Hirdetés

2024. június 23., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Gyúrósok ide! Archívum XVI. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#13901) Vandit. válasza BÁ Nutrition (#13900) üzenetére


Vandit.
addikt

De azt láthatjuk, hogy az akkori, úgymond "technikához" képest milyen formát hozott. Mi lenne most? Sajna erre nem kapunk választ. :(
Ahogy nézem a mostani magyar élvonal még ezen a szinten sincs, mint Ő akkor.

[ Szerkesztve ]

A tudatlanság nem végleges állapot, a hülyeség igen. >A világürből nézve a föld kék és fehér, NEM VÉLETLENÜL BMW>> A sors kénytelen meghajolni az erős akarat és kitartás előtt

(#13902) Bibby


Bibby
addikt

Ezt és ezt is érdekes "összenézni". :)

Ελευθερια η θανατος

(#13903) fLeSs válasza Vandit. (#13901) üzenetére


fLeSs
nagyúr

azért kondícióban a mostaniak sokkal durvábbak.
Colemannek meg inkább az 1999-es formáját hasonlítanám Arnoldhoz, akkor még nem volt akkora bele mint most, sokkal jobb V-alakja volt. [link].

[ Szerkesztve ]

"I press keys on a keyboard all day and click a mouse in front of a glowing rectangle. Somehow that turns into food and shelter."

(#13904) L|zsidoboz válasza Vandit. (#13901) üzenetére


L|zsidoboz
őstag

Kb. annyi értelme van így összehasonlítgatni, mintha az Aranycsapatot küldenéd a mai olasz válogatott ellen... :U

Amúgy sztem Arnoldnak akkor jobb körülményei voltak, mint a mostani magyar elitnek.

Good to be good, but better to be lucky.

(#13905) Vandit. válasza L|zsidoboz (#13904) üzenetére


Vandit.
addikt

Azért sajnálni nem fogom őket. :( Ezt vállalták ennyi. Tudják mennyi lemondással jár ez az életmód.
A focis példa meg nem jó, mert egy 20-30 évvel ezelőtti Porsche ugyanúgy megállja ma is a helyét. :P

Link 5:50-nél, milyet legyint róni kutlerre. ;]

[ Szerkesztve ]

A tudatlanság nem végleges állapot, a hülyeség igen. >A világürből nézve a föld kék és fehér, NEM VÉLETLENÜL BMW>> A sors kénytelen meghajolni az erős akarat és kitartás előtt

(#13906) L|zsidoboz válasza Vandit. (#13905) üzenetére


L|zsidoboz
őstag

Épp a focis példa a jó. :U
A Porchét gyakorlatban is oda tudod tenni a mai autó mellé, míg Arnoldot csak elméletben tudod a mai testépítőkhöz.

Good to be good, but better to be lucky.

(#13907) bandus válasza fLeSs (#13903) üzenetére


bandus
veterán

Wheelernek kellett volna egy olympiát nyernie :(

"a jövötsajnos nemlehet tudni csakhamárotvagy deakormegmár azajelen"

(#13908) Vandit. válasza L|zsidoboz (#13906) üzenetére


Vandit.
addikt

Ámen. :R
Szerk: Amúgy Arnie még él, úgyhogy gyakorlatban is oda tudom tenni. :DDD

[ Szerkesztve ]

A tudatlanság nem végleges állapot, a hülyeség igen. >A világürből nézve a föld kék és fehér, NEM VÉLETLENÜL BMW>> A sors kénytelen meghajolni az erős akarat és kitartás előtt

(#13909) BÁ Nutrition válasza Vandit. (#13901) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

szerintem nem erted mirol beszelek. en az aranyokra gondoltam.
ha megnezed Arnoldet es mondjuk "csak" Toth Daniet akkor egeszen mas kepet kapsz.
es a mai elvarasok a Daninak kedveznek. Arnoldnak volt 2-3 tulfejlett izma a tobbihez kepest. leginkabb a bicepsze. ha megnezed a szabad gyakorlatat akkor latni is fogod h mutat 20-30 bicepszpozt es annyibol all.
szoval egyreszt gondolom ezeket az izomcsoportokat jobban eroltette Arni, meg genetikabol is ezek jottek kb
es amit nem tudok megitelni h a mai aranyossagnak meg tudna-e felelni megfelelo edzessel. mert nem biztos

