Hirdetés

2024. június 26., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Gyúrósok ide! Archívum XVI. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#14851) Foglalt név válasza Shodan (#14850) üzenetére


Foglalt név
addikt

Téged ki hívott? :DDD Irogassatok inkább az office topicba. Ott van ezeknek a helye ;) ;]

(#14852) Shodan válasza Foglalt név (#14851) üzenetére


Shodan
addikt

ezért nem irogatok ide ez úgy is marad a Foglalt név és társai viszlátos topicja. :P

www.pc-style.hu - Első magyar minimal modding oldal.

(#14853) Zomb€€ válasza Shodan (#14852) üzenetére


Zomb€€
őstag

:K Viszlát!

"Egyszer fent...egyszer fent!"

(#14854) God Vazzeg válasza Shodan (#14852) üzenetére


God Vazzeg
veterán

:D

(#14855) BÁ Nutrition válasza misirulez (#14846) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

szerintem te is beteg vagy kicsit..

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#14856) God Vazzeg


God Vazzeg
veterán

(#14857) Sotho válasza harry (#14840) üzenetére


Sotho
őstag

Pl ha a szükséges proteined szilárd kajából beviszed, az is megfelelő nem?
Ha erre pluszban nyomatsz fehérjét az már lószart sem fog érni:)

Ezt is sokszor hallaottam már, hogy edzés után gyors fehérje... de mi van ha edzés előtt 1-2 órával lassu felszívódású proteint tolunk akkor edzés alatt is lesz elég aminosav amire szükség van, meg utána is nem? :)

De értem amit mondasz, nálad az a rendes kaja amihez ha tápkieget (jelen esetben prot+ch) adunk az lesz az optimális táplálkozás.
És te vagy a béna ba*meg fogalmazzál normálisan és nem lesz félreértés ;] ;)

[ Szerkesztve ]

(#14858) Foglalt név válasza Sotho (#14857) üzenetére


Foglalt név
addikt

Ha az edzés 1 óra és olyat kajálsz, ami a végén is hat, akkor elötte fél órával eszel mondjuk, tehát iszonyat igényesen végig tudod hányni a termet. Előre is gratulálok a mutatványhoz! :C

(#14859) harry válasza Sotho (#14857) üzenetére


harry
veterán

Nem megfelelő, pont azért, mert edzés után nem jó a szilárd kaja, oda valami gyors felszívódású kell, vagyis egy kieget alkalmazunk, és mivel edzés volt, ezért úgy is nagyobb a fehérje igény, tehát az sem vész kárba. Másrészt ezt nem is lehet pontosan kiszámolni, hogy most egy 70kg-os embernek 120 vagy 130g fehérje kell...

Szerintem ez edzésnél nem működik, majd a többiek felhomályosítanak kicsit pontosabban...

Hát bazz ne kelljen már a szájba rágni, hogy a rendes étrend az szilárd kaja, és ezt egészíti ki az étrend kiegészítő, ez elég logikus, ezért is ez a neve :U :P Na mindegy, a lényeg, hogy sokat kell enni :D

Theoretically, this damn thing oughta work now.

(#14860) L|zsidoboz válasza God Vazzeg (#14856) üzenetére


L|zsidoboz
őstag

Ezt hogy sikerült előkotorni? :D

Good to be good, but better to be lucky.

(#14861) God Vazzeg válasza L|zsidoboz (#14860) üzenetére


God Vazzeg
veterán

Netuddmeg :DDD

(#14862) P00By


P00By
nagyúr

Adtam még egy éjszkaát is a hot blood-nak, hátha megnövök ennyi idő alatt :DDD ;] :P
Hát, nem... Szóval nekem tényleg nem ért semmit!
Lehet kunyizok még egy adagot, lehet az már jobb lesz :D

(#14863) Sotho válasza harry (#14859) üzenetére


Sotho
őstag

Jólvan mindegy ne rágjuk a szart :D

Ki az a foglalt név? :DDD

(#14864) L|zsidoboz válasza God Vazzeg (#14861) üzenetére


L|zsidoboz
őstag

Gondolom írogattad a keresőbe a "zsírmalac" vagy a "g**idagadt" szavakat. :U :DDD

Good to be good, but better to be lucky.

