Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Hellgate: London

Hozzászólások

(#651) maross válasza Wolverine (#649) üzenetére


maross
veterán

ez most megint nem volt kristalytiszta "alapbol ingyenes" = 0ft vagy jatekot azert meg kell venni csak havidij nincs?

eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

(#652) maross válasza Kanczy (#650) üzenetére


maross
veterán

olyan mintha ok biztositanak a tort szervert is :). csak konnyebb atallni ha meggondolod magad :). szerintem praktikus.

eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

(#653) Wolverine válasza maross (#651) üzenetére


Wolverine
félisten

Ofkorz meg kell venni :U Spec. az yóóó kérdés, hogy single-ben játszva is kér-e majd accountot, mert ha igen, akkor nem fog olyan egyszerűen menni tört game-mel :U

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#654) maross válasza Wolverine (#653) üzenetére


maross
veterán

multiplayerekre nem szoktam sajnalni a penzt. de megiscsak mas egyszer kiadni 10-12ezret, mint havonta fizetni 3-4et, foleg ha nem jatszom. valoszinu megveszem, de nem fizetek elo ra.

eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

(#655) Apophis


Apophis
őstag

Szerintem nagyon jó a rendszer. Azt nem lehet reálisan elvárni, hogy a teljes support mellé (ami ugye itt nem pár koszos patch, hanem komoly serverpark, balance tesztek) még az új content is ingyenes legyen. Viszont ellentétben a sémával, itt lehet ingyen is majdnem teljes értékű karaktert faragni, a fizetős bónuszok egyike sem létszükséglet, főleg mennyiségbeli extrát jelentenek, valamint a HC rétegnek további nehézségi szintet adnak (gondolom, mint a D2 hell).

Más: előrendelt-e valaki Barnes and Noble-től? Már két hete rendeltem, pénzt ofc azonnal levonták, de semmi visszajelzés, egyik számukon sem lehet őket elérni, mailre nem válaszolnak, a szállítást végző GameStop is elérhetetlen. Béta kódot (ez már lényegtelen) és preorder kódot sem kaptam.

...a lamb in a lion’s presence, no recourse beyond obeisance, no hope beyond prayer.

(#656) Kanczy


Kanczy
veterán

Subscribers will have access to ongoing content updates, expected to be released every two or three months.The initial content updates will include more monsters, more weapons, additional item sets and special quests for ultimate items.

(hát azért az,hogy az updateket is csak az előfizetők kapják meg...:()

Additionally, subscribers will be allowed 12 character slots instead of 3 (ez tényleg nem létszükség),access to a Hardcore mode, special PvP arenas and a PvP ladder (ahogy ez sem), the ability to bypass server queues (nem árt,ha nem kell hossz órákat várni), a shared storage space with room for 40 items instead of 20 (megint attól függ,hogy mennyire akarsz kényelmesen ellenni), the ability to create guilds, the ability to achieve officer status in guilds, and 24-hour customer support.

Az utolsó három nem rossz,de szerintem sokaknak megfelel a sima member státusz,a 24 órás vásárlói támogatás pedig alap lenne bárkinek.Összegezve szerintem az első rész elég zavaró lesz,de talán én is megveszem a játékot,ha van kivel játszani ??? :F

You don't get it, son. This isn't a mudhole... It's an operating table. And I'm the surgeon. (Batman: The Dark Knight Returns)

(#657) Apophis válasza Kanczy (#656) üzenetére


Apophis
őstag

Valamiből fejleszteni kell, szerintem elég veszteség nekik, hogy a serverparkot ingyen adják - na nem mintha sajnálnám őket :). Átlagos player simán ellessz alapon, mire eléri az 50-et, felgearelődik (D2-höz húz a játék, nem 2 hét egy szintlimit). Nem hiszem, hogy komoly sorok lesznek, ha lesznek egyáltalán. Az egyetlen lényeges extra az Elite mód, kérdés, mennyire szükséges ez a haladáshoz.

