Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Hellgate: London

Hozzászólások

(#501) ChromeX válasza Fáraó (#500) üzenetére


ChromeX
addikt

rá de kellene még egy kis nyersanyag hozzá, na majd holnap összehozok valamit :)

Battleforge-> Skylords Reborn F2P https://forum.skylords.eu/

(#502) Fáraó válasza ChromeX (#501) üzenetére


Fáraó
őstag

Hasonló cipő... :)

VIGYORRRGAZMUS.....

(#503) Ájvé


Ájvé
veterán

olyan set itemek mint a dio-ba vannak egyenlőre nem láttam
viszont armor set végülis van, mivel az azonosnevűeket összerakod az egy teljes armor persze semmi olyasmi nincs mint a set bónuszok, maximum megnézed hogy is néz ki a az adot típusú teljes páncél

(#504) Sirandrish válasza Ájvé (#503) üzenetére


Sirandrish
legenda

akkor mi értelme? Ugyértem a Dioba pont az volt a lényeg hogy minnél több darabja van meg az adott setnek annál több bonuszt ad:)

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#505) Apophis válasza Ájvé (#503) üzenetére


Apophis
őstag

Biztosan lesznek set itemek, gondolom csak a magasabb szinteken. Nekem a demoban a két legjobb cuccom egy rare ** módosított puska és egy legendary *** sharpened molten edge volt, mindkettőt alap mobok dobták, a két "boss" (bag o' bones és a szumátrai kis vakarcs) összesen egy zöldet dobott. Furcsa mód nekem tegnap a demo elkezdett rendesen futni, maximumon is simán játszható, ennek örömére elő is rendeltem :)

...a lamb in a lion’s presence, no recourse beyond obeisance, no hope beyond prayer.

(#506) Sirandrish


Sirandrish
legenda

a Demoba ki hanyadik szinten van? mármint a végére hányadik szintüek vagytok?

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#507) Apophis válasza Sirandrish (#506) üzenetére


Apophis
őstag

Lvl 5 a maximum.

...a lamb in a lion’s presence, no recourse beyond obeisance, no hope beyond prayer.

(#508) Sirandrish válasza Apophis (#507) üzenetére


Sirandrish
legenda

akkor jó:) én 4. szintü voltam a Blademasterrel elsőre:)
ma a másik karival is végigtolom:)

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#509) Satan_Claus


Satan_Claus
senior tag

Na, megvan, hogy lehet chatelni.

/chat vagy /lfg

Védd az állatokat! Egyél embert.

(#510) ChromeX válasza Apophis (#507) üzenetére


ChromeX
addikt

engedhettek volna minket még legalááb egy két szintig fejlődni,
ma feltuningoltam az egyik fegyóm, két rare cuccot kellett szétszednem hogy meglegyenek az alapanyagok :))

Battleforge-> Skylords Reborn F2P https://forum.skylords.eu/

(#511) Carpio


Carpio
tag

Nem igazán éreztem diablós feelinget a demo alatt :((

A legnagyobb télben tanultam meg, hogy legyőzhetetlen nyár lakozik bennem.

(#512) Fáraó


Fáraó
őstag

Ma adott egy unique Bag O' Bones-t (sárga színű volt a neve), de csak palladiumot dobott el. Találtam XM55-s rifle-t, meg Blazing pistol-t most először, szét is kaptam őket.
Nekem nem lesz elég alkatrészem, mert van egy tech report upgrade-em, amihez 30db tech és 6 db rare tech kell. Na annyit ebben a demóban nem lehet összeszedni ennyire kevés pályán, csak jó sok kitartással.

VIGYORRRGAZMUS.....

(#513) m4rc!


m4rc!
őstag

Demót végigtoltam, jónak tűnik a gém. Akinek tetszett a dió ez is tetszeni fog.
Meg megyek most beta-testelni.. :DD ,bár nem sok értelme van, mindjart itt a végleges..

We are analog players in a digital world

(#514) Apophis válasza Carpio (#511) üzenetére


Apophis
őstag

A bétások egybehangzó véleménye alapján a demo egy kalap sz*r és meg sem közelíti a bétát, ami pedig szintén nagyon messze van a véglegestől.

...a lamb in a lion’s presence, no recourse beyond obeisance, no hope beyond prayer.