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#13910) LOTR


LOTR
addikt

most nézegetem nutraplaneten az árakat, meg hogy mi mennyibe kerülne, eddig nem is foglalkoztam vele, de ezek után nem értem, hogy miért volt akkora visszhangja annak, hogy felmegy a fehérje ára, ha semmi mást nem rendelek, csak a 10lb-s on fehérjét, akkor is megvan 22ezer ft és 1-2hét alatt, és nem kell 30ezerért rendelni, hogy házhoz hozzák

ezt most csak azért írtam be, mert eddig ha jól emlékszem mindenki azt mondta, hogy nem éri meg fehérjét (nehéz csomagot) külföldről rendelni, mert nagyon drága a posta, viszont összességében nézve így is olcsóbban jön ki az ember, és házhoz viszik, ami nem utolsó

hátha valaki még nem nézett utána, az most már tudni fogja (persze azt most kizárom, hogy elveszik a csomag, mert priority-vel adják fel a legolcsóbb módon is, annak meg van nyoma ha jól tudom)

tehát, a közeljövőben akar valaki rendelni esetleg bp/kaposvárról? - azzal összedobhatnánk, vagy megvárjuk amíg Boxi végre elhúz angliába, aztán majd vele küldetünk haza ;]

One Ring to rule them all

(#13911) harry válasza Markgx10 (#13889) üzenetére


harry
veterán

Hmm úgy valahogy, most megnéztem én is, egy kanál nálam ~13g, vagyis a két kanálnyi kijön egy adagra. Most 400ml tejjel néztem, kicsit meglepett, de ízre/állagra nem igazán vettem észre különbséget, pedig krémesebb szokott lenni, bár ez alapból is az kicsit. Szóval amennyiben nem kamu az a tiszta fehérje mennyiség, amennyit ráírnak, úgy szerintem megéri, mert azért kicsit tartottam tőle, amiket olvastam róla oldódásról, ízről, meg mittudomén, sok finnyás, valóban nem egy tejsavó protein állagra, de szeritnem abszolút fogyasztható.

Theoretically, this damn thing oughta work now.

(#13912) fLeSs válasza LOTR (#13910) üzenetére


fLeSs
nagyúr

sztem ez a megállapítás még azokból az időkből van, amikor az ON itthon is 22K volt.
másrészt meg a dollár árfolyama mostanában elég sokat esett.

"I press keys on a keyboard all day and click a mouse in front of a glowing rectangle. Somehow that turns into food and shelter."

(#13913) LOTR válasza fLeSs (#13912) üzenetére


LOTR
addikt

ja, dollár árfolyama esett, igaz
tehát akkor jelenleg mindegy milyen tápkieget, de külföldről rendelve olcsóbb

One Ring to rule them all

(#13914) vedini válasza LOTR (#13913) üzenetére


vedini
őstag

most itthonról rendeltem ON-t 21900-ért, és ingyen kihozzák (igaz mert 30 fölött volt a végösszeg)

ha kintről rendelsz, benne van a rizikó hogy rávágják a vámot, bár lehet ennek nagyon kicsi az esélye
sztem itthon is csökkenni fognak a tápkiegek árai kicsit

workworkwork...

(#13915) Vandit. válasza vedini (#13914) üzenetére


Vandit.
addikt

Itthon semminek nem csökken az ára sajnos. Ez Abszurdisztán. :(
Itt mindneki csak a saját hasznával törődik.

[ Szerkesztve ]

A tudatlanság nem végleges állapot, a hülyeség igen. >A világürből nézve a föld kék és fehér, NEM VÉLETLENÜL BMW>> A sors kénytelen meghajolni az erős akarat és kitartás előtt

(#13916) vedini válasza Vandit. (#13915) üzenetére


vedini
őstag

szerintem a dolcsi mélyzuhanása ki fog hatni, ha meg nem, marad a külföldi rendelés, még nem jött meg a nutraplanetről a rendelt cucc, de ha minden jól megy, akkor nagyon jó biznisz lesz

workworkwork...

(#13917) d_Gabesz007


d_Gabesz007
csendes tag

Sziasztok!