...a lamb in a lion’s presence, no recourse beyond obeisance, no hope beyond prayer.

(#658) Sirandrish


Sirandrish
legenda

holnap megjelenik?

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#659) Satan_Claus válasza Sirandrish (#658) üzenetére


Satan_Claus
senior tag

Eltűnt a hsz.-em :F

Szóval 31.-én jelenik meg, holnapután. Nálunk nov. 2, de az nem munkaszüneti nap? :F Lehet, elcammogok érte.

Védd az állatokat! Egyél embert.

(#660) Sirandrish válasza Satan_Claus (#659) üzenetére


Sirandrish
legenda

oh akkor még mindig van néhány nap..nah nembaj..ezt a kis időt csak kibirom valahogy:)

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#661) maross válasza Apophis (#657) üzenetére


maross
veterán

igen, elit mod hianya eleg ciki :/.

eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

(#662) Ájvé válasza Satan_Claus (#659) üzenetére


Ájvé
veterán

usában okt 30 a megjelenés nálunk igen nov2 és munka szüneti nap lesz, de sebaj a szerverek élni fognak és béta accounttal lehet majd nyomni 1 teljes hétig, ez idő alatt biztos megjön a játék is

(#663) Apophis válasza Ájvé (#662) üzenetére


Apophis
őstag

Mikor lehet beta karaktert kezdeni, ami már teljes értékűként továbbvihető?

...a lamb in a lion’s presence, no recourse beyond obeisance, no hope beyond prayer.

(#664) Ájvé válasza maross (#661) üzenetére


Ájvé
veterán

az nem értem miért olyan fájó, több monszta van és kicsit erősebbek (több hp több dmg) de lesz ingyen és bérmentve nightmare mód is szóval nem értem miért az a legfájobb
szeritem a legnagyobb veszteség ha nem fizetsz elő az a hozzáadott tartalmak, nem kizárt, hogy új kasztok kerülnek így be a játékba (és csak előfizetőknek) de új skillek biztos, új helyek, fegyók, monszták, stb ez szerintem sokkal súlyosabb veszteség ..

(#665) Ájvé válasza Apophis (#663) üzenetére


Ájvé
veterán

ezt a kérdést nem értem, ha bennvoltál a bétában és van accountod pár nap mulva újra tolhatod ennyi kb (úgyan úgy, mint eddig a bétán)

(#666) Apophis válasza Ájvé (#665) üzenetére


Apophis
őstag

Csak mert egy hétig nem tudtam bétázni, msot meg nicns server. Gondolom akkor megint lesz reset.

Nightmare nem tudni, mire lesz elég, szerintem az elite mód egy az egyben a D2 Hell, ahogy a hardcore is megfelel az ottaninak (meghalsz egyszer: vége).

[ Szerkesztve ]

...a lamb in a lion’s presence, no recourse beyond obeisance, no hope beyond prayer.

(#667) Ájvé válasza Apophis (#666) üzenetére


Ájvé
veterán

ha egy hétig nem nyomtad akkor igen lehet hogy új karik kellenek, de ezek szerint még nem is aktiváltad az eu accountod, akkor viszont 100% reset, mivel usa accountot nem lehet áthozni

(#668) Apophis válasza Ájvé (#667) üzenetére


Apophis
őstag

Honnan tudom, milyen accom van? :B

Csak szívok ezzel a játékkal, a preordernek is lőttek, vehetem majd meg horror áron...

[ Szerkesztve ]

...a lamb in a lion’s presence, no recourse beyond obeisance, no hope beyond prayer.

