Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Hellgate: London

Hozzászólások

(#351) csaboo válasza Sirandrish (#350) üzenetére


csaboo
tag

A 2-es gombon lévő vackot áthúzod a jobb kezedet reprezentáló, a mana gömb melletti kis slotba. Ha alapból nem megy, akkor a skill tree-ből biztos oda tudod húzni. Mint ahogy pl. be tudod húzni a teleportálást a hármas gombra, stb.

Aki korán kel...az előbb iszik.

(#352) Sirandrish válasza csaboo (#351) üzenetére


Sirandrish
legenda

aahhham..köszöntem szépen :R

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#353) shader-x válasza ssolitude (#348) üzenetére


shader-x
tag

de minimumra gondoltam!

(#354) Sirandrish válasza shader-x (#353) üzenetére


Sirandrish
legenda

olyan gépen mint a tied miért érdekel hogy minimumon milyen? simán megy fullon...

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#355) shader-x válasza Sirandrish (#354) üzenetére


shader-x
tag

ácsibácsi! :D nem a minimum graf érdekel hanem hogy a minimum fps menyi volt nálatok kin a szabad térben mert nekem volt pár hely ahol 30 körülre leesett! És szerintem nem kéne ha másik helyen meg jol megy! (gondolom rosszul van az a rész optimalizálva)

(#356) ssolitude válasza shader-x (#355) üzenetére


ssolitude
őstag

Minimumot nem néztem. Minden max-on, 1280x960, Vista.
Neked ment dx10-ben?

''If I could start again \ A million miles away \ I would keep myself \ I would find a way...'' from Hurt by Johnny Cash

(#357) shader-x válasza ssolitude (#356) üzenetére


shader-x
tag

természetesen nem:D (sajna) ez csak dx9 es demo! az exe nél is lehet látni hogy dx9!

(#358) ssolitude válasza shader-x (#357) üzenetére


ssolitude
őstag

Csak mert annak idején telekürtölték a médiát, most meg kiadnak egy dx9-es demót. Nem túl szép tőlük.

''If I could start again \ A million miles away \ I would keep myself \ I would find a way...'' from Hurt by Johnny Cash

(#359) shader-x válasza ssolitude (#358) üzenetére


shader-x
tag

A Demo átka! Én abban reménykedek hogy a teljes game minden szempontbol jobb lesz!!!

(#360) Sirandrish válasza shader-x (#355) üzenetére


Sirandrish
legenda

Jah jómár azthittem minimumon tolod:)

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#361) ChromeX


ChromeX
addikt

sziasztok
tényleg élvezetes és gyors játék lett (lesz) a grafika szerintem korekt a spellek animácioi is szuperek és jól néznek ki, ha jól gondolom akkor ott van vége a demonak hogy kinyitom a techsmith nek a kaput onnan már nincs más quest ugye? csak egy kinti pálya meg egy csatorna rész :( mást nem találtam kár hogy ilyen rövid

Battleforge-> Skylords Reborn F2P https://forum.skylords.eu/

(#362) alien_ válasza ChromeX (#361) üzenetére


alien_
őstag

Ráadásul lvl5-ös cap van, blademasterrel pont meg tudtam nézni, milyen a két kardos zúzás..Hát valami qrva jó =) Teljesen más játékélmény már a jelenlegi két kaszt is, érdemes lesz majd többször végigvinni!

Más: Kinek van bétája? Ha lesz server, nem nyomunk valami közös akciót? Mennyi a max szint?

Swarm is coming.

(#363) ChromeX válasza alien_ (#362) üzenetére


ChromeX
addikt

jah igazad van végignyomtam a marksmannel is és tök más taktikát kell alkalmazni meg ugye fel sem tűnt elöször de most hogy jobban belegondolok teljesn más pályákon mentem :)) már olyan fura volt hogy tudta már jártam erre de mégsem volt ugyan az :D

