Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Hellgate: London

Hozzászólások

(#101) horvathkrisz válasza m4rc! (#100) üzenetére


horvathkrisz
addikt

nabazz... :W :C :DD ;]

(#102) Tzeentch


Tzeentch
csendes tag

Megjelenésről tud valaki valamit? :)

Asleep on the Frontlines!!!!

(#103) Tzeentch


Tzeentch
csendes tag

Megjelenésről tud valaki valamit? :)

Asleep on the Frontlines!!!!

(#104) m4rc! válasza Tzeentch (#103) üzenetére


m4rc!
őstag

Nemigen..., talán október vége, vagy azután november. max december :D
Szóval még soká
mod: dupla postot kerüld...

[Szerkesztve]

We are analog players in a digital world

(#105) Wolverine válasza Wolverine (#49) üzenetére


Wolverine
félisten

A Mythos kilépett az alfa fázisból, closed bétában van - kellemes, és nem laggol :DDD (igen, kaptam bétakulcsot :P) Remélhetőleg a HG:L sem fog multiban :U

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#106) horvathkrisz válasza Wolverine (#105) üzenetére


horvathkrisz
addikt

mi is regeltünk hg:l bétateszternek, ez azt jelenti, hogy mi is kapunk majd bétakulcsot?

(#107) Tzeentch válasza m4rc! (#104) üzenetére


Tzeentch
csendes tag

Köszi m4ec bocs hogy kétszer kérdeztem de a netem cseszekedett :((

Asleep on the Frontlines!!!!

(#108) Wolverine válasza horvathkrisz (#106) üzenetére


Wolverine
félisten

Én a Mythos bétára jelentkeztem, nem a HG:L-re :P

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#109) ChromeX válasza alien_ (#98) üzenetére


ChromeX
addikt

nem rossz képek :R
és az a video nagyon állat minden kaszt, nem is tudok majd választani

Battleforge-> Skylords Reborn F2P https://forum.skylords.eu/

(#110) horvathkrisz


horvathkrisz
addikt

na mivan, nem hiszem el, nyakunkon a játék és senki nem foglalkozik a topikkal... :(
pedig várnánk ide a híreket, videókat, véleményeket, stb. ...

(#111) m4rc! válasza horvathkrisz (#110) üzenetére


m4rc!
őstag

Háth igen, sajnos eléggé halódik a totyik..pedig várnám az infókat, mert itt kinn Romániában elég ritkán tudok netközelbe lenni :(

We are analog players in a digital world

(#112) horvathkrisz


horvathkrisz
addikt

Azért ez felháborító!

''Azt akarod hogy jobb sorod a legyen a netes játék közben ?
Nincs más dolgod, mint kipengetned havonta 9.95 dollárt (kb 1800 Ft).
Ezért a pénzért olyan lehetőségeket kapsz, amit az 'ingyenjátékosok' nemkapnak meg.

A könnyebb összehasonlíthatóság kedvéért itt egy lista, a két 'előfizetés' főbb tulajdonságairól, külömbségeiről...


Hagyományos netes játék

# Minden játékos kap terméktámogatást (support-ot). Viszont nem 24 órás rendelkezésre állást.
# A kézhezkapott játék területein belül bárhol játszhattok együtt az Elit játékosokkal, viszont az újabb területeken amit pl csak az Elit játékosok kapnak meg, oda te nem léphetsz be.
# Nem fogod tudni használni az Elit cuccokat. Az Elit cuccok nem lesznek erősebbek, viszont esetleg szebben fognak kinézni. Vagyis meglehet majd különböztetni a kinézet alapján, hogy ki az Elit játékos és ki nem.
# Megkapod a hibajavításokat [patch]..
# A szerverek biztonsága nem fog külömbözni a két előfizető között. Mindkét előfizető megkapja a maximális biztonságot.