(#669) Ájvé válasza Apophis (#666) üzenetére


Ájvé
veterán

nem az nem a dio hell, inkább ahhoz hasonlítanám mikor plusz nehezítéseket vittél be a játékba pl volt elvileg egy parancs amivel olyan erős szörnyek kerültek be a játékba mintha 5 vagy 10-en játszanátok (többszörös hp, dmg és nagyobb létszám), de asszem a 1,10-es patch is tartalmazott ilyen jellegű nehezítést,
szóval az elit mód egy olyan mód amivel még tovább nehezítheted a gamet (pl nightmare fokozatot is) és még nehezebb lesz, szóval ezt a módot a többi moddal együtt tudod játszani, bármely nehézségi szinten (olyan mint a HC mód azért mód és nem nehézségi szint)

(#670) Ájvé válasza Apophis (#668) üzenetére


Ájvé
veterán

már ne haragudj, de aki európai és volt esze az átjött EU szerverre (modjuk tudok olyat aki azért nem csinálta meg mert még akart maradni usa acounton, de szerintem nem tudta, hogy megmarad az usa account is még (nem törlik automatikusan)) valahogy jobb a 40-es ping mont a 150-es vagy még magasabb
a B&N tőlem is kért adatokat amit 2x is megadtam nekik, sikerült is semmi probléma nem volt ...

(#671) Ájvé


Ájvé
veterán

elnézést újra tévedtem USA megjelenés okt 31!!!(igazad volt télapó :) :R ) november 2 európába az stimmel
csak érdekes hogy a B&N már okt 30-át jelöli megjelenés napjának ....(és aznap is küldik nekem)

[ Szerkesztve ]

(#672) Sirandrish válasza Ájvé (#671) üzenetére


Sirandrish
legenda

a Satan-nak mi köze a télapóhoz?:DD

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#673) Ájvé válasza Sirandrish (#672) üzenetére


Ájvé
veterán

tényleg satan-claus nah ezt is benéztem santa is majdnem ilyen :D
de a kis képén már télapó van :K

(#674) Apophis válasza Ájvé (#671) üzenetére


Apophis
őstag

Ha neked tényleg kihajózzák 31-ére, abban a pillanatban felnyomon őket a helyi fogyasztóvédelmnél, de még az FBI internet crime részlegén is. :W
Egyetlen mailemre nem reagáltak.

...a lamb in a lion’s presence, no recourse beyond obeisance, no hope beyond prayer.

(#675) Ájvé válasza Apophis (#674) üzenetére


Ájvé
veterán

31-r biztos nem jön meg, international economy 3-5 nap a kiküldés idelye
de nálam a statusba not yet shipped szerepel, ameddig nem egyeztettem velük az adtaimat más szerepelt(nem tudom már mi, de utaltak rá hogy nem lettek az infok egyeztetve és ezért nem kész az előrendelés
jó mailcímre írtál? nekem még küldtek ki adatlapot amit ki kellett tölteni és visszaküldeni
erről a címről kaptam:authorizations@barnesandnoble.com
evvel a szöveggel:
Dear Valued Customer:

Thank you for shopping with Barnes and Noble.com!

We are contacting you concerning an order placed on your account. Our
automated system has identified a situation that requires your immediate
attention.

********************************************************************
Please reply to this e-mail with the following information:

Credit Card (last 4 #'s)____________________
Security Code # (3 or 4 digits) _________________(see below for code location)

Credit Card Type
Card Code Location

* Last 3 digits on back of card on Authorization Signature
Strip

American Express
* Last 4 digits on front, middle right hand side of card (not
embossed).

First/Last Name on Card_____________________
Billing Address ____________________________
________________________________________________________
________________________________________________________
Contact Telephone #_________________________
*******************************************************************

If you have any additional questions or comments, please email us at authorizations@book.com. Or, if you prefer, you may contact us at 877-379-0036. Customers living outside of the United States may contact us at 1-212-414-6024. Sales Audit Representatives are available to assist you from 8:30AM to 5PM E.S.T. Monday- Friday. Thank you for shopping at Barnes & Noble.com Please visit us again soon.

We appreciate your business and look forward to hearing from you soon.

Sincerely,
ezt 2x is kitöltöttem nekik aztán csak elfogadták és felvették a rendelést ...

