Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Hellgate: London

Hozzászólások

(#551) Sirandrish válasza alien_ (#548) üzenetére


Sirandrish
legenda

nemláttam még:) hátha Viktor átküldi:)
amugy honnan tudom lekapni a betat?

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#552) Viktor77 válasza Sirandrish (#551) üzenetére


Viktor77
titán

Ment privát. A linken mindent megtudsz.

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#553) Sirandrish válasza Viktor77 (#552) üzenetére


Sirandrish
legenda

köszönöm :R

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#554) Sirandrish


Sirandrish
legenda

Megvan az ACC-om...köszönet érte Viktornak:)
kérdés...a Hellgate London beta 1et és 2-t is le kell szedni?

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#555) alien_ válasza Sirandrish (#554) üzenetére


alien_
őstag

Így van. 4,5gb a kitömörített beta telepítő.

Swarm is coming.

(#556) HolloW


HolloW
senior tag

Akinek kell egy acc szóljon, annyira klausztrofób játék áááá, egy csőben érzem mindig magam, de azért néha felfedezni vélem a Diablo-s vonásokat, de magának a játék hangulatának nem sok köze van hozzá ... pedig a Diablo 2-t nagyon szerettem. Meg vannak annyira idegesítő dolgai, pl. a repülő-ugráló szörnyek mindig össze vissza bugzanak, de ez betudom a bétának .. meg hát teljesen lineárisnak tünik nem nevezném igazi MMO-nak, csak valami nagyon gyengén összetákolt tpsnek. Meg vannak ezek a random generált partfis-tároló dungeon-ök, hát annyira monoton, hogy már fáj. Már csak egy gyenge kacajt ejtek el miközben spawnolnak mellettem a pokol fajzatok ... Na mindegy a teljes lehet jobb lesz bár én hét szentség, hogy nem veszem meg.

STEAM - KOBRA KAI!

(#557) Sirandrish válasza alien_ (#555) üzenetére


Sirandrish
legenda

holnap le is kapom:)
amugy a Teljes 30.án jelenik meg?

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#558) Sirandrish válasza HolloW (#556) üzenetére


Sirandrish
legenda

kicsit hamarabb nemtudtad megunni?:DDD

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#559) Szuperboci válasza Viktor77 (#549) üzenetére


Szuperboci
senior tag

Majd holnap kiprobálom,bizakodó vagyok :R

[ Szerkesztve ]

Music!!!

(#560) Sirandrish válasza Szuperboci (#559) üzenetére


Sirandrish
legenda

öö már elküldte...nekem:)

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#561) TeeBee73 válasza HolloW (#556) üzenetére


TeeBee73
addikt

Én megköszönném. :))

"4Z 1N73LL1G3NC14 4 V4L70Z45H0Z V4L0 4LK4LM4ZK0D45 K3P3553G3" -573PH3N H4WK1NG

(#562) alien_ válasza Viktor77 (#552) üzenetére


alien_
őstag

Van egy kérdésem: A topic kiemelés automatikusan megy, x hsz/látogatottság alapján, vagy van valami külön procedúrája?

Swarm is coming.

(#563) Apophis válasza HolloW (#556) üzenetére


Apophis
őstag

Sajnos nálam sem közelíti meg a D2 hangulatát, plusz a komplexitása sem tűnik úgy, hogy túlhaladja - vagy akár csak eléri -, emellett a pályák hihetetlenül egysíkúak. Asszem nekem marad a Warhammer Online.

...a lamb in a lion’s presence, no recourse beyond obeisance, no hope beyond prayer.

