csendes tag

Állomáson 3 gép van:

1. Berakod az upgradelendő fegyót/páncélt az egyik ablakába, másikba némi hulladékot/alkatrészt (alul írja, miből mennyi kell), és upgradeli.

2. Berakod a fegyvert és némi paládiumért upgradeli

3. Berakod a (modolt) fegyvert, és némi paládiumért kiszedi belőle a modokat.

A modok berakásához nem kell gép, csak ráhúzod a fegyóra a modot, vagy jobgombal rámész a fegyverre és belerakod a slotba a modot.

UI: Halj meg ilyen géppel...én karácsony utánig egy rakás ócskavason játszok :D

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Hellgate: London
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.