Battleforge-> Skylords Reborn F2P https://forum.skylords.eu/

(#364) Soak


Soak
veterán

Kiprobálam, nagyon tetszik . Csak érdekesen alakulnak az FPS-ek , 775/1800 hd2900 meg 3,5ghz-s q6600 és kimegyek nyilt térre 38 FPS és tök szaggatosnak tünik, ha kicsit sikátorosabb a dolog akkor meg fix 75 (ennyit tud max a moncsim 1280x1024ben ) . Érdekes. Mindenesetre ahozképest jó ,hogy a bázison nagy nvidia plakátok vannak :DDD

(#365) shader-x válasza Soak (#364) üzenetére


shader-x
tag

igen! elöb én is erröl beszéltem (optimalizálás még nem a legjobb)

(#366) alien_ válasza Soak (#364) üzenetére


alien_
őstag

Kevés a vasad ilyen csúcsmotorhoz :P
Azért látszik, hogy van még optimalizálnivalójuk bőven, az elég hülyén venné ki magát, ha az engine tágas, nyílt terek megjelenítését nem nagyon bírná..

Egyébként egyszer generált hóesést, azt pl nagyon szépen néz ki, de valószínűleg dx10 alatt sokkal szebb lesz a játék, a fények + füst majd sokat dob rajta.

Swarm is coming.

(#367) alien_


alien_
őstag

Patch 0
DX10 update
Multiplayer update (guilds, pvp, ect)
Events , items (10.31-11.04)

Billyék belecsaptak a lecsóba =) Indul a móka.

Swarm is coming.

(#368) Soak válasza alien_ (#367) üzenetére


Soak
veterán

Lassan érik a vista :(

(#369) Ragnar_ válasza alien_ (#366) üzenetére


Ragnar_
addikt

Remélhetőleg jobb lesz mint a Lost Planet , abban dx10 -ben semmi extra látvány nincs, bár én a dx9-es verziót nem is próbáltam.

[ Szerkesztve ]

Ryzen R5 1600X - ASUS PIRME-B350 PLUS - 2x8Gb G.Skill Aegis 3GHz - Gigabyte 1070 G1 Gaming

(#370) alien_


alien_
őstag

Picit belevetettem magam a bétába.... Hihetetlen jó! Tényleg, nálam 100% diablo2 feeling..
Folyamatos hent, csomó drop.. Bár túl nagy kihívást nem jelentenek az ellenfelek, remélem ez a későbbiekben változni fog. Hihetetlenül látványos, a grafika baromira változatos, szóval NE a demó alapján ítéljétek meg a játékot, mert az gyakorlatilag két féle pályarészt villant. Nyomogattam a printscreent, de vagy nem ment, vagy valami elvont helyre, de nekem nagyon bejön a látványvilága.
Még nem 100%-os, előbb dobott ki, h "Memory exhausted" =/
De nagyon jó kis játék lesz ez!

Swarm is coming.

(#371) dunc válasza alien_ (#370) üzenetére


dunc
nagyúr

Hello hogy kell dx 10-be használni a játékot,mit kezdjek a linkeddel?

(#372) Sirandrish válasza dunc (#371) üzenetére


Sirandrish
legenda

a demo tudtommal még nem használ dx10et

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#373) dunc válasza Sirandrish (#372) üzenetére


dunc
nagyúr

köcce az infot

(#374) Sirandrish válasza dunc (#373) üzenetére


Sirandrish
legenda

nincs mit:)

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#375) Sirandrish


Sirandrish
legenda

Amugy szijjelnyomtam a demot amennyire ez lehetséges (szvsz).
nagyon tetszik...nagyon el van találva minden...1-2 apróság bosszant..pla kari mozgása nem az igazi szerintem.
a másik az inventory...ugyanolyan idiótán rendezi el a gép mint a Dioban ;]
nemértem mé nem lehet inteligens...egyszer csaklátom nem fér...erre a felemégüres csakhát nagyon szépen volt bepakolva:DDD
AMugy a lépcsők után az aluljáróban van egy kapu...oda belehet valahogy jutni? mert nekem nem nyilt ki sehogy...beszéltem mindenkivel de akkor sem nyilt ki.

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#376) alien_ válasza dunc (#371) üzenetére


alien_
őstag

Egy hírt linkeltem, ami arra vonatkozott, hogy dx10 támogatás is bekerült a bétába, mivel felpatchelték a játékot, de ez benne volt a cikkben.

Swarm is coming.