(#515) alien_ válasza Apophis (#514) üzenetére


alien_
őstag

Ez így van :K
Demó alapján nem szabad meg/el-ítélni, mert nagyon távol áll a tényleges játéktól. Van egy lvl14-es blademasterem, és egyre jobban tetszik, kezd beindulni a folyamatos hentelés, néha már komolyan fogynak így is a medipackek (demó nagyon nem jelenthetett kihívást..). Pl ma volt egy olyan quest, h egy szabályos csatában kellett részt vennem a démonok ellen, együtt marksmanekkel, evokerekkel (npc-k) gyaktuk a démoni hordákat, miközben a védelmi ágyúk is osztották a magasfeszt beléjük, nagyon ott volt a hangulata!

Swarm is coming.

(#516) HolloW


HolloW
senior tag

Most jött a mail :))

Congratulations! You've been selected to be part of an elite group to help test Hellgate: London, the highly-anticipated Action-RPG from Flagship Studios!

[ Szerkesztve ]

STEAM - KOBRA KAI!

(#517) wesker24 válasza HolloW (#516) üzenetére


wesker24
senior tag

Congratulations !! :C :C :D Welcome the Beta játékosok között !!

Azért remélem majd odabent találkozunk !! :DDD

I am the Lord of Deadside !!! The Horror the horror I embrace it !

(#518) alien_


alien_
őstag

Erre nem találta a fórumban megerősítést, de elvileg a bétában lvl22-es cap van, és lvl14-en vége a questeknek :(((
Van egy quest, melynek utolsó mozzanata, h "Activate the C.I.C", kb fél órán keresztül kerestem, mire a fenti információt kaptam, + h ez volt az utolsó quest..

Swarm is coming.

(#519) alien_


alien_
őstag

Ha valakit érdekel egyébként, itt megtekinthető a karakterem =)
Itt meg egy régebbi shot.

A grafika szerintem nagoyn szép, bárki bármint is mond :P

[ Szerkesztve ]

Swarm is coming.

(#520) Viktor77


Viktor77
titán

Khmm.

"Congratulations! You've been selected to be part of an elite group to help test Hellgate: London, the highly-anticipated Action-RPG from Flagship Studios!"

Szóval holnap megnézem közelebbről. :)

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#521) Sirandrish válasza alien_ (#519) üzenetére


Sirandrish
legenda

azt elmesélhetnéd hogy hogy van 2 karda két kezedbe..vagy ezis csak a demoból maradt ki?

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#522) Apophis válasza Viktor77 (#520) üzenetére


Apophis
őstag

Én is ma kaptam, de nem tudom, hogy az előrendelés vagy a sorsolás miatt. Te miért kaptad?

...a lamb in a lion’s presence, no recourse beyond obeisance, no hope beyond prayer.

(#523) Sirandrish válasza Viktor77 (#520) üzenetére


Sirandrish
legenda

azaz már ma?:D

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#524) Apophis válasza Sirandrish (#521) üzenetére


Apophis
őstag

Demoban is lehet két kard lvl 5-ön.

Nekem egyébiránt 3 beta mail jött, különböző linkekkel, szal kettőt itt elpasszolnék valakinek, aki kéri. Nem 100%, hogy működik, de privátban küldöm, akinek kell.

[ Szerkesztve ]

...a lamb in a lion’s presence, no recourse beyond obeisance, no hope beyond prayer.

(#525) Sirandrish válasza Apophis (#524) üzenetére


Sirandrish
legenda

igen? akkor hajtanom kéne a kövi szintre mert én mindenkit kinyirtam 1szer de lvl 4 lettem:)

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#526) Zee21 válasza alien_ (#515) üzenetére


Zee21
aktív tag

alien taljunk már valahol mert én csak most megyek a Millenium Battle-be és jo lenne valakivel tolni :D
12-es blademaster vagyok
ugyh majd írj priviben vagy sg-re is ahogy gondolod mind kettőt nézem persze csak ha még1x végig akarod küldeni azt a küldit :D:DD:

''Olyan sokoldalú vagyok hogy már szinte gömb''

(#527) Apophis


Apophis
őstag

Beta serverek mennek most?

...a lamb in a lion’s presence, no recourse beyond obeisance, no hope beyond prayer.

(#528) HolloW


HolloW
senior tag

Ki, melyik szerveren van ?

STEAM - KOBRA KAI!

(#529) alien_ válasza HolloW (#528) üzenetére


alien_
őstag

Elvileg csak a Beta server elérhető, de az több szekcióra van bontva, pl múltkor Kopasszal próbáltunk hentelni, de az istenért nem láttuk egymást, pedig ugyanott voltunk, és ez többszöri restart után se változott.

