Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Hellgate: London

Hozzászólások

(#251) Sirandrish válasza csaboo (#245) üzenetére


Sirandrish
legenda

Hát egy Diablo nézetü gamenek énis jobban örülnék dehát ez van:)

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#252) Szuperboci válasza Sirandrish (#251) üzenetére


Szuperboci
senior tag

igy van dibalo3 at akar a nééép :R :))

Music!!!

(#253) ocsesz válasza csaboo (#249) üzenetére


ocsesz
aktív tag

Ja,szép nekem legalábbis tetszik!
Screeneket holnap délelőtt rakok fel mert most megyek melóba :O

(#254) alien_ válasza Sirandrish (#251) üzenetére


alien_
őstag

Játsszatok akkor Mythossal :P

Swarm is coming.

(#255) alien_ válasza Szuperboci (#252) üzenetére


alien_
őstag

Valszeg az is nézdahátamperspektívás lenne :( Mint pl a Fallout3-is...

[ Szerkesztve ]

Swarm is coming.

(#256) Szuperboci válasza alien_ (#255) üzenetére


Szuperboci
senior tag

és az nem jo? :U én pl szeretem az ilyen játékokat.mythos al játszanék ha kijönne végre :R

Music!!!

(#257) alien_ válasza Szuperboci (#256) üzenetére


alien_
őstag

Én is, de az már nem Diablo lenne szvsz...
Mythos tényleg jónak ígérkezik :C

Swarm is coming.

(#258) Wolverine válasza alien_ (#257) üzenetére


Wolverine
félisten

Yóóó is :)

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#259) alien_


alien_
őstag

Szépen lassan lehet nézegetni ezt a címet, ezen belül is a Downloads szekciót.
Még nincs fent, de ide kerül fel először.

Én most megyek melózni :O Ha valakinek lent lesz, pls dobja át mailban :DDD

[ Szerkesztve ]

Swarm is coming.

(#260) Sirandrish válasza alien_ (#259) üzenetére


Sirandrish
legenda

Én megvárom a holnapot...addigra fenntlesz mindenhol (pl torrenten is) és lekapom pilla alatt..

Az viszont durva hogy ennyire nincs érdeklődés...a CoD4 demot ugy várta mindenki mint a messiást:DD

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#261) Sirandrish válasza Szuperboci (#252) üzenetére


Sirandrish
legenda

sajnos még nagyon messze van ha megjelenik egyáltalán:(

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#262) Mozso26 válasza Sirandrish (#261) üzenetére


Mozso26
senior tag

Most jön a demo, nemsokára még idén itt a teljes nem? A másik meg hogy én pl nagyon várom ezt a jatekot egy modern diablo lesz nem?A grafikája sem tünt rosznak szerintem minden adott hogy zsirkirály legyen. :K

(#263) Szuperboci válasza Sirandrish (#261) üzenetére


Szuperboci
senior tag

ebbe az évszázadba biztos...ennél pontosabb dátumot nem merek saccolni,jah de, duke nukem forever elött jön remélhetőleg ;] :DDD

mozso:jah ha ugy vesszük modern dibalo -fps keverék.. :U
dio3 demo?ebbe az évbe?:D és hol vannak trailer ek ,egyáltalán screenshot ok!?

[ Szerkesztve ]

Music!!!

(#264) Sirandrish válasza Szuperboci (#263) üzenetére


Sirandrish
legenda

2050ig kijön ha lesz:)
ez pontosabb dátum..:DDD

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#265) Wolverine válasza Mozso26 (#262) üzenetére


Wolverine
félisten

Amire Sirandrish reagált, az egy Dio3-ról szóló post volt :P

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#266) shader-x


shader-x
tag

ÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ Gyerünk srácok lehet tölteni a Demot!!!!!!! Mártöltöm XDXDXD (bocs a megnyilvánulásért!) :))

(#267) Mozso26 válasza Wolverine (#265) üzenetére


Mozso26
senior tag

Már kezdem megszokni h senki sem fogja fel a kérdéseimet.Csak nem értem miért, tul bonyolultan fogalmazok?

(#268) Mozso26 válasza shader-x (#266) üzenetére


Mozso26
senior tag

És honnan?(ez egyszerü kérdés :D )Mindegy már én is töltöm de nagyon lassu.

[ Szerkesztve ]

(#269) Viktor77 válasza Mozso26 (#268) üzenetére


Viktor77
titán

Lassú? 700+k-val jön, még fél óra. :)

BitComet csodákra képes.

Nagyon vártam már ezt a játékot, remélem nem rontották el.

