Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Hellgate: London

Hozzászólások

(#2001) alien_


alien_
őstag

Cikk

Swarm is coming.

(#2002) Wolverine válasza Myair (#1999) üzenetére


Wolverine
félisten

3 éve folyamatosan van WoW acc-om, a Hellgate-et viszont elég rég leraktam; már telepítve sincs épp :U

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#2003) Myair válasza Wolverine (#2002) üzenetére


Myair
tag

Nem ismerem a wow-ot szerencsére, csak látásból. Szomszédban van 2 kocka srác, éjjel nappal tolják a wow-ot. Délben kezdik, hajnal - vagyis reggel 5-6kor meg abbahagyják. aztán alvás majd megint.. Félelmetesek.
Nekem naon csúnya a wow, nem tetszet az irányitása, meg ugy az egész. Jó nekem a hgl. :)

(#2004) Puyyol


Puyyol
tag

Nekem sem tetszett a wow, de a dio3 tetszene biztos :)

(#2005) Myair válasza Puyyol (#2004) üzenetére


Myair
tag

HGL amugy lassan de biztosan teljesen átmegy diablo feelingbe.
1.3as patchel bejönnek a craftok a cube-ban, bejönnek a runaszavak, sockettes itemek.
2.0-nál új kasztok, uj földrész, szal tolják a srácok. Ugy vok vele ezt a havi 2.5k-t másra is elbasznám, igy legalább tolok egy olyan gamet, amivel szerencsére még foglalkoznak, és nekem tetszik. :K

(#2006) Puyyol válasza Myair (#2005) üzenetére


Puyyol
tag

Hát.. talán megnézem az előfizus megoldást, majd ha lesznek ezek az újdonságok, plusz 2 - 3 új karakter... 6 hét alatt meg is untam a játékot... rohadtul monoton... összevissza questek... átláthatatlan (egy kicsit)... változtathatnának azon, hogy minden pálya egyforma... unalmas... :(

(#2007) Myair válasza Puyyol (#2006) üzenetére


Myair
tag

Stonhane-el hidd el h nem unalmas. Tegnap este pl a summoneremmel egyedül nekivágtam nightmare Sydonai-nak, kb 35-40perc alatt leszedtem. Vagy desi kill deapest wildben, ö döbja tojásokat/peteket/. Szem nagyon jó. +faxán lehet tradelni ha találsz vmi durva cuccot.
pl: hu's 3sox, Sue's mm válvédő, Slipnaught, stb... 8-10milla palladiummal már lehet kezdeni vmit:) Én pl D2jsp-n tradelek Forum Goldért, igy mindig van kihivás.

(#2008) Süni 1985 F


Süni 1985 F
senior tag

Lehet ezzel a game-val fps-módban is nyomulni???

TDI POWER

(#2009) Wolverine válasza Süni 1985 F (#2008) üzenetére


Wolverine
félisten

Hunter kasztokkal biztosan.

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#2010) Myair válasza Süni 1985 F (#2008) üzenetére


Myair
tag

igen, a marksman-enginer-summoner-evoker kastok mindegyike tolhato fps modban.

blademster+guardiannal csk akkor, ha távolsági fegyver van a kezedben. Kardal meg pajzsal nem, de felesleges is.:) Kell a külsö kamera, hasznos is.

Én csak néha váltok fps modba, mikor repkedő dögök jönnek sokan, könyebb ugy leszedni.

(#2011) Puyyol válasza Myair (#2007) üzenetére


Puyyol
tag

Basszus... egy ideje nyomom a gamét, de amiket irtál hirtelen a felét sem értem... :D

- nightmare Sydonai-nak
- desi kill deapest wildben, ö döbja tojásokat/peteket/
- hu's 3sox
- Slipnaught
- D2jsp-n tradelek
- Forum Goldért

Csak ezeket nem értem... lehet közrejátszik, hogy magyarul nyomom, és nem vagyok előfizető! :D

[ Szerkesztve ]

(#2012) Myair válasza Puyyol (#2011) üzenetére


Myair
tag

Sydonai az az utolsó föboss akit ki kell nyirni az alapgameben. Normalon, ha csináltad rendesen a küldiket akkor kb lvl30leszel mire eljutsz hozzá. St paul állomáson. Ha megölted utána mehet nightmare-re, köv nehézségi szint. ugyn az minden, de nehezebb, és jobb cuccok. Itt ugye lvl 50 a max, nighmare Sydnai viszont lvl 62-es, és akik körülveszik azok lvl 60asok, szal nem egyszerü az a 10-12 lvl-es szintkülönbség. a lvl60 még hagyján, de a 62... az kész:) az atomtáp summonerem /kb 5-6milla pallit érnek a cuccai/ kb 40perc alatt öli meg.
csapatban ez nehezebb, kb 1.5óra. Igy is könnyitettek rajta.. 1.2patch elött 8 óra volt megölni Sydot... szal kész:)
hu's az egy marksman machine pistol. nagoyn gyors-jo critic, szal drága.:) és ritka is
Slipnaught csak előfizetőknek eshet, ez egy evoker mutáns fokus fegyo, nagoyn komoly, +60%sebzéssel főleg:)

