Hirdetés

2024. június 3., hétfő

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Technika, hobbi, otthon  »  Háztartási gépek (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 02:30:44

LOGOUT.hu

Háztartási gépek
Ebben a topikban a háztartási kis- és nagygépek vásárláshoz, karbantartásához, kezeléséhez szükséges információkat, hozzászólásokat, hivatkozásokat találsz. Amennyiben kérdésedre nem találtál választ az összefoglalóban, esetleg a témához kapcsolódó anyagok között, természetesen (ha tudunk) szívesen válaszolunk.
>> A készülék tapasztalatokat erre találod <<

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#64984) LOTR


LOTR
addikt

sziasztok

visszaolvasgattam a véleményeket hűtőszekrény témában, és nekem is lenne kérdésem/problémám:
a pontos típust nem tudom, de: beko no frost pro smart inverter a+++ alulfagyasztós, valamikor tavaly ősszel vettem, tehát még garis

a problémám nekem is a zajjal van (ha jól emlékszem ~37 dB zajszint volt az adatlapján), amivel alapból nem is lenne baj, viszont, amikor be, illetve kikapcsol, akkor olyan, mintha a motor/kompresszor hozzávágódna a hűtő oldalához (mint amikor két üvegpalackot egymásnak ütnek), akkorát csattan/koppan néha, hogy meg lehet tőle ijedni, de főleg akkor, amikor bekapcsolódik

mivel nem is kicsi és olyan helyen is van, ahonnan körülményes kijátszani (szellőző réseket hagytunk, tehát nincs szorosan a fal/szekrény mellett), így nem játszottuk még ki onnan, de már olyanokra is gondoltam, hogy esetleg valami csavar kilazult és amiatt tud a "motor" akkorát koppanni, amikor beindul

esetleg tudtok bármi tippet adni mit lehetne érdemes kezdeni vele?

amúgy teljesen jól működik, az alap zajjal sincs problémám, fogyasztásmérővel is lemértem, adatlap szerinti ~180kw-os fogyasztás a valóságban olyan ~220 körül van, de mivel használva, tehát nyitogatva van, szerintem ez normális, de ez a be-kikapcsolódáskor történő extra hangeffektek.... még szerencse, hogy azért nem minden esetben fordul elő
köszi a tippeket

One Ring to rule them all

Útvonal

Fórumok  »  Technika, hobbi, otthon  »  Háztartási gépek (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.