(#526): Kedv az van, de egy picit később, de addigra gondolom már úgyis végzel vele.. =)

Swarm is coming.

(#530) Apophis


Apophis
őstag

A beta serveren :). Én egy Evokerrel szenvedek, már most látom, hogy ezt a kasztot BIZTOSAN nem fogom játszani, kegyetlen unalmas. Nagyban ront a helyzeten a mouse lag, ami TPS típusbetegség, ha ezt nem javítják, nálam bukik a game (érdekes módon a demoban sokkal gyengébb volt, ott a marksmannel nem volt zavaró). Eddig a Blademaster tetszett a legjobban.

...a lamb in a lion’s presence, no recourse beyond obeisance, no hope beyond prayer.

(#531) Viktor77 válasza Apophis (#522) üzenetére


Viktor77
titán

Én nem rendeltem elő, szóval marad a sorsolás.

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#532) alien_ válasza Apophis (#530) üzenetére


alien_
őstag

Szép is lenne, ha offline (single) is lagolna =)
Szerintem egyébként nem vészes, éjszaka meg teljesen jó.
Kérdés, hogy hol üzelem a beta server, mert a teljesben lesznek (már itt is ki van írva kettő) európai serverek is, azokon elvileg nem fog így lagolni, de ez majd kiderül.

Swarm is coming.

(#533) Apophis válasza alien_ (#532) üzenetére


Apophis
őstag

A mouse lag tudtommal teljesen független online vagy offline módtól, az engine hibája. Jópár SP játékban is tapasztalható.

...a lamb in a lion’s presence, no recourse beyond obeisance, no hope beyond prayer.

(#534) alien_ válasza Apophis (#533) üzenetére


alien_
őstag

Sry, akkor félreértettelek :R Arra gondoltam, h amikor pl egy szörnyre, vagy dobozra kattintasz , akkor terhelt servernél néha 1 másodpercet is késik az akció hatása (szörny meghalása, láda szétesése, hordó robbanása).

Swarm is coming.

(#535) Zee21 válasza alien_ (#529) üzenetére


Zee21
aktív tag

hát igen már kinyirtam mindekit :D de jó votl nagyon mostmár 14-es vagyok.....
jah azt vágom amikor nem láttátok egymást kopasszal akkor utána mi toltuk egymással mert engem látott :D de aztán küldiben sem látott egyszercsak és utána térképről tudott figyelni....
ugyh lol meg az is szánalmas ha pl rákatintok egy tárgyra hogy kidobjam az inventoribol mert szar is meg mert kell másnak a hely akkor egyből rányom az adataira és nem vagyok olyan gyors hogy a kukára rávigyem az egeret vagyis vagyok oylan gyors csak nem érzékeli és egyből mutatja az adatait amit lefosok telibe......
emiatt ma is kb 3 legendarit szalasztottam el =(

''Olyan sokoldalú vagyok hogy már szinte gömb''

(#536) alien_ válasza Zee21 (#535) üzenetére


alien_
őstag

Nálam nem volt ilyen probléma, elvileg ha nyomvatartod a gombot, az item menü addig marad nyitva, ameddig akarod. Egyébként én mindent elemekre bontottam (dismantle), hátha valami jó kis 5*-os blade lesz a beváltós csajnál =)

Swarm is coming.

(#537) Wolverine válasza Viktor77 (#531) üzenetére


Wolverine
félisten

Hasonlóképpen :)

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#538) alien_


alien_
őstag

Szvsz a beta jelenlegi állása szerint nem lenne túl jó marketing fogás az előrendelésesek között bétakulcsot osztogatni :) Már nem egy helyen olvastam (igaz, inkább a demó kapcsán) visszamondott rendelésekről..
Mondjuk az is igaz, h a demóban fele annyi buggal nem találkoztam, bár annyit nem is játszottam vele..
Egyébként én is jelentkezés után lettem kisorsolva, gondolom..

Swarm is coming.

