Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Hellgate: London

Hozzászólások

(#401) Apophis


Apophis
őstag

Érdekes ez a demo. A grafika a stílushoz tökéletesen elegendő (az ellenfelek viszontnekem elég gyérnek tűntek), a demo pályák mind ugyanúgy néznek ki, így hangulatot nem tudom megítélni. Brutálisan belassult a központban illetve minden nyílt területen 1024*768-ban, zárt helyeken fix 100 FPS, van még mit optimalizálni. Valahogy a Marksman játékmenettől nem estem hanyatt, a 3 elérhető képesség használhatatlan (a gránát ráadásul kontrollálhatatlan), egyszerűen lelőttem mindnekit, ez nyilván a betanító szintek jellemzője. Én egy Dio szinten monotos lootkukázásra semmiképp nem ruházok be, remélem a multit tisztességesen kidolgozzák.

...a lamb in a lion’s presence, no recourse beyond obeisance, no hope beyond prayer.

(#402) Sirandrish válasza Apophis (#401) üzenetére


Sirandrish
legenda

azt énis észrevettem hogy kint lemegy az FPS 25-re is közben a zárt helyeken meg 100 felett van..nemértem énse..remélem optimalizálnak még rajta egy sort.

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#403) alien_ válasza Apophis (#401) üzenetére


alien_
őstag

Szintfüggő, h milyen ellenfeleket kapsz, és rengeteg van belőlük!

Swarm is coming.

(#404) Sirandrish válasza alien_ (#403) üzenetére


Sirandrish
legenda

a Demba visszateremnek az ellenek? tehát lehet szintet lépni vagy valami?
Ésmi a kül a két kari közt?

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#405) Wolverine válasza Sirandrish (#404) üzenetére


Wolverine
félisten

Igen, van respawn, de lvl5-ös cap is. A Marksman ranged dps, a Blademaster meg melee :) Előbbivel már lvl4-en is lehet két pisztolyt hordani, ez biztos - ilyenkor a bal és a jobb gombbal is tüzelhetsz.

[ Szerkesztve ]

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#406) wesker24


wesker24
senior tag

És igen I MADE IT !! :DDD :C :Y

Hála az egyik haveromnak mert régebben ő is jelentkezetta Beta Testre és küldtek is neki e-mailt most töltöm a Hellgate London beta verzióját !!

De mivel 4,3 GB igy a lassú netem miatt igencsak sokáig fog tartani mire lejön 4,3 giga !!

Na de sebaj talán éjszakára le is jön !! És már holnap tudok is vele játszani !! :DDD

I am the Lord of Deadside !!! The Horror the horror I embrace it !

(#407) Sirandrish válasza wesker24 (#406) üzenetére


Sirandrish
legenda

mindenki kap csak én nem?:DDD

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#408) ChromeX válasza Wolverine (#405) üzenetére


ChromeX
addikt

ha megnyitod a skill panelt akkor a bal alján vannak ilyen pisztolyok ott találsz egy olyat hogy use all weapon azt behúzod bal gombra és akkor csak a bal gomb nyomogatására felváltva tüzel mind a két fegyóval :)

Battleforge-> Skylords Reborn F2P https://forum.skylords.eu/

(#409) ChromeX válasza Apophis (#401) üzenetére


ChromeX
addikt

szerintem a marksman skilljei nagyon is használhatóak, jobbgombra berakod a féltérdeélst és sookkal pontosabban céloz, a gránát pedig tényleg kicsit nagyot száll de azért lehet írányítani nekem sikerült, van még az a össze-vissza lövöldözős őrült skill is az meg akkor jó ha sokan jönnek rád benyomod és megfekteti az összeset :)

#389: at enchanted (zöld) gyengébb mint a rare (kék) aztán találkoztam még a legendaryval is az sárga 3 csillagos, valaki említette hogy vagy még ennél dúrvább is tudna screet linkelni kíváncsi vagyok, már többször nem nyomom végig a demot elég volt 4x :))

jah még valami a teljesben mennyi lesz a lvl cap?

[ Szerkesztve ]

Battleforge-> Skylords Reborn F2P https://forum.skylords.eu/

(#410) Zee21


Zee21
aktív tag

jah énis ugy tudom hogy kék durvább mint a zöld mert nekem szinte minden boss dob valami zöld szart és kéket eddig csak egyszer droppolt egy buzi nagy szar amit féloráig kaszbaoltam egy srác füléért komolyan szerintem meg lett volna a füle nélkül is :D
hogy lehet a fegyot upgradelni?? ugy értem beleépíteni ilyen fosást amitől erősebb lesz mert van egy corruptbladem azt gondoltam kéne vmt belerakni
egyébként covent cordennal sokat lehet baszakodni nah de ennyit és ne öttbet nehogy büntibe kerüljek :D

''Olyan sokoldalú vagyok hogy már szinte gömb''

(#411) Wolverine válasza Zee21 (#410) üzenetére


Wolverine
félisten

Már feloldották az NDA-t.

