Hirdetés

2024. június 26., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Gyúrósok ide! Archívum XVI. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#14251) glutamin válasza LOTR (#14250) üzenetére


glutamin
őstag

Tehát akkor olyan fekvenyomó-teljesítmény 70-100%-a körüli súlyt tekinthetünk normálisnak.
Most nem a felhúzós válozatra gondolok elsősorban, hanem a fix döntött törzsű változatra, ahol csak a karommal húzom fel a súlyt a belemig, aztán vissza.

Én 80-at nyomkodok. Sajnos nálam is az izmosság és az erő versenyez egymással:D Egyik rosszabb mint a másik :DDD

„When you have money in hand, only you forget who are you. But when you do not have any money in your hand, the whole world forget who you are. It's life.“

(#14252) kicsitomi88 válasza glutamin (#14251) üzenetére


kicsitomi88
őstag

Ha segít valamit, bár már jó két éve, hogy ezeket csináltam utoljára:

Fekve 75be ment 8.
Guggolásnál 135be ment egy, tehát szerintem 110be ment lazán 8.
És akkor eveztem úgy, hogy 60-ba 8.

90 87.5 87.8 87.5

(#14253) LOTR válasza glutamin (#14251) üzenetére


LOTR
addikt

mivel evezést írtál, ezért én is arra válaszoltam, a felhúzást csak példának írtam oda

amúgy ha te 60kg-tól fejlődsz, akkor csináld 60kg-mal, nem a súly a lényeg, én most már ezt a szabályos gyakorlat-végrehajtást is átértékeltem, van pár gyakorlat ahol nem biztos, hogy úgy csinálom, mint ahogy tanítanák egy teljesen kezdőnek, de így lassan 3 év alatt talán sikerül érzésre csinálnom, valaki így érzi jobban a gyakorlatokat, valaki meg máshogy, pl meg kell nézni egy profi edzésvideót, szerintem nem sok gyakorlat van amit úgy ránézésre szabályosan csinálnak, mégis ők a profik és a nagyok...

One Ring to rule them all

(#14254) izommen


izommen
újonc

Hellosztok,kezdő gyúrós vagyok idáig 1dobozt nyomtam és kiakarok probáéni vmi keményet ti melyiket ajánlanátok? Anabolic O.D.vagy Freak Fix? Egyébként olvastam a sterodiokról nagyon károsak ? :F Ja és nem tervezem anabol vásárlását csak infokell mert nekem bejön 1-2 hét alatt jonagy izmok...a fent emlitet két cucc meg legális,és a hatása hasonló mint a sterodié.(Idáig 1doboz volumass 35-t nyomtam)

(#14255) bandus válasza izommen (#14254) üzenetére


bandus
veterán

erre most nincs erőm válaszolni. olvasd el az aláírásomban található linket, és utána kérdezz értelmesebbet ;)

"a jövötsajnos nemlehet tudni csakhamárotvagy deakormegmár azajelen"

(#14256) harry válasza izommen (#14254) üzenetére


harry
veterán

Eddig egy dobozt nyomtál és szeretnél valami keményebbet? Hát nem tudom igazából, szerintem minden doboz ugyan olyan kemény. Persze a műanyagok. Esetleg a vödröket tudom még ajánlani neked.

Melleg itt kb mindenki leszarja, hogy ettél egy doboz VM-t, és akkor mi van, szerinted ez valami viszonyítási pont? Most mondanám, hogy írd le az étrendedet (napi ch és fehérje bevitel), hányszor edzel egy héten, mióta, stb, csak van egy olyan érzésem, hogy felesleges, mert ezeket már elsőre is megtehetted volna, de hát nem.

Theoretically, this damn thing oughta work now.

(#14257) L|zsidoboz


L|zsidoboz
őstag

1 napos reg. 1 hsz.
De azért adjatok neki tanácsot... :DDD
Csak tudnám melyik patesz az. Tippem mondjuk van. :U

Good to be good, but better to be lucky.

