Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Hellgate: London

Hozzászólások

(#951) faber24 válasza RI/OS (#947) üzenetére


faber24
őstag

/agree

De én majd csak akkor ruházok be az origra, amikor azt a rengeteg bugot, amiről itt-ott hallani/olvasni, kijavítják. No meg, amikor kicsit felújítottam a gépemet, hogy teljes gyönyőrűségében játszhassam a kicsikét :) Addig beérem a másik MMORPG-függésemmel, ezt meg csak nem eredetiben játszom,

i7@4.2 +GF770+16GB....meg ilyenek :)

(#952) Apophis válasza RI/OS (#947) üzenetére


Apophis
őstag

Én meg nem értem, hogy egy ilyen grindfest, nulla SP játékélménnyel rendelkező játékot mi értelme nem multiban tolni. Az a lényege, hogy cserélgetsz, csapattal mész.

Pl a srác, aki kisegített, ezt

adta pár komponensért, mert neki arra volt szüksége, aztán együtt letoltuk a bosst. Ezek az emlékezetes pillanatok, a többi grind, amit én speciel rühellek - pont ezért soha egyik játékban sem volt több kimaxolt karakterem.

...a lamb in a lion’s presence, no recourse beyond obeisance, no hope beyond prayer.

(#953) Wolverine válasza faber24 (#930) üzenetére


Wolverine
félisten

Argh... Már keverem az ismertebb csordaguildeket :DDD

westlake, szvsz új karaktert kell majd kezdened... de nem esküszöm meg rá, nekem ugye csak bétás acc-om van :U Miért multi? Nos, ha valami nagyon nem akar sikerülni, akkor kerítesz egy-két társat, letoljátok a bosst és lehet továbbmenni single-ként, ha úgy jobban esik :D (én így csinálnám, ha megvenném, de annyira nem yóóó sajnos, hogy megvegyem :()

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#954) westlake


westlake
félisten

vartok.. vartok.. mire vartok? a jatek nem lesz olcsobb (annyival biztos nem), ugyhogy aki meg akarja majd venni valamikor, nyugodtan megveheti most is.. a bugokat ugy is a patch-ekkel fogjak kijavitani..
#952: szerintem azert a sp-t is lehet ugyanugy elvezni, mint a multit.. a multi igazabol poenabb, de szerintem annak is megvannak a maga elonyei, meg a sp-nek is..
#955: mad hunters?

[ Szerkesztve ]

Play nice!

(#955) Apophis válasza westlake (#944) üzenetére


Apophis
őstag

Én Arathoron voltam Maghteridon human mage, még pre-BC voltam HC, amíg el nem cseszték a WoW-ot. Időközben volt pár hónap BC, hívtak is a régi guildbe, de a hangulatot sehol nem hozta, abbahagytam. Hiányzik néha, minden hibája ellenére, de végérvényesen el lett rontva.

...a lamb in a lion’s presence, no recourse beyond obeisance, no hope beyond prayer.

(#956) Anti-Hero válasza westlake (#954) üzenetére


Anti-Hero
aktív tag

Én se értem mire várnak. Max 10kra le megy 6-8hónap múlva.

A szerver meg most nem megy:) Mer patchelik. v0.1
3 órás kimaradás:(

Ez nem hanyag elegancia, mer' ez precíz igénytelenség.

(#957) faber24 válasza Apophis (#952) üzenetére


faber24
őstag

Hát ezt embere válogatja, kinek mi tetszik.

Én speciel szeretek csapatban játszani (WoW-ban a raidelés azért kicsit komolyabb, mint a Diablós vagy akár HG-es csapatjáték)...de ugyanakkor önmagában a karakterefejlesztés, az új skillek, bossok, páncélok is motiválóak nekem. Diabloban is legalább 3-4 karaktert kimaxoltam (vagy majdnem kimaxoltam), WoW-ban is 2 70es karim van, és egy 3. 66-os...nekem ez is játékélmény.
De majd kipróbálom a multi részt is. Ha eljön az ideje ;)

i7@4.2 +GF770+16GB....meg ilyenek :)

(#958) V.Stryker


V.Stryker
nagyúr

Jah, a bugok engem is zavarnak..pl. a plafonon mászkáló árnyékok. :D

Én single módban nyomom és nem értem,hogy pl. már 11 vagy 12es szintű vagyok, mesterlövész karakterrel, de egy távcsöves ketyerével sem találkoztam. :U Tudom,hogy per pillanat nem kell 100%-osan a mesterlövész fogalmat értelmezni, de akkor is megilletne egy ilyen ketyere. :D

Organic Maps - ingyenes, offline navi iOS-re és Androidra.

