Hirdetés

2024. május 21., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Hellgate: London

Hozzászólások

(#1601) Satan_Claus válasza _Bishop_ (#1600) üzenetére


Satan_Claus
senior tag

Ha iszonyat sok időd van, akkor a wow, de akkor már inkább everquest2. Ha izom géped is van, akkor Vanguard, de ha max 1-2 órád van folyamatosan, akkor HGL :)

Védd az állatokat! Egyél embert.

(#1602) _Bishop_ válasza Satan_Claus (#1601) üzenetére


_Bishop_
tag

Na végre 1 ilyen megközelítés is! :) Köszi
Nincs izom gépem. Szabadidőm változó v annyi amennyit akarok!? :D WoW-ba van 1-2 spancim, tetszik, h összetett. HGL-be nincs ismerős, de tetszik a játékmenete csak attó félek, h az hamarabb ellaposodik, nem?

(#1603) Satan_Claus válasza _Bishop_ (#1602) üzenetére


Satan_Claus
senior tag

Én Everquest2-ről váltottam, és eddig bejön. Iszonyat idő elment egy raidre EQ2-ben, gondolom a wow is ilyen. 1-1,5 óra kellett, hogy összeálljon egy csapat, itt meg annyi idő alatt partizunk egy jót és kész. :)

Védd az állatokat! Egyél embert.

(#1604) Wolverine válasza Satan_Claus (#1603) üzenetére


Wolverine
félisten

Raidguildben nem kell ennyi idő; előre fel kell iratkozni és kész. PuG-gal persze elmegy az idő, de az általában olyan is...

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#1605) _Bishop_ válasza Wolverine (#1604) üzenetére


_Bishop_
tag

Mi az a raid meg pug? ;)

(#1606) Satan_Claus válasza Wolverine (#1604) üzenetére


Satan_Claus
senior tag

Ja, csak normális raidguildbe csak akkor mehetsz, ha heti 4 raidet bevállalsz... Legalábbis EQ2-ben. Nyugdíjas játék minden MMO :))

PuG: Gondolom pickup raidre gondolsz. Valaki kitalálja hogy raidelni megy és kezd keresni embereket. Na ez másfél óra :K

Védd az állatokat! Egyél embert.

(#1607) Veg1ta


Veg1ta
tag

Én nem próbáltam a Wow-ot, meg az EQ-et sem. Viszont tavaly karácsonyra kaptam bnőmtől a Guild Wars-t azzal elvoltam pár hónapig! Nagyon jó játék és legalább ingyenes! :)

[ Szerkesztve ]

Utálom amikor kiírod, hogy "utálom ha nem válaszolsz a privát üzenetre" és azért utálom, mert Te sem válaszolsz...

(#1608) Veg1ta


Veg1ta
tag

Lenne egy kérdésem a nagy HGL gémereknek:

1024-ben játszom és néha eléggé beakad (mikor sokan vagyunk és sokan varázsolunk), pedig már nincs is minden max-on. Melyik fícsört kellene lejjebb vennem a jobb futás érdekében? Mert sztem nincs olyan rossz gépem, hogy minimumon kéne játszanom..... :F

Utálom amikor kiírod, hogy "utálom ha nem válaszolsz a privát üzenetre" és azért utálom, mert Te sem válaszolsz...

(#1609) Satan_Claus válasza Veg1ta (#1608) üzenetére


Satan_Claus
senior tag

Semilyet, ugyanis a játék erősen procilimites.

Védd az állatokat! Egyél embert.

(#1610) Wolverine válasza Satan_Claus (#1606) üzenetére


Wolverine
félisten

Yahh, Pick-up Group. Mondjuk vannak casual raiderek heti 2-3 alkalommal ;)

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#1611) CabalX


CabalX
aktív tag

Kijött a 0.7-es multi Patch !!! :))

(#1612) Satan_Claus válasza CabalX (#1611) üzenetére


Satan_Claus
senior tag

Bezony, de az 59-es marmantyok még mindig elég durvák :(

(Pedig eredetileg 57 lett volna a szinthatár)

Védd az állatokat! Egyél embert.

