Hirdetés

2024. június 30., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Gyúrósok ide! Archívum XVI. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#36151) P00By válasza Oracle (#36130) üzenetére


P00By
nagyúr

Kicsit drága :U Egy napra majdnem 850 forint csak a víz... :U :Y

(#36152) Boxer001 válasza P00By (#36151) üzenetére


Boxer001
veterán

Az nem is sok, havonta kb. 25k vízre. :DDD Engedek a csapból, ki nem xarja le. ;]

(#36153) Bibby válasza Boxer001 (#36146) üzenetére


Bibby
addikt

Majd az idő koptatja őket, kevesen maradnak meg akár fél évig is. Főleg ha jön a nyár, azt is elfelejtik mi az a gyúrás. :)

Ελευθερια η θανατος

(#36154) P00By válasza Boxer001 (#36152) üzenetére


P00By
nagyúr

:DDD
A zoxigénnel dúsított szentkirályi 189... :U
Nekem jó a 99-es Theodora :D

(#36155) God Vazzeg válasza P00By (#36154) üzenetére


God Vazzeg
veterán

45Ft-os Aquarius 1,5L :K

(#36156) Boxer001 válasza Bibby (#36153) üzenetére


Boxer001
veterán

Úgy legyen. ;]
Pubi
Van nem messze innen egy forráshely, onnan is lehet bármennyit hozni ingyen. :) Lehet holnap hozunk is.

(#36157) DeadMeat válasza Boxer001 (#36150) üzenetére


DeadMeat
veterán

gusztustalan :Y

Mar a jovo sem a regi; Powered by beer and crisps!

(#36158) LOTR válasza God Vazzeg (#36155) üzenetére


LOTR
addikt

így van, aquariust iszom én is, ezen kívül a fonte verde és a nestlé a jó, a többit nem szeretem, az ízük is rossz, árban meg sokkal többe kerülnek

One Ring to rule them all

(#36159) P00By válasza Boxer001 (#36156) üzenetére


P00By
nagyúr

Itt meg nincsen :( :D

(#36160) Boxer001 válasza DeadMeat (#36157) üzenetére


Boxer001
veterán

Pont neked való. ;]
Pubi
Még jó. ;]

(#36161) God Vazzeg válasza LOTR (#36158) üzenetére


God Vazzeg
veterán

Mi mindig ezt vesszük, olcsó és finom, ósön rulez :))

(#36162) Xbody


Xbody
csendes tag

Helló!
Most kezdek bele egy jó kis MHP kombóba:)

MHP A-BOMB
MHP Cyclin
MHP Dark Matter Áfonya
MHP TRAC EXTREME NO
MHP SIMPLY WHEY

Mi a véleményetek a stack-ről? :C

[ Szerkesztve ]

http://testepites.linkpark.hu/ http://bodyshop24.lapunk.hu/ http://testmester.linkpark.hu/

(#36163) P00By válasza Xbody (#36162) üzenetére


P00By
nagyúr

Ügyes vagy.

(#36164) DeadMeat válasza Boxer001 (#36160) üzenetére


DeadMeat
veterán

Nem nekem nem a zsánerem a ráncos cunci. :U

Mar a jovo sem a regi; Powered by beer and crisps!

(#36165) Xelo válasza Xbody (#36162) üzenetére


Xelo
addikt

:O mennyivel olcsóbb lett volna az a danabol-stana kúra ;]

(#36166) m4rc!


m4rc!
őstag

Ezt próbálta már vki? Érdemes lenne venni?
Vagy, ha tudtok ajánlani egy minőségi tömegnövelőt, amibe nincs kreatin az is jó lenne... :)

We are analog players in a digital world

(#36167) P00By válasza m4rc! (#36166) üzenetére


P00By
nagyúr

(#36168) Xelo válasza m4rc! (#36166) üzenetére


Xelo
addikt

jó cucc. mi a gáz a kreatinnal felétek?