(#564) Zee21


Zee21
aktív tag

a CIC küldinél kimész a street illetve elméletileg nem tudsz kimenni a streetre de lent jösz ki az alagutbol (lent=pince) nah lentről föl kell menni a legtetejére és ott van egy olyan console mint a wantednak nah arra katt és onnantol már menni fog......
egyáltalán nem lineáris a játék nem tom te menynit játszottál vele de nekem a szemem is kifolyt amig végignéztem hogy merre is menjek de azért persze van benne némi dolgo hogy a küldetések összefolynak...
már nem azért a dio sem volt különb....
az meg hogy a repülő szröny bebugzol az beta hiba de meg kell szokni a 3D-t és gyikság bármivel is összehasonlitani

''Olyan sokoldalú vagyok hogy már szinte gömb''

(#565) alien_ válasza Zee21 (#564) üzenetére


alien_
őstag

:R Köszi, kolléga már megmutatta.
Szvsz olyan játék nincs, ami mindenkinek tetszene, még a Crysis sem. Nekem bejön a HGL, másnak meg nem. Van ilyen =)

Swarm is coming.

(#566) HolloW válasza Zee21 (#564) üzenetére


HolloW
senior tag

De tudod a Dio nem is hajazott más játékokra tudtak egyedit alkotni a srácok, de most ilyen furcsa szájízzel léptem ki, mintha egy nagy fazékba beledobáltak volna mindenféle olyan dolgot amit más játékokból lopkodtak, kevés az egyéni ötlet szerintem. 1 évig WoW-oztam és onnan is lopkodtak 1-2 dolgot csak szarul, pl a world map egy nagyon furcsa szerkezet először ránéz az ember nem sokat hámoz ki belőle, meg a questlog ... végig kell kattintgatni egérrel hogy rájöjj mi a helyzet ááá agyrém ... meg az is idegesít, hogy nincs szabadon bejárható terület ahol emberek mászkálnak és segítenek egymásnak, ha kell partyznak hanem bemész egy portálba és single player mode on, persze tudom ,hogy lehet partyzni itt is csak ezt inkabb multiplayernek hivnám sem mint MMO nak :( Mindegy akinek tetszik tetszik, csak én jobbra számítottam ...

[ Szerkesztve ]

STEAM - KOBRA KAI!

(#567) raven505 válasza alien_ (#541) üzenetére


raven505
csendes tag

Hol melyik boltban vagy webshopon megrendelni, megvásárolni?

(#568) Sirandrish válasza alien_ (#565) üzenetére


Sirandrish
legenda

nekem is tetszik:)
a teljes 30.án jelenik meg? az az ACC amit most csináltam azon is használható lesz?
mert ha igen akkor már nem kapom le a betat hanem majd használom azzal:) vagy ahhoz külön ACC kell majd?

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#569) Brent


Brent
aktív tag

November 2.-án megérkezik :D Huh annyi játék jön most aztse tudom majd melyikkel játsszak , ottvan a Cod4(valszínű ez fog elsőbbséget élvezni) , Nfs PS és még van egy-kettő említésre méltó... De ez a Hellgate is igéretesnek tűnik márcsak a Diablo-s múlt miatt is kipróbálnám.

(#570) fiATHaLON


fiATHaLON
őstag

Néhány kérdés:

Lehet-e valahogy aktívan védekezni, ha már pajzs van a kezemben
(Oblivion-Dark Messiah módra), vagy a védekezés bónusz csak automatikus értékként van jelen?

Lehet-e majd úgy nyomni a játékot, hogy mondjuk valakivel összeállok, és ketten végignyomjuk a játékot?
Vagy csak mmo jelleg van benne?

(Csak nekem tűnt úgy, hogy olyan az irányítás ((főként az egér/kamerakezelés)), mitha
konzolos átirat lenne?

