Hirdetés

2024. május 6., hétfő

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  GTA IV (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 07:47:21

LOGOUT.hu

Mit jelent az Amerikai Álom napjainkban? Niko Bellicnek, az európai emingrásnak a reményt, hogy meg tud menekülni a múltjától. Unokabátyjának Romannak az álmot, hogy együtt megcsinálják a szerencséjüket Liberty Cityben, megnyitva az utat a lehetőségek országába.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#16801) MS74hu válasza Mariann294 (#16797) üzenetére


MS74hu
tag

ez ..aszot jo lett. :C Fölleg az ugratás a police sor felett és a falbalövés. :DDD
Scorpio06: ezen bef...tam :DD

[ Szerkesztve ]

Lenovo Y700

(#16802) puttputt


puttputt
őstag

Gördeszka... :F :DDD

Motorkedvelőknek - KTM

Mindjárt nézem a videókat is! :K

:LKBK-Inventor / * Mindig más nő mellett ébredek ... a buszon. ///////////////////////

(#16803) puttputt


puttputt
őstag

Mariann: Nagyon kemény ez a yard-os rész, laza zsaru, alapos munkás :D
Szépen be lett építve az "alufelnibe" a figura is... Elmehetnél "kaszkadőr-operátornak" - ld. hidas jelenet :DDD Csak egy kifejezést, jó kívánságot még: Make more "collateral damage"! :DDD :C

Scorpio06: Köszi a linkeket! :D (The Ballad of Gay Nico :U :DD )

[ Szerkesztve ]

:LKBK-Inventor / * Mindig más nő mellett ébredek ... a buszon. ///////////////////////

(#16804) Źşë' válasza puttputt (#16802) üzenetére


Źşë'
addikt

nem zudom h mimért nem raknak be róla sokan képet, pedig elég király a deszka is :D milyen lenne már 6-7en deszkával száguldani az uton xD

http://www.youtube.com/watch?v=GUs-oSBU6PU

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#16805) puttputt válasza Źşë' (#16804) üzenetére


puttputt
őstag

Tényleg! Multiban lehetne... felteszi 5-6 ember a modot, aztán indulhat a "deszkaverseny"... Mekkora már! "Enyhén" térne csak el a játék "alapkoncepciójától"! :DDD
Kösz a videót! :K
Kíváncsi vagyok, mennyi a végsebessége 100-120... :))
Jók azok a féknyomok, amiket legyárt az utakra. :DD

/Képet lehet látni a letöltésnél, ha az "Show Image" szövegre húzod az egeret./

[ Szerkesztve ]

:LKBK-Inventor / * Mindig más nő mellett ébredek ... a buszon. ///////////////////////

(#16806) Mariann294 válasza puttputt (#16803) üzenetére


Mariann294
őstag

Köszi. :)
A deszkás ötlet nem rossz...... :K
Furdal a kiváncsiság mindjárt kipróbálom. :D

(#16807) G@bi90MR válasza Źşë' (#16804) üzenetére


G@bi90MR
aktív tag

Ez de durva! :Y :R Eléggé kezdetleges, de rohadt jó. Mi lesz veled, GTA4? :D

mazda626 vagyok G@bi90MR kiadásban.

(#16808) G@bi90MR


G@bi90MR
aktív tag

Forma 1-es autó!!

mazda626 vagyok G@bi90MR kiadásban.

(#16809) puttputt válasza G@bi90MR (#16808) üzenetére


puttputt
őstag

Köszi! :K Már szedem is le, szombatra! :D /érkezik a full.../
Jóféle mod, igaz, Mariann? :)

Az "airtug"-hoz képest nagy előrelépés :DD (Bár fura lesz a reptéren látni... :U Max. elkerülöm, mert eléggé illúzióromboló lehet :DDD )

[ Szerkesztve ]

:LKBK-Inventor / * Mindig más nő mellett ébredek ... a buszon. ///////////////////////

(#16810) szepsy


szepsy
senior tag

Köszi a modoknak hogy nem bannoltak:SNem fordul elő többet,remélem.
Na megyek dolgozni,de este lessz pár kérdésem:)

(#16811) Mariann294 válasza puttputt (#16809) üzenetére


Mariann294
őstag

Hát egy baj van vele...
Iszonyat bugos.. :F Elindultam hogy megkeressem a deszkapályát de kb percenként leestem.A legkisebb kis micsodákon is fennakad és repülsz róla.. :(

(#16812) tBKwtQS


tBKwtQS
csendes tag

Tudnátok ajánlani egy normális "videó kimentő" programot? (A Fraps-on kívül)

Do not feed the trolls!

