Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Hellgate: London

Hozzászólások

(#901) Anti-Hero válasza Sirandrish (#899) üzenetére


Anti-Hero
aktív tag

(#878)

Ez nem hanyag elegancia, mer' ez precíz igénytelenség.

(#902) Sirandrish válasza Anti-Hero (#901) üzenetére


Sirandrish
legenda

:R

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#903) westlake válasza Faber (#900) üzenetére


westlake
félisten

oke-oke.. gordul tovabb a problema szekere :D tehat abba a gepbe, ami "hulladekert" upgrade-eli a cuccot, abba honnan kell olyan "hulladekot" szervalni? igaz, hogy csak lev 15 vagyok, de meg egy darabot sem lattam :B

Play nice!

(#904) Satan_Claus válasza westlake (#903) üzenetére


Satan_Claus
senior tag

Mindent szétbonthatsz, amit találsz. Jobb gomb inventoryban a cuccra, bal felső ikon.

Védd az állatokat! Egyél embert.

(#905) westlake válasza Satan_Claus (#904) üzenetére


westlake
félisten

jaaaa.. a kis csavar?? akkor mar ertem mire valo :D lassan minden vilagos lesz

Play nice!

(#906) Faber válasza westlake (#903) üzenetére


Faber
csendes tag

Dehogy nem láttál. Csak nem tudtad hogy az :)

Na félretéve a (nem is annyira)tréfát, minden felszerelés, mod, kugyagumi szétszedhető (Balgomb a tárgyon és a kis csavar-ikon). Miután szétszedted, 6-8 féle (legalábbis én még csak ennyit láttam) alkatrész (ilyen szilánk-olyan szilánk, áldott ez-áldott az) lesz belőle. Én speciel mindent (leszámítva a modokat, ill. azokat a cuccokat amiket használni tudok(majd) és jobbak a jelenleginél) szétszedek. :)

(#907) Faber


Faber
csendes tag

Micsoda szemétség....egy évig nem jelentkezik be az ember, és újoncra rakják...hol van itt a panaszkönyv?

(#908) westlake válasza Faber (#906) üzenetére


westlake
félisten

vegigkuzdottem nehany kemeny boss-t ugy, hogy az "ertekmegorzom"-ben csak mod cuccok vannak :D akkor talan hasznalom is oket valamire, ha mar megvannak

Play nice!

(#909) Satan_Claus válasza Faber (#907) üzenetére


Satan_Claus
senior tag

Mit akarsz 3 hsz-szel? :DDD

Védd az állatokat! Egyél embert.

(#910) westlake válasza Satan_Claus (#909) üzenetére


westlake
félisten

hello.. nade szakmai! :D

Play nice!

(#911) Wolverine válasza Anti-Hero (#897) üzenetére


Wolverine
félisten

EU-s Hellgate oldal, a support spanyolul van feltüntetve Atención néven, ha a nyelvet magyarra állítottad; egyébként Support értelemszerűen :)

#910: na yahh, mindhárom ebben a topicban van :DDD

szerk: mondjuk a "Fröccsenő" eszembe jutott múltkor... rakétavető került a kezembe splash dmg-dzsel. Tüzeléskor 3 rakétát lő, kicsit AoE jelleggel... :U ebben mi fröccsen...

[ Szerkesztve ]

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#912) Apophis válasza westlake (#908) üzenetére


Apophis
őstag

Az inventoryval nekem nincs bajom, de a bank elég szűkös. Kizárólag a rare és legendary relikviákat, unique cuccokat és a különböző védőitalokat teszem el, és már alig van hely. Arról rég letettem, hogy cserére/altnak elrakom a jobb legendary cuccokat. Legalább két-háromszor ekkora bank kellene. A stackek szétosztásának hiánya pedig hihetetlen. A 8 komponensből nekem csak 4 kell, a többit mind eladom, de így sincs elég pénzem (mind elszáll health injectorokra), bezzeg a szükséges anyagokból ötször annyi van, mint kéne, a felesleg olyan 10k palládiumot ér, de nem tudom eladni, mert upgradelni is kell valamiből. Szerintem nem jön elég pénz, eddig volt 2 darab kincses járat, de az alap dobozokból ilyen 10-20 esik. Ha azt nézem, egy ótvar zöld vendor fegyver kerül néha 10k-ba, mibe kerülhet egy esetleg random megjelenő unique?