(#959) faber24 válasza westlake (#954) üzenetére


faber24
őstag

Én, mint mondtam, nem arra várok, hogy olcsóbb legyen...igaz ugyan, hogy most vettem TF2-t, de még ha nagyon akarnám, beleférne a havi játék-keretbe :)

Csak egyelőre pl. egy deka ismerősöm sem játszik ezzel, azonkívül nem túl jó dolgokat írnak a szerverekről, bugosak a küldik...meg azzal nem tudok megbarátkozni, hogy
1. Vagy még egy havi dijat csöngetek WoW mellett, ami azért már sok nekem
2. Abbahagyom azt....amire van esély, mert most suli miatt úgysem lesz rá nagyon időm...de biztos nagyon hiányozna...
3. Havidíj nélkül játszom ezt, akkor viszont egy rakat extra contetnet bukok (ha jól értelmeztem).

Ha nem nekem szólt, akkor sorry :B

i7@4.2 +GF770+16GB....meg ilyenek :)

(#960) RI/OS válasza Apophis (#952) üzenetére


RI/OS
őstag

felsz.ára: 44akarat.... na az ilyentöl vagyok rosszul az erö/hp kimaxolós örzömmel xD

(#961) faber24 válasza V.Stryker (#958) üzenetére


faber24
őstag

Lehet, hogy most nagyon baromságot fogok mondani, és akkor bocsi (nincs marksman karim), de mintha azt olvastam volna, hogy a marksmannál a zoom skillből van...vagy valamit benéztem?
Mondjuk pengemester > all ;]

[ Szerkesztve ]

i7@4.2 +GF770+16GB....meg ilyenek :)

(#962) V.Stryker válasza faber24 (#961) üzenetére


V.Stryker
nagyúr

Vagy én néztem be. :D Nem tom, majd otthon megnézem. :D

Organic Maps - ingyenes, offline navi iOS-re és Androidra.

(#963) Wolverine válasza westlake (#954) üzenetére


Wolverine
félisten

EA adta ki, ezért 12k most 8-10 k helyett, április körül lesz majd 8, és jövő ilyenkor 4 - na ennyit (szerk: mármint 12k-t) nem szándékozom kiadni. (az mondjuk kétesélyes, hogy a WoW-omat lecserélem-e Tabula Rasára, de erre aligha... ha kiszórják a béta acc-okat, akkor nekem vége lesz :) )

[ Szerkesztve ]

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#964) maross válasza faber24 (#961) üzenetére


maross
veterán

pengemester :). igen, egy skillpontot ra kell tenni a sniper stance-hez.

eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

(#965) V.Stryker válasza maross (#964) üzenetére


V.Stryker
nagyúr

Most , akkor magyarúl. Mi van? :B

Organic Maps - ingyenes, offline navi iOS-re és Androidra.

(#966) Wolverine válasza V.Stryker (#965) üzenetére


Wolverine
félisten

Skillpointból van zoom Marksmannél, összefoglalva :DDD

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#967) V.Stryker válasza Wolverine (#966) üzenetére


V.Stryker
nagyúr

Tehát ,amikor szintet lépek, akkor a képességeknél lesz olyan? (van már sorozatlövés, gránát, láthatatlanság, de zoom még ezek szerint nincs. Fejlesztem magam. :) )

Organic Maps - ingyenes, offline navi iOS-re és Androidra.

(#968) RI/OS válasza faber24 (#961) üzenetére


RI/OS
őstag

nemnem guardian>all

(#969) Wolverine válasza V.Stryker (#967) üzenetére


Wolverine
félisten

A skilltree-n látszanak a lejjebb levő dolgok is, nézd végig és kiderül, hányas szint fog hozzá kelleni :)

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#970) Sirandrish válasza RI/OS (#968) üzenetére


Sirandrish
legenda

ime...
nemtudom hogy jól csináltam-e de eddig nem volt gondom.:)
[link]

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#971) Apophis válasza RI/OS (#960) üzenetére


Apophis
őstag

Ne is mondd, pakolom a pontokat a kétkezes skillre (ki kell maxolnom, nincs mese), így sem tudom együtt berakni a két legjobb fegyvert, pedig nem kevés pontot rakok a WP-re, közben limiten van a stamina és az erő is :). Pedig a ruha nagy része nincs fejleszteve nanoforgeban, van köztük pár kék is. Most pár szintig csak az erőre rakok, érzem is, hogy nem ütök elég nagyot.