(#539) Zee21 válasza alien_ (#536) üzenetére


Zee21
aktív tag

hát lehet bár én nagyon nem vágom ezt a darabokra szarrá széjel szedjük a fegyvereket ugyh valaki elmagyarázhatná.....
nekem az eddigi max cucc az 3 csillag volt

''Olyan sokoldalú vagyok hogy már szinte gömb''

(#540) raven505


raven505
csendes tag

1; Hellgate London Collector's Edition-t meglehet majd venni Magyarországon?
2; Hogy lehet Beta kulcsot kérni? Mert nem'tom hogy ide mit írjak az oldalon: Enter the code that came in your pre-order box:
XXXX-XXXX-XXXX-XXXX-XXXX-XXXX
* Pre-order Code

(#541) alien_ válasza raven505 (#540) üzenetére


alien_
őstag

1. Ha jól tudom igen, de csak korlátozott példányszámban.
2. Oda van írva, hogy mit, kér: Az előrendeléskor kapott kódot.
Ha ilyened nincs, akkor értelemszerűen nem tudsz ilyen módon a bétához hozzájutni.
A másik módszer, az a bétára való feliratkozás volt, és sorsolással döntöttek hogy ki kap.

(#539): A tárgyak szétbontása során kapsz 3 féle komponenset (illetve 2x3-at, mert mindegyikből van sima(fehér), és rare(kék)). Van minden állomáson valaki, aki ezeket be tudja neked váltani. Ezeknél véletlenszerűen generált tárgyak vannak, példának okáért vegyünk egy pajzsot, amihez kell 39 w, 19 x, 78 y és 13 z komponens (a nevek most nem jutak eszembe). Ha ezek megvannak, akkor egy tárgyra/upgrade-re/akármire be tudod váltani.

[ Szerkesztve ]

Swarm is coming.

(#542) Satan_Claus válasza alien_ (#518) üzenetére


Satan_Claus
senior tag

Nincs vége lvl 14-en, a CIC nem az utolsó küldi, csak meg kell találni, hol lehet továbbmenni ;)

Védd az állatokat! Egyél embert.

(#543) wesker24


wesker24
senior tag

Hi mindenki !! Nekem is ma reggel jött meg az e-mail hogy én részt vehetek a Hellgate Beta Tesztelésében !! De mivel havertól már kaptam beta meghivot kb 2-3 napja igy van egy szabad Hellgate Beta meghivóm !! :DDD :C

I am the Lord of Deadside !!! The Horror the horror I embrace it !

(#544) Apophis


Apophis
őstag

Érdekes, a game csak az egyik processormagot hazsnálja, a másik 5% alatt tengődik. Optimalizálás...

Rátaláltam a karakteremre: Guardian. Mindig utáltam a tank kasztokat, de ez valami félelmetesen erős. Lehetetlen vele meghalni, raksz pár pontot a heal aurára, rádjön 30 mob és nem tudnak lefaragni az életedből, mellé egy shield of faith a végére. A vicc, hogy az Anchor képesség miatt a sebzés szerintem semmiben sem marad el egy BM-től (nyilván ez később változik). Mondjuk az Engineer is nagyon tetszik, a BM pedig alap, ezek közül kerül majd ki a végső karakter.

...a lamb in a lion’s presence, no recourse beyond obeisance, no hope beyond prayer.

(#545) Zee21 válasza Apophis (#544) üzenetére


Zee21
aktív tag

azért az se kutya ahogy egy BM beveted magad a küzdelem közepére benyomsz egy forgást és szarráhugyyás kaszabolsz mindenkit :D:D
alien kösz de már Kopasz megmutatta...

Szerk: van egy 5 csillagos Cabalist cuccom akit érdekel szoljon és megbeszélünk egy találkát a temple stationon

[ Szerkesztve ]

''Olyan sokoldalú vagyok hogy már szinte gömb''

(#546) alien_ válasza Satan_Claus (#542) üzenetére


alien_
őstag

És hol van? Fórumon se találtam semmi hasznosat arra a questre, és nagyon nem találom a megoldást.

Swarm is coming.

(#547) Sirandrish


Sirandrish
legenda

nah lvl 5 vagyok a demoban de két kardot így se tudtam betenni:( mi lehet a gáz?

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#548) alien_ válasza Sirandrish (#547) üzenetére


alien_
őstag

Külön skill, második sor, jobbról a második, ha jól emlékszem...Arrafelé lesz.
Egyébként feljebb volt két felajánlott beta acc is, mért nem csapsz le egyikre?

[ Szerkesztve ]

Swarm is coming.

(#549) Viktor77 válasza alien_ (#548) üzenetére


Viktor77
titán

Sőt, itt egy 3. is, nekem is jött a másik email-emre is egy meghívó.

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#550) Sirandrish válasza Viktor77 (#549) üzenetére


Sirandrish
legenda

sirandrish@gmail.com-ra átküldöd?:)))
pliiiz:)

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Hellgate: London
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.