(#14258) nostrum válasza fLeSs (#14230) üzenetére


nostrum
tag

Majd értesíts a fejlődésedről, mert kíváncsi vagyok...
Ugyanis én évek óta legalább 3X megbuktatom az aznap edzett izmaimat.
Mondjuk az utolsó pár hétben lassú de stabil fejlődésnek indultam, de lehet hogy egy okosabb módszerrel lehetne ezen gyorsítani még.

(Hozzáteszem, hogy HST-t is próbáltam egy alkalommal, ott ugye sosincs bukásig edzés, és én úgy legyengültem a két hónap alatt, hogy az 1 ismétléses maximumaim kb. a 80%-ukra estek vissza.)

In space, no one can hear you scream...

(#14259) vedini


vedini
őstag

eléggé zavar néha, hogy hiába rendszeresen járok eddzeni, elég dúrva izomfájdalmaim vannak, válogatás nélkül minden izomcsoportban, és ez a fájdalom kb eddzést követő 2-ik napra csúcsosodik ki
sok eddzőpartnerem volt már, és mégha ugyan azt a programot is csináltuk, csak én döglődtem
pedig időben kapnak tápanyagot az izmaim eddzést követően, és eleget is
ehhez hozzá kell szokni, vagy elcseszek valamit?

legfőképp a mellem szokott fájni

workworkwork...

(#14260) nostrum válasza vedini (#14259) üzenetére


nostrum
tag

Nem biztos hogy ez rossz dolog!
Fejlődsz?
Mert például nekem sosincs izomlázam, csak maximum valami tompa húzódás, de nagyon lassan is fejlődöm. Pedig kinyírom magam általában.
Gondolom, szar együttélni a fájdalommal, de lehet hogy javadra válik.
Szerintem nem cseszel el semmit.

[ Szerkesztve ]

In space, no one can hear you scream...

(#14261) ForRedGlory


ForRedGlory
félisten

Sziasztok!
Segítséget szeretnék kérni!

Kinéztem magamnak pár kodigépet, azt szeretném kérdezni hogy Ti melyiket választanátok.
Full kezdő vagyok :))

Robust Silver lapsúlyos fitnesz center

Második versenyző

Harmadik versenző

Robust 1000 fitness center

Robust Néro lapsúlyos fitnesz center

[ Szerkesztve ]

(#14262) vedini válasza nostrum (#14260) üzenetére


vedini
őstag

erőben nem fejlődöm, viszont a kilók jönnek fel, meg centikben is van változás, amiatt nem panaszkodom, próbálom iszonyatosan izolálni az izmaimat, lehet azért nem nagyon megyek mostanába feljebb a súlyokkal

workworkwork...

(#14263) nostrum válasza ForRedGlory (#14261) üzenetére


nostrum
tag

Egyértelmű hogy a 3. vagy 4. versenyzőt válaszd. A legtöbb alapgyakorlatot azokon tudod elvégezni... (fekvenyomás kötelező)

vedini:
és lehet hogy ez az izolálás jön be az izmaidnak annyira, hogy extrém izomlázzal reagál...

[ Szerkesztve ]

In space, no one can hear you scream...

(#14264) Markgx10 válasza ForRedGlory (#14261) üzenetére


Markgx10
őstag

Szia!

Feltaláltam egy gépet, ami a leghasznosabb, mindent testrészt megodlgoztató masina a Földön. Nagyon egyszerű elkészíteni, itt mellékelem a pontos rajzot, ez alapján otthon seperc alatt összeállíthatod, íme:

[ Szerkesztve ]

(#14265) Bibby válasza vedini (#14259) üzenetére


Bibby
addikt

Nekem is állandóan izomlázam van. Másoknak meg nem... én sem értettem de most már nem érdekel. Ha nem lenne inkább az zavarna, mert nem tudnám eldönteni hogy rendesen megedzettem-e.

Ezt amúgy nem értem miért akarnak ennyien otthoni kondigépet... ha ez sport, akkor nekem onnantól számít annak hogy kilépek a lakásból és elcaplatok egy terembe, ahol rajtam kívül még vannak, izomszag van, stb.
Az meg a másik hogy kb akkor van otthon értelme, ha egy komplett teremre lenne pénz.