Újabb pár kérdés fogalmazódott meg bennem :DDD

1. Vettem egy ilyen csuklószorítós kesztyűt, de nem tom ,hogy akkor ez most minden "alap" gyakorlathoz jó, vagy elbaxtam? :DD

2. Az oké, hogy én most gyúrok, és még fogok is egy idejig (még bőven van hova fejlődni :) ), de mi van ha elérem majd azt a "szintet" ami megfelelő nekem, akkor mit kell tennem, hogy megőrízzem az alakom? Le lehet állni az edzés-sel vagy gyúrhatok életem végéig? :))

Előre is köszönöm a válaszokat. :R

(#13918) Bubee82 válasza Vandit. (#13915) üzenetére


Bubee82
őstag

Azért ez így nem teljesen állja meg a helyét. Én már többször is írtam h Efiték sokat fejlődtek az utóbbi években pozitív irányban, hiszen nézd csak meg h milyen mértékű akciókat csinálnak. Egyre több termékre. És egyre közelebb van a kinti árakhoz. Olyan alacsony persze nem lesz, nem várhatjuk el, nekik is meg kell élni valamiből, máskülönben minek lennének ők?

Valóban egyedülálló az Extremefit hiszen olyan termékeket hoz az országba amik verdesik a plafont minőségileg. Ezen felül van pár szolgáltatás amit nyújtanak mellé. Ezeket azért nem kéne figyelmen kívül hagyni. És látható tisztán h próbálják egyre több ember számára elérhetővé tenni a termékeket, tesztekkel, komolya akciókkal.

Ez a "gyerünk, rendeljünk meg mindent külföldről" dolog meg pont h negatív hatást fejt ki az árakra. Minél több a vásárló, annál több a zseton, annál több az akció és még sorolhatnám. Ez pont olyan dolog h a multik itthon megtermelik a tőkét aztán szépen kiviszik az országból. Bár nem a legjobb hasonlat, de valamilyen szinten van benne valami. Ha mindenki máshol hagyja ott a pénzét akkor aztán tényleg nem lesz itt semmi. Hogy is lehetne elvárni?

Akinek nem telik kiegre az ne vegyen, hanem egyen rendes kaját. Akinek meg telik az vegyen itthon, mert azért annyira nem horror az ár manapság. Persze egyszer-egyszer, amikor nagyobb beruházásra van szükség, mondjuk egy stack esetében akkor megéri, főleg ha muszáj beszerezni, de itthon nem tudná megvenni az illető. Nem mondom h nincsenek kivételek, de azért ne álljon már neki mindenki pénzelni a nálunk gazdagabb országokat.

(#13919) fLeSs válasza Bubee82 (#13918) üzenetére


fLeSs
nagyúr

te meg vagy hibbanva? :F

vagy naív vagy, vagy pénzeszsák, vagy csak (finoman szólva) szimpazitálsz az efittel. ;)

nem fogok drágábban vásárolni, ha lehet olcsóbban is.
mit kapok én azért cserébe, hogy itthon vásárolok? lófaszt.
az, hogy az efit mit akciózik aztán nagyon meg tud hatni, ha nem kell semmi azok közül, amit akcióznak, és főleg ha még akciósan is drágábbak mint az USA.
és az akción túl mi van, mint tudnak felajánlani? semmit.

a csirkemellet hol veszed? ott, ahol 2000 vagy ott ahol 1500?
naugye.

"I press keys on a keyboard all day and click a mouse in front of a glowing rectangle. Somehow that turns into food and shelter."

(#13920) BÁ Nutrition válasza d_Gabesz007 (#13917) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

ha eleg alacsony a neked megfelelo szint akkor nyugodtan leallhatsz az edzesrol

Fless: de ha csak azert vasarolsz az usabol mert ugy csalsz a vamon es azert olcsobb akkor van abban valami amit a Bubbi mond. ok hivatalosan forgalmaznak es nem hinnem h igy is ki tudnak kerulni ugy mint te. raadasul te is jol tudod mekkora berterhek vannak ma magyarorszagon. total horror..
ilyen alapon buzdithatunk mindenre h igen irany kulfold es csempesszunk. autot, hust, cigit, mindent. mert az milyen jo mert olcsobb

[ Szerkesztve ]

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#13921) vedini válasza Bubee82 (#13918) üzenetére


vedini
őstag

nálam nagyon nem megy ez az egy mindenkiért, mindenki egyért téma

ha annyiért nem tudja beszerezni nekem egy itthoni cég a cumót, mintha kintről megrendelném + vám + minimális kezelési ktg, akkor menjen szépen csődbe, mert nem életképes
ezer módja van, hogy faragjanak költségein, oldják meg, kérjenek eu-s pályázatr pénzt stb. stb.

ha efit vagy társai nem lennének, bb shop mégjobban lehúzná vásárlóit
ki fog ez alakulni, dehogy támogatni őket az itthoni vásárlással, hogy majd még olcsóbbak legyenek, az nálam abszolute nem működik

workworkwork...

