Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Hellgate: London

Hozzászólások

(#451) Ájvé válasza wesker24 (#450) üzenetére


Ájvé
veterán

este 6-ra számoltam
amerikai időba vagyis PDT 10:30-kor állítják vissza
nálunk akkor 18:30 kell hogy legyen (javítson ki aki ért hozzá én nem vagyok nagy zsáner időzónákban)
de ha bennvagy a bétában fórumon meg tudod nézni

[ Szerkesztve ]

(#452) Ájvé válasza alien_ (#449) üzenetére


Ájvé
veterán

szerintem könnyen lehet. hiszen miért lenne kivétel a Templar frakció, szerintem a találati esélyt növeli csak

(#453) Apophis


Apophis
őstag

Tényleg kijön a cucc 2-án?

...a lamb in a lion’s presence, no recourse beyond obeisance, no hope beyond prayer.

(#454) Ájvé válasza Apophis (#453) üzenetére


Ájvé
veterán

hát mivel már átment gold-ba a játék ki kell hogy jöjjön

(#455) alien_ válasza Apophis (#453) üzenetére


alien_
őstag

Igen, nagyon úgy néz ki. Még a béta sem reprezentálja a játék jelenlegi állapotát, azt írták, h minimum két hét csúszásban van fejlesztésben az aktuálishoz képest. Bár valószínű, hogy inkább patchelgetni fogják, csak hogy tartsák magukat a határidőhöz.

Swarm is coming.

(#456) Ájvé válasza alien_ (#455) üzenetére


Ájvé
veterán

patch 0-val indítanak az első napon, be is linkelted a magyar fordítását :)

(#457) alien_ válasza Ájvé (#456) üzenetére


alien_
őstag

Sőt, már a zsír új beta klienshez is volt patch, első csatlakozáskor szedett le egy 10-20mb-ot

Swarm is coming.

(#458) Ájvé válasza alien_ (#457) üzenetére


Ájvé
veterán

lehet, nem néztem akkor, csak vártam hogy induljon már :)

(#459) Wolverine válasza Ájvé (#423) üzenetére


Wolverine
félisten

Nézd csak meg az utolsó hírt a Patch 0-ról:

Csak előfizetőknek:

Elite mód
Ez azoknak készült akik mindig túl könnyűnek érezték a játékot. A démonoknak több az életük, több sérülést okoznak, gyorsabban mozognak, nagyobb csapatokban mozognak és több boss lesz található. Számtalan csavar a teljes balancolt játékhoz képest, ez az extrém nehéz kihívás egyfajta haladás a játékban.
Hardcore mód
A hardcore módban nincs meg a számtalan feltámadási opció. A játékos aki a végső kihívást keresi, próbálja ki az Elit hardcore karaktert!

Na erre írtam én, hogy bizonyos módok csak az előfizetőknek lesznek elérhetők. A lvlcapről egy szót sem szóltam :P

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#460) Ájvé válasza Wolverine (#459) üzenetére


Ájvé
veterán

igen tudom
nah szóval a srác nehézségi fokról beszélt és az (nigthmare) elérhető bárkinek nem csak előfizetőnek
amit te mutatsz azok már ilyen extrém nehéz játékmódok
mondjuk rosszat nem mondtál az igaz (így utólag megnézve), de így pontosabb

[ Szerkesztve ]

(#461) Wolverine válasza Ájvé (#460) üzenetére


Wolverine
félisten

Még egyszer végigolvastam, amit írtam a #420-ban: az volt a kérdés, lesznek-e nehézségi fokozatok, én meg azt írtam, hogy igen, de lesz olyan, ami csak előfizetőknek lesz elérhető (amiket a #459-ben idéztem). -> szvsz nem írtam semmi félrevezetőt vagy félreérthetőt, a lvlcapről meg pláne nem, szal végképp nem értem a #423-at.

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#462) alien_


alien_
őstag

Ájvé kolléga valamit nagyon elnézett, sztem teljesen érthető volt, amit Wolverine írt.. De hogy jött oda a lvl cap? :U

Swarm is coming.