(#571) Sirandrish válasza fiATHaLON (#570) üzenetére


Sirandrish
legenda

szvsz védekezik az attól hogy nem tartja a pajzsot az ellen arcába:)

kooperativ módba? az engem is érdekelne:)

[ Szerkesztve ]

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#572) Ájvé válasza fiATHaLON (#570) üzenetére


Ájvé
veterán

Nincs külön védekezés a pajzsal, esetleg vannak skillek amik pajzs használatára épülnek
nyomhatod a haveroddal, de csak neten keresztül, ketten összeálltok a játék elején és végignyomjátok nincs semmi akadálya mindössze játék és net kell meg persze vas amin megy :) )
nincs konzolos verzió,még csak nem is tevezik (egyenlőre) szóval kizárt hogy konzolról átírt irányítás legyen (és mivel konzolon nem használnak alapértelmezetten egeret, így furcsa is lenne a dolog, hiszen szervesen épül az egér használtára az irányítás, amúgy meg majdnem tipikus fps irányítása van)

(#573) Fáraó


Fáraó
őstag

Akinek van felesleges béta hozzáférése és át szeretné adni, kérem, küldje el nekem. Köszönöm!

VIGYORRRGAZMUS.....

(#574) Satan_Claus


Satan_Claus
senior tag

Meg nem erősített források szerint az összes béta karaktert törlik pénteken. :U :((

Védd az állatokat! Egyél embert.

(#575) Sirandrish válasza Satan_Claus (#574) üzenetére


Sirandrish
legenda

nah akkor már nem szedem le a betat:(
és akkor az ACC is elszáll?

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#576) Satan_Claus válasza Sirandrish (#575) üzenetére


Satan_Claus
senior tag

ACC marad, csak új karaktert kell gyártani. Az is pár napig él majd, kb. nov. 2-3-ig

Védd az állatokat! Egyél embert.

(#577) Sirandrish válasza Satan_Claus (#576) üzenetére


Sirandrish
legenda

most mivan? ha csinálok uj karit az is 2-3 napig lesz aztán del?

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#578) Satan_Claus válasza Sirandrish (#577) üzenetére


Satan_Claus
senior tag

November elején vége a béta szervernek.

Védd az állatokat! Egyél embert.

(#579) Sirandrish válasza Satan_Claus (#578) üzenetére


Sirandrish
legenda

értem...és utánna?
hogy lesz az online móka?

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#580) Satan_Claus válasza Sirandrish (#579) üzenetére


Satan_Claus
senior tag

Megveszad a játékot és tolod rendes szerveren :))

Védd az állatokat! Egyél embert.

(#581) Sirandrish válasza Satan_Claus (#580) üzenetére


Sirandrish
legenda

áá mekkora:DD
Most kéne vagy 60-70K csak gamera amiket megszeretnék venni:)
nah mindegy..majd csak lesz valami:D

azért várhattak volna mégegy hetet mert akkor legalább kipróbáltam volna a Betat de erre a néhány napra már nem szedem le.

[ Szerkesztve ]

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#582) wesker24


wesker24
senior tag

Hello mindenki van egy legendary vállvédő cuccom Evoker és Summoner számára !!
Ha kell valakinek akkor csak szóljon !! Már ha van itt olyasvalaki aki az evoker vagy summoner karival nyomja !! :D

I am the Lord of Deadside !!! The Horror the horror I embrace it !

(#583) Satan_Claus


Satan_Claus
senior tag

He

Egy órája lehet rendelni megfele :DD

Védd az állatokat! Egyél embert.

(#584) Sirandrish válasza Satan_Claus (#583) üzenetére


Sirandrish
legenda

szerintem már az 576nál is előrendelhető.

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#585) fiATHaLON válasza Sirandrish (#571) üzenetére


fiATHaLON
őstag

Nem értettél meg. Mint írtam is, lehet valahogy láthatóan védekezésre emelni,
vagy csak az adott védőértékkel csökken az esetleges támadás ellenem.
Tehát igen, én is tudom, hogy attól még védekezik... :)

(#586) Sirandrish válasza fiATHaLON (#585) üzenetére


Sirandrish
legenda

jaah jóvan bocsesz rosszul értelmeztem a dolgokat:)

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#587) fiATHaLON válasza Ájvé (#572) üzenetére


fiATHaLON
őstag

Úgy fest, ma roppant félreérthető vagyok... :)
Magam is jól tudom, hogy nincs konzolra, ezért is alkalmaztam a "mintha"
szócskát, amivel azt akartam jelölni, hogy olyan darabos a körbenézés, nem
akadás, mert jól megy a játék, csak nem olyan, mintha pl. egy fps-ben szétnézek...