(#1613) Satan_Claus


Satan_Claus
senior tag

Na, próbáltuk legyakni Sydonai-t. Az odavezető úton 60-as monsták vannak, hát elég gatya. Miután megöltük az 5 bosst 3 óra alatt, (3x kivágott a szerver, ha egyedül lettem volna, biztos nagyon örültem volna), Sydonai életéből 1 óra alatt kb. 10%-ot nyomtunk le. Aztán negyedszer is kivágott, de inkább lefeküdtem aludni. És a legjobb drop egy rare relic volt, a többi zöld :( .

Védd az állatokat! Egyél embert.

(#1614) Zee21 válasza Satan_Claus (#1613) üzenetére


Zee21
aktív tag

akkor nem kicsi anyázás mehetett ott :D:D

''Olyan sokoldalú vagyok hogy már szinte gömb''

(#1615) wesker24


wesker24
senior tag

Hello akinek Sumonner/idéző karija van az irja már le legyen szives hogy az idézőnél mit érdemes kifejleszteni mire érdemes rakni a skilleket ??

Amugy nekem is sikerült végigvinni a játékot van egy 32 szintű mérnököm de most elkezdtem egy idéző karit kiváncsi vagyok az idéző hogy válik be !!

Mert a mérnöknek igencsak jó robotjai voltak !! Egész jól sikerült kifejlesztenem őket !!

[ Szerkesztve ]

I am the Lord of Deadside !!! The Horror the horror I embrace it !

(#1616) Zee21 válasza wesker24 (#1615) üzenetére


Zee21
aktív tag

kérdésedre válaszol Kopasz aki tolja Meggybor nevezetü Summonerét....
....vagy nem :D

''Olyan sokoldalú vagyok hogy már szinte gömb''

(#1617) Integra


Integra
titán

haliho
öcsém ma azt mondta hogy elég jó játék ez ha leszakadt a diablo2-ről, amiben fanatikus amúgy..
tényleg ennyire jó kis dio2 féle game????
azt mondta hogy nagyon sok fejlesztő dolgozott a hellgaten akik a diablo2-t is csinálták....

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#1618) Satan_Claus válasza wesker24 (#1615) üzenetére


Satan_Claus
senior tag

Itt vagyok :)

Kétféle summonert építhetsz: maxos Carnagort sok lövöldözős elementállal, vagy Warpert maxolod ki 5-6 earth elementállal. Ők tankolnak, mert a warper nagyon csúnyán sebez, csak hamar döglik.

Itt gyakorolhatsz faépítést :))

Védd az állatokat! Egyél embert.

(#1619) Satan_Claus válasza Integra (#1617) üzenetére


Satan_Claus
senior tag

Kiléptek a Blizzardtól a D2 fejlesztői, és ezt csinálták. Mivel a demo nagyon pinduri, virágbolti verzión kell sajna kipróbálni a single playert, aztán ha tetszik, megvenni :D Multiplayerben az igazi :R

Védd az állatokat! Egyél embert.

(#1620) Integra válasza Satan_Claus (#1619) üzenetére


Integra
titán

nagyon tetszik, hajnali 3ig püföltem, most jutottam a covenant garden előtti menhelyre...
de a konfigom kifekszik tőle, néha úgy beszaggat, hogy csak csapkodom a piát hogy ne haljak meg... :( :DDD

viszont mi ez a customizáló nano masina?
meg csomó tárgy info ablaka 2-3 egymásba kapcsolódó ablakos, nem értem hogy.
meg aztán van egy csavar funkció hogy szét lehet szedni a megtalált trágyakat?
érdemes ezekkel foglalkozni?
blademastert indítottam kezdésnek. milyet érdemes belőle fejleszteni? kétkaros gyakszisat gondolom, de skillben.. még csak lvl5, nem rakosgattam ki skilleket eddig, fapados a csávó:)
skilleket se tudom hogy osszam ki, csomó mindent nem találok.

viszont a végére már nagoyn érezhető volt a diablo2 érzése sok helyen a játékban és a menüben, ami ugye egyértelműen pozitív:)

[ Szerkesztve ]

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#1621) Satan_Claus válasza Integra (#1620) üzenetére


Satan_Claus
senior tag

#1563, Skilltree link is hasznos

Védd az állatokat! Egyél embert.