(#16813) puttputt válasza tBKwtQS (#16812) üzenetére


puttputt
őstag

A WM capture/Applian Tech.-et ([link]) használtam az egyik GTA videóhoz... nem rossz, mert nem eszi a memóriát és viszonylag kis fájlokat készít... Mindent ment, amit csinálsz a gépen, hanggal együtt, de utána meg lehet vágni pl. VirtualDub segítségével.

:LKBK-Inventor / * Mindig más nő mellett ébredek ... a buszon. ///////////////////////

(#16814) Zolás


Zolás
addikt

Kipróbálnám multiba is a játékot de vagy vak vagyok vagy nagyon láma :DDD
Hol az istenbe van a multiplayer a játékba?

Csere érdekel komoly cucokra?Mik azok a Cucok??"A cucoknak két alfaja van.Van a komolytalan mindenhol megtalálható.A másik a komoly(cucokusz komolyikusz)na ez van neki ez sokkal ritkább"By:5teve

(#16815) Mariann294 válasza Zolás (#16814) üzenetére


Mariann294
őstag

Telefon elővesz (fel nyil) és ott multiplayer.
Én gyorsabb voltam zsé! :P

[ Szerkesztve ]

(#16816) Źşë' válasza Zolás (#16814) üzenetére


Źşë'
addikt

singleplayerben előveszed a telót és a menüből választod ki :D

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#16817) Zolás válasza Mariann294 (#16815) üzenetére


Zolás
addikt

Kösziiii
És Zsének is.
Supporting from PH :DDD

Csere érdekel komoly cucokra?Mik azok a Cucok??"A cucoknak két alfaja van.Van a komolytalan mindenhol megtalálható.A másik a komoly(cucokusz komolyikusz)na ez van neki ez sokkal ritkább"By:5teve

(#16818) Zolás


Zolás
addikt

Nem rossz a multis része sem. Akadást nem láttam sehol se. Eddig ugy nézem megérte az 5k-t a játék :DDD

Csere érdekel komoly cucokra?Mik azok a Cucok??"A cucoknak két alfaja van.Van a komolytalan mindenhol megtalálható.A másik a komoly(cucokusz komolyikusz)na ez van neki ez sokkal ritkább"By:5teve

(#16819) Mariann294


Mariann294
őstag

Szentatyauristen az égbe! :Y
Mostanában megint csak ugy leáll a gép.Azthittem a gta a hibás de nem.
Ha egy icipicit is tuningolok mondjuk 2.3 Ghz-re akkor is leáll,épp grideztem.Aztán bementem a bios-ba megnéztem a cpu hőmérsékletét és tudjátok mennyi volt?
90!!!!!! :Y
És mindezt ugy hogy a gép oldala le volt szedve!
Még sosem ment 60 fölé,2.5 Ghz-en se most meg 90!! :Y
Ilyet.. :O Alapon meg minden jácchatatlan....

Zolás: Szivesen! ;)

[ Szerkesztve ]

(#16820) tBKwtQS válasza puttputt (#16813) üzenetére


tBKwtQS
csendes tag

[OFF]Nem jó, nem működik, vagyis működni működik de csak feketeséget vesz fel.

(egyébként nem csak a GTA IV-nél csinálja ezt hanem bármilyen DirectX alapú programnál)

OS: Windows 7 RC[/OFF]

[ Szerkesztve ]

Do not feed the trolls!

(#16821) Zolás válasza Mariann294 (#16819) üzenetére


Zolás
addikt

Nem mozdult el esetleg a hűtő a prociról? Valami ilyen dolog lesz a háttérben csak ugy magától nem megy fel 90 fokra a proci hirtelen. Vagy elvesztette a hővezető képességét a paszta amivel felraktad. Ha valami nagyon gagyi minőségüt használtál akkor kiszárad és porszerű lesz. Az meg nem vezet semmit sehová(max téged vezet az örület felé :DDD )

[ Szerkesztve ]

Csere érdekel komoly cucokra?Mik azok a Cucok??"A cucoknak két alfaja van.Van a komolytalan mindenhol megtalálható.A másik a komoly(cucokusz komolyikusz)na ez van neki ez sokkal ritkább"By:5teve

(#16822) Mariann294 válasza Zolás (#16821) üzenetére


Mariann294
őstag

Milyen paszta?lol nem raktam én semmit sehová.Gyári van benne..nem nyultam hozzá.
Iszoyat meleg van..ez lesz a baj. :O

Pár kép a deszkáról:
1.
2.
3.
4.