Nézegettem a support/fórum oldalakat, kb. a community fele nem tud haladni, mert kilépett/lefagyott/disconnetelt/abbahagyta a küldetést; nem mondanám, hogy egyéni probléma :). Épp ezért reménykedek egy hotfixben.

[ Szerkesztve ]

...a lamb in a lion’s presence, no recourse beyond obeisance, no hope beyond prayer.

(#913) Faber válasza Satan_Claus (#909) üzenetére


Faber
csendes tag

Igaz nem voltam egyértelmű...kb. 300-400 volt tavalyig, aztán nem logoltam be egy évig (ne kérdezd, hogy miért, én sem tudom...más fórumokon jártam), és ma kicsit meglepett, hogy visszarakott újoncnak :( Na de mindegy, nem offolok

(#914) westlake válasza Apophis (#912) üzenetére


westlake
félisten

nem bank, hanem csomagmegorzo :W nezd meg jobban.. tul sokat jatszottal a wow-al ;] ha ugyanezen a neven futottal us szerveren, akkor meg guildtarsak is voltunk :P (marmint wow-ban) nekem a wow-ban sem volt kedvem kulon szetteket gyujtogetni pvp-re, meg instara, igy csak a legszuksegesebb cuccoknak kellett a hely, igy a csomagmegorzo tarhelye nekem boven eleg ;) .. azt en is eszrevettem, hogy nem no egyenes aranyban a szornyek szintjevel a beloluk (es a dobozokbol) eso love.. na mindegy.. en sosem veszek arustol semmit (kiveve analyzer-t), igy jelenleg is van 40k-m ;)

[ Szerkesztve ]

Play nice!

(#915) Wolverine válasza Faber (#913) üzenetére


Wolverine
félisten

Szvsz faber24 nicken ismertelek WoW-topicban, nem? :U

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#916) RI/OS


RI/OS
őstag

Én meg ilyenkor dolgozom. :S
Megyek haza, azt megint nyomom hajnalig xD

(#917) Faber válasza westlake (#914) üzenetére


Faber
csendes tag

40k..az szép...nekem van kb. 2k :) Venni én sem veszek semmit, csak analyzert meg néha medpackot (Blademaster vagyok, az sajnos mostmár fogyogat...eddig a hp töltős ütés elég volt, de már nem az...). Mondjuk én még csak 13. szintű vagyok. Viszont az upgradelés a maga 1-2k-s díjaival viszi a lóvét rendesen...na de legalább nem az van, mint WoW-ban az első szinteken, hogy még a repairra is farmorlni kellett...meg nem is az, mint D2-ben, hogy úsztál a trillió goldban :) Szerintem elég korekt (legalábbis singleben, multiról majd csak akkor nyilatkozok, ha elég stabil lesz a játék (és a gépem) ahhoz, hogy megvegyem) a játék ekonómiája.

(#918) Apophis válasza westlake (#914) üzenetére


Apophis
őstag

Ugyanaz :) WoW-ban a bank nagyon jól meg volt csinálva, brutális összegért kimaxolhattad. nekem tele is volt mindenféle emlékkel :D

...a lamb in a lion’s presence, no recourse beyond obeisance, no hope beyond prayer.

(#919) Faber válasza Wolverine (#915) üzenetére


Faber
csendes tag

Lol. Akkor lehet én vagyok a f*sz és rossz nicken jöttem be....adok magamnak egy pofont és megpróbálom kideríteni, ahhoz milyen jelszóval regeltem...kéretik a korábbi offtopicos hsz-eimet figyelmen kívül hagyni :)

(#920) faber24 válasza Wolverine (#915) üzenetére


faber24
őstag

Hehe...így már mindjárt jobb :)

i7@4.2 +GF770+16GB....meg ilyenek :)

(#921) maross válasza Faber (#919) üzenetére


maross
veterán

aha! titkos nick rossz hardverek kuldozgetesehez !! most lebuktal!

eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

(#922) westlake válasza maross (#921) üzenetére


westlake
félisten

tenyleg.. ugy tudom, hogy a ph alapszabalyzataba utkozik az "altozas" ;]

Play nice!

