Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Hellgate: London

Hozzászólások

(#151) Ájvé válasza m4rc! (#149) üzenetére


Ájvé
veterán

csak 3 dx10-es effekt lesz benne:
füst, eső, árnyék
félni nem kell futni fog dx9-en
külföldi forumon van egy lehetséges min konfig megadva, de ez nem HIVATALOS (bocs a nagybetűért csak így szeretném kihagsúlyozni) szoval tessék a specifikáció:
At least 512 MB RAM, about a 2 GHz processor (but not a Piece of Shit Celeron), and a 64MB or more graphics card with PixelShader 2.0 (and 3.0?) capabilities. (FX5200 or Radeon 9250+ would most likely work)

(#152) m4rc! válasza Ájvé (#151) üzenetére


m4rc!
őstag

Jó, hogy írtad, hogy nem hivatalos, mivel eléggé nehezen hiszem, hogy ilyen konfigon bárhogy is eldöcög a gém..9250ésFX5200.... :DDD kötve hiszem max talán 640x480-ban kiköhögnek vmit...esetleg diavetítés style-ban :P ;] :D
De amúgy gondolom majd valóban nem lesz nagy gépigénye :R

We are analog players in a digital world

(#153) Ájvé válasza m4rc! (#152) üzenetére


Ájvé
veterán

4 éve készítik szoval a motor az nem új
, de e körüli lesz a konfig (talán kicsit magasabb mondjuk 1 giga ram és nvidiába mérve 6-os szériás kártya, de egy ilyen konfigon alacsony beállításon már stabilan futhat már)
igen a vga-k tényleg elég alacsonyak
de a gémet is úgy építették föl, hogy alacsonyabb texturákkal kezdik még a végén már a publikált képek minősége jön (nem vagyok túlzottan járatos ebben a témában lehet inkább majd megkeresem az interjút erről ...)

(#154) m4rc! válasza Ájvé (#153) üzenetére


m4rc!
őstag

Mondjuk az csak jó, ha gyengébb karikon/konfigokon is elfut, legalább ez az jelenti jól van megírva a gém :R ,csak lenne már a kezeim közt a collector's :O

We are analog players in a digital world

(#155) kill_bill1


kill_bill1
tag

Már lehet igényelni a beta teszteléshez kulcsokat, ''csak'' annyit kell tenni hozzá, hogy rendelsz hellgate: london szobrocskát 250 $ -ért. Ezt a hülyeséget, a teljes játék nem lesz 100 $, de 250-ért kipróbálhatod a félkészet.

Amúgy jó kis játék lesz. :)

----

(#156) Dj Sügi válasza kill_bill1 (#155) üzenetére


Dj Sügi
őstag

Tiszta haszon! :DDD :(
Különben meg én úgy vagyok vele hogy fizessen a hátam a g*mékért... :B :U Ez az én véleményem! ;) Másnak van pénze 8800 Ultrára, meg core 2 duo agyontunining istenverzsönös xarra, és akkor a muter még hozzávág egy 10-est vagy egy 20-ast és megveszi a gamét!Hát én inkább hardwert fejlesztek, már bocs!

                          🚗 FORD - First On Race Day 🚗

(#157) Ájvé válasza kill_bill1 (#155) üzenetére


Ájvé
veterán

Van más lehetőség (csak alpha-ra mivel még ebben az állapotba van a játék)
és ez sajnos nem biztos módszer (wetaval 100% hogy kapsz key-t)
de azért nézzétek meg hírünket a hellgatelondon.hu-n:
[link]

(#158) m4rc! válasza Ájvé (#157) üzenetére


m4rc!
őstag

Ha hazaértem ez lesz az első dolgom :DDD

We are analog players in a digital world

(#159) Ájvé válasza m4rc! (#158) üzenetére


Ájvé
veterán

nem kell hazaérned, nézd meg :)

(#160) m4rc! válasza Ájvé (#159) üzenetére


m4rc!
őstag

Sajna én elég soká tudok beszállni bármiféle tesztelésbe is, mivel szept. 17-ig a gépemtől távol kell lennem :O külföldi meló.. :B
De azért várom a fejleményeket!