[ Szerkesztve ]

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#270) Ájvé


Ájvé
veterán

a játék nov 2-án jelenik meg és már aranyba is átment szóval a megjelenés eléggé biztos

(#271) Sirandrish válasza Wolverine (#265) üzenetére


Sirandrish
legenda

köszönöm :R

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#272) Sirandrish


Sirandrish
legenda

hát a korábbi linkről nekem 70K-val jön ugyhogy én maradok a holnapi torrentnél:)

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#273) Wolverine válasza Mozso26 (#267) üzenetére


Wolverine
félisten

A Hellgate-et a Flagship készíti, akik anno a még a Blizzardnál a Diablot is elkövették - de ennek a játéknak a Diablóhoz semmi köze sincs ezen kívül. Viszont ma megjelent a demója és pár héten belül itt a teljes is, az igaz.
A Dio3 meg még említés szinten sincs a Blizzard nyilvánosságra hozott terveiben. :P se demó, se a létezése.

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#274) Kareszovics


Kareszovics
addikt

Üdv!

Még régebben láttam képeket a játékból most meg már látom demo is van.

Ha jól értem meg látom vmi Diablo féle működésű játék lesz ez?

Holnap majd munkahelyen töltök szélessávon demot :)

http://steamcommunity.com/id/sgtavitus?l=hungarian

(#275) ChromeX válasza Sirandrish (#272) üzenetére


ChromeX
addikt

nekem is nagyon lassú arról az oldalról gondolom mindenki veszettül szedi mert a hivatalos oldalról is odairányít :(

Battleforge-> Skylords Reborn F2P https://forum.skylords.eu/

(#276) csaboo


csaboo
tag

Jejeee, 33% már lejött! :)
Amúgy a Gamedaily-ről szedem, 400k-val jön átlagban kábé.

Aki korán kel...az előbb iszik.

(#277) shader-x


shader-x
tag

1% minnyá megnézem milyen! :)

(#278) Mozso26


Mozso26
senior tag

Nekem 50%fölött (már nem tom pontosan) megszakadt a letöltés, pontosabban megált. :W

(#279) Viktor77


Viktor77
titán

Tetszik!

A grafika jó, a karakter mozgása viszont kicsit furcsa. Van sokféle tárgy (Wirt falába is benne van álnéven :) ), lehet őket tuningolni, pontokat osztogatni, talenteket tuningolni, lövöldözni fps nézetből (majd egy gombnyomásra kardra+pajzsra váltani, és aprítani) szóval minden. Iszonyatos mennyiségű dolgot vettek át a Diabloból és a WoW-ból. Talán épp ettől jó.

MOD: Ja, a demóban semmilyen buggal nem találkoztam, nem dobott ki, nem fagyott, ment szépen.

[ Szerkesztve ]

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#280) Wolverine válasza Viktor77 (#279) üzenetére


Wolverine
félisten

Ehh... kipróbálnám mielőbb, ha nem 60kB-tal csorogna :(((

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#281) Sirandrish válasza ChromeX (#275) üzenetére


Sirandrish
legenda

én majd lekapom torrentről..nem szenvedek vele..

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#282) Sirandrish válasza Wolverine (#280) üzenetére


Sirandrish
legenda

szerintem mindenki szívesen kipróbálná:)

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#283) Viktor77 válasza Wolverine (#280) üzenetére


Viktor77
titán

Simán IE-vel nekem sem tudott az oldal 80-90k-nál többet. Viszont BitComet-tel (ami nem csak torrentfájlokat kezel) 700k-val jött ugyanonnan.

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#284) Wolverine válasza Viktor77 (#283) üzenetére


Wolverine
félisten

Firefoxszal volt annyi. Flashgetet egy szálra állítva 4 MB után lefagy a Flashget, pedig addig elfogadható módon jön :((( Kivárom, amíg Fileplanet is megkapja.

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#285) CooLM@$TeR válasza Viktor77 (#279) üzenetére


CooLM@$TeR
tag

Azt nem tudod/tapasztaltad véletlenül, hogy igényli-e a legfrissebb vidkari drivereket?

Speciális 6600GT drivert használok, s nem szívesen raknám fel helyette a jelenlegi legfrissebb drivert.

[ Szerkesztve ]

(#286) Viktor77 válasza CooLM@$TeR (#285) üzenetére


Viktor77
titán

Hát, 7.4-es Catalystot használok, ez nem éppen a legújabb verzió, de nem kötött bele.