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#412) Satan_Claus válasza ChromeX (#409) üzenetére


Satan_Claus
senior tag

Bétában a level cap 22, a teljesben 50 lesz

Zee21: Kirakod a fegyvert az inventoriba, és ráhúzod az upgrade cuccot.

[ Szerkesztve ]

Védd az állatokat! Egyél embert.

(#413) Sirandrish válasza Satan_Claus (#412) üzenetére


Sirandrish
legenda

lvl 50 lesz a max a fullba?
egyre jobban butitják ezeket..a Dioba még lvl99...a Titan Questbe már csak 75 ebben meg 50?
a kövi zsír ilyen stilusu gameban már csak 30 lesz:(
pedig a DIonak pont az adta (részben) a szavatosságot hogy ha valaki akarta szanaszét fejleszthette a szeretett karakterét.

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#414) Vistaboy válasza Sirandrish (#413) üzenetére


Vistaboy
veterán

Szerintem nem véletlen... Majd az expansion-okban lehetsz level 100-as is... ;]

"A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

(#415) ChromeX válasza Sirandrish (#413) üzenetére


ChromeX
addikt

jah marketing, nehogy már az alapjátékot olyan sokáig élvezhessük vegyük meg inkább még a két kieget és akkor már lehetünk 100asak is :U

Battleforge-> Skylords Reborn F2P https://forum.skylords.eu/

(#416) Sirandrish válasza Vistaboy (#414) üzenetére


Sirandrish
legenda

jó de én ezt nem szeretem:)
én akarok 99. szintet kapásból:)

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#417) Sirandrish válasza ChromeX (#415) üzenetére


Sirandrish
legenda

sajnos tudom hogy így müködik:(

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#418) Vistaboy válasza Sirandrish (#416) üzenetére


Vistaboy
veterán

Lehetsz. Menj el 66-ig és állítsd feje tetejére a monitorodat. :DDD

Amúgy a másik ok lehet még az is hogy nem tudták olyan hosszúra készíteni a játékot, mint a Diablo II-őt. Mondjuk lehetett volna a nagy öreg példájára először Level 33-ig Easy szint, azután Level 66-ig Medium, és Végül Level 99-ig Hard. :DDD

"A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

(#419) ChromeX válasza Vistaboy (#418) üzenetére


ChromeX
addikt

ja én az ilyen nehézségi fokokat hiányolom azért ilyen játékokban szokott lenni, lásd dionál normal, nightmare és hell tq-ban normal, epic, legendary

Battleforge-> Skylords Reborn F2P https://forum.skylords.eu/

(#420) Wolverine válasza ChromeX (#419) üzenetére


Wolverine
félisten

Ebben is van (lesz) ilyen. Igaz, lesz olyan mód, ami csak az előfizetőknek lesz elérhető.

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#421) Sirandrish válasza Vistaboy (#418) üzenetére


Sirandrish
legenda

jah értem:) okéj..nem tudtam hogy ebben így kell...egyébként hülyeség lenne ez a szintes dolog...haén normalon szijjel akarom fejleszteni akkor had fejlesszem:DDD

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#422) Ragnar_ válasza alien_ (#390) üzenetére


Ragnar_
addikt

Oke , én blademasterrel próbáltam , annál a karinál teljesen játszható izometrikus nézetből, mondjuk a teljest valószínűleg sorcererrel fogom játszani.

Ryzen R5 1600X - ASUS PIRME-B350 PLUS - 2x8Gb G.Skill Aegis 3GHz - Gigabyte 1070 G1 Gaming

(#423) Ájvé válasza Wolverine (#420) üzenetére


Ájvé
veterán

nem igaz!
a lvl cap mindenkinek (fizetős nem fizetős) ugyan akkora lesz!
normál nehézségen 22 a lvl cap
nigthmare-en lesz 50-en és a teljes játékban már benne is lesz

további infók:
hellgatelondon.hu
ha lehet tájékozódjatok mielött kimondtok valamit, megtévesztő lehet ...
más:
fegyó kép:
[url=http://kepfeltoltes.hu/view/071021/Hellgate_mp_dx9_x86_2007-10-12_15-24-30-53_www.kepfeltoltes.hu_.jpg][img]http://kepfeltoltes.hu/thumb/071021/Hellgate_mp_dx9_x86_2007-10-12_15-24-30-53_www.kepfeltoltes.hu_.jpg[/img][/url]
sajna nem tudtam craftolni mert nem volt elég alapanyag, de viszont van egy unique karom is amiről nincs képem, ha újra élnek majd a szerverek kirakhatok egy képet arról is