We are analog players in a digital world

(#161) m4rc!


m4rc!
őstag

Hát ez a szegény totyik teljesen meghalt.. :O :( hellgatelondon.hu kinyírta ;]

We are analog players in a digital world

(#162) horvathkrisz válasza m4rc! (#161) üzenetére


horvathkrisz
addikt

;]

(#163) Kanczy


Kanczy
veterán

ahogy kijön,rá fogok kattani pár napra...érzem :))
először a varázslókat néztem meg (általában az vagyok az ilyen játékokban),de az nem tetszett...gondoltam megéri megnézni a templart...hát az kb. álmaim kasztja (kaszab tibi evolúcióba kezdett :C)

You don't get it, son. This isn't a mudhole... It's an operating table. And I'm the surgeon. (Batman: The Dark Knight Returns)

(#164) m4rc! válasza Kanczy (#163) üzenetére


m4rc!
őstag

Hát én majd tuti templarral kezdek, meg esetleg kipróbálom azt a puskás mukit is (nem jut eszembe a neve :B ). Már nagyon várom..még pá hónap és nyomhatjuk is, össze kéne állni páran innen a ph!-ról és együtt tolni, nomeg TS-en dumálni :DD

We are analog players in a digital world

(#165) ChromeX válasza m4rc! (#164) üzenetére


ChromeX
addikt

a hunterre gondolsz? azt én is tuti kipróbálom meg a többit is tuti ;]

Battleforge-> Skylords Reborn F2P https://forum.skylords.eu/

(#166) m4rc! válasza ChromeX (#165) üzenetére


m4rc!
őstag

Arra-arra :) Nekem mondjuk sose voltak szimpik a varázslók az ilyen gémekben (Dio2), de azért persze azt is kipróbálom, csak lenne már meg.

We are analog players in a digital world

(#167) alien_


alien_
őstag

Egy novella trilógia jelenik meg a játék világában, Mel Odom tollából. Az első, az Exodus már 2007 Júniusában megjelent, a második Goethia néven lát majd napvilágot majd meg 2008 Februárjában.

Van képregény is, itt az egyik borító:
[kép]

[Szerkesztve]

Swarm is coming.

(#168) Ájvé válasza alien_ (#167) üzenetére


Ájvé
veterán

Itt az exodus borítója is:
[kép]
Ez mind szép és jó csak azt kellene megtudni, hogy megjelennek-e ezek Magyarországon.
A képregény-t sikerült megszereznem digitális formában, de még nem néztem, viszont egy anime-val foglalkozó honlapon olvastam, hogy nem harapnak a kiadók az amatőr fordításokért és hallgatólagosan megtűrik ezeket. Valaki ha esetleg járatos a témában vagy ismerőse esetleg, jó lenne ha útba igazítana, mert a manga-t könnyű lenne fordítani, a fordítást se lenne nehéz áthelyezni az eredeti szöveg helyébe.
(a puskás muki az a Hunter: Marksman)

[Szerkesztve]

[Szerkesztve]

(#169) m4rc!


m4rc!
őstag

Jól néznek ki ezek a borítók!! :))
Reméljül magyar nyelven is meg fog jelenni vmi jó kis Hellgate könyv..

We are analog players in a digital world

(#170) m4rc!


m4rc!
őstag

Haverom mondta, hogy állítólag a mostani Gamestar-ban nagyon leoltják/hordják a Hellgate-et, ti erről tudtok vmit? Esetleg bővebb infót?

We are analog players in a digital world

(#171) alien_


alien_
őstag

Karakter generálásról pár info: [link]

Swarm is coming.

(#172) ChromeX válasza alien_ (#171) üzenetére


ChromeX
addikt

jó cikk:''A démonok olyan gyorsan szaladnak, hogy menekülés közben mindenki lefogyott, fittnesszbajnok kinézetet kapott.'' :)
nekem tetszik ez a karakter generálás csak rakhattak volna fel valamilyen nagyobb felbontású képet a hws-ok

Battleforge-> Skylords Reborn F2P https://forum.skylords.eu/

(#173) m4rc! válasza alien_ (#171) üzenetére


m4rc!
őstag

Jó lesz ez a karaktergenerálás, gyátok majd vmi jó nagydarab templart :DD
Demo esetleg nem lesz majd?

We are analog players in a digital world

(#174) Ájvé


Ájvé
veterán

A demóról nem tudok semmit, de a gépigényről igen!!!:
[link]

[Szerkesztve]

(#175) Zee21


Zee21
aktív tag

gépigény nem olyan durva....
nem kaptam a szivemhez amikor megláttam (mielött elkezdtek oltani nem nem vagyok 8800GTX-es 4magos procis atomerőművel rendelkező fajta)
ez is memória igényes de nem vészes meg mire kijön ténylegesen addigra ugyis potom pénzért lehet majd beszerezni....
az ELIT fizetősről meg nem hinném hogy bankkártya lehuzos lenne inkább mész boltba és veszel GC-t mint wow-ban....
Co-Op zsir lesz alig várom haverral tolni.....

''Olyan sokoldalú vagyok hogy már szinte gömb''

(#176) asimov válasza alien_ (#171) üzenetére


asimov
aktív tag

Hát ez a karakter generálás elég bután néz ki..
Szerintem nem ez lesz a végleges. (remélem)

''Two intelligent species live on Earth: Humans and Hungarians.'' (Isaac Asimov); -=SoG=-Khabbas

(#177) SEMTEX


SEMTEX
senior tag

A karaktergenerálás tényleg elég érdekesen néz ki, de ettől még lehet jó a játék. Remélem nem kell csalódnunk..