[ Szerkesztve ]

Ελευθερια η θανατος

(#14266) vedini válasza Bibby (#14265) üzenetére


vedini
őstag

na jó, akkor nem foglalkozom vele tovább, ha már minden kötél szakad, akkor jön a sportkrém

Markgx10: a méreteket lehagytad :DDD

workworkwork...

(#14267) nostrum válasza Markgx10 (#14264) üzenetére


nostrum
tag

Kivváló műszaki rajz!

Hazamegyek össze is dobom.. másképp már nincs értelme edzenem... :))

In space, no one can hear you scream...

(#14268) fLeSs válasza nostrum (#14263) üzenetére


fLeSs
nagyúr

én fele ennyiből vettem anno itthonra 90 kg súlyt + rudat + 1kezeseket meg egy fekpadot.
húzóckodót meg csináltattam.

"I press keys on a keyboard all day and click a mouse in front of a glowing rectangle. Somehow that turns into food and shelter."

(#14269) Markgx10 válasza nostrum (#14267) üzenetére


Markgx10
őstag

Viszont emellé nem szabad semmilyen táplálék-kiegészítőt fogyaszani, mert az már ijesztő izomnövekedést idézne elő. :Y Gondolom észre vetted a jobb alsó nukleopszichozioikus gömbcsuklónál a forradalmi újítást, ami aktiválja a géneket és ez az ami miatt csak napi 2 perc engedélyezett ezen a gépen, különben skjanos elkerülhetetlen a napi 3kg száraziziom-növekedés :(

(#14270) Bibby válasza Markgx10 (#14269) üzenetére


Bibby
addikt

Mondd, te elkezdtél valami új bogyót szedni? Mert már két napja valami agymenésed van... :P :DD

Ελευθερια η θανατος

(#14271) Markgx10 válasza Bibby (#14270) üzenetére


Markgx10
őstag

Egy szuper titkos 6000ft-os Myodilatort vettem (magyarul leáraztak egy rossz nevű sima kreatin + no fokozót :DDD) és mióta nézegetem a dobozát, már nem az vagyok aki voltam, minden megváltozott, szörnyű izomköteget mázsáit vizionálom folyamatosan, elképzelhetetlen izomnövekedés uralkodott el rajtam :F ;]

(#14272) God Vazzeg válasza Markgx10 (#14271) üzenetére


God Vazzeg
veterán

Készen vagy, mit ittál? :DDD ;]

Szerk: ment privi :Y

[ Szerkesztve ]

(#14273) ForRedGlory válasza nostrum (#14263) üzenetére


ForRedGlory
félisten

Köszi a választ. Szakszemmel nézve mi a különbség a kettő között? Mert árban van jókora, de naív vagyok ezen a téren és azt látom, hogy mind2 ugyanúgy néz ki :D
Érdemes-e a drágábbat venni szted?

[ Szerkesztve ]

(#14274) deniro2 válasza L|zsidoboz (#14247) üzenetére


deniro2
senior tag

Akkó bocs, azt hittem ilyen idióta nickkel más nem irogathat, de ezekszerint tévedtem és van egy névrokonod, aki hülyeségeket beszél bokszoldalakon... ;] :) Mea culpa. :)

(#14275) L|zsidoboz válasza deniro2 (#14274) üzenetére


L|zsidoboz
őstag

Majd mondjad neki, hogy a jogdíjakat perkálhatja szépen. :K :DDD
Ja, mi az hogy idóta nickkel... :((( :D

Good to be good, but better to be lucky.

(#14276) nostrum válasza ForRedGlory (#14273) üzenetére


nostrum
tag

Szerintem anyagminőség és terhelhetőség, nameg a márkanév, ami különbéget tesz.
Nem hiszem hogy mint kezdő, széttépnéd az olcsóbbat, úgyhogy nyugodtan vedd azt, el lehet azzal jódarabig birkózni...

In space, no one can hear you scream...

(#14278) LOTR válasza L|zsidoboz (#14257) üzenetére


LOTR
addikt

még hajnalban olvastam, de válaszolni nem volt kedvem rá, mert először én is azt hittem, hogy valaki csak nagyon poénos, de kezdek elbizonytalanodni :DDD

One Ring to rule them all

(#14279) vedini válasza izommen (#14277) üzenetére


vedini
őstag

vegyél vissza mert kisodródsz ;]

hidd el a szánkból vette ki szót :P

workworkwork...