(#588) fiATHaLON válasza Sirandrish (#586) üzenetére


fiATHaLON
őstag

:R

(#589) Satan_Claus válasza Sirandrish (#584) üzenetére


Satan_Claus
senior tag

Hát igen, csak ott 12 rongy, így meg 9 :U Csak kell hozzá dombornyomott kártya.

Mod: De lehet, hogy erre még jön valami adó :F

[ Szerkesztve ]

Védd az állatokat! Egyél embert.

(#590) Sirandrish válasza Satan_Claus (#589) üzenetére


Sirandrish
legenda

jó de azon gondolom nem 500ft a posta.
amugy ha már dombornyomott kari akkor inkább ebay majd ha megjelent:)

PK jön rá nem adó.

[ Szerkesztve ]

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#591) Ájvé válasza Satan_Claus (#574) üzenetére


Ájvé
veterán

hát ez nem igaz, aki bennvan bétába és átbogarássza a fórumot, olvashatja hogy azt írják megmaradnak a karakterek béta után is és folytathatod majd a megjelenés után, pénteken csak a bétának lesz vége (USA-ba) de elvileg utána lesz egy rövid EU béta teszt is vagyis inkább szerver teszt

(#592) Apophis válasza Ájvé (#591) üzenetére


Apophis
őstag

Jól értem, amim most van EU bétában azt majd folytathatom a rendes játékban is? Mert általában ilyenkor teljes reset van.

...a lamb in a lion’s presence, no recourse beyond obeisance, no hope beyond prayer.

(#593) mad1


mad1
veterán

ezt a demot be lehet fejezni?mert a kuldetesek elfogytak es nem tok mit tenni....

Ne szemetelj ! = Steam

(#594) Ájvé válasza Apophis (#592) üzenetére


Ájvé
veterán

nah most még az usa béta megy
ha ennek vége lesz egy rövid eu béta
és igen azt igérik megmaradnak a karakterek nem törlik őket (elvileg)
Hellgatelondon.com inen kiemelnék egy részt:
Also, the characters you create during this time will transfer over into your retail account. Once this happens, any caps/restrictions will be lifted. Yay! The characters will still have the Beta caps on them (such as level caps and such), but you can at least get started with your characters.
ha jól értelmezem azt tagolja, hogy nem törlik a karaktereket (javítsatok ki ha tévednék)

(#595) ollie válasza Ájvé (#594) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Így van, de attól még betanak lesznek jelölve, vagyis megmarad a szinthatár.

***

(#596) Sirandrish válasza mad1 (#593) üzenetére


Sirandrish
legenda

lemented aztán kezded megint...ellenfelek visszateremnek aztán lépheted a szinteket meg próbálkozhatsz jó cuccok szerzésével..

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#597) Ájvé válasza ollie (#595) üzenetére


Ájvé
veterán

erre is volt fórumon bejegyzés ha jól emlékszem, aki eléri a szinthatárt tovább léphet a nightmare módba (ebbe mondjuk nem vagyok biztos, de valami rémlik) és a teszt szerver is publikus már ha nincs éppen tele ...

(#598) Apophis válasza ollie (#595) üzenetére


Apophis
őstag

Ha a szinthatár marad, az olyan, mintha reset lenne, szóval így nem sok értelme van.

...a lamb in a lion’s presence, no recourse beyond obeisance, no hope beyond prayer.

(#599) Sirandrish válasza Apophis (#598) üzenetére


Sirandrish
legenda

mennyi is a szinthatár a betaba? 25?

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#600) Satan_Claus válasza Sirandrish (#599) üzenetére


Satan_Claus
senior tag

Állítólag 22, de láttam egy 25-ös meg egy 27-es csókát is :F

Védd az állatokat! Egyél embert.

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Hellgate: London
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.