(#13922) Finwe


Finwe
őstag

Hali!

Újfent csak eldicsekszem a mai eredményem :D
Itthon gyúrok csak hébe-hóba mert nem igazán van akivel járnék, egyedül meg lusta vagyok. Kb 5 hete hirtelen elhatározásból (és némi kényszer hatására) a fekve nyomás laza 40kg 50kg és ha marad erőm 60kg-ról fölemeltem melegítés után 70kg -ra 4*8 sorozatban, elég nehezen, de ment.
Ma 5*8-at olyan simán kitoltam mint állat! Csak azért nem csináltam többet mert pocsék az állványom és messze kell kiemelni, öcsém pedig nem csípi ha jobb vagyok nála :DDD
(ezért francia rúddal csináltam +4 extra sorozatot)
Egyébként sajnos nem tudok több súlyt rárakni, vizes flakonokkal sikerült 76kg-ra emelnem, azzal sem volt gond 1-2 sorozatig.

Nah, tehát remélem Ti is úgy örültök most mint én :D :U

Finwe

-{PoH}- Patriots of Hungary

(#13923) BÁ Nutrition válasza vedini (#13921) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

pont a vam az amit igy nem fizetsz ki. es csak ezert olcsobb.
de a szamtech cuccok is dragabbak mint az usaban. es tuti nem a szallitasi koltseg miatt. legalabbis nem ennyit szamit

Finwe: :Y igen. most aztan aludni sem fogok tudni a kovetkezo elmenydus beszamoloig:DDD
csak igy tovabb :R

[ Szerkesztve ]

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#13924) vedini válasza Finwe (#13922) üzenetére


vedini
őstag

csak akkor fogunk örülni, ha csináltaszt egy képet ahogy kinyomod a vizesflakonos rudat, de akkor nagyon :DDD

BÁ Nutrition: pont ezért írtam, ha itthon nem tudják beszerezni a termék +vám+ kis kezelési költség, akkor nem rendelek itthon
az itthon képletbe a kis kezelési ktg, min 30%, az kicsit sok

[ Szerkesztve ]

workworkwork...

(#13925) Finwe válasza vedini (#13924) üzenetére


Finwe
őstag

Hétvégén lefotóztatom ;) :P

BÁ Nutrition: :R

Finwe

[ Szerkesztve ]

-{PoH}- Patriots of Hungary

(#13926) fLeSs válasza BÁ Nutrition (#13920) üzenetére


fLeSs
nagyúr

elárulom, hogy vámmal is olcsóbban jön ki (egyszer megvámolták a cuccot).
egyébként meg ez nem csempészés. ;)

én megértem, hogy magasak a terhek, és hogy emiatt szar a cégeknek, de épp ezaz, hogy nekem is szar. nekem meg az adóim magasak, a rezsim sok, a kajám drága, szóval innentől kezdve hol érdekel, hogy xy boltnak hogy megy? mindenki magával foglalkozik, ez a verseny, a vadkapitalizmus, stb, blabla.
merő jófejségből nem fogok drágábban vásárolni, ha tudok olcsóbban. de sztem ez eléggé alap dolog, aki jófejségből a drágábbat veszi, az vagy gazdag, vagy sznob, vagy bolond, vagy el van kényeztetve (és más pénzén vásárolgat magának).

[ Szerkesztve ]

"I press keys on a keyboard all day and click a mouse in front of a glowing rectangle. Somehow that turns into food and shelter."

(#13927) Vandit. válasza vedini (#13924) üzenetére


Vandit.
addikt

Jaja. Túl nagy áréssel dolgoznak. A bb-s villámakciók is elég gázok. Sportikán meg, ha akció van az minimum 20 %-os és sokféle termékre. Össze lehet hasonéítani sportikát bb-vel. Vagy nekik nincs talán vám, azért tudják bb alatt árulni? :F :U
A vám meg nem sokat számít, mert nem olyan magas ez csak alibi szöveg.

[ Szerkesztve ]

A tudatlanság nem végleges állapot, a hülyeség igen. >A világürből nézve a föld kék és fehér, NEM VÉLETLENÜL BMW>> A sors kénytelen meghajolni az erős akarat és kitartás előtt

(#13928) BÁ Nutrition válasza fLeSs (#13926) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

mindegy inkabb nem musorozok feleslegesen. de szerintem elsosorban a vamot nyered meg rajta.
amugy szerintem ha eltitkolod a vam elol az elvamolni valo dolgokat akkor az csempeszesnek minosul. meg akkor is ha van olyan kiskapu hogy ajandekkent kuldik es rairjak h 10 cent az erteke

az Afaval mi a helyzet?

