Hirdetés

2024. június 23., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Gyúrósok ide! Archívum XVI. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#13601) zeg válasza harry (#13600) üzenetére


zeg
senior tag

Kábé három heti adagom volt az előbb említettekből, a fájdalom enyhült(legalább óvatosan gyalogolni tudtam, és elmúlt a térdem dagadása), de lusta voltam ismét dokihoz menni(röntgennel meg műtéttel 'fenyegetőzött'), így maradt a gumis térdszorító. Talán összesen másfél hónap is eltelt mire ismét futni tudtam, de a lábtolózás csak nagyon óvatosan ment és inkább a lábnyújtóra koncentráltam. Az eset óta nem futok lábnap előtti napon, és inkább a magasabb ismétlésszám mellett a precíz végrehajásra megyek rá, mint a nagy súlyokra.
Megj.: előző hozzászólásomban szereplő készítmények és adagok a háziorvosom receptje, 2 v. 3 napig szenvedtem mire a dokihoz mentem a fájdalmammal.

3dfx cuccokat keresek megvételre

(#13602) SocketA válasza BÁ Nutrition (#13597) üzenetére


SocketA
aktív tag

BÁ Nutrition Lehet, hogy nekem fogalmam sincs (hiszen mondtam mar elobb, hogy en meg nem nyomtam soha, igy nyilvan csak azt tudom, amit olvastam roluk), viszont amit mondok, azt nalam es nalad hozzaertobbek mondtak/irtak pl. a kreatinrol. Olvass regi nagyokkal interjut, Ok hogy orultek volna a kreatinnak...
Amugymeg a HGH maga a novekedesi normon, aminek termelodeset elosegito szereket legalisan lehet kapni ;) Nezz utanna, nem akarok reklamozni ilyet
Ja igen, es mielott megint fikazni kedzesz, orulnek ha figyelmesebben olvasnad el a hozzaszolasomat, mert ez elobb is irtam, hogy draga a HGH es hogy nem ertek a kokszolashoz...

"A ************* korszerű és ellenőrzött készítmény, melynek hatóanyagai megfelelő módon ösztönzik a természetes növekedési hormon (HGH) belső elválasztását és kibocsátását. A természetes úton keletkezett növekedési hormon bármiféle káros mellékhatás nélkül igen előnyös hatást fejt ki a szervezetben, és ugyanakkor nem minősül doppingszernek sem." - en errol beszeltem..

[ Szerkesztve ]

(#13603) hummerdikk válasza vedini (#13599) üzenetére


hummerdikk
őstag

Hehe, beloled csak az irigyseg beszel, meg az h nem kaptal sehol ;]

(#13604) zeg válasza harry (#13600) üzenetére


zeg
senior tag

Intervall futásom 3 betonozott szakaszból állt:dombra fel(kb 1 perc), dombról le(kb 1 perc), domb alján 1 perces vízszintes szakasz. Ezek közül a dombról lefutás cseszte szét a térdem, mert ezen szakaszon enyhén kifele csavarodott a lábam, valamint a talpamra eső súlypontom eltolódott.

3dfx cuccokat keresek megvételre

(#13605) harry válasza zeg (#13601) üzenetére


harry
veterán

Hmm ezért tartok attól, hogy ez is csak átmeneti megolád lenne. Mert ha jól értem, akkor nálad valami nagyon elromlott, és járni is alig tudtál hosszabb ideg, és azóta nem is próbálkoztál az ezt kiváltó mozgásformával (mármint olyan durván nem).
Nekem az előző úgy nézett ki, hogy csak lefele menet fájt, de simán tudtam felfele menni. Tesi órákon is mindig van pár kör futás, ott nem éreztem semmit, sőt, most a túrán is tudtam szaladni itt-ott kisebb távokat, persze utána megállásnál azért éreztem a térdem. Szóval nem tudom igazán jól megfogalmazni, de nem a rendbetételhez kéne valami (hiszen elmúlik szinte magától), hanem az ezt kiváltó okot ismerni, és ez ellen valami megoldás. Mert ugye jó, ha rendbe jön, akár gyorsabban is, de ha utána megint baj lesz vele, az nem jó, főleg ha esetleg egyre rosszabbodik. Ma voltam úgy, hogy alig tudtam járni, csak húztam a lában, nem igazán tudtam még reggel behajlítani.