...

(#178) SEMTEX válasza Dj Sügi (#156) üzenetére


SEMTEX
senior tag

Nem kell általánosítani.....pl én is saját pénzből fejlesztek, és nem anyuciéból... ;]

...

(#179) Zee21


Zee21
aktív tag

kapott valaki beta kulcsot?
állítólag már hétfőn elkezdték a zárt béta tesztelését....

''Olyan sokoldalú vagyok hogy már szinte gömb''

(#180) asimov válasza Zee21 (#179) üzenetére


asimov
aktív tag

Akkor erről is lemaradtam... :(
Ha valaki kapott meséljen!!

''Two intelligent species live on Earth: Humans and Hungarians.'' (Isaac Asimov); -=SoG=-Khabbas

(#181) Zee21 válasza asimov (#180) üzenetére


Zee21
aktív tag

hát énis hogy rohadnának meg :S
pedig toltam volna.....
nah mind1 akkor majd novemberben.....

''Olyan sokoldalú vagyok hogy már szinte gömb''

(#182) Ájvé válasza asimov (#180) üzenetére


Ájvé
veterán

Még lehet jelentkezni bétára. mivel folyamatos a bekerülés(legalábbis eddig napi 300-400 új tag volt, mielött valaki kérdezné nem én nem vagyok benn), de egy próbát biztos megér csak a mailcímet kell megadni és kész.
[link]
mellesleg nyílt béta is lesz (100%) ott jóval nagyobb lesz a kipróbálásra az esély.

[Szerkesztve]

(#183) Zee21 válasza Ájvé (#182) üzenetére


Zee21
aktív tag

én is jelentkeztem....

''Olyan sokoldalú vagyok hogy már szinte gömb''

(#184) m4rc! válasza Ájvé (#182) üzenetére


m4rc!
őstag

Na jelentkeztem én is, THX

We are analog players in a digital world

(#185) asimov válasza Ájvé (#182) üzenetére


asimov
aktív tag

Én is jelentkeztem anno, amikor kijött a lehetőség, de azt hittem vége a béta felvételnek. :)
Ezek szerint nem, köszi! :D

''Two intelligent species live on Earth: Humans and Hungarians.'' (Isaac Asimov); -=SoG=-Khabbas

(#186) alien_


alien_
őstag

Új videó, ingame/cinematic jelenetek + interjú! [link]

Swarm is coming.

(#187) ChromeX válasza alien_ (#186) üzenetére


ChromeX
addikt

nekem tetszenek a menuk is akármit mondtok az egész nagyonn jó :))

Battleforge-> Skylords Reborn F2P https://forum.skylords.eu/

(#188) Silenzio


Silenzio
addikt

Kipróbáltam a bétát. Természetesen nem pofázhatok róla, de pár mosolyogtató grafikai bugon túl annyit tudok mondani: igen hasonló a Diablo 2-höz, igen hangulatos és igéretes... Hétről-hétre szépül, bővül és valószínűleg hatalmas siker lesz. Szerencsés vagyok hogy betekinthettem... Érdemes várni rá.

https://pte3d.hu - 3D nyomtatás, 3D szkennelés, anyagvizsgálat, VR

(#189) Zee21 válasza Silenzio (#188) üzenetére


Zee21
aktív tag

mi az hogy nem pofázhatsz róla???? :D ha már kaptál kulcsot (hogy rohadnál meg) legalább mondj vmt :DD XD

''Olyan sokoldalú vagyok hogy már szinte gömb''

(#190) Ájvé válasza Zee21 (#189) üzenetére


Ájvé
veterán

Minden NDA alatt van ha megsérti kivágják, bár gondolom nem meglepetés neked se
Silenzio:
viszont valami infomentes élménybeszámoló jöhetne :)
vagy valami kis jellemzés ilyesmi
szóval bármi :C

(#191) Wolverine válasza Zee21 (#189) üzenetére


Wolverine
félisten

NDA. Nem simerem a Hellgate-ét, de simán el tudom képzelni, hogy a megszegése esetén súlyosabb büntetést is kaphat, mint a bétaregisztrációjának a törlése...