[ Szerkesztve ]

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#13929) Zomb€€


Zomb€€
őstag

Bodybuilderen megint 22k az ON yeah. De miért nem tudok belépni a supershopba a regemmel? :F

"Egyszer fent...egyszer fent!"

(#13930) fLeSs válasza BÁ Nutrition (#13928) üzenetére


fLeSs
nagyúr

mint mondtam vámmal együtt is jóval olcsóbb, már volt hogy megvámoltak (innen egy fórumossal szoktunk rendelni, nemtom, hogy leírhatom-e a nevét, ezért nem írom le :D).
az, hogy ajándékként kérem, az nem csempészés, hanem kiskapu. csempészés akkor lenne, ha a vámosok egyáltalán nem tudnának arról, hogy mi behozunk vmit az országba.
az áfa meg ha jóltom, akkor az usa-beli árban benne van.

[ Szerkesztve ]

"I press keys on a keyboard all day and click a mouse in front of a glowing rectangle. Somehow that turns into food and shelter."

(#13931) Zomb€€ válasza Zomb€€ (#13929) üzenetére


Zomb€€
őstag

Hát ez kész. Multkor regeltem mikor az áfás téma volt itt,mostmeg nemtudok belépni. Fórumnál meg mikor emlékeztetőt kérek akkor azt írja nincs ilyen felhasználó,de ha újra akarok regelni azt írja email cím már regelve...

"Egyszer fent...egyszer fent!"

(#13932) vedini válasza Zomb€€ (#13931) üzenetére


vedini
őstag

olvass vissza, szenvedtem vele én is, szar az egész úgy ahogy van

workworkwork...

(#13933) Zomb€€ válasza vedini (#13932) üzenetére


Zomb€€
őstag

Megoldás van legalább? Hadd ne keljen keresni pls :B

"Egyszer fent...egyszer fent!"

(#13934) vedini válasza Zomb€€ (#13933) üzenetére


vedini
őstag

küldessz nekik e-mailt a rendelésedről :D

workworkwork...

(#13935) Zomb€€ válasza vedini (#13934) üzenetére


Zomb€€
őstag

Na tenksz,az lett. Remélem most tényleg helyesek az árak,és nem kell megint csalódnom.

"Egyszer fent...egyszer fent!"

(#13936) BÁ Nutrition válasza fLeSs (#13930) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

igy is csak azt tudjak h valamit behozol, de hogy mit, es milyen forrasbol arrol fogalmuk sincs. innentol kezdve csempeszes, jarolapozas:DDD nem mondom hogy en nem csinalok neha hasonlokat mikor kijovok, de en nem is tagadom h az. bar mar sokminden nem lesz valoszinuleg.

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#13937) fLeSs válasza BÁ Nutrition (#13936) üzenetére


fLeSs
nagyúr

hogy mit és milyen forrásból? mind2 szerepel a csomagon, a nutraplanet ráírja.
még az értéket is rá szokta írni, hiába kérjük meg őket, hogy giftként adják fel.
ennek ellenére nem szokták megvámolni (kivétel 1 esetet).
ennyi. :P ;)

"I press keys on a keyboard all day and click a mouse in front of a glowing rectangle. Somehow that turns into food and shelter."

(#13938) macikos


macikos
addikt

Sziasztok!

Látom lement az ON ára. Sportikán is 22e. Azt nem tudom, hogy mi volt ez a "felment a fehérje ára külföldön" szöveg...? scitec meg ugyanannyi volt, sőt a többi se változott, csak az ON, vajon miért?! Rohadjanak meg. Valami kartel ügyletet sejtek, vagy az importőr volt szimplám mocsok, de ne legyen igazam.

(#13939) fLeSs válasza macikos (#13938) üzenetére


fLeSs
nagyúr

vmiből fedezni kellett az akciókat. :D

"I press keys on a keyboard all day and click a mouse in front of a glowing rectangle. Somehow that turns into food and shelter."