(#463) Ájvé válasza Wolverine (#461) üzenetére


Ájvé
veterán

de a hardcore mód nem nehézségi fokozat és az elit mód se igazán, ezek már extrém nehezítések
a nehézségi fokozat az a nigthmare ami mindenki számára elérhető (szerintem) ezért is írtam
nem hiszem, hogy a kolléga aki kérdezzte hardcore módba kíván kalandozni (amibe egyszer hal meg ügyebár) bár ki tudja, meg kellene kérdezni mire értette kérdést
én a dioba is ismert (normál, nigthmare, hell) nehézségi fokozatokra gondoltam
de bocsánat nem akartalak megbántani, de már nem tudom átírni a hsz-t (hogy pontosítsak)

[ Szerkesztve ]

(#464) Terrorista


Terrorista
senior tag

Helló

Na ezt miért irja ki??! Konfig adataimnál... Legújabb driver van fenn és a legújabb vista update.

[ Szerkesztve ]

(#465) Ájvé válasza alien_ (#462) üzenetére


Ájvé
veterán

jah kicsit belekeveredtem lehet, benéztem a kommentet a lényeg, hogy a nigthmare mindenki számára elérhető és az a normál után a következő nehézségi szint

az a baj evvel a fórummal, ha egy választ írsz akkor maximum azt a hsz-t mutatja amire válaszolsz, én meg van hogy egy hsz-be több mindenre is szeretnék válaszolni, persze lehet még utána szerkesztgetni vagy a legjobb tán, hogy másik lapon lenyitni az adott fórum részt

nah mind1 sry pontatlan voltam és kicsit benéztem tényleg
tényen viszont nem változtat, hogy a válasz pontatlan volt, csak én írtam rossz hsz-t hozzá

(#466) Ájvé válasza Terrorista (#464) üzenetére


Ájvé
veterán

épp az hogy vista
én nem értek hozzá, de valamilyen módon el lehet indítani xp módba, próbáld úgy
majd a teljes játék fogja támogatni a rendszered ezt kénytelen leszel dx9-be kipróbálni

(#467) alien_ válasza Terrorista (#464) üzenetére


alien_
őstag

Próbáld meg felrakni az sp1 bétáját, végül is ezt írja (vagy ez csak szabványduma vistánál?)....
Demó vagy béta írja ki? mert ha utóbbi, akkor nézd meg hivatalos fórumon, hogy valaki járt-e már így.

(#466): <- Pl ezt a módszert ajánlom, ha több hsz-re akarsz reagálni egy postban. Egyébként ah itt is végtelen számú hsz-t lehetne "idézni", akkor itt irtó nagy káosz alakulna ki, lnenének fél kilóméteres post-ok, ráadásul 95% -a felesleges ismételgetés lenne. Egyébként, megeshet bárkivel =)

[ Szerkesztve ]

Swarm is coming.

(#468) Terrorista válasza Ájvé (#466) üzenetére


Terrorista
senior tag

jahogy vista alatt nem megy... igy már érthető.

win xp módba elindult :C

alien_: demot próbálnám, és vista sp1 nincs fenn. nem is akarom felrakni mig beta :)

na megyek londonolni.. kösz mindent! csá

(#469) Wolverine válasza Ájvé (#463) üzenetére


Wolverine
félisten

Ebben nem értünk egyet, szerintem az elit a normál és a nightmare közé eső nehézségi fokozat lesz, a hardcore meg a nightmare-en túli utolsó, de ezen nem veszünk össze :)

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#470) Ájvé válasza alien_ (#467) üzenetére


Ájvé
veterán

kösz majd ügyelek rá

468->szívesen, jó játékot

(#471) Ájvé válasza Wolverine (#469) üzenetére


Ájvé
veterán

de elit módba nigthmare(és normál is) nehézségi fokozaton is lehet játszani
hardcore-ba szintén
sőt mint a fordításban is van ultimate kihívásnak az elit hardcore-t nevezik, amit egyébként nigthmare-ne is lehet játszani
persze nehézségi szintek végülis ezek is hiszen nehezedik a játék tőlük
de én alapesetben nem erre gondolok ha nehézségi szintről esik szó, mivel ezek már modok
de szerintem is mindegy, én így értem te meg úgy, majd megértjük egymást valahogy :DD

[ Szerkesztve ]

(#472) mad1


mad1
veterán

demo innen

Ne szemetelj ! = Steam

(#473) Satan_Claus válasza alien_ (#427) üzenetére


Satan_Claus
senior tag

Szia Theslayer, én Kopasz néven tolom. Már találkoztunk. :))

Védd az állatokat! Egyél embert.