(#1622) Integra válasza Satan_Claus (#1621) üzenetére


Integra
titán

köszi, nézem:)
kardos csávóhoz nem sok minden van:(
de az oldalt lementettem bookmarksba

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#1623) Integra


Integra
titán

[link]
a collectors miben több mint a sima?

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#1624) Satan_Claus válasza Integra (#1623) üzenetére


Satan_Claus
senior tag

Szerintem a borítója más :))

Nem tudom, lehet, hogy van a collectorban térkép vagy tudja fene. :F

Védd az állatokat! Egyél embert.

(#1625) Integra válasza Satan_Claus (#1624) üzenetére


Integra
titán

térkép? az meg minek random mapnél?:)
érdemes a kacatokat gyűjteni? ugyanolyan gyorsan tele a puttony mint dioban...
semmi értelmes cuccot természetesen most se találok, az ellenek meg már kőkemények:DDD
és persze mikor egy jó cucc van, ruha, vagy páncél, akkor ott figyel hogy melyik karakter használhatja. persze nem baldemaster egyiket sem.. :DDD

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#1626) Veg1ta


Veg1ta
tag

Nem tudom aktiválni az Orákulumot.... Azt mondja a fószer, hogy embankmentből kellene vmi démon füle.... de oda meg nem tudok sehogy sem eljutni, mert 3-4 kapu zárva, a többit már végigjártam. A pokoljáratokkal együtt.... ??? :F

Utálom amikor kiírod, hogy "utálom ha nem válaszolsz a privát üzenetre" és azért utálom, mert Te sem válaszolsz...

(#1627) polaar válasza Veg1ta (#1626) üzenetére


polaar
tag

Arra gondolsz amikor a green parki állomáson vagy?Ott az összerakott orákulumra kell kattintani a tárgymenüdben.

(#1628) Veg1ta válasza polaar (#1627) üzenetére


Veg1ta
tag

Próbálgattam már a jobb klikket, de GP állomáson lehet kimaradt.... Na mindjárt megpróbálom! Köszi a tippet! :R

Utálom amikor kiírod, hogy "utálom ha nem válaszolsz a privát üzenetre" és azért utálom, mert Te sem válaszolsz...

(#1629) Integra


Integra
titán

st. martin-nál hol az a 3 proto detector???
hogy néznek ezek ki???
már 3x mentem oda-vissza végig a pályán és nem találom egyiket sem..
ennyire nem lehetek vak:DDD

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#1630) Satan_Claus válasza Integra (#1629) üzenetére


Satan_Claus
senior tag

Zöld medicinlabda kicsi oszlopon, a felirat messziről látszik (elvileg) :))

Védd az állatokat! Egyél embert.

(#1631) Satan_Claus válasza Integra (#1629) üzenetére


Satan_Claus
senior tag

Közben csináltam egy Blademastert, valahogy így fog kinézni: Skilltree

Védd az állatokat! Egyél embert.

(#1632) Integra válasza Satan_Claus (#1630) üzenetére


Integra
titán

túl vagyok rajta.
nem generálta a pályára. kikellett lépnem a játékból és újraindítani, aztán meglett..
iszonyatosan sok a bug a játékban sajnos...
rengeteg
és néha iszonyat bosszantó a belassulás, van hogy azért halok meg mert szó szerint kifagy az egész ahogy van....
épp a 314 elméjében voltam begyűjtöttem a cuccokat, persze a felét nem használhatom mert nem kardosnak van... szóval és erre kifagyok, lekellett kapcsolni a gépem úgy..
na mondom ha oda minden mai meló én uninstallálom. de megtartotta, nem vesztette el a beállításokat és a cuccokat sem.
szerencséje.