(#14280) Bubee82 válasza izommen (#14277) üzenetére


Bubee82
őstag

:C

(#14281) nostrum válasza izommen (#14277) üzenetére


nostrum
tag

:Y

Csávókám tesztoszteronszintje 3000%-on lehet...
Veszek már egy doboz VM-et, ha a karom nem is, de a szám nagy lesz tőle... :DDD

[ Szerkesztve ]

In space, no one can hear you scream...

(#14282) Vandit. válasza nostrum (#14281) üzenetére


Vandit.
addikt

Nem vett ez lófaszt sem max nagy levegőt, mielőtt a sok faszságát leírta. :)

[ Szerkesztve ]

A tudatlanság nem végleges állapot, a hülyeség igen. >A világürből nézve a föld kék és fehér, NEM VÉLETLENÜL BMW>> A sors kénytelen meghajolni az erős akarat és kitartás előtt

(#14283) Markgx10


Markgx10
őstag

Kérlek szépen benneteket, hogy ne veszekedjetek, az erőszak nem megoldás semmire. Köszönöm szépen. :U

(#14284) Vandit. válasza Markgx10 (#14283) üzenetére


Vandit.
addikt

:Y :C

A tudatlanság nem végleges állapot, a hülyeség igen. >A világürből nézve a föld kék és fehér, NEM VÉLETLENÜL BMW>> A sors kénytelen meghajolni az erős akarat és kitartás előtt

(#14285) God Vazzeg válasza Markgx10 (#14283) üzenetére


God Vazzeg
veterán

Kamu volt a teszto? :D

(#14286) nostrum válasza Bibby (#14265) üzenetére


nostrum
tag

Nanem! A városi Gym 25 kilóméterre van, és havi 8 ropi a bérlet, meg a benzin sem olcsó, és akkor nem lennék olyan felszabadult mint otthon. Ráadásul 12 óra meló után nemigen van kedvem kocsikázni. Otthon minden kaja és kieg. kéznél van, és maximum a haverok jönnek, ami nem rossz mert nemigen van hangulatom idegenekhez, meg ismerkedni sem akarok. A szomszéd faluban is van egy edzőterem, az ingyenes, ott meg a dzsúdós-gyúrós gipsyk hónalját szagolhatnám, nem az izomszagot...

Ha van egy jó kis kombinált gépem, meg kézisúlyzóim, amikkel minden fontosabb alapgyakorlatot el tudok végezni, akkor miért is nem számít innentől sportnak? Ez olyan mintha azt mondanád hogy baszni is csak gruppen érdemes... zenét hallgatni meg csak diszkóban...

[ Szerkesztve ]

In space, no one can hear you scream...

(#14287) harry válasza izommen (#14277) üzenetére


harry
veterán

Viszlát ! :R

Theoretically, this damn thing oughta work now.

(#14288) izommen válasza vedini (#14279) üzenetére


izommen
újonc

kisodródsz:) Ne nevetess ..... :D :DD :))

(#14289) Padam


Padam
aktív tag

Sziasztok!

Kb. 8 honapja jarok gyurni, de a mellem nem fejlodik ugy ahogy szeretnem. (nem igazan latszik rajta, hogy ivesedik meg stb.)

Valahol olvastam, hogy ez attol lehet, hogy a karom tul sokat vesz at a mellizomtol, ami ezert nem fejlodik.

Tudtok mondani esetleg par gyakorlatot ami jobban celozza a mellizmot es kevesbe engedi a kezet segiteni?

(egyebkent 85-90 kiloval szeriazok)

(#14290) LOTR válasza Padam (#14289) üzenetére


LOTR
addikt

ha nem megfelelő technikával csinálod a gyakorlatot, akkor mindegy, vegyél vissza a súlyból, és csináld lassan
lassan engeded le, amikor leért megtartod egy pillanatra, a lényeg, hogy álló helyzetből kelljen kinyomnod, majd mielőtt a könyököd kiakasztanád megállítod és újra engeded lefele
vagy állj át egykezes fekvenyomásra, csináld pozitív padon, ilyenek
de van egy olyan érzésem, hogy csak csupán a nem túl izolált gyakorlat-végrehajtás miatt van ez a problémád

valahol van is linkem ahol bemutatják egy videon, megkeresem

Milos Sarcev chest training azt hiszem ez volt

[ Szerkesztve ]

One Ring to rule them all

(#14291) fLeSs válasza LOTR (#14290) üzenetére


fLeSs
nagyúr

sztem ezt így nem lehet elmagyarázni. érezni kell az izmot munka közben, nem csak nyomkodni a súlyt.