Elit előfizetés

# Kapsz rendszeres tartalmi frissítést, kisebbeket havonta, és nagyobbakat háromhavonta. (pl. új küldetések, pályarészek, fegyverek, ellenségek, stb... amikhez csak az Elit játékosok férhetnek hozzá)
# Céhet (Guild) és céhházat tudnak alapítani.
# 24/7 terméktámogatás [telefon/email]
# Több karakter (12, a hagyományos netes játéknál pedig csak 3 karakter) és nagyobb (akár megosztott) láda.
# Több tárgyhelyük lesz, az Elit játékosoknak 40 tárgyhelyük, a többieknek pedig a FELE!.
# További játékmódok; hardcore, játékos-vs.-játékos, rp, stb..
# Nekik nemkell várni a szerverre, esetleg kevésbé fognak laggzani, mivel elsőbséget élveznek a nem Elit játékosokkal szemben.
# Hozzáférésenként 12 karakterük lehet, szemben a nem Elit játékosokkal, akiknek mindössze 3 karakterük lehet egyszerre.''


[Szerkesztve]

(#113) Wolverine válasza horvathkrisz (#112) üzenetére


Wolverine
félisten

Kicsit MMO-jellege van a dolognak - van pár olyan, ami ingyenes ugyan, de ha fizetsz, extrákat kapsz. Valahol jogos - a szerverek fenntartása, a support, az update-ek fejlesztése pénzbe kerül, aminek meg kell legyen a fedezete...

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#114) alien_ válasza Wolverine (#113) üzenetére


alien_
őstag

Egyet értek, ráadásul az ár is teljesen elfogadható szvsz. Megcsinálhatták volna csak fizetősre is az online részét, de nem tették, lehetsz szinte teljes értékű játékos úgy is egy fillér nélkül.

Swarm is coming.

(#115) Nimrod válasza horvathkrisz (#112) üzenetére


Nimrod
addikt

Mi ebben a felháborító? AO-nál pontosan ugyan ez van, csak mások a számok és a nevek. Az már meg teljesen korrekt.

(#116) Wolverine válasza alien_ (#114) üzenetére


Wolverine
félisten

Yahh, 10 dollár/hónap még itt Magyarországon sem számít pénznek - másfél mozijegy ára, ennyit simán ki lehet spórolni.

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#117) horvathkrisz


horvathkrisz
addikt

komolyan mondom nem lehettek ilyen szánalmasak...

sajnáljátok szegény játékfejlesztőket, cégeket hogy nincs elég pénzük?
mennyibe is kerül a játék? 12.000Ft? hányan fogják megvenni?
szóval, szorozzátok be pár millió vevővel, nézzétek meg hogy mekkora bevételük lesz a készítőknek, sajnálkozzatok akkor is.

ja, és persze fizessetek elő ti is, merthát az a tíz dollár...

(#118) Wolverine válasza horvathkrisz (#117) üzenetére


Wolverine
félisten

És mennyibe került maga a fejlesztés szerinted? :U Mennyibe fog kerülni a következő játék, esetleg egy kiegészítő fejlesztése? Yahh, értem, inkább adják ki félkészen meg bugosan, amikor elfogy a pénz, nem, nem fogsz anyázni ilyen esetben... :P

Gondolkozz már egy kicsit. Ha nem tetszik - ne vedd meg, csókolom, probléma megoldva.

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#119) alien_ válasza horvathkrisz (#117) üzenetére


alien_
őstag

Kit érdekelnek a játékfejlesztők? Miért sajnálnám őket? Nem segélyt fizetnék (ha fizetnék) nekik, hanem a saját szórakozásomra fordítanám a pénzt. Buliban nem szoktál kiakadni, hogy belépőt szednek? Hiszen a DJ kapja a lemezek után a lettát, még pénzt kér azért is, hogy játsszon?! :DDD

Na most mondjuk vegyünk egy server admint, 3 évvel a játék kiadása után, pl még mindig játékeladásokból kapja a fizetését? Minél hosszabb ideig népszerű a játék, annál több pénzt emészt fel a fejlesztőknek? Vagy hogy gondoltad?

Én egyedül azt nézem, hogy egy adott minőségű szolgáltatás az adott áron nekem megéri-e. Ez majd kiderül, de jó eséllyel nem fogok fizetni azért, hogy online játszhassak a Hellgate-el, ha egyszer ezt biztosítják ingyenesen.

Swarm is coming.