(#474) alien_ válasza Satan_Claus (#473) üzenetére


alien_
őstag

Szevasz :D
Már most érzem, h ez egy függős játék lesz, délelőtt félóránként próbáltam a szervert...

De sajnos:
"Server Maintenance - October 20 - 21
The servers will be down for maintenance until Sunday October 21, 2007 at 10:30am PST."

Szóval helyi idő szerint 19:30 -kor lehet játaszani =(
Egyébként hányas szinten hagytad abba? Ha van pár jó blader cuccod, akkor elboltolhatnánk =)

Swarm is coming.

(#475) ChromeX válasza mad1 (#472) üzenetére


ChromeX
addikt

köszi a linket csak egy kicsit elkéstél vele :)) már a legtöbben ezerszer véginyomták a demot, :)) (de nem bántás képpen mondtam)

lehet hogy már mindenki vetett rá egy pillatást de azért érdemes megnézni:[link]

[ Szerkesztve ]

Battleforge-> Skylords Reborn F2P https://forum.skylords.eu/

(#476) Wolverine válasza ChromeX (#475) üzenetére


Wolverine
félisten

Inkább linket tegyél be legközelebb, a képek általában nem férnek ki.

mod: mire beírtam, szerkesztettél is :DDD

[ Szerkesztve ]

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#477) ChromeX válasza Wolverine (#476) üzenetére


ChromeX
addikt

igen én is rájöttem :))

Battleforge-> Skylords Reborn F2P https://forum.skylords.eu/

(#478) Ájvé válasza ChromeX (#475) üzenetére


Ájvé
veterán

ezek a preorder csomagokhoz tartozó dye kit-ek
Magyarországon sajnos nem elérhetők, csak rendeléssel külföldről
nekem lava lesz :) vagyis bétában már van is :)

[ Szerkesztve ]

(#479) ChromeX válasza Ájvé (#478) üzenetére


ChromeX
addikt

kár, azért remélem alapból leszenek hasonló aromsettek a játékban kell is lenniük

Battleforge-> Skylords Reborn F2P https://forum.skylords.eu/

(#480) Ájvé válasza ChromeX (#479) üzenetére


Ájvé
veterán

vannak armor setek igen

(#481) Sirandrish


Sirandrish
legenda

tényleg ebben vannak olyan cumok mint a dioban hogy valakinek a valamije...set-ek?

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#482) Satan_Claus válasza alien_ (#474) üzenetére


Satan_Claus
senior tag

Hát én most játszottam egy órát :F

Védd az állatokat! Egyél embert.

(#483) alien_ válasza Sirandrish (#481) üzenetére


alien_
őstag

Eddig még nem találkoztam vele :(

(#482): Tényleg, nálam is megy! De lehet, hogy még csak próbálgatják..
Nna mind1, pvp -t nem próbáljuk ki?

[ Szerkesztve ]

Swarm is coming.

(#484) Sirandrish válasza alien_ (#483) üzenetére


Sirandrish
legenda

kár..mert azzal is elég jól el lehetett szórakozni míg összeraktál egy teljes set-et:)

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#485) ChromeX válasza Sirandrish (#481) üzenetére


ChromeX
addikt

csak két hszel kellett volna vissza olvasnod ;]

Battleforge-> Skylords Reborn F2P https://forum.skylords.eu/

(#486) Satan_Claus


Satan_Claus
senior tag

Áruljatok el 2 dolgot légyszi

- Hogy kell különböző chatekbe írni
- Lehet-e 2 város között teleportálni, vagy végig kell szenvedni az utat.

Védd az állatokat! Egyél embert.

(#487) wesker24


wesker24
senior tag

Na mivel már Online-on vannak a serverek én is nekiálltam a játéknak !!

A Blademaster-t válaszottam és a nevem a játékban Drake26 !!

Aki akar az felvehet a barátai közé !! Aki felvesz annak BIG THX !! :R

I am the Lord of Deadside !!! The Horror the horror I embrace it !