(#377) Ragnar_


Ragnar_
addikt

Nem rossz a game , én Diablo kameraállásból nyomom , a teljesben is csak 2 játszható kaszt van ? lövész , meg harcos ?

Ryzen R5 1600X - ASUS PIRME-B350 PLUS - 2x8Gb G.Skill Aegis 3GHz - Gigabyte 1070 G1 Gaming

(#378) alien_ válasza Sirandrish (#375) üzenetére


alien_
őstag

Kérj valakitől egy bétareget, mert ez valami kib@szott jó! Úgyis van egy csomó arc, akinek nem tetszik... Már volt főellen, annyi cuccot dobott, h nem bírtam összeszedni. Blademasterrel megyek, egy nagyon durva, zöld (unique?) kardom volt, 42 -es értékkel (?), erre dobott egy 74-eset a bossz. A biztonság kedvéért feltoltam egy kis chiptuninggal 82-re, nagyon állat :C :R A grafika kitartóan nagoyn változatos, de a repülő mobok siralmasan mozognak, meg néha minden indok nélkül teleszórja a memóriát a játék, és kidobál ilyenkor.

Próbáltam partyban is egy sráccal, ha jól láttam, a party legmagasabb tagjának szörnyeit spawnolnak ilyenkor, de nem jött feltűnően több :F

[ Szerkesztve ]

Swarm is coming.

(#379) alien_ válasza Ragnar_ (#377) üzenetére


alien_
őstag

Dehogyis! Van fél tucat, és azoknak is vannak alfajtái, majd valami okos leírja pontosan, hogy mik.. A demóból ne vonj le hosszútávú következtetéseket, mert a teljes egészen más lesz.

Swarm is coming.

(#380) Ragnar_ válasza alien_ (#379) üzenetére


Ragnar_
addikt

Az azért látszik a demoból , hogy a grafika dx9-ben korrekt , és egész jól is fut , dx10-re kíváncsi lennék. A hangulata is ott van , nekem alapjában véve tetszik a játékmenet is , kicsit emlékeztet a Diablora , csak éppen újkori környezetben.

[ Szerkesztve ]

Ryzen R5 1600X - ASUS PIRME-B350 PLUS - 2x8Gb G.Skill Aegis 3GHz - Gigabyte 1070 G1 Gaming

(#381) Sirandrish válasza Ragnar_ (#377) üzenetére


Sirandrish
legenda

hogy nyomod a Diabló kameraállásából? nem tps nézetü?

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#382) Sirandrish válasza alien_ (#378) üzenetére


Sirandrish
legenda

Hát kitől kérjek?
Ötletem sincs pedig mennék kézzel lábbal..egész hétvégén ráérek...ha tudsz valakit akkor szolj...vagy kérj te htha neked ad:)

a fent emlitett kérdésemre tudsz válaszolni?

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#383) Ragnar_ válasza Sirandrish (#381) üzenetére


Ragnar_
addikt

Nem , be lehet állítani scrollal , a klasszikus Diablo nézetet is , talán kicsit közelebb van a kamera a karakterhez , de szerintem oke.

Ryzen R5 1600X - ASUS PIRME-B350 PLUS - 2x8Gb G.Skill Aegis 3GHz - Gigabyte 1070 G1 Gaming

(#384) Sirandrish válasza Ragnar_ (#383) üzenetére


Sirandrish
legenda

de w,a,s,d az irányitás vagy klikkelni kell?

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#385) Ragnar_ válasza Sirandrish (#384) üzenetére


Ragnar_
addikt

Jah az irányítás WASD , de a kameranézet attól még lehet izometrikus.

Ryzen R5 1600X - ASUS PIRME-B350 PLUS - 2x8Gb G.Skill Aegis 3GHz - Gigabyte 1070 G1 Gaming

(#386) Sirandrish válasza Ragnar_ (#385) üzenetére


Sirandrish
legenda

hát én akármennyire scrolloztam nem tünt olyan távolinak:)

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#387) Ragnar_ válasza Sirandrish (#386) üzenetére


Ragnar_
addikt

Persze , hogy nem , de nem is a klasszikus Lara Croftos TPS nézet. Ha fullra elscrollozod akkor inkább izometrikus nézetre hasonlít , mint TPS-re. De ezen igazából kár vitázni.