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#1633) Integra válasza Satan_Claus (#1631) üzenetére


Integra
titán

most tartok lvl14nél mindjárt ugrok.
még nem osztottam ki skillpontot, mert nemtom, hogy mire rakjak és az miért jó.
illetve egyet raktam a kétkezes harcra, hogy a másik kézbe is tudjak kardot rakni.
és most fejeztem be ugye a 314-et.
de most már érezhetően gyenge.
ezek a röpködő lézerező valamik, hát az iszonyat, meg a sokkolós monszták... pikkpakk halok

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#1634) Wolverine válasza Integra (#1633) üzenetére


Wolverine
félisten

Először is nézd meg a korábbi linken a skilleket, és döntsd el, hogy a topskillek közül melyik éri meg neked, melyiket tartod a legjobbnak. Utána ahhoz építsd fel a többit, a harcstílusodhoz igazítva ;) Mivel max. 3-szor oszthatod újra a skilleket, így érdemesebb előre megtervezni, mire is tennél.

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#1635) Satan_Claus válasza Wolverine (#1634) üzenetére


Satan_Claus
senior tag

Újra lehet osztani a skillelet? :F :Y

Védd az állatokat! Egyél embert.

(#1636) Satan_Claus válasza Integra (#1632) üzenetére


Satan_Claus
senior tag

Ha virágbolti, le kéne tölteni a patcheket hozzá, azóta javítva lett a bugok nagy része.

Védd az állatokat! Egyél embert.

(#1637) Integra válasza Wolverine (#1634) üzenetére


Integra
titán

újraosztani? azt megy hogy?
ilyet a dioban se lehetett, elcseszem aztán reset skills?
amúgy nézem amit satan csinált, de ha csak whilrwind van kimaxolva, akkor bal oldalt miért van a többire is rakva?
meg ott vannak jobb oldalt ezek a különálló skillek..
ezek mindig aktívak vagy mi a túró?:)

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#1638) Integra válasza Satan_Claus (#1636) üzenetére


Integra
titán

oksoba van, mert ismerősöm nem dolgozik most és ha nem muszáj akkor nem kiskerben veszem jóval drágábban:)
amúgy meg erősen gondolkodom hogy nem veszem meg, szétcseszi a konfigomat, egyszerűen döbbenet, hogy ennyire felzabálja.. 1280x1024-ben...

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#1639) Veg1ta válasza Integra (#1638) üzenetére


Veg1ta
tag

Ne csodálkozz, hogy megeszi a géped..... Én már levettem néhány dolgot közepesre és néha szinte képregény, pedig sztem nincs rossz gépem.... Ja és csak 1024-ben... :W

Utálom amikor kiírod, hogy "utálom ha nem válaszolsz a privát üzenetre" és azért utálom, mert Te sem válaszolsz...

(#1640) CabalX válasza Wolverine (#1634) üzenetére


CabalX
aktív tag

Hogy is van ez a "skill újraosztás" ? :F
Engem is érdekelne, van pár pont amit így utólag már nem oda tennék...

(#1641) Satan_Claus válasza Integra (#1638) üzenetére


Satan_Claus
senior tag

Procilimit van, nem gyengén :U

Ráadásul csak egy magot használ. :(

Az aurád elvileg mindig aktív, csak egyszer kell aktiválni, a bal oldali fáról a skillt be lehet rakni bal egérgombra, a whirlwindet jobb gombra. A call of the chosen, crosscutter meg a leap mehet az 1-2-3 gombokra. A thorns meg gondolom passzív skill.

Védd az állatokat! Egyél embert.