(#120) horvathkrisz


horvathkrisz
addikt

jó, valahol igazatok van, valahol pedig nincs.
az mind szép és jó hogy kell a zsé a szerverkarbantartásra, programozóknak stb., csak az a baj hogy lassan az összes játékkal ez lesz. kezdték a wow-val, aztán ez és ki tudja mennyi fizetős játék van még ezeken kívül.

a valve miért nem kér havidíjat? mi lenne ha pl. a CS Source is havidíjas lenne? szerintem mindenkinek félreállna a szája. így: :(

ja és valve-ék miből fenn a szervereket? diablóért hogyhogy nem kértek anno havidíjat?
mi ez a ''hirtelen ötlet'' hogy most meg fizettetünk?

(#121) Wolverine válasza horvathkrisz (#120) üzenetére


Wolverine
félisten

Ne keverd a szezont a fazonnal - nem a WoW volt az első fizetős MMORPG, csak ez szólt a legnagyobbat (előtte is voltak ilyenek nem kevesen, pl. Everquest, Ultima Online, Asheron's Call, Dark Age of Camelot, Anarchy Online stb.)

Ráadásul itt bizonyos feature-ök használatáért kérnek majd díjat. A Fileplanetnél nem zavar, hogy előfizetőknek nem kell várni a letöltésnél, mert garantált sávszélt kapnak? :P

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#122) horvathkrisz


horvathkrisz
addikt

''# Több karakter (12, a hagyományos netes játéknál pedig csak 3 karakter) és nagyobb (akár megosztott) láda.''

és mi lesz abban az esetben ha mondjuk előfizetek egy hónapra, kiválaszok egy karaktert és a következő hónapban már nem fizetek. akkor ugrott a lecsóba és kezdhetek újat a 3 közül valamelyikkel?
meg mi lesz akkor a láda tartalmával, guilddal (ha esetleg alapítottam) stb., stb. ...

(#123) ChromeX válasza horvathkrisz (#122) üzenetére


ChromeX
addikt

valószínűleg aki elkezdi fizetni azt az 1.800ft az fogja is. persze de előbb utóbb megunja de addigra már nem fog számítani mert lesz más amiért fizetni fog és játszik, tehát a hellgate-et már nem veszi elő így mind1, hogy 12 vagy 3 karakter közül választhat

Battleforge-> Skylords Reborn F2P https://forum.skylords.eu/

(#124) horvathkrisz válasza ChromeX (#123) üzenetére


horvathkrisz
addikt

ezt ugye te sem gondolod komolyan?! :F

(#125) ChromeX válasza horvathkrisz (#124) üzenetére


ChromeX
addikt

nem, viccből irtam :U

nem mintha én fizetnék egy olyan szolgáltatásért amit megkapok ingyen is. abban amit belinkeltél abban is látszik, hogy ez az epic cucc csak arra jó, hogy megmutasd a többieknek, hogy te milyen király vagy hogy ilyen cuccaid vannak, mert ugyebár azt írták nem tud többet mint a többi csak jobban néz ki, tehát képmutatásra megy a dolog szerintem...
persze van néhány dolog ami jól jön, pl kevesebb lag stb
de ez csak az én véleményem. úgy tűnik akkor neked más

Battleforge-> Skylords Reborn F2P https://forum.skylords.eu/

(#126) horvathkrisz válasza ChromeX (#125) üzenetére


horvathkrisz
addikt

enyhe túlzásokba estél, mellesleg arra a kérdésre nem tudtál válaszolni, hogy mi lesz a karakteremmel ha csak egy hónapra fizetek elő...