(#14865) God Vazzeg válasza L|zsidoboz (#14864) üzenetére


God Vazzeg
veterán

Ennél sokkal prózaibb volt :D

(#14866) Foglalt név válasza God Vazzeg (#14865) üzenetére


Foglalt név
addikt

Mikszáth??? :Y

(#14867) Fred23


Fred23
nagyúr

Pár hete újra edzek, és most nem szeretném abbahagyni. Én nem szuperkigyúrt akarok lenni, csak izmos -a kövérség helyett, ami a jelen állapot. Beillesztem ide a mostani adataimat. Tehát perpill:
bic: 40cm
vádli: 39cm :(
alkar: 31,5cm :(
nyak: 41cm
mellnél az átmérőm: 111cm
hasnál: titok
171cm / 92kg
Az adatok azért tűnhetnek jobbnak a valósnál, mert inkább kövér vagyok, mint izmos, és ugye a háj is ad +cm-eket karra is. Szörnyű, de nyomot kell itt hagynom, hogy jó legyen később visszanézni. :)

[ Szerkesztve ]

(#14868) LOTR


LOTR
addikt

bele kell írni gyúrásgyik 0. pontba, hogy
0. senki nem lesz kigyúrt állat pár hónap alatt - sőt pár év alatt sem valószínű

One Ring to rule them all

(#14869) God Vazzeg válasza Fred23 (#14867) üzenetére


God Vazzeg
veterán

Derekat írd be lécci, anélkül sz@rt se tudunk. Az enyém 100cm :B :D

(#14870) Fred23 válasza God Vazzeg (#14869) üzenetére


Fred23
nagyúr

Majd június végén talán. Annyit elárulok, hogy most 100cm felett. :B :W

(#14871) vedini válasza LOTR (#14868) üzenetére


vedini
őstag

igen ezt én sem értem, honnan ered ez a tévhit, hogy azért nem mennek el konditerembe az emberek, mert nem akarnak kigyúrt állatok lenni :F

workworkwork...

(#14872) God Vazzeg válasza Fred23 (#14870) üzenetére


God Vazzeg
veterán

Nem probléma, majd lemegy ;)

Vedini: nemtom, én mindig nagydarab állat akartam lenni, de kicsi állat lettem, biztos a magasságom teszi :D

(#14873) harry válasza Fred23 (#14867) üzenetére


harry
veterán

"nem szuperkigyúrt akarok lenni"

Na, ez tök jó, olyan uncsi már, hogy itt mindenki egy hegyomlás. Jó hírek: 10 év kemény munka helyett neked elegendő lesz 2 is! Hát nem nagyszerű? Sokkal kevesebb idő, és még kigyúrt sem leszel, tiszta jó ;)

1hsz. alapismeretek

Theoretically, this damn thing oughta work now.

(#14874) vedini válasza God Vazzeg (#14872) üzenetére


vedini
őstag

én most mikor agusztustól komolyabban ráfeküdtem a kondira, az volt a célom, hogy sportosabb és izmosabb legyek egy kicsivel

aztán ahogy híztam, meg a karom is rengeteget nőtt, egyre elégedetlenebb lettem, nyáron majdhogynem meg voltam magammal elégedve, de most tök csoffadtnak találom a karom, sztem el kellene feljtenem a gyúrós vidókat meg a magazinokat, lehet kicsit visszatérne a reális látásmódom :F

harry:
most kb olyan 44-es kar a kitűzött, remélem nem találom majd kicsinek ha elérem :DDD

[ Szerkesztve ]

workworkwork...

(#14875) harry válasza vedini (#14874) üzenetére


harry
veterán

Minden csak nézőpont kérdése, mit szeretnél elérni, mi a kitűzött cél, mik a viszonyítási alapok. Ezeket gondold át megint, jól nézd meg magad a tükörben, találd ki, hogy min szeretnél változtatni, és hajrá.