Theoretically, this damn thing oughta work now.

(#13606) BÁ Nutrition válasza SocketA (#13602) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

kajakra doppingszernek minosul. csak marhara nem egyszeru kimutatni.. az is igaz h igazabol csak a sajat novi termelesedet serkenti, es nem novekedesi hormont tolsz be egybol. ha azt is lehetne akkor a ronnie szintje csak kiscserkesz lenne a mr o-n.
azt meg honnan tudod h ki ert jobban hozza nalam es ki nem?
ja irtad h 45 rugoba kerul akarmennyi. hat igazabol ez nudli osszeg.. epp ezert irtam h egy rovidebb kura is egesz mas dimenzioban van anyagilag mint amirol beszeltel. a kreatint meg ne eroltesd mar legyszives mert marhara sehol nincs a kokszhoz
ja meg hogy megegyszer tisztazzuk a novi az koksz. annak is a kremje.

ja telleg amugy lehet novekedesi hormon serkentoket kapni itt ott legalisan, csak azok kb annyira emelik a novekedesi hormon szintet, mint amennyire sikeres volt feri bacsi joleti magyarorszag programja. vagy valami hasonlo, nem tom volt e konkretan ilyen:DDD
de tudod a reklamszoveg az megy a tapkieg kamureklamokban is meg a masik helyen is amit emlitettem... :U

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#13607) SocketA válasza BÁ Nutrition (#13606) üzenetére


SocketA
aktív tag

Mivel Teged nem ismerlek, igy vettem a batorsagot es mertem feltetelezni, hogy Mr. Olympia-n indulok jobban ertenek hozza, de ha esetleg tevedtem, akkor bocsanatodat kerem ! :R
De feltetelezesemet alatamasztja az is, hogy amit Te a "kokszok kremjenek" nevezel, mashol a doppinglista 11. helyen van... :DD :C
De ha Te ezeknel is jobban ertesz hozza, akkor az mindent megmagyazna ;)

(#13608) LOTR válasza BÁ Nutrition (#13606) üzenetére


LOTR
addikt

lehet hogy arra gondolt, amikor az orvos írja fel és így legláis, de attól még biztos dopping

SocketA
mutass egy ilyen listát légyszíves ahol rangsorolva vannak a doppingszerek, mert a növiről úgy hírlik az az egyik top cucc

[ Szerkesztve ]

One Ring to rule them all

(#13609) Lavves válasza SocketA (#13607) üzenetére


Lavves
tag

A Mr. O indulóinak vannak szponzoraik :)
Dehát Jay is csak a nájtótektől lett ekkora... :D

(#13610) BÁ Nutrition válasza SocketA (#13607) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

igazabol most olyan erzesem van mint amirol boxi szokott beszelni. h idejon egy a temaban hooot sotet egyen es osztja az eszt 6000el. :U

tudod mit? egyel kreatint es indulj a mr o-n. szerintem lesz eselyed.

egy listat sok fele keppen ossze lehet allitani.. de hulye vagy szoval mi a fasznak magyarazok... nem muszaly elfogadni..
olvasgassal meg par reklamszoveget valamelyik oldalon aztan orulj neki h a tribulustol 7szer nagyobb lesz a teszto szinted ami az anabolikus szteroidokhoz hasonlo eredmeny mar. es ha tolod fel evig lehet te leszel Arnold II.