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#287) csaboo


csaboo
tag

Nos, kipróbálva itt is! Vmiért néhol akadozgat a játék, nem igazán értem miért csinálja, mind1. Hát igen, a diablós múltat le sem tagadhatnák a készítők, de nem baj, jó ez így :) A legfaszább viszont a játékba csempészett humor, javaslom mindenkinek, hogy próbálja ki, hogy miután megkapta a station-be azt a quest-et a főnöktől, melyben össze kell szedni 8 capacitor-t (ezután kérdőjel jelenik meg a búrája felett), katt rá még1x, majd jön a szöveg :DD
Ja, meg a falon nvidia logó :) A cuccok részletes leírásánál is tök jó idézetek vannak...Szóval tetszik! Ja, 1 kérdés, melyik gombbal lehet fps nézetbe váltani?? Nem sikerült még megtalálni (na jó, annyira nem is kerestem). :B

Aki korán kel...az előbb iszik.

(#288) Viktor77 válasza csaboo (#287) üzenetére


Viktor77
titán

Ahogy tapasztaltam, lezoomolni fps nézetig csak akkor lehet, ha lőfegyver van a kezedben.

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#289) csaboo válasza Viktor77 (#288) üzenetére


csaboo
tag

:F :F :F
Érdekes...én mondjuk Blademaster-el kezdtem bele, az pedig nem tipikusan lőfegyveres koma...

Aki korán kel...az előbb iszik.

(#290) Viktor77 válasza csaboo (#289) üzenetére


Viktor77
titán

Az nem baj, lőni is ő is tud (én is vele kezdtem), viszont vannak spéci fegyók meg ruhák amiket nem használhat (és valszeg fordítva). Inventorynál alul látsz 3 fegyverkiosztást, oda pakold be a kombinációkat, így egy gombnyomással válthatsz köztük.

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#291) Sirandrish válasza csaboo (#287) üzenetére


Sirandrish
legenda

oh már énis nagyon kipróbálnál de torrentre még nem rakták fel:(

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#292) Sirandrish válasza Viktor77 (#290) üzenetére


Sirandrish
legenda

Van valami Barbáros karakter?:)
Az volt a kedvencem:)

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#293) Wolverine válasza Sirandrish (#291) üzenetére


Wolverine
félisten

Fileplaneten fent van. Hardwirednél is fent van. Előbbinek ugye van saját letöltésvezérlője, amivel gyönyörűen le lehet szedni :)

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#294) Viktor77 válasza Sirandrish (#292) üzenetére


Viktor77
titán

Mire gondolsz pontosan? Ha közelharci karakterre, akkor a Blademaster (mint a neve is mutatja) az. Használhat kard+pajzs kombót, viszont lőni is tud. És igencsak megdöbbentem, mikor rájöttem, hogy a két kézbe mehet két különböző lőfegyver amik az egér két gombjával külön tüzelnek. Viszont két kardot valamiért nem tudtam betenni.

[ Szerkesztve ]

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#295) Sirandrish válasza Viktor77 (#294) üzenetére


Sirandrish
legenda

akkor az olyan Paladin félelehet:)
Mivel az nem tudott egyszerre két kardot használni...nah mindegy..ha nincs durvább jó lesz az is:)

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#296) Sirandrish válasza Wolverine (#293) üzenetére


Sirandrish
legenda

Hát a fileplaneten mindehol csak annyit ir hogy várjak 30akárhány percet:(

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#297) shader-x


shader-x
tag

Nekem is bejön meg minden de néhol miért mászkál az fps? (azt nem toom)! majd dx10 ben meg ugy egyáltalán a teljes biztos jobb lessz! ja idöjárásal nem is találkoztam annak ellenére hogy be lehet kapcsolni! amugy jo!

(#298) Sirandrish válasza shader-x (#297) üzenetére


Sirandrish
legenda

énis akarom:)
Nyomjál már pár screenshotot pliz:)

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#299) Mozso26


Mozso26
senior tag

Nekem sajnos ennyire nem jött be. A grafika egyáltalán nem tetszett és az MI sem valami inteligens. Belsö nézetböl a játék geometriája ugy ahyogy van kalap kaki, a texturák is nagyon rondák a hangulat meg még egyenlöre semmilyen, ahang sem különleges.De ez az én privát véleményem kérem nem megkövezni. :o

(#300) alien_


alien_
őstag

Jéé, én is beta-tester lettem?!
De ennek mi értelme, ha egyszer holnap lelövik a servereket?

[ Szerkesztve ]

Swarm is coming.

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Hellgate: London
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.