(#127) Wolverine válasza horvathkrisz (#126) üzenetére


Wolverine
félisten

Kérdezd a Flagship illetékeseit :U

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#128) Konflikt


Konflikt
addikt

Sokadszor halasztották el az ex-Blizzardosok által alkotott Flagship Studios első projektjét, a Hellgate: Londont, amelyben egy démonok uralta világot kell megmentenünk az emberiség jövőjének érdekében. Az előtörténet szerint a sötétség lényei hirtelen csaptak le a Földre, s nagyon gyorsan elfojtottak mindenfajta ellenállást, hogy aztán a humánok jelentős részét kiirtva birtokba vegyék új lakhelyüket. Nem mindenki nyugodott azonban bele a helyzetbe, s a túlélők egy új - mágián és technológián alapuló - harcstílust kifejlesztve, majd hősüket kiválasztva, felküldik egyetlen reménységüket a megszállók ellen. A Hellgate különlegessége, hogy random módon alkotja meg a pályákat, így akár többször is végigjátszható, viszont a multiplayer részéért (legalábbis az extra játékmódokért) az aktuális információk szerint fizetni kell majd. Nos, ez hamarosan kiderül, mivel a Flagship bejelentése szerint játékuk Európában november 2-án jelenik meg.

Na alien_?:)

Commodore Amiga 500 - es a kepzeleteinek tobbe semmi nem szab hatart! // VCIX-DCV&CMA

(#129) horvathkrisz válasza Konflikt (#128) üzenetére


horvathkrisz
addikt

mivanélijennel? :((( ;)

(#130) horvathkrisz


horvathkrisz
addikt

ilyen vélemény is van: ;]

''Ezt mindenki gondolhatta volna, hogy egy Online játékot úgy csinálnak meg, hogy minél több pénzt hozzon be, a kiadásokat is vissza kell szerezni valahogy...
Amennyibe a fejlesztés került azt többszörösen kell bevételezni ha nyereséget akarnak nem ingyenmunkát.
Majdnem minden Online játék pénzközpontú.
A fejlesztők 90 százaléka kurvapecér mód a pénzre hajt csak és baszik a játékosokra.

Még jó, hogy rühellem B.net óta a Multy azon részét ahol központi szerver van.
TCP/IP-nél több nem kell:)''

(#131) alien_ válasza Konflikt (#128) üzenetére


alien_
őstag

:DDD

[Szerkesztve]

Swarm is coming.

(#132) m4rc!


m4rc!
őstag

Ahogy én ezt olvasgattam, nem jelent akkora hátrányt, ha nem fizetsz, legfeljebb kevésbé csicsás lesz a karid meg picivel nehezzebb lesz az életed. A többi meg, hogy mi lesz, ha...meg mi lesz akkor... című kérdések úgyis kiderülnek még, sztem felesleges elre találgatni. Messze van még az a nov. 2, már, ha az is nem tolják még odább.. :(

We are analog players in a digital world

(#133) alien_ válasza horvathkrisz (#130) üzenetére


alien_
őstag

Nekem sikerült megtalálnom a mintapéldáját a pénzközpontú online játékoknak, nevezetesen a Silkroad Online-t. Maga a játék első ránézésre elég ígéretesnek indult, lehet munkát vállalni, látványos grafika, meg az egésznek volt atmoszférája, csak a küldetésekre nem maradt a fejlesztőknek ideje (vagy súlyosan nélkülözték a kreativitás csíráját is). A lényeg, hogy ez egy ingyenes MMO elvileg, gyakorlatilag pedig vannak ''fizetős extrák'', amik nélkül nem igazán lehet hatékonyan játszani, pl a 200% xp helper, ami nélkül kb 10 hónap lenne elérni a power levelt (ráadásul a gagyi küldetések miatt súlyosan szenvedősek a ''nyírj ki 3x1000 valamit, gyűjts össze 5x300 izét'' féle küldetések), ráadásul normális fegyverre is lényegesen kevesebb esélyed van, mert az alkímiához szükséges alap dolgokat is csak pénzért veheted meg. Online support egy plátói fogalom, egyszerűen nem lehetett semmilyen kapcsolatot teremteni a játék üzemeltetőivel (pedig nagyon sokszor lett volna miért). Írtak egy játékot, beetették a népet az ingyenes szöveggel, és onnantól csak ültek és gyűjtögették a pénzt, nem foglalkoztak senkivel és semmivel. Néha nyitottak egy új servert, ami úgy kb nyitás után 3 órával ugyanúgy zsúfolásig tele volt mint az előző 10....
Egy szónak is száz a vége, ők pl nagyon nem érdemlik meg a pénzüket, viszont ha a Flagship tényleg betartja az ígéreteit (folyamatos update-ek, event-ek, új mobok, fegyverek, kasztok(!), skillek), akkor az ember valóban minőségi szolgáltatást kap a pénzéért, ráadásul a kategórián belül egy nagyon korrekt árért.