Lotr: az orvos nem irogat csak ugy fel novit.. legalabbis magyarorszagon. nagyon eros kontrol alatt vannak ezek a keszitmenyek.. a benzinkuton se lehet majd kapni, nem lazcsillapito

[ Szerkesztve ]

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#13611) LOTR válasza BÁ Nutrition (#13610) üzenetére


LOTR
addikt

persze értem én, de ugyan úgy ahogy vannak esetek amikor valamilyen szteroidot ír fel, írhat fel ilyet is, gondolom először ezt is orvosi célokra alkalmazták a "gyógyítás terén"

One Ring to rule them all

(#13612) bandus


bandus
veterán

b@sszemeg milyen hosszu hsz-ek így edzés utánra :D neki is állok.

mod:
Socket:
ahogy mondták egy listát nagyon sokféleképp össze lehet állítani. ha megnézed nagyon sok sportágban inkább hátrány, ha nagy vagy, ezért lehet hogy csak a 11. legkedveltebb szer. a testépítésben biztos a toppon van, de legalábbis az első 3-ban. az meg hogy kreatinnak mennyire örültek volna... :U
szerintem egy top testépítő több liter cuccot beszúr, mint ahány kiló kreatint megeszik egy felkészülés alatt (ez csak az én véleményem, nem mérvadó :) ). ha meg azt gondolod, hogy ez mekkora istenkirály cucc, akkor próbáld ki, aztán szúrj is utána valamit, és lesz összehasonlítási alapod :) mielőtt megkérdezed én sem koxoltam még, de én hiszek BÁ-nak ;)

[ Szerkesztve ]

"a jövötsajnos nemlehet tudni csakhamárotvagy deakormegmár azajelen"

(#13613) Bibby válasza LOTR (#13611) üzenetére


Bibby
addikt

Én csak Sly-t tudnám idézni, szerinte mindenkinek kellene egy kis nővi, neki is az orvosa írta fel. :DDD

Ελευθερια η θανατος

(#13614) Boxer001 válasza Bibby (#13613) üzenetére


Boxer001
veterán

És milyen igaza van. :R :D Ugye God? ;] :D

(#13615) SocketA válasza BÁ Nutrition (#13610) üzenetére


SocketA
aktív tag

Igen, mar huszadjara irom le, hogy NEM ERTEK A KOKSZHOZ, csak azt nem ertem meg, hogy a 18 eves 50 kilos egy eves edzesmultal rendelkezo emberkek miert kokszolnak, ennyi... de latom nem birod felfogni... regen meg csodalkoztam, hogy miert tartjak hulye bunkoknak a gyurosokat... de hala az ilyen embereknek, mint Te, sikerult rajonnom ;) Es ha mar a "hooot sotet egyen"-eknel tartunk, akkor szeretnem halkan megjegyezni, hogy a MUSZAJ pontosje !!! http://www.001122.atw.hu/ Te agytalanitott marharepa :DD nyomjad a kokszot, papa !!! :)))

[ Szerkesztve ]

(#13616) LOTR válasza Bibby (#13613) üzenetére


LOTR
addikt

de abban a nyilatkozatában nem hazudott (nem mondott el mindent, és..?), az már csak egy dolog, hogy neki semmi egészségügyi baja nem volt valószínűleg, tehát jól válaszolt :D

One Ring to rule them all

(#13617) Majstor


Majstor
senior tag

:C LoL Újoncok előre... ingyenpofonok áfamentesen :DDD ;]

http://www.youtube.com/watch?v=GVA20Wh0TY4&feature=channel

(#13618) BÁ Nutrition válasza SocketA (#13615) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

es ki beszelt itt 18 eves 50 kilos gyerekekrol? talan a mr. o-s cikkben volt az egyik riportalany?
ha meg nem ertesz a kokszhoz akkor minek erolteted az okossagaidat?
a muszaj j es kepzeld neha van h elbaszom. ejj bakki ez aztan alapvetoen megrengette a vilaggazdasagot es ha akarom egybeiromaszavakat, most mi lesz?
de lecci linkeld mar a cikket ha ekkor professonal vagy a temaban

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#13619) BÁ Nutrition válasza BÁ Nutrition (#13618) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

inkabb van egy jobb otletem
az orokzold: Viszlat!!
:K ;] :DDD

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#13620) Boxer001 válasza BÁ Nutrition (#13619) üzenetére


Boxer001
veterán

Végre már.