(#36169) m4rc! válasza Xelo (#36168) üzenetére


m4rc!
őstag

Csak tervezek egy ilyet venni, és gondoltam emellé hülyeség a még plusz kreatin.. vagy tökmind1?

mod.: P00By: pfff. ráadásul már régebben kérdeztem 1x.. :B :W :W

[ Szerkesztve ]

We are analog players in a digital world

(#36170) Xbody


Xbody
csendes tag

Egy kis látnivaló :DD :DD :DD :DD :DD [link]

http://testepites.linkpark.hu/ http://bodyshop24.lapunk.hu/ http://testmester.linkpark.hu/

(#36171) Xelo válasza m4rc! (#36169) üzenetére


Xelo
addikt

a tömegnövelőkben lévő kreatin mennyisége elhanyagolható, én Jumbot tolok, abban is van valamicske. nem számolom bele a kúrába :U

[ Szerkesztve ]

(#36173) P00By válasza m4rc! (#36169) üzenetére


P00By
nagyúr

Ja, szeptemberben...

(#36174) harylmu válasza Markgx10 (#35823) üzenetére


harylmu
őstag

sün

te is itt vagy, mi? :)

(#36175) P00By válasza Majstor (#35933) üzenetére


P00By
nagyúr

Megvan... :U

(#36176) Markgx10 válasza harylmu (#36174) üzenetére


Markgx10
őstag

Voltam ezen a meccsen is Békéscsabán, ráadásul a második félidőre már ennek a szektornak a széle felé álltam, mert szünetbe kimentem egy üdítőért és már nem volt erőm átverkedni magam a két szektoron :D
A berohanó gyerek általános derültséget keltett, de ő békéscsabai és a hazai szektorból ugrott be, persze röhögtünk nagyon, főleg, hogy alig tudták a hálóból kiszedni :D

(#36177) Tom5 válasza harylmu (#36174) üzenetére


Tom5
addikt

Mi ez a SÜN-özés?!?! Nemvágom... :F :U

(#36178) whitezo88 válasza Tom5 (#36177) üzenetére


whitezo88
nagyúr

link

[ Szerkesztve ]

(#36179) Tom5 válasza whitezo88 (#36178) üzenetére


Tom5
addikt

asszem ugrok... :( :DDD :R

(#36180) Boxer001 válasza whitezo88 (#36178) üzenetére


Boxer001
veterán

Jó tudni, én se vágtam.
Szerk.: tudom, google...de lusta voltam. Csak ki kell várni, hogy valaki megkérdezze. ;]

[ Szerkesztve ]

(#36181) whitezo88


whitezo88
nagyúr

akkor viszlát :K

én ma csináltam egy 4,5-5ös edzést, kis kardióval is a végén, szétcsaptam magam rendesen, kellett ez a HB :))

(#36182) Shodan válasza Boxer001 (#36180) üzenetére


Shodan
addikt

üdv újra itthon [link] a hazai gyúrosok táborában :U

nekem a mellezés még mindig nem megy, komolyan már láb napot jobban szeretem, lassan nyakmögül többet nyomok mint fekve, akkor pedig nagyon elvan b@stva valami.Mindig úgy érzem a karom fárad el, de ez jellemző bicepszre is, ott is aló kart érzem jobban

[ Szerkesztve ]

www.pc-style.hu - Első magyar minimal modding oldal.

(#36183) Oracle válasza Shodan (#36182) üzenetére


Oracle
senior tag

Írd le a mell és bicepsz edzésed hátha kiderül mi a bibi, De így első körben a trickóra gyanakszom.

(#36184) Boxer001 válasza Shodan (#36182) üzenetére


Boxer001
veterán

Hi!
Pff, inkább nem írok semmit erre a képre, mert nem szabad még csak gondolni se ilyesmikre...
Nekem is xarul megy a mell, viszont csak azzal van a gond, nem fárad el a karom sem. :U

(#36185) Shodan válasza Oracle (#36183) üzenetére


Shodan
addikt

hát mostanában mindig variálom, de mondjuk

bicepsz ülve 3 vagy 4x8,kiforgatós vagy sima
bicepsz állva 4x8
koncentrált bicepsz :3x8
scotpad 3x8

mell:
fekvenyomás4x8
chessprest:4x8
tárogatás4x8
egykezesnyomás döntöttpadon:4x8
meg még valami+

az mi hogy a trickóra gyanakszol? gyenge vagy erős? mert azaz egy amivel talán nincs gondom, azt mindig sikerül jól megedzeni.

www.pc-style.hu - Első magyar minimal modding oldal.