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#192) Ájvé válasza Wolverine (#191) üzenetére


Ájvé
veterán

mivel már szinte kész a játék nem hiszem, hogy komolyabb következményei lennének a dolognak, bár ki tudja ne próbáljuk ki :)

(#193) Silenzio


Silenzio
addikt

Amit el tudnék róla mondani, azt szerintem már különféle magazinokban elmondták. Partiban nem nyomultam, erről nem nyilatkozhatom. Egy apróság: érdekes volt látni ahogy egyik hétről a másikra a béta hirtelen átváltozott, a grafika életre kelt, megjelentek a modern effektek meg az interfész finomságai. Ezt nagyon élveztem. Ami a Diablo-ban jó volt, azt átmentették, efelől ne legyen kétségetek :) A hentelés is élvezetes, mind fps-ként, mind vagdalkozós tps-ként... De tényleg nem tudom mi az amivel megsérthetem a nyilatkozatot, hogy meddig mehetek el, úgyhogy többet inkább nem jártatom a lepénylesőm. Ha van valami kérdés, arra esetleg válaszolok (ha tudok)...
Ja, gépigény: ez esetleg gondot okozhat. 8600 GT-n próbáltam, a grafika viszonylag fürge volt, és rettentő hangulatos, ellenben 1 giga rammal igen sokat töltött. Persze még nem végleges, szóval ez is sokat változhat.

https://pte3d.hu - 3D nyomtatás, 3D szkennelés, anyagvizsgálat, VR

(#194) Wolverine válasza Ájvé (#192) üzenetére


Wolverine
félisten

Pl. letilthatják az Elit előfizetés megvásárlásáról...

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#195) m4rc! válasza Silenzio (#193) üzenetére


m4rc!
őstag

Mázlista! :O Ha tényleg Diablo-szerű, akkor jó kis gém lesz ez, csak jönne már..
Ja igen, meg annyi, hogy dióban ugye azért meglehtősen nagy hangsúly volt a tárgyakon. A kari nem is annyira számított mint inkább a jó felszerelés, ez a Hellgate-ben is így van? Vagy ezt a beta-alapján még nem lehet tudni?

We are analog players in a digital world

(#196) sghc_toma válasza Silenzio (#193) üzenetére


sghc_toma
senior tag

De tényleg nem tudom mi az amivel megsérthetem a nyilatkozatot, hogy meddig mehetek el, úgyhogy többet inkább nem jártatom a lepénylesőm.

miért nem olvasod el a szerződést, amit aláírtál? Illetve Next-et kattintottál rá, gondolom..

in asm we trust

(#197) Ájvé válasza Wolverine (#194) üzenetére


Ájvé
veterán

ezt kétlem, mivel ez az ő érdekük, mármint, hogy előfizessen valaki ez nem kiváltság, ilyen jellegű büntetést biztos nem szabnának szerintem
kizárás a legvalószínübb amit tennének szerintem, vagy ha súlyosabb akkor bíróság és kártérítés, de mivel rengeteg videó ill rengeteg információ (lényegében minden fontosabb kérdés) napvilágra került nem hiszem, hogy durván szankcionálnák (persze én nem dolgozok a Flagshipnél)

(#198) Zee21


Zee21
aktív tag

lol mégis milyen következményei lehetnének ??? egyrészt nem hinném hogy PH!-n olvassák hogy mégis mit kotyog ki másrészt nem hiszem hogy tud magyarul ha mégis olvassa harmadrész mit tud tenni valaki több ezer kilóméterről??? kb küld egy ejnye benye e-mailt meg törli a béta kulcsot ami tök8 mivel egy honap és itt a game...
és elit előfizetésről mégis hogy tiltják le???? kb úgy tilthatják le nem használhatja azt az e-mailt vagy azt a nicket......

''Olyan sokoldalú vagyok hogy már szinte gömb''

(#199) Silenzio válasza m4rc! (#195) üzenetére


Silenzio
addikt

Így lesz, szerintem tuti. És a papírforma itt is érvényesül, nevezetesen mindig olyan tárgyat találsz ami pont annak a kasztnak jó, ami te nem vagy :D Remek megoldás, akárcsak a Diablo 2-ben :D... Amúgy nem tudok belépni. Azaz be tudok de nem töltődik be a játék... Lehet végetért a teszt ?!
Uninstallálom, sniff :O
Amúgy olvastam a szerződést, illetve állati hosszú volt, inkább csak átfutottam. Persze ott sem részletezik mi az konkrétan amit elmondhatok, és mi az amit nem, dehát ezt elég körülményes is lenne körülírni...

https://pte3d.hu - 3D nyomtatás, 3D szkennelés, anyagvizsgálat, VR

(#200) frame>24 válasza Silenzio (#193) üzenetére


frame>24
addikt

örömmel hallom
ja: mennyire láthatók a különböző cuccok EGYEDINEK a karakteren? - Úgy értem, pl. diablo-ban csak bizonyos fegyver/armor/stb. osztályoknak volt külön "rajza" a karakteren... (nemtom érthetően kérdezem-e...)

▏▎▍▋▊▉ "I would never go bungee jumping. A broken rubber brought me into this world, it sure as hell isn't gonna take me out."(DanielDFizzle) // LOAD "*",8,1

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Hellgate: London
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.