[ Szerkesztve ]

(#16823) Lauda válasza Mariann294 (#16822) üzenetére


Lauda
félisten

:N Biztos gond van a hutovel vagy a felszerelessel, pasztaval. Annyira meleg nincs, hogy 90 fokra felmelegedjen.

(#16824) puttputt válasza tBKwtQS (#16820) üzenetére


puttputt
őstag

Nálam tökéletes... fura dolgok vannak errefele... :U Majd írd körül jobban a problémát.
Mariann: Nem mér félre a szenzor? (Már rég le kellett volna kapcsolnia az alaplapnak, ha jók a beállításai...) Játékhoz a sima gyári valóban nem ajánlott... Esetleg húzás nélküli gépnél..., de akkor meg... Bár, gyárinál sem lenne szabad 70 fok fölé mennie, még strapánál sem... Nálam most 45-46 (kint 32 fok van..., szobában olyan 25-28 lehet) alapállapoton, pedig megnyúztam rendesen. (Igaz, ugye nem gyári...)
Nagyon kemény ez a deszka... ölni is lehet vele? :DDD

[ Szerkesztve ]

:LKBK-Inventor / * Mindig más nő mellett ébredek ... a buszon. ///////////////////////

(#16825) Zolás válasza Mariann294 (#16822) üzenetére


Zolás
addikt

Na azt a gyárit cseréld le sürgösen. Az maximum a régi p4 celeroncsoknak jó évekig amiket irodába használnak és nincsenek sose terhelve. Vegyél vagy kérjél valami minőségibb pasztát és félévente-háromnegyedévente kend újra. Vagy ha nagyon jót találsz az jó lehet 1-2évig.

Csere érdekel komoly cucokra?Mik azok a Cucok??"A cucoknak két alfaja van.Van a komolytalan mindenhol megtalálható.A másik a komoly(cucokusz komolyikusz)na ez van neki ez sokkal ritkább"By:5teve

(#16826) Mariann294 válasza puttputt (#16824) üzenetére


Mariann294
őstag

Hát nem ezt irtam hogy kikapcsol a gép??
Zolás: Te mi az istenről beszélsz?Milyen paszta??? :F

Most néztem tuning nélkül üres járatban 52 fokos.
Nem értem..anno amikor 2.5 Ghz-re volt huzva sose ment 60 fölé..most meg 90! :Y
Mennyibe kerül egy jó venti?

(#16827) puttputt válasza Mariann294 (#16826) üzenetére


puttputt
őstag

Azt nem láttam, nem olvastam (korábbi hsz.-ed), bocs.
Jó venti? (Minden erre utal..., ha tuningolni akarsz ebben az időben...) Az enyém boltban 12-14e is megvan, itt 6k-ból megszereztem. Érdemes szétnézned. Ez már egy erős ventinek számít..., szerintem alig használtan már hozzá lehet jutni 5-8e-ért egy "jófajtához", középkategóriáshoz 5k körül akár újonnan is..., a drágák újonnan 10k-tól felfele.

:LKBK-Inventor / * Mindig más nő mellett ébredek ... a buszon. ///////////////////////

(#16828) WhiteWalker válasza Mariann294 (#16826) üzenetére


WhiteWalker
nagyúr

mindenképp vegyél egy új proci hűtőt,itt a PH!-n is nemrég voltak tesztelve viszonylag olcsó kategóriacpu cooler és cseréld le a gyárit! Ezekhez azért elég jó pasztát,hűtőzsírt adnak.Meglátod megjavul a géped :K
Nekem 40 fokos a quadom,úgy hogy le van véve a gép oldala és egy CM hyper 212-es hűtő van rajta, 1100-as fordulatra szabályozva. :)

[ Szerkesztve ]

(#16829) tBKwtQS válasza puttputt (#16824) üzenetére


tBKwtQS
csendes tag

Windows asztalon mindent felvesz, amint belépek a GTA IV-be (vagy másba) már csak feketeséget. (szimpla fekete képernyőt látok visszanézve a felvételt)

Ugyan ezen a megfontoláson a Print screen is eldobta magát, így még képet sem tudok kimenteni a játékból. (annó XP-n gond nálkül működött)

Szóval gyanítom, hogy valamit át kellene állítani közponilag, csak azt nem tudom mit...