(#36186) Markgx10 válasza Shodan (#36185) üzenetére


Markgx10
őstag

Nekem eleve alkatilag semmi mellizmom nincs, max két kis zsírcsomó a helyén :O ;] , ráadásul semmilyen téren nem lehetek példa, mert edzeni is messze a legszarabbul edzek, viszont a fekvenyomást és a ferde pados nyomást mindig piramisban csinálom, addig a súlyig, amíg tényleg össze nem szarom magam :D Ezt még Janesztól tanultam és valóban nem rossz, sztem ezért van az, hogy ha kihagyok, ha még fehérjém sincs, nem hogy más, ha minden addiginál szarabbul nézek ki, akkor is nyomok 150 körül. Tudom nem nagy tanács, de addig kell erőltetni, amíg már meg akarsz halni és akkor erősödni fogsz. :U Szerintem... :D Ha eleve így csinálod, akkor nem szóltam :B

(#36187) Boxer001 válasza Shodan (#36185) üzenetére


Boxer001
veterán

Én mellre max. 3 gyakorlatot szoktam, többet feleslegesnek tartok. :U Igaz nem is megy most...bár régen ment így is.
Jah és ezek a 8-as ismétlések nekem se tetszenek...ahogy Márk írta.

[ Szerkesztve ]

(#36188) Markgx10 válasza Boxer001 (#36187) üzenetére


Markgx10
őstag

Pedig azok alapján, amit priviben küldtél, hogy háromfélt szúrsz + két szemes és havi 150k-t költeszt csak tápkiegre, az ember úgy gondolná, hogy menni kellene :F :U

;]

(#36189) LOTR válasza Shodan (#36185) üzenetére


LOTR
addikt

nekem a háton kívül talán a mell fejlődik a legjobban, de kb úgy év elejétől, vagy nemtudommióta ezt a lassú szabályos gyakorlatokat csinálom, lassan leenged, megtart lent majd normál tempóban kinyomás
nekem egyedül a mell az amire azt érzem, hogy edzés végére majd le szakad, utána meg napokig izomláz - ha a lábat nem nézzük, és mindezt úgy, hogy max a súlyokon variálok

One Ring to rule them all

(#36190) Boxer001 válasza Markgx10 (#36188) üzenetére


Boxer001
veterán

B+, írtam, hogy csak priviben az ilyen dolgokat, erre beírod közösbe. :( ;]

(#36191) Shodan válasza Markgx10 (#36186) üzenetére


Shodan
addikt

ha csak fele olyan szarul csinálnám mint te, meg két ilyen zsírcsomó lenne a mellizmom helyén már boldog lennék :R
egyébként én is szarásig szoktam nyomni, tehat ugy hogy az utolsó vagy ki se megy, vagy épphogy a 8-ból.
egyszer még karácsony előtt sikerült jól bedurrantani a mellet, és tudom milyenek kellene lennie, azóta próbálom elérni azt az érzést, de nem megy, akárhogy koncentrálok.

www.pc-style.hu - Első magyar minimal modding oldal.

(#36192) Bibby válasza Shodan (#36185) üzenetére


Bibby
addikt

5 teljes gyakorlat mellre? :U Jól érzed magad? Ha mind az ötöt végig tudod nyomni akkor biztos hogy nincs megfelelő intenzitás... fekvenyomás, egykezes döntött és tárogatás, de ezt a hármat úgy csináld hogy utána egy hétig elmenjen a kedved tőle. :)

Ελευθερια η θανατος

(#36193) whitezo88 válasza Shodan (#36191) üzenetére


whitezo88
nagyúr

ha 5öt tudsz mellre az valóban érdekes, nekem már a 2. után remeg az izmom, mert annyira kifárad.
-fekvenyomás (75-85 között)
-30 fokos egykezessel (28-32 között/súly)
-csigás tárogatás (10-12/csiga)

próbáld meg nagyobb ismétlésekkel, min 10-12 azt mondom.