(#676) Apophis válasza Ájvé (#675) üzenetére


Apophis
őstag

Nekem annyit küldtek, hogy additional information required. Semmi adatlap, melléklet. Írtam nekik, hogy mégis mi kéne'? A következő mailben közölték, hogy törölték a megrendelést. Most megint írtam nekik, vagy utalják a pénzt, vagy írják le végre, mi kell nekik. Még a GameSpot-nál is érdeklődtem, semmi válasz. Biztos velem van a hiba, mikor közben 3-4 másik USA megrendelést bonyolítok, mind el tud érni, fel is hívnak. :F

...a lamb in a lion’s presence, no recourse beyond obeisance, no hope beyond prayer.

(#677) Ájvé válasza Apophis (#676) üzenetére


Ájvé
veterán

hát nem tudom ... érdekes az biztos, én otp-s vagyok bár nem tudom mennyire számít és american express blue hitelkártyával fizettem, az összeget nálam is szinte azonnal vonták, de elképzelhető hogy a bank rakta át ideiglenesen a tranzakció kifizetésére én csak ilyesmire tudok gondolni, az adatok meg talán ahhoz kellenek, hogy a bank elküldje nekik a pénzt ...

(#678) Apophis válasza Ájvé (#677) üzenetére


Apophis
őstag

Azért irritáló, mert amíg nem reagálnak, nem rendelek elő máshonnan. És egy hete ez megy, már lassan nem is lehet rendelni, ők meg elérhetetlenek.

...a lamb in a lion’s presence, no recourse beyond obeisance, no hope beyond prayer.

(#679) Ájvé válasza Apophis (#678) üzenetére


Ájvé
veterán

hát igen elhiszem, csak nem értem, hogy nálam ilyen gördülékenyen el lett intézve, még telefonon se kerestem őket akkor nálad mi ez a nem is tudom, kicsit nem törődömségnek tűnik a beszámolód alapján az eladó részéről, pedig nekik érdekük, hogy ott vásárolj jó mailcímre írtál? a sevice mailcímen nem válaszoltak, az is lehet, hogy le vannak terhelve, de ennyire???

(#680) maross válasza Ájvé (#671) üzenetére


maross
veterán

mennyiert jut el kis orszagunkba? lehet en is megrendelnem. valamint ugye az amcsi verzioval lehet eu serverre menni?

[ Szerkesztve ]

eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

(#681) Ájvé válasza maross (#680) üzenetére


Ájvé
veterán

94,98$ a vége ebben van preorder(lava dye kites), HG:L CE (a CE 59,99$ volt 34,99$ a futár)
idehaza a normál game 11999Ft CE valószínűleg nem lesz

(#682) Apophis


Apophis
őstag

Arról tudsz-e valamit, hogy a skillek véglegese (D2), vagy pénzért resetelhetők?

...a lamb in a lion’s presence, no recourse beyond obeisance, no hope beyond prayer.

(#683) maross válasza Ájvé (#681) üzenetére


maross
veterán

koszi az infot. nekem a 35 futar sok, megvarom a hazai nem CE-t.

eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

(#684) maross válasza Apophis (#682) üzenetére


maross
veterán

ne bassz hogy penzert kell majd resetelni :)) ez mar vicc kategoria

eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

(#685) Ájvé válasza Apophis (#682) üzenetére


Ájvé
veterán

végleges, ill kitörölheted és kezdheted előröl ha akarod :D

(#686) hülyegyerek


hülyegyerek
addikt

No ez elég gáz...nem is a játék,mivel iszonyatosan hangulatos....csak az a szörnyű optimizálatlanság:3,2-es c2d-vel ,600/1600/900-as 8800gts-el 7-25 fps a szabadban 1280x1024-en....szopás. :W

hardverek × telefonok × autómobilok ¤ Mazda 6 GJ CD175 * Ceed JD

(#687) Ájvé válasza hülyegyerek (#686) üzenetére


Ájvé
veterán

igen dx10 az még nem támogatott
, de nálam 1,8-as c2d 2giga ram 7950GT vga-val fullon megy városban 40 körüli kint 60-70 fps-el 1440x900-on, néha szakít, de megesik az ilyen
a fullba már támogatott lesz a dx10 ...