(#13621) SocketA válasza BÁ Nutrition (#13618) üzenetére


SocketA
aktív tag

En beszeltem rola:
(#13490) SocketA válasza BÁ Nutrition (#13478) üzenetére
amire Te valaszoltal is:
(#13493) BÁ Nutrition válasza SocketA (#13490) üzenetére
Az olvasas meg megy ? ;) Ha a memoria mar a nullan van... "Ha nincs esze, legyen notesze"

(#13622) L|zsidoboz válasza SocketA (#13621) üzenetére


L|zsidoboz
őstag

Itten mindönki bunkhó, tahó, csak te vagy okkos.
Nemm muszály ide lyárni, ha te enyivel okkosabb vagy nállunk. :R

De amúgy tényleg minek osztod az észt olyan dolgokról, amiről csak hallomásból tudsz valamit?
Ráaduásul pont egy ebben a témában jártas embernek... :U

Boxipatesz te meg intézkedhetnél, te tudod legszebben mondani, hogy Viszlát. :DDD

[ Szerkesztve ]

Good to be good, but better to be lucky.

(#13623) SocketA válasza L|zsidoboz (#13622) üzenetére


SocketA
aktív tag

mit osztom az eszt? 20 irtam le, hogy nem kokszoltam, es hogy csak annyi bajom, hogy nem ertem kezdoknek miert kell ? mi a f.szt nem eleht ezen megerteni, nem brom felfogni

(#13624) bandus válasza SocketA (#13623) üzenetére


bandus
veterán

ha már ennyire arról beszélsz. hogy akezdők miért koxolnak, akkor hogy jött fel az, hogy régen mennyire örültek volna a kreatinnak? :U
aztán jött a legális növi...
még az érvelésed is teljesen logikátlan :P

"a jövötsajnos nemlehet tudni csakhamárotvagy deakormegmár azajelen"

(#13625) Quan-Chi


Quan-Chi
őstag

nyugimá! igazad van hogy kezdőknek nem való koksz! legalább egy 4-5 éves edzésmult és egy jó forma meg rengeteg háttérinformáció kell ahhoz h valaki "biztonságosan tudjon doppingolni" ! HGH-t csak egy nagyon költséges eljárással lehet kimutatni, azthiszem a gerincvelőbe raktározodik el valahogy, és onnan lehet utánajárni! a növit nem ampullába hanem egységben mérik ! egy ampulla 40-50k, de az több egység ! a gond az h minden nap kell injekciózni! és hosszú, akár fél éves szünet nélküli kúrákat is lehet sőt kell vele tartani! emiatt lessz rendkívül drága! és önmagába nem hoz jelentős tömeget! szinte csak kombinálva használják, magába soha :K

kajaidőben kérem ne zavarjanak! 8:00-22:00

(#13626) SocketA válasza bandus (#13624) üzenetére


SocketA
aktív tag

Bandus.. nem fogod elhinni, de a forum arrol szol, hogy vki ir vmit es arra lehet reagalni. En pedig erre valaszoltam:
(#13597) BÁ Nutrition válasza SocketA (#13594) üzenetére
koksz temaba nagyon fogalmad sincs, ez laccik is szal inkabb ne foglalj allast. a kreatin sehol nincs hozza. kb mint rollerral indulni a forma 1ben

Igy jott fel az ,hogy "hogy régen mennyire örültek volna a kreatinnak?"
Neked is azt ajanlom, hogy legalabb olvass mar vissza ;)
En csak egy dolog mellett ervelek: kezdok ne kokszoljanak, ennyi. De ezt meg ma nem irtam :))

(#13627) BÁ Nutrition válasza SocketA (#13626) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

szerintem nem arrol ment a vita h kezdok kokszoljanak e vagy sem
hanem h a kreatin shol sincs a kokszhoz, akarhol is olvastad ezt.
ill h a novi nem legalis, es h mennyire orultel a listadnak h hanyadik volt a listan

megneztem azokat a hozzaszolasokat, de kurvara nem volt aktualis tema mar szerintem...
szal ha legkozelebb majd ket evvel ezelotti hozzaszolasomra reagalsz akkor legyszi jelezd pls
thx

Boxi te mire arsz meg?