[ Szerkesztve ]

(#424) Ájvé


Ájvé
veterán

fegyo
bocs az előző nem sikerült :DDD
ez is elég felemásra, nem tudtam, hogy lefelezi, de a lényeg látszik azért

[ Szerkesztve ]

(#425) Sirandrish válasza Ájvé (#424) üzenetére


Sirandrish
legenda

én a demoba stukkert nemis tudtam felvenni...mármint használni..

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#426) Vistaboy válasza Sirandrish (#421) üzenetére


Vistaboy
veterán

Ha normálon szénné akarod fejleszteni, akkor ahhoz olyan hosszú játék kellene, amit megírni jóval tovább tart. Így legalább harmadannyi munkával lehetne háromszor annyi játékidő. :D

"A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

(#427) alien_


alien_
őstag

Neeeeeeeeeeeeeeeee, a server megint offline :O
Asszem ebből előfizetés lesz.... Az alap inventory iszonyatosan kevés (vagy a drop iszonyatosan sok?), nem véletlen a premium előfizetésben az a +inventory tárhely. Ha más nem, marad a kétszámítógépes megoldás.. =)) Két reg, pakolgatás másik(ak)hoz...
Egyébként nekem is pottyant egy brutális fegyó, bár az csak 3 csillagos, majd küldök shotot, ha bejutok valaha..

Tényleg, egyébként hol mutatja a karakter sebzését?
Picit átláthatatlan. A térkép most már oké, de az elején elég kusza volt az is..

Tényleg, ki milyen néven nyomja? TheSlayer -t láttok, akkor köszönjetek rám, jelenleg kb lvl9-10 -es küldik körül megtaláltok!

Swarm is coming.

(#428) Ájvé válasza Sirandrish (#425) üzenetére


Ájvé
veterán

nem játszottam a demoval, nem tudom, hogy mi nincs és mi van benne, de ahogy olvasgatom a hsz-et nem sok minden van benne ...

(#429) Sirandrish válasza Vistaboy (#426) üzenetére


Sirandrish
legenda

mé? a Dióba is átlehetett menni Nightmarera 34. szinten is de ha kitartó voltál akkor akár 40-42. szinten is...visszatermő ellenfél rulez:DDD

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#430) Vistaboy válasza Ájvé (#424) üzenetére


Vistaboy
veterán

Szép, itt a cuccoknak külön csillagjaik vannak? Vagy azok csak a socket-ek? :D

"A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

(#431) Sirandrish válasza Ájvé (#428) üzenetére


Sirandrish
legenda

hát sokminden nincs benne mert aki egy kicsit is érti az ilyen stillusu gamet hogy elad/vesz fejlődik stb az 15 perc alatt végignyomja..

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#432) Ájvé válasza alien_ (#427) üzenetére


Ájvé
veterán

rámész a fegyora jobb klikk és a középső lehetőség, ott kiír mindent a fegyverről, sebzés hatótáv milyen modok mennek bele meg még sok mást is (pl firefo launcherem-el ha lövök egyet a becsapódás helyén egy nagy "tűzkör" marad ami tovább sebzi az ellent, még ennek a sebzését is kiírja itt)

(#433) Vistaboy válasza Sirandrish (#429) üzenetére


Vistaboy
veterán

Jah. Mindig amikor elértem Diablo-ig, azon imádkoztam, hogy dobjon végre egy Unique esetleg egy Set-item-et. Sajnos sokszor csak a gemeket dobálta és sárgákat... :O

Mod: hejesirás rulez! :DDD

[ Szerkesztve ]

"A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

(#434) Ájvé válasza Vistaboy (#430) üzenetére


Ájvé
veterán

a csillag ez egy plusz jelölés a cucc erősségére az mellett ki is van írva
1 csillag enchanted zöld
2 csillag rare kék
3 csillad legendary barna
4 csillag (még nem láttam ilyet :D )
5 csillag unique sárga
ez ugyan az mint a dioban a fegyver jelölések, csak itt nem ugyan az a sorrend az erősség tekintetében vagyis a szín jelölés nem ugyan az (pl itt a sötétbarna a legendary a dioba a sötétbarna volt az unique, de itt az unique már sárga színű ami asszem a dioba rare volt :D ha keverem szóljatok :D)