(#488) alien_ válasza Satan_Claus (#486) üzenetére


alien_
őstag

A főbb állomások között tudsz kapásból közlekedni, van egy kis kék képernyős konzol az állomáson, pontosan nem tudom mi a neve....
Chat pedig:
/w [név] [mondnivaló] <- Privát
/p [mondanivaló] <- Party

többit meg nem néztem még, egyenplőre ennyire volt szükség=)

Swarm is coming.

(#489) Sirandrish válasza ChromeX (#485) üzenetére


Sirandrish
legenda

bocsi de nem szoktam visszaolvasni...perze ha tudom hogy ottvan akkor nem irom be de nemtudtam:)

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#490) Satan_Claus válasza alien_ (#488) üzenetére


Satan_Claus
senior tag

Köszi

Nektek működik a Friends list? Nekem nem. Ja, és láttam egy lvl 25-ös csókát. :F

Védd az állatokat! Egyél embert.

(#491) Fáraó


Fáraó
őstag

Szevamindenki! :)
Játszottam a demóval és tényleg ott van vége, hogy lemegy az ember a Con. Gard. alagútba?
Hogyan lehet upgrade-elni a cuccokat? Csak a nano-s bigyóba? Demoban nem lehet? Javíttatni nem kell -azaz itt nem kopik el semmi?
Kicsit új ez a stílus. Számomra olyan, mintha összegyúrták volna a Diablot, a Dungeon Siege-et, meg egy TPS-t.

VIGYORRRGAZMUS.....

(#492) ChromeX válasza Fáraó (#491) üzenetére


ChromeX
addikt

1. Igen ott van vége
2,3,4. A demobani ilyet nm lehget tehát nem igazán tudom de szerintem majd jobb gomb a modra és után ki kell majd választani a megfelelő opciót
5. Ha jól láttam nem kell javítattni, legalább is a demoban :)

Battleforge-> Skylords Reborn F2P https://forum.skylords.eu/

(#493) Fáraó válasza ChromeX (#492) üzenetére


Fáraó
őstag

Köszönöm! :R
Abigélnek nincs problémája a súlypontja megtartásával? :D
Találtam egy Rat's Claw nevű vmit, szét lehetett szedni. Abból lettek scrap-ek és vmi más is. De kevés egy upgrade-hez, több db kellene még. Találkoztam egy sárga nevű lénnyel is, nagyon sok mindent dobott el.
Nagyon tetszik a játék.

VIGYORRRGAZMUS.....

(#494) Wolverine válasza Fáraó (#493) üzenetére


Wolverine
félisten

A sárga nevűek afféle minibossok, kemény lootot dobnak :)

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#495) Fáraó válasza Wolverine (#494) üzenetére


Fáraó
őstag

Ez az sárga nevű ipse a padlón csúszkált, pár kardcsapás volt. Eddig a legerősebb a Big O' Bone vagy kicsoda volt, de ő nem dobott el semmi érdekeset.

VIGYORRRGAZMUS.....

(#496) ChromeX válasza Fáraó (#495) üzenetére


ChromeX
addikt

Bog O Bone-nál szerintem izmosabb vagy legalább is több élete volt annak a nagydarab zombinak akitől a gyerek lábát vagy milyét kellett visszaszerezni bár nyilván akkor még gyengébbek is voltunk 2 szintel mint a bone-nál :) de jó játék lesz ez :C

Battleforge-> Skylords Reborn F2P https://forum.skylords.eu/

(#497) Fáraó


Fáraó
őstag

krómX-nek felhívnám a figyelmét, illetve annak is aki még nem tudja, hogy a Nano Forge-ban lehet upgrade-elt fegyvert kovácsoltatni a demóban is!

Rosszul írtam Bag O' Bones...

[ Szerkesztve ]

VIGYORRRGAZMUS.....

(#498) Wolverine válasza Fáraó (#495) üzenetére


Wolverine
félisten

Az a szumátrai patkánymajom lehetett :DDD (ott csúnyán felröhögtem, a Hullajót mindig is bírtam...)

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#499) ChromeX válasza Fáraó (#497) üzenetére


ChromeX
addikt

jól van jól van :)

Battleforge-> Skylords Reborn F2P https://forum.skylords.eu/

(#500) Fáraó válasza ChromeX (#499) üzenetére


Fáraó
őstag

Rájöttél hogy lehet? :)

[ Szerkesztve ]

VIGYORRRGAZMUS.....

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Hellgate: London
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.