Theoretically, this damn thing oughta work now.

(#14876) God Vazzeg válasza vedini (#14874) üzenetére


God Vazzeg
veterán

Mikor elkezdtem, 38-as karokat akartam. Aztán 40-est. Most 48-as, és szerintem kicsi :F Ami már megvan, mindig kicsi lesz, mert megszokod, meg magadnak mindig kicsinek látod :K

(#14877) LOTR válasza God Vazzeg (#14876) üzenetére


LOTR
addikt

"Ami már megvan, mindig kicsi lesz, mert megszokod, meg magadnak mindig kicsinek látod" - és ezdeszar, hogy így van :O - bár én még sehol nem vagyok, így egyelőre nincs mit megszokni :D :(

One Ring to rule them all

(#14878) vedini válasza God Vazzeg (#14876) üzenetére


vedini
őstag

akkor ez egy ördögi kör ;)

akkor gondolom az is normális, hogy kisebb a karú ember karját nagyobbnak látom mint az enyém, nem tudom mi lehet a pszichológája

workworkwork...

(#14879) God Vazzeg válasza vedini (#14878) üzenetére


God Vazzeg
veterán

Igen, én is így vagyok vele :F Ha látok egy 50-es kart, egyenesen lehidalok, de ha melléteszem az enyém, akkor nem sokkal kisebb. De fordítva is igaz, egy srác vagy 52-53-as karral sztárolta az én karom, hogy milyen rohadt nagy. Aztán megnyugtattam :D

(#14880) fLeSs válasza vedini (#14878) üzenetére


fLeSs
nagyúr

az arányok is számítanak.
máshogy mutat egy 180 és egy 170 cm magas emberen az 50-es kar.

"I press keys on a keyboard all day and click a mouse in front of a glowing rectangle. Somehow that turns into food and shelter."

(#14881) God Vazzeg válasza fLeSs (#14880) üzenetére


God Vazzeg
veterán

Az ismerőseim közt én vagyok a legtutibb, én vagyok a legalacsonyabb :DDD

(#14882) janeko


janeko
őstag

fLeSs kipróbáltam a rizs-bab kombot egész jó, nem érzem mindig éhesnek magam kaja után fél órával, én valami stella nevűt vettem a profiba :DDD 90ft volt 350 gramm van benne.
Te mennyit szoktál egy evéshez hozzá tenni? Én 100grammot próbáltam

God:Az én ismerőseim közül is én vagyok a legalacsonyabb, de sajnos a legkisebb is :W

[ Szerkesztve ]

(#14883) God Vazzeg válasza janeko (#14882) üzenetére


God Vazzeg
veterán

Én vagyok itt is a legkisebb :W

(#14884) God Vazzeg válasza janeko (#14882) üzenetére


God Vazzeg
veterán

A fenti kombó+tészta se rossz :K

(#14885) vedini válasza fLeSs (#14880) üzenetére


vedini
őstag

hja ebben igazad van, volt egy haverom 160cm volt, 39,5-es leszálkásítot karral, brutálisan nézett ki

God Vazzeg: #14879
akkor megnyugodtam ;)

[ Szerkesztve ]

workworkwork...

(#14886) Foglalt név válasza vedini (#14885) üzenetére


Foglalt név
addikt

Gondolom bömbije is volt ;]

(#14887) vedini válasza Foglalt név (#14886) üzenetére


vedini
őstag

á dehogy, fiatal srác, meg egyébként is elneveztem "fehérvári hentesnek", messze földről híres volt a méretéről, nincs szüksége f*rok pótlóra
az más kérdés, hogy bárszéken ül mindig, hogy a csajok észrevegyék ;]

workworkwork...

(#14888) vedini válasza Foglalt név (#14886) üzenetére


vedini
őstag

basszus most esett le, ahogy olvastam a bömbis totyikot

workworkwork...