(#1642) Satan_Claus válasza CabalX (#1640) üzenetére


Satan_Claus
senior tag

Sztem nem lehet :U

Védd az állatokat! Egyél embert.

(#1643) Wolverine válasza Satan_Claus (#1635) üzenetére


Wolverine
félisten

Lehet, hogy még csak tervezett dolog; de úgy emlékszem, hogy 3 skillresetre van/lesz lehetőség... rég olvastam patchnote-ot :B

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#1644) Integra válasza Satan_Claus (#1641) üzenetére


Integra
titán

na és akkor hogy kell osztogatnom bal oldalt a pontokat?
accurancyra nem raktam még semmit, nem lövöldözök ugye.
csak a strengh-re meg a willpóverre rakam és csak annyit, hogy ha olyan ruha volt akkor azt feltudjam venni. de ott is van még most vagy 41 pont kiosztható.
asszem elértem a lvl14et

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#1645) CabalX válasza Satan_Claus (#1642) üzenetére


CabalX
aktív tag

Kicsit utánnaolvastam pár másik fórumon.
Állítólag a 1.0-ás patch-el érkező Stonehenge-ben lehet valahogy újraosztani a pontokat.
De ez a helyszin (egyenlőre) csak fizető játékosoknak lesz elérhető. :(
Azért előbb utóbb mi is csak "megkapjuk" mint az Elite módot és a több indítható karaktert (3<>24). :U

(#1646) Satan_Claus válasza Integra (#1644) üzenetére


Satan_Claus
senior tag

Én mindig csak annyit osztok el, amennyi a cuccokhoz kell, de max. 20 pont van talonban, nem 40 :Y

Szerintem ami felesleg, pakold a staminára, mert a végefelé az lesz a legfontosabb skill, a +all attribes páncélok zabálják a staminát. És a + all atribbrl ki van pipálva a strengt meg a willpower is. Accuracy fölösleges.

Védd az állatokat! Egyél embert.

(#1647) Veg1ta


Veg1ta
tag

Én hagyom ezt a játékot a picsába!!! Már vártam vagy 1,5-2 éve de engem nagyon felb*sz ez a szaggatás!!! Mikor sok a robbanás, varázslás akkor vége a gépemnek..... Majd egyszer folytatom ha lesz hozzá olyan patch ami kezeli legalább a két magot! :(((

élsimítás ki, árnyék alacsony, shader közepes, anizotróp és dinamikus világítás kikapcs..... 1024-ben.... B*sszák meg!

[ Szerkesztve ]

Utálom amikor kiírod, hogy "utálom ha nem válaszolsz a privát üzenetre" és azért utálom, mert Te sem válaszolsz...

(#1648) Satan_Claus válasza Veg1ta (#1647) üzenetére


Satan_Claus
senior tag

Nem tudom, mi a gondod, nekem nagy csapatban a legalacsonyabb 18 FPS volt, minden maxon, csak az árnyék low, meg az AA azt hiszem medium... A 18 is csak egyszer történt, 40-60 FPS általában. 1280x1024-ben.

Védd az állatokat! Egyél embert.

(#1649) Veg1ta válasza Satan_Claus (#1648) üzenetére


Veg1ta
tag

Az a baj, hogy én sem tudom!? Nem íratom ki az fps-t de az biztos, hogy sok ember, sok robbanás/varázslásnál 2-3 fps környékére csökken.....

Én xp-n nyomom dx9-cel! Lehet az a baj? :F

Utálom amikor kiírod, hogy "utálom ha nem válaszolsz a privát üzenetre" és azért utálom, mert Te sem válaszolsz...

(#1650) Wolverine válasza Veg1ta (#1649) üzenetére


Wolverine
félisten

Én is, igaz, medium grafikán. Nem volt komoly gondom. (amúgy a /fps chatcommanddal kiírathatod az FPS-t, ha biztosat akarsz tudni...)

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Hellgate: London
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.