[ Szerkesztve ]

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#13628) harry válasza SocketA (#13623) üzenetére


harry
veterán

Az a baj, hogy valahol elkeveredett a téma. Először szó volt a kezdőkről, valóban, aztán hírtelen a nagy koxok és a Mr Olimpiák kerültek szóba, és hát gondolom te is látod, hogy ez a kettő eléggé eltér egymástól. Szóval mindegy hányszor hangsúlyozod, hogy nem értesz a koxhoz, a második témához épp ezért nem is kéne hozzászólni, én sem teszem. Az elsővel kapcsolatos véleményeddel pedig én is egyet értek, de az utolsó pár hozzászólásban már nem ezekről volt szó. Továbbá jó lenne nem átmenni személyeskedésbe.

Theoretically, this damn thing oughta work now.

(#13629) SocketA válasza harry (#13628) üzenetére


SocketA
aktív tag

Igen, sajnos kezd atmenni szemelyeskedesbe, az utobbi par hozzaszolas sajnos errol szol :(
A tema pedig arrol szolt, hogy nem ertem meg, akik kezdokent kokszolnak, lasd:
(#13473) SocketA válasza Quan-Chi (#13453) üzenetére

A kovetkezo hozzaszolasomban pedig (#13490) eppen azt fejtegetem, hogy a profik pedig hasznaljak, ha elertek egy szintet, ahonnan megfelelo taplalkozas, pihenes, stb nelkul mar nem lehet tovabbjutni...
Nem magyarul irok, vagy nem ertem, miert ertetek ennyire felre... :( Sztem logikus: kezdok ne kokszoljanak, csak a profik...
Utanna pedig azert keveredett el a tema, mert BÁ Nutrition nekem esett, pedig leirtam, hogy nem kokszoltam...
Ja, es a "masodik temahoz" csak azert szoltam hozza, mert valaszoltam BÁ Nutrition uzenetere, hogy ezeket a kezdoket es Arnoldot kezdokent ne hasonlitsuk ossze. ennyi.

[ Szerkesztve ]

(#13630) BÁ Nutrition


BÁ Nutrition
addikt

ez a beszelgetes itt kezdodott: badus: kokszban en sem vagyok otthon, de igazabol arra gondolok, hogy ma mar legalaisan lehet olyan cuccokat venni, mint pl a kreatin, amit sokan olyan hatekonynak tartanak, mint a koksz.. Vagy kerdesedre valaszolva pl ott van profiknak (meg tehetosebbeknek a HGH... 10 ampulla 45 rugo, ha jol emlekszem. Nem tudom mennyire vagod, de a HGH novekedesi hormon, ami az agyalapi mirigyekben kepzodik.... es ez is legal cucc ;)
Quan-Chi: En is igy tudom, legalabbis akikrol tudom, hogy nyomjak a cuccot, azok legalabb 3-felet nyomnak egyszerre, es ezek nem a Mr. Olimpiak

szerk: tehat kiemelem h nem kovetem figyelemmel h tobbszaz hozzaszolassal ezelot esetleg mibe kotyogtal bele. a beszelgetesunk most kezdodott arra reagaltam, nem arr h tegnapelott epp mi volt. ha beleneznel a topic elso oldalaba akkor latnad h sok totyikot teleirtunk es tok gaz lenne ha valaki azokra valaszolna most. es aszinne tudom mirol magyaraz
Arnoldra: o sem mr o-nak szuletett, mindenki elkezdi valahol akarmihez fog. aztan kirostalodik kibol lesz valaki. de ezt sosem tudhatod elore h hummergyik hova fog fejlodni, ill barmely hasonszoru tarsa, de leirtam anno is hogy annak en sem latom sok erdemet h elso hettol fogva elkezd valaki kokszolni aztan 3 honap mulva mar nem is edz. de vannak kitartobbak.