(#36194) God Vazzeg válasza whitezo88 (#36193) üzenetére


God Vazzeg
veterán

3-nál több gyakszit nem vagyok képes elvégezni, gyakran csak kettőt csinálok. Mondjuk nincs is mellizmom, de nem ez volt a kérdés :D

(#36195) BÁ Nutrition válasza God Vazzeg (#36194) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

én 3-4 gyakorlatot szoktam csinálni:) de abból 2 szuperszettben megy pihenő nélkül.
mostanában így néz ki: 30 fokon smith gépen felmegyek közel maxig. aztán utánna még kis súllyal csinálok 2-3 bedurrantó sorozatot. aztán athúzás és 45fokos tárogatás megy szuperszettben. majd felső csigákat használva csinálok nyomásokat kb szemmagassághoz, de mivel be vagyok dőlve vehetjük olyan 30-40 foknak. ez nagyon frankón szokott hatni:) mert jobban tudok koncentrálni a mellem felső belső felére.
ezt kb 6 hete csinálom:)
holnap így változik valszeg: fekvenyomás, aztán 30 fokon egykezesek aztán áthúzás és 45 fokos tárogatás szuperszettben
ezt a tárogatást nemrég kezdtem el. eddig egyeltalán nem csináltam, talán az első egykét hónapban mikor elkezdtem az edzést. mert ugye már olyan burtális és hatalmas mellizmot sikerült építtenem hogy muszáj csinálni ezt is:D
amivel legjobban meg vagyok elégedve az a hasam:D bár bálnazsír az van rajta:D de brutál sokat erősödött:) simán megcsinálom a dragonflaget, ami 12x kilósan nem rossz szerintem:D jah hogy még penenésebb legyen az írásom ezért folytatom blablablablablablablablablablablablablablablablablablablablablablablablablablabla
blablablablablablablablablablablablablablablablablablablablablablablablablablabla
blablablablablablablablablablablablablablablablablablablablablablablablablablabla
blablablablablablablablablablablablablablablablablablablablablablablablablablabla
blablablablablablablablablablablablablablablablablablablablablablablablabla
:DDD ;]
és Márknak :DD :C

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#36196) Oracle válasza Shodan (#36185) üzenetére


Oracle
senior tag

Arra gondoltam hogy gyenge a tricepsz azért nem megy a nyomás, nálam ez volt a gond azaz még küzdök a trickómmal de alakul :D Nem szoktad érezni nyomásoknál?

Mellre szerintem is sok az 5 gyakorlat, én 4et szoktam fekvenyomás 45fok tárogatás áthúzás de abból már csak 3 sorozat, a nyomásoknál piramisban a csúcsig(bexarásig).

Próbálta már valaki a six star hiperszuper kreatinját?? Tervezem hogy kipróbálom idáig cellmasst nyomtam no xploddal elég ütős páros :C

[ Szerkesztve ]

(#36197) penene válasza BÁ Nutrition (#36195) üzenetére


penene
őstag

Ritkán nézek ide mostanában, de az ilyen brutál HSZekre mindig felkapom a fejem (ki ez az állat, aki ilyen sokat ír)... ;]
Aztán kiderül, hogy tényleg egy állat. :Y :C :DDD

Jah.. ma hát-tric-has volt +10 perc futás. Jól sikerült, bár sajna még vissza kell fogjam magam a váll miatt, buzi lehúzásnál is éreztem kicsit, meg az evezésnél. De nembaj, lesz ez még ígyse. :D

[ Szerkesztve ]

(#36198) BÁ Nutrition válasza penene (#36197) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

és a könyököd hogy van?

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#36199) Tom5


Tom5
addikt

(#36200) penene válasza BÁ Nutrition (#36198) üzenetére


penene
őstag

Azt most lekopogom, de jól, tehát megérte a fokozatosság eddig. :)

Most a vállra kell figyelnem. Érezhetően baja van még, mert a mozgástartománya is eltér a másik oldaltól. Börtöntricepsz is sztornó volt ma emiatt, leengedéskor irdatlanul megfájdult múlt héten, még azt a tartást nem bírja.
Tehát extrán figyelek minden gyakorlatra, ami nem váll, arra is. Aztán csak jó lesz. :)

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Gyúrósok ide! Archívum XVI. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.