d2jsp az egy forum, bár ez nem a reklámnak a helye, de ez az egyik legkomolyabb forum, ahol az összes nagyobb netes játék fentvan, és itt el elhet adni a játékban talált cuccokat, aranyat Forum Goldért/FG-ért/. A világ első 10 leglátogatottabb forumai közt szerepel.

Remélem segitettem valamit:) Csőke

(#2013) Puyyol válasza Myair (#2012) üzenetére


Puyyol
tag

Elő kellene fizetnem, de annyira kevés a magyar... nem birom magam rávenni... :(
Most olvasom, hogy summonerrel nyomod? Használható a summoner? Mikre nyomtad a pontokat, ha szabad kérdeznem?

[ Szerkesztve ]

(#2014) Süni 1985 F


Süni 1985 F
senior tag

Most próbáltam csak ki a gamet,szép és jó is de olyan sok mindenre kell figyelni,hogy besokalok...annyi adat meg lehetőség van benne:D

TDI POWER

(#2015) Myair válasza Puyyol (#2013) üzenetére


Myair
tag

Nagyon jó a summoner. Ha egyedül mész akkir is, ha partiban akkor meg föleg.
Több fajta build létezik, én pl ezt használom:
+8 fire elementál/+10fire dmb növelés
+8 Force elementál
+8 warper/+6a sugarának erősitésére/
+5 master of the elements, ez az elementálok mannaigényét csökkenti.
+5 pont a warper gyogyitására, ez a Bloodlink, +5summoning circle
+1 a reaper
Ez egy nagyon jó és használható build, Force elementálok odamennek a mbokhoz, és stunnolják, feltartják öket, közben a warper meg a fire elementálok hátúlról zúznak.:)
Azért nagyno jó a fire, mert jóformán mindig meggyujtják a bossokat, az meg ugye -5%life/sec.

azért nem maxoltam a skileket mert a 2 fegyver add +2to all summon skill, szal igy megvan a max idézés, ha a sisakot is felveszem, akkor +3to all summon skill. :)

A legfontosabb,hogy a cuccok adjanak sok +xx% minion életnövelést, meg +xx%min sebzést. Armor nekik nem kell, elvileg bugos, szal élet a fontos meg sebzés.

Nekem jelenleg+280%minion health, +200%damage, és+60%minion armor. +persze amit a skillek nyujtanak, halhatatlan karakter:) nm sido sirvafakad ha meglát:D

(#2016) Myair válasza Süni 1985 F (#2014) üzenetére


Myair
tag

Keveset játszol ilyen gamekkel ezek szerint, alig kell figyelni valamire..;)

(#2017) Süni 1985 F válasza Myair (#2016) üzenetére


Süni 1985 F
senior tag

hát diabló2 óta nemnagyon:D
jólvan na nekem szokatlan meg miért akad...minden gépen akad állitólag az miért van?mármint akadozik pl ha lemegyek a csatornába ilyenek :(((

TDI POWER

(#2018) Myair válasza Süni 1985 F (#2017) üzenetére


Myair
tag

Hát egy jobb vkari nem árt mondjuk neki.:)
Igazábol nekem soha nem akad, viszont van hogy minden ok nélkül 1-2fps-el megy a game.
Amugy meg 100fps+. persze minden fullon.
Ez sztem a motor hibája, vagy nem csipi a game a vistát. Van mit javitani még a játékon!!!

(#2019) Puyyol válasza Süni 1985 F (#2017) üzenetére


Puyyol
tag

Az lányeges, hogy !Eredeti!-e mert a crackelt nekem is szaggatott, az eredeti nem... :DDD

(#2020) Puyyol válasza Myair (#2018) üzenetére


Puyyol
tag

El is kezdek egy summonert! :D Mindig az volt a kedvencem, és igy, hogy használható.. ;) Kérlek majd postázz 1-2 kinőtt cuccot! :))

(#2021) Myair válasza Puyyol (#2020) üzenetére


Myair
tag

ok, küldj ennek a karinak egy mailt: Csicsorina

(#2022) Puyyol válasza Myair (#2021) üzenetére


Puyyol
tag

Rendben :R Elore is koszi a hlp-et!