[ Szerkesztve ]

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#13631) SocketA válasza BÁ Nutrition (#13630) üzenetére


SocketA
aktív tag

Sztem 20 alatt csak azok kokszolnak, akik kis onbizalomhianyos szerencsetlenek, de ezeknek semmi kozuk a testepiteshez. Ok legszivesebben bevennenek egy bogyot, amitol hatalmasra nonnek es konditerem kozelebe se mennenek
Ismertem egy sracot, 20 evesen mar a naposimot nyomatta.... egy eves edzesmulttal Aztan amikor mondtam neki, hogy miert nem tomegnovelot vesz inkabb, azt se tudta, mi az Csak tudnam honnan latjak ezt a kokszolas dolgot ? Elso ket evben meg ha szarul eszel, szabalytalanul edzel, akkoris nossz... Tenyleg csak azt tudom mondani, hogy ezek egy nap alatt akarnak megnonni... <== itt volt szo rola.
De en most is veszem a faradtsagot Neked, hogy megkeressem, de meg baszol visszaolvasni... de en vagyok a kocsog...

Es most azert, mert Te regebben regisztraltal itt, azert mar a Te szavad szent ? Amugy ha mar itt tartunk, elhiszem, hogy kokszolsz, de ne haragudj, attol meg nem biztos, hogy tobb kozod van hozza... Benyomni mindenki betudja... Ez olyan, hogy vki vesz tomegnovelot es megis fogyni kezd meg osszeesik tole, megis veri a mellet, hogy O tomegnovelozik :))

(#13632) bandus válasza SocketA (#13631) üzenetére


bandus
veterán

a hozzászólások alapján a fél karomat rá, hogy neki töb köze van hozzá mint neked ;) nameg amugyis, mi nagyjából tudunk itt egymásról pár dolgot, te mégsem írtál semmit magadról:
hány éves vagy, mióta edzel, milyen magas/hány kiló vagy, mekkora a karod, combod, mellbőséged, stb :F

"a jövötsajnos nemlehet tudni csakhamárotvagy deakormegmár azajelen"

(#13633) L|zsidoboz válasza SocketA (#13631) üzenetére


L|zsidoboz
őstag

Neked is volt már 50+-os karod?
Mert neki igen, szóval valamennyire csak ért hozzá. :U
És ha nem is szent, amit itt néhányan mondanak (Bá, Bubi, God, Márk...), de mivel valamit már letettek az asztalra, az ő szavukra a többiek jobban adnak. Én legalábbis jobban bízok bennük.

Másrészt ez a topik nem kimondottan szakmai topik, hanem inkább baráti beszélgetős.
Most ha idejössz, játszod az okostónit, "rajtad kívül mindenki hülye" stílusban, akkor sztem nem sok embernek leszel szimpatikus...
És ha nem leszel szimpatikus, akkor majd kutya sem akar veled beszélni, pedig lehet hogy amúgy jófej vagy. :U

[ Szerkesztve ]

Good to be good, but better to be lucky.

(#13634) Boxer001


Boxer001
veterán

:O Ezt már nem bírom, ami itt megy. :D
De ahogy látom mások se. :U
Hivatalosan még nem nyomok viszlátot :DDD , megvárom a teljes végkifejletet, ha már ennyit körmöltetek, míg én megnéztem az utolsó Heti Hetest így vasárnap. :D

[ Szerkesztve ]

(#13635) L|zsidoboz válasza Boxer001 (#13634) üzenetére


L|zsidoboz
őstag

Jájj', hát neked aranyból van a szíved. :R ;]

Good to be good, but better to be lucky.