Ez van, kapitalizmusban élünk, én még anno a fizetős wc-k létezésén is fennakadtam, innentől kezdve már nem lep meg semmi.... :U

Swarm is coming.

(#134) horvathkrisz válasza alien_ (#133) üzenetére


horvathkrisz
addikt

én is sokat játszottam silkroaddal, és sajnos ha nem fizetsz, be sem nagyon tudsz lépni a szerverre, stb, stb kellemetlenségek. :W

teljes mértékben igazat adok neked! :R ;)

asszem az lesz, hogy megveszem mikor megjelenik, kipróbálom az ingyenes változatot onlájn, és ha tényleg minden pozitívum igaz, valamint lesz is sok időm rá, lehet hajlandó leszek fizetni! :B

te egyébként megveszed, vagy előbb kipróbálod a virágbolti verzsönt? :F

ja és hogy lehet majd ezt fizetni, mert emiatt a játék miatt nem akarok dombornyomott bankkártyát, sok az éves költsége. szerintetek lesz ehhez is feltöltő, mint wow-hoz?

(#135) Nimrod válasza Wolverine (#121) üzenetére


Nimrod
addikt

Ide vehetjük az AO-t is, ami ugye az első híres MMORPG volt, nagyon sokáig fizetős is volt, aztán az alap néhány éve ingyenes is lett, kiegészítésekért továbbra is fizetni kell. Mi van most ott? Diliház. Lag a tetőn, csak a level-up és kész, ennyi. Ez a baja az összes ingyenes ingyenes MMO-nak, tudnék sorolni katasztrofális példákat, amiket ha nem a gyerekekből álló közösség akkor a fejlesztők vágnak haza, de minek.
Megoldás talán az lehet, amire ma bukkantam. [link]
Ha mondjuk csak nekik kell fizetnem és senki másnak (tehát nem az hogy fizess ide de ha még ezt és ezt is akarod akkor fizess még egyszer meg kétszer) és a szerver hosting mehet saját gépről akkor az egy teljesen elfogadható dolog lenne. Legalábbis nekem.

(#136) alien_ válasza horvathkrisz (#134) üzenetére


alien_
őstag

Én is ugyanezt tervezem, bár a dombornyomott kártya hiányában lehet hogy még ha akarnék se tudnék előfizetni :( Mind1, majd kitalálok valamit, ha az első pár hónap után úgy döntök, hogy megérné. Mindenképp több előfizetőt tudnának bezsebelni, ha kitalálnak valami okos helyi-fizetési módszert, remélem így lesz..

Egyetlen esélyes esemény, ami eltántoríthat a játék eredeti azonnali megvételétől, az az SC2 korai megjelenése :U

HW-re felkerült egy új, co-op múvi (59mb): [link]

Swarm is coming.

(#137) horvathkrisz válasza alien_ (#136) üzenetére


horvathkrisz
addikt

aha!
nem gyenge ez a kóperatív video! :R

(#138) horvathkrisz


horvathkrisz
addikt

A Collectors Edition tartalma:

* Special Packaging and Art Design
* Hellgate: London Game 2 DVDs
* Bonus Disc containing:
- “Making of Hellgate: London”
- Official Game Soundtrack
* Hellgate: London Map Poster
* 106 page Dark Horse Graphic Novel
* Unique in-game pet – Mantawraith


60 dolcsiért itt előrendelheted (10.800HuF) [link], csak azt nem értem hogy itt miért olcsóbb a Coll. Ed. , CDgalaxisban pedig a simát adják 11.900Ft-ért...

(#139) horvathkrisz


horvathkrisz
addikt

Regisztráljatok TI is!!![link]

(#140) frame>24 válasza horvathkrisz (#138) üzenetére


frame>24
addikt

milyen polipszájú ott az ördög.... :o
mér ócsóbb? - jah, mer' nyugaton az eladás a cél, Mo.-on pedig a vásárlók átbaszása. mindenhol, minden téren, minden mennyiségben.
szégyen és gyalázat.