[ Szerkesztve ]

Do not feed the trolls!

(#16830) puttputt válasza tBKwtQS (#16829) üzenetére


puttputt
őstag

Az "antialias"-ra tudok gondolni... nálam több játéknál gond volt. Pl. a TOCA-nál (egyik új), ha bekapcsolva hagytam, fekete képernyő..., ha nem, akkor érdekes, ment a print screen...
Igaz, erre nem igen leltem opciót a GTA-ban... Melyik "pecs" van fent? Ez lehet a titok nyitja szvsz.
(Próbáld meg a "központi", sima Print Screent is...)

[ Szerkesztve ]

:LKBK-Inventor / * Mindig más nő mellett ébredek ... a buszon. ///////////////////////

(#16831) tBKwtQS válasza puttputt (#16830) üzenetére


tBKwtQS
csendes tag

A negyedik. De XP-n működik csak W7-en nem és mivel már nemigen lépek be XP-be így jó lenne a működne a dolog W7-en is.

Ja a "központi, sima Print Screen"-el sem működik...

[ Szerkesztve ]

Do not feed the trolls!

(#16832) Zolás válasza Mariann294 (#16826) üzenetére


Zolás
addikt

A procin lévő hütöpaszta nem adja át a meleget a hütönek igy kb magát forralja a procid.
Nekem egy HyperTX2 van és 70 fok ha tesztelek és piszkosul tekerve van egyébként 35 fok idlébe most amikor 30 fok van a lakásba nagyjából.

Csere érdekel komoly cucokra?Mik azok a Cucok??"A cucoknak két alfaja van.Van a komolytalan mindenhol megtalálható.A másik a komoly(cucokusz komolyikusz)na ez van neki ez sokkal ritkább"By:5teve

(#16833) Robi86


Robi86
senior tag

Létezik néhány topik ebben a témában ...pl. :U

(#16834) Mariann294 válasza Robi86 (#16833) üzenetére


Mariann294
őstag

Jól van már csak megkérdeztem mivel sokan segitettek nekem és gondoltam tudják is.
Nem tervezem ennek megvásárlását most (okokat most nem részletezném) ezért nem tettem fel a kérdésemet a direkt erre készült topikban csupán kiváncsiskodtam,ki is akartam törölni mert utánna már rákerestem a google-ban de lejárt az időlimit.
(Amugy Bogi is itt kérdezett valami offot érdekes modon őt nem szegezted meg eme válasszal)
Mindegy,ez van. :)
Zolás: Na igy mostmár értem!Köszönöm neked és a többieknek is! :R

[ Szerkesztve ]

(#16835) Zolás válasza Mariann294 (#16834) üzenetére


Zolás
addikt

Ha a gyári pasztát és a gyári hütöt használod ilyen melegben és még egy kis tuningot is nyomtál neki akkor ne csodálkozz hogy túlmelegedés van. A gyári paszta elveszti hőátadó képességét ha tartósan meleg a proci ezért nem kenik föl ha tuning is van a háttérben. A gyári hütö meg ilyen melegben kb semmit se ér. Ezért melegszik fel ennyire most a procid.
Vegyél olcsón egy hütöt 4-5-6k meg 1k a paszta és idén nem lesz vele gondod. :K

Csere érdekel komoly cucokra?Mik azok a Cucok??"A cucoknak két alfaja van.Van a komolytalan mindenhol megtalálható.A másik a komoly(cucokusz komolyikusz)na ez van neki ez sokkal ritkább"By:5teve

(#16836) Mariann294 válasza Zolás (#16835) üzenetére


Mariann294
őstag

Köszönöm eme részletes információt. :) :R
Hát nem veszek egyenlőre,mert apum megigérte hogy szerez nekem egy AMD Phenom X4-es procit.Leadtam a rendelést a kollégájának (xD) kérdés hogy tud-e szerezni,és főleg az hogy mennyivel olcsóbban (külföldről fogja beszerezni) na meghát hogy mikor.Ha nem jön össze a dolog,akkor beszerzek egy hűtőt és akkor 2.5 Ghz-en azért ellehet lenni még egy darabig. :)