(#13636) Boxer001 válasza L|zsidoboz (#13635) üzenetére


Boxer001
veterán


Apropó a kertismurf hol bújkál? :D

(#13637) God Vazzeg


God Vazzeg
veterán

(#13638) L|zsidoboz válasza Boxer001 (#13636) üzenetére


L|zsidoboz
őstag

Hiányzik? Akarsz róla beszélni? :U :DDD

Good to be good, but better to be lucky.

(#13639) Bubee82 válasza Boxer001 (#13636) üzenetére


Bubee82
őstag

Én itt vagyok és/csak figyelek...

[ Szerkesztve ]

(#13640) BÁ Nutrition válasza SocketA (#13631) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

emlekszem erre az irasodra, kb erre irtam en h arnold nemet pityu es nagyon sokak koran kezdtek a dolgot. arnold mar 14 evesen kokszolt. es h te honnan tudod h ki meddig csinalja, mikor hagyja abba, es mekkora az akaratereje, kitartasa, elszantsaga. nem mindenki onbizalomhianyos szerencsetlen aki fiatalon kokszol. ez epp olyan mint mas sport, marha sokan kosaraztak abban a csapatban is ahol en voltam anno mire elertek a 18 evet, asszem 8-10 eves korcsoport is volt. es elhiheted hogy minimum 400an probaltak ki magukat, es csak 12 jutott el a vegere minden korosztalybol. akkor a tobbiek mind szerencsetlen idiota balfasz volt? ezt hivjak lemorzsolodasnak. a bodyban a koksz alap dolog. ha eredmenyt akarsz akkor szukseg van ra. az eredmeny fogalman ne kezdjunk el vitazni inkabb most. remelem erted milyen szintre gondolok. de barmilyen mas sulyzokra epulo sportban pl sulyemeles, eroemeles, ill ahol nagyon komoly kiegeszito szerepe van pl nehezatletika szukseg van a cuccosra. az uszoknal detto ill a tornaban is. ez utobbi raadasul pont jo pelda, mert rengeteg nagyon fiatal versenyzo van, igazabol a 18-22 eves korosztaly viszi a primet. ma ok mind szerencsetlen idiotak? sok olympiat nyernek. es hidd el nem lesz mindbol bajnok aki ugyanugy belekezd abba a programba mint ok, mind nagyon koran anyagoznak ha eredmenyt akarnak, es mind fiatalabbak hummernel

de abszolut nem vagyok benne biztos h ertened mirol beszelek. inkabb megyek alszok

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#13641) LOTR válasza Bubee82 (#13639) üzenetére


LOTR
addikt

én itt vagyok és házit írok .....

One Ring to rule them all

(#13642) SocketA válasza BÁ Nutrition (#13640) üzenetére


SocketA
aktív tag

:O ember ! legyszives figyelj mar ram egy kicsit ! hanyszor mondjam meg el:

(#13490) SocketA válasza BÁ Nutrition (#13478) üzenetére
Azert Steve Namat-ot meg Arnold-ot ne hasonlitsuk mar ossze ezel a sok kis suhanccal, aki csak azert vesz kokszot, hogy ket nap alatt megnojjon, meg olcsobb venni 200db naposimot, mint egy vol. 35-ot, es igy marad penze inni, cigizni, drogozni...

Es ha figyelmesen elolvasod, en nem a kokszot kerdojelezem meg, hanem akik szinte nulla edzesmulttal egybol kokszolni kezdenek, mikozben elso 2 evben ugyis nosz.
Arnold pedig NEM ezek koze tartozik. Nyilvanvalo, hogy egy bizonyos szint utan muszaj ezekhez hozzanyulni, de nem 18-20 eves 28-as karral

As a boy, Schwarzenegger played many sports — heavily influenced by his father. He picked up his first barbell in 1960, when his football coach took his team to a local gym. At the age of 14, Schwarzenegger chose bodybuilding over football as a career. Schwarzenegger has responded to a question asking if he was age 13 when he started weightlifting: "I actually started weight training when I was fifteen, but I'd been participating in sports, like soccer, for years, so I felt that although I was slim, I was well-developed, at least enough so that I could start going to the gym and start Olympic lifting."