(#14889) bandus válasza bandus (#14836) üzenetére


bandus
veterán

up a topiknak, meg a kérdéseknek is :)

"a jövötsajnos nemlehet tudni csakhamárotvagy deakormegmár azajelen"

(#14890) God Vazzeg


God Vazzeg
veterán

Röff :K ;]

(#14891) Lavves válasza God Vazzeg (#14890) üzenetére


Lavves
tag

Vágható. :U

(#14892) BÁ Nutrition


BÁ Nutrition
addikt

ezen a heten is sikerult eljutnom vegre edzeni:) szoval tartom a stabil heti 1 edzest. es erosodtem picit:) most nagyon kozel vagyok eroben(fekvenyomas) a teli formamhoz pedig allandoan low calory van, az "eletben" meg vagyok halva gyakorlatilag. marhara elfaradok meloban. mostonaban annyit nem fogytam kb 12 kilo minusz ment le es hasban olyan6-8 centi. edzesen kivul jol ossze vagyok szakadva de ott visszanyerem a format:)
a karom marha kiralyul nezett ki ma:) kicsit feszegettem tukorben:) az itt nem szokas, de nem voltak sokan ugyhogy nem neztek ki a terembol :U
bicepszre mar februar ota nem tudok rendesen edzeni, ehhez kepest csupa er, alakul a formaja:) egyedul kalapacsbico megy, es azt probalgatom amit meg Arpi mutatott a bbtvben hogy kitartom oldalra es ugy huzom fel es csak a vegen forgatom be, de mar kezd igy is fajni. ket heten belul vegre utazom haza, utanna kicsit pihenni fogok. de mindenesetre megprobalok valami megoldast talalni erre az izuleti problemara. szerintem szuri kellene ra helyileg, de nem vagyok tb ugyileg biztositva ugyhogy nem nagyon latnak el otthon asszem. ill nem tudom mennyibe lenne

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#14893) janeko válasza misirulez (#14846) üzenetére


janeko
őstag

Én is csak közel féléve járok kondizni és nem lettem torz és még a karom se akkora mint a fejem. És még a derekam se hasonlít egy playmate-ére a kis 86 cm-el. :)

Egy érdekes dologra jöttem rá. Kajálás után több mint 35 perc eltelik és csak utána kezdek edzeni akkor valahogy erőtlenek érzem magam. Valaki már tapasztalt ilyet?

(#14894) harry válasza janeko (#14893) üzenetére


harry
veterán

Nos, véleményem szerint éhes vagyok, így megyek enni valamit, bár ez rajtad kevésbé segít, viszlát ;]

Theoretically, this damn thing oughta work now.

(#14895) Möhe válasza janeko (#14893) üzenetére


Möhe
addikt

Kaja után ~40perc múlva edzel? Lehet ez a bibi.El vagy telve.Lemegy a beledbe a vér az emésztés miatt. 2órát várj és utánna nyomj be egy turmixot lassan felszívódó ch-val,tűz edzeni,meg ha végeztél akkor is turmix.

(#14896) Coyot válasza Möhe (#14895) üzenetére


Coyot
őstag

nem egyszerűbb ha 1-1,5 órával edzés előtt eszik?:D

Má' nem

(#14897) God Vazzeg


God Vazzeg
veterán

(#14898) P00By válasza God Vazzeg (#14897) üzenetére


P00By
nagyúr

(#14899) janeko válasza Möhe (#14895) üzenetére


janeko
őstag

Ezen nem változtatok, ameddig működik

Más:Összejöttek a dolgok így 3 napig nem leszek itthon, ezért abba hagytam a kreatint, 7 hetes lett és 8 kilót felszedtem, a kérdés márcsak az, hogy mennyi marad meg :U

[ Szerkesztve ]

(#14900) God Vazzeg válasza janeko (#14899) üzenetére


God Vazzeg
veterán

Ha jól eszel továbbra is, akkor sok :K

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Gyúrósok ide! Archívum XVI. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.