(#16837) szepsy


szepsy
senior tag

Na pozitívan csalódtam (vagy hogy mondják:) a vsyncben,azt mondják ha kivan kapcsolva kicsit gyorsabb a játék, hát nállam nem igaz :

VSYNC OFF:

VSYNC ON:

Szóval ez van:) (többször is leteszteltem)

(#16838) szepsy


szepsy
senior tag

Meg lenne egy kérdésem.
Hogy tudok új kocskat berakni a gamebe?Olvastam hogy sparkiv-el kell,leírná valaki részletesen hogy ,hogy:)
+
Meg akarom csinálni ezt a contig.exe-s cuccot de nem akar sikerülni,na most ,bemásolom a contig.exe-t a főkönyvtárba,létre hozok egy parancs ikont ami igy néz ki-(Parancsikon - Contig.lnk) és a paracsikon tulajdonságában a célnál egy s betűt írok a végére? de pontosan hova mer igy van "D:\GTA 4\Grand Theft Auto IV\Contig.exe" ???pls

(#16839) puttputt válasza szepsy (#16838) üzenetére


puttputt
őstag

pc/models/cdimages/vehicles.img

Itt vannak a kocsik. Ezt nyisd meg Sparkkal, aztán importálj, majd mentsd el az új img.-t. Ennyi volna az egyszerűsített és működő.

A config.exe... nem tudom mit takar :(

:LKBK-Inventor / * Mindig más nő mellett ébredek ... a buszon. ///////////////////////

(#16840) raczger válasza szepsy (#16838) üzenetére


raczger
őstag

végére, tehát van ez: "D:\GTA 4\Grand Theft Auto IV\Contig.exe"
és így kell a végére tenni az s kapcsolót: -s
eredmény: "D:\GTA 4\Grand Theft Auto IV\Contig.exe" -s

www.movat.hu - http://bit.ly/2mIziA4

(#16841) szepsy válasza raczger (#16840) üzenetére


szepsy
senior tag

Köszi a gyors válszt ,de ezt írja:S

[ Szerkesztve ]

(#16842) Mariann294 válasza szepsy (#16841) üzenetére


Mariann294
őstag

Ezt én is irtam már.
a -s elé kell egy space.

(#16843) TTomax válasza szepsy (#16837) üzenetére


TTomax
nagyúr

Persze ez az a teszt ami nem ér sz@rt se...még csak véletlen sem tükrözi a játékbeli valós teljesítményt... :(

★★★★★ I got too much soul, rhythm and blues R&B ya see, all that's cool, but hip-hop and rap yeah that's where my heart's at Even back when I used to break on a box ★★★★★ "Chief Rocka"

(#16844) szepsy válasza TTomax (#16843) üzenetére


szepsy
senior tag

Mondassz valamit:S :D

(#16845) szepsy


szepsy
senior tag

Feltettem még tegnap előtt az.1.4-et de a mentésemet hiába teszem vissza nem hozza be,az elejétől kezdődik a játék,ötlet?:)

(#16846) Mariann294 válasza szepsy (#16845) üzenetére


Mariann294
őstag

Ez is le lett irva.forum-ban való keresést ismered? :DDD
itt van....

(#16847) szepsy válasza Mariann294 (#16846) üzenetére


szepsy
senior tag

De ismerem (nem vok hülye) de az nem jött be ami le van írva,mer a save mappában nincs több mappa ott csak 3 fájl (controlmap,STGA400,SGTA412) ennyi,hogy lehet vissza hozni ?

(#16848) Mariann294 válasza szepsy (#16847) üzenetére


Mariann294
őstag

És szted az nem az? :W
Ha azt elmentetted akkor ezeket kell kicserélni és kész.
Ha meg nem mentetted el a savegames mappát akkor szivás.

(#16849) TTomax válasza Mariann294 (#16848) üzenetére


TTomax
nagyúr

Milyen kis agresszív vagy ma...megyek is,nehogy én is kapjak egy fülest... :B

★★★★★ I got too much soul, rhythm and blues R&B ya see, all that's cool, but hip-hop and rap yeah that's where my heart's at Even back when I used to break on a box ★★★★★ "Chief Rocka"

(#16850) Mariann294 válasza TTomax (#16849) üzenetére


Mariann294
őstag

Sajnos megvan rá az okom.. :O
Megyek GTA-zni..levezetem a feszültséget. :D
Te ugyan miért kapnál? :)

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  GTA IV (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.