(#13940) shteer


shteer
titán

2,5 év kihagyás után kicsit jólesett az edzés ;] de félek a holnaputántól :DDD

..szerintem jónak tűnik

(#13941) LOTR válasza macikos (#13938) üzenetére


LOTR
addikt

szerintem muszáj volt lépniük a sportikás akcióra, különben nem rendelt volna onnan senki, az athletiksportot sajnálom, hogy az meg egyelőre elég pici, kimarad a "versenyből" - persze aztán fogalmam nincs róla, csak gondolom, mivel nem túl ismert

amúgy meg, nehogy már az a pár ember azzal a pár (száz) ezer ft-tal legyen olyan nagy "csempész" - bár ez már politika, de elsősorban nem a vásárlóknak kéne megváltozniuk, hogy más legyen a helyzet, biztos hallottátok ti is, hogy milyen új adókat akarnak bevezetni, de ha jól tudom a bankok megadóztatásáról szóló törvényt nem fogadták el, vajon miért......

[ Szerkesztve ]

One Ring to rule them all

(#13942) macikos válasza LOTR (#13941) üzenetére


macikos
addikt

De az mégis csak érdekes, hogy egyedül az ON ára ment fel, de az 20%-al.

Adók? 50-es kar után kell majd adóznom vagy mi? :D

(#13943) LOTR válasza macikos (#13942) üzenetére


LOTR
addikt

ez már nagyon politika, de még utolsónak beírom, az új bevezetett adókat nem sorolom fel, 2 új amik tervbe vannak véve: nyakkendőadó, internetadó - azért ezt a két példát hozom fel, mert pont a napokban olvastam róla
persze lehet, hogy csak terv és lehet semmi nem lesz belőle, de akkor is egy vicc

[ Szerkesztve ]

One Ring to rule them all

(#13944) Bubee82 válasza LOTR (#13941) üzenetére


Bubee82
őstag

Van benne igazság. De pl te honnan tudod hány magyar rendel már az Ebayről vagy egyszerűen külföldről? Sehonnan. Csak feltételezem h kurvasokan. Ergo a vásárlóknak se ártana változni. Főleg azok szoktak sipítozni akiknek amúgy is van pénzük... Most itt jön persze h miért pont én? Más miért ne? Ez megint egy dolog, de a magyar pont erről hirhedt. Ilyenek vagyunk mi. Ezen kéne változtatni.

Ez az egész túl komplikált. Természetesen a ország vezetésének se ártana egy kicsit észhez térnie, pláne ha "zárjegyes" öltönyt kell majd venni, vagy bármilyen ruhát. Ez aztán nonsense.

De mind1. Vélemény = segglyuk, mint az tudjuk. Mindenki másként lát mindent. Nincs ezzel semmi baj...

(#13945) LOTR válasza Bubee82 (#13944) üzenetére


LOTR
addikt

különben igazad van, mert én is véggigondoltam, hogy amit szeretnék rendelni, azon csak 1-2 ezer ft-ot nyerek ha külföldről rendelem, és akkor inkább maradjon országon belül a pénz, de még ha pár ezren is vannak akik aktív ebay, vagy külföldről rendelők, akkor sem múlik semmi azon a pár millió ft-on
másrészről meg úgy is fel lehet fogni, hogy kapok valamit ajándékba ha külföldről rendelek ugyan azért az árért, és az ajándéknak mindenki örül :D

One Ring to rule them all

(#13946) Bubee82 válasza LOTR (#13945) üzenetére


Bubee82
őstag

:D

Egy biztos: te egy bődületesen nagy kockapatkány vagy, de ez már nem újság :( :DDD

[ Szerkesztve ]

(#13947) nostrum válasza Finwe (#13922) üzenetére


nostrum
tag

Grat! :R

Egy hónap alatt utólértél...
150-ig meg se állj...

In space, no one can hear you scream...

(#13948) Boci_83 válasza LOTR (#13943) üzenetére


Boci_83
őstag

Máshol szinte alanyi jogon jár az Internet, mi meg adózunk utánna. Szép. Alapvetően a rendszer ami szar, aztán meg a szar rendszer miatt lettek az emberek olyanok amilyenek, kénytelenek vagyunk az ebay-ről rendelni...

**********

(#13949) Foglalt név válasza Boci_83 (#13948) üzenetére


Foglalt név
addikt

Alapvetően az emberek szarok, erről kár is vitázni. Nézz körül pl. itt... ;] :DDD

(#13950) Sotho válasza Foglalt név (#13949) üzenetére


Sotho
őstag

Nem látok egy szar embert sem.. mert itt csak állatok vannak bázz ;]

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Gyúrósok ide! Archívum XVI. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.