(#2023) Puyyol válasza Puyyol (#2022) üzenetére


Puyyol
tag

Köszi a cuccokat! :)

(#2024) zabcs80


zabcs80
tag

Közületek vki előfizetett a Hellgatre?

(#2025) Ájvé válasza zabcs80 (#2024) üzenetére


Ájvé
veterán

igen

(#2026) zabcs80 válasza Ájvé (#2025) üzenetére


zabcs80
tag

Megéri előfizetni? (december óta nem játszok vele, de olvastam a frissitésekről és megyőzőek)

(#2027) zabcs80


zabcs80
tag

Vki nem akar új karit kezdeni? Hogy ne keljen egyedül menni? :))

(#2028) Ájvé válasza zabcs80 (#2026) üzenetére


Ájvé
veterán

Hát relatív, egyre több előnye van, én előfizettem, mivel sokat játszok vele és szeretem is nyomni, bár eddig nem túlzottan használtam ki az előfizetés adta lehetőségeket.
Nézelődj Stonehenge-ről, ha tetszik (esetleg kérdezz meg másokat, hogy milyen), akkor érdemes lehet kipróbálni.
Más ami miatt érdemesebb lenne előfizetni, nincsen a játékban szerintem.
Talán a 2.0-ás patch ad egy újabb nyomós okot az előfizetésre ...

(#2029) zabcs80 válasza Ájvé (#2028) üzenetére


zabcs80
tag

Köszi az infót!

(#2030) ¤Demes¤ válasza zabcs80 (#2029) üzenetére


¤Demes¤
tag

Mi a neved multiban?

Amugy még kik vannak itt akik játszanak,kb hanyas szinten és milyen néven? Mert eddig csak Twinhammert vettem fel a magyarok közül,jó lenne tudni hogy kik vannak. :D

Aztán lehetne itt szervezni partykat is :))

(#2031) zabcs80 válasza ¤Demes¤ (#2030) üzenetére


zabcs80
tag

Az egyik karim neve Puskadal puskás lvl30valahány, vele december óta nem játszottam.
A másik nevére nem emlékszem, de megnézem. Az meg egy bicskás lvl20valahány :R Január óta be sem léptem a játékba. :C

(#2032) Apophis


Apophis
őstag

Elit vagy normál fokozaton érdemes játszani? Van mindkettőn 40 körüli karim, melyiket lenne érdemes fejleszteni? Olvastam valahol, hogy fogunk kapni respec tokent, ez mikor várható?

...a lamb in a lion’s presence, no recourse beyond obeisance, no hope beyond prayer.

(#2033) nagyi09


nagyi09
csendes tag

nekem megvan nagyon atom főleg a multiplayer !!! xd jah és tisztára olyan mint a Wow!!

Gigabyte GA P31-S3G Intel Dual Core 2.5 +Hyper TXT 2 +Nvidia G 9600 GT + 4x 1024 Giga Ram+660 giga SATA II

(#2034) zabcs80 válasza Apophis (#2032) üzenetére


zabcs80
tag

Szerintem az elite élvezetesebb. Nekem is az egyik elite a másik nem.

Azt nem csak az előfizetők kapják?

[ Szerkesztve ]

(#2035) Ájvé válasza zabcs80 (#2034) üzenetére


Ájvé
veterán

Nah, mivel nem tudom melyikre gondoltok így leírom mindkettőt:
2 fajta ilyen tárgy van az attribute és a skill retrainer:
attribute retrainer jelenleg stonehenge-be elérhető, azt hiszem talán moloch dobja, szóval csak előfizetőknek
a másik a skill retrainer, ezt csak akkor adják ha valamelyik kasztot újra balanceolják, így annak a régi buildje se lesz már úgy használható, ilyenkor minden érintett kaszt kap egy skill retrainert ill. azt is mondják ilyenkor minden előfizető is kap egyet független a kaszttól

[ Szerkesztve ]

(#2036) zabcs80 válasza Ájvé (#2035) üzenetére


zabcs80
tag

Valószínű, hogy a második lesz az.

(#2037) ¤Demes¤


¤Demes¤
tag

Hm. Learattam Sydonai-t,és mielőtt beszedhettem volna a cuccokat ledobott a szerver. Azóta vissza egyszer visszaengedett, de akkor már Nightmare-en voltam. Van visszaút? :D

(#2038) Ájvé válasza ¤Demes¤ (#2037) üzenetére


Ájvé
veterán

Van de a cuccokat nem kapod vissza, belépsz a karakter választó képernyőre és nightmare nehézséget lekapcsolod majd belépsz a karakterrel , akkor újra normálba mész vissza.