(#923) Sirandrish


Sirandrish
legenda

nah már temple állomáson járok:)
most lvl 17-18 vagyok...annyira belelendőlök néha hogy azt se tudom mivan:D
amugy Legendarys cuknál mikor lesznek jobbak?

van akkor tuti megoldás a kifagyásra?

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#924) Anti-Hero válasza Sirandrish (#923) üzenetére


Anti-Hero
aktív tag

Még nincs... :W

Ez nem hanyag elegancia, mer' ez precíz igénytelenség.

(#925) Wolverine válasza maross (#921) üzenetére


Wolverine
félisten

A te guildtársad volt PE-ben :P

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#926) Sirandrish válasza Anti-Hero (#924) üzenetére


Sirandrish
legenda

és mennyire járok tőle ha most a temple állomáson vagyok?

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#927) westlake válasza Sirandrish (#926) üzenetére


westlake
félisten

ha valaki lev 26-nal jar ott, akkor szerintem meg nem kell aggodnod ;)
mod: akkor en kivetelesnek erezhetem magam, mivel lev 13-on valamelyik boss dobott egy unique rocket launcher-t.. a szine citromsarga es asszem 5 csillaga van, nem pedig 3 (legendary)

[ Szerkesztve ]

Play nice!

(#928) Sirandrish válasza westlake (#927) üzenetére


Sirandrish
legenda

hát azért nincs az olyan messze...főleg hgy megyek is tolom:)
majd jelentkezem:)

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#929) RI/OS válasza Sirandrish (#928) üzenetére


RI/OS
őstag

linkeld a statokat ;)

(#930) faber24 válasza maross (#921) üzenetére


faber24
őstag

Jó, akkor még egy kis off mielőtt keresztre feszítetek: valamikor be akartam lépni, de nem emlékeztem a passra, és ezért csináltam egy másik accot...de mint látszik, nem sokat használtam aztán :B Ezért van véletlen két nickem (de a fabert szerintem törlöm).

Wolverine...PE? Én ott nem voltam...Black Ravensben játszok, Neptulonon, meg Ragnaroson voltam (valamikor), ill. még nagyon régen Bloodscalpon hordában (remélem a PE a Public Enemyre utalt és nem lőttem bakot....)

Na de vissza a HG:L-ra :P

[ Szerkesztve ]

i7@4.2 +GF770+16GB....meg ilyenek :)

(#931) Djudit


Djudit
csendes tag

Én már klipróbáltam és nagyon tetszik. Mindenkinek ajánlom aki szereti a diablo2 t.

(#932) Apophis


Apophis
őstag

Egy profi lvl 33 besegített :D Vannak még rendes emberek, bagóért adott még egy atom kardot meg sisakot is. Így már haladhatok act4-ben. Persze a server is most száll el :).

...a lamb in a lion’s presence, no recourse beyond obeisance, no hope beyond prayer.

(#933) maross


maross
veterán

en meg mindig zold fegyverrel tolom. meg egy rohadt keket sem talaltam :). mondjuk nem para, marksman mint kiderult eleg apritogep. kar hogy semmi hpvisszatolto funkcioja nincs :(.

eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

(#934) maross válasza Wolverine (#925) üzenetére


maross
veterán

huha? :D valamirol lemaradtam :D

eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

(#935) V.Stryker


V.Stryker
nagyúr

Itt mindenki csak hálón nyomja? :U

Organic Maps - ingyenes, offline navi iOS-re és Androidra.

(#936) maross


maross
veterán

nem tudom hogy lehet osszehozni ilyen csereberet, de akinek kellenek ilyen lvl 10-20kornyeki legendaryk szivesen adok. neadjisten van cserebe valami elfogadom, de nem feltetel :)

eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

(#937) maross válasza V.Stryker (#935) üzenetére


maross
veterán

igen

eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

(#938) westlake válasza Apophis (#932) üzenetére


westlake
félisten

meselj mar errol bovebben.. te most nem single player modban jatszol? ha nem, akkor miert nem?
#937: hehe, ezek szerint en vagyok a lolka, hogy "egyedul" jatszom? :B
#940: igaz, hogy keveset aludtam (vagyis semmennyit), de annyire "eszemnel" vagyok, hogy tenyleg ne ertsem milyen halorol beszeltek :D jo, gondolom a vilaghalorol, nem pedig lan-rol, de akkor sem ertem.. akar privatban is szivsen vennem, ha valaki felvilagositana a tenyallasrol :R

[ Szerkesztve ]

Play nice!