Egy ilyen sportembert sztem ne hasonlitsunk ossze azokkal, akikrol en beszelek...
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Nem fogod fel, hogy nem a profikrol beszelek, hanem a sok kis takonyrol, aki elso napon mar a tut szurja magaba ?!?! nem szokasom, de most fel adom... megyek inkabb a fallal beszelgetek, az is jobban figyel ram...
Tobbieknek jo ejszakat, es bocs a sok hulyesegert
Ja. meg annyit, hogy amugy csak azert szoltam itt hozza, hogy a sracnak segitsek, aki kerdezte, hogy a "nagyok miert nem engedik le"....

(#13643) zeg válasza harry (#13605) üzenetére


zeg
senior tag

Viselj térdszorító gumit, szerencsésebb esetben elég egy jóféle sportcipő(18-20ezer környékén már egész használható légtalpas cipőket kapni). Amennyire fontos a testépítésben a hús, annyira fontos futásban a jó cipő.

3dfx cuccokat keresek megvételre

(#13644) bandus


bandus
veterán

ma adtunk a regenerálódásnak.. hajnal 3-kor tűzriadó a koliban, egy első emeleti ottfelejtett pirítós miatt..:W

innen csak egy valakit ismerek az elsőről.;] :D

"a jövötsajnos nemlehet tudni csakhamárotvagy deakormegmár azajelen"

(#13645) vedini


vedini
őstag

ha végre letűnt kor foglalata 30 közösségi hsz után eldönti, hogy szeretne itt maradni vagy nem ;] , akkor leírom észrevételeimet

szóval tegnap óta írom miket eszek, és hát kár hogy nem kezdtem el előbb :W
ezzel a módszerrel nem tudja az ember becsapni magát, ott van fehéren feketén mit mikor evett, tegnap nagyjából hoztam az előírt mennyiségeket, de az volt a mákom, hogy vasárnap volt
kemény lesz ezt a mindennapokban betartani (gyakoriságra és a mennyiség)

további szép reggelt

workworkwork...

(#13646) Boci_83


Boci_83
őstag

Olyan izomlázam van, hogy a seggemet alig birom kitörölni... :D

Mod: Arnold nem is koxolt, mondta a tv-ben is hogy sok gyümölcsöt evett, azért lett akkora. :U és azért lett olyan nagy a karja mert kirakodó munkás volt. :K

[ Szerkesztve ]

**********

(#13647) vedini válasza Boci_83 (#13646) üzenetére


vedini
őstag

nem homárkodni kellett volna egész este ;]
tök jó hogy kétnaponta elő jön a téma :DDD

workworkwork...

(#13648) Foglalt név válasza SocketA (#13642) üzenetére


Foglalt név
addikt

A "suhancok ne kokszoljanak" témát kibeszélted, ma vedd elő a tarsolyodból a "világbékét" aztán tipli át a királylány képzőbe, semmi kedvem este megint 50 értelmetlen, önmagyararázó paradoxonnal telített hsz-en átrágni magam, mert itt töltöd ki a hisztidet, hogy mindenki nagyobb a teremben, mint te(persze ők kokszolnak). Értem én, csak leszarom.

Viszlát! ;] :DDD

Boxi, te meg hagyd abba az ösztrót, mert nem akarom végezni a söprögető munkád :P :D

(#13649) Boci_83 válasza Foglalt név (#13648) üzenetére


Boci_83
őstag

:C

**********

(#13650) Bibby válasza Foglalt név (#13592) üzenetére


Bibby
addikt

Tényleg, ebben mi volt a lényeg? Ezután tömegelés közben is fogsz kardiózni kicsit, hogy javíts az állképességen?

Ελευθερια η θανατος

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Gyúrósok ide! Archívum XVI. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.