[ Szerkesztve ]

(#2039) ¤Demes¤ válasza Ájvé (#2038) üzenetére


¤Demes¤
tag

Ja ok. Nembaj, ugyse végeztem még az összes küldivel, Hell meg egy szimpatikus helynek tűnt, szal Sydonai még látni fog ;] :D

(#2040) ¤Demes¤


¤Demes¤
tag

Valaki van esetleg aki most kezdené Nightmare-en? Esetleg még jobb, Elite-en? ;]

(#2041) Dark Archon válasza zabcs80 (#2027) üzenetére


Dark Archon
addikt

Hát, én most tervezem megvenni a játékot, ha sikerül az USA EA oldalról leszedni, mivel ott 30$. Az UK oldaljukon 30 font, itthon meg 12eFt... sz'al, ha sikerül, akkor mehetünk együtt :) Játszogattam a "demóval", őrzővel... érdemes azzal menni (single-ben)? Elég gyíknak tűnik azzal a karddal.

Dark Archon | i5-12600KF - RTX 3070 | Canyon Endurace 7 | BF4: DarkArchonHUN

(#2042) CabalX válasza Dark Archon (#2041) üzenetére


CabalX
aktív tag

Ha jól olvastam az egyik szoftverbolt új katalógusát, 06.24.-től "budget" kategóriába kerül a Hellgate London - 3990Ft-ért lehet majd megvenni. :DDD
Remélhetőleg akkor már többen kedvet kapnak a játékhoz, mert a mostani 12e Ft-os ár elég húzós. :(

(#2043) frame>24 válasza Dark Archon (#2041) üzenetére


frame>24
addikt

inkább vedd meg tőlem! 5k?

de bárki más is megvehetné ám!

[ Szerkesztve ]

▏▎▍▋▊▉ "I would never go bungee jumping. A broken rubber brought me into this world, it sure as hell isn't gonna take me out."(DanielDFizzle) // LOAD "*",8,1

(#2044) Dark Archon válasza frame>24 (#2043) üzenetére


Dark Archon
addikt

Ha magyar feliratos, akkor beszélhetünk róla :-) 5k jól hangzik, de úgy látom nem egy városban lakunk...

CabalX: köszi az infót, nem mertem megvenni az USA oldalról (hátha innen nem működne az online játék), meg kiderült, hogy abban nincsenek más nyelvek. De érdekes, hogy ott 30$, itt meg 30 font, 40 euro, 12 rongy... úgyhogy ennyiért nem kell.

[ Szerkesztve ]

Dark Archon | i5-12600KF - RTX 3070 | Canyon Endurace 7 | BF4: DarkArchonHUN

(#2045) frame>24 válasza Dark Archon (#2044) üzenetére


frame>24
addikt

p.ü.

▏▎▍▋▊▉ "I would never go bungee jumping. A broken rubber brought me into this world, it sure as hell isn't gonna take me out."(DanielDFizzle) // LOAD "*",8,1

(#2046) frame>24


frame>24
addikt

Jah, tudja-e valaki, hogy eladásnál mi van az account-tal? Megy-e úgy a dolog, hoyg szimplán átadom a belépési kódot, vagy lehet-e törölni magát az accountot? stb..?

▏▎▍▋▊▉ "I would never go bungee jumping. A broken rubber brought me into this world, it sure as hell isn't gonna take me out."(DanielDFizzle) // LOAD "*",8,1

(#2047) ¤Demes¤ válasza frame>24 (#2046) üzenetére


¤Demes¤
tag

Át kell adnod az account nevet jelszóval együtt, ezt a kódot nem lehet használni mégegy accounthoz. :K

(#2048) frame>24 válasza ¤Demes¤ (#2047) üzenetére


frame>24
addikt

köszönöm

▏▎▍▋▊▉ "I would never go bungee jumping. A broken rubber brought me into this world, it sure as hell isn't gonna take me out."(DanielDFizzle) // LOAD "*",8,1

(#2049) ¤Demes¤ válasza frame>24 (#2048) üzenetére


¤Demes¤
tag

Szivesen. Bár mondjuk nem tudom, sztem nem lenne olyan bonyolult megoldani,hogy tudjál accountot törölni,és onnantól megint szabadon használható az a játék kód. Csak gondolom nincs elég ember aki ezt használná :U

(#2050) Ájvé válasza Dark Archon (#2044) üzenetére


Ájvé
veterán

Működne az biztos (nekem USA CE edition van, és az összes nyelven fennvan rajta (kb 8 ha jól emlékszem).
De szerintem nem fogod tudni magyarországról megvenni, nem fogja elfogadni a magyar reget és magyar kártyát se ... átirányít eu oldalra szerintem.

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Hellgate: London
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.