...a lamb in a lion’s presence, no recourse beyond obeisance, no hope beyond prayer.

(#972) RI/OS válasza Apophis (#971) üzenetére


RI/OS
őstag

hát nekem 131es az erö perpill 99 az álló, nagyot ütök sok a hpm, nincs gond csak tegnap este hogy tudjak használni egy fegyot amit kaptam ugy kellett vadásznom az akaraterö pontokat.
elég gáz hogy egy közelharcos darálógéppel az ,,iq,,-ra kell raknom

(#973) Apophis válasza RI/OS (#972) üzenetére


Apophis
őstag

131 :Y . Hányadik szinten vagy?

...a lamb in a lion’s presence, no recourse beyond obeisance, no hope beyond prayer.

(#974) Anti-Hero


Anti-Hero
aktív tag

Yeeeeeeeeeeeee

Kiajvitották a BUGOT!

Raktak oda egy küldetést és oda teleportál mos már jeeejejejej:D

+ a patch rakott bele + effekteket égnek a a házak falak füstölögnek nagyon jó:D

Végre egy jó hír:D

Ez nem hanyag elegancia, mer' ez precíz igénytelenség.

(#975) deicide


deicide
veterán

valaki segitsen, ezt a csokoládéparkot merre találom meg pontosan?

Live fast - On high - Repentless - Let it ride

(#976) Sirandrish válasza Anti-Hero (#974) üzenetére


Sirandrish
legenda

honnan lehet leszedni?
esetleg nem azt szedi le játékinditásnál ha rányomok a frissitésekre?

jah és mostmár mégnagyobb gép kell hozzá?:DD

[ Szerkesztve ]

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#977) Sirandrish válasza deicide (#975) üzenetére


Sirandrish
legenda

nyomj egy "M"-et ott végig tudod követni hogy merre kell menned..

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#978) RI/OS válasza Apophis (#973) üzenetére


RI/OS
őstag

27. viszont a pontosságom 37 az akarat meg 51 :D
és van 4 cuccom ami +5 minden tulajdonsághoz

(#979) Sirandrish válasza RI/OS (#978) üzenetére


Sirandrish
legenda

megnézted a linkemet?

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#980) kisa8800


kisa8800
tag

Szevasztok.
Találkoztatok már olyan hiba üzenettel inditás után hogy: uploading error report to server.
Az benne a poén hogy már játszottam vele és egyik naprol a másikra ezzel szívat. Nyílván az okos verziot használom én is. Mi lehet a gond?

Úgy szeretnék meghalni, mint a nagyapám:álmában, csendesen, gondtalanul, nem pedig ordítva, sikoltozva, pánikba mint az utasai.

(#981) Anti-Hero válasza Sirandrish (#976) üzenetére


Anti-Hero
aktív tag

ÖÖ belépsz a játékba autómatikusan frissíti. Ja és skokal gyorsabban tölti be a pályát meg most már ha kilépek a játékból nem kell várni sokat míg a windows magáhoztér:)

Ez nem hanyag elegancia, mer' ez precíz igénytelenség.

(#982) RI/OS válasza Sirandrish (#979) üzenetére


RI/OS
őstag

meg. azt néztem hogy elég kevés pontod van :D
lehet nekem a sok olyan cuccom ami +statokat ad

(#983) RI/OS


RI/OS
őstag

singleben is felajánlja a patchet? probálta vki?

(#984) maross válasza deicide (#975) üzenetére


maross
veterán

nyomj egy "m" betut, es kapsz egy iyen kis terkepet, ahol fel van vesve a chocolate park is.

holnap akartalak hivni, jarok belvarosban, lassan kellene a 3 ram meg a 6600gt (helyett valami :) ). megoldhato?

eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

(#985) Sirandrish válasza Anti-Hero (#981) üzenetére


Sirandrish
legenda

nekem inditásnál kiirja hogy frissithetem de autmatan nem frissiti.

HELP: hogy kell megtisztitani Angel passaget? hiába ütöm semmit se megy le az élete annak a kis sz*rnak.