▏▎▍▋▊▉ "I would never go bungee jumping. A broken rubber brought me into this world, it sure as hell isn't gonna take me out."(DanielDFizzle) // LOAD "*",8,1

(#141) horvathkrisz válasza frame>24 (#140) üzenetére


horvathkrisz
addikt

ááá, nem basznak ezek át senkit, csak majd mire ideér a sok plussz költség miatt fogják 16K körül adni a Collectors-t... ;]

(#142) m4rc! válasza horvathkrisz (#141) üzenetére


m4rc!
őstag

Remélem hozzánk is hamarosan elér a Collerctor's, tuti megrendelem/veszem :DD

We are analog players in a digital world

(#143) frame>24 válasza m4rc! (#142) üzenetére


frame>24
addikt

de pont arról van szó, hogy jobban járol, ha most rendeled külföldről a kollektroz edisönt...
mondjuk 1 ezres nem nagy difi, de gondolom jobb érzés, ha előbb nyomulhatsz vele...

[Szerkesztve]

▏▎▍▋▊▉ "I would never go bungee jumping. A broken rubber brought me into this world, it sure as hell isn't gonna take me out."(DanielDFizzle) // LOAD "*",8,1

(#144) m4rc! válasza frame>24 (#143) üzenetére


m4rc!
őstag

hahh, de ahhoz ondolom dombornyomtt kártya is kőne..ammeg nincs :(

We are analog players in a digital world

(#145) frame>24 válasza m4rc! (#144) üzenetére


frame>24
addikt

bezony, hamarosan a gamerkedés is felső 10.000 kiváltsága lesz... :(

▏▎▍▋▊▉ "I would never go bungee jumping. A broken rubber brought me into this world, it sure as hell isn't gonna take me out."(DanielDFizzle) // LOAD "*",8,1

(#146) horvathkrisz válasza frame>24 (#145) üzenetére


horvathkrisz
addikt

már most kezd az lenni, mi meg majd örülünk ha mariozhatunk... :O

(#147) Wolverine válasza m4rc! (#144) üzenetére


Wolverine
félisten

Van ingyenes webes fizetésre alkalmas kártya akár diákszámlához is, csak tudni kell, hogy hol keresse az ember.

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#148) horvathkrisz


horvathkrisz
addikt

Érdekes dologra akadtam:

''A Hellgate: London a PC játékosok összes típusának felejthetetlen játékélményt nyújt – a DX10 vizuális hatások kielégítik a veteránok igényeit, a beállíthatóság pedig lehetővé teszi a mindennapi játékosok tömegei számára, hogy a legjobb teljesítményt hozzák ki öregebb PC-ikből.''

''A Pokol még sosem volt ilyen látványos – A Hellgate: London már a következő generáció technológiáival készült annak érdekében, hogy teljes DX10 élményt nyújtson, miközben a régebbi PC-k teljesítményéhez is több fokozatban igazítható.''


Forrás: [link]

(#149) m4rc! válasza horvathkrisz (#148) üzenetére


m4rc!
őstag

Hát ez az amitől tartottam/tunk.. :O DE emiatt azért sem fogok vmi 8800-at vagy hasonló karit venni.., sztem elég élvezetes lesz ez a gém a DX9-es effektekkel is...

We are analog players in a digital world

(#150) Ájvé válasza horvathkrisz (#122) üzenetére


Ájvé
veterán

Hello!
egyszerű:
3 karid megmarad vagyis továbbra is használhatod
a többi karakteredet befagyasztják és addig nem használhatod még nem fizetsz újra elő
az elit cuccokkal szintén ez lesz vagyis nem használhatod őket
a láda az jó kérdés, szerintem ahogy kipakolod úgy csappan a felére a tárhely
guild lol tag leszel :D ha van más előfizető az lehet hogy átveszi a helyed ,de kitudja lehet, hogy egyszerűen megszűnik a klán ;] (bár nem hiszem, ha mindent megőriznek kari stb akkor ezt miért törölnék? nem ez a cél ...)
kérdéseket a HG:L-al kapcsolatba lehet feltenni itt vagy akár itt:
[link]

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Hellgate: London
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.