[ Szerkesztve ]

Ryzen R5 1600X - ASUS PIRME-B350 PLUS - 2x8Gb G.Skill Aegis 3GHz - Gigabyte 1070 G1 Gaming

(#388) Sirandrish válasza Ragnar_ (#387) üzenetére


Sirandrish
legenda

jó nemis vitázom csak megijedtem hogy lehet olyantot mint Dioba mert akkor máris kezdeném előlről:)

Amugy mi a kül a 2 kari között? mert egyenlőre csak a Blademasterrel vittem a demot.

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#389) alien_ válasza Sirandrish (#382) üzenetére


alien_
őstag

Nem tudom, h melyik részre gondolsz, lehet h rosszul generált valamit, nálam nem volt elérhetetlen kapu...

Tesómnak is regisztrált, holnap megpróbáljuk nála feltenni, de ha a gépe nem bírná, akkor rádumálom, hogy adja oda.
De egyébként hardwired.hu-n írta valaki (ha jól emlékszek), h ő 3 címmel regizett, és 3 betameghívót kapott. Aztán ez most vagy igaz, vagy... =) mindenesetre, érdemes körülnézni.

Ja, egyébként állítólag lvl50-es limit van bétában!
A cuccokból 4 féle van:

Sima fehér: Átlagos
Rare: Kék
Enchanted: Zöld
Legendary: Arany/sárga

Swarm is coming.

(#390) alien_ válasza Ragnar_ (#387) üzenetére


alien_
őstag

Én is próbálkoztam vele, blademasterrel még talán oké is lenne, na de pl egy marksman-el hogy célzol? =)

Swarm is coming.

(#391) Wolverine válasza alien_ (#389) üzenetére


Wolverine
félisten

Én csak eggyel, és nem kaptam. Ez van...

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#392) ateszm


ateszm
senior tag

valakinek bejön ez a game? mert nekem eléggé gagyikának,és optimalizálatlannak tűnik... :(

(#393) wesker24 válasza Wolverine (#391) üzenetére


wesker24
senior tag

Én 2 e-mail cimmel is regeltem a bétára de sajnos én se kaptam Beta kulcsot !! :( :(((

Pedig már szivesen kipróbálnám a bétát !! A demot már rég végigvittem most már kiváncsi lennék a bétára is !!

Habár asszem erre nálam sincs sok esély hogy kipróbáljam !! :(

[ Szerkesztve ]

I am the Lord of Deadside !!! The Horror the horror I embrace it !

(#394) Ájvé válasza alien_ (#389) üzenetére


Ájvé
veterán

5 csillag unique
4 csillagost még nem láttam, unique-ból is kettőt szerencsére az egyik az drop volt :D

(#395) Ájvé válasza alien_ (#390) üzenetére


Ájvé
veterán

könnyen és jól, én 3rd personba nyomom és simán jó minden a kezelés is stb (néha ha valamilyen repülő lény volt és nem tudtam úgy felnézni, hogy rávigyem a célkeresztet akkor váltottam fps nézetbe

(#396) Sirandrish válasza alien_ (#389) üzenetére


Sirandrish
legenda

nem kell hozzá olyan nagy gép hogy ne induljon neki de azért köszi :R

egyébként mjad leprintelem mert nekem van egy kapu ami nem nyilt ki.
a Hardwireden meg valószinü hogy 3ból 3at megkapott:DD

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#397) Vistaboy


Vistaboy
veterán

Meglátjuk a teljes milyen lesz. Érkezés 30.-án. :R

"A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

(#398) Sirandrish válasza Vistaboy (#397) üzenetére


Sirandrish
legenda

a sima sokkal jobban néz ki:)
30.-a? az már nincs is messze:)

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#399) Vistaboy válasza Sirandrish (#398) üzenetére


Vistaboy
veterán

Érdekes. Nekem pont ugyanez a két dolog jutott először eszembe. :DD

"A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

(#400) Sirandrish válasza Vistaboy (#399) üzenetére


Sirandrish
legenda

hát akkor ez már jelent valamit:)

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Hellgate: London
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.