(#939) maross válasza faber24 (#930) üzenetére


maross
veterán

bloodscalp hordaban milyen guild milyen nick? fabert nem ismertem.

eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

(#940) maross válasza westlake (#938) üzenetére


maross
veterán

kicsit szet vagy csuszva westlake

eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

(#941) V.Stryker válasza westlake (#938) üzenetére


V.Stryker
nagyúr

Én is egyedül nyomom. Képes vagyok rá, hogy visszaküldjem egyedül is a mocskokat. :D

Organic Maps - ingyenes, offline navi iOS-re és Androidra.

(#942) Djudit válasza V.Stryker (#935) üzenetére


Djudit
csendes tag

Én is single playerben játszom :)

(#943) maross


maross
veterán

van valaki elofizeto? esetleg egy guildet letre lehetne hozni :)

eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

(#944) westlake válasza Djudit (#942) üzenetére


westlake
félisten

egy lany ne jaccon ilyen ocsmany jatekokkal :DD
#943: melo utan megyek a boltba megvenni a jatekot :C
#945: a kerdesem az (is) volt, hogy miert jatszol mp-ben.. persze egyertelmu a dolog, ha eleve ugy kezdted a jatekot, hogy online akarsz vele jatszani.. igy nem szorul a dolog magyarazatra ;)
mod: jol gondolom, hogy ha eddig warez-el jatszottam es megveszem az eredetit, akkor buktam a regi karakterem?

[ Szerkesztve ]

Play nice!

(#945) Apophis válasza westlake (#938) üzenetére


Apophis
őstag

Miért játszanék singleben? :F

...a lamb in a lion’s presence, no recourse beyond obeisance, no hope beyond prayer.

(#946) Satan_Claus


Satan_Claus
senior tag

Azt hiszem, nem fogom megvenni, qrv@ra addiktiv. Péntek éjjelem teljesen ráment, mert egy amerikai csókával vagy 8 órán keresztül nyomtuk, reggel fél ötig. :(
Az igazi, ha legalább két ember megy egyszerre, és szerintem a mobok ekkor tényleg erősebbek, viszont sokkal izgibb. :R Az a baj, hogy ha van 2-3 emberke, akik együtt akarják tolni, akkor egyedül nem lehet folytatni, hanem meg kell várni a másikat, vagy ismételni a küldiket. Mondjuk egy karit el lehet rakni ilyen célra, addig meg másikkal lehet menni...
Picit még várok, aztán úgyis meggyőzöm magam. :B

Védd az állatokat! Egyél embert.

(#947) RI/OS


RI/OS
őstag

Én singleben tolom, nem igazán érzerk késztetést a multira...
semmi xtra a singlehez képest,. Ez nem wow. Nincsenek insták, stb :D
Teljesértékü a single játék is. Szerintem
De iszonyat jó a game szal ritkán mondok ilyet, de megéri eredetiben megvenni

[ Szerkesztve ]

(#948) faber24 válasza maross (#939) üzenetére


faber24
őstag

Uhm. Az már nagyon-nagyon régen volt...Darkhand volt a karim, guildre meg már nem nagyon emlékszek...talán Illuminati vagy mi volt....de BSon allys voltam, hordás csak Ragnaroson meg Neptulonon

[ Szerkesztve ]

i7@4.2 +GF770+16GB....meg ilyenek :)

(#949) Sirandrish


Sirandrish
legenda

Énis singlebe nyomom csak most azt nem tudom hogy tovább lehet-e majd vinni attól a bizonyos pontol:)

egyébként játék inditásánál kiirja hgy vannak frissitések..nem szedte még le valaki?

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#950) Sirandrish válasza RI/OS (#929) üzenetére


Sirandrish
legenda

oh mármegint elfelejtettem pedig most léptem ki:D

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Hellgate: London
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.