(#688) hülyegyerek válasza Ájvé (#687) üzenetére


hülyegyerek
addikt

zárt terekmél nálam sincs gáz,70-100fps körül van a cuccos,de ha kimegyek...mintha diavetítés lenne.Egy kicsit félek dx10-től,mivel ha dx9-ben is ilyen gyengén muzsikál,akkor mi lesz később.... :U

hardverek × telefonok × autómobilok ¤ Mazda 6 GJ CD175 * Ceed JD

(#689) Sirandrish válasza Ájvé (#673) üzenetére


Sirandrish
legenda

énis kb egy hete vettem észre hogy nem Santa amugy:DDD

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#690) Ájvé válasza hülyegyerek (#688) üzenetére


Ájvé
veterán

sokszor van maxon (75fps) amúgy, csak ha több mindent kell megjelníteni esik kicsit, meg ha beszaggat :)

(#691) Satan_Claus válasza Sirandrish (#689) üzenetére


Satan_Claus
senior tag

figyelek ám :D

Védd az állatokat! Egyél embert.

(#692) Sirandrish válasza Satan_Claus (#691) üzenetére


Sirandrish
legenda

én jól tudtam mester ne haragudj :R

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#693) csuszi


csuszi
aktív tag

sziasztok a dye-kit ekről tud valamit valaki? a nyílt terepen császkálva is be lehet gyűjteni dye-kit eket? sokkal csilli villibbek a rendelt játékokhoz adott dye-kitek? egyáltalán a rendelt játékokhoz adott dye-kiteken kivűl van-e egyéb dye-kit? és végül :) - ha mo.-i játékom van, ahhoz tudok rendelni életreszoló előfizut?

(#694) Satan_Claus válasza csuszi (#693) üzenetére


Satan_Claus
senior tag

Jó kérdések... :F

Védd az állatokat! Egyél embert.

(#695) Ájvé válasza Satan_Claus (#694) üzenetére


Ájvé
veterán

akkor itt is válaszolok
preoreder nincs magyarországon (nem volt) ez egy speciális előrendelői csomag dye kit is van benne (ingame armor festék) és csak bizonyos külföldi árúházláncok adták(pl gamestop)
úgyhogy 576-nál sincs ilyen
az életre szóló előfizetés feltétele pedig ez a preorder csomag vagyis ez is ugrott
azt meg nem tudni, hogy más dye kitek hogyan lesznek majd beszerezhetők a játékban (lesznek az biztos)
nem csillivillibek a preorderesek(bár még azt se tudjuk milyenek lesznek)

[ Szerkesztve ]

(#696) Apophis válasza Ájvé (#695) üzenetére


Apophis
őstag

Ahogy nézem a dye kiteket, alig térnek el a standard páncélzat színeitől, nem egy nagy durranás.

...a lamb in a lion’s presence, no recourse beyond obeisance, no hope beyond prayer.

(#697) Ájvé válasza Apophis (#696) üzenetére


Ájvé
veterán

a páncélok alapba (pl marksmannál szürke mind, evoker-nél már volt némi szín is benne) eléggé szintelenek, úgyhogy csak jobb lehet egy dye kit ....

(#698) Ájvé


Ájvé
veterán

fhellgatelondon.hu fontos infó!! (már aki bétás annak)

(#699) Apophis válasza Ájvé (#698) üzenetére


Apophis
őstag

Jó sokat töltöget :)

Komolyan kérdezem: hogyan tudom megnézni, hogy EZ vagy US beta accom van? :)

[ Szerkesztve ]

...a lamb in a lion’s presence, no recourse beyond obeisance, no hope beyond prayer.

(#700) Sirandrish


Sirandrish
legenda

már nem kell sok igaz?:)

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Hellgate: London
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.