[ Szerkesztve ]

(#435) Sirandrish válasza Vistaboy (#433) üzenetére


Sirandrish
legenda

Hát mert Dionál vártad...én Mephistohoz jártam vissza ötöbbszáz alkalommal és bizony ő dobál Ultraritka (barna nevü) cuccokat...Dio minek dobna mikor elvileg ott vége a gamenak? mit kezdenél vele?
Mephisto papa dobál...én már csak tudom..összesen már tuti megöltem vagy 100.000szer:DDD

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#436) Sirandrish válasza Ájvé (#434) üzenetére


Sirandrish
legenda

igen sárga volt a rare cucc:)

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#437) Ájvé


Ájvé
veterán

nekem mindig a legkisebb kis csicska szörnyek(még kis kék boss se volt) dobták ki a táp cuccokat ilyeneket mint: stormshield, grandfater

(#438) Vistaboy válasza Sirandrish (#435) üzenetére


Vistaboy
veterán

Az a kiegészítő előtt volt anno. :U

Utána már én is Mephisto-t gyaktam. Amúgy miért is volt vége Diablo kinyírásakor? Utána jött az expansion. Na, ha Mephisto-t kinyírtad, AKKOR volt vége. :DDD

Mindegy, elég a Diablo-téma, ez végül is a Hellgate topikja. :B

Mod: Meginezafrányahejesiras... :((

[ Szerkesztve ]

"A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

(#439) Ájvé válasza Vistaboy (#438) üzenetére


Ájvé
veterán

nem Baal volt a kieg végén?
Mephisto pedig az act3-ba?
csak kérdem nekem valahogy így rémlik

(#440) Sirandrish válasza Vistaboy (#438) üzenetére


Sirandrish
legenda

Jó de az alapjátéknak Diablonal volt vége...amugy a a kieg könyebb volt mint az első falu:D
Baal esélytelen volt..viszont a kegyencei tudtak sz*patnii hellen:DD

Jó ez tényleg off...mennyünk Dio topicba:DD

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#441) Sirandrish válasza Ájvé (#439) üzenetére


Sirandrish
legenda

dehogynem...Andariel <--> Act 1
Duriel <--> Act 2
Mephisto <--> Act 3
Diablo <--> Act 4
Baal <--> Act 5

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#442) Vistaboy válasza Ájvé (#439) üzenetére


Vistaboy
veterán

Tényleg. Hiába, nem mai játékról beszélünk... :B :DDD

"A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

(#443) Ájvé válasza Sirandrish (#441) üzenetére


Ájvé
veterán

sejtettem hogy jól tudom :)) :DD :C
jah nem mai :)

[ Szerkesztve ]

(#444) alien_ válasza Ájvé (#432) üzenetére


alien_
őstag

Az rendben van, viszont ez csak a fegyveré, és egy str alapú blademasternél erre gondolom jön még rá a karakter sebzése, vagyis engem az összesített dmg érdekel.

Swarm is coming.

(#445) Sirandrish válasza Ájvé (#443) üzenetére


Sirandrish
legenda

jól bizony:)

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#446) alien_


alien_
őstag

Múltkori cikknek itt van a fordítása!
Thanks 2 http://hellgatelondon.hu

Swarm is coming.

(#447) alien_ válasza ChromeX (#419) üzenetére


alien_
őstag

Minden játékosnak elérhető lesz a nehézségiszint változtatásának lehetősége.
"Nagyobb szintek Rémálom (Nightmare) módban: Sokkal több ideig kalandozhatsz ezen a nehézségi fokozaton, ami tartogat némi plusz élményt is."

Swarm is coming.

(#448) Ájvé válasza alien_ (#444) üzenetére


Ájvé
veterán

szerintem a HG:L-ba nem függ már a tulajdonságtól a fegyvered sebzése(lőfegyvereknél elég furcsa is lenne), de majd megnézem ha újra megy a szerver

(#449) alien_ válasza Ájvé (#448) üzenetére


alien_
őstag

Nyílván, lőfegyvernél nem, de kardnál furcsa lenne, ha nem adódna össze, elég valóságszerűtlen lenne :F

Hír: Megnyitotta virtuális kapuit a Hellgate: London Európai site-ja.

Swarm is coming.

(#450) wesker24 válasza Ájvé (#448) üzenetére


wesker24
senior tag

És azt lehet tudni hogy mikor lesz megint server ??

I am the Lord of Deadside !!! The Horror the horror I embrace it !

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Hellgate: London
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.