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#986) Sirandrish válasza RI/OS (#982) üzenetére


Sirandrish
legenda

lehetséges:)

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#987) maross válasza Apophis (#971) üzenetére


maross
veterán

dobj magadra egyket +5attributes to all vagy hasonlo cuccot.

mas: valaki meg tudja mondani, hol talalom meg pl hogy mennyi a luck-om?

eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

(#988) Sirandrish válasza Sirandrish (#985) üzenetére


Sirandrish
legenda

Pont most nincs itt senki?
Pliz..nemtudok továbbmenni...ANgel Passage-t hogy kell megtisztgatni?

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#989) RI/OS válasza Sirandrish (#988) üzenetére


RI/OS
őstag

kaptál egy unique fegyot temple állomáson attol a singtöl vagy ki csak azzal lehet sebezni a zöld taknyokat :D

(#990) Anti-Hero válasza RI/OS (#989) üzenetére


Anti-Hero
aktív tag

Jajaja. Én már ott lévő főszörnyet kinyirtam 3x is:D

1x magamba, 1x 3an:D, 1x meg ketten.

Mikor 3man voltunk iszonyat erős volt.

Ez nem hanyag elegancia, mer' ez precíz igénytelenség.

(#991) Sirandrish válasza RI/OS (#989) üzenetére


Sirandrish
legenda

igen időközben már rájöttem és megis csináltam..épp lvl 20 vagyok:)

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#992) westlake


westlake
félisten

megvettem a cuccot, de addig nme nyugszom, amig at nem tudom valahogy konvertalni a regi karimat :D
mod:ahogy inditom a jatekot, egybol felajanlja az updateket (us, eu).. nem kell se single, se multiplayer modba elinditani.. egybol a patch letoltesere kell bokni...
mod: mivel nekem megvan eredetibe is a jatek, leirhatom, hogy 64bites windows alatt nem kell meg csak crackelni sem a jatekot, egyszeruen megy az irt dvd-rol is.. gondolom az nektek is feltunk, hogy 4 inditofile van... dx9, dx10 32bit es 64bit..

[ Szerkesztve ]

Play nice!

(#993) westlake válasza westlake (#992) üzenetére


westlake
félisten

patch utan is siman elindul... single player modban kiirja a veziot: 1.40.25.4015 (patch utan.. majd megnezem mi volt elotte).. mp modban nem irja ki a verziot.. nem tudom miert.. ha valakit erdekelne (es meg nem tudna), hogy hol vannak a mentesek:
C:\Documents and Settings\Administrator\My Documents\My Games\Hellgate\Save\

[ Szerkesztve ]

Play nice!

(#994) ChromeX


ChromeX
addikt

hello, van egy lvl12es guridianom, ami nagyon jól megy csak amikor most elértem oda hogy nyírjam ki a démonok bajnokát az agyat, valamiért mikután párat kapott megfagy a játék és csak reset gombal tudom újra életre kelteni a gépet, lehet hogy írtak már ilyenről de túl sok hsz van és nem akarom az összeset végig olvasni :B kérlek valaki segítsem, mellesleg van egy unique mérgezős kardom 100as sebzéssel és egy csomó plusszal, nagyon ütős :))

Battleforge-> Skylords Reborn F2P https://forum.skylords.eu/

(#995) westlake válasza ChromeX (#994) üzenetére


westlake
félisten

eloszor is masold be legyszi az eredeti cd-key-ed, hogy tudjunk segiteni ;] :D egyebkent en meg errol a problemarol nem hallottam.. patch utan is csinalja?nem lehet, hogy gyengus a gepet? (mondjuk akkor idaig sem jutottal volna el)

Play nice!

(#996) westlake


westlake
félisten

felraktam a magyart es ugy indult, mintha mar fent lenne a patch.. furcsa.. mindenesetre itt pont forditva van, mint az us verzional, mert a sp modban nem irja ki a verziot, mp modban meg kiirja: 1.0.29.4020 (patch utan)

Play nice!

(#997) Wolverine


Wolverine
félisten

Érdekes. Kér unidentifiednál is úgy jártam, hogy analyzer használata után nem volt rajtuk spéci tulajdonság :F Mellettem valakinél ugyanez történt, csak épp unique cuccal...

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#998) Sirandrish válasza Wolverine (#997) üzenetére


Sirandrish
legenda

és az direkt van ugy hogy 25 piz egy elemző és csak 20al ad többet minden cuccért elemzés után?:D

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#999) deicide válasza maross (#984) üzenetére


deicide
veterán

2x512 és 6800gt jó lesz? de holnap nem, csütörtökön legközelebb...

Live fast - On high - Repentless - Let it ride

(#1000) Sirandrish


Sirandrish
legenda

1000.:)

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Hellgate: London
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.