"I press keys on a keyboard all day and click a mouse in front of a glowing rectangle. Somehow that turns into food and shelter."

(#14292) zeg


zeg
senior tag

A hirtelen jött fenenagy semmittevés közepette 7 hónap után megint rászántam magam némi fotózásra. Végtelen lustaságom megakadályozott abban hogy 'bedurranva' készítsek képeket normális fényviszonyok között, de valami csak összejött. A kép két részből áll: egy 2006-os kép(de lehetne akár 2007 eleje is), a másikat most lőttem.
[link]

3dfx cuccokat keresek megvételre

(#14293) kicsitomi88 válasza LOTR (#14290) üzenetére


kicsitomi88
őstag

A pozitív padon jobban tudna mellre koncentralni? :F

90 87.5 87.8 87.5

(#14294) cettlee


cettlee
őstag

háteza glutamin sr meg kreatin együtt egy vadállatok

(#14295) God Vazzeg válasza zeg (#14292) üzenetére


God Vazzeg
veterán

Jó kép, nagyon komoly a fejlődés :K Csak így tovább :R

(#14296) cettlee válasza zeg (#14292) üzenetére


cettlee
őstag

nem gyenge:D

(#14297) LOTR válasza fLeSs (#14291) üzenetére


LOTR
addikt

igazad van, de kiindulásnak jobb ha kicsi súllyal gyakorolja be a mozdulatokatpont ezt írtam pár napja, hogy én is kezdek egyre inkább érzésre edzeni, ami lehet hogy eltér a "szabályos" végrahajtástól

kicsitomi
próbéld ki, hogy teljesen elhagyod egy időre a sima fekvenyomást, először én is kételkedtem benne
nekem ennyiből áll a melledzésem:
kb 30fokos padon egykezesekkel nyomás mellről (ezzel elég jól ki lehet kapcsolni a tricepszet szerintem, nekem az sima fekvenyomás közben nem nagyon megy)
tárogatás vízszintes padon
áthúzás - egykezes súlyzóval (van aki rúddal csinálja, az nekem nem tetszik)
1 napra rá olyan izomlázam lesz alig bírok mozogni, és kitart 2-3 napig is, érdekes

Zeg
:R

[ Szerkesztve ]

One Ring to rule them all

(#14298) kicsitomi88 válasza LOTR (#14297) üzenetére


kicsitomi88
őstag

Na ezen is látszik, hogy kinek mi. Pl. én áthúzást sosem csináltam, rám az nem hat :)

Ha úgy érzed pozitív padon jobban fejlődik akkor azt kell csinálni. :K

90 87.5 87.8 87.5

(#14299) LOTR válasza kicsitomi88 (#14298) üzenetére


LOTR
addikt

nekem kellett pár hét amíg belejöttem a gyakorlatba, amikor legelőször csináltam egyáltalán nem tetszett, meg nem is igazán éreztem, de szerintem egyik legjobb gyakorlat, fekvenyomás, meg az áthúzás nálam a két alap mellre
felhúzásnál ugyan így, kellett neki 1-2 hónap mire belejöttem
mindenzt úgy, hogy tök egyedül edzettem, tehát nem volt aki segítsen, lehet akkor gyorsabban összejött volna

One Ring to rule them all

(#14300) zeg válasza God Vazzeg (#14295) üzenetére


zeg
senior tag

Köszönöm. Apropó, mennyire vált be a Plasmajet? Azon gondolkodom hogy rendelek egy dobozzal és beveszek 1 kapszulát aznap edzés előtt amikor épp padlón vagyok.

3dfx cuccokat keresek megvételre

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Gyúrósok ide! Archívum XVI. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.